Standardní verze

Křečové žíly a jejich efektivní přírodní léčba

Křečové žíly, též varixy či městky, je označení pro žilní onemocnění, přičemž viditelným projevem může být zvětšení, prohnutí i vakovité vychlípení povrchových žil. Dalšími projevy jsou metličkovité žíly, otoky dolních končetin, bolest, mravenčení, únavnost a tíha nohou a časté záněty. Toto onemocnění postihuje nejčastěji nohy, protože jsou vystavené velkému ortostatickému tlaku.

Podle mnoha studií 50 až 55% všech žen a 40 až 45% mužů trpí nějakým problémem se žílami, z nichž jsou křečové žíly prioritně zastoupeny.

Tento stav je docela nepříjemný, protože může způsobit bolest, únavu, neklid a pocity hořícího, pulzujícího, brnění nebo ztuhlosti nohou. Vzhled vypouklých či zvětšených fialových žil také přitahuje oči mnoha lidí.

Existuje několik důvodů, které urychlují vznik křečových žil, jako je dlouhé stání, sezení, i nepohodlné boty s příliš vysokými nebo nízkými podpatky. Dále je to těhotenství. Dalším důležitým faktorem je výživa. Je důležité konzumovat dostatek živočišných bílkovin a dostatek vitamínu C, aby se zabránilo oslabení stěn žil.

Cukr a trans mastné kyseliny způsobují záněty v těle. Ve skutečnosti mohou nepřímo oslabovat kapilární stěny a měli byste se jim vyhnout.

Tradičně se na jejich léčbu používají stahovací punčochy, a v závažnějších případech se za účelem jejich odstranění podstupuje operace.

Druhy křečových žil

Křečové žíly se dělí podle stupně pokročilosti na mírné, střední a pokročilé. Když ty vaše vypadají jako pavučina, jde teprve o počáteční stádium, kdy se dají poměrně snadno léčit.

Pokud se jimi nezačnete zabývat v této fázi, časem může dojít ke změně zbarvení pokožky, vředům, otokům, tloustnutí, pálivým pocitům.

Existuje mnoho věcí, které mohou přispět k tvorbě křečových žil, ale pár z nich jsou častěji než ostatní.

Jde hlavně o následující faktory:

 • málo fyzické aktivity
 • rodinná anamnéza
 • pohlaví
 • věk
 • těhotenství
 • nadváha
 • fyzické poškození (úrazy)

Dva účinné přírodní způsoby na odstranění křečových žil, ne pouze potlačováním jejich příznaků

1. recept na odstranění příčin křečových žil

Potřebné složky 1. receptu:

 • 3 lžíce gelu Aloe Vera
 • ½ šálku jablečného octa
 • ½ šálku nakrájené mrkve

Způsob přípravy je velmi jednoduchý

Vložte ingredience do mixéru a mixujte až se propracujete k jemné směsi, která vypadá jako pasta. Množství ingrediencí můžete přizpůsobit ošetřované ploše.

Použití

Směs aplikujte na kůži a překryjte ji látkou, obvazem, pokud potřebujete. Nechejte působit cca půl hodiny a poté ji opláchněte vlažnou vodou. Pro dosažení nejlepších výsledků je vhodné umístit nohy směrem nahoru, zatímco pasta působí.

Tuto léčbu můžete opakovat každý den do vymizení křečových žil.

Proč je tento recept tak účinný?

Odpověď spočívá v jeho pozoruhodných složkách. Mrkev obsahuje antioxidanty používané v mnoha výrobcích péče o pleť. Jablečný jablečný ocet působí jako ředidlo krve (antikoagulant) a zabraňuje tvorbě krevních sraženin. V neposlední řadě se gel z Aloe Vera používá pro mnoho onemocnění včetně zánětu kůže.


Používání rajčat k léčbě křečových žil

Ashley S.

