Maca - regenerace organismu, získání životní energie a vitality

Maca, přezdívaná jako peruánský ženšen nebo peruánská viagra roste v jihoamerických Andách, vyskytuje se ve výškách kolem 4000 metrů n.m. a odolává až mrazům -20°C, stejně jako žáru slunce. Vzhledem připomíná ředkev, hlízy mají průměr 2 – 8 cm, dlouhé jsou až 18 cm. Maca patří mezi nejvýživnější, nejodolnější a nejvýše pěstované rostliny na světě. Pěstuje se v náhorních plošinách Andách Peru a Bolívie. Sušená maca obsahuje přibližně 59 % sacharidů, 8,5 % vlákniny a přes 10 % bílkovin. Protein v mace obsahuje 20 aminokyselin, 7 z 8 esenciálních. Maka je bohatá na vápník, hořčík, fosfor, draslík, síru, sodík a železo, obsahuje stopové prvky zinek, jod, měď, selen, bismut a mangan... Je také bohatá na vitamíny B1, B2, B3, B6, C, E a karoteny.


Maca|účinky :

 • při mužské impotenci a ženské frigiditě
 • dlouhodobě výrazně podporuje erekci a stimuluje sexuální funkce
 • zvyšuje libido
 • u mužů zlepšuje stav spermiogramu (lepší kvalita spermií a jejich pohyblivost)
 • u žen reguluje vysokou a nízkou hladinu estrogenu a progesteronu, srovnává tyto hormony do optimální hladiny a tím zvyšuje plodnost
 • kladně působí na prostatu
 • působí proti duševní vyčerpanosti, stresu, posiluje psychickou odolnost
 • posiluje a omlazuje organismus, zmírňuje příznaky stárnutí
 • podporuje růst svalové hmoty
 • přírodní alternativa steroidním anabolikům pro sportovce ( bodybuilders ) pro bohatý obsah sterolů (sitosterol, kampesterol, ergosterol, brassikasterol, ergostadienol)
 • zrychluje regeneraci svalů
 • zlepšuje funkci imunitního systému až o 15%
 • používá se také jako imunostimulant, při anémii, tuberkulóze, menstruačních nepravidelnostech, symptomech menopauzy, rakovině žaludku, neplodnosti – má pozitivní vliv na hormonální hladiny v krvi
 • snižuje pocit úžkosti a stres
 • pomáhá při neurózách a schizofrenii
 • podporuje myšlení, paměť a koncentraci (zvyšuje počet neurotransmiterů) vhodné pro ADHD
 • pomáhá při chronickém únavovém syndromu
 • účinkuje jako afrodiziakum (p-methoxybenzyl-isothiokyanát a isothiokyanát)
 • zabraňuje předčasnému stárnutí a fyzické slabosti
 • podporuje spalování tuků
 • zvyšuje sílu a vytrvalost


Nejlepší výsledky jsou zaznamenány při dlouhodobém užívání. Celosvětově se užívá například k léčení a zmírnění menstruačních potíží a při menopauze.

Maca je přirozený hormonální regulátor pro muže a ženy. Maca je také doporučována při řešení problémů spojených s plodností, sterilitou, sexuálními  poruchami. MACA stimuluje jak mozková centra, tak reprodukční orgány prostřednictvím normalizace hormonální hladiny. Zvyšuje libido a výrazně podporuje erekci, dodává energii. Nejedná se však  o tonikum, které navozuje okamžité sexuální reakce, naopak působení je mnohem lepší, přirozenější a dlouhodobě trvající.

 

 

MACA

Maca je pro své účinky nazývána "Peruánskou viagrou" a také přispívá k normální funkci mozkové činnosti.

Maca je prastará bylina peruánských And. Současný vědecký výzkum potvrdil její výrazný účinek na zlepšení fyzické a psychické výkonnosti, prodloužení života a především má významný vliv na reprodukční zdraví. Maca je 100% bezpečná bez vedlejších účinků.

Složení v 1 tobolce
500 mg    Maca (Řeřicha peruánská, Lepidum meyeni, gelatinizovaný sušený mletý kořen)

Dávkování

Užívejte 2 tobolky denně. 1 tobolka dopoledne mezi jídly, druhá večer nejlépe 3 hodiny před spaním. Dávka se zapíjí dostatečným množstvím tekutiny (nejsou vhodné alkoholické nápoje ani mléko).

