Černá ředkev - detoxikace jater a žlučníku, aneb žlučník bez písku a kamínků

Jedním z nejdůležitějších orgánů našeho těla jsou játra. Představují totiž důmyslnou chemickou továrnu, která zpracovává látky tělu škodlivé až jedovaté a naopak vyrábí ty, které k životu nutně potřebujeme. V dnešní době však naše tělo přijímá toxických látek celou řadu. Naše játra jsou díky tomu hodně zatěžována, a proto bychom jim měli věnovat náležitou péči. Jedním z přírodních prostředků, které na játra působí blahodárně je i černá ředkev.

Černá ředkev se jako zelenina pěstovala již před 4 tisíci lety v Číně, ještě o něco dříve ji pravděpodobně znali Egypťané. Slované ji objevili až ve středověku, oceňovali ji však nejen jako chutnou zeleninu, ale i jako účinnou léčivou rostlinu. V našich zemích pak na dlouho upadla téměř v zapomnění, dnes se však díky svým jedinečným účinkům na naše zdraví znovu vrací na výsluní.

Černá ředkev osahuje řadu životně důležitých látek. Vitaminu C v ní za syrova najdeme více než v citrónech. Kromě něj obsahuje i vysoké množství vitaminu E, B1, B2, B6 a beta-karotenu, z minerálů jsou v ní hojně zastoupeny železo, síra, měď, vápník, hořčík, draslík a fosfor.

Vysokému obsahu látek zvaných fytoncidy vděčí ředkev za své antibiotické účinky. Důležitou složkou jsou i hořčičné silice obsahující síru. Právě jim totiž ředkev vděčí nejen za svou nenapodobitelnou štiplavou chuť, ale i za svůj blahodárný vliv na naše játra. Tyto silice můžeme najít i ve všech příbuzných rostlinách včetně známých ředkviček, černá ředkev jich však obsahuje největší množství.

Dopřejte svým játrům očistu pomocí černé ředkve

Kdo by měl černou ředkev konzumovat především? Především lidé trpící nedostatečnou funkcí jater. Ta se může projevovat například zvýšenou únavou, bolestmi hlavy, páchnoucím dechem, trávicími obtížemi, žlutavým zbarvením povlaku jazyka či očního bělma. Při změně ročního období, kdy jsou játra zatěžována nejvíce, je však zhruba dvacetidenní čisticí jaterní kúra, která využívá černou ředkev nebo její šťávu, vhodná téměř pro každého.

Blahodárné účinky ředkve na lidské zdraví ocení i lidé trpící trávicími obtížemi, jako je zácpa, nadýmání a pocit těžkosti po jídle. Šťáva z ředkve se doporučuje i při nespavosti a bolestech hlavy, smíchaná s medem se odnepaměti využívá při léčbě kašle a bronchitid, podporuje tvorbu žluči a rozpouští žlučové kaménky.

Ředkev naopak není vhodná pro osoby trpící průjmy, žaludečními a dvanácterníkovými vředy, zvětšenou štítnou žlázou a všechny, kdo po jejím požití pociťují žaludeční obtíže.

Jak užívat ředkev?

Černou ředkev můžeme samozřejmě konzumovat jako běžnou zeleninu. Velice chutná je pokrájená na chleba s málem či sýrem anebo jako přísada do nejrůznějších salátů.

Pro pravidelné užívání a nárazové čisticí kúry je však mnohem vhodnější šťáva z černé ředkve. Musí být ovšem 100% a čerstvá. Můžeme samozřejmě využít i některé potravní doplňky obsahující kvalitní a čerstvou šťávu z ředkve, vhodný je například belgický přípravek Rabanon, který obsahuje 100% šťávu z černé ředkve pocházející výhradně z ekologického zemědělství. Minimum pozitivních účinků si naopak zachovává ředkev v sušené formě.

Zdroj: celostnimedicina.cz

Bio Rabanon

je 100% extrakt z černé ředkve, který detoxikuje a přispívá k normální činnosti žlučníku a jater. Bio Rabanon dokonale vyčistí organismus a obnovuje harmonii jeho funkcí.

V mnohých případech je náhlý pokles formy a nedostatek elánu častým projevem špatné funkce jater, trávení a průchodu střevy. Aby jste svůj tonus obnovili, zajistěte si nejprve správné fungování svého trávení a střev, protože nejen v alternativní medicíně se uvádí, že špatná funkce střev je zdrojem dalších problémů a onemocnění.

Bio Rabanon je 100% výtažek z černé ředkve pěstované v čistých přírodních podmínkách bez použití umělých hnojiv či jiných chemických látek. Černá ředkev obsahuje vysoké množství vitamínu C a B, dále minerální látky, zejména železo, síru, měď, vápník, hořčík, draslík a fosfor. Důležitou složkou je i silice raphanol s velmi aktivní sirnou složkou, které černá ředkev vděčí nejen za svou nenapodobitelnou štiplavou chuť, ale i za svůj blahodárný vliv na naše játra a žlučník.

Šťáva Bio Rabanon je získávána ultramoderní metodou studené extrakce z čerstvé úrody černé ředkve. Bezprostředně po zpracování se naplní do ampulí, což zaručuje, že ve šťávě zůstanou všechny rostlinné aktivní látky, které jsou zdrojem účinku a proslulosti černé ředkve.

Dávkování Bio Rabanonu

Užívejte 2 ampule denně ráno na lačno, případně lze ředit vodou nebo citrónovou šťávou. Před použitím protřepejte. Speciálně vyráběné ampule se snadno rozlomí lehkým tlakem prstů, případně použijte ubrousek. 20 denní kúru opakujte 2-3x do roka (nejlépe při změně ročního období, kdy jsou játra nejvíce zatěžována).

Balení

20 ampulí x 10 ml - dávka na 10 dní

Země původu

Belgie

Zkušenosti paní Marie Treben s černou ředkví

Šestitýdenní kúra se šťávou z černé ředkve dosud pomohla pokaždé, nešlo-li o řídký případ s nerozpustnými kameny. Potom pomůže pouze operace. Ředkev se odstředí v domácí odstředivce a začíná se ráno se 100 g šťávy a dávka se pomalu, v průběhu tří týdnů, zvyšuje až na 400 g, potom se opět tři týdny snižuje až na 100 g šťávy. Při zánětu žaludku nebo střev není používání této kúry dovoleno. Opatrně když pacient černou ředkev špatně tráví, má již sklon k průjmu a má problémy se zvětšenou štítnou žlázou (kvůli strumigennímu účinku thiokyanátů obsažených v esenciálním oleji černé ředkve).

Následující příhoda ukáže jak rychle lze touto šťávou rozpustit žlučníkové kameny. Manželka bývalého generála si dala kameny vyoperovat. Byly malé i velké. Ráda je ukazovala a nakonec si je nechala zasadit do rukojeti nože. Jednoho dne, když krájela černou ředkev, ji  překvapila návštěva. Odložila nůž do misky s ředkví a věnovala se návštěvě. Představte si, jaké bylo její překvapení, když opět vzala nůž do ruky. Kameny z rukojeti zmizely beze stopy, rozpustily se v nastrouhané ředkvi.

Zkušenosti s Bio Rabanonem

Jsem velice spokojena s produkty, které prodáváte na žlučníkové potíže a vlastně i tak trochu na očistu. Koupila jsem si Chanca Piedra, Bio Rabanon a PM Žlučníkový elixír a můj zdravotní stav se zlepšil. Zvládnu jíst jídla, která byla pro mne tabu. Ještě jednou děkuji za všechny vaše produkty.

Používala som zatiaľ Rabanon. Spolu s inými stavami sa mi darí postupne rozpustat žlučové kamene.

Rabanon jsem potřebovala pro dceru, která před loňskými Vánocemi dostala mononukleosu. Bylo jí hrozně zle, ale po týdenním užívání sirupu se její stav výrazně zlepšil. Sirup Rabanon dobrala a je moc ráda. Cítí se zdravě, a má mnohem více energie než kdy před tím. Také současné lednové a únorové chřipkové období se jí úplně vyhýbá. Takže mohu jen doporučit! A děkuji, že tu pro nás jste.

