Gynex a Gynmax - nejen zdravé ženské orgány a otěhotnění

je bioinformační širokospektrální regenerační přípravek, vyrobený podle moderních poznatků fytoterapie, psychotroniky, krystaloterapie a biorezonance. Tento vysoce koncentrovaný produkt (30 ml = 400 ml klasického extraktu) je zhotoven speciální technologií. Neobsahuje líh ani cukr, a je tedy vhodný pro diabetiky. Jsou v něm obsaženy všechny látky z rostlin, rozpustné jak ve vodě, tak v lihu.

Gynex

harmonizuje především energetické dráhy početí a její spojnici, tří zářičů, boční větev plic, spojnici žaludku, tlustého střeva včetně její šlachosvalové dráhy a tím ovlivňuje i problémy, které se vztahují k nedostatečné funkci orgánů na těchto meridiánech. Např. se špatnou činností dráhy početí jsou spojeny potíže v oblasti podbřišku. Hlavní síla celého komplexu rostlin, energií krystalů a bioinformačních složek je soustředěna na regeneraci hormonálního systému, který má hlavní podíl na řízení životních funkcí člověka.

Slinivka břišní

je nejaktivnější žláza našeho zažívacího systému. Produkuje současně rozličné druhy zažívacích šťáv, které štěpí nejrůznější složky naší potravy. Slinivka každého zdravého člověka produkuje také hormon inzulín. Řecké slovo “horman” znamená pohánět, ale také povzbuzovat. Obecně hormony působí v těle již ve velmi nízkých koncentracích jako chemické regulátory, biokatalyzátory a nositelé informací pro různé orgány a tkáně. Řídí vývoj, růst a duševní i tělesný život. Krev je v těle roznáší na určené místo. Vyrovnaná hladina těchto vysoce aktivních látek v krvi je základní podmínkou správné funkce organismu. Celý hormonální systém pracuje synchronně. Tělo si dokáže samo vyrobit potřebné hormony, avšak různé druhy záření, stres, elektromagnetický smog, chemické látky a některé léky (např. sedativa, byť jen v malých koncentracích, zato se stabilním působením) mají negativní dopad nejen na buňky samotné, ale na celý hormonální systém. To může mít v konečné fázi za následek celou řadu orgánových poruch a snížení imunity. Konzumací malého množství sladkých potravin stimulujeme činnost slinivky a sleziny. Naopak velké dávky sladkých potravin působí negativně. Párovým orgánem sleziny a slinivky je žaludek.

Štítná žláza

je důležitým článkem hormonálního systému. V Gynexu jsou zastoupeny aktivní látky z rostlin ve stopových množstvích (například jód z chaluhy bublinaté), které harmonizují její činnost.

Při chorobách štítné žlázy spotřebovává tělo hodně vápníku v důsledku nedostatku jódu, který jeho rovnováhu v těle kontroluje. Již nepatrné množství jódu znamená pro náš organismus mnoho. Zrychluje metabolismus a tím pomáhá spalovat přebytečný tuk. Zlepšuje kvalitu vlasů, nehtů, pokožky a zubů. Jód reguluje rychlost, s jakou buňky našeho těla využívají kyslík. Jestliže máte ráno hned po probuzení teplotu nižší než 36,5°C, svědčí to o možnosti snížené funkce štítné žlázy.

Gynex obsahuje fytohormony, látky podobné lidským hormonům

Jsou to především substance z rostlin, které mají např. estrogenní aktivitu. Dokáží tělo detoxikovat od různých chemikálií jako je třeba DDT. Mají velmi silný protizánětlivý účinek a výrazný vliv na činnost ženských orgánů. Slouží jako prevence onkologických onemocnění prsů, zmírňují problémy v menopauze, chrání před srdečními nemocemi, mrtvicí a osteoporózou. Ochraňují a zlepšují činnost sliznic, zejména dělohy. Nezatěžují tělo, které si samo rozhodne, kdy využije rostlinný hormon jako náhražku chybějícího hormonu, nebo zda jej použije pro eliminaci přebytku některého z vlastních hormonů. Vše se děje nenásilně, bez rizika vzniku těžkých chorob. Na základě vědecké studie, která se uskutečnila v USA v roce 2002 na 16 000 dobrovolnících (ženách), bylo zjištěno, že dlouhodobé užívání syntetických hormonálních přípravků v období menopauzy má negativní dopad na zdraví žen. Přibližně v polovině výzkumu byla studie přerušena a vydáno důrazné varování: Dlouhodobé užívání hormonálních preparátů zvyšuje riziko srdečního infarktu, vzniku rakoviny až o 26 % a mrtvice až o 41 %.

V Gynexu je obsažen speciální komplex éterických olejů, který působí příznivě na hormonální systém a zároveň brzdí rozkladné procesy. Éterické oleje mají protizánětlivé, antibakteriální, antimikrobiální, antivirové a protiplísňové účinky. Harmonizují a ochraňují organismus.

Kdy Gynex pomáhá:

 • při gynekologických potížích zánětlivého a hormonálního charakteru,
 • má vliv na zvýšení svalové hmoty a mužské sexuální aktivity,
 • při premenstruačních tenzích, poruchách cyklu,
 • při hormonálních poruchách, výtocích, zánětech vaječníků,
 • v období přechodu při osteoporóze,
 • při návalech,
 • při uzlinách v prsou souvisejících s poruchami menstruačního cyklu nebo při klimakterických potížích,
 • harmonizuje činnost hypofýzy, epifýzy, brzlíku, štítné žlázy, slinivky, nadledvinek, vaječníků,
 • zlepšuje stav kůže a plic,
 • kazivosti zubů, zánětu kloubů,
 • při zánětlivých stavech žaludku, prostaty,
 • zvyšuje počtu testosteronových receptorů u mužů,
 • při mužské a ženské neplodnosti,
 • u žen má příznivý vliv proti padání vlasů s příčinou ve štítné žláze,
 • jako doplněk při roztroušené skleróze a při snížené imunitě,
 • při redukční dietě napomáhá tělu přes centrální nervový systém snižovat chuť k jídlu a stabilizovat psychiku,
 • zpomaluje proces stárnutí.


Doporučené dávkování a způsob podávání

Dávkování: Pro dospělé 2–7 kapek 1–3x denně, pro děti od 12 let 7 kapek za den, děti od 3 let 2 kapky za den.

Způsob podávání: Před použitím důkladně protřepejte (21x). Tím dojde k dynamizaci informačních složek a účinnost přípravku se zvýší. Užívejte půl hodiny před jídlem nebo po něm, nejlépe ředěné vodou, případně nakapejte na lžičku a užívejte přímo. Pro podporu detoxikace těla je vhodné zvýšit při regenerační kúře příjem tekutin. Po 3 týdnech užívání udělejte vždy 1 týden pauzu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Užívání a přesné dávkování konzultujte se svým lékařem nebo terapeutem.

Při chronických onemocněních se doporučuje užívat minimální dávky, v akutních stadiích je vhodné dávky zvýšit. V případě přechodného zhoršení stavu je třeba snížit dávkování, dokud zhoršení nepomine, a teprve poté se vrátit k původnímu dávkování. V užívání přípravku není vhodné přestávat, neboť se jedná o zpětný regenerační proces (reverzní reakci), při němž se mohou objevit příznaky dřívějších onemocnění. Tento jev je důkazem pozitivní odpovědi organismu, informuje o tom, že dochází k uzdravování!

