Červená řepa umí porazit rakovinu

Jonathan Landsman

Červená řepa je již dlouho známa jako zdravý zdroj živin, ale až dnes nám vědecké důkazy poskytují jistotu, že je také přírodním lékem proti rakovině. „Chemoterapie červenou řepou“ se na základě současného vědeckého výzkumu stala metodou, kdy bylo dosaženo remise u pacientů s rakovinou (návrat k původnímu fungování pacienta před vypuknutím nemoci), kterým byl podáván koncentrovaný výtažek z kořene červené řepy.

Tato kořenová zelenina dobře známá svou červenou barvou je již odedávna uznávána jako přírodní zdroj železa, stejně jako draslíku, fosforu, vápníku, síry, hořčíku, jódu a mnoha dalších stopových prvků. Avšak díky vzájemným kombinacím a koncentracím těchto složek se dnes červená řepa ukazuje být významným prostředkem při prevenci i léčbě rakoviny.


Vědecké důkazy dokládají léčebné schopnosti červené řepy

Autorem jedné z nejčastěji citovaných studií o protirakovinných účincích červené řepy je maďarský vědec Dr. Alexander Ferenczi. Ten koncem 50. let minulého století dosáhl překvapujících výsledků remise u pacientů s rakovinou, když jim předepsal dietu, založenou pouze na syrové červené řepě. Až o desítky let později byla jeho práce publikována v The Australian International Clinical Nutrition Review.

V jednom z takovýchto doložených případů byl 50-letý muž s rakovinou plic léčen dietou podle Dr. Ferencziho. Již v průběhu šesti týdnů se jeho nádor ztratil a za další čtyři měsíce tento muž nabral zpět svoji ztracenou váhu a výsledky jeho krevních testů dokládaly jeho vyléčení.

V rámci jiné studie byl sledován pacient s rakovinou prostaty a pacientka s rakovinou dělohy. Při přijímání do nemocnice měli oba stejnou váhu. Muž měl pak předepsanou řepnou léčivou dietu, ale u ženy lékař tuto léčbu nedoporučil. Ačkoliv byl muž upoután na lůžko a bylo nutné mu zavést cévku, už po prvním měsíci začal chodit a katetr mu byl odstraněn. Jeho váha se mu začala vracet. V případě ženy docházelo k dalším váhovým úbytkům a po třech měsících již mezi nimi byl rozdíl vyšší než 23 liber (libra = 0,454 kg).

Skutečnost, že jiné potraviny bohaté na železo nemají podobný léčivý účinek, by mohla vést k předpokladu, že tajemství, proč červená řepa léčí rakovinu, spočívá v její červené barvě. Dr Ferenczi spolu se svým spolupracovníkem Dr. S. Schmidtem vyjádřili domněnku, že rozhodující jsou v tomto ohledu stopová množství rubidia a césia.

Tito vědci také jako první přišli s názorem, že lidské tělo má schopnost vstřebávání železa hlavně z červené řepy a mnohem méně z ostatních potravin, jež jsou rovněž bohaté na železo. Zdůvodňovali to přítomností katalyzátorů v řepě, které zprostředkovávají snadné vstřebávání železa.


Nejlepší způsob konzumace červené řepy pro léčbu rakoviny

Jelikož je červená řepa prospěšnou zeleninou při léčbě rakoviny, je nejvýhodnější pít její šťávu, přičemž se nemusíte vůbec obávat škodlivého působení v případě nadměrné spotřeby. Pro léčbu rakoviny je nejlépe užívat červenou řepu v co nejkoncentrovanější podobě. Kořen červené řepy je v prodeji v mnoha různých formách, přičemž je to nejčastěji prášek a lze jej koupit ve většině prodejen se zdravou výživou.

Pro zvýšení odolnosti proti rakovině se doporučuje denně jedna polévková lžíce tohoto prášku rozpuštěná ve sklenici vody nebo džusu a vypitá ráno těsně před snídaní. Pro nemocné rakovinou je doporučováno užívat až trojnásobné množství. V každém případě je ale potřeba vždy při požití této koncentrované podoby zařadit nějaké jídlo, prášek z červené řepy by neměl být konzumován na lačno!

Upozornění: neužívejte najednou příliš velké množství koncentrované červené řepy, která velmi rychle ničí rakovinné buňky.
Zvláště opatrní musí být pacienti, kteří se již léčí na rakovinu a měli by spolupracovat s kvalifikovaným léčitelem. Důsledkem totiž může být příliš velké množství uvolňovaných toxinů, které musí tělo vylučovat. Někteří léčitelé doporučují před touto kůrou aplikovat čistící kůry pro tlusté střevo a játra. Tak je možné zabránit zdravotním potížím, vyvolávaným prudkým uvolňováním odpadních produktů z těla nemocného.

Aby mohlo dojít k úplnému vyléčení z rakoviny, je nezbytné, aby u pacienta byly zajištěny optimální trávicí a vylučovací funkce.

 

Nemocný by měl podstoupit detoxikační kůru, vyřešit své emoční záležitosti a stresující situace, jako jsou problémy se zuby, chronické infekce a nevystavovat se nadměrnému elektromagnetickému zářeníOriginál: http://www.naturalnews.com/050378_beets_anti-cancer_foods_scientific_evidence.html

 

Při platbě předem jakoukoliv platební kartou zařazenou do programu PREMIUM RB CLUB (dříve Citi platební kartou) získáte slevu 10% na celý nákup na Prozdravi.cz. Pro získání slevy vepíšete prvních 6 čísel platební karty do políčka "Slevový kupón" a následně provedete platbu předmětnou platební kartou

 

Šťáva z červené řepy

je získávána z bulvy červené řepy nejmodernějším způsobem výroby. Produkt je stabilizován pouze pasterizací, neobsahuje přídavky cukrů, chemické konzervanty, ani barviva. Šťáva je proto určena co nejširšímu spektru konzumentů.

 

Betavital

je šetrným způsobem získaný extrakt z červené řepy obohacený o vitamín C, rutin a beta karoten. Obsahuje maximální množství biologicky účinných látek, především betanin. Betavital má vysoké antioxidační vlastnosti. Přispívá k normální činnosti srdce a cév.

 

 

Zkušenosti s přípravkem Betavital z Prozdraví.cz

Betavital jsem si objednala, myslím, už asi počtvrté.  Dlouhé roky mi nezlepšovaly množství železa atd. léky, ani injekce, v posledním roce mi začal navíc klesat hemoglobin. Už po prvním měsíci (v říjnu) užívání Betavitalu mi hodnota hemoglobinu vyskočila ze 109 na 135, spolu s tímto pomalu stoupají i erytrocyty a další hodnoty. Po dalších 2 měsících (prosinec) jsem si nechala provést i test železa a ferritinu: železo bylo v normě (což za posledních 15 let nebylo ani zdaleka), ferritin téměř a hemoglobin na hodnotě 146. Sama jsem již v prosinci tento přípravek proto doporučila na diskuzním fóru cca 40 anemickým ženám.

 

Produkty Fin Mycelcaps, Betavital a Ovosan jsem zakoupila jako dárek pro holčičku po chemoterapii. Všechny výrobky jí dle mých informací velmi pomáhají. Věřím, že pomohou i dalším lidem.

