Mumio - přírodní biostimulátor

Léčivých vlastností mumia si poprvé všimli lovci, když zraněná zvěř vyhledávala a olizovala přírodní sedimenty mumia v horách a velice rychle se uzdravovala. Záhy si mumio získalo pověst zázračného balzámu a elixíru zdraví. Psal o něm velice kladně Aristoteles a autor slavné Encyklopedie lékařství Avicenna (980–1037) prohlásil, že je nejdokonaleji složeným lékem a sestavil bohatý seznam mumiem léčitelných nemocí a dávkování.

Nejnovější teorie předpokládá, že mumio jsou organické pozůstatky fauny a flóry, které se vzájemně v průběhu přirozeného procesu trvajícího tisíce let promísily a spojily s anorganickými skalními minerály.

Očištěné Mumio od příměsí má tmavě hnědou až černou barvu, na povrchu je lesklé. Konzistencí se podobná asfaltu. V ústech se téměř okamžitě rozpouští tělesným teplem. Má výrazně hořkou a nezaměnitelnou chuť a charakteristickou zvláštní vůni. Velice snadno se rozpouští ve vodě.

Z chemického hlediska je mumio přírodní směsí organických i anorganických látek. Skládá se z 26 stopových prvků, 10 oxidů kovů, mnoha aminokyselin, steroidů, fosfolipidů, řady vitamínů, éterických olejů a dalších biologicky aktivních látek. Mumio je biogenní balzám přírodní směsi organických a anorganických látek, které se tvoří ve vysokohorských skalních dutinách na jižních svazích středoasijských pohoří Pamíru, Altaje a Ťaň–Šaňu, většinou v nadmořské výšce 3000 - 4000 m. Mimo této oblasti, která je proslulá nalezišti nejkvalitnějšího mumia, se tento produkt také nachází v Himálajích a dalších asijských horách.

Vyskytuje na stěnách a stropech jeskyň nebo v průrvách v podobě krápníků nebo malých stalaktitů, které svým tvarem připomínají slzy. Například stáří posbíraných výměšků mumia z altajských jeskyní bylo naměřeno v rozmezí 100 až 1000 let.


Ideální je, že všechny cenné látky v mumiu se nacházejí v biologicky rozpustné formě, a přitom ve vyváženém složení, optimálním pro maximální fyziologický účinek na organismus, protože látky v mumiu jsou ve shodném procentním poměru jako jsou obsaženy v lidském těle. Navíc v mumiu nebyly zjištěny žádné jedovaté látky. Ani při dávkování převyšujícím předepsané v doporučené receptuře nemá karcinogenní účinky ani negativní účinky na budoucí reprodukci. Účinnost mumia stoupá při současném užívání bylinných čajů, výtažků z kořenů léčivých bylin a homeopatických léků.

Efekt léčení s mumiem spočívá v tom, že nepotlačuje symptom nemoci, nýbrž reguluje elektrolytickou rovnováhu organismu a tím léčí nejen symptom, ale také příčinu nemoci. Zlepšuje aktivitu imunitního systému a upravuje metabolické procesy.

Vedlejší účinky mohou nastat výjmečně pouze při individuálním předávkování a to při dávkách několikanásobně převyšujících dávky doporučené. Po následné aplikaci sníženého dávkování nežádoucí projevy vymizí.

Využití:

 • zpevňující vliv na svalovou hmotu a tělesnou stavbu (sportovci, silové a vytrvalostní disciplíny)
 • zlomeniny – zkracuje čas srůstání zlomených kostí (2–2,5 krát), posiluje křehké kosti
 • v případě vykloubenin, obraženin, natažení vazů urychluje hojení těchto poranění
 • obnova kostní dřeně
 • osteoporóza
 • kožní choroby, popáleniny
 • nemoci obvodového nervstva, především záněty nervů
 • nemoci oběhového ústrojí – posiluje oběhové ústrojí a srdce, obnovuje procesy krvetvorby
 • choroby trávicího ústrojí – pomáhá při nechutenství, obnovuje mikroflóru v trávicím systému
 • onemocnění horních cest dýchacích (chronické nemoci, rýma, kašel, angína) a tuberkulóza, jejichž léčbu zkracuje až třikrát
 • zvyšuje tělesný a duševní výkon, dodává energii, zvyšuje potenci
 • posílení tělesné a duševní odolnosti a necitlivosti vůči stresu
 • odstraňuje poruchy propustnosti cév
 • antioxidační účinky - zpomalení procesu stárnutí, razantní zvýšení mentálních schopností
 • předoperační a pooperační - celkové posílení organizmu
 • chrání organismus před reakcemi na náhlé výkyvy tlaku
 • podporuje vylučování škodlivých chemických sloučenin a těžkých kovů z těla
 • odstraňuje negativní následky užívání léků, ozáření a chemoterapie

 

Mumio Gold

Při platbě předem jakoukoliv platební kartou zařazenou do programu PREMIUM RB CLUB (dříve Citi platební kartou) získáte slevu 10% na celý nákup na Prozdravi.cz. Pro získání slevy vepíšete prvních 6 čísel platební karty do políčka "Slevový kupón" a následně provedete platbu předmětnou platební kartou

 

Mumio Gold

je přírodním biostimulátorem, který posiluje celkovou svěžest a energetický potenciál těla. Jedná se o směs organických i anorganických látek. Anorganická část obsahuje více než 50 životně důležitých prvků, mezi nimi je 10 různých oxidů kovů. Organickou část tvoří kolem 30 makro i mikrokomponentů, 6 aminokyselin, řada vitamínů, éterické oleje a další biologicky aktivní látky.

Obsah: 30 tablet á 200 mg

Recenze z Prozdravi.cz

S výrobkem Dragon Power jsem naprosto spokojena. Už jsem ho používala v minulosti, vždy po sportovních úrazech. Zároveň mám pocit, že jsou lepší i vlasy (méně se mastí) a cítím se tak nějak ve větší pohodě.

Mumio jsem zakoupila, protože jsem slyšela doporučení, že je vhodný ke zmírnění potíží při syndromu karpálního tunelu. Potíže se hodně zmírnily, téměř vymizely. Jiné účinky zatím nepozoruji.

O produktu Dragon Power Mumio jsme již slyšeli dříve a byla na něj velmi dobrá recenze od známých. V současné době jsme mumio použili u matky, která v 85 letech utrpěla zlomeninu stehenní kosti. Po jednom měsíci od operace ošetřující lékař konstatoval, že se zlomenina nehojí. Po aplikaci, resp. po nasazení Mumia 2x denně byla matka opět na kontrole (po 4 měsících od operace) s konstatováním, že zlomenina je kompletně vyléčena a může chodit i bez berlí! Zdá se, že to skutečně funguje tak, jak se uvádí a jak nás informoval známý, který tento přípravek též používal po různých zlomeninách a dle lékařů měl cca poloviční dobu rekonvalescence než je standardní.

Mám s Mumiem Gold zkušenosti od r. 2004. Nasadil mi jej jistý léčitel po mononukleóze. Po 14 dnech užívání ráno a večer cítí vyždímaný organismus příval energie - nemyslím, že by to byl placebo efekt. Jím to tak 2x ročně, vždy měsíc. Jíst to častěji či nepřetržitě je zbytečné, spíše dokonce škodlivé (po psychické stránce).