 

Při platbě předem jakoukoliv platební kartou zařazenou do programu PREMIUM RB CLUB (dříve Citi platební kartou) získáte slevu 10% na celý nákup na Prozdravi.cz. Pro získání slevy vepíšete prvních 6 čísel platební karty do políčka "Slevový kupón" a následně provedete platbu předmětnou platební kartou

 

Zkušenosti těch, kteří vyzkoušeli Gynex před Vámi

V lednu jsem byla na kontrolním ultrazvuku. Ke Gynexu jsem přidala Cytovital. Největší myom 3,8 cm se zmenšil o 0,6 cm, dva menší beze změny. Budu dál pokračovat v léčbě - Gynex a Cytovital. Myslím, že je to úspěch. Další UZ mám v dubnu.

S výrobkem Gynex jsem spokojená. Užívám ho já 51 let i moje dcera 18 let. Mohu ho doporučit dívkám i ženám v různém věku.

S produkty Regalen a Gynex jsem velmi spokojena. Urychlují ozdravné procesy, jsou jednoduché k užívání, lze je dávkovat podle aktuální potřeby.

Gynex mi dělá dobře, užívám už druhé balení a hodlám pokračovat. Přestal se dostavovat PMS, taky nemám tak časté chutě a podařilo se mi shodit 3 kg.

Kapky Gynex jsem si koupila, protože jsem měla v posledním půlroce cca týden před menstruací kvasinkové infekce. Kdo je měl, jistě ví, jak je to nepříjemné. O to víc, když se problém opakuje každý měsíc. Přečetla jsem si u vás právě recenze k produktu a to mě přesvědčilo. Už první měsíc užívání jsem byla bez problémů. Nyní mám již druhé balení a vše je jak má být. Dokonce se mi i upravilo trávení. Za mě určitě doporučuji!

K produktům firmy Energy jsem měl vždy skepsi. Moje názory se změnily, když mi je jeden důvěryhodný člověk doporučil. S Drags Imun mám výbornou zkušenost na včelí žihadlo! Také potenciální chřipka se nerozvine při užívání. Gynex ovlivňuje náladu! Samozřejmě směrem k dobré. Potíže s prostatou jsou pryč. Stimaral cítím, že nějak působí, ale nedokáži popsat jak. Renol mj. dodává energii, ale tak jako by nenápadně a pozvolna. Ne jako káva, čaj apod. Celkově jsem s produkty této společnosti velmi spokojen.

Produkt Gynex mi doporučila moje gynekoložka. Jsem s ním 100% spokojená.

S produktem Gynex jsem byla velice spokojena.

Gynex jsem si u vás objednala už po druhé, jelikož po vybrání prvního balení jsem zaregristrovala značné zlepšení svých potíží, se kterými chodím již 2 roky ke svému gynekologovi. Ten mi neustále předepisoval hormony. Nyní je vše o 50 % lepší a věřím tomu, že po vybrání druhého balení to bude ještě lepší. Vřele doporučuji.

Jsem opravdu překvapená, jak je Gynex kvalitní a kdybych o něm věděla před rokem, tak bych měla ušetřeno 10 kg. Lékařka do mě cpala jen hormonální léky, s kterých se hodně přibírá a žádný efekt. Po Gynexu je vše v pořádku. Jestli chcete vědět přímo můj problém, tak jsem po vysazení anikoncepce vůbec neměla menzes, hormony úplně rozházené. Hrůza. Tělo si myslelo, že jsem v klimakteriu. Ve 30 letech jsem si řekla dost a že musím najít jiný způsob. Jedině Gynex mně pomohl a jsem v pořádku. Takže velké díky výrobci i vám.

S Gynexem jsem spokojená, pomohl mi upravit menstruační cyklus.

Gynex má vynikající účinky. Má lepší účinek, než uvádí informace.

Aloe prima gel můžu každému doporučit, jsem s ním velmi spokojená. Užívám denně ráno na lačno hodinu před jídlem, je to první produkt, a že už jsem jich vyzkoušela, který mi upravil celoživotní zácpu. Co Aloe užívám, nebyla jsem nemocná, jinak jsem mívala několik viróz za zimu. Takže podporuje imunitu, užívám zároveň Alfalfu, a mám pocit, že mám i daleko víc energie. Gynex mi upravil nepravidelný menstruační cyklus, a pomáhá i proti kvasinkovým infekcím. Určitě si Gynex i Aloe znovu objednám. Doporučila jsem je i několika kamarádkám.

Gynex kupuji už po třetí, zmírňuje návaly a zlepšila se mi kvalita vlasů. Zároveň jsem mohla snížit davky léků na štítnou žlázu.

Intimed - vyzkoušeno už z minulosti, spokojenost. I když samozřejmě není samospasitelný. Vhodný jako prevence, nedokážu říct, jestli dokáže "vyléčit" již probíhající zánět. Určitě dobrý po bazénu atd., používám i po holení intimních míst jako prevenci podráždění. Gynex - spokojenost. Chuť mi nevadí, aplikace je fajn a snad i výsledek. Zmenšuje se mi cysta!!!! Potvrzeno gynekoložkou.

Gynex je super produkt, za měsíc užívání zmizely problémy s návaly horka i rozhozená psychika v klimakteriu. Veliká spokojenost. Kéž by takhle fungovalo víc bylinkových šťáviček. :)

Gynex je velmi dobrý.

Enegy Gynex je přírodní produkt, což je pro mne důležité. Je nutno ho užívat nejméně tři měsíce. Pomáhá při některých gynekologických problémech. Díky tomuto přípravku zmizela několikaletá cysta na děloze. Nebylo nutné ji řešit operativně.

Produkty Stimaral a Gynex splnily zcela mé očekávaní.

S produktem Gynex jsem velice spokojena, opravdu mi pomohl. Problémy ustoupily.

S produkty Maqui Pure, Cytovital a Gynex jsem velice spokojena. Gynex jsem si objednala na gynekologické problémy spolu s Cytovitalem a opravdu to zabralo. Už během krátké doby jsem cítila výrazné zlepšení. Cytovital používám i jako krém na akné, oděrky, a ostatní kožní problémy a jsem s ním velmi spokojena. Určitě budu používat i nadále. Maqui Pure je také skvělý přípravek, objednala jsem si jej jako doplněk pro léčbu zánětů močových cest a zvýšení imunity. Po dvou týdnech užívání 2 tablety denně jsem cítila výrazné zrychlení metabolismu a pozitivum tohoto výrobku na mém těle jako např. více fyzické energie. Celkově jsem měla po dobu užívání velmi dobrou náladu a upravilo se i zažívání. S Maqui jsem také velmi spokojena a určitě budu užívat i nadále. Všechny tři výrobky bych určitě doporučila svým známým.

Již po 10 dnech užívání Gynexu přišla menstruace. Avšak po několika letech nebolestivá. Mívám ji velmi bolestivou a nyní žádná bolest.

Gynex jsem si v minulosti již několikrát zakoupila a tento mi napomohl lépe zvládnou premestruační syndrom. Zejména po porodu syna jsem měla u menstruace bolesti hlavy a silnou menstruaci. Toto se asi po půl roce užívání Gynexu upravilo. Naposledy jsem u vás objednávala Gynex pro mou kamarádku, která bydlí v Anglii a několikrát podstoupila umělé oplodnění. Má pravděpodobně již nastupující přechod z důvodu několikerého odebrání většího množství vajíček. Velice si kapky chválí.

Gynex kapky jsou úžasné, jsem velmi spokojená. Ztratila jsem menses jako posttraumatický problém a po pár dnech užívání se po dvou letech cyklus opět obnovil! Určitě si kapky Gynex opět objednám.

Už po týdnu pociťuji díky Gynexu změny k lepšímu. Jsem naprosto spokojená.

Gynex ráda doporučuji. Po 2-3 týdnech užívání jsem si uvědomila, že se po psychické stránce cítím mnohem lépe, uvolněněji. Dále se mi téměř po třech měsících navrátila menstruace a úplně vymizela bolest v podbřišku i občasné bolesti v prsou. Děkuji.