Bio Rabanon jsem začal užívat, protože se u mne objevily náhlé problémy se žlučníkem. Na vyšetření ultrazvukem mi lékařka sdělila, že mám dva menší kameny a můj obvodní lékař mi řekl, že se to dá řešit pouze operativně. A to jsem nechtěl. Rabanon dle informací má žlučové kameny rozpouštět a tak jsem jsem pár balení využíval. Řekl jsem to lékaři a ten mi dal na léčbu Rabanonem termín do půlky ledna. Pak jsem si měl domluvit v nemocnici operaci. Bohužel se mi žlučník neuklidnil a tak jsem použil radikálnější kúru - nápoj z hořké soli a olivový olej s grepovou šťávou. Tuto kúru jsem udělal dvakrát a mám pokoj. Myslím, že jsem té "kudle" utekl. Rabanon bych zřejmě potřeboval užívat delší dobu, aby se jeho účinek projevil. Jinak ale určitě děkuji za to, že tento přípravek dovážíte.

Bio Rabanon jsem si objednala již dříve, mám velice dobré zkušenosti. Nebylo měsíce, kdy bych neměla žlučníkový záchvat a jaterní hodnoty byly přímo hrozné. Po zahájení užívání jsem už neměla žlučníkový zýchvat. Objednávám si jej teď již pravidelně. Všem se žlučníkovými potížemi vřele doporučuji. Následně jsem Bio Rabanon doplnila ještě Žlučníkovým elixírem a i ten si opět objednám, jelikož zabírá do 30 minut po užití v případech, kdy je mi těžko. I tento Žlučníkový elixír velmi doporučuji. Tea Tree Oil si kupuji pravidelně od roku 1995, kdy můj tehdy malý syn přiložil ruku na rozpálenou plotýnku. Díky čajovníkovému oleji se mu na dlani neudělaly puchýře a kůže se hojila přímo zázračně. Od té doby mám tento olej stále po ruce doma, v práci a i na cestách. Používám je na dovolených jako odpuzovač různé havěti. Komár vás po natření olejem také nechá na pokoji. Používám ho i při krvácení z dásní, kdy si dásně přímo potřu a mám pokoj. Zabírá prostě na všechno. Vábně nevoní, ale je velmi účinný.

S produktem Bio Rabanon jsem absolutně spokojena. Pomáhá k pročištění organismu při změně ročního období a k rozpouštění žlučníkových kamenů.

Produkt Bio Rabanon je vynikající a pro zdraví velice užitečný!

S produktem Bio Rabanon jsem byla spokojená. Moje žlučníkové potíže polevily. Jedinou nevýhodou byla chuť produktu.

pH Minerals na odkyselení organismu je produkt, který pravidelně večer užívám, hodnotím ho velmi dobře. Bio Rabanon je též skvělý produkt, na doporučení ho užívám při změně ročního období. Ještě bych chtěla vyzvednout a ocenit váš Regevit a Chanca Piedra, užívám je na doporučení pana MUDr. Šafránka (ostatně jako ostatní preparáty), cítím se velmi dobře a i laboratorní výsledky jsou po letech vynikající!!! Děkuji a mějte se všichni hezky!!!

Produkt Rabanon je zcela bezkonkurenční. Mám problémy s kameny ve žlučníku. Po dobu užívání je stav o 90 % lepší.

S produktem Bio Rabanon jsem naprosto spokojená. Žlučníkový kámen 2 cm už není (zjištěno na CT). Tento produkt můžu všem, co mají potíže, doporučit!!!

Výrobek Rabanon užívá tatínek na žlučníkové kameny. Jsme s jeho účinkem spokojeni, cítí se lépe.

Bio Rabanon jsem užívala dle návodu a splnil, co sliboval. Zlepšilo se mi zažívání a celkově se cítím lépe.

S produktem Bio Rabanon jsem byla velice spokojena, plánuju další objednávku v podzimním období.  Jsem 5 let po operaci ledviny, kterou mi odebrali a po využívání Bio Rabanonu jsem šla na kontrolu na urologii a byla jsem panem primářem pochválena, že mám krev vyčištěnou, jak kdyby mi fungovaly obě ledviny. Takže moc spokojena.

S Rabanonem mám dobré zkušenosti. Od té doby, kdy jej užívám, se mi neopakoval žlučníkový záchvat, ačkoliv nedodržuji žádnou dietu. Proto jsem jej tentokrát objednal pro mou manželku, která měla nedávno žlučníkový záchvat.

Rabanon užívám už od 22.4. 2014. Pomohl mi výrazně utišit žlučník, ale kámen v něm zatím zůstal. Možná se trochu zmenšil po více než 2 měsících. Dnes jsem byla na ultrazvuku a ukázalo se, že má velikost asi 1 cm, před tím byl 1,4 cm. Operovat mě nechtějí (jedině, že bych na tom trvala), že je na to dnes jiný pohled.

Ano, byla jsem velice spokojená, produkty Chanca Piedra a Bio Rabanon poctivě užívala a můj zdravotní stav se zlepšil!! Na podzim si je u vás objednám znovu.

Díky Rabanonu jsem se cítila dobře, zažívání se upravilo, zase si objednám.

Rabanon používám vždy na jarní regenerační kúru.

S Bio Rabanonem spokojenost. Tento produkt znám a proto jej čas od času objednávám. Měla jsem podrážděný žlučník, bolesti v podžebří a proto jsem nasadila tuto kúru Rabanonu. Problémy zhruba po 5 dnech ustoupily, ale stále ještě pokračuji, chci dodržet celých 20 dní.

Podařily se mi zřejmě přípravkem Bio Rabanon odstranit žlučníkové malé kamínky a písek, který jsem měla dle vyšetření Sono před asi rokem. Dle nového vyšetření mám už jen jeden 2,7 cm velký žlučníkový kámen. Spokojenost.

Objednané přípravky - Indikátorové pH papírky (5,0-9,0), Sám sobě doktorem, Bio Rabanon a PM Žlučníkový elixír jsou velmi účinné. Indikátorové papírky jsou funkční a ukazují výsledek správně. Kniha Sám sobě doktorem je velmi dobře čtivá. Bio Rabanon je naprostým trhákem na trhu. Chuť Rabanonu je hořká a nepříjemná. Musím každou dávku ředit vodou a citronovou šťávou, ale účinky jsou velmi vynikající a jsem nadmíru spokojen. Určitě objednám znovu. Byl jsem překyselen. Velmi mě trápila dna, střevní problémy - průjmy a těsně před objednáním produktů jsem měl žlučníkový zánět a žlučníkovou koliku a nalezeny kameny. Během prvních 4 dnů se mi pH moči začalo srovnávat a naměřil jsem 6,00. Před tím jsem byl někde kolem 5, což je velmi kritické. Při užívání Rabanonu jsem se dostal na 7,5 a držím se mezi 6-7,5. Což je velmi dobré na to, že nedržím nikterak přísnou žlučníkovou dietu díky těm kamenům. Bolesti žlučníku a veškeré problémy okolo žlučníku ustaly. Mohu jíst takřka cokoliv a již mě to nedělá problémy. A to, že jsem zhřešil i na hranolkách, masu a tatarce a naprosto se nic nedělo. Se dnou již žádné problémy nemám, protože díky Rabanonu samozřejmě nejsem překyselen. A průjmy, které mě tak strašně dlouho trápily? Mám teprve druhou očistnou kúru s Rabanonem (po druhé 2x balení), ale nastalo výrazné až extrémní zlepšení. Kdysi jsem musel velmi omezit společenské aktivity a výlety, protože průjmy mě trápily snad všude a několikrát denně. Zrovna, když užívám, Rabanon, tak průjmy nejsou žádné. Vše bez problémů. Mohu dělat cokoliv, jet kamkoliv. Stolice pevná a min. 1x denně. Po ukončení užívání Rabanonu také stolice pevná a max. 3 denně. Jsem velmi, velmi spokojen. Určitě doporučuji všem, kteří mají obdobné problémy. Bio Rabanon má silné detoxikační účinky. Proto v prvním týdnu užívání se mohou u vás projevovat nezvyklosti typu velmi částé chození na wc, pocení, mírná únava. Ale vydržte, výsledek stojí za to! Na to dám ruku do ohně! Díky také patří lékařské poradně a panu doktorovi Šáchovi, který mi poradil, jak na mé zdravotní problémy. Žlučníkový elixír je také velmi účinný přípravek. Užívám ho spolu s Bio Rabanonem na žlučníkové kameny, když jsem prodělal zánět žlučníku a žlučníkovou koliku. Velmi podporuje trávení. V začátcích užívání mě občas bolelo v oblasti žlučníku. Stačilo si vzít i jednu tobolku elixíru a bolesti ustoupily. Spolu s Rabanonem beru elixír 2x denně po jedné tobolce vždy na lačno před jídlem a problémy již žádné nemám. Elixír budu brát již jako prevenci po celý rok. Vřele doporučuji pro lidi, kteří mají obdobné problémy se žlučníkem jako já.

