Rakovinu už dnes lze vyléčit - světový summit o léčbě rakoviny

Mike Adams

Vážení čtenáři portálu NaturalNews,

Právě jsem se vrátil z dvoudenní návštěvy v the Burzynski Research Institute (Houston Texas),
kde Dr. Stanislaw Burzynski aplikuje průkopnickou léčbu známou pod označením "antineoplastons (dále AP)". Je to léčba, která vyvolává u mnoha dětí úplné vymizení mozkových zhoubných nádorů. Při této léčbě jsou využívány ojedinělé proteinové řetězce, vyráběné z aminokyselin a léčivě působí i u mnoha dalších druhů rakoviny jak u dětí, tak i u dospělých.

(P.S. Kompletní videozáznam rozhovoru s Dr. Burzynským bude přístupný na webu NaturalNews příští týden...)

Úspěšnost léčby metodou AP bývá obdivuhodná. Neblíží se sice ke 100% ale je dostatečně vysoká na to, aby UŽ NYNÍ dokázala zachraňovat milióny životů po celém světě! Navíc má tato metoda nulové negativní vedlejší účinky. Jakmile se nádory ztratí, zůstáváte dále žít jako zdravý člověk plný života.

Asi budete logicky očekávat, že průmysl rakoviny se bude také chtít dozvědět co nejvíce o AP - že ano? Budete zřejmě předpokládat, že část peněz, které nadace vydělávají prostřednictvím svých „pochodů pro zdraví“ by mohla končit ve fondech pro financování dalšího výzkumu a na hledání odpovědi PROČ AP působí tak dobře při léčbě mnoha druhů rakoviny - je to tak?

Ale skutečnost je úplně jiná. Místo aby přivítal výsledky výzkumu Dr. Burzynského, začal průmysl rakoviny tohoto vědce pronásledovat. Nazvali jej šarlatánem a pokoušejí se zničit jeho dobrou pověst. FDA (Americká vládní agentura pro schvalování potravin a léků) jej obvinila z podvodu a Lékařská rada v Texasu se pokusila jej obžalovat za zločinné jednání a dostat jej do vězení.

Namísto aby se zajímal unikátní výzkum tohoto průkopníka v léčbě rakoviny, chová se rakovinový průmysl jako by jej taková věc urážela. Znepokojivé na tom všem je hlavně to, že průmysl rakoviny nemá zájem rakovinu vyléčit. Jeho zájmem je, aby lidé zůstávali nemocní, závislí a přetrvával u nich stav ne zcela vyléčené rakoviny, aby museli dál vynakládat stovky tisíc dolarů ročně za léčbu, které prostě neúčinkuje.

Někde tu ale musí existovat lepší řešení.


Už jsem sledoval až příliš mnoho lidí umírat na rakovinu...

Minulý rok zemřel na rakovinu jeden můj osobní přítel. Byl to ale lékař tradiční medicíny a nevěřil v nic podobného, jako jsou rostlinné přípravky nebo alternativní medicína. Poslední rok svého života protrpěl kvůli toxickým účinkům chemoterapie a následkem užívání velmi jedovatého léku thalidomide.

Přitom, když jsem jej sledoval, jak se pomalu vytrácí a umírá, cítil jsem hluboké rozčarování, že jsem nenašel žádný způsob, který by jej přesvědčil o existenci jiných metod léčby rakoviny, které skutečně účinkují. Moc jsem chtěl pomoci tomuto člověku zachránit mu jeho vlastní život, ale nebylo to možné, protože on vzdoroval svému dalšímu vzdělávání, za kterého mohl poznat pravdu o rakovině - pravdu, již jeho průmysl (rozumějte moderní medicína) naprosto odmítá uznat.

Můj dobrý přítel Kevin Gianni měl podobnou zkušenost se svým vlastním otcem, který zemřel ještě když byl Kevin dítětem. Můžete sami sledovat Gianniho, jak popisuje svou zkušenost na dojemné videonahrávce, když si ji spustíte na http://naturalnews.tv/v.asp?v=FB7A0B48ACAAB5DA586FD1FAF26A3146

Nebo se můžete podívat na YouTube:
http://www.youtube.com/watch?v=29sBbTawrAc

Společně s Kevinem jsme si oba uvědomili, že lidé umírají kvůli nedostatku informací. A jsme si jisti, že informace o alternativní léčbě rakoviny dokáží zachránit životy - a začíná to právě teď.

Je na čase odhalit pravdu! Už teď máme k dispozici metody léčby rakoviny.


Obdobně jako demonstranti, zapojení do hnutí the Occupy Wall Street už mají dosti lží a podvodů našich globálních finančních institucí, také ostatní lidé po celém světě - jako jste vy nebo já - už máme dost lží, které šíří průmysl rakoviny.

Víme už, že existují takové způsoby léčby, které opravdu účinkují. Víme, že jsou navíc bezpečné a efektivní. A je nám rovněž jasné, že rakovinový establišment aktivně vyhledává takovéto metody, aby je potlačoval.