Se všemi výrobky - Decolen pro ženy 100 tbl. , Šťáva z aloe, Hořčík, Kustovnice čínská, Ocutein Forte Lutein, Mumio Gold - jsem spokojená.

Dobrý den, s produkty jsem spokojena, ale zatím je používám krátce. Bio čaj Ibišek je velmi chutný a Flavocel je navíc osvěžující. Oba přípravky mi pomohly stabilizovat vyšší krevní tlak po nástupu chladného počasí. Na tlak mám předepsaný Tritace 2,5 mg, ale tlak se mi příchodem podzimu rozkolísal, což bylo nepříjemné – ale dle lékařky normální a měla jsem vyčkat. Vzpomněla jsem si na ibiškový čaj, který mi už v minulosti pomohl a objednala Vaše produkty – problém je vyřešen. Ibiškový čaj bych uvítala i v sypané formě. Mumio a Kočičí dráp jsem objednala poprvé a asi fungují, cítím se celkově lépe a méně unavená, i chronické problémy s klouby se zdají být lepší. Kočičí dráp jsem objednala znovu a Mumio ve formě Gold chci vyzkoušet, abych věděla, kterému přípravku mám dát přednost.

Ano, koupila jsem si mumio na Sibiři, kde jsem se s ním seznámila a byla jsem ráda, že se dá koupit i tady. Posiluje imunitu, čistí organismus a cítím se s ním dobře.

Hezký den, každý rok mám problém s alergií (květen, červen). Při použití Mumia Gold, jsem po pěti letech neměl žádný problém a navíc jsem měl plno energie. Takže super, všem doporučuji.

Dobrý den, s produkty Mumio a Mumio Gold jsem spokojený a také se je snažím všem svým známým doporučit.

S produktem Dragon Power - Mumio jsem moc spokojena, 3 týdny po zlomenině radiálu v lokti jsem v Austrálii řídila auta. Nyní jsem 7 týdnů po úrazu a ruka má plný rozsah pohybu.

Dobrý den, s přípravkem Chlorophyll jsem velmi spokojená. Trpěla jsem neustálým mravenčením jak v pravé, tak i v levé části dutiny nosní. Toto mravenčení přecházelo až v bolest, která mi způsobovala silné bolesti v oblasti čela a postupně hlavy. Zlepšení jsem pocítila velmi brzy asi po 14 dnech. Tento přípravek jsem si objednala na doporučení p. Dr. M. Kučery po dotazu v e-poradně. Užívám rovněž přípravek Mumio (Gold Power), který mi velmi pomáhá k celkové regeneraci při léčení viróz.

Dobrý den, Mumio znám od dětství. Vždycky každému členu rodiny pomohlo, ať mu bylo, co mu bylo. Používáme ho celá rodina. Manžel si pochvaluje, děti nejsou tak často nemocné. Dávám ho i našim kočkám. Jen bych si přála, abyste prodávali i mumio jako mast.

Dobrý den, s Kokosovým Bio olejem jsem naprosto spokojená. Má všestranné využití, což je dost důležité. Je úžasný jako balzám po holení, aby se netvořili ošklivé červené pupínky, dále bělí zuby, nádherně voní a má skvělé hydratační účinky :) Dragon Power - Mumio beru v nepravidelných intervalech už několik let. Je to pro mě všelék a opravdu funguje na 90 % vrtochů těla. Je skvělý pro imunitní systém a beru ho v kúrách, vždy několik týdnů jednu tabletku denně (zhruba 0,1 - 0,2 mg). Je skvělý v době, kdy jste hodně ve stresu nebo třeba v práci nebo podnikání pod tlakem. Ze začátku kúry se vyskytnou trochu potíže s dýcháním ale jen první 2 dny po dobu asi 30 minut, a to je dáno tím, že Mumio má taky tu vlastnost doplňovat kyslík do plic, když je třeba. Dále je skvělý v době chřipek, zejména když máte mírnou podváhu jako já a napadne vás každý bacil a vir, zde Mumio opravdu posiluje imunitní systém a i v době chřipek a nachlazení mi nic není, ale musí se brát opravdu pravidelně, dodržovat kúra a nevynechat ani den. Jak říkám, s Mumiem jsem naprosto spokojená již několik let.

 

 

Mumio Pharma Activ

 

Mumio Pharma Activ

je přípravek přírodního původu, který normalizuje imunitní mechanismy v organismu. Sportovci ho nazývají "elixírem rekordů", protože organismu pomáhá překonávat velkou fyzickou a psychickou zátěž a současně regeneruje kostní hmotu.

Obsah: 60 kapslí á 200 mg

Recenze z Prozdravi.cz

Mumio jsem koupila pro mou dceru, která má dvě zaměstnání, byla na tom duševně i zdravotně velice špatně. Byla vyčerpána, nemohla spát a ráno se probudila více unavená, než když šla spát. Stěžovala si stále, že ji bolí celé tělo. Po 10 dnech užívání Mumia si všimla, že spí dobře a tvrdě, ráno vstane bez problémů a tělo ji nebolí. Za sebe mohu říct, že jsem si všimla velkého zlepšení její nálady, najednou se i usmívala. Přestala mi chodit po bytě zamračená dcera. Mé dceři je 46 let a její vitalita je nyní úžasná. Také všem, kteří se ptají, co se stalo, že se dcera tak mění, doporučuji Mumio.

Ano, jsem s produkty - Šťáva z Aloe a Mumio spokojena.

Produkt Mumio jsem koupila pro manžela a až po delší době užívání je spokojený.

Mumio je kvalitní samo o sobě. Balení je v tobolkách, což je pro polykání lepší, protože mumio nemá dobrou chuť a v těchto tobolkách to člověk neucítí.

S přípravkem Mumio jsem velice spokojena. Předčilo má očekávání.

Citrovital kapky jsou vynikající přírodní antibiotika. Mumio nemá chybu hlavně na jaře pro posílení imunity. Bio Propolis nesmí chybět v mé lékárně, již 10 let neužíváme s manželem žádné chemické léky (Paraleny, Brufeny a jiné). Noni vita je výborná na imunitu, deprese, cholesterol. Na játra, klouby a srdce je výborný Cordyceps. S těmito výrobky jsem moc spokojena.

Aladino vonný olej jsem zakoupila pro vnuka. Na podzim byl dost nemocný, začal chodit do školky a byl stále zahleněný, měl pořád rýmu. Olej mu opravdu vyhovoval, vždycky se večer těšil na to, když mu maminka nakapala na polštář. Dobře se mu dýchalo a dobře usínal. Takže určitě doporučuji. Vironal jsem měla také pro vnuka ze stejných důvodů. Dcera ho dávala vnukovi každý den dle návodu pro děti a myslím, že mu po pár týdnech opravdu pomohl, protože vnuk se už víc jak měsíc drží a chodí do školky. Takže si myslím, že je produkt dobrý a pomáhá. Mumio jsem objednala pro manžela, hodně pracuje, fyzicky v práci a pak ještě u syna na stavbě. Byl dost unavený, tak jsem chtěla něco na energii. Myslím, že mu opravdu pomáhá. Necítí se už tak unavený. Vaše produkty kupuji opakovaně, pokaždé zkusím něco jiného a jsem velmi spokojená.

