Standardní verze

Glutathion a jeho mnohostranné využití

Glutathion podporuje normální činnost imunitního systému, vitalitu a revitalizaci organismu. Vyjímečné antioxidační účinky glutathionu doplňují další přírodní složky s antioxidačními vlastnostmi.

Glutathion je látka tělu vlastní, je obsažen v každé jeho buňce. Tělo ho získává z některých potravin (např. z určitých druhů zeleniny), z řady látek si ho samo syntetizuje. Mladé buňky těla ho mají dostatek, ale počínaje 30. rokem věku glutationu v buňkách ubývá. Od 50. let věku ho v těle dokonce bývá o 50-70 % méně než v buňkách mladých. To s sebou nese předčasné stárnutí organizmu, řadu nemocí a poškození orgánů.

Glutathion vzniká v játrech a uplatňuje se při syntéze a opravě nukleových kyselin v organizmu, při vzniku bílkovin, prostaglandinů, transportu aminokyselin, odstraňování toxinů a karcinogenů, správné funkci imunitního systému, prevenci buněk před oxidačním stresem a při aktivaci řady enzymů v organizmu.

Jeho nízký obsah v těle je spojen s rychlým stárnutím, makulární degenerací, skvrnami na pokožce, diabetem, nemocemi plic a zažívacího ústrojí, křečovitými stavy, Parkinsonovým syndromem a jinými neurodegenerativními poruchami.

Glutathion se používá při Alzheimerově a Parkinsonově chorobě, šedém a zeleném zákalu, při alkoholizmu, prevenci stárnutí, astmatu, nádorových onemocněních, kardiovaskulárních chorobách (ateroskleróze a hypercholesterolemii), žloutenkách a onemocnění jater, snížené imunitě (včetně AIDS a chronickém únavovém syndromu), ztrátě paměti, zánětech pohybového ústrojí a při detoxikaci těžkých kovů a pro snížení toxického účinku některých léčiv (cisplatiny).

GLUTATHION LGT 500

Redukovaný glutathion je doplněk stravy určený zejména k ochraně organismu před oxidačním stresem a posílení vitality. L-glutathion je přirozenou součástí organismu. Borůvka chrání buňky před škodlivým působením kyslíkových radikálů, díky antioxidačním účinkům příznivě působí na funkci sítnice a příznivě ovlivňuje zrak. Přispívá k udržování normálního metabolistmu cukrů, tuků i bílkovin, pomáhá udržovat normální hladinu krevního cukru. Podporuje funkci žaludeční a střevní sliznice. Semena u révy chrání buněčné membrány před destruktivním působení volných radikálů. Pomáhají udržovat integritu cévních stěn a kapilár, podporují krevní cirkulaci. 

Složení v 1 kapsli:

 • 500 mg L-glutathion (redukovaný)
 • 5 mg Borůvka černá
 • 4 mg Černý rybíz 
 • 3 mg Aronie černá
 • 2 mg Réva vinná 

GLUTATHION 1000

Glutathion je důležitým antioxidantem v lidském organismu. Je zvlášť významně zastoupen v játrech, kde podporuje detoxikaci organismu

Přípravek Glutathion obsahuje také kyselinu alfa-lipoovou, extrakt z plodů borůvky a vitamín E, jenž přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem. Tím chrání organismus před předčasným stárnutím a má silný detoxikační účinek.

Složení v 1 kapsli:

 • 500 mg L-glutathion (redukovaný)
 • 12 mg Vitamín E
 • Borůvka černá
 • 4 mg Kyselina alfi-lipoová

NUTRITION GLUTATHIONE

Složení v 1 kapsli:

 • L-Glutathione 99% 250 mg

Glutathion 1000 Salutem

kód z58060

500 mg/kapsle

Glutathion LGT 500

kód z4416

500 mg/kapsle

Nutrition Glutathione

kód 65968

250 mg/kapsle

Parkinson a účinky Glutathionu, zkušenosti MUDr. Dietricha Klinghardta

   Dietrich Klinghardt M.D. Ph.D.

výtah z přednášky Těžké kovy a jejich vylučování pro odbornou veřejnost na Spolkové vysoké technické škole v Curychu.

U neurologických onemocnění používáme Glutathion.