S výrobky Šťáva z Aloe a Bio Rabanon jsem byla spokojena.

S produktem Rabanon jsem velmi spokojena.

Díky Rabanonu zatím pociťuji větší vitalitu, menší zmenšení potíží se žlučovým kamenem.

S vaším internetovým obchodem jsem si zvykla řešit různé zdravotní problémy rodiny a obrací se na mne i kamarádky, které internet nemají a společně vyhledávame řešení pomocí především přírodních produktů. Na Vaxiran jsem čekala skoro rok a byla jsem s ním spokojena po operaci se mi snížily otoky kolem kotníků i pocit "těžkých "nohou. Předtím jsem ještě si dala kúru na pročištění Rabanonem, kterou již v minulosti na doporučení vašeho lékaře jsem používala s úspěchem. Super Česnek, Super Lecitin a Alfalfu užívá zase manžel, který je kardiak a právě tyto doplňky mu velmi zlepšily a nadále udržují především hodnotu cholesterolu bez žaludečních potíží, které mu naopak v minulosti přivodily předepsané chemické léky.

Rabanon jsem využívala. Nevím jestli si to namlouvám, ale opravdu se cítím lépe. Mám více energie.

Bio Rabanon jsem zakoupila pro moji tetu, která je naprosto spokojená. Bio Rabanon měla ode mne poprvé a velice se osvědčil. Nyní si jeho zakoupení již obstarává sama.

Očistná 20 denní kúra Rabanonem mi opravdu pomohla odstranit problémy s nadýmáním, plynatostí střev, občasnými zažívacími potížemi a s tím spojeným vyprazdňováním. Kúru hodlám zase časem preventivně zopakovat.

Rabanon pomáhá, doporučuji.

Produkty Bio Rabanon a Chanca Piedra jsem objednala manželovi, který má žlučníkové kameny. Naše zkušenost byla výborná, pokud manžel kombinoval Bio Rabanon s Chanca Piedra, mohl jíst normálně klasická jídla - smažená i omáčky se smetanou, hranolky atd. Bohužel Bio Rabanon byl asi důležitý a po jeho dobrání se objevily opět záchvaty. Manžela jsem objednala na sono a má tři velké kameny a objednal se na operaci. Mohu doporučit lidem, kteří mají finance na to užívat kombinaci těchto dvou léků. Kdyby manžel jedl dietně, na operaci by ani nešel, ale jsem ráda, že bude mít klid.

Bio Rabanon užívá manželka a je s ním velmi spokojená.

Vironal nezatěžuje organismus, pomohl mi vrátit rovnováhu trávicí soustavě. Vironal jsem se po prostudování nabídky rozhodla užívat spolu s Rabanonem (čištění organismu, úleva játrům), protože jsem už dlouhou dobu trpěla trávícími obtížemi, nadýmáním, pocity plnosti. Užívala jsem tři týdny. Úlevu jsem pocítila už po týdnu, je ale nutné zároveň (a to už napořád) upravit stravu - víc zeleniny, téměř žádný cukr, žádné večerní uzobávání. Potíže ustoupily, cítím se lépe a navíc se mě v chřipkovém období ani po ukončení kúry nechytá žádná viróza. Vironal má likvidovat viry a potlačovat kvasinky ve střevech. V mém případě zjevně vykonal svou práci. Rozhodně nebude ani nadále chybět v mé lékárničce.

Vaše výrobky jsem začala užívat preventivně na náhlé bolesti břicha (5x do měsíce), našli mi žlučníkový kamínek. Bio Rabanon mám využívaný, Žlučníkový elixír ještě užívám. Bolesti na delší dobu polevily, objevily se v menším měřítku až po měsíci, tak uvidím, jak to bude dál. Stav se zlepšil.

Vážení, se všemi výrobky, které jsem zakoupila ( Greposept - kapky, Rabanon a Vironal) jsem byla velmi spokojená. Velmi mi pomohly (během 20denní kúry mě zbavily vleklých chronických trávicích obtíží bez lékařsky prokázané příčiny - domnívám se, že šlo o kvasinky nebo plísně ve střevech) a budu je objednávat i v budoucnu.

Jak s Vaším obchodem tak s preparáty - Symbi I, Symbi II, Rabanon a Žlučníkový elixír - jsme nadmíru spokojená, přečtu si rady a příspěvky ostatních uživatelů a hned vím, nač co používat a na co určitý preparát zabírá. Spokojenost, opravdu jste super. Pěkný den.

Přírodní produkt Bio Rabanon mi pomohl při problémech s trávením, žlučníkem.

Rabanon je dobrý na detoxikaci těla. Zatím jsem vyzkoušela poprvé. Určitě budu objednávat pravidelně. Jsem po operaci žlučníku a tohle mi přijde jako dobrá volba na pročištění a taky podporuje tvorbu žluče.

Děkuji za zájem, zda Rabanon odpovídá předpokládanému. Jako laik mohu se vyjádřiti pouze v tom, že se po jarní a podzimní očistné kúře, kterou provádím již po několikáté, cítím vždy lépe. Rovněž mě velice vyhovuje balení v ampulích, které se snadno odlamují. Směrodatnější však spíše bude vyjádření mé ošetřujicí lékařky, které velice kladně hodnotí podstatné výrazné zlepšení krevního obrazu a funkci jater jako takových oproti stavu, který jsem měla. Nyní jsem před 3 týdny ukončila jarní očistu a na podzim, tak někdy koncem října či počátkem listopadu očekávejte mojí podzimní objednávku.

Na játýrka, jako podpůrný prostředek při detoxikaci je Rabanon naprosto super. Myslím si, že mi to pomáhá na regenaraci jater.

Všechny produkty - TOP 10 na odkyselení organismu, Acai Berry Thin, Acai Detox, Rabanon, Chlorella A+ - mě dost pomohly. Jak fyzicky tak psychicky.Hlavně nejsem nemocná je mě dobře zvládám stresové situace . Konečně mě nepálí žáha chodím dobře na toaletu a dobře trávím. Co si víc můžu přát.

Rabanon je čistě přírodní šťáva. Rabanon jsem se po prostudování nabídky rozhodla užívat spolu s Vironalem, protože jsem už dlouhou dobu trpěla trávicími obtížemi, nadýmáním, pocity plnosti. Zpočátku jsem se trochu obávala ulamování špičky skleněné ampule, ale brzy jsem se ujistila, že se kousků skla bát nemusím. Užívala jsem dvě balení - 20 dnů. Úlevu jsem pocítila už po týdnu, je ale nutné zároveň (a to už napořád) upravit stravu - víc zeleniny, téměř žádný cukr, žádné večerní uzobávání. Potíže ustoupily, cítím se lépe a navíc se mě v chřipkovém období nechytá žádná viróza.

