Noni - univerzální léčivka

Ing.Zdeněk Rozehnal

Jedná se o strom Morinda citrofolia, který patří do čeledi mořenovité (Rubiaceae) s původem v Polynésii, na Tahiti a Hawaii, kde od nepaměti jeho plody slouží jako potrava a k léčbě. Ve světě se všeobecně známé léčivé schopnosti začaly využívat až v současné době.

Noni obsahuje velké množství prospěšných látek - jedná se o vitamíny A, C, E, B1, B2, B3, B6, B12, z minerálů především železo, hořčík, draslík, zinek, měď, fosfor, selen, 18 aminokyselin včetně 9 esenciálních, vlákninu a enzymy. Dalšími velice důležitými látkami jsou scopoletin, damnacanthal a proxeronin (v játrech se štěpí na xeronin), beta sitosterol, iridoidy, oligo- a polysacharidy, mastné kyseliny, kyselina linolová, alkaloidy ...


Noni|Scopoletin

podporuje funkci epifýzy a zvyšuje v organismu hladinu serotoninu, čímž pomáhá ke zlepšení nálady a melatoninu, což zkalitňuje spánek. Melatonin je navíc silný antioxidant (20x účinnější než vitamíny C a E). Scopoletin v organismu navíc podporuje produkci oxidu dusnatého, což společně se svalovým antispasmatickým účinkem scopoletinu umožňuje uvolnění arterií. Hraje důležitou roli při normalizaci krevního tlaku. Oxid dusnatý navíc pomáhá lépe prokrvovat tkáně, snižuje sklon k tvorbě krevních sraženin, čímž chrání organismus před infarktem myokardu a také snižuje riziko mozkových příhod.


Noni|Damnacanthal,

další účinná látka, která dozoruje nad diferenciací buněk a tkání a nad řádným průběhem rozdělení buněk. Zabezpečení optimální hladiny T a B buněk, dále lymfocytů a fagocytů umožní, aby imunitní systém bojoval účinně s nemocemi. I v případě již existujících nádorů zpomaluje jejich růst. Proto také noni hraje důležitou roli v oblasti protinádorové prevence.


Noni|Xeronin a proxeronin

vykazují výborné antidepresivní účinky. Zvyšují produkci endorfinu, snižují silnou bolest například způsobenou záněty a opotřebováním kloubů, přičemž se nejedná o návykový přípravek. Pokud se v organizmu vyskytuje nádor, tak se snižuje množství enzymů xeroninu, proxeroninu a proxerogenáz – právě tyto enzymy však ve značném množství obsahuje Noni. Díky svému adaptogennímu účinku obnoví zmutované buňky znovu na normální.

Xeronin je schopen nastartovat protizánětlivý proces v organismu, má protialergické účinky a zvyšuje obranyschopnost organismu proti virům a bakteriím – proto se doporučuje konzumace přípravků z Noni každému, kdo je často postižen například onemocněním horních cest dýchacích. Dále díky tomu, že podporuje tvorbu trávicích šťáv, působí pozitivně i na řadu zažívacích problémů.

Produkty z Noni jsou vhodným doplňkem léčby návykových nešfarů (např. kouření, alkoholismus, drogová závislost), protože užíváním přípravků z Noni se každý těchto zlozvyků snadněji zbavuje.


Noni:

 • revitalizuje buňky a dodává tělu energi
 • uvolňuje stres
 • čistí krev
 • stimuluje imunitní systém
 • reguluje buněčné funkce
 • udržuje zdravou pokožku, vlasy a pokožku hlavy
 • účinný antioxidant, zbavuje tělo toxinů a škodlivých látek
 • zlepšuje paměť a koncentraci
 • ulevuje od bolesti a tlumí záněty
 • snižuje riziko vzniku rakoviny
 • omezuje růst nádorových buněk
 • zabraňuje předčasnému stárnutí. Potlačuje choroby související s věkem jako je artritida, srdeční choroby, cukrovka či mrtvice
 • zlepšuje trávení
 • chrání proti virům a bakteriálním kmenům, které se staly odolnými vůči antibiotikům
 • působí na molekulární úrovni
 • omlazuje tělo

 

 

Proč dělá Noni zázraky?

Nejdůležitější složka noni je již popisovaná molekula nazývaná proxeronin. Po vypití džusu z noni se proxeronin dostatne do jater, která jej každé dvě hodiny vypustí do krevního oběhu v určitém množství a dostane se tak do různých částí našeho těla. Dále za účasti serotoninu dojde k přetvoření proxeroninu na xeronin, který se spojuje s proteiny. Proteiny plní důležité role. Dávají kostem, pokožce a vlasům jejich strukturu, v podstatě do poslední buňky těla. Umožňují dopravu živin do každé buňky, chovají se jako hormony a tím koordinují všechny tělesné pochody. Navíc fungují jako protilátky a tím podporují imunitní systém.


A tady je problém,


protože hodně proteinů není schopno bez xeroninu naplňovat výše popsané schopnosti. Je nutno podoktnout, že proxeronin bychom měli dostávat z běžné potravy.

 

Ale, jaká je realita?

S nárůstem obyvatelstva v minulém století se zásadně změnilo zemědělství, aby vůbec dokázalo držet krok se stoupající spotřebou. Díky této stoupající zemědělské produkci se nezamezilo tomu, aby půda neutrpěla na své kvalitě. Chemická hnojiva, používána za účelem vyšších výnosů půdy, nedokáží půdě zajistit dostatek mikroorganických výživných látek potřebných pro zdravý růst plodin. Vyčerpání půdy a nevyhovující chemické hnojení vede k deficitu mnohých, pro nás životně důležitých výživných látek, a to se týká i proxeroninu.