Zde je informace o dávkování, působí fantasticky zvláště u Parkinsonovy nemoci. Tehdy jsme začínali s 300 mg denně, toto množství jsme vstřikovali a pomalu jsme zvyšovali dávku až na 1.800 - 2.500 mg denně.

U Parkinsona působí léčivě téměř ve stejném okamžiku

Je to absolutní novinka, ještě neexistuje žádná literatura na toto téma a pacient odchází velmi často normálně z ordinace!

Je to tak, že tento efekt nevydrží příliš dlouho, jen asi 18 - 20 hodin a pak přijde znovu dřívější stav. Pak musíte dát okamžitě další injekci.

Pokud se to ale měsíce opakuje, prodlužuje se odstup mezi injekcemi a nakonec se pacient uzdraví

Je to vzácné tajemství, které Vám zde dávám. Můžeme jej použít i u pacientů s ALS (onemocnění motoneuronu) a MS (roztroušená skleróza) jako podpůrnou metodu.

Glutathion se může podávat orálně (ústy) i aplikovat nitrožilně

Dostatečné množství glutathionu v organizmu má – mimo jiné – tyto účinky:
 • zlepšuje cévní prokrvení všech orgánů, snižuje riziko vzniku trombóz, čímž odstraňuje chorobné důsledky nedostatečného prokrvení
 • zlepšuje činnost a zvyšuje výkon srdce a zabraňuje vzniku řady srdečních chorob
 • potlačuje vznik a rozvoj nemocí trávicího traktu například žaludečních vředů, Crohnovy choroby, onemocnění slinivky ...
 • brání vzniku a vývoji diabetu, zlepšuje jeho stav a chrání orgány těla před diabetickým poškozením
 • podporuje zvýšenou činnost ledvin a chrání je před nemocemi, stejné platí i pro činnost jater (chrání je před vznikem cirhózy)
 • zvyšuje imunitu organizmu, zejména protivirovou, a snižuje důsledky onemocnění autoimunitními chorobami
 • zlepšuje metabolismus všech buněk organizmu a zabraňuje tak jejich předčasnému stárnutí a tím i předčasnému stárnutí celého organizmu
 • zlepšuje stav nervového systému, zlepšuje průběh nervových i psychických onemocnění
 • zlepšuje stav arteriosklerotických změn (například mozkových cév)
 • neutralizuje toxické látky jako jsou těžké kovy, nejrůznější toxická farmaka, ale také následky elektromagnetického záření a UV záření
 • potlačuje příčiny některých očních chorob – šedý a zelený zákal
 • v neposlední řadě stojí za zmínku jeho protinádorový účinek

Glutathion v podstatě prodlužuje život a chrání tělo před předčasným stárnutím. Proto je více než vhodné glutathion do těla dodávat. L-Glutathion není toxický ani ve vysokých dávkách. L-Glutathion je nutné užívat pravidelně.

Jakmile je tělo glutathionem dostatečně saturováno, začne jeho blahodárné působení

MUDr. David Perlmutter - Parkinsonova choroba - injekční aplikace 3 000 mg Glutathionu

Pacient: vietnamský veterán, 66 let (expozice agent orange, Parkinson). Stav při chemické ortodoxní léčbě - Mirapex, Sinemet a 30 minut po intravenózní aplikaci Glutathionu 3 000 mg.

Glutathionová terapie na Parkinsona, dr. David Perlmutter

Pro zhlédnutí níže uvedeného videa klikněte zde: https://www.youtube.com/watch?v=k9sVN7OIKMg&t=69s

Ing. Jablonský CSc. v reportáži o účincích hub a i o Hericiu, které uzdravilo lidi z Parkinsona a Alzheimera

Podle tradiční čínské medicíny a soudobých výzkumů působí Hericium erinaceus příznivě u:

