Úspěšná léčba boreliózy, chlamydií, chronického únavového syndromu,... (výběr z komunikace)

Datum 20.06.2019

Vložil admin

Titulek Re: Borelioza

Co tomu předcházelo - mail z 16. 5. 2019 19:42:30

Předmět: Prosba

Dobrý deň,

o Vašich produktoch a tiež o recenziách pacientov som sa dočítala na stránkach Borelióza, úspešná liečba a pod. V jednej recenzii som sa dočítala, že pán sa s Vami skontaktoval mailom a na jeho zdravotný problém ste mu poskytli informácie a tiež produkty a plán liečby. Preto som sa rozhodla Vás osloviť a požiadať o radu a pomoc.

Mám 44 rokov. Od mojich 20 rokoch, t.j. už 24 rokov trpím občasným odpadávaním - opakuje sa to každých 2 až 5 rokov, a na krku sa mi urobila uzlina. Lekári uzavreli moje problémy ako epilepsia a keďže som odmietla liečbu a žiadala ich o ďalšie vyšetrenia odbili ma, že nie som lekár a keď nesúhlasím s diagnózou tak nech im nediktujem čo majú robiť. Pred 3 rokmi som znovu opadla, kde mi už urobili aj ďalšie vyšetrenia ako MR apod. diagnózu epilepsia vylúčili a môj problém uzavreli ako únavový syndróm a uzline sa nevenovali, že to je z prechladnutia. Pred týždňom mi lekárka urobila testy na Boreliózu a EBV, ktoré sú pozitívne.
Borelia burg. IgM 0,313 hraničná hodnota
EBV - VCA IgG 330 U/ml
EBNA 1 IgG 20,4 U/ml
Niektorí lekári tvrdia, že moje problémy môžu prameniť z týchto rozborov, iní že odpadávanie pri EBV infekcii sú popísané v knihe, ale že to by som musela patriť do kategórie 1 z 1 milóna.
Som stále unavená, mam bolesti a zášklby svalov, bolesti očí a hlavy, stále mam pocit na odpadnutie, slabosť a točenie hlavy ako keby som bola stále opitá a posledné 2 roky mám pocit, že zabúdam, nedokážem si niekedy spomenúť na PIN a dokonca som sa pristihla, že rozmýšľam ako sa volá moja kamarátka.

Už som zúfala z prístupu lekárov, nakoľko celé tie roky vôbec neriešili a nehľadali príčinu môjho problému, a ich prístup nie je o nič lepší ani teraz. Nie som typ človeka, ktorý uteká za lekárom s každým problémom a nevymýšľam si žiadne diagnózy.

Preto by som Vás chcela požiadať o radu a pomoc pri výbere produktov, ktoré by mohli pomôcť môjmu problému.

Za skorú odpoveď vopred ďakujem

Elena ...

Poznámka: 16.5.2019 po telefonní konzultaci odeslán návrh na uzdravení.

Zpět na diskuzi

Cílem medicíny je předcházení nemocí a prodloužení zdravé dlouhověkosti. Ideálem medicíny je odstranit mít potřebu lékaře.

MUDr. William J. Mayo

KLOUBNÍ VÝŽIVA

MUDr. Ladislav Šafránek, lékař pro zdravou dlouhověkost

ČLÁNEK

Nejlepší kloubní výživa

jako jediná obnovuje kloubní chrupavku

CELADRIN  BARNY´S

C-MAX KOMPLEX

SANDŘIN PŘÍBĚH

ÚSPĚŠNÉ UZDRAVENÍ Z RAKOVINY

Sandra: Nikdy nezapomenu na ten POCIT BEZNADĚJE, STRACHU, co ve mně lékaři vyvolali, na to jak jsem byla jen další nemocná.

ČLÁNEK  ZDE

Se Sandrou hovořila: Mgr. Zuzana Švédová, Dis.

k

TŘI UNIKÁTNÍ EXTRAKTY

Z DUANWOOD RED REISHI

EXTRAKT           SPÓR

Nejsilnější extrakt z REISHI na českém trhu!!!100% spórový prášek z Duanwood Red Reishi!!!

TRITERPEN MAX

Extrakt s vysokým obsahem triterpenoidů. Více než 20 triterpenoidů%!

ZDE ROSTE ČERVENÁ REISHI

DUANWOOD RED REISHI

zdroj výše nejúčinnějších extraktů

Video z návštěvy pěstitelů Duanwood Red Reishi v Číně, v horské oblasti Jiangshan

FAKTA O REISHI,

MYKOLOGIE, HISTORIE, PĚSTOVÁNÍ, ÚČINNÉ LÁTKY

CORDYCEPS, extra silný

nejvyšší množství účinných látek

Nejsilnější Cordyceps na českém trhu!!!

KAPSAICIN

OREGÁNO         ECHINACEA

garance: 70-80% Carvacrolu

Každé druhé české dítě trpí atopickým ekzémem !!!

v pořadu ČT Pološero září 2014 - Česko, odpadkový koš Evropy -  odkaz 

ČLÁNEK

MELATONIN

á 1,25 mg                    á 5 mg

JAREK NOHAVICA

ZADEK JAK ŽOK

A přece nakonec - ÚSPĚŠNÁ LÉČBA