Vedle ochuzeni půdy vyžaduje dodatečný přísun proxeroninu u většiny lidí také skrovná nabídka druhů pokrmů, protože zrychlený životní styl naší společnosti produkuje potraviny, ve kterých chybí spousta důležitých výživných látek. V současnosti člověk nedostává zpravidla ze své denní stravy potřebné množství proxeroninu, které potřebuje pro správnou funkci svých orgánů. Navíc zvýšenou potřebu proxeroninu ve výživě ovlivňuje mnoho faktorů. Například nemoc nebo velmi aktivní způsob života. Aby proteiny mohly plnit svou velmi těžkou práci, která je po nich vyžadována, potřebují větší množství xeroninu a tedy, jak bylo výše popsáno abychom tělu zajistili více xeroninu, musí být denní stravou přijato větší množství proxeroninu.

Pokud se tak nestane, objeví se únava, vyčerpání a nemoc. Je pravděpodobné, že celá řada "moderních nemocí" je způsobena právě také nedostatkem xeroninu v těle. V tom také spočívá opodstatnění mnohého, co bylo na džusu z noni atestováno. Kdo má ve svém organizmu málo xeroninu, pocítí negativní účinky v tom, že jeho proteiny neplní svoje funkce, následuje únava ... Když pak zvýší příjem proxeroninu pitím džusu z noni a tím tak přivede xeronin ve svém těle opět na potřebnou hladinu, překoná únavu a nemoc a zdá se mu, že nastal "zázrak".

Nežádoucí účinky plodů noni nejsou známy. Pouze díky poměrně vysokému obsahu draslíku by plody a přípravky z nich měli konzumovat lidé s onemocněním ledvin a jater obezřetně.

 

Produkty z Noni

-

 

 

Zkušenosti s Noni z Prozdravi.cz

Noni jsem kupovala hlavně kvůli své dceři, která měla od září hustou rýmu, kašel a to trvalo až do prosince. Byla jsem z toho zoufalá, protože jí nic nepomáhalo. Měli jsme spoustu kapek, ATB a nic - spíše to bylo horší. Pochopila jsem, že pomocí doktorů ji nevyléčím a začala jsem hledat. Nasadila jsem jí laktobacily a Noni. Pochopila jsem, že tělo musím čistit. Do pár dnů bylo po hlenech a dcera byla fit. Za mě doporučuji!!!!

Používám prostředek Ruticelit asi 8 měsíců a jsem s ním maximálně spokojená, funguje na bolesti z únavy. Mám dlouhodobé bolesti kloubu palce, které se nedařilo zvládnout lékaři, po použití Ruticelitu se bolet uklidní až do doby, kdy pravděpodobně kloub zase přetížím, ale po natření je zase dobře. Použila jsem ho i na jiné problémy dle návodu na letáku a funguje. Jsem maximálně spokojená. Noni znám už 10 let, je to výborný životabudič. Opravdu harmonizuje organismus a snažím si ji alespoň 1x za rok dát. Mé známé hodně pomohla při těžkých depresích, jiné pomohla odnaučit se kouřit. Když pila Noni, kouření jí vůbec nechutnalo.

Noni šťáva působí protistresově, pro klidný spánek.

Jsem s produktem Noni 100% Bio šťáva spokojena, i když to nemá valné chuti.

Citrovital kapky jsou vynikající přírodní antibiotika. Mumio nemá chybu hlavně na jaře pro posílení imunity. Bio Propolis nesmí chybět v mé lékárně, již 10 let neužíváme s manželem žádné chemické léky (Paraleny, Brufeny a jiné). Noni vita je výborná na imunitu, deprese, cholesterol. Na játra, klouby a srdce je výborný Cordyceps. S těmito výrobky jsem moc spokojena.

Už jsem slyšela pozitivní odezvy a chtěla jsem Noni vitu sama vyzkoušet, hlavně pro pocit únavy.

Protože jsem měla od června 2012 soustavné problémy se zažíváním (bolesti žaludku a vyprazdňování), skončila jsem na gastroenterologickém oddělení. Po vyšetřeních jsem si odnesla léky, které sice odstranily bolesti, ale vyprazdňování neupravily. Od doby, kdy jsem začala užívat Šťávu z Aloe, beru lék jen každý druhý den a jsem v klidu, bez bolestí a vyprazdňování je pravidelné a bezbolestné. Protože jsem držitelkou průkazu ZTP/P (pohybuji se jen s cizí pomocí), musím dávat pozor na užívání i přírodních léků. Užívám šťávu denně, hodinu před hlavním jídlem, jen 4 polévkové lžíce (nikoliv 5 PL, jak je doporučováno). Jakmile doberu šťávu z Aloe, po týdenní přestávce začnu užívat Noni vita – šťávu z plodů Noni, kterou jsem u vás rovněž zakoupila. Předpokládám, že to bude kolem 10. ledna 2014. Jakmile vyčerpám první balení, slibuji, že se sama ozvu a budu vás informovat o tom, jak na mne působí Noni vita.

S produkty Noni šťáva a Goji Kustovnice čínská 100% šťáva jsem spokojená, jsou velmi dobré i na chuti.

Noni šťávu používám teprve přes týden, ale cítím se už teď lépe, svěže, zlepšila se mi pleť, jsem méně unavená. Míň jím (nemám hlad ani přílišné chutě), zkvalitnil se mi spánek. Mám trošku pomalejší metabolismus (normálně ho mám extrémně rychlý a vyhovovalo mi to). Zatím jsem s produktem spokojená, očekávala jsem od něj opravdu hodně a přesto mě nezklamal. Pozitivní účinky jsem cítila už za pár dnů, uvidíme po delším užívání, zda to bude ještě lepší.

Noni šťáva má perfektní účinky! Sice nemá nijak příjemnou chuť, ale je to opravdu fungující věc! Při pravidleném používání se mi výrazně zlepšila pleť i vlasy. Nepije se toho moc, takže ta chuť se dá vydržet a i přes vyšší cenu vydrží celá lahev v lednici poměrně dlouho.