Víme také, že nastal čas, abyste se poučili o pravdě o rakovině. Aby něco takového pomohl uskutečnit, sestavil Kevin Gianni tým odborníků na alternativní léčbu rakoviny. Tito lidé uspořádali mimořádný seriál audio pořadů, které jsou volně přístupné pod označením the Healing Cancer World Summit.

Více se o tom dozvíte také na adrese:
http://www.renegadehealth.com/cancer/
 

Poslechněte si celý Healing Cancer summit - zdarma!

Tou nejlepší zprávou o tomto Světovém summitu o léčbě rakoviny je, že celá tato událost je vám dostupná zdarma.

Pouze je třeba, abyste se zaregistrovali na následujícím odkazu a pak už jen můžete poslouchat:
http://www.renegadehealth.com/cancer/

Celá tato událost začíná večer 25.října 2011 a pak bude pokračovat každý večer vždy dvěma interview až do 29.října.

Já osobně budu na této akci vystupovat také - viz níže uvedený program. Mým příspěvkem bude až dosud nejupřímnější interview na témata způsobů léčby rakoviny a zločinů rakovinového průmyslu.

A tady je seznam odborníků na rakovinu, které budete moci poslouchat...


DR. FRANCISCO CONTRERAS

 • Seznámíte se s terapiemi a se způsobem léčby, který praktikuje Dr. Contreras, jemuž se daří vysoko převyšovat běžné statistiky počtů přežití rakoviny.
 • Poznejte jeho nejúčinnější metodu, kterou využívá na své klinice.
 • Dozvíte se, proč bývá v některých případech integrativní léčba (tzn. konvenční i přírodní léčba společně) tou nejúčinnější

Dr. NICOLAS GONZALES

 • Uslyšíte, jak léčí své pacienty efektivním způsobem Dr. Gonzalez a které metody léčby pokládá on za nejúspěšnější.
 • Dr. Gonzalez vám prozradí, které účinné přírodní způsoby léčby objevili jeho učitelé a jak se tyto způsoby ukázaly být vhodné pro prevenci i léčbu rakoviny.
 • Poslechněte si, jak Dr. Gonzalez vysvětluje, co potřebujete dělat pro úspěšnou prevenci nebo léčbu rakoviny.

DR. LEIGH ERIN CONNEALY

 • Zjistíte, které léčby používá Dr. Leigh Erin Connealy, aby úspěšně předcházela rakovině na své klinice.
 • Poznáte, které potraviny a doplňky se jí osvědčily na základě vlastní zkušenosti u pacientů v průběhu její dosavadní 20-leté praxe.
 • Sezámíte se s nejdůležitějšími bylinami a potravinovými doplňky, které můžete sami využívat v prevenci proti rakovině.

DR. THOMAS LODI

 • Poučte se o léčbě označované „IPT“ a proč se tato ukazuje jako účinná proti tumorům.
 • Objevíte, jak efektivně udržovat své tělo zdravé s použitím konkrétních postupů a výživy, které zastavují růst nádorů nebo snižují vaše riziko rakoviny.
 • Dozvíte se o spojitostech mezi proteiny a rakovinou a jak byste se měli stravovat, abyste zvýšili své šance zůstat zdraví.

CHARLOTTE GERSON

 • Poslechněte si, jak Charlotte Gerson vysvětluje, jak její otec „vrávoral“ kvůli léčbě rakoviny
 • Seznamte se s metodami léčby, které se využívají v the Gerson Institute a označují je tam za užitečné pro přírodní prevenci i léčbu rakoviny i dalších degenerativních chorob.
 • Poznejte velmi specifickou léčbu, která je efektivní pro detoxifikaci a očistu, kterou můžete provádět i doma.

DR. DAVID GETOFF

 • Poznejte které orgánové systémy je nejdůležitější pročistit.
 • Poslechněte si osobní Davidův příběh o jeho zkušenosti s rakovinou a jako to ovlivnilo způsob, kterým nyní přistupuje k pacientům na jeho klinice.
 • Objevte nejúčinnější způsoby, které vám zajistí, že nikdy neonemocníte rakovinou.

BURTON GOLDBERG

 • Seznamte se s dostupnými možnostmi pro prevenci nebo léčby rakoviny.
 • Uslyšíte, kteří lékaři mají opravdu jiný přístup a jak si zvolit nejlepší osobní program pro prevenci nebo léčbu rakoviny.
 • Poznáte, co Burton zjistil během mnoha let svého pátrání a zkoumání o přírodní a konvenční léčbě.

MARCUS FREUDENMANN

 • Dozvíte se, co se Marcus naučil od nejlepších lékařů z celého světa, když natáčel svůj filmový dokument o rakovině.
 • Uslyšíte o doktorech medicíny, specialistech na výživu a dalších odbornících, kterým Marcus důvěřuje díky své návštěvě jejich klinik po celém světě.
 • Poučíte se, která část léčby rakoviny je nejdůležitější - a to u každého pacienta bez ohledu na stádium jeho nemoci.

