Jak Angelina Jolie skočila na lep doktorům a podlehla rakovině, kterou nemá

Mike Adams, editor Naturalnews

V textu, který publikoval list New York Times, vysvětlila Angelina Jolie své rozhodnutí nechat si odoperovat obě prsa, ačkoli nemá rakovinu, vysokou pravděpodobností vzniku této choroby. Podle lékařů se jednalo o "87% riziko onemocnění rakovinou prsu." A její řešení? Tři měsíce operací s výsledkem odstranění prsní tkáně.

Problém je vyřešen, že ano? Herečka uvádí, že po odstranění prsů riziko kleslo na pouhých 5%. Podle této bizarní logiky by si měli muži nechávat vyjmout varlata, aby "předešli rakovině varlat" a lidé obecně odoperovat tlusté střevo, aby "předešli rakovině tlustého střeva a konečníku." To by ale bylo šílené, tak to nikdo nedělá. jedním z nejzákladnějších principů medicíny přece je, že pacienti by neměli být vystavováni značným rizikům operací a anestezie (nemluvě o cenách těchto výkonů) se záměrem odstranit orgány, které jsou zdravé!

Nejsmutnější na tom všem je, že Angelinu Jolie obelhali. V první řadě neměla 87% riziko vzniku rakoviny prsu. A všechny ty ženy, které si četly její text v NYT byly obelhány také. Vysvětlím proč...


Jak onkologové manipulují statistiky a nahánějí ženám hrůzu, aby podstupovaly vysoce ziskové lékařské procedury

Samotný názor, že vznik rakoviny prsu je otázkou percentuálního rizika, je naprostá lež. Ve skutečnosti má ve svém těle každý včetně mě rakovinné mikrotumory. Rakovina není nemoc, kterou prostě "dostanete," jako když do vás náhodně udeří blesk. Je to něco, čemu musíte předcházet den za dnem, jídlo za jídlem, a to životním stylem, který zahrnuje suplementaci vitamínem D, zdravou výživu, superpotraviny, zeleninové šťávy a vyhýbaní se rakovinotvorným chemikáliím a radiaci.

Takže pokud lékař řekne, že máte "šanci" dostat rakovinu, nepřímo tím říká, že nemáte nad rakovinou žádnou kontrolu a to je absolutní lež - jinými slovy šarlatánství.

Dokonce i Angelina se svým genem BRCA1, který má souvislost se vznikem rakoviny prsu, může snadno dodržovat životní styl, který potlačuje projevy BRCA1. Není to žádná velká věda. Dokonce to není ani těžké.
Stačí vám k tomu jednoduché potraviny za pár dolarů denně, např. citrusové plody, zdroje resveratrolu (červené hrozny, červené víno), syrová košťálová zelenina, oleje s obsahem omega-3 mastných kyselin aj. Ty samé potraviny navíc pomáhají předcházet onemocněním srdce, diabetu, Alzheimerově chorobě a jiným chronickým onemocněním.

Mimochodem takový Indol-3-karbinol (I3C), přírodní sloučenina obsažená v košťálovinách jako je brokolice a zelí, poskytuje mocnou ochranu proti projevům genu BRCA1. Neslyšíme však onkology, že by říkali ženám, ať jedí více zelí, protože by to nepřineslo rakovinovému průmyslu žádné peníze. I3C si můžete volně koupit i jako efektivní potravinový doplněk - je to doslova protirakovinná prevence v kapsli.

Takže argumentovat pravděpodobností je čiré šarlatánství. To, že dostanete rakovinu, není náhoda. Je to otázka příčiny a následku. Buď je váš životní styl pro-rakovinný, a tak si prostě pěstujete rakovinu, nebo je protirakovinný, a tak ji držíte na uzdě a nebudete s ní mít v budoucnu problém. Příčina a následek jsou zodpovědné za růst i za prevenci nádorů. Není to loterie.


Je prostě fascinující, jak doktoři u žádného jiného tématu nevěří na štěstí nebo na vúdú, ale jakmile dojde na rakovinu, hned vnucují ženám mentalitu oběti a tvrdí, že rakovina je čistě otázkou štěstí a smůly a ženy tak podle nich nemají žádnou kontrolu nad svým zdravím. To je demotivující a úchylné! Totální podraz na ženy!


Proč nedává rakovinový průmysl ženám možnost, mít kontrolu nad svým zdravím?

Udivuje mě, že rakovinový průmysl nevěří na zákon příčiny a následku. Raději budou děsit ženy statistikami "rizik",  z nichž vyplývá, že člověk nemá nad rakovinou žádnou kontrolu.  Dát ženám možnost, aby měly kontrolu nad svým zdravím, je poslední věc, o kterou rakovinový průmysl stojí, protože by tak přicházel o zákazníky a o peníze.

