Standardní verze

Samodiagnostický test potravinové intolerance, test na celiakii a další diagnostické testy

Food Detective™ je samodiagnostický test potravinové intolerance, který si můžete provést sami v pohodlí vašeho domova. Nepotřebujete navštěvovat lékaře, ani čekat týdny na výsledky z testovacích laboratoří.

Použití Food Detective™

je velmi jednoduché. Přiložené instrukce vás procesem krok za krokem lehce provedou. Testovací podložka, na které jsou nanesené potravinové extrakty vám ukáže, na kterou z potravin se vytvořily protilátky. Ze špičky prstu se odebere malý vzorek krve a nechá se rozpustit v roztoku. V dalších krocích pomocí detekčního a vývojového roztoku lze identifikovat přítomnost protilátek na jednu či více potravin v závislosti na výskytu modře zbarvených bodů na reakční podložce. Pomocí přiloženého schématu v instrukcích zjistíte, na kterou potravinu jste zareagovali pozitivně.

S Food Detective™ máte výsledky za 40 minut. Jednoduchý, bezpečný, přesný a rychlý, Food Detective™ - první test na světě určený na samo-diagnostiku potravinové intolerance.

 

Testované potraviny:

 • obilniny: pšenice, kukuřice, tvrdá pšenice, gluten (lepek), oves, rýže, žito,
 • ořechy a luštěniny: mandle, para ořechy, kešu, kakaová zrna, piniové ořechy, vlašské ořechy,
 • luštěniny (hrách, čočka, fazole), sója,
 • maso: hovězí, kuřecí, jehněčí, vepřové,
 • ryby: sladkovodní ryby (losos, pstruh), korýši (krevety, garnáty, kraby, humři, mušle), tuňák, ryby s bílým masem (treska, treska skvrnitá, platýs),
 • zelenina: brokolice, kapusta, mrkev, celer, okurka, pórek, koření (červené, zelené, žluté), brambory, rajčata,
 • ovoce: jablka, černý rybíz, grapefruity, meloun, ananas, olivy, pomeranče a citróny, jahody,
 • jiné: vejce (celá), kravské mléko, česnek, zázvor, houby, čaj, kvasnice.

 

Samodiagnostický test potravinové intolerance

Při platbě předem jakoukoliv platební kartou zařazenou do programu PREMIUM RB CLUB (dříve Citi platební kartou) získáte slevu 10% na celý nákup na Prozdravi.cz. Pro získání slevy vepíšete prvních 6 čísel platební karty do políčka "Slevový kupón" a následně provedete platbu předmětnou platební kartou

 

Zkušenosti s "Testem potravinové intolerance" z Prozdravi.cz

S testem Food Detective jsem byla spokojená a v podstatě mi potvrdil to, co jsem si už myslela - středně těžká intolerance kravského mléka, lehčí intolerance kvasnic a zanedbatelně i měkkýši. Po testu jsem ještě zašla za obvodním lékařem a poprosila ho o rozbor krve (právě na to mléko) - no nevím, prý se nic nenašlo, ale od té doby, co se mléku ve větší míře snažím vyhýbat, mi je opravdu lépe. Sýry, zakysané produkty atd. mi nevadí, ani troška v kávě, ale pokud si dám např. kakao nebo jen tak sklenici mléka, vím, že do půl hodiny mi nebude dobře.
Jinak provést test nebylo vůbec těžké, naopak to byla zábava. Instrukce jsou jasné a dostatečně podrobné. Přišlo mi to jako malá laboratoř :-) Všechny součástky byly pečlivě zabalené, všeho byl dostatek a líbilo se mi, že mysleli i na takovou drobnost jako je náplast.

Dobrý den, s testem jsem byla spokojená, bylo to opravu jednoduché. Měla jsem trochu obavy, ale opravdu se dá zvládnout.

Dobrý den, s produktem Foot detective jsem byla velmi spokojena. Snadná manipulace a hodně mi pomohl při obtížích. Doporučila jsem ho i známým, které trápí podobné obtíže jako mně.

