11 nejúčinnějších přírodních antibiotik ověřených praxí

 

Ing. Zdeněk Rozehnal

Kolik bychom získali, kdyby lékařský průmysl vkládal do přírodní medicíny stejné množství zdrojů jako v případě „chemické“ medicíny!

V myšlení lidí v poslední době probíhají změny, protože stále více pacientů začíná vnímat, že "moderní medicína" a farmaceutický průmysl se více zajímají o zisk než o lidi.

EU, ochránce farmaceutických zbohatlíků

Určitě tomu napomohl i bezprecedentní zákaz uvádění léčebných a zdravotních tvrzení u přírodních produktů, který vymyslela EU a poslušně schválili čeští poslanci. Tato cenzura zakazuje uvádět dokonce i léčivě účinku heřmánku, česneku… Určitě doporučuji přečíst knihu MUDr. Matthiase Ratha „Nacistické pozadí Bruselské EU“. Odkaz na konci článku.

Řešením je zvolit poslance, kteří nebudou schvalovat nesmyslná nařízení EU - Trikolóra a SPD. V dalším uzákonit celonárodní hlasování jako ve Švýcarsku, kde si lidé 2/3 většinou prosadili financování přírodních postupů z veřejného zdravotního pojištění a více než 50% zdejších lékařů přírodní metody podporuje. Dokonce švýcarská vláda vydala prohlášení o tom, že homeopatika jsou účinnější než chemické léky. To určitě překvapilo vedení farmaceutických firem, které sídlí většinou právě ve Švýcarsku.

Vyjádření expertů

Mark Mattson, vedoucí Laboratoře neurověd v Národním ústavu proti stárnutí, vysvětlil, že farmaceutické společnosti nemohou vydělávat peníze na zdravých lidech, a proto na výzkum přírodních postupů a léčiv nejsou finance. Není tedy překvapivé, že farmaceutické společnosti vyrábějí pouze pilulky, které mají negativní vedlejší účinky, protože pak nás mohou držet nemocné.

Arnold Seymour Relman, profesor medicíny na Harvardu a bývalý šéfredaktor časopisu New England Medical Journal, rovněž uvedl:

Lékařskou profesi si kupuje farmaceutický průmysl, a to nejen z hlediska lékařské praxe, ale také z hlediska výuky a výzkumu. Akademické instituce této země se stávají placenými agenty farmaceutického průmyslu. Myslím, že je to hanebné. (1)

Farmaceutické společnosti hrají důležitou roli při kontrole toho, jak jsou lékaři vzděláváni, takže je důležité zůstat skeptičtí a provádět vlastní výzkum nezávislý v oblasti zdraví.

Pokud jde o antibiotika, přibližně 30% předepsaných perorálních antibiotik je zcela zbytečných. Pro lékaře to není neobvyklý trend, protože mnozí z nich dostávají kompenzaci nebo pochvalu za to, že se při léčbě svých pacientů spoléhají na léky. Kromě toho farmaceutické společnosti často nadhodnocují výhody léků a podceňují jejich rizika, takže mnoho lidí si neuvědomuje zdravotní následky, pokud jsou jim tyto chemikálie předepsány.

Chemická antibiotika

Příkladem je jedno z nejpopulárnějších antibiotik používaných v USA, Levaquin, které je schopné způsobit ochrnutí, nesnesitelnou bolest kloubů, prasknutí šlach, potíže s dýcháním, vyčerpání, neurologické poškození, závratě, deprese, úzkost, psychózu, oslabující tendinitidu a dokonce trvalé poškození nervů? O těchto nežádoucích účincích se při předepisování před pacientem většinou nemluví a na obalu jsou pouze uvedeny v drobném písmu.

Nejenže existují významná rizika s užíváním léčiv, jako jsou antibiotika, ale tyto mají také omezený účinek tím, že řeší a opravují bezprostřední problém a neřeší podstatu zdravotního postižení. Pokud váš imunitní systém dostatečně nebojuje tvrdě, aby ochránil vaše tělo, nemůžete si jen vzít pilulku naplněnou chemikáliemi a očekávat, že bude tento úplně stabilizován; musíte jej Vy sami jej 100% postavit na nohy. Naštěstí existuje řada přírodních „antibiotik“, která mohou posílit imunitní systém a zbavit vás infekce současně.