Je přece daleko výhodnější ženy vyděsit a přivést je do takového stavu iracionální paniky, že kývnou na ty nejšílenější věci - třeba nechat si uříznout obě zdravá prsa, i když nemají rakovinu. A pak ještě věří tomu, že si doslova zachránily život tím, že souhlasily se zmrzačením zbytečnou onkologickou operací.

"Pravděpodobnost, že se u mě projeví rakovina prsu, se snížila z 87% na méně než 5%," tvrdí Angelina Jolie. "Mohu svým dětem říci, že se nemusí bát, že o mě přijdou kvůli rakovině prsu."

Řekne také svým dětem, ať se v zájmu prevence proti nějaké chorobě zmrzačí? A co se stane, až zjistí, že má riziko vzniku rakoviny mozku? Usekne si hlavu a ještě tomu bude říkat léčba?

......

Více originál: http://www.naturalnews.com/040349_Angelina_Jolie_breast_cancer_surgery.htm

 

 

 

Odhalení: PR akce Angelina Jolie zabrala, akcie společnosti na výzkum a patenty genů trhají rekordy

Mike Adams, editor Naturalnews

Oznámení Angeliny Jolie, že prochází oboustrannou mastektomií (chirurgické odstranění obou prsů), i když žádnou rakovinu neměla, nebyla vůbec nevinná, spontánní "hrdinská volba", tak jak to vyobrazila masová média. Jak zjistil server NaturalNews, vše se zcela přesně shoduje se zahájením na profit zaměřené PR kampaně soukromé společnosti. Ta byla naplánována měsíce dopředu a jistě jen náhodou se střetává v čase s blížícím se rozhodnutím amerického Nejvyššího soudu o životaschopnosti patentování genu BRCA1.

To však již médiím hlavního proudu masově uniklo, a odmítají podobné věci zkoumat. Zkusme si tedy vysvětlit firemní propojení, finanční vazby, investory, fúze, lidské genové patenty, soudy, vyvolávání masového strachu mezi obyvateli a miliardy dolarů, které leží v sázce. Pokud se zaměříte na více než jeden segment, najednou vidíte mnohem více, než jen nevinně vypadají paní, která uplatnila svou "svobodnou volbu a rozhodla se".
Začíná se hrát o ochranu miliard dolarů získu, díky pečlivě rozmyšlené PR kampani určené k obrovské manipulaci veřejným míněním žen.

Příznačné součástky lze samozřejmě spatřovat hned od začátku. Angelina Jolie, což je vysoce vyleštěná a hýčkaná značka, píše svůj psychologický opus pro New York Times, kde pečlivě a řemeslně naprosto skvěle formuluje klasické základní body, odvolávající se na "volbu", což je pro politiku klíčové slovo za spolupracujícího koučinku jejího manžela, který přidává slova jako "silnější", "hrdost" a "rodina". Tedy základní slova pro úspěch čehokoli v americké společnosti.

Nicméně, tím hlavním žhavým důkazem svědčícím proti Angelině Jolie, která zdánlivě spontánně vydává prohlášení, je to, že tento týden vyšla také na obálce časopisu People. Jenže tento časopis má obvykle uzávěru 3 týdny před tím, než se objeví na stáncích. A pak už se nelze příliš divit, že používá stejného jazyka, který jsme četli v tom zdařilém kusu v New York Times. Jsou tam "její odvážná volba", stejně jako "bylo to správné rozhodnutí". Tento květnatý, provolební jazyk rozhodně není náhoda. Dokazuje to tedy, že oznámení Angeliny Jolie bylo jen dobře naplánovanou firemní PR kampaní a pečlivou řemeslnou prací s vydanými zprávami, které měly zapůsobit na veřejné mínění. Ale proč by to Jolie dělala, aby ovlivňovala desítky milionů Američanek a žen po celém světě?

 

Ano, jsou to trilióny dolarů korporátních zisků!

Americký nejvyšší soud má totiž v brzké době rozhodnout, jak je to se životaschopností patentové ochrany genu BRCA1. Oznámení Angeliny Jolie ve svém pečlivě propracované jazykové mutaci tedy okamžitě zařídilo tento bezprostřední vliv:

1) Způsobilo, že ženy po celém světě se lekly a začaly se bát rakoviny prsu na základě falešných statistických údajů, které vnášejí strach do srdce každého, kdo má prsa.