S Food Detective testem jsem byla spokojena. Jak psali ostatní uživatelé - nejhorší je odběr krve - asistoval manžel (jelikož se mi při soustředění často potí ruce, sama bych to nezvládla); podařilo se na druhý pokus (je skvělé, že test obsahuje 2 sady na nabírání krve). Pak už to bylo celkem jednoduché, i když docela zdlouhavé (celý test zabere přes půl hodiny). Trochu jsem se obávala funkčnosti (objednávala jsem v zimě, kdy byly mínusové teploty), ale díky kontrolnímu bodu jsem byla klidná, že test proběhl v pořádku. Někdy jsem měla lehké zažívací potíže, cítila se unavená nebo trpěla bolestmi hlavy. Chtěla jsem mít jistotu, že důvodem nejsou nesprávné potraviny. Potvrdila se mi velmi lehká intolerance lepku, pšenice a vajec (což jsem trochu předpokládala) a kešu ořechů (které miluji a o čemž jsem netušila). Jsem teď mnohem klidnější, že ostatní potraviny mi nevadí. Doporučuji tento test všem.

Dobrý den, s Food Detective testem jsem byla spokojena. Provedení testu je dle návodu celkem jednoduché. Jediný zádrhel byl (a jak jsem se dočetla v jiných referencích, nebyla jsem jediná) s odebíráním vzorku krve do pipety. Jinak rychlost doručení testu byla skvělá. Děkuji.

S produktem Food Detective™ - samodiagnostický test potravinové intolerance jsem byla zcela spokojena. Jeho použití bylo snadné a rychlé. Výsledky byly jasně zřetelné a odpovídaly skutečnosti. Vaši stránku i test jsem doporučila svým přátelům.

Food Detective test je super věc. Postupně odbourávám potraviny, které mi zareagovaly. Cítím se mnohem lépe. Jinak je test velmi jednoduchý a zábavný. Doporučila jsem ho již mnoha lidem, kterým vyšlo úplně něco jiného. Takže si myslím, že je test dobrá věc a navíc velmi dostupná.

Food Detective test jsem si objednala, protože mi pořád bylo po něčem těžko a nevěděla jsem vlastně po čem. Požádala jsem zdravotní sestru, aby mi s tím pomohla, nezdálo se mi to až úplně jednoduché, ale nakonec bylo. Zjistila jsem, že nejsem na nic alergická, což mě překvapilo. Jen asi 6 věcí se malinko zabarvilo, tak se snažím je vynechat nebo omezit a zdá se, že to zabírá. Sice mi ještě bývá někdy těžko, ale rozhodně je to lepší, tak uvidím časem.

S Food Detective testem jsme byli velice spokojeni. Vše fungovalo tak, jak bylo napsáno. I odběr krve proběhl bez problémů. Doporučuji.

V diagnostickém testu mi vyšla alergie na lepek a mléko. Dle labortorních testů a histologie mi byla diagnostikována lehká forma celiakie. Test hodnotím kladně, neboť mě navedl na správnou stopu ke zjištění příčiny mých nespecifických obtíží.

S výrobkem Food Detective jsem byla velice spokojená. Jen nabrání krve do pipetky bylo hodně náročné jelikož do pipetky nešla nabrat krev. Chyběla tam dirka na vzduch, aby krev dovnitř mohla natéct. Takže jsem to musela několikrát opakovat, než jsem zjistila, že otvor chybí. Jinak s výsledky jsem byla spokojená, test mi ukázal, co mé tělo zatěžuje.

Provedení Food Detective testu je velice snadné, zvládne každý. Nezdá se mi, že by odebrání krve bylo tak složité, jako popisují někteří uživatelé. Interpretace výsledků je s brožurkou velmi snadná, jasně se zobrazily potraviny, které mi vadí. Velice mi to pomohlo a po vyřazení těchto potravin se cítím mnohem lépe, takže si myslím, že výsledky jsou relevantní. Za mě tedy hodnotím produkt kladně, je sice více finančně náročný, ale když má člověk opravdu problém, tak peníze nehrají roli. Dost mi pomohl.

S produktem Food Detective jsem byla spokojena. Jen nabírání krve do kapiláry by mohlo být jednodušší.

Food Detective test mi moc pomohl a dobře se s ním pracovalo (jednoduchý a rychlý).

S produktem Food Detective jsem spokojená, je potřeba si důkladně pročíst návod a pečlivě sledovat postup. Provedení testu je v podstatě zábavné a napínavé, jen je třeba si na to najít potřebný čas a klid.