Následují nejlepší přírodní „antibiotika“ ověřená praxí

Kurkumin

Kurkumin, bioaktivní látka nalezená v kurkumě, má antibakteriální i antimikrobiální vlastnosti. Kurkumin získal v poslední době velkou popularitu, zejména díky svým protizánětlivým účinkům. Navíc se vědecky prokázalo, že je velmi účinným prostředkem proti rakovině, autoimunitnímu onemocnění, zánětlivým onemocněním a mnohem více.

Pro lepší účinek se užívá společně s piperinem, nicméně italové patentovali kurkumin s ochrannou známkou Meriva, který využívá fytosomální efekt, má 29 násobnou účinnost oproti čistému kurkuminu s piperinen (složka černého pepře) je zbytečný.

Více o mocných léčivých schopnostech kurkuminu si můžete přečíst zde.

Betaglucan MaxCell

Oregano - esenciální olej

Oregano je mnohem víc než jen běžná příchuť používaná v italských pokrmech. Oreganový olej napomáhá trávení a hubnutí a olej v oreganu, Carvacrol, je přírodní antimikrobiální látka, která dokáže bojovat s bakteriemi, které způsobují infekce, a také s růstem Candidy. Učinkuje na baktérie, viry i plísně a nevzniká na něj rezistence.

Toto je první doplněk stravy, který byste měli aplikovat, když se u vás objeví nachlazení nebo chřipka. Při konzumaci však musíte být opatrní, protože je extrémně silný a může u některých jedinců způsobit žaludeční problémy (pocit pálení je přirozený), proto jej vždy řádně nařeďte vodou - někteří klienti nečtou obaly a užívají jej neředěný.

Při koupi je nutné najít na obalu přípravku garanci min. 70% CARVACROLU!!!

Echinacea

Echinacea bývá používána k léčbě široké škály infekcí už celá staletí. Nejčastěji se ale používala k ošetření otevřených poranění, při záškrtu, otravách krve nebo u dalších nemocí, vyvolávaných bakteriemi.

Dnes je tato účinná bylina využívána vetšinou jen při nachlazeních a chřipkách. Má však schopnost zničit i v současnosti nejnebezpečnější bakterie staphylococcus aureus, jež odolávají všem antibiotikům (MRSA).

Koloidní stříbro

Toto přírodní antibiotikum je používáno po staletí. Koloidní stříbro je směs stříbrných částic suspendovaných v tekutině. Stříbro je těžký kov a protože může být toxické, je nutná obezřetnost při vnitřním užívání. Roční bezpečná mez je 1 gram. V EU je jeho zákaz od ledna 2010 pro vnitřní užívání, ale vědci z Palackého univerzity v Olomouci zveřejnili v roce 2014 poznatek - stříbro společně s chemickým antibiotikem odstraňuje rezistenci baktérií na dané antibiotikum. A jak jinak TICHO.

Koloidní stříbro více.

Česnek

Možná jste slyšeli, že česnek je vynikající v boji proti nachlazení, což je zcela pravda! Jeho silná chuť vyniká skvělými léčivými vlastnostmi, protože allicin v ní chrání před kvasinkami, parazity, bakteriemi, Candidou a dalšími patogeny. Allicin je jednou z účinných látek v čerstvě rozdrcených česnekových stroužcích, které mají širokospektrální antimikrobiální účinky. Nezapomeňte, že to je zvláště silné u syrového česneku!

Nicméně Allicin je částečně ničen žaludečními šťávami, takže ideální je užívání extraktu česneku v kaplích, které se rozpustí až ve střevu. Ve dvouleté studii ve Španělsku dobrovolníci užívali 2 roky česnekový doplněk stravy. Po skončení pokusu 70 letí uživatelé měli aorty ve stavu jako v 50 letech.