2) Způsobilo, že ženy okamžitě zaklekly do bloků a vystartovaly, aby se pokusily zjistit, jak vlastně otestovat, zda mají v těle nyní již známý BRCA1 gen. Tato testovací procedura je jen náhodou patentována společností "Myriad Genetics". Právě díky tomuto patentu jsou testy značně drahé, jeden každý stojí něco mezi 3-4 tisíci dolarů. Testování samotné je tedy multimiliardový tržní byznys, ovšem pouze v případě, že platnost patentu potvrdí nadcházející rozhodnutí Nejvyššího soudu.

3) Způsobilo, že cena akcií společnosti Myriad Genetics (MYGN) doslovo vyletěla na 52 týdenní maximum a dál roste. "Akcie uzavíraly o 3% výše již v úterý, kdy vyšel zmíněný článek v New York Times," napsal Marketwatch.com.

4) Převzalo řízení veřejného mínění, jež by mohlo ovlivnit nastávající rozhodnutí Nejvyššího soudu USA, jež by mělo rozhodnout ve prospěch firemního vlastnictví lidských genů.

 

Ženy na celém světě byly za výrazné podpory mediální tvářičky Angeliny Jolie podvedeny a využity

Nemají totiž ponětí, jaká hra se rozehrála, nemají tušení, že to, o co se hraje, je vysoce ziskový trh odvětví rakoviny. Abyste celou záležitost lépe pochopili, budete opravdu muset sahnout výrazně hlouběji.

"Myriad Genetics tak zažívá svou slastnou burzovní raketu, která by měla odstartovat trychtýř miliard dolarů, které přistanou v Salt Lake City ve společnosti MYGN, jež je držitelem patentu na test, který určil, že herečka má 87% šanci, že onemocní rakovinou prsu, stejně jako patent na samotný gen," napsal burzovní server MarketWatch.com.

Je to však teprve začátek. Pokud Nejvyšší soud bude ovlivněn a přiklepne obhájení patentu, mohlo by to znamenat pro dalších několik let bilionový byznys. Ba co více, Myriad Genetics je údajně "zralý pro fúze", jak uvádí odborný finanční tisk, neboť je součástí "super-žhavého" průmyslu točícího se kolem lidského genomu.
"Největší světový výrobce pro testování DNA a přístroje pro analázu, společnost LIfe Technologies Corp. prohlásil, že je připravený získat Thermo Fisher Scientifc za rekordních 13.600.000.000 dolarů," píše MarketWatch. "Závod, který se vydal na cestu pokrokového byznysu před 26 lety, se dál žhaví, tak jak se zahraniční vlády a korporace přidávají k vládě Spojených států a pomáhají financovat zadání, jež si klade za cíl zmapovat veškerý lidský genom. A dokonce i v nedávné záplavě fúzí a akvizic v prostoru genomiky se ukazuje, že investoři mají stále možnost profitovat z tohoto multimiliardového průmyslu."

 

Více originál: http://www.naturalnews.com/040365_Angelina_Jolie_gene_patents_Supreme_Court_decision.html

 

 

 

 

Nejúčinnější extrakty z

 

s    Certifikáty

 


ČESKO, SLOVENSKO,

 

 

Nejsilnější extrakt z REISHI na českém trhu!!!
Extrakt s vysokým obsahem triterpenoidů. Více než 20 triterpenoidů%!

l

100% Sibiřská Čaga

 

 

 VAKCÍNY   JSOU

ODHALUJÍ   TAJNÉ

článek

 

REZISTENTNÍ    BAKTÉRIE

USMRTÍ   UŽ    DENNĚ

článek

 

CHEMICKÉ     LÉKY

BRZDÍ

REGENERAČNÍ

 

 

LÉČIVÉ 

NEJEN K PREVENCI 

ANEB   ŽIVOT

příroda uzdravuje

 

Polysacharid Beta-glukan obsažený v léčivých houbách je látka, co současný člověk více než potřebuje. Můžeme ho pokládat za moderní kámen mudrců, který byl po dlouhém hledání nalezen

 Více 

 

 

 • Alzheimer
 • Parkinson
 • Mozková mrtvice
 • Roztroušená skleróza
 • Demence
 • Borélie v mozku
 • Ochrana mozku

 

 

 

 

PŘIROZENÁ

CESTA    NEJEN

 

harmonizátory

 

 

 

 

CHITOMAXTM

Superionherbs, Anglie

patentově chráněná látka

anglická farmaceutická kvalita

 

 

Složení Fenuprimu:

Obsah jedné tobolky:

Balení: 90 kapslí

 


Článek o Chitomaxu a Fenuprimu zde

 

-V

Zdraví velký černý pes Sorbon s paničkou I.H.