Je mi 24let. Mumio jsem si koupila, protože jsem trpěla celoroční rýmou a stačilo mi pár teplotních skoků k tomu, abych byla pěkně nastydlá. Během půl roku se díky Mumiu můj zdravotní stav zlepšil, snížily se mi problémy s močovým měchýřem (trpěla sem často na záněty) a společně s B-komplexem jsem se dostala do psychické pohody (a to jsem pěkný cholerik). Doporočuji ho všem!!!!

Mumio mi velmi pomohlo při úporných bolestech paty, zkusila jsem a opravdu nelituji, doporučuji.

Mumio jsem koupila nemocné babičce. Po užívání tablet se jí zlepšil stav a krevní testy byly výrazně lepší.

Hledala jsem lék na problém s nadměrným otokem nohy po operaci kolene (i po 2 měsících). Našla jsem doporučení na produkt Mumio na internetu. Buď mi produkt pomůže nebo ne. Noha splaskla, přípravek se dobře užívá, doporučuji.

Koloidní minerály užíváme, pokud se objeví virové nebo bakteriální příznaky. Stačí užívat tři dny a problém mizí. Samozřejmě doplňujeme v takovém případě dalšími vitamíny, minerály. Mumio - jsem si objednala na cévní záležitost. Po užívání je stav lepší, daleko menší otoky nohou a sraženiny se pomaličku rozpouštějí, někdy odpadávají.

Mumio výborně pomáhá při hojení drobných poranění, jako naražené prsty a odřeniny. Mně, jako spastikovi, snižuje četnost křečí dlouhých svalů, zvyšuje účinek léku Geratam, zvýšilo mi pohyblivost. Tohle jsou mé osobní zkušenosti s Mumiem.

Mumio užívá přítel a nedá na něj dopustit, protože je hlavně fyzicky i psychicky vytížený. Dodává mu energii a psychickou pohodu. Možná jen drobná nevýhoda, že má větší chuť na jídlo.

Domnívám se, že mi Mumio pomáhá v tom, že jsem méňe unavená a myslím, že opravdu posiluje imunitní systém a nemarodím s chřipkami, jak bývalo u mne obvyklé.

Znám produkt Mumio z dřívějška a vždy mi pomohl. A v tomto případě je i za rozumnou cenu.

Dobrý den, Mumio jsem začala používat, když mi ženská lékařka našla prekarcinom děložního čípku. V únoru jsem byla na kontrole a prozatím je to v pořádku a "špatné" buňky zmizely. Momentálně užívám druhou krabičku Mumia. Na další kontrolu k lékařce jdu v červenci, tak se ukáže, zda Mumio opravdu zabírá nebo to byla jen náhoda. Takže pro tuto chvíli se zdá, že Mumio účinkuje...

Dobrý den, s produkty jsem spokojena, ale zatím je používám krátce. Bio čaj Ibišek je velmi chutný a Flavocel je navíc osvěžující. Oba přípravky mi pomohly stabilizovat vyšší krevní tlak po nástupu chladného počasí. Na tlak mám předepsaný Tritace 2,5 mg, ale tlak se mi příchodem podzimu rozkolísal, což bylo nepříjemné – ale dle lékařky normální a měla jsem vyčkat. Vzpomněla jsem si na ibiškový čaj, který mi už v minulosti pomohl a objednala Vaše produkty – problém je vyřešen. Ibiškový čaj bych uvítala i v sypané formě. Mumio a Kočičí dráp jsem objednala poprvé a asi fungují, cítím se celkově lépe a méně unavená, i chronické problémy s klouby se zdají být lepší. Kočičí dráp jsem objednala znovu a Mumio ve formě Gold chci vyzkoušet, abych věděla, kterému přípravku mám dát přednost.

Dobrý den vážení, nejdřív Vás moc pozdravuji a chtěla bych Vám moc poděkovat za rychlé vyhovění požadavku. Objednala jsem si u Vás již podruhé mumio. Od té doby co ho užívám, se cítím velmi dobře a to po všech stránkách. Cítím, že nejsem tak unavená, zvládám práci v zaměstnání, pak domácnost a pak dobře usínám. Mám prostě pořád dobrou náladu a ostatní mne tak neštve.

Dobrý den, s produktem Mumio jsem spokojena. Koupila jsem ho pro staršího pána v Manchestru (87 let) po operaci kolena - výměna kloubu. Špatně se to hojilo. Bere Mumio dle návodu. Po 10 dnech začal chodit a po měsíci už ujede na kole 10 km, což před tím bylo nemožné. Doktoři se diví. Mumio je výborná věc. Také jsem koupila pro sebe tablety a užívám je jako doplněk stravy. Celkový stav se zlepšil, cítím se o hodně líp. Zmizelo krvácení dásní a hemeroidy. Všem doporučuji.

Dobrý den, oba produkty, které jsem si objednala, znám již dlouho. Mumio mi vozil manžel z Kazachstánu, v surovém stavu nevoní ani nechutná moc dobře, proto jsem chtěla vyzkoušet příjemnější formu. Je výborné na posílení imunity, ovšem jedno balení asi nestačí. Aloe vera si doma pěstuju, ale bohužel nestačí dorůstat, tak jsem opět sáhla po vašem produktu. Její použití je všestranné. Zamícháním do obyčejného nejlevnějšího krému získám superkrém, který dokonale zvlhčuje, ale nedráždí ani nejcitlivější pokožku. Protože mám lupénku, zamíchám do obyčejné promasťovací masti šťávu z Aloe, po jejím používání se výsev lupénky zmírnil o 50 %. V dnešních vedrech jsem si vymyslela osvěžení, do rosprašovače na kolínskou smíchám šťávu z Aloe a vodu, půl na půl a kdykoliv se osvěžím, tak zároveň zvlhčím pokožku. Je mi 61 let, ale moje pokožka je daleko mladší a to díky Aloe vera. Takhle bych mohla pokračovat v jejím používání, nechám si to napříště.

 

 

Dobrý den, s produkty Mumio a Mumio Gold jsem spokojený a také se je snažím všem svým známým doporučit.

Dobrý den, Mumio jsem koupila svému synovi, protože si zlomil ruku. Vím, že se to rychleji hojí, je to vyborné na šlachy a zlomeniny. Sama pracuji v Rusku, odkud mumio pochazí, pravidelně jsem ho znamým vozila, ale když jsem ho sama potřebovala, tak jsem si ho musela objednat u vaší firmy. Syn Mumio ještě užívá, takže doufám, že výsledky budou dobré.

Dobrý den, při užívání Mumia se cítím po 30 tbl. zdravější.