Peralgin jsem kupovala pro svou známou. Hodně o něm četla na internetu a její kamarádky jí ho doporučily. Je totiž alergička a astmatička. Doufala, že tento přípravek jí pomůže předejít jarním pylovým alergiím. Když jsem se jí nedávno ptala, jak je s ním spokojená, řekla, že v tuto dobu má obvykle velké bolesti hlavy a sennou rýmu. Letos bolesti hlavy jsou znatelně menší a alergická rýma téměř žádná, navíc se necítí být tak unavená a má více energie do studia. Šťávu Noni vita si kupuji pro lepší a klidnější spánek. Na mne to působí. Nemívám tolik „divokých snů“, které mě v noci budí. Ráno se cítím odpočatější a tím i spokojenější. Při prvním užívání jsem získala bonus. Zhojila se mi dvě hodně stará hnisavá ložiska. První pod zubem. Hnis se vytlačil až k povrchu dásně, časem prasknul a rána se zhojila. Druhé hnisavé ložisko bylo pod kůží. Pozůstatek nastřihnutí po porodu. Ani jsem o něm nevěděla, zase se hnis vytlačil k povrchu kůže. Udělal se velký „beďár“, hnis vytekl a rána se zhojila. Alfalfu používám jako součást preparátu pro odkyselení organismu. Funguje to, zmizely mi bradavice. Houbám se daří v kyselém prostředí, tak jsem se snažila změnit kyselost organismu.

Zlepšila se mi po užívání Noni Bio šťávy psychika, lépe se mi usíná a upravilo se mi zažívání.

Dobrý den, zatím pozoruji to, že kolem mě řádily různé virózy a já odolávám. Tak snad Noni šťáva pomáhá zvyšovat imunitu. Doufám, že to nezakřiknu.

Hezký den, s produktem Noni džus jsem spokojena. Končím nyní tříměsíční kúru - objednala jsem hlavně kvůli pročištění organismu v souvislosti s tvorbou pigmentových skvrn (zatím nemohu posoudit stav - zatím jsem se tolik neopalovala, ale v soláriiu jsem byla vyzkoušet a řekla bych, že rozhodně žádné zhoršení...takže prima). Celkově jsem klidnější, vyrovnanější, mám více energie a pleť mám moc pěknou. Myslím,že kúru zas zopakuji.

Dobrý podvečer, ano, zakoupila jsem od Vás šťávu z plodů Noni. Produkt na mě působil velmi dobře, zlepšily se mi kožní problény, de facto ustoupily. Vymizela bolest hlavy a měla jsem problémy se zažíváním, jako by mě bolel žlučník nebo játra, to mi úplně ustoupilo.  Významně mi to vyřešilo zácpu, která mě dost trápila, už nemusím pít ráno ani tolik vody jako dřív. Celkově se cítím lépe a v mém věku (64 let) vymizela únava. Mohu doporučit, ale chce to určitě více dávek, já již předtím jsem měla dvě dávky po 250 ml. Nyní si dám pauzu a určitě budu opakovat zase na podzim.

Dobrý den, jsem epileptik, sice kompenzovaný léky, ale přetrvávaly u mne dlouhodobě problémy s vedlejšími účinky léků - přeříkávání, únava, špatná koncentrace a paměť, a pak strach z toho, že se záchvat dostaví v tu nejméně vhodnou dobu - psychicky velmi omezující a stresující. Jelikož jsem pro přírodní cesty, když to jen jde, vybrala jsem noni a lecitin (i vzhledem k atop. ekzému a alergiím). Můj neurolog sice není nadšen z užívání noni, souhlasí jen s magneziem, které k noni a lecitinu užívám, ale důležité je, že je mi prostě líp, jak po psychické, tak po fyzické stránce. Jen tedy musím upozornit, že noni značně snižuje krevní tlak, takže jsem snížila dávku na třetinu, ale i to zjevně stačí.

Dobrý den. Noni vita je výborný nápoj pro zdraví.

Dobrý večer, užívám Noni od února 2012, upravilo se mi zažívání a snížil se krevní tlak. Ani jsem nečekala takový výsledek a tak Noni užívám každé ráno dál.

Noni vita – šťáva znám od jiné firmy, volila jsem nyní tuto variantu, protože je cenově přijatelnější a její hořká chuť mi nevadí. Noni mám osvědčené při stresové zátěži, jako zdroj optimismu. Projevuje se také rychlejší regenerace a obnova sil, zmírnění obav všeho druhu. Carnitine 2000 - meruňka + zázvor funguje úžasně. Pomohl mi zvládnout fyzicky náročný turnaj bez únavy a večerní rauty se nijak neprojevily na váze. A trénink s L-Carnitinem je báječný, mám spoustu sil. Goji Kustovnice střídám s jinými přídavky do snídaňových kaší, nezklame nikdy. Prostředek na nádobí s aloe a citrónem používáme pravidelně, střídáme druhy. Nepoškozuje a nevysušuje tolik ruce, méně pění než Jar aj. Mám dobrý pocit, že tolik nezatěžujeme životní prostředí, včetně jeho výroby.

Dermorevital používám každý rok na dovolenou. Jsem s ním velice spokojená. Kůže je vláčná a spáleniny od sluníčka se velmi brzy hojí. Detoxin - jsem zakoupila pro dceru, nemá žlučník. Chválila si ho, pročistila si asi nejvíce žlučové cesty. Noni vita - pro matku. Je cukrovkář. Cukr měla nižší. Jinak si ho pochvalovala, říkala, že se jí dobře spí. S Vašimi výrobky jsem velice spokojená.

Dobrý den, kupovala jsem u vás Noni sirup pro maminku, která jej užívala jako podpůrný prostředek při chemoterapii a zůstala u něj. Při chemoterapii ji velmi pomohl, nezvracela, nebylo jí příliš špatně, nebyla ani moc unavená, rychle se dostala zpátky do formy. Nyní jej užívá jako jarní a podzimní kúru, cítí se po ní dobře, méně unavená.