 

 

 

 

 

 

 

NOVÉ

 

Jak přestat úspěšně kouřit

O škodlivosti kouření naprostá většina kuřáků nepochybuje. Každoročně se více než třetina závislých na nikotinu pokouší nějakou formou přestat. Výsledky jsou velice špatné. Po roce od zahájení abstinence nekouří méně než 1 z 20, efektivnost je pod 5%.

Žvýkačky, náplasti s nikotinem, to odhaduji jako cestu pouze pro zbohatnutí výrobců. Osobně jsem je zkoušel před mnoha lety, účinek maximálně 3 dny.

Vyzkoušel jsem více metod, zaplatil tisíce korun, ale nic nezabralo trvale. Více méně jsem zkoušel všechny alternativní způsoby léčby, léčitele... Efekt - maximálně 2 měsíce.

 

Ale byl tu háček

Odjakživa jsem se vyhýbal užívání chemických léků. A jako dovozce a prodejce léčiv především z Francie jsem se jim vyhýbal obzvlášť...

 

Celý článek

 

 

Mozek a jeho spolehlivé poškozování 5 složkami potravin

V současnosti není na světě nouze o věci, ze kterých lidé šílí. Existuje, ale několik látek, ze kterých lidé šílí ve velmi krátké době.

Tyto látky poškozují nejen mozek, ale i střeva a játra. Přitom zodpovědnost za jejich přítomnost v potravinách nese člověk, jeho geniální mysl také jak rychle zbohatnout.

Pokud chcete, aby nedocházelo k poškozování Vašeho mozku a měli jste čistou mysl, buďte obezřetní na tyto složky potravin.

 

Celý článek

 

 

Další velká rána farmaceutickým firmám: Léky na cholesterol - statiny - jsou prý zcela bezcenné

Poslední doba byla pro farmaceutické firmy velmi těžká. Byly totiž publikovány 3 velké studie, které kompletně vyvrátily jakoukoli efektivnost více druhů nejpoužívanějších léků.

Následky těchto studii mohou být pro tyto společnosti zdrcující, protože se jedná o extrémně ziskové léky, které nejednou tvoří hlavní jádro jejich příjmů.

 

 

Celý článek

 

 

Očkovat nebo ponechat dětským infekcím volný průběh? O souvislostech vakcinací, srdečních onemocnění a rakoviny

I když po zavedení vakcín došlo ke snížení výskytu spalniček a příušnic, vědci nyní zjišťují, že tyto dětské infekce plní cennou funkci a možná jsou i nezbytné pro normální vývoj našeho imunitního systému. Jako příklad vědeckého bádání v této problematice lze uvést třeba rozsáhlou japonskou studii[1], která proběhla v roce 2015. V ní se došlo k závěru, že spalničky a příušnice, které děti prodělají, mají výrazně protektivní účinky před smrtelnými srdečními příhodami a mrtvicemi v dospělosti. V rámci této studie bylo několik let sledováno více než 100 000 mužů a žen ve veku 40-79 let, aby se u nich stanovila pravděpodobnost úmrtí na aterosklerotická kardiovaskulární onemocnění.

 

Celý článek

 

 

62-letý muž se vyléčil z diabetu 2.typu vyřazením těstovin a pečiva

Až vám příště bude někdo tvrdit, že diabetes 2.typu je neléčitelný, poukažte na zázračnou cestu za zdravím, kterou absolvoval Geoff Whitington - Angličan, jenž se definitivně vyléčil ze svých diabetických potíží. Podařilo se mu to díky úsilí jeho dvou milujících synů, kteří otce vyvedli z bludného kruhu, v němž se pohyboval už mnoho let.

Tento muž trpěl vysokou nadváhou, hormonální nevyvážeností a dokonce mu už hrozila i amputace nohy, takže se vzdával jakýchkoliv nadějí na svou zdravou budoucnost. Pracoval jako strážný v dlouhých 15-hodinových směnách a jeho zdravotní stav byl také důsledkem jeho špatné životosprávy.

 

Celý článek

 

 

Ib....... způsobuje tisíce úmrtí ročně: Přírodní náhrada je bezpečná

Nedávný článek publikovaný tiskovou agenturou Reuters odhalil zajímavá zjištění o lécích užívaných proti bolestem jako je ib......n (například účinná látka v přípravku Ib....n. Češi mají na hlavu nejvyšší spotřebu léků proti bolesti v EU, což cosi vypovídá o úrovni zdejší chemické medicíny).