Dobrý den, chci vám předně popřát vše nejlepší v Novém roce a v neposlední řadě hodně úspěchů v práci, podnikání a mnoho spokojených zákazníků. Já osobně mám s mumiem velmi dobré zkušenosti, i když jsem ho v minulosti užíval v jiné podobě. Vzhledem k tomu, že mám s ním velmi dobré zkušenosti (vyléčení žaludečních vředů, hemoroidů, zahojení otevřených ran po úraze a popáleninách), tak jsem ho doporučil i svým blízkým a známým. Proto jsem váš produkt použil jako dárek k Vánocům. Předtím jsem ale doporučil užívání své mamince, která dovršila 91 let a způsobila si úraz při pádu ze schodů - zmoždění kyčle a zlomeninu ruky. A teď považte, maminka, která byla závislá chodit jen o holích a zlomená ruka se hojila jen pomalu, tak po měsíci a pár dnech odložila hole a ruka se radikálně zahojila.

Dobrýden, dnes jsem vzal první tabletu z druhé láhvičky Mumia. Jsem spokojený, i když jsem postižen oslabením organismu z nachlazení, průběh je velmi mírný. Uvažuji o další dávce.

Přípravek Betavital mi velmi pomohl. Zakoupila jsem si ho, protože jsem byla po chemoterapii silně anemická. Lékaři mi sice pomohli transfuzí krve, ale jen v takovém množství, které byla ochotná hradit pojišťovna. Doporučili mi jíst červenou řepu. A to dokonce bylo v době, kdy čerstvá červená řepa ještě nebyla na trhu. Vyhledala jsem Váš web a našla jsem přípravek vhodný k léčbě anemie. Betavital jsem již využívala a cítím se velmi dobře. Rozmíchaný v mírně slazeném čaji chutná opravdu dobře. Už během užívání jsem cítila den ode dne stále více sil. Velmi děkuji. Musím pochválit také Váš jiný produkt - Mumio. Před půldruhým rokem jsem měla úraz kolena (narušené vazy ). Při užívání Mumia i přes svůj věk ( 57 let ) jsem se mi koleno brzy zahojilo. Doporučuji všem! A ještě jednou. Když jsem onemočněla rakovinou, můj syn, mi u Vás objednával Ovosan. Jako nezkušený onkologický pacient jsem se tehdy ptala paní doktorky, mohu-li Ovosan užívat při chemoterapii. Dostala jsem přísný zákaz, ale já jsem ho ignorovala a užívala jsem tento přípravek na posílení imunity. Paní doktorka se při kontrolách divila, jak rychle klesají mé nádorové markry. Ovosan je výborný potravinový doplněk a zjistila jsem, že pomohl již mnoha onkologickým pacientům.

Dobrý den, Mumio - používám pravidelně pro regeneraci po zátěži a při akutních stavech (záněty, zhmožděniny...). Mám pocit, že tento přípravek slouží jako prevence a urychluje hojení.

Dobrý den, přípravek Mumio jsem koupil ve vašem internetovém obchodě, protože jsem s ním měl velmi dobré zkušenosti. Před nějakou dobou jsem dostal originální mumio z Afganistánu v přirozené podobě. Přestože jsem nevěřil v jeho účinnost, několikrát jsem ho použil a byl jsem překvapený jeho působením. Bral jsem ho kolem operace - vše se velmi rychle léčilo. Velmi silně působí na imunitu a proti únavě. Protože tento zdroj již nefunguje, obrátil jsem se s nadějí na internet. Bohužel tablety koupené ve vašem obchodě neměly tak silný účinek. Musel jsem znásobit doporučenou dávku, abych na sobě pociťoval očekávaný efekt. Tablety jsem používal také u zlomeniny nohy u psa s dobrým výsledkem. Takže Mumio můžu vřele doporučit. Ale v zakoupených tabletách je asi velmi ředěné. Přesto si ho asi zase koupím, protože originál je jinak těžce dostupný. Přeji hezký den.

Dobrý den, Mumio jsem užívala již před několika lety. Cítím se s ním velmi dobře. Chce ho brát delší dobu. Děkuji za Váš zájem a přeji obchodní úspěchy.

Dobrý den, váš přípravek Mumio 60 kapslí jsem si zakoupil z důvodu urychlení srůstu po zlomenině. Měl jsem zlomenou nohu (v sádře) a chtěl jsem docílit rychlejšího zhojení, což se mi (věřím) povedlo. Z tohoto důvodu si myslím a mohu klidně odpovědět, že jsem byl s Mumio kapslemi spokojený.

Mumio jsem si koupila jako doplňkovou léčbu při mnohočetné zlomenině zápěstí ruky - jsem levák a pravou toho moc neumím - přímo na doporučení lékaře v nemocnici. Předpokládaná doba léčby byla původně 3-4 měsíce. Díky přípravku Mumio jsem dobu srůstání kostí podstatně zkrátila. Doporučuji všem starším ročníkům.

Mumio je bezva měl jsem bolesti v kloubech a po pár dnech pociťuji úlevu. Je to mnohem lepší, stojí to za to.

Mumio používáme už delší dobu a jsme spokojení, budeme kupovat další balení.

Dobrý den, s Mumiem jsem velmi spokojená, měla jsem zlomeninu zápěstí a ta se velmi rychle zhojila a pomohl mi i při návalech horka.

Dobrý den, skutečně jsem si u Vás objednala mumio, používám ho i s manželem už asi půl roku a jem s ním velice spokojena, ale hlavně můj manžel. Bolely ho paty tak silně, že nemohl skoro chodit a když jsem se svěřila moji známé, tak mi doporučila mumio. Manžel nechce chodit k lékaři a tak vždy vyzkouší mou medicínu a tou bylo právě mumio. Během toho prvního měsíce mu bolesti odezněly. Měsíc vynechal s tím, že ho už nic nebolí a nebude nic užívat. Po dalším měsíci se mu bolesti vrátily a tak užívá teď i preventivně. Já užívám mumio preventivně a je mi skvěle.

Dobrý den, Mumio jsem objednával pro partnerku, která v létě utrpěla dosti komplikovanou zlomeninu bérce - holenní i lýtkové kosti. Po měsící užívání byla na kontrole u lékaře, který se doslova rozplýval nad průběhem hojení. Můžeme říci, že subjektivně je spokojenost velmi dobrá, a zdá se, že objektivně taktéž.

S výrobkem jsem spokojen, dodává mi velmi energie. Mám s ním zkušenosti již z minulých let a doopravdy funguje.

Přípravek Mumio užívá můj manžel, který má po úrazu otevřenou zlomeninu dolní končetiny. Rána se zpočátku nehojila, po začátku užívání se situace změnila. Rána se začala zatahovat a výsledek je tedy celkově pozitivní.

Přípravek mumio mě vcelku potěšil, jeho cena je pro mě docela přijatelná a účinky byly také znát. Mumio jsem si objednal, protože mi kdosi poradil, že je dobré i na zranění kostí a kloubů - já jsem měl podvrtnutý kloub. V příručce bylo napsáno, že se mumio má užívat např. po dobu 10 dnů, pak 5 dnů pauza a pak tento cyklus opakovat dokud zranění zcela nezmizí. Z vlastní zkušenosti jsem zjistil, že tento cyklus mi úplně nevyhovuje. Asi tak první tři tablety měly nečekaně silný účinek (došlo k prudkému zlepšení), ale pak už nebyl účinek žádný. Až zase po tý pětidenní pauze došlo ke zlepšení asi po dvou nebo třech tabletách, ale těch dalších sedm jako bych ani nebral. Takže mě napadlo, že by možná bylo lepší trochu upravit dobu užívání a neužívání. Ale tyto cykly budou možná individuální. Kdybych měl opět někdy nějaké problémy, rád bych si zase pořídil mumio.