Dobrý den, Skeletin byl vánoční dárek pro manžela, který má artrózu a s tím spojené problémy s kyčlemi, po využití dvou balení zatím bez bolestí. Rabanon nemá chybu na pročištění a odstranění bolestí žlučníku, takže spokojenost...

Dobrý den, jednoduché a stručné hodnocení: Tribulus terrestris (Kotvičník zemní, nať) - bylinný čaj a Čínský perlový čaj Gunpowder jsou účinné podle očekávání a v souladu s informacemi, které je propagují. Bio Rabanon mě mile překvapil, svou účinností, ještě si jej objednám. Zdravím.

Všechny tři produkty kupuji pravidelně - Symbi II, Kelp, Rabanon. Jsem s nimi spokojená, doporučuji.

Rabanon jsem si vybrala po přečtení diskuse. Zatím ho beru velice krátce, tak nevím jaké výsledky budou. Manžel si to ředí trochou vody, ale já vypiji bez problému neředěný. Myslím, že výrobek nemůže uškodit a pokud zlepší zdravotní stav, není co řešit. Proto ho doporučuji ostatním.

Rabanon dobře vyčistí střeva.

PM žlučníkový elixír beru po očistné kúře z červené ředkve ( Rabanon) necelý měsíc a již nyní většina mých problémů se žlučníkem vymizela. Všem, kdo řeší podobný problém, mohu jen doporučit. Moc děkuji. Pohodový rok 2013 plný zdraví všem.

Dobrý den, ráda bych přidala kladný komentář k produktu Bio Rabanon. Mé dceři po mnoha kolikách v 8 letech, našli plný žlučník kamenů. Byla jí doporučena okamžitá operace. Když jsem požádala o léčbu, byla mi odmítnuta. Podepsala jsem revers a začla hledat jinou alternativu sama. Našla jsem stránku celostní medicíny a p. Šafránek mi poradil, abych dceři podávala Bio Rababon. Každý měsíc jsme chodili na kontrolu na ultrazvuk a bylo vidět, jak se žlučník krásně čistí. Přitom jsme nedrželi žádnou drastickou dietu, jenom omezili chipsy a smažená jídla. Vzhledem k jejímu věku jsme upravili dávkování na 1 ampulku denně. Po 5 měsících byl žlučník čistý. Dnes je dceři 16 let a je úplně bez problémů. Mrzí mne jenom to, že i když lékaři viděli tu změnu, nebyli schopni akceptovat Bio Rabanon. Užila jsem si spoustu výsměšných poznámek z řad lékařů i sester. Přes to všechno doporučuji tento přípravek všem ze svého okolí, kteří mají problém se žlučníkem a zvýšený cholesterol. Ještě i dnes děkuji za radu a pomoc.

Musím odpovědět: jednoznačně se vším jsem naprosto spokojena. Rabanon používám dvakrát až třikrát ročně a mohu říct, že od té doby mám pokoj se střevními potížemi (trpím výchl.tl.stř.). Je to velmi bolestivé, ale po užívání Rabanonu je to podstatně lepší. Ostatní léčiva ( Colafit a Arthrocann) mě vyhovují na 100%.

Dobrý den, přípravek Rabanon jsem si zakoupil po hledání na internetu a byl jsem velice spokojen. Koupil jsem si ho, protože jsem měl potíže se žlučníkem. Podezření na kameny. Dočetl jsem se, že černá ředkev může pomoci právě s kameny a třeba je i rozpustit. Užíval jsem ho pravidelně, absolvoval celou kúru. Mnohdy jsem po požití cítil úlevu, stav se zlepšil. Cca měsíc po dobrání ampulí jsem byl na kompletním rozboru krve a sonu a krev a jaterní testy byly ve všech cca 40 ukazatelích v normě...nemohl jsem tomu věřit, lékařka mi ukazovala výjezd z počítače a jaterní testy byly naprosto perfektní. A to se přiznám, že zrovna životosprávu nedodržuji, včetně alkoholu. Dle mého názoru jaterní testy dopadly dobře rozhodně díky tomuto přípravku. Na sonu mi také nic nenašli. Určitě uvažuji o opětovném nákupu, opravdu to pomáhá.

Rabanon je přírodní produkt, který pomáhá se zažíváním. Produkt splňuje požadavky, co mám.

Dobrý den, Rabanon kupuji pro manžela, který má občas problémy se žlučníkem. Po jeho desetidenním užívání problémy zcela odezní.

Chanca Piedru, Regalen a Žlučníkový elixír jsem si vybrala na žlučníkovou a jaterní dietu a ještě na druhou 20denní kúru jsem u vás zakoupila šťávu z černé ředkve Rabanon a Cholagan. Po těchto dvou cyklech jsem dokázala spolu s příslušnou dietou vylepšit si jaterní testy, které jsem měla mnohanásobně překročené a zatím nemusím ani na operaci žlučníku, doufám, že když nyní dlouhodobě budu užívat Chancu Piedru - lomikámen spolu s Regalenem, zmizí i žluč.kameny. Mohu jen všem, kteří se dostanou do podobné zdravotní situace, doporučit.

Dobrý den, Vaše produkty objednávám opakovaně, protože jsem s nimi spokojená. Rabanon používám 2x ročně jako podporu pro očistnou kúru, Rybí olej a Colafit beru pravidelně, protože jsem už téměř v důchodu a při nutnosti zvládnout zaměstnání, domácnost a řadu dalších povinností, postarat se o staré rodiče i často pohlídat vnoučata, si vyžaduje udržovat si dobrou kondici, v čem mi tyto přípravky pomáhají.

Již po pěti dnech užívání Rabanonu jsem pozoroval značné zlepšení. Pocit celkové úlevy a taky se dostavila lepší nálada. Necítil jsem se tak unavený. Takže mohu jenom doporučit.

Rabanon má velmi dobré účinky. Výborný doplněk stravy.

Dobrý den, přípravek Rabanon, používám pravidelně již 3 roky. Vždy po půl roce dvě balení na pročištění žlučových cest. Jsem již přes 30 let po operaci žlučníku a Rabanon mi opravdu pomáhá. Doporučila jsem ho i mnoha svým známým a všichni s ním byly spokojeni.

Bio Rabanon – zatím nejlepší přípravek, který jsem kdy viděl. Moje žena měla velké problémy se žlučníkem. Podstoupila kúru podle pana léčitele z Lukové. Po odejití kamenů ze žlučníku přirozenou cestou už neměla záchvaty, ale přetrvával pocit bolesti v podžebří. Na ultrazvuku byl vidět i jeden větší kamínek, z původních 250. Nepomáhaly medikamenty od lékařů, měla doporučenou operaci žlučníku na kterou nešla. Po aplikaci bio Rabanonu je žena zdravá, potíže nemá a jí všechno, včetně tučného.

Dobrý den, zmiňovaný produkt Rabanon a jeho užívání, mělo pozitivní účinek na celé mé zažívací ústrojí. Pominu-li, že se mi celkově upravilo vyprazdňování, tak úplně ustalo i nadýmání a pocity těžkosti po jídle. Takže s produktem jsem velice spokojena, očistnou kúru budu určitě opakovat a výrobek bych doporučila ostatním uživatelům.

Dobrý den, Rabanon používám s přestávkami a je výborný. Mám s ním jen ty nejlepší zkušenosti. Arthrocann jsem měla prvně a zrovna teď s ním léčím bolavé nárty na nohou a pomáhá. Teď dávám třetí den a je to podstatně lepší, takže shrnu - jsem spokojena.

Rabanon je pro zdraví velice prospěšný. Pro mě příšerná chuť, liju si to do vody ochucené pomerančem nebo citrónem, jinak se to nedá.

Dobrý den, s Rabanonem mám jen ty nejlepší zkušenosti. Rabanon jsme nyní objednali s kamarádkou opět a já osobně určitě budu pro sebe objednávat další kúru. Mám problémy s trávením a střevy a je to opravdu super. Děkuji a jsem velmi spokojena.