Přípravek Gynex jsem si objednala již dvakrát. Jeho užívání mi vyhovuje a začala ho užívat i moje dcera.
Děkuji za tento přípravek. Všude ho doporučuji. Za dva a půl měsíce užívání se mi zmenšil myon na polovinu, ale je pravda, že jsem praktikovala ještě spoustu dalších doporučení nejenom užívání Gynexu. Mám pocit, že mi nepadají ani tolik vlasy. Jsem s tímto přípravkem velmi spokojena.

Po užívání Gynexu mám skvělé krevní výsledky (trombóza).

Na produkty GS Merilin a Gynex jsem dostala doporučení od svého gynekologa a skutečně výborně na problémy (návaly) zabraly během týdne. Jsem velmi spokojená.

S produty Cytovital XXL a Gynex jsem nesmírně spokojená. Používám je na ošetření pleti na obličeji už několik let. Je mi 58 let a nikdy jsem neměla pleť tak pěknou. Všímá si toho i mé okolí. Díky.

S výrobky Hořčík, Vironal, Ocutein Forte Lutein, Renol a Gynex jsem spokojená, mohu doporučit.

S výrobky jsem moc spokojená. Gynex a Cytovital okamžitě zabral na opakovaný gynekologický zánět, úlevu jsem cítila téměř okamžitě, rovněž se mi po dvou třítýdenních kúrách upravil menstruační cyklus z 31 dnů na 28 a nedostavily se ani nepříjemné doprovodné projevy menstruace - bolest břicha, křeče, nervozita atd. Navíc si myslím, že působí velice příznivě i celkově na psychiku, jsem "vyrovnanější". Krém Cytovital je skvělý taky jako krém na obličej. Krém Artrin XXL pomohl dceři na aknózní pleť, po krátké době vyrážka úplně vymizela, mně pomáhá na bolesti krční páteře. Dlouho mě bolí rameno, ale zatím aplikuji krátce - bez nějakého zlepšení, tak uvidíme po delší době. Celkově velká spokojenost.

S produkty Omega 3 rybí olej FORTE a Gynex jsem spokojena. Gynex velice pomáhá zvládnout obtěžující projevy menopauzy a rybí olej beru jako prevenci.

Gynex jsem si zakoupila po přečtení pozitivních reakcí na mateřských webech, které nelhaly - otěhotněla jsem po prvním měsíci užívání. Vedle toho jsem cítila i jiné pozitivní účinky - ukázkově proběhla ovulace a celkově jsem se cítila klidnější a vyrovnanější.

Gynex rychle zabírá, má příjemnou chuť. S tímto produktem jsem velice spokojena.

Díky produktům Regalen a Gynex již během prvních 14 dnů jsem cítila úlevu od obtíží, které mě dlouhou dobu trápily. Mohu všem vřele doporučit, jsem moc spokojena a děkuji.

Gynex kupuji opakovaně, nejprve na ženské potíže a následně i na léčbu všelijakých zánětů. Mám s ním kupodivu dobré výsledky, mohu všem doporučit.

Přípravek Gynex užívám už druhý měsíc a úplně mi vymizely návaly. Zatím mi zůstaly jen výkyvy nálad, ale to bude asi nízkou dávkou, užívala jsem 1x 5 kapek, teď jsem to zvýšila na 2x 5 kapek, tak uvidím. Jsem zatím velmi spokojena.

Gynex užívám na doporučení gynekoložky.

S přípravkem Gynex jsem spokojená. Trochu mi upravil cyklus a doufám, že se mi cyklus srovná úplně. To bych byla moc ráda a podaří se mi taky otěhotnět.

Při menších zdravotních potížích jsem objevila produkt Gynex, který mně zaujal, jelikož se jedná o výtažky z bylinek. Po měsíci používání mohu říci, že nejen zdravotně, ale i psychicky je to velmi dobré. Příroda vždy ví. Doporučuji každému nemocnému, ale i zdravému člověku jako prevenci.

Gynex beru přesně týden a už se mi dostavila menstruace, kterou jsem už velmi dlouho neměla. Takže spokojená jsem. Snad nám pomůže i k vytouženému miminku. Doporučuji.

S produkty Maca, Cytovital a Gynex jsme velmi spokojeni. Cytovital a Gynex si objednávám už opakovaně a jsou to vynikající produkty. S Macou máme první zkušenost a mohu jen potvrdit pozitivní recenze na vašem webu.

Gynex je perfektní výrobek. S jeho kvalitou jsem spokojena.

Dobrý den, Gynex funguje skvěle. I přes velké množství pozitivních referencí mě to překvapilo. Začala jsem ho používat kvůli PMS, který úplně zmizel. Navíc se mi cyklus zkrátil z 32 na 28 dní a MS ez 7 na 6. To vše za velice krátkou dobu 3 měsíců. Jsem velice spokojená a budu ho užívat i dál. Doufám, že se mi díky Gynexu podaří i otěhotnět. S pozdravem a poděkováním za skvělý produkt.

Již po měsíčním užívání Gynexu se mi zmírnila menstruace (dříve silné krvácení).

Jednoznačně PRO :-). I já se potýkám s klimakteriem a k mému překvapení mi Gynex dopručil můj gynekolog. Beru jej teprve týden, ale už pozoruji na sobě velmi pozitivní změny v psychice - což je pro mě hodně důležité. Cítím se v pohodě, mám stále dobrou náladu. Zda ovlivní i mé gynekologické problémy, budu moci posoudit později. Určitě se ráda s dlouhodobějšími zkušenostmi podělím.

Oba produkty jsem užívala na radu mé lékařky - trpím pocením v menopauze a nic mi nezabírá. Mám dost nemocná játra. Nesmím brát hormony. Ženšen si chválím, přestala jsem být unavená, Gynex nemohu posoudit, brala jsem oba přípravky ve stejnou dobu. Hezký den.

Gynex - bylinné složení, dobrá chuť přípravku. Zakoupila jsem ho na doporučení známých. Po pár dnech užívání již pozoruju úlevu při gynekolog. problémech. Určitě doporučuji i ostatním.

Dobrý den, Gynex jsem si sice objednala, ale abych pravdu řekla, brala jsem ho jen tři týdny a teď jsem na něj zapomněla. Takže děkuji za připomenutí a vrátím se opět k užívání. V minulosti jsem ho už měla (2 balení) a přestaly mě trápit bolesti hlavy a taktéž se mi ztratila cysta v prsu. Třeba je to díky Gynexu. Mějte krásný den.

Dobrý den, Gynex jsem vyzkoušela na slabé, ale přetrvávající bolesti v podbřišku, které patrně značily nastupující zánět vaječníků nebo podobnou komplikaci v této oblasti. Bolest se zmírnila snad po dvou, třech dnech, po týdnu již odezněla úplně. Dle návodu jsem dávkovala 3x denně po dobu 21 dnů a problém se zatím nevrátil, jsou to již dva měsíce. Podobnými obtížemi opakovaně netrpím a v minulosti jsem tento problém tuším nikdy neřešila, každopádně ať šlo o cokoliv, tak přípravek zafungoval tak jak jsem očekávala.

Dobrý den, s Gynexem jsem byla velice spokojena a nejen s ním. Právě užívám Regalen i Renol a cítím pozitivní účinky na můj organismus. Tyto produkty jsem doporučila i své rodině a jsou také velice spokojení.

Gynex mi pomohl s řešením gynekologických problémů, jednoznačně doporučuji!

Po týdenním užívání Gynexu se cítím lépe. Produkt jsem již doporučila několika přátelům, jednoduché užívání, důvěra v produkt a hlavně zlepšení zdravotního stavu.