MIKE ADAMS, the HEALTH RANGER

 • Provede vás výzkumem a dokumentací o bylinách a potravinových doplňcích, které mají preventivní účinky nebo dokonce i léčí rakovinu.
 • Poslechněte si Mikeho pravdivý příběh o muži, který byl pronásledován za prodej svých léčebných přípravků proti rakovině - tomu nebudete věřit.
 • Proč přispívání některým neziskovým nadacím pro léčbu rakoviny ve skutečnosti nemusí pomáhat najít novou léčbu rakoviny.

KAROLYN KLOEPPING & KELLY GALLAGHER (ti, kteří přežili rakovinu)

 • Dozvíte se, jak se tito dva pacienti s rakovinou cítili, když jim poprvé diagnostikovali jejich nemoc a jak se naučili zacházet se svým strachem.
 • Prozradí vám, které druhy přírodní léčby použili a jak se jim daří teď.
 • Poučte se, jak se chovat k přátelům a k členům rodiny, kteří si myslí, že blázníte, když se pokoušíte o přírodní prevenci nebo léčbu své rakoviny.


Zaregistrujte se tedy už teď na:
www.NaturalNews.com/Healing-Cancer-World-Summit.html

O co tu skutečně jde: můžete si zachránit svůj život nebo pomoci někomu jinému

Nemíním nijak obcházet toto ožehavé téma, pokud se má otevřeně mluvit o rakovině a o rakovinovém průmyslu. Přál bych si, aby tu už nebyly žádné pochyby o tom, že konvenční způsoby léčby rakoviny jsou neúčinné, mučivé a dokonce i smrtelné. Onkologie této moderní doby je barbarská, nehumánní a vědecky nepodložená.

Je potřeba, abyste slyšeli tyto informace, protože by to mohlo zachránit váš život. Je potřeba, abyste znali vaše možné volby a pokud máte přítele nebo člena rodiny s rakovinou, měli by i oni znát své možnosti.

To je hlavním důvodem, proč jsem i já souhlasil s účastí na tomto summitu a nabídl své znalosti o způsobech léčby rakoviny a považuji za potřebné, aby na tomto programu spolupracoval i průmysl rakoviny. Pokud si nás poslechnete, uslyšíte opravdu velmi vášnivou konverzaci na téma rakoviny, která proběhla mezi mnou a Kevinem Giannim.

Epizoda z natáčení: jakmile jsme s Kevinem dokončili nahrávku, zeptal jsem se ho: „Nebylo to příliš agresivní?“ Rozesmál se. Byl si jistý, že i když obsah našeho interview působí výbušně, přesto všechno, co jsme řekli o průmyslu rakoviny, je absolutní pravda.

Naše „agresivní interview“ o průmyslu rakoviny si můžete poslechnout - a k tomu ještě všechna další interview s ostatními účastníky - zdarma počínaje od 25.října 2011. Stačí, když se zaregistrujete na tomto odkazu: www.NaturalNews.com/Healing-Cancer-World-Summit.html

Toto by mohla být ta nejdůležitější událost, kterou v tomto roce uslyšíte.
I já sám v roli strážce zdraví (the Health Ranger ) na 100% podporuji blížící se The Healing Cancer World Summit. S Kevinem Giannim se známe už mnoho let a vím o něm, že vždy dává přednost kvalitě, poctivým programům, které bývají naplněny život-zachraňujícími informacemi.

Jde o informace, které by vám měla podávat i vaše místní klinika pro léčbu rakoviny, ale ty to neudělají. Finanční zájmy takovýchto zařízení jsou v protikladu s tím, aby vedly své pacienty k tomu, jak se vyléčit a nebýt už nadále pacienty s rakovinou!

Nabízený program rovněž přinese příběhy těch, kteří přežili svou rakovinu a přitom využili přírodních a holistických způsobů léčby. Dozvíte se od nich mnoho informací - takových, které by vám mohly velmi pomoci (nebo někomu, koho máte rádi) a případně i zachránit váš život.

Zajímejte se o informace. Znejte své možnosti volby. Poučte se z odvrácené strany celého příběhu - ze strany, jejíž pouhou existenci konvenční průmysl rakoviny odmítá uznat.

Zaregistrujte se na the Healing Cancer World Summit už dnes a využijte přínosů, které vám poskytnou informace poskytované počínaje 25.říjnem.