S testem Food Detective jsem byla velmi spokojená, návod srozumitelný, zjistil mi intoleranci na dvě uvedené potraviny. Jediným mínusem je vyšší cena.

U produktu Food Detective mě překvapovala hlavně cena - když jsem pak viděl platovou destičku a pár lahviček, říkal jsem si, že to musí být dost nadstřelené. Příprava testu byla celkem zábava. Probíhalo to naprosto v pořádku, nikde nebyl problém - vše podle jasného návodu, který byl v CZ a SK. Výsledky mně potvrdily mé domněnky a zároveň přidaly další potraviny, na které bych si měl dávat pozor. V podstatě okamžitě jsem začal svůj jídelníček upravovat k výsledkům. Po změně stravy se cítím celkově lépe. Nevím, zda je to přímo tím, že nejím nevhodné potraviny nebo tím, že jím celkem zdravěji. Zároveň si myslím, že pouze vyřazení intolerantních potravin není samospásné a je třeba celkově dodržovat správný životní styl a sám si vypozorovat, co tělu prospívá a co mu škodí.

Váš Food Detective test shledávám velmi nápomocný a přesný. Zabývám se nutričním poradenstvím pro osoby s PAS. Klienti mají problémy se zažíváním a trpí potravinovými alergiemi.

Potravinový test Food Detective splnil moje očekávání a jsem velmi spokojena. Při jeho použití mi hodně pomohlo kromě návodu v balení také názorné video na stránkách o produktu. Určitě ho mohu všem doporučit. Jsem velmi ráda, že něco takového je k dostání, mohu tak léčení svých potíží posunout správným směrem.

S výrobkem Food Detective testem jsem velmi spokojena. Testy byly shodné i s vyšetřením od lékaře.

Food Detective test má dostatek reakčních látek, přehledný návod, dvě lancety, příručku o změně stravování. Test mi pomohl. Ukázal nesnášenlivost na mléko a vejce. Přestože nejím vejce a mléčné výrobky teprve čtvrtý den, již cítím rozdíl k lepšímu.

Food Detective test mi ukáže reakci na velké množství potravin najednou. U lékaře toto není, dělá se postupně a musím několikrát cestovat do ordinace. Velmi dobré recenze od zákazníků. Nemusím strávit hodiny v čekárně u lékaře. Vše se dalo zvládnout, návod na videu na stránkách obchodu. Mohu doporučit vyzkoušet.

Provedení Food Detective testu bylo jednoduché, vše podle instrukcí v návodu. Menší problémy byly s nabráním krve, ale nakonec jsem to zvládl, takže produkt doporučuji.

S produktem Food Detective jsem byl velmi spokojen. Jediné, co bylo náročnější, bylo dostat krev do trubičky, ale podařilo se. Test stojí dost peněz, ale nemusel jsem kvůli tomu chodit k doktorovi. Vyšly mi 4 pozitivní výsledky, z čehož 3 mírně, 1 středně. Teď se snažím těmto potravinám vyhýbat a je mi lépe.

Food Detective test ke zjištění vašich intolerancí je rychlý, jednoduchý test.

Food Detective test jsem koupila svému malému vnukovi. O silné alergii na vejce jsme věděli, to také test potvrdil. Odhalil však další čtyři, větší i menší reakce na další potraviny. S Food Detective se pracovalo jedna radost, byla to doslova zábava pro celou rodinu. Vůbec nechápu ten zdlouhavý proces u lékaře, když je to tak jednoduché. Naše doktorka se o testík také zajímala, nic podobného ještě neviděla. Tak jsem vám udělala reklamu, protože jsem spokojena s tímto výrobkem i s vaším internetovým obchodem.

Food Detective test lze celkem jednoduše provést dle návodu, v krabičce je vše potřebné. Nepovedlo se mi napoprvé nabrat plnou kapiláru krve, udělala se mi tam tam vzduchová bublina, která tam být nemá. Po chvíli už nabraná krev v kapiláře zhoustla a nešla vylít. Kapilára je v balení jen jedna, musela jsem vyvařit, aby se dala použít znovu. Při odběru krve to chce postupovat svižně, držet kapiláru v téměř vodorovné poloze, aby krev nevytékala na druhém konci, ale zároveň se plnila. Prozatím nevím, zda mi vynechání intolerovaných potravin zlepší zdravotní stav, ale věřím tomu.