 

 

Potíže, kvůli kterým jsem si Gynex objednala, se po pár dnech užívání podstatně zmírnily.

Gynex prostě funguje, mně osobně okamžitě pomohl při zánětu vaječníků a při nerovnováze po nuceném vysazení antikoncepce.

Gynex má velice dobrou chuť (oproti jiným preparátům). Účinky zatím nemohu posoudit, užívám 1. týden, ale zatím se cítím velice dobře, PMS se nedostavil, výkyvům nálad nepropadám a menstruace je méně bolestivá. Doporučuji k vyzkoušení, přírodní medicína je rozhodně dobrou volbou, jak si vyladit ogranismus.

Koupila jsem si Cell Guard (Revenol), Gynex a LKVB6. Ještě jsem k tomu přibrala 2 balení Cytosanu a krém Cytovital a cysta na štítné žláze se zmenšila, což je úžasné a další kontrolu mám na jaře. Přemýšlím, že celý proces po novém roce ještě jednou zopakuji.

Gynex užívám opakovaně a cítím se po něm lépe.

Dobrý den, s Gynexem jsem byla velice spokojena, podařilo se mi po něm otěhotnět.

Dobrý den, co se týče produktů Energy, vřele bych jej doporučila všem v mém okolí, a také to dělám :-) Vironal beru pravidelně v období chřipek a nachlazení. Okolo mne jsou všichni unavení a já jsem v pohodě. Vironal na mne v prvních týdnech užívání působil hodně spavě - byla jsem schopná v noci spát o dost více hodin než normálně. Gynex jsem pořídila mojí mamince, která má klimakterické problémy, pociťuje úlevu. Vyzkoušela všechno možné, ale Gynex je prý nejlepší. Chlorella je perfektní doplněk stravy, jen člověk u toho nesmí zapomínat pít, jinak bude trpět zácpou. Mám po ní mnohem více energie, lépe se mi vstává a nejsem příliš unavená :-) Prostě Energy je u mě jednička a i nadále budu využívat s radostí služeb Vašeho e-shopu prozdravi.cz. Kolegyně u Vás nakupuje také produkty Energy ve velké míře a je s nimi také nadmíru spokojená. Doporučení na tyto produkty mám právě od ní.

Dobrý den, na otázku, zda jsem byla spokojena s produktem Gynex, odpovídám jednoznačně ANO. Po jeho využívání se cítím celkově lépe i psychicky tzn. jako bych byla vyčištěná nebo znovuzrozená, mám větší náhled na cokoli. Pěkný den.

Gynex mi pomohl na srovnání menstruačního cyklu :-) Je to přírodní produkt, má praktické dávkování a příjemnou chuť.

Dobrý den, Gynex používám opakovaně a jsem s ním velice spokojena.

Dobrý den, Gynex jsem používala jeden měsíc a po měsíci jsem si dala pauzu podle návodu. Za mne musím sdělit, že jsem téměř okamžitě cítila očistné účinky v místech, pro které je Gynex určen. Dávkovala jsem si 4 kapičky ráno a 4 kapičky večer. Díky problémům, kterých jsem se zbavila, doporučuji tento výrobek i dále. Děkuji za optání. Mějte krásné dny.

Dobrý den, s produktem Gynex jsem velice spokojená. Od doby, kdy ho užívám nemám problémy s cystami, což byl důvod mého zakoupení. Poradil mi ho masér, který poznal mé problémy, aniž bych mu je řekla. Navíc se cítím daleko lépe fyzicky i psychicky, poslední dobou jsem dokonce přestala mít chuť na sladké...což ocení snad každá žena-nepřibývá na váze :-)

Pro Gynex jsem se rozhodla na základě velice kladných recenzí. Mám menší problémy. Užívám jej pouze pár dní, ale pociťuji zlepšení psychiky. Dávkování je v kapičkách, hustý bylinný extrakt, voní po bylinkách a lékořici. Očekávám od něj ještě víc, zatím mi vyhovuje, je cenově dostupný, vhodný pro všechny uživatele, podle mne je dobrý na všechno, jsou to bylinky, ty nikomu neublíží.

Jsem s výrobkem Gynex spokojená, co ho užívám, tak se mi zlepšilo spaní.

Gynex jsem si vybrala na doporučení paní na jedné diskuzi o těhotenství a neplodnosti. Produkt užívám zatím 2. den, proto moc zkušeností nemám, ale doufám, že účinek mít bude! :-) Díky praktickému kapátku se produkt užívá opravdu skvěle, nehrozí žádné dlouhé čekání na kapku, až bude lahvička skoro prázdná. Už jsem produkt dokonce doporučila kamarádce, která už nad jeho koupí taky přemýšlí. Cena produktu je sice vyšší, ale není to nic hrozného a určitě stojí za to si jej objednat. Tento produkt je vhodný podle popisu jeho účinků snad úplně pro všechny, protože je jak na plodnost, tak na nervy, omezuje chuť k jídlu, je dobrý na klouby, na hormonální změny... Takže si v tom určitě každý najde svoje, a navíc je vhodný i pro muže! :-)

Zakoupené produkty - Cytosan Inovum, Gynex a Stimaral jsem používal na radu lékaře včetně dávkování s velmi dobrým výsledkem. Jsem diabetik po operaci žlučníku a močových kamenů. Zdravotní potíže se zmírnily a lze konstatovat úspěšnou léčbu.

Dobrý den, s přípravkem je velká spokojenost, včera byla známá na kontrole u lékaře a je díky přípravku zažehnán operativní zákrok, dnes jsem objednala další várku.

Dobrý den, přípravky Life Star, Gynex a Wild Yam jsem si zakoupila po předchozí konzultaci ve Vaší bezplatné lékařské poradně. Gynekoložka mi totiž diagnostikovala cystu na vaječníku a chtěla situaci řešit odstraněním celého vaječníku. Jako hlavní důvod uváděla můj věk. Je mi 49 let. Rozhodla jsem se vyzkoušet přírodní přípravky, i když jsem s nimi do té doby neměla žádnou zkušenost. Po 3 měsících užívání a kontrole ultrazvukem se cysta zmenšila. Po užívání Life Staru cítím na sobě všechny u něj popisované účinky, takže v užívání všech přípravků budu i dále pokračovat.

Zatím jsem užívala pouze Gynex a překvapilo mě zklidnění a lepší spánek (v přestávce mezi užíváním se spaní opět zhoršuje, takže zde vidím souvislost). Apiglukan mi velmi chutná, prodělala jsem nedávno chřipkové onemocnění s velmi rychlým a mírným průběhem, nevím, možná to byla i zásluha Apiglukanu. Výrobkly Energy plánuji užívat (dle svých finančních možností) trvale.

Dobrý večer, nemám ještě využívaný Gynex celý, ale noční pocení už nemám. Jen ve dne :-))), ale je to mírnější než před začátkem užívání. Beru Gynex na návaly v přechodu.

Dobrý večer, odepisuji až dnes, protože až dnes odpoledne jsem byla na kontrole na gynekologii. Gynex jsem na radu své dcery zakoupila, protože v lednu mi na ultrazvuku našli cystu ovaria 2 cm velkou. Dobírám Gynex teď o víkendu a dnes na kontrole cystu pan doktor nenašel. Ani já, ani on jsme tomu nechtěli věřit! Mám obrovskou radost a moc děkuju za tento skvělý výrobek! Určitě ho doporučím dál!

Dobrý den, s Gynexem jsem velmi spokojená, zklidnil se mi zánět močových cest.