Přestože se první výsledky u většiny uživatelů dostavují již po 1-2 baleních, výrobce doporučuje využít pro dosažení optimálního efektu 2-3 balení, neboť nejlepší výsledky jsou zaznamenány při dlouhodobém užívání.

Balení

100 tobolek - dávka na 1,5 měsíce

 

Maca|zkušenosti z Prozdravi.cz

Produkt Maca jsem si zakoupila na doporučení z jedné webové diskuze pro zvýšení AHM hormonu. S manželem jsme se snažili dlouho o miminko a i podle vyšetření v CARu jsem neměla moc šancí k otěhotnění i s IVF. Začala jsem používat tento přípravek a po 14-ti dnech používání jsem zjistila, že jsem těhotná. Nevím, zda k tomu přípravek Maca přispěl, protože se všude píše o dlouhodobém používání a těch 14 dní je příliš krátká doba na to, aby se srovnala hladina hormonu, ale také je možné, že mi chybělo i něco jiného, na co lékaři nepřišli a tento přípravek to doplnil. Po 3 letech a špatných proroctvích od lékařů čekáme miminko :-).

Manželka používá Green Coffee Trio - zde je nutná i změna jídelníčku, jinak to moc nepomáhá. Eregma MAX power a Maca opravdu pomáhá. Jsem po napíchnuté žloutence v zahraničí. Chodím na kontroly do Vinohradské nemocnice. Macu jsem si u vás zakoupil i na játra, cítím se lépe.

Teď již užívám produkty Eregma MAX power a Maca asi 2 měsíce a můžu říct, že opravdu fungují. Člověk není tak unavený, má víc energie. Dělám fyzickou práci, tak mi dost pomáhá, abych nebyl tak unavený. Po sexuální stránce taky velmi dobrý, mám větší erekci, sex baví víc, nemůžu nic vytknout. Sám se těším, jak bude působit po delším užívání. Zatím dávám samé klady, žádné výtky. Doufám, že tahle recence pomůže vám i dalším nerozhodným lidem. Jestli produkt zkusit? Já říkám rozhodně ANO.

Přípravek Maca ještě pořád užívám a jsem celkem spokojen.

Goji Kustovnici čínskou a Macu užívám asi 2 roky. Kustovnici jsem začal jíst primárně kvůli vysokému tlaku a je docela možné, že se zasloužila o zlepšení mého zdravotního stavu. Macu jsem původně začal užívat preventivně z obavy o prostatu (je mi 70) a zjistil jsem, že její zásluhou jsem se "pod peřinou" dostal do formy, jako nejméně před 20 lety. Mohu jen doporučit oba přípravky.

S produktem Maca velká spokojenost, vřele doporučuji.

S produkty Maca a Eregma MAX power jsem velice spokojen a mohu doporučit dalším.

Váš přípravek Maca je vhodný doplněk stravy, který pomáhá odstranit únavu po tělesné a duševní stránce. Je mi 55 let a doporučil bych jeho užívání i ostatním mužům mého věku. Po spotřebování si jej opět zakoupím.

Macu objednávám pro známého již po několikáté, je spokojený.

Macu užívám už pět let. Vždy, když jsem přepracovaný, tak mě probere. Myslím, že zejména řidiči by její účinky ocenili. A něco pro usmání. Funguje při oslavách a konzumaci alkoholu. Dostane vás do střízlivého stavu a druhý den jste bez následků.

S produkty Maca a Eregma MAX power je můj manžel spokojen.

Užívám produkt Maca již asi 2 roky a to proto, že se domnívám, že mne udržuje v dobré kondici.

Maca je dobrá proti únavě.

Musím uznat, že výrobek Maca jsem již jednou užíval a to byl důvod ke zopakování kúry. Skutečně funguje a podotýkám, že to není subjektivní dojem. Pravděpodobně na tom má trochu vliv i psychologický vjem při pravidelnosti užívání něčeho, co by mělo člověku pomoci, ale příznaky zlepšení se skutečně projevují. Doporučuji ale produkt užívat dlouhodobě. 100 tbl balení je odpovídající množstvím i cenou a dá se tedy velmi dobře opakovat. Mohu doporučit.