Rajčata mají neuvěřitelnou léčebnou sílu při správném použití. Rajčata (červená nebo zelená) mohou být použity v několika sekundách jako způsob boje proti křečovým žilám. Samozřejmě je důležité pochopit, jak toto řešení funguje před aplikací na kůži.

2. recept na odstranění křečových žil

 • rajčata omyjte a nakrájejte je na plátky
 • plátky rajčat poklademe na postižené žíly
 • v případě potřeby použijte na jejich připevnění jednoduchý obvaz či látku
 • rajčata nechejte působit, až dokud nezačnete na kůži pociťovat svědivé pocity - pocit mravenčení

Pokud by vám byly tyto pocity nepříjemné, případně pokud by přerostly do pálení, rajčata odstraňte a místa omyjte studenou vodou. Opakujte 4-5 denně. Je možné v řadě za sebou bez přerušení.

Výsledky

Obecně začnete objevovat kvalitativní změny již po 14 dnech pravidelné aplikace a žíly se začnou ztrácet. To také povede k oslabení otoku, nepohodlí a bolesti. Časem křečové žíly a další negativní projevy úplně zmizí.

Léčivá síla rajčat je založena na obsahu látek v nich, které jsou účinkům podobné Aspirinu. Tyto látky mají především antikoagulační účinek, který ředí krev a zabraňuje shlukování krevních destiček. Dále rajčata obsahují také flavonoidy, které se vyznačují posilováním stěn krevních cév.

Výhody aplikace rajčat

1) Přírodní metoda

Rajčata jsou naprosto přirozená a nezpůsobují negativní reakci těla. To je zásadní pro pacienty, kteří chtějí bezproblémové a bezpečné řešení namísto toho, aby aplikovali nálož chemikálií.

2) Rychlé výsledky

Rychlost pocítí vaše mysl, protože není nic horšího než bolest / nepohodlí křečových žil. Jiná řešení nejsou schopna generovat výsledky tak rychle (to do dvou týdnů!)

Mnoho lidí se domnívá, že je to jedna z nejúčinnějších nabízených možností a dokáže přinést skvělé výsledky.

3) Ideální pro dlouhodobost

Rajčata jsou ideálním řešením, protože se starají o tento problém jednou provždy. Nemusíte se obávat, že by se křečové žíly vrátily a už vás někdy obtěžovaly.

4) Jednoduchá aplikace

Někdy je nejdůležitější částí na léčbě skutečnost, že je snadné její provedení.

Příliš složitá léčba je těžkopádná, časově náročná a prostě nestojí za to. Dokonce i když léčbu ukončíte s pozitivními výsledky, mysl otupující úkol projít procesem může být špatné. Místo toho, aby se to stalo a cítili se špatně, je vhodné hledat jednoduché řešení.

Jednoduchá volba uzdravování je jediný způsob pro dnešní dobu, přičemž nezapomenout na prevenci.

5) Bezpečný způsob

Riskujete tím, že používáte rajčata a aplikujete je na kůži? Ne, to vůbec není riziko a v této oblasti se uskutečnilo mnoho studií. Hodně lidí používá rajčata ke zlepšení kvality pokožky a je dostatečně kvalitní k tomu, aby pracovala dobře. To bude mít vliv na křečové žíly a zajistí jejich rychlé odstranění.

Místo použití riskantních řešení je to skvělá alternativa, která vám pomůže.


Závěrečné myšlenky Ashley S.

Křečové žíly postihuje milióny lidí, ale to neznamená, že s tím musí žít celoživotně.

S pomocí rajčat můžete ukončit tento zdravotní problém a odsunout do minulosti. S trochou odhodlání a ochotou používat rajčata, začnete vidět křečové žíly vybledávat do nicoty.

Udělejte si čas, abyste se dozvěděli více o rajčatech a jak pomáhají, protože toto je řešení, které jste hledali. Zaměřte se na to a po několika týdnech budete s výsledky spokojeni.