Dobrý den, přípravek Gynex na mě zapůsobil velice příznivě a pokračuji i nadále v jeho užívání, mé problémy se začaly upravovat a celkově cítím, že mi dělá velice dobře, působí jak na psychiku, tak i na fyzično. Všem bych ho doporučila.

Dobrý den, trpím na časté migrény a nedostatek energie. Beru Vitamarin - 2x3 kapsle, kapu si kapky Gynex - 3x6 kapek a Korolen - 2x3 kapky. Jsem nadšená, stav se mi velmi zlepšil již po třech týdnech užívání :o) Mohu doporučit!

Dobrý den, přípravek Gynex jsem užívala již 2 roky zpátky, kdy jsem měla nález na cytologii, po půl roce užívání Gynexu jsem již byla v pořádku. Nyní jsem měla problém s velkou cystou. Paní doktorka mě chtěla poslat na laparoskopii. Měsíc jsem intenzivně užívala 3krát denně Gynex v nejvyšší doporučené dávce a mazala podbřišek Cytovitalem. Paní doktorka nemohla uvěřit, že do měsíce tak velká cysta zmizela. Na oba přípravky tedy nedám dopustit a vřele všem doporučuji!

Dobrý den, Gynex jsem si objednala z toho důvodu, že jsem nemohla otěhotnět. O jeho účinku jsem se dozvěděla z diskuzí. Mnoho žen potvrzovalo, že po něm do jednoho měsíce otěhotněly. Přišlo mi to nemožné abych po roce snažení otěhotněla po jednom měsíci užívání přípravku Gynex. No a skoro přesně po jednom měsíci jsem opravdu otěhotněla. Dnes jsem ve čtvrtém měsíci, vše se zdá být v pořádku. Dokoce nechutná ani tak špatně. Takže já si na něj stěžovat nemůžu, naopak ho můžu vřele doporučit dál, což prakticky dělám.

Dobrý den, Gynex je podle mého názoru skvělý. Díky němu jsem se úplně zbavila veškerých nepříjemných stavů způsobených menopauzou - v mém případě konkrétně návaly horka a špatné spaní. Každému jej vřele doporučuji a začala jsem jej dávat i svému manželovi :-) a jsem zvědavá, zda a jak se na něm účinky Gynexu projeví.

Dobrý den! Dubové kapky používám již několik let, protože jsou vynikající proti bolesti v krku, na rány od klíštěte a proti parodontóze. Gynex používám pravidelně, 2x ročně po dobu 2 měsíců. Zmenší se mi pak cysty v prsou.

Dobrý den. Omlouvám se za pozdní odpověď, léto, dovolené apod. Chlorella je bezva, jako takový prvotní čistící prostředek, nic drastického, ale funkčního. Gynex beru na podrážděnou slinivku, jsem spokojen.

Gynex užívá dcera, pomáhá jí.

Dobrý den, kapky Gynex mně asi po měsíci užívání viditelně zmenšily cysty v prsou. Jsou výborné.

Gynex jsem si zakoupila už druhé balení a jsem velice spokojená. Cítím se lépe, více energie, dostavila se i menstruace. Řekla bych, že Gynex působí na tělo celkově, tam kde je to potřeba. Bolíval mě žaludek a po kapkách je bolest pryč. Určitě budu Gynex užívat i dále.

Dobrý den, Koňskou mast jsem zatím nepoužila, takže nevím, ale Gynex je fantastický - zbavil mě mých obtíží.

Dobrý den, koupila jsem si od vás Gynex a jsem velice spokojená.

Přípravek Gynex byl vynikající, všechny potíže zmizely, ostatní přípravky byly zaslány jako vzorky, tudíž z 1 ml, není možné hodnotit, nicméně Demorevital působí na pleť dobře, nemá žádné nežádoucí účinky (např. slzení očí, jako některé jiné kosmetické přípravky). Cellulitis na celulititu platí také, efekt se projeví až za delší dobu, ale tento výrobek si standardně kupuji a jsem spokojená, v kombinaci s vhodnou stravou a dostatkem pohybu dělá svoji práci.

Dobrý den, s přípravkem Gynex jsem spokojena. Zaznamenala jsem opravdu viditelné účinky na mém zdravotním stavu. Určitě ho můžu doporučit i ostatním.

 

 

S užíváním Gynexu jsem velmi spokojena, zejména po psychické stránce. Nervozita ustoupila, jsem mnohem klidnější. Hormonální porucha (porucha cyklu) zatím ještě uplně vyřešena není, ale pomalu se zlepšuje. Právě dnes jsem si objednala další balení Gynexu a budu pokračovat v jeho užívání. Regalen jsem neobjednávala pro sebe, takže nedokážu odpovědět. Přeji hezký den a díky za vaše preparáty.

Dobrý den, ráda vám odpovím, Gynex jsem si objednala na doporučení mojí dcery jsem ve věku, který přináší změny všeho druhu (návaly horka,únavu atd.). Únava je zázračně pryč, návaly horka přichází v menším množství a jsou mnohem slabší a tím je den příjemnější. Moje tělesná váha klesla o tři kilogramy. Jsem spokojená a mnohem klidnější (mám energie na rozdávání). Děkuji za možnost si u vás Gynex zakoupit.

Dobrý den, s přípravkem Gynex jsem velmi spokojená, užívám jej již několik let, samozřejmě s doporučenými přestávkami a pomáhá mi řešit mé občasné zdravotní problémy. Jsem velmi náchylná na nastydnutí všeho druhu a s pomocí Gynexu jsem vždy velmi rychle ve formě. Klasické prášky užívám jen zřídka, mám ráda přírodní léčení - bylinky. Gynex jsem již mnohokrát doporučila kamarádkám. Děkuji, určitě si jej opět objednám.

S přípravkem Gynex jsem spokojená.

Dobrý den, mohu potvrdit, že peralgin na alergii opravdu funguje. Vyzkoušela jsem ho na sobě a letos jej užívá i můj muž (já již nemusím). Bere minimální dávku (1tobolka/den) a je bez rýmy a kýchání, bez svědění očí, pouze mírně ucpaný nos, ale to není oproti loňské sezoně nic, opravdu úleva. Myslím, že účinek při braní se dostaví za trošičku delší dobu než u léků od alergologa, ale trpělivost se vyplatí. Já osobně dávám přednost přírodním než chemickým preparátům. Lidé si často myslí, že nefungují, ale to je právě v tom, že chtějí, aby zabíraly ihned, jako léky. Od této firmy mám zkušenost také s
gynexem, který nám pomohl k miminku.

Dobrý den, s Vašimi výrobky Gynex jsem nad míru spokojená.

Zatím mohu potvrdit pozitivní účinky pouze u Vironalu. Od té doby, kdy jsem začala přípravek užívat, se mi o100 % zlepšil vleklý kašel a příznaky jakéhokoliv nachlazení nejsou žádné. Od stejné firmy jsem užívala Gynex a zmizela mi i cysta. Spokojenost je obrovská. Ostatní přípravky užívá má rodina a to velice krátce, takže účinky zatím nelze posoudit. Ale pevně věřím, že se dostaví.

S Gynexem mám velmi dobrou zkušenost, již dva měsíce po začátku užívání se mi výrazně upravil menstruační cyklus a pozoruji rovněž zlepšení psychiky.

S Vaším výrobkem Gynex jsem spokojena. Dostala jsem na něj doporučení od dětské lékařky. Dcera 13 let měla velké bolesti při menstruaci a před ní. Užívala přípravek 3x po sobě a bolesti zmizely. Nyní jsme Gynex vysadili a používáme Váš přípravek Vironal. Uvidíme zda i tento přípravek bude plnit svou funkci.