Test Food Detective nezklamal, ukázal mi potravinu, o které bych ani neřekla, že je problém a potvrdil, co jsem tušila. Návod je přehledný, dobře a bez problémů se podle něj postupuje. Cena je vyšší, ale nic jiného na trhu není a u lékaře to stojí několikanásobně více. Pro orientaci jsem spokojená. Doporučuji.

Co se týká manuálu testu Food Detective, tak i samotné manipulace, bylo vše naprosto bezproblémové. Test jsem prováděla svému 7 letému synovi, který tento test bral jako hru. Výsledky jen potrvdily druhy potravin, na které syn zůstává intolerantní.  Můj syn měl potravinovou alergii od 1,5 roku. Protože byl moc malý, tak nám něchtěli provést krevní test. Z tohoto důvodu jsme museli postupně vylučovat jeden druh potraviny za druhým. Tohle testování trvalo 1/2 roku.  Pokud by tento test byl na trhu už před šesti lety, rozhodně bych neváhala jej koupit.

S testom Food Detective som spokojná, robí sa rýchlo a návod na použitie je veľmi prehľadný. Odporúčam ho ľuďom, ktorí si myslia, že majú potravinovú intoleranciu. Mne sa moje podozrenie potvrdilo, ale aspoň viem, ktorým potravinám sa mám vyhýbať. Jedná sa o jednoduchý test, ktorý dokáže človeku pomôcť, prehľadný návod na použitie, rýchly. Tu mi bol dodaný v extrémne krátkom čase.

Cena Food Detective testu je sice vyšší, ale je to relativní, jelikož levnější možnost na trhu zatím není (co je mi známo). Výsledky testu odpovídaly tomu, co jsem na sobě už nějakou dobu pozoroval. Tzn. potraviny, kterým jsem se vyhýbal, mi vyhodnotil test jako pozitivní. Ostatní, které mi také vyšly pozitivní, jsem vyřadil z jídelníčku a pozoruji zlepšení. Tedy s produktem jsem opravdu spokojen.

Z ničeho nic mi před 4 roky začaly velké trávící potíže. Po všech možných vyšetřeních se nic nezjistilo. Z gastra mi bylo řečeno, že mám dráždivý tračník. Z toho, jak mi bylo pořád zle, jsem se psychicky hroutila. Měla jsem úzkosti z toho, že mi bude zle na veřejnosti a nebude poblíž záchod, nebudu si moci lehnout. Musela jsem přestat chodit do práce. Bylo mi doporučeno ještě zkusit nevyzkoušené a to bylo zajít k psychiatričce a nechat si naordinovat léky. Antidepresiva mi pomohla asi na 90 %. Ale jelikož chceme mít taky děti, nelze brát některá antidepresiva. Samozřejmě nejlepší nebrat žádné léky. Tak jsem hledala jiné možnosti, jak pomoci svému trávení. A zjistit tak pravou příčinu potíží. Na internetu jsem našla tento test. A jelikož jsem už za tu dobu zkoušela vynechávat různé potraviny, ale nešlo to trvale a potřebovala jsem něco jíst, tak potíže se zase vracely a nedokázala jsem přesně určit, z čeho mi je špatně. Z testu Food Detective mi vyšla velká nesnášenlivost na pšenici, žito, kukuřici, kravské mléko a vejce. Od té doby, co se těmto potravinám vyhýbám, jsem úplně zdravá a v pohodě. Výrobek doporučuji kudy chodím. Protože vím, co utrpení jsem zkusila. Už nemusím vytloukat klín klínem, jak se říká. Ale vím, co mi způsobovalo potíže. Nic mě to nyní nestojí. Jen nejím ty potraviny, ale naštěstí můžu ještě hodně jiných potravin. Jídlo může být lékem, ale i naším nepřítelem. Proto je dobré se hlídat, abychom nejedli jednostrannou stravu. Prý pak na ní bývají alergie. Pak jsou zajímavé také potraviny kyselinotvorné a zásadité. Aloe - léčivé 3 druhy, detoxikace, mladý ječmen, chlorella a pod.

Food Detective test je perfektní věc, vše vysvětleno do detailu i s obrázky. Proti: Cena, cena, cena. Ale test doporučuji. Může Vám to změnit živo, a to samozřejmě jen k lepšímu.