 

Špaldový nápoj mi chutná (vzdáleně mi připomíná latté). V poslední době mě dost pálila žáha a při užívání Betavitalu se obtíže zmírnily.

 

S Betavitalem jsem velice spokojená. Užívám ho pravidelně každý den jednu lžičku ráno na lačno od listopadu do února.

 

Přípravek Betavital je výborný, výtažek z červené řepy jsem používala již před 10 lety pod jiným názvem. Byla jsem chudokrevná, měla žaludeční vředy. Můžu říci, že se mi vředy zahojily, nemám vůbec potíže. Jsem ráda, že jsem objevila Betavital, opravdu se člověk cítí lépe, beru ho jako prevenci. Po spotřebování budu opět objednávat. A ještě jedna věc. Mívám často na podzim rýmu, kašel. Letos nic!!

 

Betavital je zdrojem vitamínů, manžel užívá při dně.

 

Po Betavitalu se cítím prostě úžasně a svěže a ještě je to ňamka.

 

Betavital nemá chybu.

 

Allegra funguje dobře, jen se bojím toho, až ji přestanu brát. Zeměžlučovou směs jsem měla již vyzkoušenou, funguje výborně (mívám problémy s bolestmi žaludku, nadýmáním apod.). Betavital a Alfalfu bere dlouhodobě manžel, má problémy s dnou, účinky dobré.

 

Chlorellu Japan jsem objednala pro manžela, protože měl problém s nepravidelnou stolicí. Nyní je to už mnohem lepší. Má stresové zaměstnání a tak když přišel odpoledne z práce, snědl bez rozmyslu, na co přišel. Měl nepřirozeně nafouklé břicho a to už pominulo. Betavital jsem si objednala pro sebe, protože jsem měla problém s těžkýma nohama a vytlačeným konečníkem. Stačilo jen stát dopoledne u vaření a už jsem měla velký problém. Co užívám Betavital, tyto příznaky mi zcela zmizely a lepší se mi i pleť. Jsem velice spokojená a proto jsem si objednala další dvě balení.

 

Dobrý den, Betavital je vynikající, užívání je moc příjemné. Myslím, že přispěl ke snížení mé dlouhodobé únavy.

 

Betavital - zdroj vitamínů, manžel užívá při dně.

 

Betavital je super.

 

Dobrý den, Betavital jsem objednávala pro moji maminku (02.02.13 jí bylo 90 let) již více jak 4 roky u jednoho distributora pro severní Moravu. Poslední dobou trvala dodávka zboží u něho dosti dlouho, tak jsem se rozhodla pro Vás. Maminka je s produktem spokojená a ve svých letech docela čilá, zřejmě i díky produktu Betavital. Rozhodla jsem se, že si budu objednávat Betavital i pro sebe a tak ještě nyní zašlu jednu objednávku pro sebe a jednu pro mého známého.

 

Dobrý den, s produktem Betavital jsem velice spokojena.

 

Betavital má velký přínos pro lidské zdraví a je plný vitamínu. Výrobek jsem si vybral právě pro jeho vitamínovou sílu.

 

Betavital užíváme teprve druhý týden, takže ještě nemohu uplně posoudit, ale zdá se, že synovi se začíná zlepšovat jak krevní obraz, tak jeho vitalita. Podstupujeme onkologickou léčbu.

 

Betavital mi moc pomohl, měla jsem silnou anémii. Při užívání se mi krevní hodnoty vrátily do normálu. Po užívání se cítím podstatně lépe.

 

Dobrý den, Betavital jsem zakoupila pro svou dceru k doplnění železa. Má výbornou chuť a nezpůsobuje zažívací potíže jako při užívání léku s obsahem železa. Určitě tento produkt mohu doporučit.

 

Dobrý den, jsem dárce krve a Betavital jsem si koupila kvůli chudokrevnosti z důvodů odběrů. Nyní nedokážu přesně říci, zda mi váš výrobek pomohl na doplnění červených krvinek. Na kontrolu půjdu až za měsíc. Ale už teď mohu napsat, že už se necítím unavená a mám plno energie. A i to je pro mě velký úspěch. Takže jsem s výrobkem určitě byla spokojená. A ještě malá poznámka k chuti výrobku. V letáčku prezentujete, že jeho chuť je specifická, že ne každý si na ni zvykne. Dost jsem se toho bála, protože jsem člověk, který nerad polyká prášky a ne každý sirup pozře. Ale upřímně můžu říci, že mě chuť mile překvapila, a dokonce jsem se těšila na každé vypití :-))

 

 Betavital a beta glukan doporučuji všem, kteří mají chemoterapii nebo ozařování. Vnuk má krev v pořádku a nepotřebuje žádné destičky, bílé krvinky, prostě žádnou krev. Všechny hodnoty jsou v pořádku. Doporučuji!

 

Dobrý den, Apiglukan a Betavital moje manželka užívá asi 5 roků. Manželka prodělala operaci tlustého střeva a při léčbě na onkologii jsme se dozvěděli o těchto produktech. Jsem včelař a sám dělám pastovaný med. Kombinace hlívy ústřičné, medu a červené řepy je ideální kombinace přírodních léků pro posílení imunity. Po celou dobu užívání těchto - LÉKŮ - je krevní obraz mé manželky stále výborný!

 

Dobrý den, děkuji za optání. Betavital mám využívaný, chemoterapii mám za sebou. Možná i díky Vašemu produktu mám krevní obraz v pořádku.

 

Betavital - výborný, mohu doporučit, užívám opakovaně.

 

Dobrý den, Betavital mohu vřele doporučit. Příjemný den.

 

Dobrý večer, Betavital užívá má dcera, chutná jí a hlavně se nám zlepšily výsledky krevních testů. Jsme spokojeni.

 

Dobrý den, Betavital znám již dlouho a jsem s ním maximálně spokojena. Kupuji ho pravidelně již zhruba rok. Začala jsem ho kupovat pro otčíma, který byl po operaci zhoubného nádoru v močovém měchýři. Bylo nám řečeno, že u tohoto druhu rakoviny se neprovádí chemoterapie, protože není účinná. U Betavitalu jsem si přečetla, že má podobné účinky, tak jsme vyzkoušeli. Otčím byl již na několika vyšetřeních a zatím je vše v pořádku. Jsem přesvědčená, že nemoc se "minimálně" zpomalila. Otčím užívá jednu lžičku denně a informovala jsem se, že léčbu nemusí přerušovat, neboť tento přípravek se může užívat dlouhodobě. Já osobně si již asi pět let jednou za rok využívám asi 3 balení tohoto přípravku. Většinou jsem totálně vyčerpaná a po využívání získám novou energii. Těmto produktům prostě věřím a Betavital se obzvlášť povedl. Moc za něj děkuji.

 

Prodělala jsem 2x po sobě velice těžké onemocnění, byly mi doporučeny produkty obsahující výtažky z červené řepy. Přípravek Betavital jsem užívala 1x denně, potvrzuji detoxikační účinky, kúru se chystám opakovat.