Dobrý den, na váš dotaz sděluji následující. Novi vita - šťávu z plodů Noni jsem si objednala především na snížení vyššího tlaku. Štávu jsem již využila, ale nepocítila jsem, že by tlak nějak viditelně klesl, zato mohu říci, že působí velice příznivě na zažívání a pravidelné vyměšování. Suma Extra kapsle užívám nepravidelně, jsem trochu lajdák, ale mohu potvrdit, že vylepšuje hormonální systém. Zřejmě si ho objednám opět. Flavocel jsem si rovněž objednala na snížení zvýšeného tlaku, bohužel ani tento produkt, mně v tomto směru neuspokojil, ale mohu říci, že pozitivně působí na bradavice. Je očividné, že bradavice se vysušuje a určitě zmizí, takže si tento produkt objednám na bradavici, když už začal na ni účinkovat, abych jí úplně odstaranila. Alfaalfa 600 mg je dobrý produkt, působí opravdu tak, jak je uvedeno. Ten mně nezklamal.

K Vašemu dotazu sděluji: Noni šťávu (Pharma Activ) užívám pravidelně se svými kolegyněni a jsme s ní spokojené. Určitě jí budeme odebírat dále. Myslím, že účinky jsou opravdu takové, jak se o produktu píše. S přáním hezkého dne a hodně pracovních úspěchů.

Dobrý den, zdá se, že Noni Vita má po dvouměsíčním užívání blahodárný vliv na celkový stav organizmu.

Nonivita - šťávu z plodů noni od vás odebírám již déle a doporučila jsem jí i známým. Šťáva pomáhá při únavě, zažívání i při tvorbě červeného barviva v krvi. Člověk se opravdu po delším užívání cítí o mnoho lépe.

Tuto šťávu jsem zakoupila pro svoji dceru - 13 let. Trpěla přesně příznaky, jež uvádíte tzn. depresivní stavy, výkyvy nálad, migrény, nespavost, poruchy trávení. Byla jsem již zoufalá, protože jsem věděla, že vše je nakonec nervového původu, protože veškerá zdravotní vyšetření neprokazovala vážnější zdravotní výkyvy. Když jsem ve vašem internetovém obchodě tuto šťávu objevila, společně s účinky jmenovanými právě na tyto problémy, rozhodla jsem se, že za zkoušku nic nedám. Nyní dcera dobrala první balení, je velice spokojená, vyrovnaná a v pohodě. Sama od sebe chce objednat další balení, což samozřejmě před začátkem školního roku udělám. Opravdu pomáhá a to užívala pouze první balení.Takže určitě objednáváme další.

ŠŤávu Nonivita užívám já i můj syn jako podpůrný prostředek na zvýšení imunity. Syn trpí opakovanými záněty nosohltanu, záněty průdušek, záněty vedlejších dutin nosních. Během tříměsíčního užívání přípravku ani jednou neonemocněl, nemusel užívat antibiotika. Dříve užíval na zvýšení imunity betaglukany, také biostim. Tyto přípravky ale neměly takový účinek. Já také užívám Nonivita na zvýšení odolnosti a proti chronické únavě. Jsem po operaci štítné žlázy a chození do práce mě vyčerpává jak psychicky i fyzicky. Po užívání přípravku se cítím lépe jak po fyzické i psychické stránce, pozoruji zvýšení vitality.

Přípravek objednávám pro staré rodiče (80/78 let). Dlouhodobé a pravidelné užívání zlepšilo jejich imunitu o čemž hovoří skutečnost, že období zimy prožily bez náznaků onemocnění. Přes léto užívání šťávy přeruší asi do září. celková spokojenost. Jen drobnou připomínku: při objednávání postrádám zaregistrování, tak abych nemusel stále psát adresy atd.

Přípravek NONI užívá už půl roku má 17-ti letá dcera (každý den 2 lžíce nalačno). Doporučil nám to člověk, který se zabývá alternativní medicínou v našem bydlišti. Dcera se již během tří měsíců užívání přípravku zbavila každodenních bolestí hlavy, únavy, je čilejší, aktivnější.

Nonivita štáva je perfektní mojí matce pomohla strašně moc od stresu užívá ji tak dva roky a nemůže si stěžovat cítí se super díky.

Dobrý den Jsem ročník 1947. Před zhruba 10ti lety jsem trpěl zěžkými poruchami vegetativního nervstva. (následek stresů.? hormonální porucha? příčina neobjevena) Zhruba před 5ti lety diagnostikováno onkologické onemocnění (úspěšně vyléčeno). Teprve díky homeopatickým přípravkům po letech neurastenické potíže zmírněny. Při onkologické léčbě jsem nejprve polikal tisíce tablet Vobenzymu. Na doporučení MUDr. Bannasové z Paracelsia v Praze užíván NONI. Nejprve jejich a pak váš. Výsledek: Hypertenze pryč (občas úlet ale je to pod kontrolou). Potíže s dýcháním, tachykardie, úporné bolesti za prsní kostí, vše pryč. Zase dělám naplno ( dříve jsem musel například přerušit práci a jít si domů odpočinout). Dle mého názoru vše díky NONI. Užívám dvě polévkové lžíce půl hodiny ráno před snídaní. Díky NONI žiji naplno.