Jablečný ocet

Jablečný ocet má antibiotické, antimykotické a antiseptické vlastnosti, které mohou přirozeně alkalizovat vaše tělo, což může v některých případech pomoci předcházet rakovině nebo bojovat s ní. Tento speciální typ octa může také bojovat proti pálení žáhy, udržovat správnou hmotnost a normalizovat hladinu cholesterolu. Může být také použit jako sterilizátor nebo dezinfekční prostředek při topickém použití, nebo může být vynikajícím doplňkem salátů a jiných jídel.

Křen

Kořen křenu obsahuje isothiokyanáty (ITC), u nichž je prokázáno, že mají antibakteriální vlastnosti. Výsledkem je, že může být použit jako přírodní „antibiotikum“. Olej, který způsobuje silnější chuť křenu (stejně jako hořčice a wasabi), se nazývá allyl isothiokyanát nebo hořčičný olej, což je osvědčený antimikrobiální přípravek proti řadě patogenů.

Surový med

Med je dalším vynikajícím přírodním zdrojem „antibiotik“, protože enzym obsažený v medu uvolňuje peroxid vodíku, díky čemuž je ideální pro přirozenou léčbu ran a prevenci infekce. Ve skutečnosti to staří Římané skutečně používali na bojišti, aby zabránili infekci a léčili je. Vezměte prosím na vědomí, že je zásadní, abyste nakupovali surový, nepasterizovaný a nejlépe ekologický med, protože běžný komerční med je v důsledku toho vysoce rafinovaný a zbavený mnoha svých zdravotních výhod. Med může také zmírnit zažívací potíže, nachlazení a bolest v krku.

Extrakt zázvoru

Zázvor je přírodní antibiotikum a má antibakteriální schopnosti. Používá se také pro jiné léčivé účely, jako je například nachlazení, nevolnost, astma, kolika, bušení srdce, otoky a bolesti žaludku.

Extrakt z cibule

U cibule je vědecky dokázáno, že má antibakteriální vlastnosti a je známo, že doslova vysává nemoci, nemoci a toxiny přímo z těla. Několik nakrájených cibulí v domě odstraní z vašeho obývacího prostoru spoustu bakterií!

Červený pepř

Papričky Habanero jsou známé nejen tím, že patří k nejpálivějším paprikám, ale jsou také známé svými antibakteriálními vlastnostmi pro svůj vysoký obsah kapsaicinu. Takže můžete použít chilli omáčky Habanero k boji proti bakteriím a pochopitelně také kapsle s kapsaicinem.

Takže až vám příště lékař předepíše antibiotika, možná se nejprve zeptejte na některé z těchto přírodních prostředků!

Více:

OVĚŘENÉ PŘÍRODNÍ EXTRAKTY

S CERTIFIKÁTY

Níže uvedené nejúčinnější přírodní přípravky s ochrannou známkou Superionherbs sice mohou velice dobře účinkovat, nicméně je vhodné souběžně začít u sebe, protože chronické obtíže mají zpravidla tyto společné jmenovatele:

Jedině ochranná známka "Superionherbs" garantuje množství účinných látek v níže uvedených extraktech a samozřejmě u každé šarže.

Reishi extrakt, Reishi spór a Reishi Triterpen Max

Reishi extrakt, Reishi spór a Reishi Triterpen Max
Reishi (čínsky Ling Zhi) a její užívání, uvádějí staré čínské spisy z doby už před více než 2 400 lety. Tato vzácná houba je také nazývaná latinsky Ganoderma lucidum, v překladu "božská houba...

Cordyceps sinensis

Cordyceps sinensis
Cordyceps je velice specifická cizopasná houba, která roste od nepaměti pouze v horských oblastech Číny a Tibetu. Pro své specifické účinky je v čínské medicíně především Cordyceps sinensis používán...

Sibiřská Čaga

Sibiřská Čaga
Čaga, dřevokazná houba se živí šťávami stromů, především z břízy, jilmu, jeřabiny, jasanu, ale nejvyšší léčivé účinky má houba Čaga rostoucí na břízách. Ideální sběr je na podzim a na jaře, kdy má...