Výrobek jsem si zakoupila na doporučení mé kamarádky, která díky kapičkám otěhotněla i nám se to po měsíci užívání povedlo. Při pobírání jsem nic neobvyklého nepociťovala, naopak mi i chutnali. Předala jsem je dále kamarádkám, které by chtěli otěhotnět. Moc děkuji a přeji krásný den:-)Výrobek Gynex mi velice pomohl při potížích , které jsem měla. Jednalo se o ženské problémy, nedostavovala se mi menstruace a po 10 měsích jsem ji díky výrobku Gynex opět dostala pravidelně. Jinak jsem se po používání výrobku cítila dobře. Přeji také krásný den.

Ve věci používání produktu Gynex mám ty nejskvělejší zkušenosti. Měla jsem ženské potíže, které jsem léčila přes tři roky a po třech letech se energetické dráhy srovnaly asi jen díky produktu Gynex. Jsem moc ráda, že jsem si jej objednala.

Užívala jsem přípravek Gynex již z jara, kdy se mi objevila cysta na vaječníku. Ta následně po využívání 2 balení Gynexu á 8 kapek 3x denně zmizela. Nyní jsem si jej nasadila k užívání znovu k pročištění organismu a dodání energie. Nutné přestávky v užívání dodržuji. Cítím se určitě lépe.

Samozřejmě můžete doporučovat samé pozitiva. S přípravkem jsem velice spokojena a do budoucna uvažuji i o dalším zakoupení z vámi nabízených přípravků, ale až bude trošku více času.

S přípravkem Gynex jsem velmi spokojená. Myslím, že pro harmonizaci rovnováhy po narušení substituční hormonální terapií je to velmi vhodný přípravek s minimální zátěží vnitřního systému těla. Mohu vřele doporučit. I po vysazení hormonální léčby jsem trpěla pokračujícím zadržováním vody a nekontrolovatelným nárůstem váhy. Nepomáhaly mi ani přípravky pro hubnutí. Balení ještě nemám doužívané, ale potíže pomalu odeznívají, váha se po ustálení (+ 14 kg) velmi pozvolna snižuje (nyní po měsíci+ 12 kg) a otoky již nemám. Prvních 14 dní jsem brala max. dávky, které jsem 3. týden snížila (1x denně 9 kapek) a po týdenní pauze jsem zůstala na minimální dávce 1x denně.

S přípravkem Gynex jsem velice spokojená. Myslím si, že přírodní léčba je mnohem šetrnější než chemie. Mé potíže v menopauze se hodně zmírnily.

S preparátem GYNEX jsem spokojená. Právě jsem si objednala další jeho balení. Bolest a problémy při menzes se už zmírnily. Časem se snad dočkám i pravidelného cyklu a vytouženého otěhotnění.

S Gynexem jsem velice spokojena. Doporuceni jsem na nej nasla na internetu na www.rodina.cz, kde ho uzivatelky chvalily, ze je dobry na gynekol. problemy. Mne osobne pravdep. srovnal hormon.hladiny, po mesicnim uzivani ( 6 kapek denne ) mam hladiny hormonu v normalu, predtim jsem je mela v neporadku, tak to pripisuji gynexu. Celkove se citim lepe, slabsi bolest pri menstruaci. Dnes beru radeji preventivne (3 kapky denne).

S gynexem jsem byla spokojena, k těhotenství mi zatím nepomohl, ale celkově jsem se cítila lépe, psychicky i fyzicky. Nejvíce mně překvapilo, že jsem při jeho užívání neměla chuť na sladké a ani jsem se nepřejídala, předtím totiž docela často, takže jsem zhubla asi o 8 kg.Trpěla jsem i na kvasinkové infekce a i přes léto , kdy jsem gynex užívala se žádné neobjevily.

přípravek Gynex jsem si koupila už potřetí. Vždy přes zimu mívám gynekologické problémy - výtoky a krvácení mimo menstruaci. Po užívání přípravku Gynex se mi tyto problémy srovnaly. Na gynekologii mi nebyli schopni říct, z čeho mé problémy vznikají a tudíž je ani léčit. Doufám, že mi Gynec pomůže i tuto zimu.

Přípravek Gynex jsem našla zde na vašich stránkách, když jsem se zajímala o nějaký přípravek na zduřelou uzlinu v oblasti prsu, zřejmě v souvislosti blížící se menopauzou. Zhruba po dvou měsících užívání uzlina úspěšně zmizela. Nyní po roce se objevila znovu spolu s tříměsíčním vynecháním menstruace, kterou neoživila ani hormonální injekce. Vrátila jsem se znovu k Gynexu. Krvácet jsem začla již po dvou dnech užívání! Předpokládám, že uzlina se také brzy zmenší až vymizí. Výrobek velmi chválím a doporučuji!

Prípravek gynex, je výborný. Po hormonální terapii, jsem mela rozhozený cyklus. Po trítýdenní kure s gynexem se zda byt zase vse v poradku. Od te doby co uzivam tento pripravek vymizely silne migreny jako jeden z priznaku PMS.

Po šesti letech jsem vysadila hormonální antikoncepci a snažíme se o miminko. Měla jsem problémy s cyklem a vynechávala mě menstruace. Začala jsem používat kapky gynex v nejvyšší regenerační dávce. Musím uznat, že díky gynexu se mi opět vrátil cyklus a snad už nic nebude stát v cestě v námi vysněném miminku. Děkuji...

Moje kamarádka je velmi spokojena s jeho užíváním, protože už skoro 2roky jí trápily gynekologické výtoky a po operaci cisty se to moc nezlepšilo. Lékaři si jaksi nevěděli rady, tak si našla váš preparát na internetu a i já jsem si ho objednala na detoxikaci a zmírnění problémů menopauzy, i když v nní ještě nejsme, ale výkyvy nálad se nás již dotýkají. Mně též občasné deprese. Po užívání vašeho preparátu její problémy zcela vymyzely a cítí se velmi dobře.

Mám problémy s délkou menstruačního cyklu - je velmi nepravidelný, tento problém mi Váš přípravek Gynex úspěšně pomáhá řešit.

Koupila jsem si u Vás 5ks výrobku Gynex. Jeden dostala moje maminka, která má 65 let a dosti dlouho má problémy týkající se klimakteria. Nepomáhaly ji žádné léky, stále byla podrážděná, velmi citlivá, vše ji rozbrečelo, často ji také bolela hlava a měla návaly. Po týdnu užívání mi přišla říct, že je velice spokojená, podrážděnost byla pryč a bolesti se tak často neopakovali. Další 3 balení jsem rozdala svým kamarádkám, které plánují rodinu, žádné vážnější problémy neměly. Já jsem začala Gynex užívat už v únoru, mám špatnou slezinu a slinivku, žádné významné změny nenastaly, ale cítím se dobře a určitě budu v užívání Gynexu dále pokračovat.

Jsem s ním nadmíru spokojená. Před půl rokem jsem přestala užívat hormonální antikoncepci - nakupily se mi zdravotní problémy, moje játra nevydržela ani sklenku tvrdého alkoholu a začalo mě zlobit srdce. Po vysazení se objevily problémy - výrazný PMS - otékalo mi poprsí a strašlivě bolelo, objevily se mi cysty. Měla jsem strach, jestli nedostanu rakovinu prsu. Po užívání gynexu všechno tohle zmizelo. Menses mi chodí v rozmezí 28-30 dní, nemám PMS, nemám výtok, jsem spokojená a neuvěřitelně šťastná.