Maca je přírodní produkt, účinky odpovídají popisu. Chutná mi, tobolky jsou lepší než prášek. Tento produkt kupuji pravidelně. Cítím se po něm vyrovnaněji. Mám více energie a lépe se soustředím. Celkem už jsem koupil asi 20 balení. Tak snad můžu říct, že to na mě funguje. Já to cumlám jako bonbony. Má to příjemnou chuť. Zkoušel jsem i Macu od jiných výrobců. Ta mi tak nechutnala. Chuť nebyla tak silná.

S produkty Maca a Eregma MAX power jsem spokojen.

Produkt Maca mám poprvé a myslím, že je to vhodné doplnění minerálních látek, protože je obsažen v bylince. tudíž je to přírodní produkt. Forma tobolek se mi dobře polyká.

Se všemi druhy čajů - Dárková plechová kazeta a Čaj Citrónová tráva, zázvor & citrusy z vaší nabídky vládne spokojenost, jsou chutné, voňavé, zdravé, ve vkusném balení. Již jsem vaši nabídku využil o vánocích 2012. Prostředek Maca je užíván preventivně, také již delší dobu, i s tímto produktem je spokojenost, napomáhá k dobré pohodě. Jsem pravidelným odběratelem některých vašich produktů, vždy je co vybrat. Díky.

Produkt Maca je výborný. Naopak mám pocit, že zase lepší efekt, tak jako tomu bylo dřív.

Maca opravdu zabírá, tak jak je uvedeno. Stačí mi 1 tobolka denně.

Maca odbourává únavu a působí na zažívaní. Cítím se svěže a plná energie. Hezký den a brzy udělám další objednávku.

Mám dojem, že to byla třetí dodávka produktů Maca a Eregma MAX power. Nemám problémy, mám pocit větší vitality, jsem spokojen.

S výrobky Diocel kapky, Ra-Vit, Maca a Supracid jsem spokojena. Až je doberu, opět si je u vás objednám. Doporučila mi je lékařka a fungují. Necítím se unavená.

Maca a Eregma MAX power - super, super ,super. Koupil jsem si to jen ze zvědavosti a byl jsem spokojen. A partnerka velmi.

Přípravek Maca velice chválím.

S produktem Maca jsem naprosto spokojená, určitě si objednám další. Děkuji.

S produkty Maca, Cytovital a Gynex jsme velmi spokojeni. Cytovital a Gynex si objednávám už opakovaně a jsou to vynikající produkty. S Macou máme první zkušenost a mohu jen potvrdit pozitivní recenze na vašem webu.

Macu užívám již asi 2 roky. Mám pocit, že opravdu působí tak, jak jsem očekával. Mohu všem mužům doporučit.

Macu užívám již dlouho na prostatu. Jsem velmi spokojen.

Dobrý den, s Macou mám dobré zkušenosti. Její účinky jsou pozitivní, prodlužuje a zpevňuje erekci a pozitivně působí na celý organismus.

Hezký den, ráda se s Vámi podělím o moje poznatky :-) Mladý ječmen Barley Green Premium - veliká spokojenost, jemný přášek - jemná, lahodnější chuť. Cítím, že mi užívání po ránu dělá dobře, šejkr je skvělý pomocník, kvalita odpovídá ceně. Maca - užíváme již podruhé, poprvé pro podporu otěhotnění a nyní proti jarní únavě, opravdu funguje jak na libido, tak i na zvýšení celkové energie a pohody, jednou jsme vyzkoušeli levnou variantu, ale účinek žádný. S pozdravem a poděkováním za perfektní služby.

Dobrý den, produkt Maca si zakoupím opět.

Dobrý den, se všemi výrobky - Maca, StopKašel sirup, Droserin jsem spokojená. Droserin jsem již měla a je to velice účinný přípravek při rýmě, zastydlé rýmě nebo bolesti v krku. Používám jej i u vnoučat.

Dobrý den, Aloysii průběžně popíjím a cítím se po ní velice dobře - působí výborně i na psychiku. Vilcacoru jsem ještě nezačala brát, ale brala jsem předtím i kapky z vilcacory nebo pila i čaj, účinky znám. Tobolky jsou pohodlnější, hlavně při cestování. Maca je výborná, dodává mi hodně energie.