Hericium erinaceus

Hericium erinaceus
Hericium je poměrně vzácná houba, která svým tvarem připomíná mořský korál. Roste paraziticky především na tvrdém dřevě dubů a buků, přičemž roste zejména v jihovýchodní Asii. Na našem území ji...

Coriolus versicolor (Outkovka pestrá)

Coriolus versicolor (Outkovka pestrá)
- na konci stránky: "Klinické studie s Coriolusem u onkologických pacientů" Coriolus versicolor nebo-li čínsky YunzhiYunzhi je druhem dřevokazné houby, která je již celá staletí využívá v tradiční...

Shiitake

Shiitake
Shiitake (lat. Lentinus edodes), česky Houževnatec jedlý je uznávaný přírodní prostředek jako Reishi, Cordyceps, Hericium a Sibiřská Čaga. Jejími hlavními aktivními komponenty jsou polysacharidy...

Hlíva ústřičná

Hlíva ústřičná
V posledních desetiletích se základní výzkum věnuje daleko podrobněji než kdykoli jindy komlexnějšímu složení a biologickým účinkům hlívy ústřičné a jejím jednotlivým složkám. Na základě výsledků...

Agaricus

Agaricus
Agaricus blazei Murill, česky žampion brazilský Agaricus blazei Murrill je jedlá brazilská houba s nízkým obsahem kalorií a velkým množství živin. Pochází z malé brazilské vesnice jménem Piedade...

BetaGlukan Maxcell (s Resveratrolem a Acerolou)

BetaGlukan Maxcell (s Resveratrolem a Acerolou)
Beta glukany 1,3/1,6D jsou přírodní polysacharidy nacházející se také v buněčných stěnách kvasinek rodu Saccharomyces cerevisiae a všech medicinálních hub. Obsažené beta-glukany jsou získávány...

C-Max komplex (Camu camu s quercetinem)

C-Max komplex (Camu camu s quercetinem)
Synergická kombinace extraktu z plodů ze stromu Camu Camu a quercetinu s maximální vstřebatelností vitamínu C. Camu Camu Camu Camu je nízký malý strom rostoucí divoce podél řek v oblastech...

Ashwagandha

Ashwagandha
(Ashwagandhá – witánie snodárná – witánie uspávající – Withania somnifera) je polokeř, který dorůstá do výšky 1 - 1,5 metru. Původem je ze severozápadní Indie. Roste také v severní Africe a na...

Kurkumin (fytosomální extrakt), italský patent

Kurkumin (fytosomální extrakt), italský patent
10 prokázaných zdravotních přínosů kurkuminu Koření známé jako kurkuma je možná nejúčinnějším existujícím doplňkem stravy. Mnoho kvalitních studií ukazuje, že kurkuma má zásadní přínosy pro vaše...

Rdesno mnohokvěté - He shou wu

Rdesno mnohokvěté - He shou wu
Che-šou-wu (He Shou Wu) je v asijské bylinné medicíně jednou z nejpopulárnějších a nejvíce ceněných posilujících bylin. He-šou-wu je zpracovaná kořenová hlíza rostliny Polygonum multiflorum (rdesno...

Graviola - Annona

Graviola - Annona
Extrakt z listí ze stromu Graviola - přirozený zabiják rakovinových buněk – 10.000 krát silnější než chemoterapie A proč to nevíme? Je to proto, protože určité velké korporace chtějí dostat zpět...

Maca

Maca
Maca, přezdívaná jako peruánský ženšen nebo peruánská viagra roste v jihoamerických Andách, vyskytuje se ve výškách kolem 4000 metrů n.m. a odolává až mrazům -20°C, stejně jako žáru slunce. Vzhledem...

Chitomax

Chitomax
Princip působení Chitomaxu: Je známo, že viskózní vláknina a zejména chitosan působí na metabolismus tuků, snižuje vstřebávání cholesterolu ze stravy a váže se na žlučové kyseliny, a tím snižuje...