Článek uvádí, že výše uvedená léčiva zvyšují riziko srdečního infarktu ve stejné míře jako léky, které byly v minulosti staženy z trhu kvůli jejich vysokým rizikům. Jeden z takto stažených léků,
byl příčinou až 30.000 úmrtí v důsledku srdečních infarktů a náhlých srdečních příhod.

 

Celý článek

 

 

Takto vyléčíte chronickou boreliózu, i když to už lékaři vzdali

Lymská bolerióza je infekce bakterií Borrelia burgdorferi (v Česku je tento typ poměrně vzácný, viz Lymská borelióza). Přenáší se hlavně klíšťaty, ale spekuluje se, že její možnými přenašeči mohou být i další druhy hmyzu jako jsou komáři či blechy.

Není přenosná z člověka na člověka, přestože nejnovější poznatky ukazují na to, že za jistých okolností k tomu může dojít, například při intimním styku.

Příznaky lymské boreliózy

Příznaky tohoto onemocnění se liší, ale ve většině případů se vyvíjejí podle následujícího scénáře.

Fáze 1 – den 3 až 30 po bodnutí

Někdy se tato fáze nazývá i „časná lokální infekce“.

U 70 až 75 % lidí se rozvine zarudnutí. Jde o charakteristické „býčí oko“ se středem v místě kousnutí klíštětem. Nesvědí ani nebolí, ale na dotek může vyvolávat pocit tepla. Rozvoj příznaků podobných chřipce: horečka, zimnice, zduření lymfatických...

 

Celý článek

 

 

Jak detoxikovat každý orgán a už nikdy nebýt nemocný ani unavený

Všimli jste si, že stále více a více lidí, dokonce i mladých, podléhá chronickým onemocněním, rakovině či autoimunitním chorobám? Naše tělo je sice za optimálních okolností dokonalé, ale má i svá slabá místa.

Jedním z takových slabých míst jsou
toxiny z prostředí, které mají schopnost poškozovat naše DNA, což pak způsobuje fyzické poškození. Ke genetickým změnám však může docházet nejen v důsledku vlivu toxinů.

Spouštěčem dokáží být i stres, duševní plytkost, hormonální a endokrinní nerovnováha, parazity, viry, bakterie, nadbytek cukru, pesticidy, těžké kovy a podobně. Totiž, tělo a duše jsou jedno. Skutečná medicína se proto musí zaměřit na obě oblasti.

 

Celý článek

 

 

Zásadní průlom v medicíně: cukrovku 2. typu lze vyléčit pouhou změnou jídelníčku - 700 kalorií denně po dobu pouhých 8 týdnů

Jeden z posledních výzkumů „objevil“ metodu léčby, kterou doporučoval Mike Adams - editor serveru NaturalNews už před deseti lety: vhodně sestavený jídelníček působí proti diabetu 2. typu a dokonce jej může i vyléčit.

 

Vědci došli k závěru, že speciální nárazová dieta trvající pouhých 8 týdnů může vyléčit tuto chorobu

 

A co víc, i lidé, kteří mají diabetes více než deset let, mohli po této dvouměsíční dietě zaznamenávat její ústup.

 

Celý článek

 

 

Mamografy způsobují více rakovin prsu, než ji detekují

Dr. Ben Johnson: Napsal jsem knihu pro ženy pod názvem Tajemství moudrosti o zdraví poprsí (The Secret of Health Breast Wisdom) protože my, lékařská komunita, způsobujeme ženám rakovinu tím, že od nich požadujeme vyšetření na mamografu.

Mamografy způsobují rakovinu. Tečka.

Přesto, když dnes žena navštíví svého gynekologa nebo rodinného lékaře, bude se jí toto vyšetření obrazně řečeno „tlačit do hlavy“.

Bude vystavena silnému nátlaku, aby šla na mamograf, který jí může přivodit rakovinu prsu.

Mamograf životy nezachrání. Pokud na něj půjdete, máte o 4% vyšší riziko úmrtí. Po každém mamografu! Tečka.

 

Celý článek

 

 

Tučnými a oteklými vás dělají toxiny v tukové tkáni. Ukažte jim STOPku!

Bohužel, všichni dnes žijeme v toxickém prostředí, kde jsme permanentně vystaveni potravinám, které jsou znečištěné chemikáliemi. Proto je toxinům téměř nemožné se vyhnout.

Pro nás to pak znamená, že náš trávicí systém a hlavně játra se mohou snadno přetížit. Jsme sice stavění tak, aby se z nás škodlivé látky neustále vyplavovaly, pokud jich je však příliš, tělo to pak nemusí zvládat a namísto vyplavování se v něm začnou usazovat.