 • demence a Alzheimerova nemoc – Hericium má příznivý vliv na pacienty se střední úrovní demence. Nízká úroveň NGF  má vliv na vznik Alzheimerovy nemoci a poslední výzkumy ukazují, že Hericium má schopnost stimulovat syntézu NGF (nervový růstový faktor)
 • Parkinsonova nemoc - při přítomnosti deprese společně s Cordycepsem
 • roztroušená skleróza – Hericium podporuje tvorbu myelinu
 • neuropatie – NGF hraje roli ve schopnosti vnímat bolest. Jeho nízká úroveň vede k senzorické neuropatii
 • zrychluje regeneraci mozku například po mozkové mrtvici
 • zlepšuje myelinizaci – zlepšuje proces myelinizace ve vyspělých myelinových vláknech a tím pomáhá při Skleróze multiplex
 • pomáhá eliminovat spirochety v mozku při léčbě Lymské boreliózy
 • poškození nervů – Hericium má schopnost regenerovat poškozené nervové buňky
 • multirezistentní zlatý stafylokok (Methicilin-rezistentní Staphylococcus aureus, MRSA)- studie prokazují jednoznačný pozitivní vliv Hericia při tomto obtížně léčitelném infekčním onemocnění
 • gastritidy – tradiční funkce harmonizovat žaludek se využívá při chronických zánětech žaludku, zánětech tlustého střeva, při žaludečních vředech, při různých zažívacích obtížích
 • nádorová onemocnění – jako většina medicinálních hub má díky velkému poměru polysacharidů protinádorové účinky zejména u nádorů žaludku, jícnu, tlustého střeva, jater a děložního krčku
 • helicobacter pylori – podle posledních výzkumů může Hericium stimulovat imunitní funkce a ničit tento typ bakterie. Díky antioxidační funkci může snižovat zánět způsobený touto bakterií
 • zmírnění úzkosti, vnitřního napětí, nespavosti
 • užívá se u vyčerpanosti
 • rozptyluje úzkost, zlepšuje náladu, zkvalitňuje spánek a pomáhá při depresi
 • podle učení tradiční čínské medicíny pomáhá Hericium znovu získat rovnováhu lidského organismu, která byla narušena stresem a nezdravým životním stylem

Hericium erinaceus

nejúčinnější extrakt

90 kapslí á 500 mg

extrakt získán metodou dvojité extrakce

 - v alkoholu i vodě  

s Certifikátem

100% čistý extrakt, který neobsahuje plnidla ani konzervační látky
jsou použity rostlinné tobolky – vhodné i pro vegetariány a vegany
anglická farmaceutická kvalita

Dávkování:    pro prevenci 1 - 2 kapsle denně minimálně 20 minut před a 30 minut po jídle. V případě vážných zdravotních problémů je doporučována denní dávka až 500 mg extraktu v této kvalitě na 10 kg Vaší hmotnosti. Extrakty z hub lze dle potřeby (zdravotního stavu) zkombinovat. Při vyšším množství doporučuji navýšit vitamín C.

Výrobce:       Pharmacopea, Anglie

Ideální produkt nejen pro starší generaci

 

Poznámka:  Ideální produkt nejen pro starší generaci, která má zpravidla již vyšší propustnost (je poškozena) hematoencefalické bariéry, která odděluje vnitřní prostředí mozku od cévního systému v těle a pokud je hematoencefalická bariéra plně funkční umožňuje jen omezený transport látek mezi mozkovou tkání a krví a úspěšně zamezuje prostupu různých patogenů. V opačném případě může být mozek napaden, přičemž extrakt z Hericia sehrává jeho ochranitelskou funkci.

ETIKETA NA PŘÍPRAVKU

GARANCE: 40% polysacharidů

REALITA: 41,6% polysacharidů

Studie: Vystavení se záření 5G je "významným faktorem" vyššího počtu případů onemocnění covidem a úmrtí na něj

Ethan Huff, 12. prosince 2021  

Národní centrum pro biotechnologické informace (NCBI) zveřejnilo novou studii, která varuje před nebezpečím technologie 5G, včetně toho, jak přímo přispívá k příznakům běžně spojovaným s wuhanským coronavirem (Covid-19).

Vědci Beverly Rubiková a Robert R. Brown se ve studii odvolávají na dřívější práci publikovanou v květnu 2020, která prokázala "statisticky významnou korelaci mezi intenzitou radiofrekvenčního záření a úmrtností na SARS-CoV-2 v 31 zemích světa".

Upozornili také na studii provedenou v USA, která ukázala, že oblasti země s již zavedenou a fungující infrastrukturou 5G vykazovaly výrazně vyšší míru závažných onemocnění a úmrtí připisovaných covidu, a to nezávisle na hustotě osídlení, kvalitě ovzduší a zeměpisné šířce.