Fenuprim

Fenuprim
chitomax + bylinky + kyselina alfalipoová FENUPRIM – jedinečná kombinace pěti přírodních látek, synergicky působících, která vám může pomoci při formování vaší postavy. Pro většinu lidí jsou právě...

Dračí krev

Dračí krev
Dračí krev – Dragons blood Když se v amazonské džungli někdo poraní, škrábne nebo je pokousán hmyzem, někdy můžete vidět jak mačetou sekne do jednoho druhu stromu a temně rudou pryskyřici si kápne do...

Danshen Q10 cardio

Danshen Q10 cardio
Danshen Q10 cardio Synergická kombinace extraktů a mikroživin pro normální funkci srdce. Kombinace extraktu z kořene Danshen, koenzymu Q10, vitamínu E a thiaminu je synergická kombinace – působení...

Šafrán

Šafrán
Saffron – Brain and Neuro balancer Přírodní doplněk stravy určený ke zmírnění stresu, zlepšení nálady a zvýšení pocitu pohody. Obsahuje unikátní synergicky působící kombinaci patentovaného extraktu...

Ostropestřec mariánský (fytosomální extrakt), italský patent

Ostropestřec mariánský (fytosomální extrakt), italský patent
Silybin Phytosome® – silibinin s vysokou vstřebatelností - novinka na ochranu a regeneraci jater Jaterní buňky odstraňují mj. z krve trávicího ústrojí baktérie, viry a jiné patogeny. Zdravá játra do...

Boswellia (fytosomální extrakt), italský patent

Boswellia (fytosomální extrakt), italský patent
Boswellia Phytosome® - novinka s vysokou vstřebatelností, s protizánětlivým a protibolestivým účinkem Boswellia serrata, česky kadidlovník pilovitý je středně velký strom z čeledi březulovitých. Jeho...

S-Acetyl-L-Glutathion

S-Acetyl-L-Glutathion
Glutathion je nejsilnější antioxidant, který vytváří tělo, přičemž S-acetyl-L-Glutathion je nejpokročilejší formou biologicky dostupného glutathionu. Jeho účinnost se rovná nitrožilnímu podávání...

NMN (nikotinamid mononukleotid)

NMN (nikotinamid mononukleotid)
Pokud vás zajímají inovace v oblasti stárnutí a dlouhověkosti, možná jste slyšeli o NMN, což je zkratka pro nikotinamid mononukleotid. Je to molekula, kterou vaše tělo vytváří přirozeně, ale někteří...

Supík - sirup pro DĚTI na podporu imunity - unikátní složení

Supík - sirup pro DĚTI na podporu imunity - unikátní složení
Unikátní kombinace vysoce kvalitních extraktů z hub a rostlin, doplněná o betaglukan vysoké čistoty (nad 80%) a vitamíny na podporu imunity. Devět složek synergicky spojených v blahodárný komplex na...

4x Instantní káva i s extrakty z hub Čaga, Cordyceps a Hericium

4x Instantní káva i s extrakty z hub Čaga, Cordyceps a Hericium
  KOHI-FOCUS SLOŽENÍ: Instantní káva 76,4 % (100% káva Arabica), Ashwagandha extrakt 10 %, Chaga extrakt 8 %, Tulsi extrakt 5 %, Sibiřský ženšen extrakt 0,5 % 100% Arabika, zklidňující...

Každá nemoc je způsobena narůstající jedovatostí lidského organismu.

Úžasný: MUDr. Henry Bieler

 

 

NEJPOPULÁRNĚJŠÍ STRÁNKY

 

       NOVĚ PUBLIKOVANÉ ČLÁNKY

         ČERVENEC 2024 - 13 článků

 

Zkušenosti klientů s Úspěšnou léčbou především boreliózy, chlamydiózy, únavového syndromu...