 

Rakytníček želatinky jsou chutově opravdu výborné. Po Regalenu jsme se s dcerou cítily výborně, shodila jsem i nějaké to kilo. Betavital dávám 4letému synovi, vůbec nechtěl jíst, ale po sirupu se mu vrátila chuť. I ve školce ho chválili, že začal jíst. Nebyl ani nemocný. Chuť je přijatelná, v pohodě sirup spolkne z lžičky. Houbové Quarteto stále užívám, střídám to s hlívou ústřičnou. Manžel ho užívá

dlouhodobě a i když má náročnou práci denně venku, nebývá opravdu skoro nemocný.

 

Vážení, dobrý den, byla jsem z výrobkem Betavital velmi spokojena, jeho účinek odpovídal přesně informacím, které jsem si přečetla v recenzích vaší nabídky. Před Vánoci si jej opět objednám. Váš portál Prozdraví využívám ráda i v jiných výrobcích, které nabízíte. Děkuji za zasílání aktualizovaných nabídek a zůstávám s pozdravem.

 

 

Dobrý den, co se týká Betavitalu, tak evidentně upravuje jaterní testy a čistí krev. I cholesterol jsem měla o něco nižší. Borůvková směs mírně odvodňuje a čistí, takže celkem přínosné preparáty.

 

Dobrý den, s přípravkem Betavital jsem spokojená. Skoro každé ráno mi po probuzení bylo nevolno, ale od té doby, co jej používám pravidelně 1 lžičku před spaním, je mi o mnoho lépe. Vřele doporučuji.

 

Dobrý den, užívám přípravek Betavital pro nedostatek železa v krvi a výborně mi pomohl. Není mi po něm těžko jako po tabletách, které jsem užívala předtím a navíc i dobře chutná. Určitě u jeho používání zůstanu a doporučuji všem, kdo mají problémy s krevním obrazem.

 

Dobrý den, již po využívání 1 balení Betavitalu jsem spokojená, současně s užíváním Apiglukanu a pitím jaterního čaje se mi zlepšily jaterní testy a cítila jsem se lépe.

 

Betavital mám již pátou lahvičku, Drags Imun první. Užívala  jsem spolu se železem na doplnění skladby krve od února letošního roku, utrpěla jsem totiž velkou ztrátu při menstruaci. Naměřili mi hodnotu hemoglobinu 58, takže jsem dostala i krev a plazmu po zákroku a z nemocnice mne pouštěli s hodnotou 100. Srpnové odběry krve prokázaly, že jsem si tímto léčebným postupem jistě polepšila, hemoglobin je již v pořádku, 133 g/l.

 

Dobrý den, všechny výrobky, které jsem si objednala nebyly pro mne, ale pokud mohu hodnotit, tak Koňskou mast hřejivou používám na uvolnění krční páteře a je výborná. Chlorellu jsem měla pro svou maminku, která ji užívá jako antioxidant spolu s Betavitalem v době, kdy je těžce nemocná a musím potvrdit, že účinky jsou velmi vidět na organismu, hlavně po chemoterapiích. Jsem s vašimi výrobky velmi spokojená a všude vás doporučuji.

 

Dobrý den, Betavital užívá maminka, která měla rakovinu prsu. Nyní chodí na chemoterapie a po Betavitalu, který užívá asi od dubna, se cítí dobře, není unavená.

 

Dobrý den, Betavital jsem koupila pro syna 5 let, který měl v zimě mononukleózu. Začal trpět na angíny, nejedl a celkově nevypadal dobře. Lék dobral a je po něm v pohodě a už pár týdnů je zdravý. Myslím si, že mu váš prostředek pomohl a trochu asi taky sluníčko, doufám, že to tak zůstane. Betavital mohu doporučit.

 

Přípravek Betavital jsem zakoupila pro svoji matku s leukemií, po nasazení dochází k mohutné očistě organismu a prodloužuje čekací dobu na podání transfuze krve.

 

Dobrý den, s Vašimi přípravky jsem spokojena, stále si je objednávám pro mého syna. Betavital mu pomáhá na krevní obraz spolu s Klíčkovým olejem.

 

Dobrý den, přípravek Betavital pokládám za velmi dobrý, mě dokonce i velmi chutná s perlivou čistou minerálkou. Zdá se, že při užívání člověk cití určitý příliv energie. Osobně ho doporučuji.

 

Začala jsem užívat Betavital z důvodu dlohodobé mírné anémie, nemám sice nové krevní testy, ale nápadně mi zčervenala lůžka u nehtů, mám i lepší barvu a necítím se tolik unavená, užívám již třetí balení a určitě budu dále pokračovat. Moje maminka začala užívat Betavital z důvodu gynekologických zánětů a náhlého zvětšení dělohy. Po zhruba třech týdnech užívání na kontrole zjistili zmenšení dělohy a zánět ustoupil. Obě jsme s užíváním spokojené i s chutí přípravku.

 

Využívávám již 3. balení, působení: velmi rychlé vymizení hemeroidů (ovšem pokud Betavital přestanu brát, tak za cca týden se to vrací, proto užívám dlouhodobě a je to bez problému), dále sleduji lepší barvu pleti (nejsem tak bledá), další cítím pozitivní působení na složení krve, ovšem nemám lékařsky ověřeno), píchání v rukách a nohách se vlivem Betavitalu zlepšilo, ještě to však stále neřeší příčinu, kterou zatím neznám.

 

Přípravek Betavital mi určitě pomohl v očistné kúře, kterou jsem si naordinoval. Snížil jsem během krátké doby 12 kg. Špatné jaterní testy, které jsem měl, mám v naprostém pořádku. Jsem přesvědčen, že je to i díky Betavitalu.

 

Užívala jsem přípravek Betavital, protože jsem po porodu trpěla chudokrevností. Jsem s ním velice spokojena. Na červenou řepu v jakékoli formě nedám dopustit. Myslím si, že je opravdu jedinečná na spoustu zdravotních problémů. Také chválím příchuť Betavitalu. Děti ho užívají bez řečí:)

 

Přípravek Betavital jsme již používali vícekrát. Je velmi dobrý pro krvetvorbu. Pomohl s úpravou krevního obrazu, u syna se vyrovnala hladina železa (byla velmi nízká).

 

S Betavitalem jsem maximálně spokojená, objednala jsem si ho už poněkolikáté, vždy mi upraví množství železa a i dalších některých hodnot krevního obrazu. Působí proti únavě.

 

Přípravky, které jsem objednával ve Vašem obchodě jsou určeny pro moji matku, která je po operaci nádoru tlustého střeva s následným rozsevem metastáz v játrech. Podstupuje masivní chemoterapii již 3 roky. Jak jsem zjistil, hlíva ústřičná má schopnost mírnit vedlejší účinky chemoterapií a extrakt z červené řepy - Betavital - podporuje tvorbu krvinek a kvalitu krve vůbec. Vzhledem k množství léků a chemoterapií, které matka užívá je značně nejisté, zda-li právě tyto příravky od Vás mají konkrétní vliv, ale je pravdou, že ošetřující lékař chválí krevní obraz, který dělá každých 14 dní před aplikací chemoterapie. Hlíva ústřičná v tabletách supluje hlívu čerstvou, kterou matka tepelně zpracovává a konzumuje v různých jídlech.