Jelikož mám 47 let, tj. období pro ženy, kdy začínají mít různé klim. příznaky, byl mi tento přípravek doporučen. Můžu jen chválit. Je to již má druhá objednávka. Ze začátku jsem si brávala 5 kapiček a to dosti nepravidelně. S tím jsem vystačila hodně dlouho. Při větších problémech jsem si dávku zvedla na 2 x 10 kapek a je po problémech. Věřím tomu, že s tímto přípravkem překonám vše..... Díky

Gynex mi pomáhá upravovat a harmonizovat menstruační cyklus a zároveň mi napomáhá i ke snižování premenstruační tenze. Díky.

Gynex mě zaujal při čtení stránek Celostní medicíny a vzhledem k tomu, že jsem trpěla gynekologickými záněty a nepravidelnou menstruací ,rozhodla jsem se tento přípravek u Vás objednat. Mohu Vám sdělit, že po dvouměsíčním užívání tohoto přípravku jsem se zbavila zánětů, únavy, a hlavně se mi upravil i menstruační cyklus. V současné době jsem ve třetím měsíci těhotenství a věřím,že GYNEX na tom má také zásluhu. Přeji Vám mnoho úspěchů v práci!

Gynex jsme si koupily s mojí kamarádkou. Obě jsme se shodly, že je báječný. Kamarádka trpívala na záněty vaječníků a říkala, že teď je snad vše dobré a v pořádku. Já jsem žádné takové potíže neměla, spíš jsem měla od půlky menstruačního cyklu výkyvy nálad a tenzi, no a to další měsíc po užívaní gynexu víceméně vymizelo. Navíc jsme se obě shodly, že nejsme tolik unavené...a vůbec celkově se cítíme lépe. Až se sami divíme jestli je to možné. Děkujeme za Váš přípravek a doufám, že pomůže mnoha dalším my ho vřele každému doporučujeme

Gynex jsem užívala rovněž vícekrát - nastřídačku s Wild Yam - a musím uznat, že velmi efektivně odstraňuje nepříjemné stavy v menopauze. Omezuje i nárazovou chuť k jídlu.

Gynex jsem si zakoupila kvůli dlouhodobým gynekologickým potížím. Nevím, zda šlo o náhodu, placebo efekt...v každém případě došlo k odstranění poruchy. Gynex budu dobírat a hodlám si jej znovu zakoupit. Lékaři mi nedokázali pomoci a Gynex mi doporučila kolegyně z práce, která s ním má také dobré zkušenosti. Hledala jsem i nějaké informace o tomto produktu na internetu (ne od výrobce) a našla jsem celkem pozitivní ohlasy od ostatních uživatelek (na rozdíl od jiných podobných preparátů).

Gynex jsem si koupila v době, kdy mě již 4 měsíce trápila chronická infekce v urogenitálním traktu, způsobená streptokokem a chlamydiemi. Před měsícem jsem konečně měla kontrolní odběry negativní na obě bakterie. V užívání gynexu pokračuji po 3 týdení pauze dál a očekávám, že mi pomůže i v oblasti hormonální.

Gynex je skvělý, půl roku jsem neměla menstruaci po vysazení dlouhodobého používání antikoncepčních prášků a po 2 měsíčním užívání Gynexu ji mám už 2 měsíce pravidelně a zcela normálně. Určitě ho budu používat i nadále, také mi odstranil návaly a pocení. Je skvělý.

DOBRÝ DEN,PŘÍPRAVEK GYNEX JSEM SI OBJEDNALA JIŽ PODRUHÉ JELIKOŽ PODSTUPUJEME UMĚLÉ OPLODNĚNÍ A ČETLA JSEM NA NĚJ DOBRÉ VÝSLEDKY. MĚ ZATÍM POMOHL TAK ŽE NETRPÍM ZÁNĚTY, DĚKUJI A PŘEJI PĚKNÝ DEN.

Dobrý den,chtšla jsem vám mnohokrát poděkovat za Vaše doporučení. Gynex jsem užívala pouhý měsíc a nyní jsem v osmém týdnu těhotenství.

Dobrý den, Váš přípravek Gynex je perfektní a jsem s ním zcela spokojena. Moc mi pomohl a budu Vašim stálým odběratelem. Děkuji mnohokrát.

Dobrý den, užívám přípravek Gynex a problémy s nepravidelnou cyklem jsou pryč i se celkově cítím lépe, mohu skutečně jen doporučit, lékaři si nedokázali s pakovaným problémem poradit a skutečně přípravek Gynex mi hodně pomohl.

Dobrý den, s Vašimi výrobky jsem maximálně spokojena především s produktem Gynex. Musím říci, že jsem četla recenze na vašich stránkách a ohlasy na tento produkt byly obzvláště pozitivní. Sama jsem se přesvědčila o jeho účinnosti a vřele ho doporučuji všem Vašim zákazníkum.

DOBRÝ DEN, S VAŠÍM PŘÍPRAVKEM GYNEX JSEM SPOKOJENÁ, ZLEPŠILY SE MI PŘÍZNAKY MENOPAUSY, JAKO JSOU NÁVALY HORKA, BUŠENÍ SRDCE A DEPRESIVNÍ STAVY, ZVLÁŠTĚ VE VEČERNÍCH HODINÁCH. CÍTÍM SE MNOHEM LÉPE A MÁM ZASE RADOST ZE ŽIVOTA. MOHU TENTO VÝROBEK VŘELE DOPORUČIT.

Dobrý den, s přípravkem Gynex jsem byla velmi spokojena. Znám tento výrobek již z minulosti, kdy jsem ho užívala. Vždy moje potíže vymizely nebo se stav již po prvním třítýdenním cyklu užívání výrazně zlepšil. Brala jsem třikrát denně 9 kapek. Při aplikaci hormonální antikoncepce mě trápilo slabé špinění uprostřed cyklu a občasné výtoky. Tento výrobek mohu všem ženám jen doporučit.

Dobrý den, s Gynexem jsem velice spokojena a i má sestra si ho nemůže vynachválit. Až na tu chuť :)

Dobrý den, přípravek GYNEX je nejlepší co jsem kdy vyzkoušela!! a to říkám úplně upřímně.

Dobrý den, máte pravdu zakoupila jsem si u Vás přípravek Gynex. Poradila mi ho paní magistra v lékárně jelikož jsem chtěla otěhotnět a nějak se mi to pořád nedařilo. Nyní jsem těhotná a věřím, že na tomto velkém úspěchu má zásluhu i tento přípravek Gynex. Určitě doporučuji všem :-) ...

Dobrý den, jsem velice spokojená. Výrobce udává, že by se měla menstruace upravit po vybrání min jednoho balení, já vybrala jen půlku (jeden měsíc), menstruace se mi srovnala a dokonce jsem již těhotná, takže u mě super zkušenost.

Dobrý den, Váš dotaz mě vůbec neobtěžuje. Přiznám se, že na pravidelné braní všech vitamínů a různých doplňků jsem tak trochu lajdák, tak že občas zapomenu i na Gynex. Nicméně Gynex snáším dobře bez problémů a myslím, že účinně funguje vůči mým věčným zánětům. Po tu dobu co beru Gynex se záněty i výtoky o dost zmírnily, takže určitě nadále budu pokračovat v braní Gynexu. Zakoupila jsem si ho na radu mé švagrové, kterou rovněž trápily různé záněty a kvasinky. Po měsíci braní Gynexu švagrová dokonce otěhotněla. Takže budu doufat, že mi pomůže i v tomto směru.

Dobrý den, přípravek Gynex na mne působí velmi pozitivně. Mám velmi citlivý organizmus, nikdy neužívám žádné léky a málokdy se pro něco rozhodnu. Tyto kapky mě pomohly v tom, že zduřené uzliny v prsou, na které jsem trpěla, úplně vymyzely. Začala jsem to pozorovat asi po měsíci užívání (až na jednu uzlinu, která vymyzela až za dva měsíce).