 

Nejlepší DIETY pro celkové zdra ví v roce 2024 - středomořská, DASH a MIND - U.S. News & World Report

  

100% REISHI - houba mládí a zdravé dlou h ověkosti - 3 unikátní, bezkonkurenční extrakty

31 důvodů proč se NENECHÁM OČKOVAT - izraelský rabín Chananya Weisman

Dr. Peter  McCullough: Jak přírodně DETOXIKOVAT tělo PO OČKOVÁNÍ mRNA vakcínou (protokol) - video

  Devastující efekt pro zdraví - glutaman sodný, aspartam a další excitotoxiny

Jak se přírodní cestou uzdravit z chronické Boreliózy, Chlamydiózy, EB virózy... únavového syndromu

CORDYCEPS - silná imunita a nárůst energie

Překyselené tělo: začátek vážné nemoci

ZVRÁCENÍ POSTUPU DIABETU 2. typu začíná u ignorování běžných doporučení, MUDr. Sarah Hallbergová - video

Protokol pro prevenci pro uzdravené klienty - Ing. Zdeněk Rozehnal

BOSWELIA serrata (kadidlo) - jeden z nejsilnějších přírodních léků Matky Země

Tibetská houba, tibetské krystaly a kombucha - darování, prodej

Léčte záněty a ne Cholesterol, MUDr. Marc Sircus

100% ČAGA ze Sibiře, nejvyšší množství účinných látek garantující Certifikát 

Mamografie způsobuje rakovinu prsu, MUDr. Ben Johnson, M.D., N.M.D., D.O.

Účinný lék na rakovinu plic na Kubě, proč ho mít nemůžeme? Leif Davenport

Artróza - kmenové buňky - Podvod!

Lékaři se sami uzdravili z Roztroušené sklerózy, prof. George Jelinek, dr. Terry Wahlsová

Jak se skutečně zdravě stravovat...

Proč průběžně a jak detoxikovat tělo

  PROTINÁDOROVÝ účinek extraktů z REISHI a CORIOLUSU na úrovni klinických studií

Žaloba na farmaceutické korporace, MUDr. Matthias Rath

Koloidní stříbro - účinné přírodní antibiotikum, hustoty koloidního stříbra, doporučené dávkování

 

  Odstranění rtuti, hliníku a dalších toxinů z těla, včetně p revence - MUDr. Dietrich Klinghardt

Zblblo již lidstvo natolik, že se nechá obelhat pohádkami o vražedném oxidu uhličitém?

Jak na Parkinsona? Glutathionem, Hericiem a odstraněním neurotoxinů Chlorellou

Proč my máme potravinové alergie, přičemž je naši prarodiče neměli?

 

OVĚŘENÉ PŘÍRODNÍ PŘÍPRAVKY

Cílem správné medicíny je předcházení nemocí a prodloužení zdravé dlouhověkosti. Ideálem medicíny je odstranit mít potřebu lékaře.

MUDr. William J. Mayo

 

 

TŘI UNIKÁTNÍ EXTRAKTY

Z DUANWOOD RED REISHI

Za  účinné  se  z  Reishi  považují  pouze  kvalitně  provedené  a  čisté  extrakty,  které  mají  dobrou  biologickou  dostupnost  a  jsou  zbavené  nestravitelného  chitinu;  nelze  tedy  použít  pouhý  prášek  z  usušené  houby.

 

          EXTRAKT                 SPÓR

Nejsilnější extrakt z REISHI na českém trhu!!!100% spórový prášek z Duanwood Red Reishi!!!

 

TRITERPEN MAX

Extrakt s vysokým obsahem triterpenoidů. Více než 20 triterpenoidů%!

ZDE ROSTE NEJÚČINNĚJŠÍ REISHI

DUANWOOD RED REISHI

zdroj výše nejúčinnějších extraktů

Video z návštěvy Čechů u pěstitelů Duanwood Red Reishi v Číně, v horské oblasti Jiangshan

 

FAKTA O REISHI,

MYKOLOGIE, HISTORIE, PĚSTOVÁNÍ, ÚČINNÉ LÁTKY, JAK JE TO S JEJÍ KVALITOU?