 

Přípravek Betavital mi velmi pomohl. Zakoupila jsem si ho, protože jsem byla po chemoterapii silně anemická. Lékaři mi sice pomohli transfuzí krve, ale jen v takovém množství, které byla ochotná hradit pojišťovna. Doporučili mi jíst červenou řepu. A to dokonce bylo v době, kdy čerstvá červená řepa ještě nebyla na trhu. Vyhledala jsem Váš web a našla jsem přípravek vhodný k léčbě anemie. Betavital jsem již využívala a cítím se velmi dobře. Rozmíchaný v mírně slazeném čaji chutná opravdu dobře. Už během užívání jsem cítila den ode dne stále více sil. Velmi děkuji. Musím pochválit také Váš jiný produkt - Mumio. Před půldruhým rokem jsem měla úraz kolena (narušené vazy ). Při užívání Mumia i přes svůj věk ( 57 let ) jsem se mi koleno brzy zahojilo. Doporučuji všem! A ještě jednou. Když jsem onemočněla rakovinou, můj syn, mi u Vás objednával Ovosan. Jako nezkušený onkologický pacient jsem se tehdy ptala paní doktorky, mohu-li Ovosan užívat při chemoterapii. Dostala jsem přísný zákaz, ale já jsem ho ignorovala a užívala jsem tento přípravek na posílení imunity. Paní doktorka se při kontrolách divila, jak rychle klesají mé nádorové markry. Ovosan je výborný potravinový doplněk a zjistila jsem, že pomohl již mnoha onkologickým pacientům.

 

Pomocí Betavitalu jsem si upravila hladinu červených krvinek, byla jsem chudokrevná, nyní jsem v normálu - průměru. Využívala jsem 2 lahvičky Betavitalu - 2 lžičky denně. Cítím se skvěle - díky!

 

MUDr. Karel Matys – Zpravodaj Klas 1999 Chudokrevnost u starší ženy s chronickým onemocněním typu leukemie. Přes dlouhodobé užívání železa a vitaminů měla velmi nízké hodnoty hemoglobinu. Úměrně tomu byla unavená, zadýchávala se při minimální fyzické zátěži. Asi po 1 měsíci užívání Betavitalu se jí krevní obraz neuvěřitelně zlepšil- hodnota hemoglobinu stoupla asi o 40%. Životní energie, výkonnost a radost ze života se zvedly ještě více a dokonce i obvodní lékařka, která přírodním prostředkům nevěří, účinnost Betavitalu ocenila.

 

MUDr. Karel Matys – Zpravodaj Klas 1999 Díky komplexnímu působení Betavitalu jej pokládám za nejdůležitější přírodní prostředek k prevenci zhoubných nádorů a za významný prostředek jejich léčby.

 

MUDr. Karel Matys – Zpravodaj Klas 1999 Betavital se mi dále velmi osvědčil při léčbě potíží způsobených dnes častou infekcí Helicobacter pylori, kterou klasická medicína léčí kombinací antibiotik, často špatně snášenou. Uvedu příklad 12 ti letého chlapce, který měl delší dobu bolesti břicha a zvracení. Vyšetření prokázalo Helicobacter pylori a mírnou chudokrevnost. Nasadil jsem kromě homeopatik a bylinek Betavital. Subjektivní potíže během několika týdnů zcela vymizely a laboratorní výsledky po 10 týdnech byly nečekaně dobré. Kromě jednoznačného efektu na léčené potíže došlo díky Betavitalu i ke zlepšení krevního obrazu a celkovému posílení organismu, zatímco klasická léčba antibiotiky by znamenala naprosto rozvrácenou střevní mikroflóru, oslabenou imunitu, zátěž jater atd.

 

Moje 71 letá maminka používá Betavital. Po prvním zhoršení stavu se teď cítí velmi dobře.

 

Mám gynekologické problémy, zvětšenou dělohu a podle nějakého č.3 jsem byla ohrožena rakovinou, proto mi byla navržena operace. Nechtěla jsem ve svých 40ti letech takto skončit, a tak jsem hledala pomoc, kde se dalo. Po poradě s paní Ing. Rozhoňovou jsem užívala nejdříve Acidophylus a Chlorellu a po týdnu jsem přidala ještě Detox a Antiox, který jsem užívala 2 měsíce. Mimo to jsem na radu p. Ing. místo snídaně jedla strouhaná jablka s mrkví a s Betavitalem – prý na očistu střev. Je pravda, že jsem se začala cítit velmi dobře, plná energie a na dalším vyšetření mi bylo sděleno, že operace není zatím nutná, že jsem na č. 1. Chodím na kontroly, pokud se zhorším, kúru budu opakovat. Jsem šťastná, že nemusím na operaci a že jsem zase plná života, za což děkuji i Vašim stránkám.

 

Má zkušenost s Betavitalem je kladná, zmírnily se jisté revmatické potíže a celkově zdravotní stav. Nápoj jsem pila s oblibou, chuťově mi vyhovoval zředěný s vodou. Za sebe mohu tento preparát doporučit.

 

Krásný den, odpovídám na Váš dotaz. Všechny jmenované přípravky jsou naprosto skvělé a rozhodně si je objednám opět. Chtěl bych Vám sdělit moje obrovské překvapení s Betavitalem. Objednal jsem ho po pročtení Vaší nabídky pro moji 80ti letou maminku na krev a bolavou nohu. Po týdnu dávkování (1 lžička denně na 1,5 dcl) postavil mojí mamku na nohy tak, že opravdu chodí dnes a denně na zahradu dělat seno. Maximálně se zlepšila i její psychická kondice a na její věk i pohyb. Noha s křečovými žílami je prakticky uzdravená, bolesti odešly a zůstalo pouze zjizvení na hladké pokožce nohy. Mamka si už nestěžuje na žíly či bolesti nohou. Děkuji za Váš zájem a za to, že svoji práci děláte zřejmě dobře a se zájmem.

 

Dobrý deň, síce neskor, ale predsa. S Betavitalom som veľmi spokojná, pretože mi zlepšil krvný obraz a to vo veľmi krátkej dobe. Prajem celému Vášmu týmu krásny zbytok dňa, s úsmevom na tvári. :-)

 

Dobrý den, přípravek Betavital jsem vyzkoušela kvůli mým problémům s úbytkem červených krvinek. Zhruba před rokem a půl jsem začala mít tyto problémy, brala jsem železo v tabletách a vitamín B 12, ale po krevních odběrech se hladina červ. krvinek nijak nezvyšovala, proto jsem stále vyhledávala něco nového. Na internetu jsem narazila na diskusi lidí se stejnými problémy a v té jsem se dočetla i o Betavitalu. Po objednání jsem začala tento přípravek užívat 2x denně, ráno a večer lžičku. Je to pár dní, co jsem byla na posledním odběru krve, a když jsem si šla pro výsledky a uslyšela z úst pana doktora výši hladiny červ. krvinek, rozzářily se mi oči. Před rokem to bylo 104, před půl rokem asi 107 a teď 121. Měla jsem opravdu velikou radost. Takže bych ráda poděkovala výrobcům a i Vám.

 

Dobrý dem, myslím, že mi produkt výrazně zlepšil kvalitu krve. Byla jsem tento týden na odběru kvůli krevnímu obrazu (v červnu jsem byla hospitalizována v nemocnici na 95% ztrátu krve - doktoři se ještě s takovýmto krevním obrazem nesetkali) a výsledek toho odběru byl naprosto perfektní. S největší pravděpodobnost si budu produkt ještě objednávat - pro prevenci.