A pokud jste ještě neviděli videosnímek, na kterém Kevin Gianni sděluje svůj osobní příběh o rakovině, podívejte se na něj zde:
http://www.youtube.com/watch?v=29sBbTawrAc

 

Pevné zdraví vám přeje

- Mike Adams, the Health Ranger, editor NaturalNews.comOriginál: http://www.naturalnews.com/033929_cancer_alternative_treatments.html

 

 

 

Nejúčinnější extrakty z

 

s    Certifikáty

 


ČESKO, SLOVENSKO,

 

 

Nejsilnější extrakt z REISHI na českém trhu!!!
Extrakt s vysokým obsahem triterpenoidů. Více než 20 triterpenoidů%!

l

100% Sibiřská Čaga

 

 

 VAKCÍNY   JSOU

ODHALUJÍ   TAJNÉ

článek

 

REZISTENTNÍ    BAKTÉRIE

USMRTÍ   UŽ    DENNĚ

článek

 

CHEMICKÉ     LÉKY

BRZDÍ

REGENERAČNÍ

 

 

LÉČIVÉ 

NEJEN K PREVENCI 

ANEB   ŽIVOT

příroda uzdravuje

 

Polysacharid Beta-glukan obsažený v léčivých houbách je látka, co současný člověk více než potřebuje. Můžeme ho pokládat za moderní kámen mudrců, který byl po dlouhém hledání nalezen

 Více 

 

 

 • Alzheimer
 • Parkinson
 • Mozková mrtvice
 • Roztroušená skleróza
 • Demence
 • Borélie v mozku
 • Ochrana mozku

 

 

 

 

PŘIROZENÁ

CESTA    NEJEN

 

harmonizátory

 

 

 

 

CHITOMAXTM

Superionherbs, Anglie

patentově chráněná látka

anglická farmaceutická kvalita

 

 

Složení Fenuprimu:

Obsah jedné tobolky:

Balení: 90 kapslí

 


Článek o Chitomaxu a Fenuprimu zde

 

-V

Zdraví velký černý pes Sorbon s paničkou I.H.

 

 

 

 

 

 

 

NOVÉ

 

Jak přestat úspěšně kouřit

O škodlivosti kouření naprostá většina kuřáků nepochybuje. Každoročně se více než třetina závislých na nikotinu pokouší nějakou formou přestat. Výsledky jsou velice špatné. Po roce od zahájení abstinence nekouří méně než 1 z 20, efektivnost je pod 5%.

Žvýkačky, náplasti s nikotinem, to odhaduji jako cestu pouze pro zbohatnutí výrobců. Osobně jsem je zkoušel před mnoha lety, účinek maximálně 3 dny.

Vyzkoušel jsem více metod, zaplatil tisíce korun, ale nic nezabralo trvale. Více méně jsem zkoušel všechny alternativní způsoby léčby, léčitele... Efekt - maximálně 2 měsíce.

 

Ale byl tu háček

Odjakživa jsem se vyhýbal užívání chemických léků. A jako dovozce a prodejce léčiv především z Francie jsem se jim vyhýbal obzvlášť...

 

Celý článek

 

 

Mozek a jeho spolehlivé poškozování 5 složkami potravin

V současnosti není na světě nouze o věci, ze kterých lidé šílí. Existuje, ale několik látek, ze kterých lidé šílí ve velmi krátké době.

Tyto látky poškozují nejen mozek, ale i střeva a játra. Přitom zodpovědnost za jejich přítomnost v potravinách nese člověk, jeho geniální mysl také jak rychle zbohatnout.

Pokud chcete, aby nedocházelo k poškozování Vašeho mozku a měli jste čistou mysl, buďte obezřetní na tyto složky potravin.

 

Celý článek

 

 

Další velká rána farmaceutickým firmám: Léky na cholesterol - statiny - jsou prý zcela bezcenné

Poslední doba byla pro farmaceutické firmy velmi těžká. Byly totiž publikovány 3 velké studie, které kompletně vyvrátily jakoukoli efektivnost více druhů nejpoužívanějších léků.

Následky těchto studii mohou být pro tyto společnosti zdrcující, protože se jedná o extrémně ziskové léky, které nejednou tvoří hlavní jádro jejich příjmů.

 

 

Celý článek

 

 

Očkovat nebo ponechat dětským infekcím volný průběh? O souvislostech vakcinací, srdečních onemocnění a rakoviny

I když po zavedení vakcín došlo ke snížení výskytu spalniček a příušnic, vědci nyní zjišťují, že tyto dětské infekce plní cennou funkci a možná jsou i nezbytné pro normální vývoj našeho imunitního systému. Jako příklad vědeckého bádání v této problematice lze uvést třeba rozsáhlou japonskou studii[1], která proběhla v roce 2015. V ní se došlo k závěru, že spalničky a příušnice, které děti prodělají, mají výrazně protektivní účinky před smrtelnými srdečními příhodami a mrtvicemi v dospělosti. V rámci této studie bylo několik let sledováno více než 100 000 mužů a žen ve veku 40-79 let, aby se u nich stanovila pravděpodobnost úmrtí na aterosklerotická kardiovaskulární onemocnění.