Dobrý den, Food Detective test je velice snadno použitelný, neukázal mi žádnou intoleranci, což je předpokládám v pořádku, neboť problémy, které jsem měla, pocházely z jiného důvodu. Za sebe mohu doporučit.

Dobrý den, Food detective byl naprosto perfektní, byla jsem s ním hodně spokojena. Samotné dosažení výsledku testu sice zabralo více času, což ale chápu, že je nezbytné, v rámci proplachování jednotlivých roztoků. Ale vše bylo srozumitelně popsáno - krok za krokem, takže všechny pokyny se daly naprosto v pohodě zvládnout. Moc doporučuji tento test i svým známým, jelikož nechat si jej udělat u doktora je dost složité (doktoři zpravidla nevidí důvod, proč by testy na potravinové alergie dělat měli a často tuto žádost zamítnou...). Takže je super, že se něco takového dá koupit bez zbytečných otázek a důvodů... Tento produkt hodnotím jednoznačně 100%.

Food Detective test má snadné použití pro zjištění intolerancí v klidu doma. Celkově užitečný produkt.

Food Detective Test potvrdil podezření, že některé potraviny trávím s obtížemi, ale vysloveně intoleranci nepotvrdil, za což jsem ráda. Posunulo mne to v dalším hledáni příčiny potíži. Největší pravděpodobnost je, že se jedná o histaminovou intoleranci.

Food Detective Test prebehol bez problemov, vsetko tak, ako som ocakaval.

Food Detective test je rychlý a přehledný.

Dobrý den, s testem Food Detective jsem byla spokojená. Odpovídající popis produktu, jasně řečený návod, získané informace z testu jsou pro mě cenné. Mohu doporučit.

Velmi spokojená jsem s testem potravinové intolerance Food Detective, který nám dal základní informaci o nevhodnosti některých potravin ve stravování mé vnučky. Test je jednoduchý, přehledný a finančně dostupný.

 

 

Biocard Celiac test

je rychlý, jednoduchý a spolehlivý test pro detekci protilátek IgA, které jsou přítomny při celiakii, z krve odebrané ze špičky prstu.

Celiakie je závažné, celoživotní onemocnění gastrointestinálního traktu, které se může projevovat širokým spektrem klinických příznaků jako jsou průjem, vzedmuté břicho, ztráta hmotnosti, podvýživa a onemocnění kůže. Příčinou celiakie je nesnášenlivost lepku, komplexní směsi zásobních bílkovin, které se vyskytují v pšenici, ječmeni a žitu. Příznaky mohou ustoupit po zavedení bezlepkové diety.

Test Biocard je domácí test určený pro detekci protilátek IgA proti transglutamináze, které jsou přítomny při celiakii, z krve odebrané ze špičky prstu. Test celiakie může být pomocným testem v diagnóze celiakie, ale konečná diagnóza musí být potvrzena lékařem.

Po zavedení bezlepkové diety klesá hladina protilátek IgA charakteristických pro celiakii. Pár týdnů, nejvýše však 6 týdnů po změně diety klesá množství těchto protilátek tak, že nejsou zjistitelné. Pokud dodržujete bezlepkovou dietu, bude výsledek vašeho testu negativní. Test celiakie je tedy dobrým prostředkem k sledování odpovědi na bezlepkovou dietu. Bezlepkovou dietu zavádějte až po pokynu lékaře.

Jak používat

K provedení testu postačí pouze 1 kapka krve ze špičky prstu. Test může být proveden přibližně za 5 minut. Odběr krve je téměř bezbolestný. Podrobný návod naleznete uvnitř balení.

Balení

1 hliníkové pouzdro obsahující test, 1 sterilní lanceta pro odebrání vzorku krve, 1 trubička se skleněnou kapilárou 10 mikrolitrů, 1 tampón napuštěný alkoholem, 1 náplast, 1 trubička obsahující 0,5 ml pufrovacího roztoku, 1 návod k použití

 

Test na celiakii

 

Zkušenosti s "Testem na celiakii"

Biocard Celiac test proběhl zcela v pořádku, byla jsem spokojena.

Biocard Celiac test byl srozumitelný, jednoduše použitelný, tedy jsem byla spokojena s daným výrobkem.

Biocard Celiac test funguje tak, jak má, spokojenost.