 

Betavital jsem užívala na Vaše doporučení na problémy se zažíváním: pálení žáhy, nadýmání, těžoko od žaludku, zácpa, hemeroidy. Po měsíci užívání se problémy nenápadně vytratily, z čehož mám velkou radost. Užívala jsem 1 lžičku 3x denně a v užívání pokračuji i nadále.

 

Betavital je vynikající. Mám s ním dobré zkušenosti a má rodina jej užívá pravidelně jako očistnou kúru. Upraví se po něm zažívání a také vyčistí pleť. Rovněž jsem ji doporučila mému známemu, který je nyní po chemoterapii.

 

Přeji hezký den, přípravky jsem koupila pro manžela, krterý má rakovinu tlustého střeva a vyoperovanou rakovinu ledviny. Betavital mu pomohl srovnat krevní obraz.

 

 

 


 

 

Nejúčinnější extrakty z

 

s    Certifikáty

 


ČESKO, SLOVENSKO,

 

 

Nejsilnější extrakt z REISHI na českém trhu!!!
Extrakt s vysokým obsahem triterpenoidů. Více než 20 triterpenoidů%!

l

100% Sibiřská Čaga

 

Jeden ze zdokumentovaných případů, kdy kvalitní extrakt z Reishi spustil během několika dnů úspěšnou imunitní reakci

Případ 47letého muže s bolestí nadbřišku. Endoskopie u něj odhalila velký žaludeční vřed a byla provedena biopsie, která diagnostikovala v žaludku difuzní velkobuněčný B-Lymfom (typ velmi agresivního nádoru). O 11 dnů později byla provedena operace a následovala standardní kontrola vyjmuté části žaludku, přičemž nebyly nalezeny žádné rakovinné buňky, nastala kompletní regrese. V místě původního nádoru byla pouze vrstva aktivovaných T lymfocytů což jsou buňky, která pokud jsou aktivované dokážou zničit rakovinné buňky. Když se pacienta ptali na to, co užíval před operací, tak prohlásil, že ihned po prvním oznámení jeho diagnózy užíval vysoké dávky extraktu z Reishi.

 

Zdroj: http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/17478779 (publikováno vpravo)

 

(minimální dávka v případě vážných nemocí - 500 mg extraktu s garancí 40% polysacharidů na 10 kg hmotnosti)

 

 

 

 VAKCÍNY   JSOU

ODHALUJÍ   TAJNÉ

článek

 

REZISTENTNÍ    BAKTÉRIE

USMRTÍ   UŽ    DENNĚ

článek

 

CHEMICKÉ     LÉKY

BRZDÍ

REGENERAČNÍ

 

 

LÉČIVÉ 

NEJEN K PREVENCI 

ANEB   ŽIVOT

příroda uzdravuje

 

Polysacharid Beta-glukan obsažený v léčivých houbách je látka, co současný člověk více než potřebuje. Můžeme ho pokládat za moderní kámen mudrců, který byl po dlouhém hledání nalezen

 Více 

 

 

 • Alzheimer
 • Parkinson
 • Mozková mrtvice
 • Roztroušená skleróza
 • Demence
 • Borélie v mozku
 • Ochrana mozku

 

 

RECENZE

SIBIŘSKÁ ČAGA

Dobry den. Chtela bych se s vami podelit o skusenost s uzivani vyrobku SIBIRSKA CAGA. Pisi prostrednictvim me teticky, o kterou se staram. Teticka ma diabetes 2 typu, jeji hodnoty se pohybovaly  kolem 20. Zacala s uzivanim vyrobku sibirska caga. Ze zacatku se zdalo ze to na ni moc nepusobi, ale kdyz vyuzivala dve

 


180 kapslí Čagy     -

 

 

 

 

PŘIROZENÁ

CESTA    NEJEN

 

harmonizátory

 

 

 

 

CHITOMAXTM

Superionherbs, Anglie

patentově chráněná látka

anglická farmaceutická kvalita

 

 

Složení Fenuprimu:

Obsah jedné tobolky:

Balení: 90 kapslí

 


Článek o Chitomaxu a Fenuprimu zde

 

-V

Zdraví velký černý pes Sorbon s paničkou I.H.

 

 

 

 

 

 

 

NOVÉ

 

Jak přestat úspěšně kouřit

O škodlivosti kouření naprostá většina kuřáků nepochybuje. Každoročně se více než třetina závislých na nikotinu pokouší nějakou formou přestat. Výsledky jsou velice špatné. Po roce od zahájení abstinence nekouří méně než 1 z 20, efektivnost je pod 5%.

Žvýkačky, náplasti s nikotinem, to odhaduji jako cestu pouze pro zbohatnutí výrobců. Osobně jsem je zkoušel před mnoha lety, účinek maximálně 3 dny.

Vyzkoušel jsem více metod, zaplatil tisíce korun, ale nic nezabralo trvale. Více méně jsem zkoušel všechny alternativní způsoby léčby, léčitele... Efekt - maximálně 2 měsíce.

 

Ale byl tu háček

Odjakživa jsem se vyhýbal užívání chemických léků. A jako dovozce a prodejce léčiv především z Francie jsem se jim vyhýbal obzvlášť...

 

Celý článek

 

 

Mozek a jeho spolehlivé poškozování 5 složkami potravin

V současnosti není na světě nouze o věci, ze kterých lidé šílí. Existuje, ale několik látek, ze kterých lidé šílí ve velmi krátké době.

Tyto látky poškozují nejen mozek, ale i střeva a játra. Přitom zodpovědnost za jejich přítomnost v potravinách nese člověk, jeho geniální mysl také jak rychle zbohatnout.

Pokud chcete, aby nedocházelo k poškozování Vašeho mozku a měli jste čistou mysl, buďte obezřetní na tyto složky potravin.

 

Celý článek

 

 

Další velká rána farmaceutickým firmám: Léky na cholesterol - statiny - jsou prý zcela bezcenné

Poslední doba byla pro farmaceutické firmy velmi těžká. Byly totiž publikovány 3 velké studie, které kompletně vyvrátily jakoukoli efektivnost více druhů nejpoužívanějších léků.

Následky těchto studii mohou být pro tyto společnosti zdrcující, protože se jedná o extrémně ziskové léky, které nejednou tvoří hlavní jádro jejich příjmů.

 

 

Celý článek

 

 

Očkovat nebo ponechat dětským infekcím volný průběh? O souvislostech vakcinací, srdečních onemocnění a rakoviny

I když po zavedení vakcín došlo ke snížení výskytu spalniček a příušnic, vědci nyní zjišťují, že tyto dětské infekce plní cennou funkci a možná jsou i nezbytné pro normální vývoj našeho imunitního systému. Jako příklad vědeckého bádání v této problematice lze uvést třeba rozsáhlou japonskou studii[1], která proběhla v roce 2015. V ní se došlo k závěru, že spalničky a příušnice, které děti prodělají, mají výrazně protektivní účinky před smrtelnými srdečními příhodami a mrtvicemi v dospělosti. V rámci této studie bylo několik let sledováno více než 100 000 mužů a žen ve veku 40-79 let, aby se u nich stanovila pravděpodobnost úmrtí na aterosklerotická kardiovaskulární onemocnění.