Mumio je skvělé, používáme ho převážně vně v roztoku na léčení popálenin,hnisavých ranek a pod. a v současnosti i na dětský atopický ekzém a jak se zdá zřejmě i s úspěchem.

Je to velmi dobré. Zatím musím konstatovat jen samé pozitiva. Některé obtíže, které mě trápily ustoupily a cítím se dobře.

Hezký den, už jsem několikrát koupil přípravek MUMIO. Mám problémy s alergií (dva měsíce v roce) a po použití tohoto léku, mi alergie zmizela. Na podzim jsem měl chřipku, ale za tři dny bylo po ní. Tento přípravek mi zatím pomohl, ale jsou to zkušenosti za jeden rok.

Dobrý den. S přípravkem mumio jsem velmi spokojená. Od doby, kdy mě byl odoperován žlučník jsem trpěla zažívacími potížemi, zácpou a lehkou formou lupenky. Po měsíci užívání přípravku mumio se mé zažívání velmi zlepšilo a co mě nejvíce těší je, že kůži nemám tak výrazně suchou a šupinatou. je mi 45let a oběvovali se mi i nepravidelnosti v menzes. Nemám 100% jistotu, ale myslím, že i zde sehrálo mumio svoje. Ještě se vrátím k lupence, tam kombinuji užívání mumia s kosmetikou mumio. Velmi děkuji za Váš dotaz, ráda jsem na něj odpověděla. Přeji hezký den a hodně spokojených zákazníků.

Dobrý den, podle mého názoru mi přípravek Mumio pomohl, mám chronický zánět dutin, astma a sníženou imunitu,úlevu jsem zaznamenala hlavně u dutin, došlo k uvolnění hlenu. Při viróze, kterými v podzimním období často trpím, trvala nemoc podstatně kratší dobu a měla lehčí průběh.

Dobrý den, měl jsem zlomeninu zápěstí. Podle lékařů se tato zlomenina člunkové kosti v zápěstí špatně hojí a v mém případě nevyloučili možnost operace s vložením spojovacího šroubu. Proto jsem začal hledat něco, co by pomohlo hojení zlomeniny. Objednal jsem si u Vás Mumio a užíval podle přiložené brožury. S napětím jsem čekal na výsledek rentgenu. Když jsem ale výsledky dostal, oddychl jsem si. Zlomenina byla zcela zhojená. Věřím, že na tom má velkou zásluhu Mumio, které má i řadu dalších léčebných využití. S tímto přírodním produktem bez vedleších účinků mám jen dobré zkušenosti.

Dobrý den, jsou to 4 roky co mi hrozilo po zánětu vytržení 2 zubů, objednala jsem si mumio a po měsíci užívání bylo vše v pořádku, letos mi bolí zub moudrosti a křečové žíly, mám pocit, že se mi ulevilo od bolesti mumio je super, jen se nesmí léčba uspěchat, zabírá až po měsíci užívání, vřele ho doporučuji.

Dobrý den Od poloviny listopadu mě trápily horní cesty dýchací, celkově jsem se cítila oslabená, unavená a s ohledem na roční období i stres v práci jsem se z toho nemohla dostat. Trpím alergií na antibiotika, protože v dětském věku jsem stále a stále prodělávala průduškové problémy v té době lečeny především penicilinem. Chtěla jsem se z toho proto dostat sama. Rozhodla jsem o radikální posílení obranyschopnosti a o MUMIU jsem již dříve četla, proto jsem ho objednala. Nasadila jsem kůru 1 tableta ráno - 1 večer a během týdne jsem přestala kašlat. To byla první známka ustupující rýmy. Druhý týden léčby se mi pohnulo zahlenění tvářových a čelních dutin a rýma odezněla. Pro jistotu chci kůru zopakovat, ale určitě se cítím o 100% lépe.

 

 

 

Nejúčinnější extrakty z

 

s    Certifikáty

 


ČESKO, SLOVENSKO,

 

 

Nejsilnější extrakt z REISHI na českém trhu!!!
Extrakt s vysokým obsahem triterpenoidů. Více než 20 triterpenoidů%!

l

100% Sibiřská Čaga

 

 

 VAKCÍNY   JSOU

ODHALUJÍ   TAJNÉ

článek

 

REZISTENTNÍ    BAKTÉRIE

USMRTÍ   UŽ    DENNĚ

článek

 

CHEMICKÉ     LÉKY

BRZDÍ

REGENERAČNÍ

 

 

LÉČIVÉ 

NEJEN K PREVENCI 

ANEB   ŽIVOT

příroda uzdravuje

 

Polysacharid Beta-glukan obsažený v léčivých houbách je látka, co současný člověk více než potřebuje. Můžeme ho pokládat za moderní kámen mudrců, který byl po dlouhém hledání nalezen

 Více 

 

 

 • Alzheimer
 • Parkinson
 • Mozková mrtvice
 • Roztroušená skleróza
 • Demence
 • Borélie v mozku
 • Ochrana mozku

 

 

 

 

PŘIROZENÁ

CESTA    NEJEN

 

harmonizátory

 

 

 

 

CHITOMAXTM

Superionherbs, Anglie

patentově chráněná látka

anglická farmaceutická kvalita

 

 

Složení Fenuprimu:

Obsah jedné tobolky:

Balení: 90 kapslí

 


Článek o Chitomaxu a Fenuprimu zde

 

-V

Zdraví velký černý pes Sorbon s paničkou I.H.

 

 

 

 

 

 

 

NOVÉ

 

Jak přestat úspěšně kouřit

O škodlivosti kouření naprostá většina kuřáků nepochybuje. Každoročně se více než třetina závislých na nikotinu pokouší nějakou formou přestat. Výsledky jsou velice špatné. Po roce od zahájení abstinence nekouří méně než 1 z 20, efektivnost je pod 5%.

Žvýkačky, náplasti s nikotinem, to odhaduji jako cestu pouze pro zbohatnutí výrobců. Osobně jsem je zkoušel před mnoha lety, účinek maximálně 3 dny.

Vyzkoušel jsem více metod, zaplatil tisíce korun, ale nic nezabralo trvale. Více méně jsem zkoušel všechny alternativní způsoby léčby, léčitele... Efekt - maximálně 2 měsíce.

 

Ale byl tu háček

Odjakživa jsem se vyhýbal užívání chemických léků. A jako dovozce a prodejce léčiv především z Francie jsem se jim vyhýbal obzvlášť...

 

Celý článek

 

 

Mozek a jeho spolehlivé poškozování 5 složkami potravin

V současnosti není na světě nouze o věci, ze kterých lidé šílí. Existuje, ale několik látek, ze kterých lidé šílí ve velmi krátké době.