Pouze 5G odpovídalo třem různým kauzálním analýzám použitým ve studii. Hustota zalidnění, kvalita ovzduší a zeměpisná šířka mezitím odpovídaly pouze jedné nebo dvěma analýzám, což znamená, že 5G byla ověřeným viníkem negativních výsledků covidu.

Vědci Rubiková a Brown použili tato zjištění k tomu, aby provedli srovnání mezi bioefekty WCR (bezdrátového komunikačního záření), včetně 5G, a symptomy běžně připisovanými covidu, které pak použili k vytvoření seznamu překrývajících se fyzikálních účinků.

"Příznaky způsobené jak WCR, tak COVID-19 zahrnovaly změny v krvi, jako je krátkodobé shlukování krve a dlouhodobé snížení hemoglobinu (v těžkých případech COVID-19); oxidační stres a poškození tkání a orgánů; narušení imunitního systému, včetně potlačení T-lymfocytů a zvýšených zánětlivých biomarkerů; zvýšený intracelulární vápník, který usnadňuje vstup virů a jejich replikaci; a arytmie (nepravidelnosti srdečního rytmu)," uvedl server LifeSiteNews.

Vystavení se bezdrátovému záření snižuje hladinu "hlavního antioxidantu" glutathionu

Jedním ze zvláště znepokojivých zjištění studie Rubikové a Browna je pozorovatelný pokles glutathionu, "hlavního antioxidantu" v těle, při vystavení se 5G a vlastně veškerému bezdrátovému záření.

Nejméně dvě další studie zjistily, že expozice WCR koreluje s výrazně sníženou hladinou glutathionu, jejíž příznaky se shodují s příznaky Fauciho chřipky.

Rubiková a Brown ve své práci konkrétně poznamenali, že "nález nízkých hladin glutathionu" u pacientů s čínským virem "dále podporuje oxidační stres jako součást" covidové infekce.

WCR je již všeobecně uznáván jako "fyziologický stresor", který způsobuje škodlivé účinky na zdraví od zvýšeného rizika rakoviny a poškození DNA až po problémy s učením a pamětí.

Jistě, korelace neznamená vždy příčinnou souvislost, ale v tomto případě je více než pravděpodobné, že WCR - a zejména časná aktivace v 5G ve Wuhanu, epicentru plandemie - přímo přispívá k šíření a závažnosti wuhanského viru.

"Důkazy o souvislosti mezi COVID a 5G, stejně jako dalšími formami bezdrátového komunikačního záření (WCR), spočívaly ve dvou hlavních zjištěních: statistické korelaci mezi příznaky / úmrtností na COVID-19 a intenzitou WCR specifickou pro danou oblast, včetně intenzity 5G; a překrývání účinků WCR na organismus a příznaků COVID-19," uvedl dále server LifeSiteNews.

Jeden čtenář poznamenal, že záření 5G zřejmě "rozvíří" hydroxid grafenu obsažený v injekcích, což způsobuje krvácení a srážení krve. "Hydroxid grafenu je kov a je ovlivněn 5G," dodal tento člověk. "Hydroxid grafenu nikdy neopustí váš organismus a hromadí se s každou injekcí nebo posilovačem."

Jiný napsal, že užívání NAC (N-acetyl L-cysteinu) je sice účinné, ale jak bylo zmíněno v článku, mnohem větší roli v ochraně před covidem a dalšími respiračními onemocněními hraje vitamin D. V tomto případě se jedná o vitamin D, který je důležitý pro ochranu před covidem a dalšími respiračními onemocněními.

"Pokud již máte nedostatek vitaminu D, jako že ho má mnoho lidí, jakmile vaše tělo napadne virus, tyto zásoby se dále vyčerpají, což vás pak staví do velmi nebezpečné oblasti," dodala tato osoba.

Další zprávy o ničivých zdravotních účincích 5G najdete na webu 5Galert.com.

Zdroje:

Originál: naturalnews.com

Překvapivé uzdravení pacienta s Parkinsonovou chorobou díky bezlepkové dietě

 

Mohla by se toxicita lepku rozšířit na nervový systém a vyvolat příznaky identické s klasickou Parkinsonovou chorobou? Pozoruhodná případová studie přispívá k rostoucímu množství výzkumů, které naznačují, že neurotoxicita pšenice je velmi podceňována.