 

Celý článek

 

 

62-letý muž se vyléčil z diabetu 2.typu vyřazením těstovin a pečiva

Až vám příště bude někdo tvrdit, že diabetes 2.typu je neléčitelný, poukažte na zázračnou cestu za zdravím, kterou absolvoval Geoff Whitington - Angličan, jenž se definitivně vyléčil ze svých diabetických potíží. Podařilo se mu to díky úsilí jeho dvou milujících synů, kteří otce vyvedli z bludného kruhu, v němž se pohyboval už mnoho let.

Tento muž trpěl vysokou nadváhou, hormonální nevyvážeností a dokonce mu už hrozila i amputace nohy, takže se vzdával jakýchkoliv nadějí na svou zdravou budoucnost. Pracoval jako strážný v dlouhých 15-hodinových směnách a jeho zdravotní stav byl také důsledkem jeho špatné životosprávy.

 

Celý článek

 

 

Ib....... způsobuje tisíce úmrtí ročně: Přírodní náhrada je bezpečná

Nedávný článek publikovaný tiskovou agenturou Reuters odhalil zajímavá zjištění o lécích užívaných proti bolestem jako je ib......n (například účinná látka v přípravku Ib....n. Češi mají na hlavu nejvyšší spotřebu léků proti bolesti v EU, což cosi vypovídá o úrovni zdejší chemické medicíny).

Článek uvádí, že výše uvedená léčiva zvyšují riziko srdečního infarktu ve stejné míře jako léky, které byly v minulosti staženy z trhu kvůli jejich vysokým rizikům. Jeden z takto stažených léků,
byl příčinou až 30.000 úmrtí v důsledku srdečních infarktů a náhlých srdečních příhod.

 

Celý článek

 

 

Takto vyléčíte chronickou boreliózu, i když to už lékaři vzdali

Lymská bolerióza je infekce bakterií Borrelia burgdorferi (v Česku je tento typ poměrně vzácný, viz Lymská borelióza). Přenáší se hlavně klíšťaty, ale spekuluje se, že její možnými přenašeči mohou být i další druhy hmyzu jako jsou komáři či blechy.

Není přenosná z člověka na člověka, přestože nejnovější poznatky ukazují na to, že za jistých okolností k tomu může dojít, například při intimním styku.

Příznaky lymské boreliózy

Příznaky tohoto onemocnění se liší, ale ve většině případů se vyvíjejí podle následujícího scénáře.

Fáze 1 – den 3 až 30 po bodnutí

Někdy se tato fáze nazývá i „časná lokální infekce“.

U 70 až 75 % lidí se rozvine zarudnutí. Jde o charakteristické „býčí oko“ se středem v místě kousnutí klíštětem. Nesvědí ani nebolí, ale na dotek může vyvolávat pocit tepla. Rozvoj příznaků podobných chřipce: horečka, zimnice, zduření lymfatických...

 

Celý článek

 

 

Jak detoxikovat každý orgán a už nikdy nebýt nemocný ani unavený

Všimli jste si, že stále více a více lidí, dokonce i mladých, podléhá chronickým onemocněním, rakovině či autoimunitním chorobám? Naše tělo je sice za optimálních okolností dokonalé, ale má i svá slabá místa.

Jedním z takových slabých míst jsou
toxiny z prostředí, které mají schopnost poškozovat naše DNA, což pak způsobuje fyzické poškození. Ke genetickým změnám však může docházet nejen v důsledku vlivu toxinů.

Spouštěčem dokáží být i stres, duševní plytkost, hormonální a endokrinní nerovnováha, parazity, viry, bakterie, nadbytek cukru, pesticidy, těžké kovy a podobně. Totiž, tělo a duše jsou jedno. Skutečná medicína se proto musí zaměřit na obě oblasti.

 

Celý článek

 

 

Zásadní průlom v medicíně: cukrovku 2. typu lze vyléčit pouhou změnou jídelníčku - 700 kalorií denně po dobu pouhých 8 týdnů

Jeden z posledních výzkumů „objevil“ metodu léčby, kterou doporučoval Mike Adams - editor serveru NaturalNews už před deseti lety: vhodně sestavený jídelníček působí proti diabetu 2. typu a dokonce jej může i vyléčit.

 

Vědci došli k závěru, že speciální nárazová dieta trvající pouhých 8 týdnů může vyléčit tuto chorobu

 

A co víc, i lidé, kteří mají diabetes více než deset let, mohli po této dvouměsíční dietě zaznamenávat její ústup.

 

Celý článek

 

 

Mamografy způsobují více rakovin prsu, než ji detekují

Dr. Ben Johnson: Napsal jsem knihu pro ženy pod názvem Tajemství moudrosti o zdraví poprsí (The Secret of Health Breast Wisdom) protože my, lékařská komunita, způsobujeme ženám rakovinu tím, že od nich požadujeme vyšetření na mamografu.

Mamografy způsobují rakovinu. Tečka.