 

 

 


 

 

Nejúčinnější extrakty z

 

s    Certifikáty

 


ČESKO, SLOVENSKO,

 

 

Nejsilnější extrakt z REISHI na českém trhu!!!
Extrakt s vysokým obsahem triterpenoidů. Více než 20 triterpenoidů%!

l

100% Sibiřská Čaga

 

 

 VAKCÍNY   JSOU

ODHALUJÍ   TAJNÉ

článek

 

REZISTENTNÍ    BAKTÉRIE

USMRTÍ   UŽ    DENNĚ

článek

 

CHEMICKÉ     LÉKY

BRZDÍ

REGENERAČNÍ

 

 

LÉČIVÉ 

NEJEN K PREVENCI 

ANEB   ŽIVOT

příroda uzdravuje

 

Polysacharid Beta-glukan obsažený v léčivých houbách je látka, co současný člověk více než potřebuje. Můžeme ho pokládat za moderní kámen mudrců, který byl po dlouhém hledání nalezen

 Více 

 

 

 • Alzheimer
 • Parkinson
 • Mozková mrtvice
 • Roztroušená skleróza
 • Demence
 • Borélie v mozku
 • Ochrana mozku

 

 

 

 

PŘIROZENÁ

CESTA    NEJEN

 

harmonizátory

 

 

 

 

CHITOMAXTM

Superionherbs, Anglie

patentově chráněná látka

anglická farmaceutická kvalita

 

 

Složení Fenuprimu:

Obsah jedné tobolky:

Balení: 90 kapslí

 


Článek o Chitomaxu a Fenuprimu zde

 

-V

Zdraví velký černý pes Sorbon s paničkou I.H.

 

 

 

 

 

 

 

NOVÉ

 

Jak přestat úspěšně kouřit

O škodlivosti kouření naprostá většina kuřáků nepochybuje. Každoročně se více než třetina závislých na nikotinu pokouší nějakou formou přestat. Výsledky jsou velice špatné. Po roce od zahájení abstinence nekouří méně než 1 z 20, efektivnost je pod 5%.

Žvýkačky, náplasti s nikotinem, to odhaduji jako cestu pouze pro zbohatnutí výrobců. Osobně jsem je zkoušel před mnoha lety, účinek maximálně 3 dny.

Vyzkoušel jsem více metod, zaplatil tisíce korun, ale nic nezabralo trvale. Více méně jsem zkoušel všechny alternativní způsoby léčby, léčitele... Efekt - maximálně 2 měsíce.

 

Ale byl tu háček

Odjakživa jsem se vyhýbal užívání chemických léků. A jako dovozce a prodejce léčiv především z Francie jsem se jim vyhýbal obzvlášť...

 

Celý článek

 

 

Mozek a jeho spolehlivé poškozování 5 složkami potravin

V současnosti není na světě nouze o věci, ze kterých lidé šílí. Existuje, ale několik látek, ze kterých lidé šílí ve velmi krátké době.

Tyto látky poškozují nejen mozek, ale i střeva a játra. Přitom zodpovědnost za jejich přítomnost v potravinách nese člověk, jeho geniální mysl také jak rychle zbohatnout.

Pokud chcete, aby nedocházelo k poškozování Vašeho mozku a měli jste čistou mysl, buďte obezřetní na tyto složky potravin.

 

Celý článek

 

 

Další velká rána farmaceutickým firmám: Léky na cholesterol - statiny - jsou prý zcela bezcenné

Poslední doba byla pro farmaceutické firmy velmi těžká. Byly totiž publikovány 3 velké studie, které kompletně vyvrátily jakoukoli efektivnost více druhů nejpoužívanějších léků.

Následky těchto studii mohou být pro tyto společnosti zdrcující, protože se jedná o extrémně ziskové léky, které nejednou tvoří hlavní jádro jejich příjmů.

 

 

Celý článek

 

 

Očkovat nebo ponechat dětským infekcím volný průběh? O souvislostech vakcinací, srdečních onemocnění a rakoviny

I když po zavedení vakcín došlo ke snížení výskytu spalniček a příušnic, vědci nyní zjišťují, že tyto dětské infekce plní cennou funkci a možná jsou i nezbytné pro normální vývoj našeho imunitního systému. Jako příklad vědeckého bádání v této problematice lze uvést třeba rozsáhlou japonskou studii[1], která proběhla v roce 2015. V ní se došlo k závěru, že spalničky a příušnice, které děti prodělají, mají výrazně protektivní účinky před smrtelnými srdečními příhodami a mrtvicemi v dospělosti. V rámci této studie bylo několik let sledováno více než 100 000 mužů a žen ve veku 40-79 let, aby se u nich stanovila pravděpodobnost úmrtí na aterosklerotická kardiovaskulární onemocnění.

 

Celý článek

 

 

62-letý muž se vyléčil z diabetu 2.typu vyřazením těstovin a pečiva

Až vám příště bude někdo tvrdit, že diabetes 2.typu je neléčitelný, poukažte na zázračnou cestu za zdravím, kterou absolvoval Geoff Whitington - Angličan, jenž se definitivně vyléčil ze svých diabetických potíží. Podařilo se mu to díky úsilí jeho dvou milujících synů, kteří otce vyvedli z bludného kruhu, v němž se pohyboval už mnoho let.

Tento muž trpěl vysokou nadváhou, hormonální nevyvážeností a dokonce mu už hrozila i amputace nohy, takže se vzdával jakýchkoliv nadějí na svou zdravou budoucnost. Pracoval jako strážný v dlouhých 15-hodinových směnách a jeho zdravotní stav byl také důsledkem jeho špatné životosprávy.

 

Celý článek

 

 

Ib....... způsobuje tisíce úmrtí ročně: Přírodní náhrada je bezpečná

Nedávný článek publikovaný tiskovou agenturou Reuters odhalil zajímavá zjištění o lécích užívaných proti bolestem jako je ib......n (například účinná látka v přípravku Ib....n. Češi mají na hlavu nejvyšší spotřebu léků proti bolesti v EU, což cosi vypovídá o úrovni zdejší chemické medicíny).

Článek uvádí, že výše uvedená léčiva zvyšují riziko srdečního infarktu ve stejné míře jako léky, které byly v minulosti staženy z trhu kvůli jejich vysokým rizikům. Jeden z takto stažených léků,
byl příčinou až 30.000 úmrtí v důsledku srdečních infarktů a náhlých srdečních příhod.