Pozoruhodná kazuistika popisující překvapivé uzdravení 75letého pacienta s Parkinsonovou chorobou

Zpráva zveřejněná v Journal of Neurology uvádí, že celiakie se často projevuje pouze neurologickými příznaky, a to i v pokročilém věku. To může čtenáře překvapit, protože nejčastějším příznakem jsou gastrointestinální potíže; a přesto, když se vezme v úvahu rozsáhlá publikovaná literatura o nepříznivých účincích na zdraví souvisejících s lepkem, jsou takzvané projevy nesnášenlivosti „mimo střeva“ vůči obilninám obsahujícím lepek mnohem častější než “ve střevech”.

Vzhledem k těmto faktorům nepřekvapuje, že odstranění lepku ze stravy by mohlo vést k tomu, co název publikované kazuistiky popisuje jako „Dramatické zlepšení symptomů parkinsonské nemoci po zavedení bezlepkové stravy u pacienta s tichou celiakií“. Viděli jsme podobné pozoruhodné zotavení s mozkovým metabolizmem optimalizujícím tuky, jako je kokosový olej, v případech zhoršování demence, včetně Alzheimerovy choroby.

Případová studie se 75letým mužem

V této nové případové studii měl 75-letý muž rok trvající "potíže s chůzí, nedostatečnou stabilitou a unaveností".

Jeho neurologické vyšetření odhalilo:

 • Hypomimii obličeje (snížená mimika)
 • Bradykinezi (extrémní pomalost pohybů a reflexů)
 • Tuhost
 • Posturální nestabilitu

Mozkový sken byl proveden pomocí jednofotonové emisní počítačové tomografie (SPECT), která odhalila abnormality odpovídající nízké produkci dopaminu a které v kombinaci s klinickými údaji vedly k diagnóze Parkinsonovy choroby. Další laboratorní vyšetření krve odhalilo nižší než normální hladinu folátu (kyseliny listové - vit. B9) v séru, zvýšený homocystein, s normálními hladinami vitaminu B12.

K posouzení možnosti asymptomatické malabsorpce v důsledku tiché celiakie byl prozkoumán další krevní screening. Anti-gliadinové protilátky, výrazně zvýšené IgA, anti-transglutaminázové protilátky a pozitivní anti-endomysiální protilátky - všechny příznaky autoimunity spojené s lepkem. Nakonec byla provedena duodenální biopsie odhalující střevní charakteristiky (zploštělé klky; hyperplazie krypty) v souladu s celiakií. Výsledkem bylo, že gastroenterolog předepsal bezlepkovou dietu.

Je pozoruhodné, že po pouhých 3 měsících abstinence od lepku pacient hlásil téměř úplnou remisi příznaků, následně potvrzenou neurologickým hodnocením. O 18 měsíců později byl znovu přezkoumán a bylo zjištěno další zlepšení...

Je pozoruhodné, že pacient nezjistil měřitelná zlepšení dopaminergních abnormalit objevených v jeho mozkovém skenu, což by se dalo očekávat u klasické Parkinsonovy nemoci, která je poznamenána degenerací buněk produkujících dopamin v mozkové hmotě. Autoři proto nepředpokládali, že celiakie „způsobila“ Parkinsonovu chorobu u pacienta, ale spíše to, že celiakie v tomto případě zhoršila parkinsonismus.

Případ však ilustruje možnost, že řada pacientů s diagnostikovanou Parkinsonovou chorobou trpí dříve neidentifikovaným a nehlášeným parkinsonismem spojeným s lepkem, který z vnějšího klinického obrazu může vypadat identicky. Ti lidé, kteří by měli velký užitek z odstranění příčiny neurologických problémů - jmenovitě odstranění lepku / pšenice - jsou často nadměrně diagnostikováni a léčeni léky zaměřenými na zmírnění Parkinsonovy nemoci, což však v konečném důsledku může vést ke zrychlené degeneraci endogenní produkce dopaminu v mozku, zvýšené neurotoxicitě z důvodu lékových metabolitů (např. 6-hydroxydopamínu) a tvorbě dyskineze (poruch pohybu), které jsou mnohem horší, než ve stavu před léčbou, nebo které nebyly vůbec přítomny.