 

Zdroje:

 • https://livinghealthyeasy.com/effective-natural-treatment-varicose-veins/
 • https://skincarerejuvenation.org/do-tomatoes-help-treat-varicose-veins/

 

Více:

 

k

s KAMZÍKEM A KLOKANEM daleko nedoskáčete

 

 

NEJÚČINNĚJŠÍ

PŘÍRODNÍ ANTIBIOTIKA

kvalitní české výrobky

OREGÁNOVÝ OLEJ          ECHINACEA

ideálně trvale v domácí lékárničce

 

prozdravi.cz

k

 

 

DARUJTE ČISTÝ VZDUCH

96% ÚČINNOST

NAPROSTO TICHÝ CHOD

DOMOV BEZ KARCINOGENNÍHO MIKROPRACHU

 

 

PROTOPAN

ideál na atopický ekzém

 

 

YUCCA PREMIUM

ODSTRANĚNÍ USAZENIN Z TĚLA

ČLÁNEK


RECENZE

Obezřetně v případě transplantátu, implantátu, kardiostimulátoru...

 

(z 85+zkušeností)


"Po ročním užívání YUCCY jsem byl přeřazen z CHPN III. třídy (středně těžká plícni nemoc) do II. třídy (lehká plícní nemoc). Přestal jsem brát všechny léky co mně předepsal lékař a spolehl se na YUCCU. Jsem úplně nadšený a doktoři nechápou."

 

 

MLÁDÍ A DLOUHOVĚKOST

to jsou EXTRAKTY

z ČERVENÉ  REISHI zkušenosti 

královny mezi Reishi

 

JEDINEČNÉ  EXT RAKTY

s CERTIFIKÁTY - GARANCE ÚČINNÝCH LÁTEK

 

 

REISHI EXTRAKT          REISHI SPÓR

Nejsilnější extrakt z REISHI na českém trhu!!!100% spórový prášek z Duanwood Red Reishi!!!
Extrakt s vysokým obsahem triterpenoidů. Více než 20 triterpenoidů%!
Nejsilnější Cordyceps na českém trhu!!!Cordyceps Extra Strong

 

JAK JE TO S KVALITOU CORDYCEPSU?

 

ČAGA  EXTRAKT

EXS CERTIFIKÁTEM KVALITY

100% Sibiřská ČagaDuanwood Red Reishi Extrakt 40% polysachardiu, 4% triterpenů

 

Jak funguje Fenuprim - video

ENDOGENNÍ DÝCHÁNÍ

FROLOVŮV DÝCHACÍ TRENAŽÉR

 

Frolovův dýchací trenažér  je určen k provádění dýchacích cvičení za účelem prevence a léčení různých onemocnění. Nácvik tzv. endogenního způsobu dýchání pozitivně ovlivňuje látkovou výměnu, činnost mozku a všech vnitřních orgánů, posiluje aktivitu imunitního systému, zlepšuje psychický a emociální stav. Přispívá k udržení dobrého zdraví a vysoké úrovně duševní aktivity.

Účinek:

 • normalizuje arteriální tlak,
 • zlepšuje krevní oběh,
 • zklidňuje nervovou soustavu,
 • zpomaluje proces stárnutí,
 • zlepšuje ventilaci plic,
 • zpevňuje dýchací svaly - předchází plicním a bronchiálním onemocněním,
 • příznivě ovlivňuje léčbu chronické bronchitidy, bronchiálního astmatu, vegetativní dystonie, hypertonického onemocnění a stenokardie,
 • zvyšuje účinnost léků a zkracuje dobu léčení.

 

 

 

 

SMRT ZAČÍNÁ V TLUSTÉM STŘEVU

 

Vyčištění střeva a syndrom propustného střeva

 

 

 

ČISTÉ STŘEVO

je doménou  ENTEROSGELU

český výrobek z Jeseníku pro celou EU

pro domácnost a uzdravení bez CHEMIE!