Přesto, když dnes žena navštíví svého gynekologa nebo rodinného lékaře, bude se jí toto vyšetření obrazně řečeno „tlačit do hlavy“.

Bude vystavena silnému nátlaku, aby šla na mamograf, který jí může přivodit rakovinu prsu.

Mamograf životy nezachrání. Pokud na něj půjdete, máte o 4% vyšší riziko úmrtí. Po každém mamografu! Tečka.

 

Celý článek

 

 

Tučnými a oteklými vás dělají toxiny v tukové tkáni. Ukažte jim STOPku!

Bohužel, všichni dnes žijeme v toxickém prostředí, kde jsme permanentně vystaveni potravinám, které jsou znečištěné chemikáliemi. Proto je toxinům téměř nemožné se vyhnout.

Pro nás to pak znamená, že náš trávicí systém a hlavně játra se mohou snadno přetížit. Jsme sice stavění tak, aby se z nás škodlivé látky neustále vyplavovaly, pokud jich je však příliš, tělo to pak nemusí zvládat a namísto vyplavování se v něm začnou usazovat.


Toxiny dělíme do dvou kategorií:

 • rozpustné ve vodě
 • rozpustné v tucích
 

Celý článek

 

 

Ohromení vědci konečně přiznali, že vysoká průměrná délka života Japonců souvisí se stravou a nikoliv s geny

Všichni sníme o dlouhém životě bez nemocí. Zatímco se průměrný věk v rozvinutých zemích pomalu zvyšuje, neplatí to tak docela o poklesu nemocnosti a zdravotních postiženích.

Jedna z posledních studií, publikovaných v časopise the British Medical Journal, ale možná odhalila klíč k té žádoucí dlouhověkosti. Není žádným tajemstvím, že
mezi nejzdravější lidi na světě patří Japonci. Vykazují druhý nejvyšší dosahovaný věk a také obezita se mezi nimi vyskytuje pouze s četností 3,5%. Američané naopak zaujímají až 43. místo u dlouhověkosti a jejich obezita se nyní pohybuje kolem 35%.

 

Celý článek

 

 

Upozornění

na

NOVÉ ČLÁNKY

na Váš mail

1x měsíčně

 

 

Reishi a Cordycepsu

 

kvality   COA   pro

 


NĚMECKO a RAKOUSKO

 

 

100% spórový prášek z Duanwood Red Reishi!!!
Nejsilnější Cordyceps na českém trhu!!!

l

Betaglucan MaxCell

k

k

 

 

Betaglucan MaxCell

 

 

k

 

TOTÁLNÍM   PODVODEM

VLÁDNÍ   DOKUMENTY

 

 

NA    ANTIBIOTIKA

1900    LIDÍ

 

 

PŘINEJMENŠÍM

PŘIROZENÉ

POCHODY

 

k

HOUBY

VŠECH CHOROB

BEZ NEMOCÍ

spolehlivě a jistě

 

Beta-glukan byl izolován a v následujících klinických studiích vykazoval značnou stimulační schopnost u onemocnění, která dlouhou dobu nemohla být zvládnuta jinými metodami

prof. Vilém Palisa DrSc, český špičkový onkolog

 

 

Nejsilnější Cordyceps na českém trhu!!!
100% Sibiřská Čaga
 • Cukrovka
 • Crohnova choroba
 • Lupénka
 • Ekzémy
 • Žaludek
 • Játra
 • Autoimunitní onemocnění

 

 

 

 

A    ÚČINNÁ

K    HUBNUTÍ

 

metabolismu

 

 

 

 

FENUPRIMTM

Superionherbs, Anglie

patentově chráněné složení

anglická farmaceutická kvalita

 

 

Jak učinkuje Fenuprim? - video

 

 

 

 

Přišel nám dopis jedné naší zákaznice i s fotografií z řad čtyřnohých přátel člověka - Superionherbs.cz 1.12.2015

Vážení dvojnožci, chci vám říci svůj příběh. Jsem jeden z “miláčků” českých rodin. Kříženec vlčáka z labradorem, kterého si vzali z útulku. Ve 12ti letech jsme dostal dle laboratoře rakovinu sliných žláz. Nádory na krku praskly a po určité době se rána zacelila. Dostal jsme lék a lék a na naději … před… Po léku a léku jsem nabíral na váze a tak byly váhou ohroženy klouby a můj pohyb. Pan veterinář lék a lék odstavil a měl jsem pouze včelí propolis. Panička si prostudovala dostupné knihy o čínské medicíně – našla Duanwood Reishi a Cordyceps – koupila mi tyto dvě houby, které jsem začal každý den v kapslích užívat. Dnes je tomu už 13 měsíců, jsem čiperný, plný života a zřejmě zdráv. Je mi 13 let. Ať žije čínská medicína a jako prevenci ji budu užívat celý zbytek života.

 

 

ČLÁNKY

 

Kdy budeme moci úplně zvrátit šedivění vlasů?