 

Celý článek

 

 

Takto vyléčíte chronickou boreliózu, i když to už lékaři vzdali

Lymská bolerióza je infekce bakterií Borrelia burgdorferi (v Česku je tento typ poměrně vzácný, viz Lymská borelióza). Přenáší se hlavně klíšťaty, ale spekuluje se, že její možnými přenašeči mohou být i další druhy hmyzu jako jsou komáři či blechy.

Není přenosná z člověka na člověka, přestože nejnovější poznatky ukazují na to, že za jistých okolností k tomu může dojít, například při intimním styku.

Příznaky lymské boreliózy

Příznaky tohoto onemocnění se liší, ale ve většině případů se vyvíjejí podle následujícího scénáře.

Fáze 1 – den 3 až 30 po bodnutí

Někdy se tato fáze nazývá i „časná lokální infekce“.

U 70 až 75 % lidí se rozvine zarudnutí. Jde o charakteristické „býčí oko“ se středem v místě kousnutí klíštětem. Nesvědí ani nebolí, ale na dotek může vyvolávat pocit tepla. Rozvoj příznaků podobných chřipce: horečka, zimnice, zduření lymfatických...

 

Celý článek

 

 

Jak detoxikovat každý orgán a už nikdy nebýt nemocný ani unavený

Všimli jste si, že stále více a více lidí, dokonce i mladých, podléhá chronickým onemocněním, rakovině či autoimunitním chorobám? Naše tělo je sice za optimálních okolností dokonalé, ale má i svá slabá místa.

Jedním z takových slabých míst jsou
toxiny z prostředí, které mají schopnost poškozovat naše DNA, což pak způsobuje fyzické poškození. Ke genetickým změnám však může docházet nejen v důsledku vlivu toxinů.

Spouštěčem dokáží být i stres, duševní plytkost, hormonální a endokrinní nerovnováha, parazity, viry, bakterie, nadbytek cukru, pesticidy, těžké kovy a podobně. Totiž, tělo a duše jsou jedno. Skutečná medicína se proto musí zaměřit na obě oblasti.

 

Celý článek

 

 

Zásadní průlom v medicíně: cukrovku 2. typu lze vyléčit pouhou změnou jídelníčku - 700 kalorií denně po dobu pouhých 8 týdnů

Jeden z posledních výzkumů „objevil“ metodu léčby, kterou doporučoval Mike Adams - editor serveru NaturalNews už před deseti lety: vhodně sestavený jídelníček působí proti diabetu 2. typu a dokonce jej může i vyléčit.

 

Vědci došli k závěru, že speciální nárazová dieta trvající pouhých 8 týdnů může vyléčit tuto chorobu

 

A co víc, i lidé, kteří mají diabetes více než deset let, mohli po této dvouměsíční dietě zaznamenávat její ústup.

 

Celý článek

 

 

Mamografy způsobují více rakovin prsu, než ji detekují

Dr. Ben Johnson: Napsal jsem knihu pro ženy pod názvem Tajemství moudrosti o zdraví poprsí (The Secret of Health Breast Wisdom) protože my, lékařská komunita, způsobujeme ženám rakovinu tím, že od nich požadujeme vyšetření na mamografu.

Mamografy způsobují rakovinu. Tečka.

Přesto, když dnes žena navštíví svého gynekologa nebo rodinného lékaře, bude se jí toto vyšetření obrazně řečeno „tlačit do hlavy“.

Bude vystavena silnému nátlaku, aby šla na mamograf, který jí může přivodit rakovinu prsu.

Mamograf životy nezachrání. Pokud na něj půjdete, máte o 4% vyšší riziko úmrtí. Po každém mamografu! Tečka.

 

Celý článek

 

 

Tučnými a oteklými vás dělají toxiny v tukové tkáni. Ukažte jim STOPku!

Bohužel, všichni dnes žijeme v toxickém prostředí, kde jsme permanentně vystaveni potravinám, které jsou znečištěné chemikáliemi. Proto je toxinům téměř nemožné se vyhnout.

Pro nás to pak znamená, že náš trávicí systém a hlavně játra se mohou snadno přetížit. Jsme sice stavění tak, aby se z nás škodlivé látky neustále vyplavovaly, pokud jich je však příliš, tělo to pak nemusí zvládat a namísto vyplavování se v něm začnou usazovat.


Toxiny dělíme do dvou kategorií:

 • rozpustné ve vodě
 • rozpustné v tucích
 

Celý článek

 

 

Ohromení vědci konečně přiznali, že vysoká průměrná délka života Japonců souvisí se stravou a nikoliv s geny

Všichni sníme o dlouhém životě bez nemocí. Zatímco se průměrný věk v rozvinutých zemích pomalu zvyšuje, neplatí to tak docela o poklesu nemocnosti a zdravotních postiženích.

Jedna z posledních studií, publikovaných v časopise the British Medical Journal, ale možná odhalila klíč k té žádoucí dlouhověkosti. Není žádným tajemstvím, že
mezi nejzdravější lidi na světě patří Japonci. Vykazují druhý nejvyšší dosahovaný věk a také obezita se mezi nimi vyskytuje pouze s četností 3,5%. Američané naopak zaujímají až 43. místo u dlouhověkosti a jejich obezita se nyní pohybuje kolem 35%.