Toxiny dělíme do dvou kategorií:

 • rozpustné ve vodě
 • rozpustné v tucích
 

Celý článek

 

 

Ohromení vědci konečně přiznali, že vysoká průměrná délka života Japonců souvisí se stravou a nikoliv s geny

Všichni sníme o dlouhém životě bez nemocí. Zatímco se průměrný věk v rozvinutých zemích pomalu zvyšuje, neplatí to tak docela o poklesu nemocnosti a zdravotních postiženích.

Jedna z posledních studií, publikovaných v časopise the British Medical Journal, ale možná odhalila klíč k té žádoucí dlouhověkosti. Není žádným tajemstvím, že
mezi nejzdravější lidi na světě patří Japonci. Vykazují druhý nejvyšší dosahovaný věk a také obezita se mezi nimi vyskytuje pouze s četností 3,5%. Američané naopak zaujímají až 43. místo u dlouhověkosti a jejich obezita se nyní pohybuje kolem 35%.

 

Celý článek

 

 

Upozornění

na

NOVÉ ČLÁNKY

na Váš mail

1x měsíčně

 

 

Reishi a Cordycepsu

 

kvality   COA   pro

 


NĚMECKO a RAKOUSKO

 

 

100% spórový prášek z Duanwood Red Reishi!!!
Nejsilnější Cordyceps na českém trhu!!!

l

Betaglucan MaxCell

k

k

 

 

Betaglucan MaxCell

 

 

k

 

TOTÁLNÍM   PODVODEM

VLÁDNÍ   DOKUMENTY

 

 

NA    ANTIBIOTIKA

1900    LIDÍ

 

 

PŘINEJMENŠÍM

PŘIROZENÉ

POCHODY

 

k

HOUBY

VŠECH CHOROB

BEZ NEMOCÍ

spolehlivě a jistě

 

Beta-glukan byl izolován a v následujících klinických studiích vykazoval značnou stimulační schopnost u onemocnění, která dlouhou dobu nemohla být zvládnuta jinými metodami

prof. Vilém Palisa DrSc, český špičkový onkolog

 

 

Nejsilnější Cordyceps na českém trhu!!!
100% Sibiřská Čaga
 • Cukrovka
 • Crohnova choroba
 • Lupénka
 • Ekzémy
 • Žaludek
 • Játra
 • Autoimunitní onemocnění

 

 

 

 

A    ÚČINNÁ

K    HUBNUTÍ

 

metabolismu

 

 

 

 

FENUPRIMTM

Superionherbs, Anglie

patentově chráněné složení

anglická farmaceutická kvalita

 

 

Jak učinkuje Fenuprim? - video

 

 

 

 

Přišel nám dopis jedné naší zákaznice i s fotografií z řad čtyřnohých přátel člověka - Superionherbs.cz 1.12.2015

Vážení dvojnožci, chci vám říci svůj příběh. Jsem jeden z “miláčků” českých rodin. Kříženec vlčáka z labradorem, kterého si vzali z útulku. Ve 12ti letech jsme dostal dle laboratoře rakovinu sliných žláz. Nádory na krku praskly a po určité době se rána zacelila. Dostal jsme lék a lék a na naději … před… Po léku a léku jsem nabíral na váze a tak byly váhou ohroženy klouby a můj pohyb. Pan veterinář lék a lék odstavil a měl jsem pouze včelí propolis. Panička si prostudovala dostupné knihy o čínské medicíně – našla Duanwood Reishi a Cordyceps – koupila mi tyto dvě houby, které jsem začal každý den v kapslích užívat. Dnes je tomu už 13 měsíců, jsem čiperný, plný života a zřejmě zdráv. Je mi 13 let. Ať žije čínská medicína a jako prevenci ji budu užívat celý zbytek života.

 

 

ČLÁNKY

 

Kdy budeme moci úplně zvrátit šedivění vlasů?

Příčina šedivění vlasů

Šedivění způsobuje nižší hladina enzymu kataláza v kombinaci s nižší úrovní enzymů MSR A a MSR B, které opravují poškození peroxidem vodíku. Lidem se šedinami se hromadí peroxid vodíku ve folikulech, tedy ve tkáních, které obalují vlasy a z nichž vlasy vyrůstají.

Metabolizmus peroxidu vodíku versus věk člověka

Tělo peroxid vodíku vytváří v malých dávkách v rámci metabolických procesů. Organismus mladých lidí jej dokáže rychle odbourávat. U starších lidí tento proces začne postupně probíhat pomaleji a nakonec neodbouraný peroxid napadne enzym tyrozin kynázy, který je zodpovědný za tvorbu melaninu, což je základní pigmentová složka vlasů.