Příčina šedivění vlasů

Šedivění způsobuje nižší hladina enzymu kataláza v kombinaci s nižší úrovní enzymů MSR A a MSR B, které opravují poškození peroxidem vodíku. Lidem se šedinami se hromadí peroxid vodíku ve folikulech, tedy ve tkáních, které obalují vlasy a z nichž vlasy vyrůstají.

Metabolizmus peroxidu vodíku versus věk člověka

Tělo peroxid vodíku vytváří v malých dávkách v rámci metabolických procesů. Organismus mladých lidí jej dokáže rychle odbourávat. U starších lidí tento proces začne postupně probíhat pomaleji a nakonec neodbouraný peroxid napadne enzym tyrozin kynázy, který je zodpovědný za tvorbu melaninu, což je základní pigmentová složka vlasů.

Následkem toho vlasy začnou šedivět, přičemž se vlasy vybělují zevnitř.

 

Celý článek

 

 

Muži zírají, proč ženy potřebují více spánku

Experti z Duke univerzity provedli  studii, která potvrdila, že ženy potřebují  ke své regeneraci více spánku než muži.

Tento výzkum byl proveden na základě informací, že ženy těžko snáší následky mentální a fyzické vyčerpanosti pokud mají nedostatek spánku.

Výsledek muže nepotešil

Zjištěné poznatky vedou k novým zdravotním doporučením pro ženy, které mívají standardně vyšší riziko kardiovaskulárních onemocnění, depresí a psychologických problémů oproti svým polovičkám.

 

Celý článek

 

 

Varování: Pokud používáte Alobal, tak přestaňte. Hrozí vám vážné následky

Po dlouhou dobu je hliníková folie běžnou součástí kuchyně. Proč? Je velmi užitečná pro mnoho použití. Kromě pečení se používá i na prodlužování trvanlivosti potravin tím, že se do ní balí jídlo, zakrývají se kastroly a takto se potraviny uchovávají v ledničce.

Ale nyní poslední výzkumy potvrzují, že pokud tuto folii budete používat, budete se dále vystavovat závažným zdravotním rizikům.

g
 

Celý článek

 

 

Sedm důvodů, proč přírodní terapie nejsou někdy na rakovinu účinné 

Ortodoxní medicína má řadu způsobů, jimiž zakrývá fakt, že její léčebné metody na rakovinu většinou vedou k úmrtí onkologických pacientů. Je totiž jednodušší tvrdit, že pacient podlehl rakovině a ne otravě na chemoterapii nebo na poškození orgánů způsobených ozařováním.

Navzdory prohlášením o vysoké úspěšnosti standardní léčby, je
skutečná míra jejich vyléčení velmi nízká.


Jak konvenční onkologie manipuluje statistiky

Na oklamání veřejnosti a marketingovou propagaci svých terapií používá onkologie několik triků a slovních hříček.

 

 

Celý článek

 

 

11 příznaků toho, že jste energeticky vysáváni lidmi kolem vás

Základem bytí mnoha lidí je živení se energií jiných. K tomu, abyste byli schopni se pohybovat v jakékoliv dimenzi, potřebujete energii. Všechny lidské bytosti vyžadují energii, aby existovaly, aby dokázaly cokoli dělat. Když mluvíme o energetických upírech, nemyslíme tím klasické upírů z filmů, kteří sají krev.

Odkaz na upíry používáme jako výraz pro označení nedobrovolného odčerpávání životní energie ze živých bytostí a to buď ve fyzické nebo nefyzické rovině, tedy na všech úrovních – fyzické, emocionální, mentální a duševní. Někdy se to označuje i jako psychický útok. Nicméně psychický útok je trochu něco jiného a dokáže vyvolat ještě více mizérie než energetické upírství.

 

Jak dlouho žije pacient s chemoterapií a jak dlouho bez ní?

Dr. Hardin B. Jones, bývalý profesor medicínské fyziky a fyziologie na Kalifonské universitě v Barkley studoval délku přežití onkologických pacientů po dobu více než 25 let.
To, na co přišel, doslova vyvedlo z míry celou vědeckou komunitu, která se dodnes s jeho zjištěními nedokázala smířit. Na konci svého výzkumu totiž došel k závěru, že navzdory obecně rozšířené víře, chemoterapie prostě nefunguje.

Byl svědkem, jak mnozí pacienti s rakovinou, které léčili chemoterapií, umírali hroznou smrtí. Mnozí z nich podlehli svému osudu mnohem dříve, než ti, kteří si nezvolili žádnou léčbu.

 

Celý článek

 

 

Poloha akné na tváři prozradí co máte v těle nemocného

Obecně platí, že se lidé obracejí na medicínu, když čelí nějakým zdravotním problémům. Nicméně konvenční léčebné a diagnostické postupy ne vždy přinesou efektivní výsledky.