Bio Rabanon a PM žlučníkový elixír zklidnily rozbouřený žlučník /diagnóza byla bláto ve žlučníku/, ale při užívání Bio Rabanonu jsem matce dávala pouze jednu ampuli, při podávání dvou jí nebylo dobře. Eregmu užíváme jako prostředek na dodání energie a určitě funguje.

Jsem spokojena se všemi těmito produkty (Regalen, Rabanon, Žlučníkový elixír). Znám je delší dobu a od Vás jsem objednala nyní, nejvíce mi vyhovuje kúra Rabanon z černé ředkve. Mám problémy s trávením a střevy, takže spokojenost.

Výrobek Rabanon znám již delší dobu. Odstranil mé potíže se zažíváním. Doporučuji - dobré dávkování i užívání.

Rabanon je výborný detoxikační prostředek. Objednala jsem na doporučení svých přátel, kteří ho užívají a jsou velmi spokojeni.

Dobrý den, s výrobkem Rabanon jsem velice spokojen, měl jsem problém se žlučníkem a stolicí a nějaké sexuální problémy, po užívání se už po 3 dnech vše zlepšilo a uvažuji o zaslání dalšího balení. Rabanon je fakt dobrá volba.

Dobrý den, odpovídám na Vaši otázku jak na mě působí Rabanon. Mám letité žlučníkové záchvaty (1x i více za měsíc) i po operaci žlučníku - před 35 lety. Pravidelné užívání Rabanonu mi pomáhá tyto záchvaty snížit (nyní 1x za 6 měsíců). Nic jiného mi tak nepomohlo - kapky, čaje a pod. a vyzkoušela jsem toho dost. Rabanon užívám 3-4x do roka 14ti denní kúru po dvou ampulkách denně.

Doposud Rabanon pomáhá a pomohl, doporučuji ho lidem, kteří jsou náchylní na infekce v době chřipek a rekonvalescence.

Po prvním žlučníkovém záchvatu asi před 8 roky, jsem si Rabanon našla a od té doby ho téměř pravidelně užívám. Za celou dobu jsem neměla žádné žaludeční ani žlučníkové potíže. Proto jsem s tímto produktem velmi spokojena.

Vážení, po nemoci jater mě byl zjištěn špatný obraz a kromě léků mě bylo doporučeno užívání Ostropestřecového oleje (který užívám každý den polévkovou lžíci), hlavně však šťávy z černé ředkve. Na internetu jsem získala informaci o přírodní šťávě Rabanon. Po první 20denní kúře užívání tohoto prostředku došlo k výraznému zlepšení krevního obrazu a celkovému vyčištění, jak bylo zjištěno v hematologické poradně, zdravotního střediska Clinicum a.s. v Praze 9. Proto mám v záloze druhou sadu, pro podzimní kúru. Vysoce hodnotím manipulaci s ampulkami a velmi efektivní účinek přípravku Rabanon.

Dobrý den, s výrobkem Rabanon jsme velice spokojeni. Kúru podstupujeme 2x ročně, pro velice příznivé účinky na očistu organismu (hlavně střev).

Dobrý den, s produktem Rabanon jsem maximálně spokojena, užívala jsem ho v několika intervalech již v minulých letech. Vzhledem k tomu, že v prodejně zdravé výživy nebyl v čase, kdy jsem jej potřebovala, momentálně k dispozici, využila jsem služeb internetového obchodu a byla jsem spokojena. Ráda proto zvolím tuto formu i v budoucnu. Vlastnosti uváděné výrobcem tohoto přípravku odpovídají skutečnosti, jen je třeba podotknout, že k odstranění zdravotních potíží i jejich eventuelnímu předcházení je třeba užít větší počet balení, což je ovšem i finančně náročnější. Rabanon Bio mohu jen doporučit.

Dobrý den, objednala jsem si Rabanon pro jeho čistící a desinfekční účinek. Preferuji přírodní přípravky. Spokojená jsem.

Bio Rabanon manžel použil až nyní. Před podaním byl proveden odběr krve. Kontrola jaterních testů, cukru, funkce ledvin, kyseliny močové. Všechny hodnoty, které měl zvýšené (bere léky), byly po dobrání při kontrolním odběru nižší. Budeme kúru opakovat s odstupem času. Uvidíme, zda bude mít po doporučené kúře další vylepšené hodnoty. Při konzumaci neměnil styl života a ani jídlo a pití alkoholu. Prostě mužskej, který absolutně nedodržuje rady lékaře.

Přípravek Rabanon Bio jsem užívala už 2x v minulosti, měla jsem žlučníkový záchvat, od doby užívání přípravku už se neopakoval. Doporučuji.

Dobrý den, děkuji Vám za přípravek Bio Rabanon, byla jsem s ním spokojená, zvláště jsem ocenila snadnost manipulace s čerstvou šťávou. Myslím, že užívání tohoto přípravku přispělo ke zlepší mého zdraví. Kúru se chystám opakovat zase na podzim.

Dobrý den, své problémy se žlučníkem jsem se rozhodla řešit po cca měsíci nevolností a pokusů s dietou a cholagolem (což nemělo valného výsledku, protože tak jako tak nejím smažené, omáčky, tučné a podobně, nebylo toho moc co měnit a že mám kameny jsem věděla ze sono vyšetření k jiné operaci, ale bylo to v klidu). Musím říci, že přípravky Rabanon a Žlučníkový elixír zabraly téměř okamžitě. Zatím stav trvá, uvidím jak dlouho to vydrží, počítám, že nutnou údržbu organismu budu muset provádět pravidelně, aby to celé mělo smysl. Vyhovuje mi, že informace lze najít na internetu a že přípravky řeší příčiny a ne důsledky potíží. (Vždy je lepší rehabilitace než injekce proti bolesti).

Rabanon můžete stoprocentně doporučit každému, kdo má problémy se žlučníkem nebo slinivkou, já osobně ho používám na žlučník asi 2-3x do roka a to vždy, jakmile se dostaví bolesti. Okamžitě po této kúře přijde ohromná úleva. Je potřeba užívat přesně dle návodu.

únoru objednám znovu. Je to přípravek, který mi pomohl upravit stolici a vůbec celé zažívání.

S výrobkem Rabanon jsem spokojen a opět si ho objednám.

Přípravek Rabanon používám na léčbu žlučníku, nemohu z pracovních důvodů na operaci. Mám kameny, ale menšího charakteru a vzhledem k tomu, že cestuji po bývalém Sovětském Svazu, černou ředkev znám již od dětství. Mám s tím velice dobré výsledky, nepoužívám jiné léky a mohu jen doporučit nejen na tyto obtíže, ale i na žaludeční.

Vážení, po Bio Rabanonu odezněly moje lehké potíže se žaludkem.

Unilakt se skořicí mi velice potlačil chuť na sladké. Upravil stolici. FitMe Slim&Sun - používám ho již druhý rok a jsem s ním velice spokojená. Pleť má krásnou barvu, u moře jsem se nespálila. Opálení vydrží dlouho. Pokud jsem u toho i cvičila, zhubla jsem několik cm na objemu. Příští rok si ho opět koupím. Bio Rabanon - chuťově hnus, ale účinek výborný. Takto pročištěný žlučník jsem dlouho neměla. Opět si kúru zopakuji.

Dobrý den, s Vaším internetovým obchodem jsem velmi spokojená. Mohu Vám s potěšením sdělit, že  při užívání přípravku Rabanon bio mi ani jednou nebylo po jídle "těžko", a to jsem jedla úplně všechno (včetně smažených jídel, česneku apod., po kterých mi někdy nebylo právě dobře). Co se týká přípravku Chlorella, nemohu zatím hodnotit, jelikož jsme jej prozatím nevyzkoušeli. Moc se mi líbí Vaše poradna a oceňuji i rychlost, s jakou vyřizujete objednávky. Přeji Vám hodně úspěchů ve Vaší práci.