Tyto látky poškozují nejen mozek, ale i střeva a játra. Přitom zodpovědnost za jejich přítomnost v potravinách nese člověk, jeho geniální mysl také jak rychle zbohatnout.

Pokud chcete, aby nedocházelo k poškozování Vašeho mozku a měli jste čistou mysl, buďte obezřetní na tyto složky potravin.

 

Celý článek

 

 

Další velká rána farmaceutickým firmám: Léky na cholesterol - statiny - jsou prý zcela bezcenné

Poslední doba byla pro farmaceutické firmy velmi těžká. Byly totiž publikovány 3 velké studie, které kompletně vyvrátily jakoukoli efektivnost více druhů nejpoužívanějších léků.

Následky těchto studii mohou být pro tyto společnosti zdrcující, protože se jedná o extrémně ziskové léky, které nejednou tvoří hlavní jádro jejich příjmů.

 

 

Celý článek

 

 

Očkovat nebo ponechat dětským infekcím volný průběh? O souvislostech vakcinací, srdečních onemocnění a rakoviny

I když po zavedení vakcín došlo ke snížení výskytu spalniček a příušnic, vědci nyní zjišťují, že tyto dětské infekce plní cennou funkci a možná jsou i nezbytné pro normální vývoj našeho imunitního systému. Jako příklad vědeckého bádání v této problematice lze uvést třeba rozsáhlou japonskou studii[1], která proběhla v roce 2015. V ní se došlo k závěru, že spalničky a příušnice, které děti prodělají, mají výrazně protektivní účinky před smrtelnými srdečními příhodami a mrtvicemi v dospělosti. V rámci této studie bylo několik let sledováno více než 100 000 mužů a žen ve veku 40-79 let, aby se u nich stanovila pravděpodobnost úmrtí na aterosklerotická kardiovaskulární onemocnění.

 

Celý článek

 

 

62-letý muž se vyléčil z diabetu 2.typu vyřazením těstovin a pečiva

Až vám příště bude někdo tvrdit, že diabetes 2.typu je neléčitelný, poukažte na zázračnou cestu za zdravím, kterou absolvoval Geoff Whitington - Angličan, jenž se definitivně vyléčil ze svých diabetických potíží. Podařilo se mu to díky úsilí jeho dvou milujících synů, kteří otce vyvedli z bludného kruhu, v němž se pohyboval už mnoho let.

Tento muž trpěl vysokou nadváhou, hormonální nevyvážeností a dokonce mu už hrozila i amputace nohy, takže se vzdával jakýchkoliv nadějí na svou zdravou budoucnost. Pracoval jako strážný v dlouhých 15-hodinových směnách a jeho zdravotní stav byl také důsledkem jeho špatné životosprávy.

 

Celý článek

 

 

Ib....... způsobuje tisíce úmrtí ročně: Přírodní náhrada je bezpečná

Nedávný článek publikovaný tiskovou agenturou Reuters odhalil zajímavá zjištění o lécích užívaných proti bolestem jako je ib......n (například účinná látka v přípravku Ib....n. Češi mají na hlavu nejvyšší spotřebu léků proti bolesti v EU, což cosi vypovídá o úrovni zdejší chemické medicíny).

Článek uvádí, že výše uvedená léčiva zvyšují riziko srdečního infarktu ve stejné míře jako léky, které byly v minulosti staženy z trhu kvůli jejich vysokým rizikům. Jeden z takto stažených léků,
byl příčinou až 30.000 úmrtí v důsledku srdečních infarktů a náhlých srdečních příhod.

 

Celý článek

 

 

Takto vyléčíte chronickou boreliózu, i když to už lékaři vzdali

Lymská bolerióza je infekce bakterií Borrelia burgdorferi (v Česku je tento typ poměrně vzácný, viz Lymská borelióza). Přenáší se hlavně klíšťaty, ale spekuluje se, že její možnými přenašeči mohou být i další druhy hmyzu jako jsou komáři či blechy.

Není přenosná z člověka na člověka, přestože nejnovější poznatky ukazují na to, že za jistých okolností k tomu může dojít, například při intimním styku.

Příznaky lymské boreliózy

Příznaky tohoto onemocnění se liší, ale ve většině případů se vyvíjejí podle následujícího scénáře.

Fáze 1 – den 3 až 30 po bodnutí

Někdy se tato fáze nazývá i „časná lokální infekce“.

U 70 až 75 % lidí se rozvine zarudnutí. Jde o charakteristické „býčí oko“ se středem v místě kousnutí klíštětem. Nesvědí ani nebolí, ale na dotek může vyvolávat pocit tepla. Rozvoj příznaků podobných chřipce: horečka, zimnice, zduření lymfatických...

 

Celý článek

 

 

Jak detoxikovat každý orgán a už nikdy nebýt nemocný ani unavený

Všimli jste si, že stále více a více lidí, dokonce i mladých, podléhá chronickým onemocněním, rakovině či autoimunitním chorobám? Naše tělo je sice za optimálních okolností dokonalé, ale má i svá slabá místa.

Jedním z takových slabých míst jsou
toxiny z prostředí, které mají schopnost poškozovat naše DNA, což pak způsobuje fyzické poškození. Ke genetickým změnám však může docházet nejen v důsledku vlivu toxinů.

Spouštěčem dokáží být i stres, duševní plytkost, hormonální a endokrinní nerovnováha, parazity, viry, bakterie, nadbytek cukru, pesticidy, těžké kovy a podobně. Totiž, tělo a duše jsou jedno. Skutečná medicína se proto musí zaměřit na obě oblasti.

 

Celý článek

 

 

Zásadní průlom v medicíně: cukrovku 2. typu lze vyléčit pouhou změnou jídelníčku - 700 kalorií denně po dobu pouhých 8 týdnů

Jeden z posledních výzkumů „objevil“ metodu léčby, kterou doporučoval Mike Adams - editor serveru NaturalNews už před deseti lety: vhodně sestavený jídelníček působí proti diabetu 2. typu a dokonce jej může i vyléčit.

 

Vědci došli k závěru, že speciální nárazová dieta trvající pouhých 8 týdnů může vyléčit tuto chorobu

 

A co víc, i lidé, kteří mají diabetes více než deset let, mohli po této dvouměsíční dietě zaznamenávat její ústup.

 

Celý článek

 

 

Mamografy způsobují více rakovin prsu, než ji detekují

Dr. Ben Johnson: Napsal jsem knihu pro ženy pod názvem Tajemství moudrosti o zdraví poprsí (The Secret of Health Breast Wisdom) protože my, lékařská komunita, způsobujeme ženám rakovinu tím, že od nich požadujeme vyšetření na mamografu.

Mamografy způsobují rakovinu. Tečka.

Přesto, když dnes žena navštíví svého gynekologa nebo rodinného lékaře, bude se jí toto vyšetření obrazně řečeno „tlačit do hlavy“.

Bude vystavena silnému nátlaku, aby šla na mamograf, který jí může přivodit rakovinu prsu.

Mamograf životy nezachrání. Pokud na něj půjdete, máte o 4% vyšší riziko úmrtí. Po každém mamografu! Tečka.