 

Celý článek

 

 

62-letý muž se vyléčil z diabetu 2.typu vyřazením těstovin a pečiva

Až vám příště bude někdo tvrdit, že diabetes 2.typu je neléčitelný, poukažte na zázračnou cestu za zdravím, kterou absolvoval Geoff Whitington - Angličan, jenž se definitivně vyléčil ze svých diabetických potíží. Podařilo se mu to díky úsilí jeho dvou milujících synů, kteří otce vyvedli z bludného kruhu, v němž se pohyboval už mnoho let.

Tento muž trpěl vysokou nadváhou, hormonální nevyvážeností a dokonce mu už hrozila i amputace nohy, takže se vzdával jakýchkoliv nadějí na svou zdravou budoucnost. Pracoval jako strážný v dlouhých 15-hodinových směnách a jeho zdravotní stav byl také důsledkem jeho špatné životosprávy.

 

Celý článek

 

 

Ibuprofen způsobuje tisíce úmrtí ročně: Přírodní náhrada je bezpečná

Nedávný článek publikovaný tiskovou agenturou Reuters odhalil zajímavá zjištění o lécích užívaných proti bolestem jako je ibuprofen (například účinná látka v přípravku Ibalgin. Češi mají na hlavu nejvyšší spotřebu léků proti bolesti v EU, což cosi vypovídá o úrovni zdejší chemické medicíny).

Článek uvádí, že výše uvedená léčiva zvyšují riziko srdečního infarktu ve stejné míře jako léky, které byly v minulosti staženy z trhu kvůli jejich vysokým rizikům. Jeden z takto stažených léků,
byl příčinou až 30.000 úmrtí v důsledku srdečních infarktů a náhlých srdečních příhod.

 

Celý článek

 

 

Takto vyléčíte chronickou boreliózu, i když to už lékaři vzdali

Lymská bolerióza je infekce bakterií Borrelia burgdorferi (v Česku je tento typ poměrně vzácný, viz Lymská borelióza). Přenáší se hlavně klíšťaty, ale spekuluje se, že její možnými přenašeči mohou být i další druhy hmyzu jako jsou komáři či blechy.

Není přenosná z člověka na člověka, přestože nejnovější poznatky ukazují na to, že za jistých okolností k tomu může dojít, například při intimním styku.

Příznaky lymské boreliózy

Příznaky tohoto onemocnění se liší, ale ve většině případů se vyvíjejí podle následujícího scénáře.

Fáze 1 – den 3 až 30 po bodnutí

Někdy se tato fáze nazývá i „časná lokální infekce“.

U 70 až 75 % lidí se rozvine zarudnutí. Jde o charakteristické „býčí oko“ se středem v místě kousnutí klíštětem. Nesvědí ani nebolí, ale na dotek může vyvolávat pocit tepla. Rozvoj příznaků podobných chřipce: horečka, zimnice, zduření lymfatických...

 

Celý článek

 

 

Jak detoxikovat každý orgán a už nikdy nebýt nemocný ani unavený

Všimli jste si, že stále více a více lidí, dokonce i mladých, podléhá chronickým onemocněním, rakovině či autoimunitním chorobám? Naše tělo je sice za optimálních okolností dokonalé, ale má i svá slabá místa.

Jedním z takových slabých míst jsou
toxiny z prostředí, které mají schopnost poškozovat naše DNA, což pak způsobuje fyzické poškození. Ke genetickým změnám však může docházet nejen v důsledku vlivu toxinů.

Spouštěčem dokáží být i stres, duševní plytkost, hormonální a endokrinní nerovnováha, parazity, viry, bakterie, nadbytek cukru, pesticidy, těžké kovy a podobně. Totiž, tělo a duše jsou jedno. Skutečná medicína se proto musí zaměřit na obě oblasti.

 

Celý článek

 

 

Zásadní průlom v medicíně: cukrovku 2. typu lze vyléčit pouhou změnou jídelníčku - 700 kalorií denně po dobu pouhých 8 týdnů

Jeden z posledních výzkumů „objevil“ metodu léčby, kterou doporučoval Mike Adams - editor serveru NaturalNews už před deseti lety: vhodně sestavený jídelníček působí proti diabetu 2. typu a dokonce jej může i vyléčit.

 

Vědci došli k závěru, že speciální nárazová dieta trvající pouhých 8 týdnů může vyléčit tuto chorobu

 

A co víc, i lidé, kteří mají diabetes více než deset let, mohli po této dvouměsíční dietě zaznamenávat její ústup.

 

Celý článek

 

 

Mamografy způsobují více rakovin prsu, než ji detekují

Dr. Ben Johnson: Napsal jsem knihu pro ženy pod názvem Tajemství moudrosti o zdraví poprsí (The Secret of Health Breast Wisdom) protože my, lékařská komunita, způsobujeme ženám rakovinu tím, že od nich požadujeme vyšetření na mamografu.

Mamografy způsobují rakovinu. Tečka.

Přesto, když dnes žena navštíví svého gynekologa nebo rodinného lékaře, bude se jí toto vyšetření obrazně řečeno „tlačit do hlavy“.

Bude vystavena silnému nátlaku, aby šla na mamograf, který jí může přivodit rakovinu prsu.

Mamograf životy nezachrání. Pokud na něj půjdete, máte o 4% vyšší riziko úmrtí. Po každém mamografu! Tečka.

 

Celý článek

 

 

Tučnými a oteklými vás dělají toxiny v tukové tkáni. Ukažte jim STOPku!

Bohužel, všichni dnes žijeme v toxickém prostředí, kde jsme permanentně vystaveni potravinám, které jsou znečištěné chemikáliemi. Proto je toxinům téměř nemožné se vyhnout.

Pro nás to pak znamená, že náš trávicí systém a hlavně játra se mohou snadno přetížit. Jsme sice stavění tak, aby se z nás škodlivé látky neustále vyplavovaly, pokud jich je však příliš, tělo to pak nemusí zvládat a namísto vyplavování se v něm začnou usazovat.


Toxiny dělíme do dvou kategorií:

 • rozpustné ve vodě
 • rozpustné v tucích
 

Celý článek

 

 

Ohromení vědci konečně přiznali, že vysoká průměrná délka života Japonců souvisí se stravou a nikoliv s geny

Všichni sníme o dlouhém životě bez nemocí. Zatímco se průměrný věk v rozvinutých zemích pomalu zvyšuje, neplatí to tak docela o poklesu nemocnosti a zdravotních postiženích.

Jedna z posledních studií, publikovaných v časopise the British Medical Journal, ale možná odhalila klíč k té žádoucí dlouhověkosti. Není žádným tajemstvím, že
mezi nejzdravější lidi na světě patří Japonci. Vykazují druhý nejvyšší dosahovaný věk a také obezita se mezi nimi vyskytuje pouze s četností 3,5%. Američané naopak zaujímají až 43. místo u dlouhověkosti a jejich obezita se nyní pohybuje kolem 35%.