Dobrý den, Rabanon Bio je vynikající !!!!!!!! Velmi mi pomohl na zažívaní, obzvláště na žlučník, okamžitá úleva. Hlavně mě přestala bolet oblast kolem žlučníku pod pravým podžebřím.

Dobrý den, odpovídáme na Váš dotaz ohledně zakoupených výrobků: s hlívou ústřičnou se 100% rakytníkovým olejem jsme velice spokojení, užíváme ji na posílení imunity, ale u manžela působí i na snižování hladiny cukru. Na diabetické kontrole měl hladinu cukru v normálu a pan doktor byl velmi spokojen. Ptal se jak toho docílil, tak manžel řekl, že užívá hlívu ustřičnou s rakytníkovým olejem. Co se týče Rabanonu Bio užívám ho na jaře a na podzim jako čistící kúru s velmi dobrým výsledkem. Vaše produkty odebíráme již delší dobu a se všemi jsme velice spokojení a hlavně vidíme dobrý výsledek.

Zakoupil jsem Rabanon Bio, Koňskou mast chladivou a B-komplex s vitamínem C a E. Vše funguje bez problémů a k plné spokojenosti.

Dobrý den, mohu říci, že s přípravkem Rabanon jsem velmi spokojená. Mám problémy se žlučníkem a od té doby co přípravek užívám, jsem bez problémů a mohu jíst vše.

Dobrý den, odpovídám na váš dotaz týkající se objenaných produktů. Já si pravidelně již několik let objednávám 2x ročně (jaro,podzim) Rabanon Bio, který užívám proto, že již 15 let mám zjištěné žlučníkové kameny. Dříve jsem měla trochu potíže, zvláště při požití nějakých tučných jídel, nebo po dietní chybě. Také jsem často měla průjmy a různé potíže, které provází žlučníkové kameny. Nyní po využívání tohoto přípravku jsem zcela bez potíží, stravu si nevybírám, žádnou dietu nedržím a v podstatě nevím, že bych měla žlučníkové kameny. Produkt Rabanon Bio jsem již doporučila několika známým a každý si ho opravdu pochvaloval, mohu jen doporučit.

Žlučníkový elixír užívám 2 měsíce spolu s Rabanon Bio po častých žlučníkových záchvatech. Po dvou týdnech užívání jsem pocítila dvakrát mírnější bolest žlučníku a od té doby žádné potíže. Jsem nad míru spokojená a doporučuji všem, co mají žlučníkové kameny jako já.

Psora stop - aktivní tělové mléko - výborný. Pomohl mi na ekzém na rukou, který mám po umývání nádobí v saponátu. Botoceutical - sérum proti vráskám - skvělý. Po pár denní aplikaci viditelné zlepšení, určitě si pořídím celou lahvičku. Rabanon Bio 20x10 ml - můj syn má žlučníkové kameny a toto je jediný přípravek, který mu pomohl. Záchvaty zmizely a při potížích už ani nezvrací. Koupili jsme již třetí balení a je k nezaplacení, jaký má účinek. Jsme velmi, velmi spokojeni.

Dobrý den s vaším přípravkem Rabanon Bio jsem byl velice spokojen a objednám si znovu na podzim na očistnou kúru pomohl mi zbavit se těžkosti žaludku, lépe se mi tráví a určitě ho každému doporučuji.

Dobrý den, manžel má problémy se žlučníkem, k lékaři se bojí, tak jsem sháněla nějaký prostředek, který by mu aspoň trochu pomohl. Při hledání na internetu jsem narazila na vaši nabídku. Objednala jsem jedno balení Rabanonu na zkoušku a ono to fungovalo. Manžel přestal mít záchvaty a i jinak se mu ulevilo, co se týká trávení. Rabanon užívá ráno na lačno. Až spotřebujeme poslední dávku ,tak si zase objednáme. Ze začátku mu to moc nevonělo, ale teď, když sám vidí, že mu to pomáhá, už to pije bez problémů. To je tak asi vše. O účincích černé ředkve jsem slyšela už před několika lety, ale nikde jsem na nic nenarazila, až teď díky vaší nabídce. Moc děkuji.

Dobrý den, Rabanon Bio je skutečně vynikající jak na střeva, tak na celé zažívání. Elixír na posílení paměti a trémy je taktéž dobrý, skutečně pomáhá. Určitě budu mít zájem si i nadále objednávat.

Rabanon Bio je naprosto úžasný. Já ho osobně považuji za zázrak. Objednala jsem si ho ve stavu akutních a velmi silných žlučníkových záchvatů, kdy jsem vždycky několik hodin trpěla jako zvíře a polykala andělíčky. Nezabíralo vůbec nic, ani kapky, které mi předepsali na pohotovosti. A bolesti jsem měla téměř po všem, nemohla jsem jíst nic, skoro tři týdny jsem měla hladovku a bolesti. Lékaři mi jednoznačně doporučili operaci, sonografie ukázala žlučník plný kamenů. Operaci jsem ale odmítla a začala jsem užívat Rabanon Bio. Po využívání osmi balení Rabanonu Bio v kombinaci se Žlučníkovým elixírem mohu jíst prakticky, co chci a v množství, jaké chci. Bolesti nemám ani po smaženém sýru s tatarkou (i když to samozřejmě není vzor zdravé výživy - ale pro ilustraci). Sonografické vyšetření po 2 měsících od prvního vyšetření žádné kameny neukázalo. Rabanon Bio mě uchránil od zbytečné operace. Jako prevenci budu kúru vždy po pár měsících opakovat. Díky!

Dobrý den, musím říci, že již po třech dnech užívání Rabanonu Bio se mi zlepšilo zažívání. Celé mé zažívací ústrojí se zklidnilo. Vřele doporučuji si připravit tuto kúru na jaře a na podzim. Spokojenost 100 %.

Vážení, váš výrobek Rabanon Bio jsem zakoupila s cílem čištění organismu a hlavně snížení cholesterolu. Záměr se mně podařil, ale nemohu říci, zda to bylo pouze vlivem kúry nebo celkovým životním stylem. Využívala jsem tři balení a další byla pro rodinného příslušníka. Mohu pouze doporučit.

Dobrý den, Super Česnek mi prokazatelně pomáhá s  kolísavým tlakem, sráží hladinu cholesterolu a mírní trávicí problémy. Super Lecitin E+ a Rabanon Bio mi znatelně vylepšily jaterní testy, takže zkušenosti s těmito přípravky jsou opravdu vynikající.

Vyzkoušela jsem RABANON po té, co jsem měla problém s játry, který mi moje lékařka neléčila - sono v pořádku, játra i žlučník bez nálezu, přesto bolesti cca 2 měsíce neustávaly. Proto jsem používala RABANON, celé tři kusy. Bolesti mi přestaly, dá se říci po necelých 10-ti dnech užívání. Od té doby mám klid. Před 14-ti dny jsem byla na preventivní prohlídce (po pěti letech!!! je třeba změnit lékaře) a výsledky jaterních testů byly PERFEKTNÍ. Já nevím, co to předtím bylo, ale věřím tomuto přípravku, že mi pomohl. Budu si dělat jarní očistnou kůru a hodlám to zopakovat.

Váš přípravek Rabanon jsem použila ne poprvé, měla jsem již využíváno dvoje balení. Cítila jsem se po ranní dávce svěží a velice dobře. Kupovala jsem si dříve černou ředkev a vyráběla breussovou dietu, ale pak jsem ji nemohla sehnat a zkusila jsem tedy internet. Bylo to mnohem pohodlnější, a navíc tento Rabanon je docela příjemný k užívání. Jsem velice vděčna za to, že se tyhle věci nabízejí přes internet. Pokud je člověk již starší a nemocný, je vděčný za každou pomoc. Pokud by opět došlo k situaci, že černou ředkev neseženu, buďte ujištěni, že si Rabanon znovu objednám.

S výrobkem Rabanon Bio jsem velmi spokojena, zbavuje mne tlaku na játrech.

S Rabanonem jsem velmi spokojená a působil na mě velmi dobře.