GYNMAX

GynMax

obsahuje indol-3-karbinol, který příznivě ovlivňuje metabolismus estrogenů, a tím i tkáně na estrogenu závislé. Indol-3-karbinol, který se získává extrakcí z křížokvětých rostlin jako je brokolice, zelí, květák, kedlubna a kapusta.

 

Zkušenosti s produktem z Prozdravi.cz

GynMax tak pri nom aj pri kvapkach Drags Imun som prijemne prekvapena. Uzivala som ich najma po operacii a musim povedat ze vyrazne urychlili moje hojenie aj zlepsili celkovy stav po operacii. Takze Gynmax aj kvapky Drags imun si urcite este od vas niekedy objednam.

Dobry den, takze co sa tyka tej 5dnovej diety, musim povedat, ze tie polievky v nej su odporne, ale tie napoje su dobre. Co sa tyka chudnutia, za tych 5-6dni, co som to brala, som nejako vyrazne neschudla, ale brucho mi sfuklo... GynMax, tak pri nom aj pri kvapkach Drags Imun som prijemne prekvapena, uzivala som ich najma po operacii a musim povedat, ze vyrazne urychlili moje hojenie, aj zlepsili celkovy stav po operacii. Takze GynMax aj kvapky Drags Imun si urcite este od vas niekedy objednam.

Přípravek Gynmax jsem si zakoupila, jelikož mám 2 myomy a v důsledku toho silnou obtěžující menstruaci. Mám pocit, že se mi po jednom balení problémy zmírnily a menstruace je mírnější. Chci si zakoupit druhé balení a pokračovat v léčbě.

Produkty Cordyceps Premium, GynMax, Šťáva z Aloe a Goji Kustovnice jsou skvělé, splnily moje očekávání a v užívání budu určitě pokračovat!

Přípravek Gynmax mi dodal odvahu řešit problém, poslouchat své tělo. Děkuji, že jste.

Super Lecitin + E užívám dlouhodobě a zbavil mě bolestí nohou – křečí , hlavně před menstruací, prostě jeho vliv na cévy se určitě projevil. Paměť nemohu posoudit, zatím co si napíšu, tak si i pamatuji. LKVB6  také používám už asi potřetí. Zde mi nejvíce vyhovuje mořská řasa, ale užívám 2 tablety denně, jedna je málo. GynMax jsem zkoušela poprvé v létě. Mám malý myom a doufala jsem, že zmizí. Po kontrole po 3 měsících sice nezmizel, ale ani se nezvětšil a další se také neobjevily, takže jsem zakoupila ještě jedno balení a uvidím. Negativní účinky jsem žádné nepozorovala.

Na děloze se mi objevily myomky, takže jsem hledala výrobek, který by mi pomohl, až jsem ho našla u vás. Tímto doplňkem je GynMax. Myomky zmizely a já se cítím velmi dobře, i když jsem využívala jedno balení. Super Česnek je vynikající, hlavně pro ty, kteří trpí vysokým krevním tlakem. Je bez zápachu a splňuje vše, co jsem od něho očekávala. Využívala jsem zatím jedno balení a budu objednávat další.  Děkuji vám za to, že existujete a mohu se na vás vždy spolehnout. Vaše produkty dostávám vždy následující den po objednání a v pořádku. Jste vynikající.

Ráda bych vám poděkovala, že vůbec jste. S produktem Gynmax jsem moc spokojená. Podařilo se mi vyřešit mou zdravotní situaci. Pravda je, že jsem nesouhlasila s rozhodnutím lékařů a nepodstoupila operaci dělohy, a změnila jsem stravování a s pomocí vašeho produktu GynMax jsem zase v pohodě. Užívám jej již po druhé, protože jsem musela na kontrolní kyretáž, aby byl doklad, že výsledek je negativní. Jsem ráda, že mi posíláte informace a vašich produktech, budu v objednávkách u vás pokračovat. Svým způsobem jsem našla cestu jak pokračovat a řešit problémy. Ještě jednou velké poděkování, že JSTE.

K produktu Gynmax můžu říct, že nezapůsobil na zmírnění návalů, naopak zřejmě pomohl v "likvidaci" myomů (malé zmizely a největší se zmenšil).

 

-

KLOUBNÍ VÝŽIVA,

 

MUDr. Šafránek Ladislav

 

KTERÁ JAKO JEDINÁ OBNOVUJE CHRUPAVKU

ČLÁNEK

Nejlepší kloubní výživa

 

s KAMZÍKEM A KLOKANEM daleko nedoskáčete

 

NEJÚČINNĚJŠÍ

PŘÍRODNÍ ANTIBIOTIKA

kvalitní české výrobky

OREGÁNOVÝ OLEJ          ECHINACEA

ideálně trvale v domácí lékárničce

 

YUCCA PREMIUM

 

ODSTRANĚNÍ USAZENIN Z TĚLA

ČLÁNEK


RECENZE

Obezřetně v případě transplantátu, implantátu, kardiostimulátoru...

 

(z 85+zkušeností)


"Po ročním užívání YUCCY jsem byl přeřazen z CHPN III. třídy (středně těžká plícni nemoc) do II. třídy (lehká plícní nemoc). Přestal jsem brát všechny léky co mně předepsal lékař a spolehl se na YUCCU. Jsem úplně nadšený a doktoři nechápou."

 

 

MLÁDÍ A DLOUHOVĚKOST

to jsou EXTRAKTY

z ČERVENÉ  REISHI zkušenosti 

královny mezi Reishi

 

JEDINEČNÉ  EXTRAKTY

s CERTIFIKÁTY - GARANCE ÚČINNÝCH LÁTEK

 

 

REISHI EXTRAKT          REISHI SPÓR

Nejsilnější extrakt z REISHI na českém trhu!!!100% spórový prášek z Duanwood Red Reishi!!!
Extrakt s vysokým obsahem triterpenoidů. Více než 20 triterpenoidů%!
Nejsilnější Cordyceps na českém trhu!!!Cordyceps Extra Strong

 

JAK JE TO S KVALITOU CORDYCEPSU?

 

ČAGA  EXTRAKT

EXS CERTIFIKÁTEM KVALITY

100% Sibiřská ČagaDuanwood Red Reishi Extrakt 40% polysachardiu, 4% triterpenů

 

Jak funguje Fenuprim - video

ENDOGENNÍ DÝCHÁNÍ

FROLOVŮV DÝCHACÍ TRENAŽÉR

 

Frolovův dýchací trenažér  je určen k provádění dýchacích cvičení za účelem prevence a léčení různých onemocnění. Nácvik tzv. endogenního způsobu dýchání pozitivně ovlivňuje látkovou výměnu, činnost mozku a všech vnitřních orgánů, posiluje aktivitu imunitního systému, zlepšuje psychický a emociální stav. Přispívá k udržení dobrého zdraví a vysoké úrovně duševní aktivity.

Účinek:

 • normalizuje arteriální tlak,
 • zlepšuje krevní oběh,
 • zklidňuje nervovou soustavu,
 • zpomaluje proces stárnutí,
 • zlepšuje ventilaci plic,
 • zpevňuje dýchací svaly - předchází plicním a bronchiálním onemocněním,
 • příznivě ovlivňuje léčbu chronické bronchitidy, bronchiálního astmatu, vegetativní dystonie, hypertonického onemocnění a stenokardie,
 • zvyšuje účinnost léků a zkracuje dobu léčení.

 

 

 

 

SMRT ZAČÍNÁ V TLUSTÉM STŘEVU

 

Vyčištění střeva, syndrom propustného střeva

 

 

 

ČISTÉ STŘEVO

je doménou  ENTEROSGELU

český výrobek z Jeseníku pro celou EU

pro domácnost a uzdravení bez CHEMIE!