Byla jsem velice spokojena jak s vaším internetovým obchodem, tak Biocard Celiac testem.

Biocard Celiac test je jednoduchý, výsledky jsou velmi rychlé.

S produktem Biocard Celiac test jsem byl spokojen. Použil jsem jej pro manželku a neshledal jsem žádné závady. Návod byl srozumitelný a testování snadné.

Biocard Test je na provedení jednoduchý, ale chce si to řádně přečíst návod. Já jsem zdravotní sestra, takže u nás bez problémů. Pro "laika" to bude těžší, ale určitě by ho měl zvládnout. Je lepší, aby ho testovanému provedla druhá osoba (správný náběr krve do kapiláry, atd.) Co se týká spolehlivosti - myslím, že spolehlivý je (stejně jako např. většina těhotenských testů, je to podobný systém) a pokud by i přes provedení tohoto testu měl dotyčný problémy, vždy se dá zajít na klasický test k lékaři. Já ho prováděla synovi, naštěstí vyšel negativně. Nakonec má potravinovou alergii, ale na mléko (intoleranci mléka).

Knihy - Mámo, táto, nezabíjejte mě!, Varovné signály očkování, Jóga snadno a rychle, Doba jedová 2, Erotická masáž a Ájurvéda jsou bezva. Tam není co hodnotit. Biocard Celiac test je dobrý, nemusí se čekat na krevní testy u doktora. Za tu cenu to stojí. Ostropestřecová čajová směs myslím pomáhá. Čistí tělo, lépe se uvolňují toxiny do moči. Čirá moč je dobrý důkaz, si myslím ;)

Biocard test nám potvrdil negativní výsledek. Poté i lékař. S výrobkem jsme byli spokojeni.

Biocard Celiac test jsem vyzkoušela víceméně ze zvědavosti. Jedná se o rychlý způsob zjištění celiakie, pokud máte pochybnosti. Jeho mínus je poměrně vysoká cena.

Biocard Celiac test vám rychle řekne, jak na tom jste.

Test Biocard je rychlý, zvládne ho opravdu každý. Určitě doporučuji.

Biocard Celiac test doporučuji! Jednoduché, srozumitelné, rychlé a hlavně máte argument pro lékaře. Manžel má zcela atypické příznaky, spíše silnější, dobře prospívající. Silný alergik a astmatik cca 10 let, stále se zhoršující. V posledních dvou letech potravinové intolerance s dramatickým průběhem. Po mém stanovení domácím testem a návštěvě lékaře (potvrdil krevním stanovením a biopsií) obrovská úleva. K vánocům obdrželi test všichni z rodiny a diagnóza potvrzena i u dcery (15 let) a bratra manžela (30 let).

Dobrý den, s Biocard Celiac testem jsem byla spokojena - srozumitelný návod, jednoduchá aplikace. Rozhodně mohu doporučit.

Hodně celiaků trpí celý život, protože lékaře nenapadne udělat test na celiakii, kdybych o tomto testu věděla dřív, nemusela moje dospělá dcera posledních pět let tak trpět a být za hypochondra. Doporučuji!

 

 

Další testy

SPOLEHLIVÉ POSÍLENÍ IMUNITNÍHO SYSTÉMU

 

 REISHI A CORDYCEPS

 

REISHI - Lesklokorka lesklá (Ganoderma lucidum)

-  houba mládí a zdravé dlouhověkosti. Posilujte imunitu včas, abyste ji později nesnižovali chemickými léky

12 měsíční červená Reishi     =       100% extrakt          

Užívání vzácné houby Ling Zhi jako léku, uvádějí staré čínské spisy z doby už před více než 2 400 lety. Tato vzácná houba Ling Zhi je také nazývaná Reishi nebo latinsky Ganoderma lucidum, v překladu "božská houba nesmrtelnosti" a česky Lesklokorka lesklá. Ve volné přírodě roste houba reishi jen na odumřelých stromech s tvrdým dřevem a je to dřevokazná houba. Často bylo třeba zkontrolovat až 100 000 starých stromů, aby se našlo pár hub. Proto byla houba ve starověké Číně pro své léčivé schopnosti, vyhrazena pouze císařské rodině. Kdo jí v nalezl musel ji okamžitě odevzdat u císařského dvora. Neodevzdání se trestalo smrtí.