 

Celý článek

 

 

Upozornění

na

NOVÉ ČLÁNKY

na Váš mail

1x měsíčně

 

 


 

 

Reishi a Cordycepsu

 

kvality   COA   pro

 


NĚMECKO a RAKOUSKO

 

 

100% spórový prášek z Duanwood Red Reishi!!!
Nejsilnější Cordyceps na českém trhu!!!

l

Betaglucan MaxCell

k

k

 

 

Betaglucan MaxCell

 

 

k

 

TOTÁLNÍM   PODVODEM

VLÁDNÍ   DOKUMENTY

 

 

NA    ANTIBIOTIKA

1900    LIDÍ

 

 

PŘINEJMENŠÍM

PŘIROZENÉ

POCHODY

 

k

HOUBY

VŠECH CHOROB

BEZ NEMOCÍ

spolehlivě a jistě

 

Beta-glukan byl izolován a v následujících klinických studiích vykazoval značnou stimulační schopnost u onemocnění, která dlouhou dobu nemohla být zvládnuta jinými metodami

prof. Vilém Palisa DrSc, český špičkový onkolog

 

 

Nejsilnější Cordyceps na českém trhu!!!
100% Sibiřská Čaga
 • Cukrovka
 • Crohnova choroba
 • Lupénka
 • Ekzémy
 • Žaludek
 • Játra
 • Autoimunitní onemocnění

 

 

 

 

A    ÚČINNÁ

K    HUBNUTÍ

 

metabolismu

 

 

 

 

FENUPRIMTM

Superionherbs, Anglie

patentově chráněné složení

anglická farmaceutická kvalita

 

 

Jak učinkuje Fenuprim? - video

 

 

 

 

Přišel nám dopis jedné naší zákaznice i s fotografií z řad čtyřnohých přátel člověka - Superionherbs.cz 1.12.2015

Vážení dvojnožci, chci vám říci svůj příběh. Jsem jeden z “miláčků” českých rodin. Kříženec vlčáka z labradorem, kterého si vzali z útulku. Ve 12ti letech jsme dostal dle laboratoře rakovinu sliných žláz. Nádory na krku praskly a po určité době se rána zacelila. Dostal jsme lék a lék a na naději … před… Po léku a léku jsem nabíral na váze a tak byly váhou ohroženy klouby a můj pohyb. Pan veterinář lék a lék odstavil a měl jsem pouze včelí propolis. Panička si prostudovala dostupné knihy o čínské medicíně – našla Duanwood Reishi a Cordyceps – koupila mi tyto dvě houby, které jsem začal každý den v kapslích užívat. Dnes je tomu už 13 měsíců, jsem čiperný, plný života a zřejmě zdráv. Je mi 13 let. Ať žije čínská medicína a jako prevenci ji budu užívat celý zbytek života.

 

 

ČLÁNKY

 

Kdy budeme moci úplně zvrátit šedivění vlasů?

Příčina šedivění vlasů

Šedivění způsobuje nižší hladina enzymu kataláza v kombinaci s nižší úrovní enzymů MSR A a MSR B, které opravují poškození peroxidem vodíku. Lidem se šedinami se hromadí peroxid vodíku ve folikulech, tedy ve tkáních, které obalují vlasy a z nichž vlasy vyrůstají.

Metabolizmus peroxidu vodíku versus věk člověka

Tělo peroxid vodíku vytváří v malých dávkách v rámci metabolických procesů. Organismus mladých lidí jej dokáže rychle odbourávat. U starších lidí tento proces začne postupně probíhat pomaleji a nakonec neodbouraný peroxid napadne enzym tyrozin kynázy, který je zodpovědný za tvorbu melaninu, což je základní pigmentová složka vlasů.

Následkem toho vlasy začnou šedivět, přičemž se vlasy vybělují zevnitř.

 

Celý článek

 

 

Muži zírají, proč ženy potřebují více spánku

Experti z Duke univerzity provedli  studii, která potvrdila, že ženy potřebují  ke své regeneraci více spánku než muži.

Tento výzkum byl proveden na základě informací, že ženy těžko snáší následky mentální a fyzické vyčerpanosti pokud mají nedostatek spánku.

Výsledek muže nepotešil

Zjištěné poznatky vedou k novým zdravotním doporučením pro ženy, které mívají standardně vyšší riziko kardiovaskulárních onemocnění, depresí a psychologických problémů oproti svým polovičkám.

 

Celý článek

 

 

Varování: Pokud používáte Alobal, tak přestaňte. Hrozí vám vážné následky

Po dlouhou dobu je hliníková folie běžnou součástí kuchyně. Proč? Je velmi užitečná pro mnoho použití. Kromě pečení se používá i na prodlužování trvanlivosti potravin tím, že se do ní balí jídlo, zakrývají se kastroly a takto se potraviny uchovávají v ledničce.

Ale nyní poslední výzkumy potvrzují, že pokud tuto folii budete používat, budete se dále vystavovat závažným zdravotním rizikům.

g
 

Celý článek

 

 

Sedm důvodů, proč přírodní terapie nejsou někdy na rakovinu účinné 

Ortodoxní medicína má řadu způsobů, jimiž zakrývá fakt, že její léčebné metody na rakovinu většinou vedou k úmrtí onkologických pacientů. Je totiž jednodušší tvrdit, že pacient podlehl rakovině a ne otravě na chemoterapii nebo na poškození orgánů způsobených ozařováním.

Navzdory prohlášením o vysoké úspěšnosti standardní léčby, je
skutečná míra jejich vyléčení velmi nízká.


Jak konvenční onkologie manipuluje statistiky

Na oklamání veřejnosti a marketingovou propagaci svých terapií používá onkologie několik triků a slovních hříček.

 

 

Celý článek

 

 

11 příznaků toho, že jste energeticky vysáváni lidmi kolem vás

Základem bytí mnoha lidí je živení se energií jiných. K tomu, abyste byli schopni se pohybovat v jakékoliv dimenzi, potřebujete energii. Všechny lidské bytosti vyžadují energii, aby existovaly, aby dokázaly cokoli dělat. Když mluvíme o energetických upírech, nemyslíme tím klasické upírů z filmů, kteří sají krev.

Odkaz na upíry používáme jako výraz pro označení nedobrovolného odčerpávání životní energie ze živých bytostí a to buď ve fyzické nebo nefyzické rovině, tedy na všech úrovních – fyzické, emocionální, mentální a duševní. Někdy se to označuje i jako psychický útok. Nicméně psychický útok je trochu něco jiného a dokáže vyvolat ještě více mizérie než energetické upírství.

 

Jak dlouho žije pacient s chemoterapií a jak dlouho bez ní?