 

Celý článek

 

 

Tučnými a oteklými vás dělají toxiny v tukové tkáni. Ukažte jim STOPku!

Bohužel, všichni dnes žijeme v toxickém prostředí, kde jsme permanentně vystaveni potravinám, které jsou znečištěné chemikáliemi. Proto je toxinům téměř nemožné se vyhnout.

Pro nás to pak znamená, že náš trávicí systém a hlavně játra se mohou snadno přetížit. Jsme sice stavění tak, aby se z nás škodlivé látky neustále vyplavovaly, pokud jich je však příliš, tělo to pak nemusí zvládat a namísto vyplavování se v něm začnou usazovat.


Toxiny dělíme do dvou kategorií:

 • rozpustné ve vodě
 • rozpustné v tucích
 

Celý článek

 

 

Ohromení vědci konečně přiznali, že vysoká průměrná délka života Japonců souvisí se stravou a nikoliv s geny

Všichni sníme o dlouhém životě bez nemocí. Zatímco se průměrný věk v rozvinutých zemích pomalu zvyšuje, neplatí to tak docela o poklesu nemocnosti a zdravotních postiženích.

Jedna z posledních studií, publikovaných v časopise the British Medical Journal, ale možná odhalila klíč k té žádoucí dlouhověkosti. Není žádným tajemstvím, že
mezi nejzdravější lidi na světě patří Japonci. Vykazují druhý nejvyšší dosahovaný věk a také obezita se mezi nimi vyskytuje pouze s četností 3,5%. Američané naopak zaujímají až 43. místo u dlouhověkosti a jejich obezita se nyní pohybuje kolem 35%.

 

Celý článek

 

 

Upozornění

na

NOVÉ ČLÁNKY

na Váš mail

1x měsíčně

 

 

Reishi a Cordycepsu

 

kvality   COA   pro

 


NĚMECKO a RAKOUSKO

 

 

100% spórový prášek z Duanwood Red Reishi!!!
Nejsilnější Cordyceps na českém trhu!!!

l

Betaglucan MaxCell

k

k

 

 

Betaglucan MaxCell

 

 

k

 

TOTÁLNÍM   PODVODEM

VLÁDNÍ   DOKUMENTY

 

 

NA    ANTIBIOTIKA

1900    LIDÍ

 

 

PŘINEJMENŠÍM

PŘIROZENÉ

POCHODY

 

k

HOUBY

VŠECH CHOROB

BEZ NEMOCÍ

spolehlivě a jistě

 

Beta-glukan byl izolován a v následujících klinických studiích vykazoval značnou stimulační schopnost u onemocnění, která dlouhou dobu nemohla být zvládnuta jinými metodami

prof. Vilém Palisa DrSc, český špičkový onkolog

 

 

Nejsilnější Cordyceps na českém trhu!!!
100% Sibiřská Čaga
 • Cukrovka
 • Crohnova choroba
 • Lupénka
 • Ekzémy
 • Žaludek
 • Játra
 • Autoimunitní onemocnění

 

 

 

 

A    ÚČINNÁ

K    HUBNUTÍ

 

metabolismu

 

 

 

 

FENUPRIMTM

Superionherbs, Anglie

patentově chráněné složení

anglická farmaceutická kvalita

 

 

Jak učinkuje Fenuprim? - video

 

 

 

 

Přišel nám dopis jedné naší zákaznice i s fotografií z řad čtyřnohých přátel člověka - Superionherbs.cz 1.12.2015

Vážení dvojnožci, chci vám říci svůj příběh. Jsem jeden z “miláčků” českých rodin. Kříženec vlčáka z labradorem, kterého si vzali z útulku. Ve 12ti letech jsme dostal dle laboratoře rakovinu sliných žláz. Nádory na krku praskly a po určité době se rána zacelila. Dostal jsme lék a lék a na naději … před… Po léku a léku jsem nabíral na váze a tak byly váhou ohroženy klouby a můj pohyb. Pan veterinář lék a lék odstavil a měl jsem pouze včelí propolis. Panička si prostudovala dostupné knihy o čínské medicíně – našla Duanwood Reishi a Cordyceps – koupila mi tyto dvě houby, které jsem začal každý den v kapslích užívat. Dnes je tomu už 13 měsíců, jsem čiperný, plný života a zřejmě zdráv. Je mi 13 let. Ať žije čínská medicína a jako prevenci ji budu užívat celý zbytek života.

 

 

ČLÁNKY

 

Kdy budeme moci úplně zvrátit šedivění vlasů?

Příčina šedivění vlasů

Šedivění způsobuje nižší hladina enzymu kataláza v kombinaci s nižší úrovní enzymů MSR A a MSR B, které opravují poškození peroxidem vodíku. Lidem se šedinami se hromadí peroxid vodíku ve folikulech, tedy ve tkáních, které obalují vlasy a z nichž vlasy vyrůstají.

Metabolizmus peroxidu vodíku versus věk člověka

Tělo peroxid vodíku vytváří v malých dávkách v rámci metabolických procesů. Organismus mladých lidí jej dokáže rychle odbourávat. U starších lidí tento proces začne postupně probíhat pomaleji a nakonec neodbouraný peroxid napadne enzym tyrozin kynázy, který je zodpovědný za tvorbu melaninu, což je základní pigmentová složka vlasů.

Následkem toho vlasy začnou šedivět, přičemž se vlasy vybělují zevnitř.

 

Celý článek

 

 

Muži zírají, proč ženy potřebují více spánku

Experti z Duke univerzity provedli  studii, která potvrdila, že ženy potřebují  ke své regeneraci více spánku než muži.

Tento výzkum byl proveden na základě informací, že ženy těžko snáší následky mentální a fyzické vyčerpanosti pokud mají nedostatek spánku.

Výsledek muže nepotešil

Zjištěné poznatky vedou k novým zdravotním doporučením pro ženy, které mívají standardně vyšší riziko kardiovaskulárních onemocnění, depresí a psychologických problémů oproti svým polovičkám.

 

Celý článek

 

 

Varování: Pokud používáte Alobal, tak přestaňte. Hrozí vám vážné následky

Po dlouhou dobu je hliníková folie běžnou součástí kuchyně. Proč? Je velmi užitečná pro mnoho použití. Kromě pečení se používá i na prodlužování trvanlivosti potravin tím, že se do ní balí jídlo, zakrývají se kastroly a takto se potraviny uchovávají v ledničce.

Ale nyní poslední výzkumy potvrzují, že pokud tuto folii budete používat, budete se dále vystavovat závažným zdravotním rizikům.

g
 

Celý článek

 

 

Sedm důvodů, proč přírodní terapie nejsou někdy na rakovinu účinné 

Ortodoxní medicína má řadu způsobů, jimiž zakrývá fakt, že její léčebné metody na rakovinu většinou vedou k úmrtí onkologických pacientů. Je totiž jednodušší tvrdit, že pacient podlehl rakovině a ne otravě na chemoterapii nebo na poškození orgánů způsobených ozařováním.

Navzdory prohlášením o vysoké úspěšnosti standardní léčby, je
skutečná míra jejich vyléčení velmi nízká.