 

Celý článek

 

 

Upozornění

na

NOVÉ ČLÁNKY

na Váš mail

1x měsíčně

 

 


 

 

Reishi a Cordycepsu

 

kvality   COA   pro

 


NĚMECKO a RAKOUSKO

 

 

100% spórový prášek z Duanwood Red Reishi!!!
Nejsilnější Cordyceps na českém trhu!!!

l

 

Regression of gastric large B-Cell lymphoma accompanied by a florid lymphoma-like T-cell reaction: immunomodulatory effect of Ganoderma lucidum?

Complete regression of high-grade lymphoma is extremely rare. We report 1 such case that might have been conceivably mediated by Ganoderma lucidum (Lingzhi), an immunomodulatory herbal medicine. A 47-year-old man presented with epigastric pain. Endoscopy revealed a large gastric ulcer, which on biopsy was diagnostic of large B-cell lymphoma. At gastrectomy 11 days later, no evidence was found of large B-cell lymphoma despite thorough sampling. Instead, there was a dense and permeative infiltrate of CD3(+) CD8(+) cytotoxic small T lymphocytes spanning the whole thickness of the gastric wall. In situ reverse transcription polymerase chain reaction for T-cell receptor beta-chain family did not detect a monoclonal T-cell population. We postulate that the cytotoxic T cells may represent an active host-immune response against the large B-cell lymphoma that resulted in a complete regression. On questioning, the patient had taken megadoses of Ganoderma lucidum, which might have triggered the successful immune reaction.

 

Betaglucan MaxCell

Obnovuje imunitu poškozenou nádory, pomáhá léčit snížený počet bílých krvinek a upravuje nedostatek krevních destiček jako důsledek vedlejších účinků radioterapie a chemoterapie. Léčí žloutenku B, chronický únavový syndrom, roztroušenou sklerózu a cukrovku. Má antimikrobiální účinky, např. vůči Staphylococcus aureus a EB viru.

 

 

Betaglucan MaxCell

 

 

k

 

TOTÁLNÍM   PODVODEM

VLÁDNÍ   DOKUMENTY

 

 

NA    ANTIBIOTIKA

1900    LIDÍ

 

 

PŘINEJMENŠÍM

PŘIROZENÉ

POCHODY

 

k

HOUBY

VŠECH CHOROB

BEZ NEMOCÍ

spolehlivě a jistě

 

Beta-glukan byl izolován a v následujících klinických studiích vykazoval značnou stimulační schopnost u onemocnění, která dlouhou dobu nemohla být zvládnuta jinými metodami

prof. Vilém Palisa DrSc, český špičkový onkolog

 

 

Nejsilnější Cordyceps na českém trhu!!!
100% Sibiřská Čaga
 • Cukrovka
 • Crohnova choroba
 • Lupénka
 • Ekzémy
 • Žaludek
 • Játra
 • Autoimunitní onemocnění

 

 

8.12.2015

pro Superionherbs

baleni, tak se ji jeji hodnoty cukru snizily na polovinu. Dnes ma vyuzivane asi 6 baleni, a jeji  hodnoty jsou 5. A navic je videt ze ma hodne energie, kterou v jejich 82 letech nemela. Moc vsem vyrobky Superionherbs doporucuji. My je doma uzivame cela rodina. S laskou v srdci Andryskova evca.andryskova@seznam.cz

 


a cukr byl na polovině

 

 

 

 

A    ÚČINNÁ

K    HUBNUTÍ

 

metabolismu

 

 

 

 

FENUPRIMTM

Superionherbs, Anglie

patentově chráněné složení

anglická farmaceutická kvalita

 

 

Jak učinkuje Fenuprim? - video

 

 

 

 

Přišel nám dopis jedné naší zákaznice i s fotografií z řad čtyřnohých přátel člověka - Superionherbs.cz 1.12.2015

Vážení dvojnožci, chci vám říci svůj příběh. Jsem jeden z “miláčků” českých rodin. Kříženec vlčáka z labradorem, kterého si vzali z útulku. Ve 12ti letech jsme dostal dle laboratoře rakovinu sliných žláz. Nádory na krku praskly a po určité době se rána zacelila. Dostal jsme lék a lék a na naději … před… Po léku a léku jsem nabíral na váze a tak byly váhou ohroženy klouby a můj pohyb. Pan veterinář lék a lék odstavil a měl jsem pouze včelí propolis. Panička si prostudovala dostupné knihy o čínské medicíně – našla Duanwood Reishi a Cordyceps – koupila mi tyto dvě houby, které jsem začal každý den v kapslích užívat. Dnes je tomu už 13 měsíců, jsem čiperný, plný života a zřejmě zdráv. Je mi 13 let. Ať žije čínská medicína a jako prevenci ji budu užívat celý zbytek života.

 

 

ČLÁNKY

 

Kdy budeme moci úplně zvrátit šedivění vlasů?

Příčina šedivění vlasů

Šedivění způsobuje nižší hladina enzymu kataláza v kombinaci s nižší úrovní enzymů MSR A a MSR B, které opravují poškození peroxidem vodíku. Lidem se šedinami se hromadí peroxid vodíku ve folikulech, tedy ve tkáních, které obalují vlasy a z nichž vlasy vyrůstají.

Metabolizmus peroxidu vodíku versus věk člověka

Tělo peroxid vodíku vytváří v malých dávkách v rámci metabolických procesů. Organismus mladých lidí jej dokáže rychle odbourávat. U starších lidí tento proces začne postupně probíhat pomaleji a nakonec neodbouraný peroxid napadne enzym tyrozin kynázy, který je zodpovědný za tvorbu melaninu, což je základní pigmentová složka vlasů.

Následkem toho vlasy začnou šedivět, přičemž se vlasy vybělují zevnitř.

 

Celý článek

 

 

Muži zírají, proč ženy potřebují více spánku

Experti z Duke univerzity provedli  studii, která potvrdila, že ženy potřebují  ke své regeneraci více spánku než muži.

Tento výzkum byl proveden na základě informací, že ženy těžko snáší následky mentální a fyzické vyčerpanosti pokud mají nedostatek spánku.

Výsledek muže nepotešil

Zjištěné poznatky vedou k novým zdravotním doporučením pro ženy, které mívají standardně vyšší riziko kardiovaskulárních onemocnění, depresí a psychologických problémů oproti svým polovičkám.

 

Celý článek

 

 

Varování: Pokud používáte Alobal, tak přestaňte. Hrozí vám vážné následky

Po dlouhou dobu je hliníková folie běžnou součástí kuchyně. Proč? Je velmi užitečná pro mnoho použití. Kromě pečení se používá i na prodlužování trvanlivosti potravin tím, že se do ní balí jídlo, zakrývají se kastroly a takto se potraviny uchovávají v ledničce.

Ale nyní poslední výzkumy potvrzují, že pokud tuto folii budete používat, budete se dále vystavovat závažným zdravotním rizikům.

g
 

Celý článek

 

 

Sedm důvodů, proč přírodní terapie nejsou někdy na rakovinu účinné 

Ortodoxní medicína má řadu způsobů, jimiž zakrývá fakt, že její léčebné metody na rakovinu většinou vedou k úmrtí onkologických pacientů. Je totiž jednodušší tvrdit, že pacient podlehl rakovině a ne otravě na chemoterapii nebo na poškození orgánů způsobených ozařováním.