S Rabanonem Bio jsem velice spokojená. Měla jsem potíže se žlučníkem (mám kameny), trápily mě bolesti. Nezbývalo mi nic jiného než operace anebo žlučníková dieta. Proto jsem skusila Rabanon Bio. Užívám ho již třetí měsíc pravidelně každé ráno na lačný žaludek dvě ampule. Těď po třech měsících užívání si dokonce můžu dát stejk s tatarkou a nic mi není!!!!. Je to super. Mimo jiné mám i pravidelnou stolici. Dokonce jsem zhubla 4kg a to bez ŽÁDNÉ diety. Ještě mám jedno balení. Ale jakmile mi dojde zase si ho objednám.

S přípravkem RABANON jsem velice spokojen – po pravidelném užívání se cítím mnohem lépe.

S přípravkem Rabanon Bio jsem byl spokojený, dokonce se mi velmi zlepšily krevní a jaterní testy. Po jaké době je vhodné použít Rabanon znovu?

Rabanon Bio-vyzkoušela jsem na problémy se žlučníkem a od využití prvního balení bylo po problémech.

Rabanon Bio jsem donedávna vůbec neznala. Náhodou jsem se o něm dočetla v jednom, domnívám se, že v ženském časopise. Původně jsem ho koupila pro sebe. Mám už moc roků těžce vylučovatelný žlučník a někdy mě dost zlobí. K tomu jsem měla pocit, že často piji víno i když v malém množství, tak kolem 2 dcl, ale téměř každý den a že tedy asi moje játra budou potřebovat pomoc zvenčí. Rabanon bio mi na obojí seděl a hlavně proto, že jde o přírodní záležitost. Šla jsem do toho, omezila jsem víno a začala s Rabanonem. První dny se celkem nic nedělo, pak následovala zácpa a postupně se zvyšující tlaky s nadouváním, vyvrcholili asi tak po 14ti denním užívání, kdy jsem se několikrát a mocně vyprazdňovala, ale docela s křečemi a bolestně, tím bych řekla, že se čištění vyvrcholilo a dokonalo, následující den jsem byla jak vyměněná, bylo mi moc krásně, žlučník jsem vůbec necítila, konečně po skoro 30ti letech. Stolice opět byla normální a mimo jiné se mi vyčistila krásně pleť. Přesto jsem dávku doužívala. Syn, když to vše z povzdálí pozoroval, žádal Rabanon také, hlavně kvůli vyčištění pleti a i on si využíval, celou dávku. On žádné křeče neměl, na stolici chodil jenom o něco častěji,ale bez křečí a pleť se mu vyčistila dokonale. Všem s podobnými problémy, velmi doporučuji.

Rabanon Bio - po svých zkušenostech (došlo u mě k rozpuštění žlučníkového kamínku - zhruba po využívání osmi balení) objednávám tento přípravek pro svého švagra, který trpí zažívacími potížemi (žlučník) po cca 4 balení u něj došlo k výraznému zlepšení trávení a celkově se cítí lépe.

Přípravek fungoval tak jak měl, jsem spokojen.

K Vašemu dotazu ohledně Rabanonu Bio sděluji, že jsem spokojena. Potíže plnosti a tlaku mi po 2 balení ustoupily. Určitě si objednám další balení, protože dle názorů odborníků je třeba využít více balení k úplnému odstranění žlučníkových kamenů.

Dobrý den! Přípravek je velmi účinný. Hlavně je to poznat na krevních testech, které se velmi zlepší po užívání přípravku po dobu nejméně jednoho měsíce, výrazně klesne hladina tuků v krvi, cholesterolu cukrů, GMT a jiných ukazatelů svědčících o nedostatečné činnosti jater. Játra se po měsíci dostávají téměř do normálu, samozřejmě je nutné při užívání dodržovat dietní program (bez živočišných tuků a alkoholu) a používat doplňkové preparáty jako Ostropestřec Mariánský, Essentiale Forte, Inositol, Alfa-Lipoovou kyselinu, vitamín C a E, Pampeliškový kořen, lékořici. Pokud se však nedodržuje přísná dieta, tak je účinek léčebné kůry téměř nulový (alkohol a tučná strava zcela eliminují pozitivní vliv přípravku).

Dobrý den, s přípravkem jsem byla velice spokojena. Vzhledem k tomu, že mám časté problémy se žlučníkem, mi výrobek opravdu pomohl. Určitě si ho u Vás znovu zakoupím.

Dobrý den, Rabanon používáme pravidelně vždy jednu ampulku ráno. Od začátku jeho užívání se podstatně zmenšily žlučníkové potíže, takže ani při stravování v restauracích nepociťujeme žádné tlaky v okolí žlučníku. Co je zajímavé, při pravidelném užívání se dostavil efekt jít na WC v pravidelný čas a odpadly zácpy a nafukování.

Dobrý den, Rabanon mi velice pomáhá při potížích s disfunkcí žlučníku, užívám ho 3měsíce a potíže téměř ustoupily. Jsem s ním velice spokojena.

Dobrý den, Rabanon Bio i Žlučníkový elixír kupuji pravidelně pro manžela, který měl v říjnu 2006 akutní zánět žlučníku, ležel v nemocnici, kde mu dignostikovali žlučové kameny a doporučili v lednu operaci. Manžel se rozhodl, že operaci nepodstoupí a užívá od té doby denně tyto přípravky. Cítí se dobře, stravuje se normálně - žádná přísná dieta, ale ani tučná jídla.

Dobrý den, přípravek Rabanon Bio na mne působil velmi dobře, upravilo se mi zažívání a celkově jsem se cítila lépe.

Dobrý den, na Váš dotaz ohledně mnou zakoupených výrobků Vám sděluji, že o výrobku Rabanon Bio jsem se dozvěděla a vybrala si ho z Vašeho měsíčního buletinu, který posíláte i na moji adresu, byla jsem s ním velice spokojena, problémy ustoupily a určitě si ho objednám znovu a kůru zopakuji.

Dobrý den, mám žlučníkové kameny a velmi často mě píchá v pravém podžebří, nemohla jsem jíst tučná jídla. Využívala jsem 5 balení Vašeho produktu Rabanon a cítím se velmi dobře, mám pravidlenou stolici, můžu jíst všechno, nemám žádné potíže. Proto jsem si objednala další dvě balení a budu ještě pokračovat v užívání. Moc Vám děkuji.

Dobrý den, v prosinci 2003 u mě byl zjištěn žlučníkový kámen velikosti 6 mm, vzhledem k tomu že od Vás objednávám různé vitamíny a doplňky zjistil jsem, že nabízíte šťávu z černé ředkve, která by měla žlučníkové kameny rozpustit. V lednu 2004 jsem začal přípravek užívat. Celkem jsem využíval 6 balení černé ředkve. Zhruba před čtrnácti dny jsem byl na vyšetření(na sonu)a žlučník byl čistý. Tímto bych Vám chtěl poděkovat za Vaši práci a těším se na další spolupráci.

Dobrý den, odpovídám na Váš dotaz ohledně mých zkušeností s užíváním přípravku Rabanon. Po využívání přípravku jsem zjistil, že mnohem lépe trávím tučnější jídla, což mi dříve dělalo trochu problémy. Domnívám se, že toto zlepšení souvisí se zvýšením produkce žluči, což je jeden z hlavních účinků přípravků. A tak užívání Rabanonu hodnotím jako přínosné.

Každá nemoc je způsobena narůstající jedovatostí lidského organismu.