 

 

 

 CORDYCEPS, EXTRA SILNÝ

NEJVYŠŠÍ GARANTOVANÉ MNOŽSTVÍ ÚČINNÝCH LÁTEK - CERTIFIKÁT COA

Nejsilnější Cordyceps na českém trhu!!!

CORDYCEPS - video

100% Sibiřská Čaga

ČAGA - video

HERICIUM - video

 

  BETAGLUKAN           HLÍVA

        extrakt               extrakt

Betaglucan MaxCellHlíva ústřičná

BETAGLUKAN - video

 

    KURKUMIN            AŠVAGANDA

        extrakt                    extrakt

Betaglucan MaxCellNejsilnější Ašvaganda na Českém trhu

ASHWAGANDHA - video

 

RDESNO             ANNONA

extrakt                  extrakt

Vysoce účinný extrakt z listů

 

ČAGA - video

Z ověřených dat vyplývá, že člověk, který covid prodělal, je třináckrát lépe chráněn, než člověk, který má dvě dávky vakcíny.

prof. Jiří Beran, 13.11.2021

prof. Jiří Beran, 15.11.2021

 

TEČKOVANÝ PŘÍBĚH

"NEVĚŘÍM UŽ BÍLÝM PLÁŠŤŮM, ALE LIDEM"

medicinský inženýr

JURAJ Orság


 

TEČKOVANÉ PŘÍBĚHY

dokument z 31. srpna 2022

Nadační fond Svědomí Národa

 

KUBEK 2009

 

DOKUMENT ČT 2

BYZNYS V BÍLÝCH PLÁŠTÍCH

DOKUMENT ČT 2

ŠKODLIVOST MOBILNÍCH SÍTÍ

             TEST

BARVOSLEPOSTI

 

 

ROK SI NIČÍME IMUNITU,

možná i proto je tolik nemocných, říká česká vědkyně, vedoucí týmu Centra buněčného a tkáňového inženýrství FN u sv. Anny...

doc. RNDr. Irena Koutná, Ph.D.

Aktualizovaný jmenný seznam s portovců zemřelých od 1.1.2021 do 31.12.2023 v souvislosti s "vakcinací" na covid

Ú MRTÍ - 1480

SRDEČNÍ ZÁSTAVY - 2107

   PATOLOG dr. Ryan Cole oprávněně VAROVAL

 

RENOMOVANÝ PATOLOG   dr. RYAN COLE - přednáška

ALARMUJÍCÍ EFEKT  covid (spike) injekcí (mRNA) na mozek, srdce, ledviny a ostatní orgány

  • Spousta lidí postrádá enzym, který rozkládá RNA
  • Naprosto porušujeme Norimberský kodex z roku 1947...

český dabing - 17:08

Lékařský summit, San Antonio, Texas, USA - 27.7.2021

 

AMERICA´S FRONTLINE DOCTORS

POSTAVIT SE NA ODPOR

 

FRONTLINE NEWS

 

 

ZAČNĚTE U SEBE

ZÁKLADEM ZDRAVÍ JE PREVENCE S NÁVRATEM K PŘÍRODĚ

Doporučuji:

každé ráno cca 30 minut před snídaní

vypít cca 4 dcl vlažné čisté pramenité vody s citrónem (můžete přidat až půl lžičky jedlé sody) a pro posílení imunity a energie můžete použít dvojitý extrakt (1-2 kapsle) z

  a nejdříve po 15 minutách:

případně nejen pro psychiku:

pro střevo kvalitní probiotika:

  • kysané zelí, které si sami jednoduše vyrobíte POUZE VY! Pozor na "BRUSELSKÉ" kysané zelí! S éčkama
 

 

VÁLEK U MORAVCE V OVM

10. dubna 2022

NEHORÁZNĚ LŽE

 

 

Fakta nepřestávají existovat tím, že se o nich nesmí hovořit. Pravda je dcerou času

 

SVĚT SE ZBLÁZNIL

Toto je novodobá reklama na co?

MUDr. Anastasia Maria Loupis: Tento model je v ohrožení života