Následkem toho vlasy začnou šedivět, přičemž se vlasy vybělují zevnitř.

 

Celý článek

 

 

Muži zírají, proč ženy potřebují více spánku

Experti z Duke univerzity provedli  studii, která potvrdila, že ženy potřebují  ke své regeneraci více spánku než muži.

Tento výzkum byl proveden na základě informací, že ženy těžko snáší následky mentální a fyzické vyčerpanosti pokud mají nedostatek spánku.

Výsledek muže nepotešil

Zjištěné poznatky vedou k novým zdravotním doporučením pro ženy, které mívají standardně vyšší riziko kardiovaskulárních onemocnění, depresí a psychologických problémů oproti svým polovičkám.

 

Celý článek

 

 

Varování: Pokud používáte Alobal, tak přestaňte. Hrozí vám vážné následky

Po dlouhou dobu je hliníková folie běžnou součástí kuchyně. Proč? Je velmi užitečná pro mnoho použití. Kromě pečení se používá i na prodlužování trvanlivosti potravin tím, že se do ní balí jídlo, zakrývají se kastroly a takto se potraviny uchovávají v ledničce.

Ale nyní poslední výzkumy potvrzují, že pokud tuto folii budete používat, budete se dále vystavovat závažným zdravotním rizikům.

g
 

Celý článek

 

 

Sedm důvodů, proč přírodní terapie nejsou někdy na rakovinu účinné 

Ortodoxní medicína má řadu způsobů, jimiž zakrývá fakt, že její léčebné metody na rakovinu většinou vedou k úmrtí onkologických pacientů. Je totiž jednodušší tvrdit, že pacient podlehl rakovině a ne otravě na chemoterapii nebo na poškození orgánů způsobených ozařováním.

Navzdory prohlášením o vysoké úspěšnosti standardní léčby, je
skutečná míra jejich vyléčení velmi nízká.


Jak konvenční onkologie manipuluje statistiky

Na oklamání veřejnosti a marketingovou propagaci svých terapií používá onkologie několik triků a slovních hříček.

 

 

Celý článek

 

 

11 příznaků toho, že jste energeticky vysáváni lidmi kolem vás

Základem bytí mnoha lidí je živení se energií jiných. K tomu, abyste byli schopni se pohybovat v jakékoliv dimenzi, potřebujete energii. Všechny lidské bytosti vyžadují energii, aby existovaly, aby dokázaly cokoli dělat. Když mluvíme o energetických upírech, nemyslíme tím klasické upírů z filmů, kteří sají krev.

Odkaz na upíry používáme jako výraz pro označení nedobrovolného odčerpávání životní energie ze živých bytostí a to buď ve fyzické nebo nefyzické rovině, tedy na všech úrovních – fyzické, emocionální, mentální a duševní. Někdy se to označuje i jako psychický útok. Nicméně psychický útok je trochu něco jiného a dokáže vyvolat ještě více mizérie než energetické upírství.

 

Jak dlouho žije pacient s chemoterapií a jak dlouho bez ní?

Dr. Hardin B. Jones, bývalý profesor medicínské fyziky a fyziologie na Kalifonské universitě v Barkley studoval délku přežití onkologických pacientů po dobu více než 25 let.
To, na co přišel, doslova vyvedlo z míry celou vědeckou komunitu, která se dodnes s jeho zjištěními nedokázala smířit. Na konci svého výzkumu totiž došel k závěru, že navzdory obecně rozšířené víře, chemoterapie prostě nefunguje.

Byl svědkem, jak mnozí pacienti s rakovinou, které léčili chemoterapií, umírali hroznou smrtí. Mnozí z nich podlehli svému osudu mnohem dříve, než ti, kteří si nezvolili žádnou léčbu.

 

Celý článek

 

 

Poloha akné na tváři prozradí co máte v těle nemocného

Obecně platí, že se lidé obracejí na medicínu, když čelí nějakým zdravotním problémům. Nicméně konvenční léčebné a diagnostické postupy ne vždy přinesou efektivní výsledky.

V mnoha případech se alternativní medicína ukázala být v léčbě různých zdravotních problémů úspěšnější než ta konvenční. Lidé na celém světě propagují všelijaké léčebné metody jako bylinářství, akupunktura, jóga, ayurvéda a mnoho dalších.

I když je dobré chodit na preventivní lékařské prohlídky, potenciální zdravotní problémy můžete také diagnostikovat s pomocí alternativních metod.