Zdroj: greenmedinfo.com/blog/dramatic-recovery-parkinson-s-patient-gluten-free-diet

Každá nemoc je způsobena narůstající jedovatostí lidského organismu.

Úžasný: MUDr. Henry Bieler

 

 

NEJPOPULÁRNĚJŠÍ ČLÁNKY

Základem zdraví je prevence -  PROTOKOL pro prevenci

  

100% REISHI - houba mládí a zdravé dlou h ověkosti - 3 UNIKÁTNÍ, BEZKONKURENČNÍ EXTRAKTY

31 důvodů proč se NENECHÁM OČKOVAT - izraelský rabín Chananya Weisman

  Devastující efekt pro zdraví - glutaman sodný, aspartam a další excitotoxiny

Jak se přírodní cestou uzdravit z chronické Boreliózy, Chlamydiózy, EB virózy... únavového syndromu

CORDYCEPS - silná imunita a nárůst energie

Překyselené tělo: začátek vážné nemoci

ZVRÁCENÍ POSTUPU DIABETU 2. typu začíná u ignorování běžných doporučení, MUDr. Sarah Hallbergová - video

Tibetská houba, tibetské krystaly a kombucha - darování, prodej

Léčte záněty a ne Cholesterol, MUDr. Sircus

100% ČAGA ze Sibiře, nejvyšší množství účinných látek garantující Certifikát 

Mamografie způsobuje rakovinu prsu, MUDr. Ben Johnson, M.D., N.M.D., D.O.

Účinný lék na rakovinu plic na Kubě, proč ho mít nemůžeme? Leif Davenport

Artróza - kmenové buňky - Podvod!

Lékaři se sami uzdravili z Roztroušené sklerózy, prof. Jelinek, dr. Wahls

Jak se skutečně zdravě stravovat...

Nejúčinnější kloubní výživa, MUDr. Ladislav Šafránek

Proč průběžně a jak detoxikovat tělo

  PROTINÁDOROVÝ účinek extraktů z REISHI a CORIOLUSU na úrovni klinických studií

Žaloba na farmaceutické korporace, MUDr. Matthias Rath

Koloidní stříbro - účinné přírodní antibiotikum, hustoty koloidního stříbra, doporučené dávkování

 

Porovnání AMERICKÉ a RUSKÉ vakcíny na Covid -19, mechanismy účinků všech i připravovaných vakcín

 

  Odstranění rtuti, hliníku a dalších toxinů z těla, včetně p revence - MUDr. Dietrich Klinghardt

 

Zblblo již lidstvo natolik, že se nechá obelhat pohádkami o vražedném oxidu uhličitém?

Jak na Parkinsona? Glutathionem, Hericiem a odstraněním neurotoxinů Chlorellou

    Zkušenosti klientů s Úspěšnou léčbou především boreliózy, chlamydiózy, únavového syndromu...

 

Proč my máme potravinové alergie, přičemž je naši prarodiče neměli?

 

OVĚŘENÉ PŘÍRODNÍ PŘÍPRAVKY

 

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

ZDE

Cílem správné medicíny je předcházení nemocí a prodloužení zdravé dlouhověkosti. Ideálem medicíny je odstranit mít potřebu lékaře.

MUDr. William J. Mayo

 

 

TŘI UNIKÁTNÍ EXTRAKTY

Z DUANWOOD RED REISHI

Za  účinné  se  z  Reishi  považují  pouze  kvalitně  provedené  a  čisté  extrakty,  které  mají  dobrou  biologickou  dostupnost  a  jsou  zbavené  nestravitelného  chitinu;  nelze  tedy  použít  pouhý  prášek  z  usušené  houby.

          EXTRAKT                 SPÓR

Nejsilnější extrakt z REISHI na českém trhu!!!100% spórový prášek z Duanwood Red Reishi!!!

 

TRITERPEN MAX

Extrakt s vysokým obsahem triterpenoidů. Více než 20 triterpenoidů%!

ZDE ROSTE NEJÚČINNĚJŠÍ REISHI

DUANWOOD RED REISHI

zdroj výše nejúčinnějších extraktů

Video z návštěvy Čechů u pěstitelů Duanwood Red Reishi v Číně, v horské oblasti Jiangshan

 

FAKTA O REISHI,

MYKOLOGIE, HISTORIE, PĚSTOVÁNÍ, ÚČINNÉ LÁTKY, JAK JE TO S JEJÍ KVALITOU?

