Úspěšná léčba boreliózy, chlamydií, chronického únavového syndromu,... (výběr z komunikace)

Datum 20.06.2019

Vložil admin

Titulek Re: Borelioza

Co tomu předcházelo - mail z 16. 5. 2019 19:42:30

Předmět: Prosba

Dobrý deň,

o Vašich produktoch a tiež o recenziách pacientov som sa dočítala na stránkach Borelióza, úspešná liečba a pod. V jednej recenzii som sa dočítala, že pán sa s Vami skontaktoval mailom a na jeho zdravotný problém ste mu poskytli informácie a tiež produkty a plán liečby. Preto som sa rozhodla Vás osloviť a požiadať o radu a pomoc.

Mám 44 rokov. Od mojich 20 rokoch, t.j. už 24 rokov trpím občasným odpadávaním - opakuje sa to každých 2 až 5 rokov, a na krku sa mi urobila uzlina. Lekári uzavreli moje problémy ako epilepsia a keďže som odmietla liečbu a žiadala ich o ďalšie vyšetrenia odbili ma, že nie som lekár a keď nesúhlasím s diagnózou tak nech im nediktujem čo majú robiť. Pred 3 rokmi som znovu opadla, kde mi už urobili aj ďalšie vyšetrenia ako MR apod. diagnózu epilepsia vylúčili a môj problém uzavreli ako únavový syndróm a uzline sa nevenovali, že to je z prechladnutia. Pred týždňom mi lekárka urobila testy na Boreliózu a EBV, ktoré sú pozitívne.
Borelia burg. IgM 0,313 hraničná hodnota
EBV - VCA IgG 330 U/ml
EBNA 1 IgG 20,4 U/ml
Niektorí lekári tvrdia, že moje problémy môžu prameniť z týchto rozborov, iní že odpadávanie pri EBV infekcii sú popísané v knihe, ale že to by som musela patriť do kategórie 1 z 1 milóna.
Som stále unavená, mam bolesti a zášklby svalov, bolesti očí a hlavy, stále mam pocit na odpadnutie, slabosť a točenie hlavy ako keby som bola stále opitá a posledné 2 roky mám pocit, že zabúdam, nedokážem si niekedy spomenúť na PIN a dokonca som sa pristihla, že rozmýšľam ako sa volá moja kamarátka.

Už som zúfala z prístupu lekárov, nakoľko celé tie roky vôbec neriešili a nehľadali príčinu môjho problému, a ich prístup nie je o nič lepší ani teraz. Nie som typ človeka, ktorý uteká za lekárom s každým problémom a nevymýšľam si žiadne diagnózy.

Preto by som Vás chcela požiadať o radu a pomoc pri výbere produktov, ktoré by mohli pomôcť môjmu problému.

Za skorú odpoveď vopred ďakujem

Elena ...

Poznámka: 16.5.2019 po telefonní konzultaci odeslán návrh na uzdravení.

Zpět na diskuzi

Každá nemoc je způsobena narůstající jedovatostí lidského organismu.

Více úžasný:

MUDr. Henry Bieler

Cílem medicíny je předcházení nemocí a prodloužení zdravé dlouhověkosti. Ideálem medicíny je odstranit mít potřebu lékaře.

MUDr. William J. Mayo

TŘI UNIKÁTNÍ EXTRAKTY

Z DUANWOOD RED REISHI

EXTRAKT                 SPÓR

Nejsilnější extrakt z REISHI na českém trhu!!!100% spórový prášek z Duanwood Red Reishi!!!

TRITERPEN MAX

Extrakt s vysokým obsahem triterpenoidů. Více než 20 triterpenoidů%!

220+ zkušeností

s DUANWOOD REISHI ZDE

ZDE ROSTE NEJÚČINNĚJŠÍ REISHI

DUANWOOD RED REISHI

zdroj výše nejúčinnějších extraktů

Video z návštěvy Čechů u pěstitelů Duanwood Red Reishi v Číně, v horské oblasti Jiangshan

FAKTA O REISHI,

MYKOLOGIE, HISTORIE, PĚSTOVÁNÍ, ÚČINNÉ LÁTKY, JAK JE TO S JEJÍ KVALITOU?

CORDYCEPS, EXTRA SILNÝ

NEJVYŠŠÍ MNOŽSTVÍ ÚČINNÝCH LÁTEK

117+ ZKUŠENOSTÍ

ZDE

Nejsilnější Cordyceps na českém trhu!!!

100% Sibiřská Čaga
Betaglucan MaxCellHlíva ústřičná

JAREK NOHAVICA

ZADEK JAK ŽOK

A přece nakonec - ÚSPĚŠNÁ LÉČBA