Navzdory prohlášením o vysoké úspěšnosti standardní léčby, je
skutečná míra jejich vyléčení velmi nízká.


Jak konvenční onkologie manipuluje statistiky

Na oklamání veřejnosti a marketingovou propagaci svých terapií používá onkologie několik triků a slovních hříček.

 

 

Celý článek

 

 

11 příznaků toho, že jste energeticky vysáváni lidmi kolem vás

Základem bytí mnoha lidí je živení se energií jiných. K tomu, abyste byli schopni se pohybovat v jakékoliv dimenzi, potřebujete energii. Všechny lidské bytosti vyžadují energii, aby existovaly, aby dokázaly cokoli dělat. Když mluvíme o energetických upírech, nemyslíme tím klasické upírů z filmů, kteří sají krev.

Odkaz na upíry používáme jako výraz pro označení nedobrovolného odčerpávání životní energie ze živých bytostí a to buď ve fyzické nebo nefyzické rovině, tedy na všech úrovních – fyzické, emocionální, mentální a duševní. Někdy se to označuje i jako psychický útok. Nicméně psychický útok je trochu něco jiného a dokáže vyvolat ještě více mizérie než energetické upírství.

 

Jak dlouho žije pacient s chemoterapií a jak dlouho bez ní?

Dr. Hardin B. Jones, bývalý profesor medicínské fyziky a fyziologie na Kalifonské universitě v Barkley studoval délku přežití onkologických pacientů po dobu více než 25 let.
To, na co přišel, doslova vyvedlo z míry celou vědeckou komunitu, která se dodnes s jeho zjištěními nedokázala smířit. Na konci svého výzkumu totiž došel k závěru, že navzdory obecně rozšířené víře, chemoterapie prostě nefunguje.

Byl svědkem, jak mnozí pacienti s rakovinou, které léčili chemoterapií, umírali hroznou smrtí. Mnozí z nich podlehli svému osudu mnohem dříve, než ti, kteří si nezvolili žádnou léčbu.

 

Celý článek

 

 

Poloha akné na tváři prozradí co máte v těle nemocného

Obecně platí, že se lidé obracejí na medicínu, když čelí nějakým zdravotním problémům. Nicméně konvenční léčebné a diagnostické postupy ne vždy přinesou efektivní výsledky.

V mnoha případech se alternativní medicína ukázala být v léčbě různých zdravotních problémů úspěšnější než ta konvenční. Lidé na celém světě propagují všelijaké léčebné metody jako bylinářství, akupunktura, jóga, ayurvéda a mnoho dalších.

I když je dobré chodit na preventivní lékařské prohlídky, potenciální zdravotní problémy můžete také diagnostikovat s pomocí alternativních metod.

Diagnostika podle akné v obličeji

Následující metodou si můžete diagnostikovat potenciální zdravotní problémy a to jednoduše na základě polohy akné na obličeji. Budete potřebovat jen zrcadlo, abyste zjistili, zda máte na obličeji nějaké akné nebo vyrážky. Pak určíte přesnou polohu a podíváte na obrázek níže, který naznačuje daná místa.

 

Celý článek

 

 

O tomto musíte vědět: Primární příčiny rakoviny prsu

Vše, co potřebujete pro uskutečnění změn, které vás ochrání před rakovinou, jsou znalosti.

Příčina č.1: Antirespiranty obsahující hliník

Používání antirespirantů je pro většinu lidí běžnou denní rutinou, o které příliš nepřemýšlejí. Zde je důvod, proč byste o tom přemýšlet měli. Pokud používáte antirespirant obsahující hliník, zvyšujete si tím své riziko rakoviny prsu.

Princip antirespirantů spočívá v utěsňování, uzavírání a blokování pórů, které vylučují pot v podpaží. No a jejich nejčastější aktivní látkou je právě hliník. To způsobuje nejen zablokování jedné z cest, kterými se vaše tělo detoxikuje (vylučuje toxiny v potu), ale zároveň také zvyšuje obavy, kde tyto kovy nakonec skončí.

 

Celý článek

 

 

Pokud jsou vaše ledviny poškozené, tělo vám vyšle těchto 8 znamení

Ledviny jsou životně důležité orgány a nacházejí se přímo pod hrudním košem. Jsou zodpovědné za očistu a detoxikaci, denně filtrují 10 až 150 litrů krve. Jsou také důležité pro udržování všech tělesných funkcí a udržují vaši krev zdravou. Podílejí se na vylučování nadměrného množství tekutin a odpadu z vašeho organismu.

Regulují hladinu elektrolytů a udržují kosti silné a zdravé, podílejí se na tvorbě červených krvinek a stabilizují krevní tlak.

V případě, že vaše ledviny nemohou správně vykonávat svou funkci, vaše zdraví může být ohroženo. Pečlivě si přečtěte následující problémy, které jsou spojeny s poškozením či selháním ledvin.

 

 

Celý článek

 

 

12 citátů lékařů, které rakovinová lobby nechce, abyste četli

Léčba rakoviny je prostě jasný byznys. Právě proto nemají velké farmaceutické firmy o lék na rakovinu zájem. Pokud totiž vyléčíte pacienta, nevyděláte tolik peněz, než když ho budete v nemoci udržovat co nejdéle.

Ale neposlouchejte nás. Poslechněte si to raději od těchto známých lékařů medicíny.

1/ Dr. Otto Warburg, laureát Nobelovy ceny za medicínu

Nikdo dnes nemůže říci, že se neví, co je primární příčinou rakoviny. Naopak neexistuje onemocnění, jehož primární příčina by byla lépe prozkoumána. Proto již dnes ignorace není omluvou, aby se nedalo udělat víc pro prevenci. Pokud chce lidstvo přežít, tak prevence, bez pochyb jednou musí přijít.

 

 

 

Vyléčení Crohnovy nemoci v terminálním stádiu

Crohnova choroba ovlivňuje celé trávicí ústrojí a nikoliv jen střeva. Na rozdíl od jiné choroby - ulcerózní kolitidy (vředového zánětu tlustého střeva) tato ovlivňuje celou stěnu střev a nikoliv jen vnitřní výstelku.

A západní medicína začíná až teď objevovat to, co čínská medicína nebo ájurvéda věděly už celá staletí: že totiž veškeré zdraví začíná a končí ve střevech

Shona Banda - pacientka, které byla diagnostikována Crohnova choroba někdy v roce 2004, podstoupila už mnoho operací a musela užívat mnoho léků, ale její stav se postupně zhoršoval až natolik, že jej lékaři označili za terminální.

 

Celý článek

 

 

Jak pročistit lymfatický systém a předejít až 80 % chronických chorob

Umíte si představit, co to znamená být vystaven desetitisícům toxinům, zatížený umělými produkty a zpracovanými potravinami každý týden? Bohužel, to je moderní realita, které se nám všem v současnosti dostává.

Detoxikace v našem těle probíhá běžně každý den. Vyvádějí se z něj ven přírodní chemické látky, ale i ty vytvořené člověkem, jako jsou domácí čistící prostředky či přísady z kosmetiky.

Dokonce i metabolické zplodiny, jako výsledek činnosti našich vlastních buněk, jsou považovány za toxické.

Jak tělo detoxikuje škodlivé látky

 

Celý článek