V mnoha případech se alternativní medicína ukázala být v léčbě různých zdravotních problémů úspěšnější než ta konvenční. Lidé na celém světě propagují všelijaké léčebné metody jako bylinářství, akupunktura, jóga, ayurvéda a mnoho dalších.

I když je dobré chodit na preventivní lékařské prohlídky, potenciální zdravotní problémy můžete také diagnostikovat s pomocí alternativních metod.

Diagnostika podle akné v obličeji

Následující metodou si můžete diagnostikovat potenciální zdravotní problémy a to jednoduše na základě polohy akné na obličeji. Budete potřebovat jen zrcadlo, abyste zjistili, zda máte na obličeji nějaké akné nebo vyrážky. Pak určíte přesnou polohu a podíváte na obrázek níže, který naznačuje daná místa.

 

Celý článek

 

 

O tomto musíte vědět: Primární příčiny rakoviny prsu

Vše, co potřebujete pro uskutečnění změn, které vás ochrání před rakovinou, jsou znalosti.

Příčina č.1: Antirespiranty obsahující hliník

Používání antirespirantů je pro většinu lidí běžnou denní rutinou, o které příliš nepřemýšlejí. Zde je důvod, proč byste o tom přemýšlet měli. Pokud používáte antirespirant obsahující hliník, zvyšujete si tím své riziko rakoviny prsu.

Princip antirespirantů spočívá v utěsňování, uzavírání a blokování pórů, které vylučují pot v podpaží. No a jejich nejčastější aktivní látkou je právě hliník. To způsobuje nejen zablokování jedné z cest, kterými se vaše tělo detoxikuje (vylučuje toxiny v potu), ale zároveň také zvyšuje obavy, kde tyto kovy nakonec skončí.

 

Celý článek

 

 

Pokud jsou vaše ledviny poškozené, tělo vám vyšle těchto 8 znamení

Ledviny jsou životně důležité orgány a nacházejí se přímo pod hrudním košem. Jsou zodpovědné za očistu a detoxikaci, denně filtrují 10 až 150 litrů krve. Jsou také důležité pro udržování všech tělesných funkcí a udržují vaši krev zdravou. Podílejí se na vylučování nadměrného množství tekutin a odpadu z vašeho organismu.

Regulují hladinu elektrolytů a udržují kosti silné a zdravé, podílejí se na tvorbě červených krvinek a stabilizují krevní tlak.

V případě, že vaše ledviny nemohou správně vykonávat svou funkci, vaše zdraví může být ohroženo. Pečlivě si přečtěte následující problémy, které jsou spojeny s poškozením či selháním ledvin.

 

 

Celý článek

 

 

12 citátů lékařů, které rakovinová lobby nechce, abyste četli

Léčba rakoviny je prostě jasný byznys. Právě proto nemají velké farmaceutické firmy o lék na rakovinu zájem. Pokud totiž vyléčíte pacienta, nevyděláte tolik peněz, než když ho budete v nemoci udržovat co nejdéle.

Ale neposlouchejte nás. Poslechněte si to raději od těchto známých lékařů medicíny.

1/ Dr. Otto Warburg, laureát Nobelovy ceny za medicínu

Nikdo dnes nemůže říci, že se neví, co je primární příčinou rakoviny. Naopak neexistuje onemocnění, jehož primární příčina by byla lépe prozkoumána. Proto již dnes ignorace není omluvou, aby se nedalo udělat víc pro prevenci. Pokud chce lidstvo přežít, tak prevence, bez pochyb jednou musí přijít.

 

 

 

Vyléčení Crohnovy nemoci v terminálním stádiu

Crohnova choroba ovlivňuje celé trávicí ústrojí a nikoliv jen střeva. Na rozdíl od jiné choroby - ulcerózní kolitidy (vředového zánětu tlustého střeva) tato ovlivňuje celou stěnu střev a nikoliv jen vnitřní výstelku.

A západní medicína začíná až teď objevovat to, co čínská medicína nebo ájurvéda věděly už celá staletí: že totiž veškeré zdraví začíná a končí ve střevech

Shona Banda - pacientka, které byla diagnostikována Crohnova choroba někdy v roce 2004, podstoupila už mnoho operací a musela užívat mnoho léků, ale její stav se postupně zhoršoval až natolik, že jej lékaři označili za terminální.

 

Celý článek

 

 

Jak pročistit lymfatický systém a předejít až 80 % chronických chorob

Umíte si představit, co to znamená být vystaven desetitisícům toxinům, zatížený umělými produkty a zpracovanými potravinami každý týden? Bohužel, to je moderní realita, které se nám všem v současnosti dostává.

Detoxikace v našem těle probíhá běžně každý den. Vyvádějí se z něj ven přírodní chemické látky, ale i ty vytvořené člověkem, jako jsou domácí čistící prostředky či přísady z kosmetiky.

Dokonce i metabolické zplodiny, jako výsledek činnosti našich vlastních buněk, jsou považovány za toxické.

Jak tělo detoxikuje škodlivé látky

 

Celý článek