Dr. Hardin B. Jones, bývalý profesor medicínské fyziky a fyziologie na Kalifonské universitě v Barkley studoval délku přežití onkologických pacientů po dobu více než 25 let.
To, na co přišel, doslova vyvedlo z míry celou vědeckou komunitu, která se dodnes s jeho zjištěními nedokázala smířit. Na konci svého výzkumu totiž došel k závěru, že navzdory obecně rozšířené víře, chemoterapie prostě nefunguje.

Byl svědkem, jak mnozí pacienti s rakovinou, které léčili chemoterapií, umírali hroznou smrtí. Mnozí z nich podlehli svému osudu mnohem dříve, než ti, kteří si nezvolili žádnou léčbu.

 

Celý článek

 

 

Poloha akné na tváři prozradí co máte v těle nemocného

Obecně platí, že se lidé obracejí na medicínu, když čelí nějakým zdravotním problémům. Nicméně konvenční léčebné a diagnostické postupy ne vždy přinesou efektivní výsledky.

V mnoha případech se alternativní medicína ukázala být v léčbě různých zdravotních problémů úspěšnější než ta konvenční. Lidé na celém světě propagují všelijaké léčebné metody jako bylinářství, akupunktura, jóga, ayurvéda a mnoho dalších.

I když je dobré chodit na preventivní lékařské prohlídky, potenciální zdravotní problémy můžete také diagnostikovat s pomocí alternativních metod.

Diagnostika podle akné v obličeji

Následující metodou si můžete diagnostikovat potenciální zdravotní problémy a to jednoduše na základě polohy akné na obličeji. Budete potřebovat jen zrcadlo, abyste zjistili, zda máte na obličeji nějaké akné nebo vyrážky. Pak určíte přesnou polohu a podíváte na obrázek níže, který naznačuje daná místa.

 

Celý článek

 

 

O tomto musíte vědět: Primární příčiny rakoviny prsu

Vše, co potřebujete pro uskutečnění změn, které vás ochrání před rakovinou, jsou znalosti.

Příčina č.1: Antirespiranty obsahující hliník

Používání antirespirantů je pro většinu lidí běžnou denní rutinou, o které příliš nepřemýšlejí. Zde je důvod, proč byste o tom přemýšlet měli. Pokud používáte antirespirant obsahující hliník, zvyšujete si tím své riziko rakoviny prsu.

Princip antirespirantů spočívá v utěsňování, uzavírání a blokování pórů, které vylučují pot v podpaží. No a jejich nejčastější aktivní látkou je právě hliník. To způsobuje nejen zablokování jedné z cest, kterými se vaše tělo detoxikuje (vylučuje toxiny v potu), ale zároveň také zvyšuje obavy, kde tyto kovy nakonec skončí.

 

Celý článek

 

 

Pokud jsou vaše ledviny poškozené, tělo vám vyšle těchto 8 znamení

Ledviny jsou životně důležité orgány a nacházejí se přímo pod hrudním košem. Jsou zodpovědné za očistu a detoxikaci, denně filtrují 10 až 150 litrů krve. Jsou také důležité pro udržování všech tělesných funkcí a udržují vaši krev zdravou. Podílejí se na vylučování nadměrného množství tekutin a odpadu z vašeho organismu.

Regulují hladinu elektrolytů a udržují kosti silné a zdravé, podílejí se na tvorbě červených krvinek a stabilizují krevní tlak.

V případě, že vaše ledviny nemohou správně vykonávat svou funkci, vaše zdraví může být ohroženo. Pečlivě si přečtěte následující problémy, které jsou spojeny s poškozením či selháním ledvin.

 

 

Celý článek

 

 

12 citátů lékařů, které rakovinová lobby nechce, abyste četli

Léčba rakoviny je prostě jasný byznys. Právě proto nemají velké farmaceutické firmy o lék na rakovinu zájem. Pokud totiž vyléčíte pacienta, nevyděláte tolik peněz, než když ho budete v nemoci udržovat co nejdéle.

Ale neposlouchejte nás. Poslechněte si to raději od těchto známých lékařů medicíny.

1/ Dr. Otto Warburg, laureát Nobelovy ceny za medicínu

Nikdo dnes nemůže říci, že se neví, co je primární příčinou rakoviny. Naopak neexistuje onemocnění, jehož primární příčina by byla lépe prozkoumána. Proto již dnes ignorace není omluvou, aby se nedalo udělat víc pro prevenci. Pokud chce lidstvo přežít, tak prevence, bez pochyb jednou musí přijít.

 

 

 

Vyléčení Crohnovy nemoci v terminálním stádiu

Crohnova choroba ovlivňuje celé trávicí ústrojí a nikoliv jen střeva. Na rozdíl od jiné choroby - ulcerózní kolitidy (vředového zánětu tlustého střeva) tato ovlivňuje celou stěnu střev a nikoliv jen vnitřní výstelku.

A západní medicína začíná až teď objevovat to, co čínská medicína nebo ájurvéda věděly už celá staletí: že totiž veškeré zdraví začíná a končí ve střevech

Shona Banda - pacientka, které byla diagnostikována Crohnova choroba někdy v roce 2004, podstoupila už mnoho operací a musela užívat mnoho léků, ale její stav se postupně zhoršoval až natolik, že jej lékaři označili za terminální.

 

Celý článek

 

 

Jak pročistit lymfatický systém a předejít až 80 % chronických chorob

Umíte si představit, co to znamená být vystaven desetitisícům toxinům, zatížený umělými produkty a zpracovanými potravinami každý týden? Bohužel, to je moderní realita, které se nám všem v současnosti dostává.

Detoxikace v našem těle probíhá běžně každý den. Vyvádějí se z něj ven přírodní chemické látky, ale i ty vytvořené člověkem, jako jsou domácí čistící prostředky či přísady z kosmetiky.

Dokonce i metabolické zplodiny, jako výsledek činnosti našich vlastních buněk, jsou považovány za toxické.

Jak tělo detoxikuje škodlivé látky

 

Celý článek