Úžasný: MUDr. Henry Bieler

 

 

NEJPOPULÁRNĚJŠÍ ČLÁNKY

 

       NOVĚ PUBLIKOVANÉ ČLÁNKY

           BŘEZEN 2024 -31 článků

           DUBEN 2024 - 23 článků

 

Nejlepší DIETY pro celkové zdra ví v roce 2024 - středomořská, DASH a MIND - U.S. News & World Report

  

100% REISHI - houba mládí a zdravé dlou h ověkosti - 3 unikátní, bezkonkurenční extrakty

31 důvodů proč se NENECHÁM OČKOVAT - izraelský rabín Chananya Weisman

Dr. Peter  McCullough: Jak přírodně DETOXIKOVAT tělo PO OČKOVÁNÍ mRNA vakcínou (protokol) - video

  Devastující efekt pro zdraví - glutaman sodný, aspartam a další excitotoxiny

Jak se přírodní cestou uzdravit z chronické Boreliózy, Chlamydiózy, EB virózy... únavového syndromu

CORDYCEPS - silná imunita a nárůst energie

Překyselené tělo: začátek vážné nemoci

ZVRÁCENÍ POSTUPU DIABETU 2. typu začíná u ignorování běžných doporučení, MUDr. Sarah Hallbergová - video

Protokol pro prevenci pro uzdravené klienty - Ing. Zdeněk Rozehnal

BOSWELIA serrata (kadidlo) - jeden z nejsilnějších přírodních léků Matky Země

Tibetská houba, tibetské krystaly a kombucha - darování, prodej

Léčte záněty a ne Cholesterol, MUDr. Marc Sircus

100% ČAGA ze Sibiře, nejvyšší množství účinných látek garantující Certifikát 

Mamografie způsobuje rakovinu prsu, MUDr. Ben Johnson, M.D., N.M.D., D.O.

Účinný lék na rakovinu plic na Kubě, proč ho mít nemůžeme? Leif Davenport

Artróza - kmenové buňky - Podvod!

Lékaři se sami uzdravili z Roztroušené sklerózy, prof. George Jelinek, dr. Terry Wahlsová

Jak se skutečně zdravě stravovat...

Proč průběžně a jak detoxikovat tělo

  PROTINÁDOROVÝ účinek extraktů z REISHI a CORIOLUSU na úrovni klinických studií

Žaloba na farmaceutické korporace, MUDr. Matthias Rath

Koloidní stříbro - účinné přírodní antibiotikum, hustoty koloidního stříbra, doporučené dávkování

 

  Odstranění rtuti, hliníku a dalších toxinů z těla, včetně p revence - MUDr. Dietrich Klinghardt

Zblblo již lidstvo natolik, že se nechá obelhat pohádkami o vražedném oxidu uhličitém?

Jak na Parkinsona? Glutathionem, Hericiem a odstraněním neurotoxinů Chlorellou

    Zkušenosti klientů s Úspěšnou léčbou především boreliózy, chlamydiózy, únavového syndromu...

 

Proč my máme potravinové alergie, přičemž je naši prarodiče neměli?

 

OVĚŘENÉ PŘÍRODNÍ PŘÍPRAVKY

Cílem správné medicíny je předcházení nemocí a prodloužení zdravé dlouhověkosti. Ideálem medicíny je odstranit mít potřebu lékaře.

MUDr. William J. Mayo

 

 

TŘI UNIKÁTNÍ EXTRAKTY

Z DUANWOOD RED REISHI

Za  účinné  se  z  Reishi  považují  pouze  kvalitně  provedené  a  čisté  extrakty,  které  mají  dobrou  biologickou  dostupnost  a  jsou  zbavené  nestravitelného  chitinu;  nelze  tedy  použít  pouhý  prášek  z  usušené  houby.

 

          EXTRAKT                 SPÓR

Nejsilnější extrakt z REISHI na českém trhu!!!100% spórový prášek z Duanwood Red Reishi!!!

 

TRITERPEN MAX

Extrakt s vysokým obsahem triterpenoidů. Více než 20 triterpenoidů%!

ZDE ROSTE NEJÚČINNĚJŠÍ REISHI

DUANWOOD RED REISHI

zdroj výše nejúčinnějších extraktů

Video z návštěvy Čechů u pěstitelů Duanwood Red Reishi v Číně, v horské oblasti Jiangshan

 

FAKTA O REISHI,

MYKOLOGIE, HISTORIE, PĚSTOVÁNÍ, ÚČINNÉ LÁTKY, JAK JE TO S JEJÍ KVALITOU?

 

 

 

 CORDYCEPS, EXTRA SILNÝ

NEJVYŠŠÍ GARANTOVANÉ MNOŽSTVÍ ÚČINNÝCH LÁTEK - CERTIFIKÁT COA

Nejsilnější Cordyceps na českém trhu!!!

CORDYCEPS - video

100% Sibiřská Čaga

ČAGA - video

HERICIUM - video

 

  BETAGLUKAN           HLÍVA

        extrakt               extrakt

Betaglucan MaxCellHlíva ústřičná

BETAGLUKAN - video

 

    KURKUMIN            AŠVAGANDA

        extrakt                    extrakt

Betaglucan MaxCellNejsilnější Ašvaganda na Českém trhu

ASHWAGANDHA - video

 

RDESNO             ANNONA

extrakt                  extrakt

Vysoce účinný extrakt z listů

 

ČAGA - video

Z ověřených dat vyplývá, že člověk, který covid prodělal, je třináckrát lépe chráněn, než člověk, který má dvě dávky vakcíny.

prof. Jiří Beran, 13.11.2021

prof. Jiří Beran, 15.11.2021

 

TEČKOVANÝ PŘÍBĚH

"NEVĚŘÍM UŽ BÍLÝM PLÁŠŤŮM, ALE LIDEM"

medicinský inženýr

JURAJ Orság


 

TEČKOVANÉ PŘÍBĚHY

dokument z 31. srpna 2022

Nadační fond Svědomí Národa

 

KUBEK 2009

 

DOKUMENT ČT 2

BYZNYS V BÍLÝCH PLÁŠTÍCH

DOKUMENT ČT 2

ŠKODLIVOST MOBILNÍCH SÍTÍ

             TEST

BARVOSLEPOSTI

 

 

ROK SI NIČÍME IMUNITU,

možná i proto je tolik nemocných, říká česká vědkyně, vedoucí týmu Centra buněčného a tkáňového inženýrství FN u sv. Anny...

doc. RNDr. Irena Koutná, Ph.D.

Aktualizovaný jmenný seznam s portovců zemřelých od 1.1.2021 do 31.12.2023 v souvislosti s "vakcinací" na covid

Ú MRTÍ - 1480

SRDEČNÍ ZÁSTAVY - 2107

   PATOLOG dr. Ryan Cole oprávněně VAROVAL

 

RENOMOVANÝ PATOLOG   dr. RYAN COLE - přednáška

ALARMUJÍCÍ EFEKT  covid (spike) injekcí (mRNA) na mozek, srdce, ledviny a ostatní orgány

  • Spousta lidí postrádá enzym, který rozkládá RNA
  • Naprosto porušujeme Norimberský kodex z roku 1947...

český dabing - 17:08

Lékařský summit, San Antonio, Texas, USA - 27.7.2021

 

AMERICA´S FRONTLINE DOCTORS

POSTAVIT SE NA ODPOR

 

FRONTLINE NEWS

 

 

ZAČNĚTE U SEBE

ZÁKLADEM ZDRAVÍ JE PREVENCE S NÁVRATEM K PŘÍRODĚ

Doporučuji:

každé ráno cca 30 minut před snídaní

vypít cca 4 dcl vlažné čisté pramenité vody s citrónem (můžete přidat až půl lžičky jedlé sody) a pro posílení imunity a energie můžete použít dvojitý extrakt (1-2 kapsle) z

  a nejdříve po 15 minutách:

případně nejen pro psychiku:

pro střevo kvalitní probiotika:

  • kysané zelí, které si sami jednoduše vyrobíte POUZE VY! Pozor na "BRUSELSKÉ" kysané zelí! S éčkama
 

 

VÁLEK U MORAVCE V OVM

10. dubna 2022

NEHORÁZNĚ LŽE

 

 

Fakta nepřestávají existovat tím, že se o nich nesmí hovořit. Pravda je dcerou času

 

SVĚT SE ZBLÁZNIL

Toto je novodobá reklama na co?

MUDr. Anastasia Maria Loupis: Tento model je v ohrožení života