Dobrý den, posílám své názory k zakoupeným produktům. Knížka Rakovina a já (Monika Dostálová) je podle mě vynikající knihou nejen na téma zvládání boje s touto obávanou chorobou, ale mohu ji doporučit všem ženám, které se cítí unavené a mají pocit, že musí zvládnout hodně věcí za ostatní. Myslím, že prevence, kterou si může každá žena po přečtení této knihy naordinovat, je k nezaplacení. Četla jsem ji už dvakrát a chystám se na třetí kolo. Také ji četly kamarádky a byly nadšeny. Konopný olej má příjemnou chuť a dá se opravdu přidávat do slaných i sladkých pokrmů. Jsem s ním spokojená, protože splnil moje očekávání. Macu jsem dala kamarádce a ta říká, že působí mírně projímavě. Musí se však při jejím užívání pít hodně tekutin. Vlastní zkušenost nemám.

Dobrý den, již jsem otevřel druhé balení Macy a jsem spokojený. Při užívání dvou tobolek deně se cítím celkem ve formě. Děkuji.

Díky za optání, myslím, že Eregma i Maca fungují.

Dobrý den, Macu užívám pravidelně 2 tobolky denně a řekl bych, že jsem nadmíru spokojen.

Dobrý den, Elasti-Q Kyselina listová 800 - s přípravkem jsme velmi spokojena, líbí se mi poměr výkon-cena, dříve jsem kupovala mnohem dražší přípravek s kyselinou listovou, ale tento mi vyhovuje, menší tobolky se příjemněji užívají a mají i dobrou chuť. Dárková plechová kazeta - kupovala jsem jako dárek a měla jsem veliký úspěch, plechová krabička je moc hezká a čaje v ní jsou kvalitní. Líbí se mi i výběr čajů uvnitř - bylinky, černý a zelený čaj a žádné ovocné čaje, které nemám ráda. Maca - brali jsme s manželem oba, protože plánujeme rodinu. Na manžela to mělo opravdu výrazné účinky, na sobě jsem žádné změny nepozorovala.

S produktem Maca jsem velmi spokojen a do budoucna uvažuji o dalším zakoupení.

Jsem maximálně spokojen s oběma přípravky - Eregma MAX power a Maca! Přeji hezký den.

Dobrý den, přípravky Maca a Eregma MAX power působí přesně tak,jak je uvedeno v návodu.

Vážení ze společnosti Vivantis, před časem jste mě žádali o komentář či reference k mnou odebraným produktům. Tady jsou: Vaše produkty hodnotím pozitivně, pečlivě vybírám a pravidelně odebírám. Čaje jsou chutné, voňavé, uplatní se zejména v zimním období. Pozitivně hodnotím i dárkovou krabici se 70 čaji, kterou jsem si nechal od vás poslat v další "vánoční" várce. Laktobacílky jsou nedílnou součástí dlouhodobé preventivní péče o dítě. Stejně preventivní poslání beru i u produktů Maca, Echinacea a Hyalfit. Maca celkově posiluje organismus, mám s ní velmi dobré zkušenosti, Echinacea je potřebná zejména v tomto období proti chřipce a nachlazení, relativně nový Hyalfit zkouším jako vyšší stupeň kloubní prevence vedle Colafitu. S Vašimi produkty je celková spokojenost. Hezký den a celostně zdravý rok 2013.

Maca je lehce stravitelná, dobře se polyká. Hodnotím kladně.

Dobrý den, produkt Maca je z mého pohledu zajímavý a můj subjektivní pocit je, že zlepšuje celkovou vitalitu včetně sexuálních funkcí. V zásadě se dá souhlasit s výrobcem.

Dobrý den, s výrobky Eregma a Maca jsem zcela spokojená a po dobrání objednám znovu.

Dobrý deň, pri hodnotení Vašich produktov som dospel k nasledovnému stanovisku: Maca - pri tomto doplnku výživy sa mi javí zlepšenie prekrvenia organizmu (mám pocit teplejších končatín) aj celkový pocit pohody v organizme.

Maca mi velmi pomohla při překonání klimakterických potíží po celkové ženské gynekologické operaci, je přírodní a upravila mi hormonální rovnováhu v těle. Zatím jsem s tímto produktem velmi spokojena, je mi 51 let a cítím se velmi dobře.

Maca je dle mého názoru prospěšná pro celý organismus.

Dobrý den, přípravek Maca jsem jsem zakoupil z důvodu špatného výsledku spermiogramu, neboť se s manželkou snažíme o dítě. Produkt Maca nám byl doporučen jako možné řešení problému. Před několika dny vyšel manželce těhotenský test pozitivně. Pokud se to potvrdí i u lékaře, myslím, že produkt Maca byl jedním z těch, který k tomu dopomohl (+ vitamínové a minerálové přípravky).