 

 

 

 CORDYCEPS, EXTRA SILNÝ

NEJVYŠŠÍ GARANTOVANÉ MNOŽSTVÍ ÚČINNÝCH LÁTEK - CERTIFIKÁT COA

Nejsilnější Cordyceps na českém trhu!!!

CORDYCEPS - video

100% Sibiřská Čaga

ČAGA - video

HERICIUM - video

 

  BETAGLUKAN           HLÍVA

        extrakt               extrakt

Betaglucan MaxCellHlíva ústřičná

BETAGLUKAN - video

 

    KURKUMIN            AŠVAGANDA

        extrakt                    extrakt

Betaglucan MaxCellNejsilnější Ašvaganda na Českém trhu

ASHWAGANDHA - video

 

RDESNO             ANNONA

extrakt                  extrakt

Vysoce účinný extrakt z listů

 

ČAGA - video

Z ověřených dat vyplývá, že člověk, který covid prodělal, je třináckrát lépe chráněn, než člověk, který má dvě dávky vakcíny.

prof. Jiří Beran, 13.11.2021

prof. Jiří Beran, 15.11.2021

 

TEČKOVANÝ PŘÍBĚH

"NEVĚŘÍM UŽ BÍLÝM PLÁŠŤŮM, ALE LIDEM"

medicinský inženýr

JURAJ Orság


 

TEČKOVANÉ PŘÍBĚHY

dokument z 31. srpna 2022

Nadační fond Svědomí Národa

 

KUBEK 2009

 

DOKUMENT ČT 2

BYZNYS V BÍLÝCH PLÁŠTÍCH

DOKUMENT ČT 2

ŠKODLIVOST MOBILNÍCH SÍTÍ

             TEST

BARVOSLEPOSTI

 

JAREK NOHAVICA

ZADEK JAK ŽOK

A přece nakonec - ÚSPĚŠNÁ LÉČBA

 

 

ROK SI NIČÍME IMUNITU,

možná i proto je tolik nemocných, říká česká vědkyně, vedoucí týmu Centra buněčného a tkáňového inženýrství FN u sv. Anny...

doc. RNDr. Irena Koutná, Ph.D.

Aktualizovaný jmenný seznam s portovců zemřelých od 1.1.2021 do 29.4.2023 v souvislosti s "vakcinací"

Ú MRTÍ - 1291

SRDEČNÍ ZÁSTAVY - 1863

   PATOLOG dr. Ryan Cole oprávněně VAROVAL

 

Stav k 23.11.2022

RENOMOVANÝ PATOLOG   dr. RYAN COLE - přednáška

ALARMUJÍCÍ EFEKT  covid (spike) injekcí (mRNA) na mozek, srdce, ledviny a ostatní orgány

 • Spousta lidí postrádá enzym, který rozkládá RNA
 • Naprosto porušujeme Norimberský kodex z roku 1947...

český dabing - 17:08

Lékařský summit, San Antonio, Texas, USA - 27.7.2021

 

AMERICA´S FRONTLINE DOCTORS

POSTAVIT SE NA ODPOR

 

FRONTLINE NEWS

 

 

ZAČNĚTE U SEBE

ZÁKLADEM ZDRAVÍ JE PREVENCE S NÁVRATEM K PŘÍRODĚ

Doporučuji:

každé ráno cca 30 minut před snídaní

vypít cca 4 dcl vlažné čisté pramenité vody s citrónem (můžete přidat až půl lžičky jedlé sody) a pro posílení imunity a energie můžete použít dvojitý extrakt (1-2 kapsle) z

  a nejdříve po 15 minutách:

případně nejen pro psychiku:

pro střevo kvalitní probiotika:

 • kysané zelí, které si sami jednoduše vyrobíte POUZE VY! Pozor na "BRUSELSKÉ" kysané zelí! S éčkama
 

 

VÁLEK U MORAVCE V OVM

10. dubna 2022

NEHORÁZNĚ LŽE

 

 

Fakta nepřestávají existovat tím, že se o nich nesmí hovořit. Pravda je dcerou času

 

 

 

Standardní verze