Číňané Reishi považují za cennější než ženšen (reishi má mj. 4x silnější antioxidační účinek než ženšen). Nejvíce účinných látek má červená (red) reishi, která se pěstuje 12 měsíců na dlouhých dubových kmenech. V Číně a Japonsku je schválena nejen pro alternativní a podpůrnou léčbu rakoviny.

 

Více zde: http://www.uspesna-lecba.cz/reishi-lesklokorka-leskla/

 

Tibetský klenot - Cordyceps sinensis (Housenice čínská)

  

Cordyceps je velice specifická cizopasná houba, která roste od nepaměti pouze v horských oblastech Číny a Tibetu. Pro své léčivé účinky je v čínské medicíně cordyceps používán více jak 1200 let. V Číně je cordyceps tradiční lék a je hodnocen z hlediska léčivých vlastností na stejné úrovni jako Reishi a ženšen.

Používá se již více jak 5000 let jako zdroj energie, k upevnění zdraví a léčbě řady neduhů a byl klasifikován jako "prodlužovač života".  Cordyceps je určen pro obě pohlaví. Od roku 1993, kdy skupina čínských sportovců užívajících Cordyceps, který podporuje sílu, energii a vytrvalost, překonala devět světových rekordů, přitáhl pozornost široké světové veřejnosti a zdravotníků zabývajících se sportovní medicínou k tomuto přírodnímu prostředku.


Cordyceps je stejně silný jako kortikoidy, ale bez vedlejších účinků

 

 

DUANWOOD RED REISHI

královna mezi Reishi

 

MLÁDÍ A DLOUHOVĚKOST

JEDINEČNÉ  EXTRAKTY

 Reishi extrakt         Reishi spór       Reishi triterpen

nejvyšší garance účinných látek

 

 

REISHI EXTRAKT          REISHI SPÓR

Nejsilnější extrakt z REISHI na českém trhu!!!100% spórový prášek z Duanwood Red Reishi!!!

 

REISHI TRITERPEN MAX

Extrakt s vysokým obsahem triterpenoidů. Více než 20 triterpenoidů%!

k

Nejsilnější Cordyceps na českém trhu!!!Cordyceps Extra Strong

k

 

ČAČAGA EXTRAKTGA EXTRA

100% Sibiřská ČagaDuanwood Red Reishi Extrakt 40% polysachardiu, 4% triterpenů

 

k

 

 

KLOUBNÍ VÝŽIVA, KTERÁ JAKO JEDINÁ OBNOVUJE KLOUBNÍ CHRUPAVKU

ČLÁNEK

s KAMZÍKEM A KLOKANEM daleko nedoskáčete

 

 

 

100% PŘÍRODNÍ PRODUKTY

S CERTIFIKÁTY KVALITY COA

nákoupíte přímo od výrobce

SEZNAM

 

 

NEJEN SEBE,
 ALE
I
PEJSKY
UZDRAVÍTE
TĚMITO
EXTRAKTY


 

 

Fenuprim

Pískavice extrakt 350 mg
Chitomax 150 mg
Gymnéma lesn í 70 mg
Skořicovník (extrakt z kůry) 70 mg
ALA – kyselina alfalipoová 45 mg

 

Jak funguje Fenuprim - video

 

 

TOP DOPLŇKY STRAVY


PROZDRAVÍ.CZ

5DENNÍ PROTEINOVÁ DIETA

k

 

 

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

 

Reishi - houba mládí a zdravé dlouhověkosti

Nejúčinnější přírodní antibiotikum - oregánový olej

Švýcarská vláda o skvělém fungování homeopatie

Akné a akné rosacea (růžovka) versus roztoč demodex

Chřipka - účinnější prevence než očkování

Lék na ředění krve - co Vám u lékaře neřeknou

Mamografie spolehlivě způsobuje rakovinu prsu

Co Vám hrozí při kolonoskopií, ale lékař Vám to nepoví

Překyselené tělo: koledujete si o velmi vážné nemoci

Lněné semínko a olej - Dr.Budwigová

Jak na cholesterol? Především vlastní hlavou!

Léčivá síra, DMSO a MMS, nepoužívaná fungující léčba

Koloidní stříbro jako přírodní antibiotikum

 

Jak na cukrovku přírodními látkami? Betaglukany...