Byť jsem na tom ani předtím nebyl nijak zle, potřeboval jsem se dostat ješte do lepší kondice, kvůli osobnímu lepšímu pocitu, ale také kvůli práci, která na mě kladla vyšší nároky než obvykle v důsledku dlouhodobě probíhajícího auditu. Protože jsem měl v uplynulém roce vyšší tlak působením silných stresových situací, potřeboval jsem celkově podpořit organismus. Intenzivní a častá sportovní aktivita, změna jídelníčku a věřím, že i kořen Maca, mi společne pomohly hladce dosáhnout požadovaných výsledků. Pociťuji i zlepšení v oblasti sexuální kondice ;) Takže stručně: s Macou jsem spokojený a objednám si další balení.

S produkty Stevia tablety 1000 tbl. a Maca jsem moc spokojen. Děkuji!

Díky Mace se cítím velmi dobře, po fyzické i psychické stránce, únava přichází později než dříve, mám často bezdůvodně dobrou náladu, protože se cítím skvěle a můžu všechno, cítím se prostě mladší…

Maca je produkt, který je bezpochyby účinný. Užívám jej již déle než rok. Zaujalo mě velké množství pozitivních recenzí a objednal jsem jej na zkoušku. Od té doby jej konzumuji pravidelně. Recenze nelhaly.

Produkt Maca splnil očekávání.

Pro produkt Maca jsem se rozhodl vzhledem k jeho působení na více oblastí. Vlastní zkušenost je velmi dobrá, pravděpodobně působí i na zlepšení prostaty.

Macu jsem si vybral, protože by měla pomáhat mimo jiné při stresové práci a únavě. Produkt zatím nemohu hodnotit, protože ho užívám krátkou dobu. Jinak si na obchod nemohu stěžovat, proběhl bez prolémů a doručení bylo velice rychlé. Produkt je doplněk stravy a na každého nemusí mít stejné účinky. Známým bych produkt doporučil vyzkoušet.

Přípravek Maca užíváme s přestávkami již delší dobu, celkově působí příznivě.

S produkty Eregma Max Power, Maca a s irigátorem jsem naprosto spokojen. Vrátím se. Děkuji.

Dobrý deň, tabletky Maca som už dobral, Eregma ešte užívam, ale za pár dní mi končia. Človek v mojich rokoch nemôže čakať zázraky, mám 62, ale myslím si, že že tabletky určite zaúčinkovali. S kľudným svedomím by som ich mohol doporučiť. Želám pekný deň.

Dobrý den, přípravky jsem objednávala pro kolegu - Macu už po několikáté, takže je s ní spokojen. Já jsem si objednávala Chlorelu a jsem spokojená taky. Určitě si objednám znovu.

Dobrý den, s přípravkem Maca jsem spokojený. Myslím, že vitalitu, jak fyzickou, tak psychickou dodá, takže účel splnil :-)

Dobrý den, velmi mě potěšil Váš zájem. Je mi padesát let a musím se přiznat, že už mě tu a tam něco pozlobí. Také se často potýkám s únavou a zvláště v zimních měsících pociťuji nedostatek energie. Váš přípravek Maca užívám něco přes měsíc a uznávám, že se po všech stránkách cítím lépe. Doporučuji ho všem známým.

Přípravek Maca působí velmi dobře na zklidnění a rovněž sexualní apetit se zvýšil.

Dobrý den, po užívání přípravku Maca se cítím méně unavený.

Dobrý den, ano, řekl bych, že skutečně došlo ke zlepšení, jak musím přiznat, rozhodně to vliv na funkci má. Držím se předepsaného dávkování a myslíl, že mohu upřímně doporučit.

Dobrý den, s výrobky jsem spokojená. Doporučuji ostatním. Renol už beru 3. lahvičku na doporučení léčitelky, cítím se dobře. Balzám Bio Karité granátové jablko je taky dobrý, pěkně se vstřebá, pleť je hebká. Maccu jsem brala pro známého a už jsem mu objednávala další dvě balení i pro manželku.

Dobrý den, k mému překvapení funguje Maca neskutečně dobře co se týče erekce a vitality. Myslel jsem si, že budu užívat Macu týden, aby nastalo nastartování organismu, ale to nastalo po dvou dnech. Dnes ani nemusím užívat Macu každý den, stačí obden. Jsem s Macou opravdu spokojený. Toto je můj názor, samozřejmě na každého nemusí působit tak jako na mě.