Jak konvenční onkologie manipuluje statistiky

Na oklamání veřejnosti a marketingovou propagaci svých terapií používá onkologie několik triků a slovních hříček.

 

 

Celý článek

 

 

11 příznaků toho, že jste energeticky vysáváni lidmi kolem vás

Základem bytí mnoha lidí je živení se energií jiných. K tomu, abyste byli schopni se pohybovat v jakékoliv dimenzi, potřebujete energii. Všechny lidské bytosti vyžadují energii, aby existovaly, aby dokázaly cokoli dělat. Když mluvíme o energetických upírech, nemyslíme tím klasické upírů z filmů, kteří sají krev.

Odkaz na upíry používáme jako výraz pro označení nedobrovolného odčerpávání životní energie ze živých bytostí a to buď ve fyzické nebo nefyzické rovině, tedy na všech úrovních – fyzické, emocionální, mentální a duševní. Někdy se to označuje i jako psychický útok. Nicméně psychický útok je trochu něco jiného a dokáže vyvolat ještě více mizérie než energetické upírství.

 

Jak dlouho žije pacient s chemoterapií a jak dlouho bez ní?

Dr. Hardin B. Jones, bývalý profesor medicínské fyziky a fyziologie na Kalifonské universitě v Barkley studoval délku přežití onkologických pacientů po dobu více než 25 let.
To, na co přišel, doslova vyvedlo z míry celou vědeckou komunitu, která se dodnes s jeho zjištěními nedokázala smířit. Na konci svého výzkumu totiž došel k závěru, že navzdory obecně rozšířené víře, chemoterapie prostě nefunguje.

Byl svědkem, jak mnozí pacienti s rakovinou, které léčili chemoterapií, umírali hroznou smrtí. Mnozí z nich podlehli svému osudu mnohem dříve, než ti, kteří si nezvolili žádnou léčbu.

 

Celý článek

 

 

Poloha akné na tváři prozradí co máte v těle nemocného

Obecně platí, že se lidé obracejí na medicínu, když čelí nějakým zdravotním problémům. Nicméně konvenční léčebné a diagnostické postupy ne vždy přinesou efektivní výsledky.

V mnoha případech se alternativní medicína ukázala být v léčbě různých zdravotních problémů úspěšnější než ta konvenční. Lidé na celém světě propagují všelijaké léčebné metody jako bylinářství, akupunktura, jóga, ayurvéda a mnoho dalších.

I když je dobré chodit na preventivní lékařské prohlídky, potenciální zdravotní problémy můžete také diagnostikovat s pomocí alternativních metod.

Diagnostika podle akné v obličeji

Následující metodou si můžete diagnostikovat potenciální zdravotní problémy a to jednoduše na základě polohy akné na obličeji. Budete potřebovat jen zrcadlo, abyste zjistili, zda máte na obličeji nějaké akné nebo vyrážky. Pak určíte přesnou polohu a podíváte na obrázek níže, který naznačuje daná místa.

 

Celý článek

 

 

O tomto musíte vědět: Primární příčiny rakoviny prsu

Vše, co potřebujete pro uskutečnění změn, které vás ochrání před rakovinou, jsou znalosti.

Příčina č.1: Antirespiranty obsahující hliník

Používání antirespirantů je pro většinu lidí běžnou denní rutinou, o které příliš nepřemýšlejí. Zde je důvod, proč byste o tom přemýšlet měli. Pokud používáte antirespirant obsahující hliník, zvyšujete si tím své riziko rakoviny prsu.

Princip antirespirantů spočívá v utěsňování, uzavírání a blokování pórů, které vylučují pot v podpaží. No a jejich nejčastější aktivní látkou je právě hliník. To způsobuje nejen zablokování jedné z cest, kterými se vaše tělo detoxikuje (vylučuje toxiny v potu), ale zároveň také zvyšuje obavy, kde tyto kovy nakonec skončí.

 

Celý článek

 

 

Pokud jsou vaše ledviny poškozené, tělo vám vyšle těchto 8 znamení

Ledviny jsou životně důležité orgány a nacházejí se přímo pod hrudním košem. Jsou zodpovědné za očistu a detoxikaci, denně filtrují 10 až 150 litrů krve. Jsou také důležité pro udržování všech tělesných funkcí a udržují vaši krev zdravou. Podílejí se na vylučování nadměrného množství tekutin a odpadu z vašeho organismu.

Regulují hladinu elektrolytů a udržují kosti silné a zdravé, podílejí se na tvorbě červených krvinek a stabilizují krevní tlak.

V případě, že vaše ledviny nemohou správně vykonávat svou funkci, vaše zdraví může být ohroženo. Pečlivě si přečtěte následující problémy, které jsou spojeny s poškozením či selháním ledvin.

 

 

Celý článek

 

 

12 citátů lékařů, které rakovinová lobby nechce, abyste četli

Léčba rakoviny je prostě jasný byznys. Právě proto nemají velké farmaceutické firmy o lék na rakovinu zájem. Pokud totiž vyléčíte pacienta, nevyděláte tolik peněz, než když ho budete v nemoci udržovat co nejdéle.

Ale neposlouchejte nás. Poslechněte si to raději od těchto známých lékařů medicíny.

1/ Dr. Otto Warburg, laureát Nobelovy ceny za medicínu

Nikdo dnes nemůže říci, že se neví, co je primární příčinou rakoviny. Naopak neexistuje onemocnění, jehož primární příčina by byla lépe prozkoumána. Proto již dnes ignorace není omluvou, aby se nedalo udělat víc pro prevenci. Pokud chce lidstvo přežít, tak prevence, bez pochyb jednou musí přijít.

 

 

 

Vyléčení Crohnovy nemoci v terminálním stádiu

Crohnova choroba ovlivňuje celé trávicí ústrojí a nikoliv jen střeva. Na rozdíl od jiné choroby - ulcerózní kolitidy (vředového zánětu tlustého střeva) tato ovlivňuje celou stěnu střev a nikoliv jen vnitřní výstelku.

A západní medicína začíná až teď objevovat to, co čínská medicína nebo ájurvéda věděly už celá staletí: že totiž veškeré zdraví začíná a končí ve střevech

Shona Banda - pacientka, které byla diagnostikována Crohnova choroba někdy v roce 2004, podstoupila už mnoho operací a musela užívat mnoho léků, ale její stav se postupně zhoršoval až natolik, že jej lékaři označili za terminální.

 

Celý článek

 

 

Jak pročistit lymfatický systém a předejít až 80 % chronických chorob

Umíte si představit, co to znamená být vystaven desetitisícům toxinům, zatížený umělými produkty a zpracovanými potravinami každý týden? Bohužel, to je moderní realita, které se nám všem v současnosti dostává.

Detoxikace v našem těle probíhá běžně každý den. Vyvádějí se z něj ven přírodní chemické látky, ale i ty vytvořené člověkem, jako jsou domácí čistící prostředky či přísady z kosmetiky.

Dokonce i metabolické zplodiny, jako výsledek činnosti našich vlastních buněk, jsou považovány za toxické.

Jak tělo detoxikuje škodlivé látky

 

Celý článek