Diagnostika podle akné v obličeji

Následující metodou si můžete diagnostikovat potenciální zdravotní problémy a to jednoduše na základě polohy akné na obličeji. Budete potřebovat jen zrcadlo, abyste zjistili, zda máte na obličeji nějaké akné nebo vyrážky. Pak určíte přesnou polohu a podíváte na obrázek níže, který naznačuje daná místa.

 

Celý článek

 

 

O tomto musíte vědět: Primární příčiny rakoviny prsu

Vše, co potřebujete pro uskutečnění změn, které vás ochrání před rakovinou, jsou znalosti.

Příčina č.1: Antirespiranty obsahující hliník

Používání antirespirantů je pro většinu lidí běžnou denní rutinou, o které příliš nepřemýšlejí. Zde je důvod, proč byste o tom přemýšlet měli. Pokud používáte antirespirant obsahující hliník, zvyšujete si tím své riziko rakoviny prsu.

Princip antirespirantů spočívá v utěsňování, uzavírání a blokování pórů, které vylučují pot v podpaží. No a jejich nejčastější aktivní látkou je právě hliník. To způsobuje nejen zablokování jedné z cest, kterými se vaše tělo detoxikuje (vylučuje toxiny v potu), ale zároveň také zvyšuje obavy, kde tyto kovy nakonec skončí.

 

Celý článek

 

 

Pokud jsou vaše ledviny poškozené, tělo vám vyšle těchto 8 znamení

Ledviny jsou životně důležité orgány a nacházejí se přímo pod hrudním košem. Jsou zodpovědné za očistu a detoxikaci, denně filtrují 10 až 150 litrů krve. Jsou také důležité pro udržování všech tělesných funkcí a udržují vaši krev zdravou. Podílejí se na vylučování nadměrného množství tekutin a odpadu z vašeho organismu.

Regulují hladinu elektrolytů a udržují kosti silné a zdravé, podílejí se na tvorbě červených krvinek a stabilizují krevní tlak.

V případě, že vaše ledviny nemohou správně vykonávat svou funkci, vaše zdraví může být ohroženo. Pečlivě si přečtěte následující problémy, které jsou spojeny s poškozením či selháním ledvin.

 

 

Celý článek

 

 

12 citátů lékařů, které rakovinová lobby nechce, abyste četli

Léčba rakoviny je prostě jasný byznys. Právě proto nemají velké farmaceutické firmy o lék na rakovinu zájem. Pokud totiž vyléčíte pacienta, nevyděláte tolik peněz, než když ho budete v nemoci udržovat co nejdéle.

Ale neposlouchejte nás. Poslechněte si to raději od těchto známých lékařů medicíny.

1/ Dr. Otto Warburg, laureát Nobelovy ceny za medicínu

Nikdo dnes nemůže říci, že se neví, co je primární příčinou rakoviny. Naopak neexistuje onemocnění, jehož primární příčina by byla lépe prozkoumána. Proto již dnes ignorace není omluvou, aby se nedalo udělat víc pro prevenci. Pokud chce lidstvo přežít, tak prevence, bez pochyb jednou musí přijít.

 

 

 

Vyléčení Crohnovy nemoci v terminálním stádiu

Crohnova choroba ovlivňuje celé trávicí ústrojí a nikoliv jen střeva. Na rozdíl od jiné choroby - ulcerózní kolitidy (vředového zánětu tlustého střeva) tato ovlivňuje celou stěnu střev a nikoliv jen vnitřní výstelku.

A západní medicína začíná až teď objevovat to, co čínská medicína nebo ájurvéda věděly už celá staletí: že totiž veškeré zdraví začíná a končí ve střevech

Shona Banda - pacientka, které byla diagnostikována Crohnova choroba někdy v roce 2004, podstoupila už mnoho operací a musela užívat mnoho léků, ale její stav se postupně zhoršoval až natolik, že jej lékaři označili za terminální.

 

Celý článek

 

 

Jak pročistit lymfatický systém a předejít až 80 % chronických chorob

Umíte si představit, co to znamená být vystaven desetitisícům toxinům, zatížený umělými produkty a zpracovanými potravinami každý týden? Bohužel, to je moderní realita, které se nám všem v současnosti dostává.

Detoxikace v našem těle probíhá běžně každý den. Vyvádějí se z něj ven přírodní chemické látky, ale i ty vytvořené člověkem, jako jsou domácí čistící prostředky či přísady z kosmetiky.

Dokonce i metabolické zplodiny, jako výsledek činnosti našich vlastních buněk, jsou považovány za toxické.

Jak tělo detoxikuje škodlivé látky

 

Celý článek