Více zde:
http://www.uspesna-lecba.cz/

Jak na cukrovku přírodními látkami? Betaglukany...

12+1 způsob využití kokosového oleje

Destrukce kloubní chrupavky v kolenu se vyskytuje dvakrát více. Proč?

Tibetská houba - darování a prodej

Nejúčinnější kloubní výživa - MUDr.Šafránek

Plísně, chronický zánět a chytrá houba

Může domácí nebo sousedova wi-fi síť pomalu zabíjet?Více zde: http://www.lecive-houby.eu/

Reishi - houba mládí a zdravé dlouhověkosti

Nejúčinnější přírodní antibiotikum

Švýcarská vláda o skvělé homeopatii

Akné a akné růžovka versus roztoč demodex

Chřipka - účinnější prevence než očkování

Co Vám u lékaře neřeknou

Mamografie způsobuje rakovinu prsu

Co Vám hrozí při kolonoskopií

Překyselené tělo: vznik vážných nemocí

Parkinson začíná ztrátou čichu

 

 

CO BYSTE MOHLI VĚDĚT
PŘED NÁVŠTĚVOU ONKOLOGIE

 

 

ENDOGENNÍ DÝCHÁNÍ

FROLOVŮV DÝCHACÍ TRENAŽÉR

 

Frolovův dýchací trenažér  je určen k provádění dýchacích cvičení za účelem prevence a léčení různých onemocnění. Nácvik tzv. endogenního způsobu dýchání pozitivně ovlivňuje látkovou výměnu, činnost mozku a všech vnitřních orgánů, posiluje aktivitu imunitního systému, zlepšuje psychický a emociální stav. Přispívá k udržení dobrého zdraví a vysoké úrovně duševní aktivity.

Účinek:

 • normalizuje arteriální tlak,
 • zlepšuje krevní oběh,
 • zklidňuje nervovou soustavu,
 • zpomaluje proces stárnutí,
 • zlepšuje ventilaci plic,
 • zpevňuje dýchací svaly - předchází plicním a bronchiálním onemocněním,
 • příznivě ovlivňuje léčbu chronické bronchitidy, bronchiálního astmatu, vegetativní dystonie, hypertonického onemocnění a stenokardie,
 • zvyšuje účinnost léků a zkracuje dobu léčení.

 

 

NEJÚČINNĚJŠÍ KLOUBNÍ VÝŽIVA

aneb

s KAMZÍKEM A KLOKANEM

daleko nedoskáčete


MUDr. Ladislav Šafránek - lékař pro zdravou dlouhověkost

"Celadrin je jediný schopen obnovit kloubní chrupavku"

Více: Nejlepší kloubní výživa

 

 

CELADRIN

         extra silný                 Lokomotive

                                mast

 

 

DAROVÁNÍ A PRODEJ

 

TIBETSKÁ HOUBA DO MLÉKA - pro výrobu domácího kefíru

 

KOMBUCHA

 

 

TIBETSKÉ KRYSTALY

 

 

 

 

 

SMRT ZAČÍNÁ V TLUSTÉM STŘEVU

 

Vyčištění střeva, syndrom propustného střeva

 

 

 

 

 

ČISTÉ STŘEVO

je doménou  ENTEROSGELU

český výrobek z Jeseníku pro celou EU

pro domácnost a uzdravení bez CHEMIE!

 

ENTEROSGEL

je inovativní střevní adsorbent (enterosorbent), který působí v trávicím traktu, kde na sebe váže toxiny, škodlivé látky, patogeny a alergeny a odvádí je z těla ven.


Enterosgel je léčivý preparát, detoxikační gel, enterosorbent, který odvádí z organizmu škodlivé látky. Je to něco jako "chytrá" houba s póry, jejichž velikost odpovídá velikosti molekul škodlivých látek. Prospěšné látky preparát nesorbuje. Vhodný i pro děti. Nulové vedlejší účinky!

 

 

NEJÚČINNĚJŠÍ

PŘÍRODNÍ ANTIBIOTIKA

   

   oregánový olej              echinacea

 

 

  česnekový extrakt         koloidní stříbro

k

 

ATOPICKÝ EKZÉM, klasika ortodoxní medicíny

 

Každé druhé české dítě trpí atopickým ekzémem !!!
 

v pořadu ČT Pološero září 2014 - Česko, odpadkový koš Evropy - odkaz