Dobrý den, jelikož jsem si koupil již třetí balení přípravku Erega max a tentokrát i s Maca tobolkami, můžu říct, že po delším užívání se mi především zlepšila psychická vyrovnanost, stres se již vyskytuje minimálmě. Mám dokonce pocit, že se mi zrychlil metabolismus, jím více než předtím a nepřibírám, ale spíš nabírám svalovou hmotu. I libido se mi zvětšilo a s tím i chuť na sex.

Výrobky Maca a Eregma kupuji opakovaně, jsem spokojen. Výrobek Hemostop Probio jsem koupil poprvé a jsem také spokojený.

S výrobkem Maca jsem spokojená, až ho doberu, objednám si další balení.

Přípravek Maca jsem si zakoupil, neboť jsem si od toho sliboval, že bych měl častěji chuť na sex, neboť v dnešní době shonu, stresu a dalších starostí se cítím unavený a tím pádem se u mne projevuje i nechuť, ale i nedostatek času na sex. Musím ale napsat, že opravdu tento přípravek nějaký účinek má. Cítím, že se častěji i rychleji vzruším a delší sexuální pauzy jsou určitě kratší.

Děkuji vám za optání ohledně působení přípravků. Zpočátku, asi jeden měsíc, jsem užíval pouze Eregmu 2x denně 1 tabletu, což mělo na erekci i posílení libida ne příliš velký, asi tak 35% vliv. Po jednom měsíci jsem společně s Eregmou začal používat i přípravek zvaný Maca, který jsem užíval rovněž 2x denně (1 dopoledne a 1 večer). Působení obou přípravků společně mělo za následek posílení libida na 100 %, a posíléní erekce jen na 50 %. Příčinou nepříliš velkého posílení erekce, může být mé ucpávání cév, na které trpím, a z jehož důvodu mám voperován 3x baipas. Žádné vedlejší účinky jsem během užívání přípravků nezpozoroval.

Odpovědět vám mohu zatím na Maca 100 tob. Je to přírodní produkt, který je opravdu účinný. Dost pracuji a večer jsem utahaná. Na sex jsem už neměla ani chuť ani pomyšlení, tím vznikly problémy s manželem. Musím tento produkt považovat za záchranu mého manželství. Opravdu se můj přístup změnil, nemusím se přemáhat a dá se říci, že i prožitek je daleko silnější.

Potravinový doplněk Maca je skvělý. Jsem více vitální, bez stresu. Vřele doporučuji.

Dobrý den. Vironal už mám vyzkoušený a je to určitě extrakt, který doma nesmí chybět. Mám dobré zkušenosti jak s léčbou již propuklého virového onemocnění, tak i co se týče prevence. Používám ho i jako dezinfekci do pití (1-2 kapky) v rizikových obdobích (chřipkové epidemie) a velmi si Vironal chválím. Léčila jsem s ním i manželův pásový opar a zahojení proběhlo podle mě velmi rychle. Masážní drbátko hlavy je příjemné, však při delším "drbání" (cca 5-10 minut) má moje pokožka hlavy drbátka už dost, ale to je můj subjektivní názor, manžela můžu "drbat" jakkoli dlouho a vyhovuje mu to. Výtažek z kořenu MACA mě mile překvapil, původně jsem si ho pořídila k podpoření libida (přičemž v tomto směru splnil mé očekávání) a ještě navíc pomáhá mé psychice při přípravě na státní zkoušky (nemám takové stavy úzkosti a klidněji spím), tak jsem velice ráda, že je vícestranným pomocníkem.

 

Prozdravi.cz

 

Používám již druhé balení přípravku MACA a sleduji na sobě, že mi pomáhá udržet vitalitu a navíc se mi upravila menstruace tak, že ji dostávám pravidelně. Je mi 44 let a myslím, že MACU budu používat i nadále.

Dobrý den, výživový doplněk Maca užívám 2x denně po 2 tobolkách. Deklarované účinky se projevily přibližně po měsíčním užívání. Dosud jsem s doplňkem stravy velmi spokojený.

Dobrý den, přípravek Maca jsem si na základě zaslané nabídky zakoupila zejména kvůli odstranění únavy, získání více energie, nárůstu svalové hmoty - jsem bohužel od narození štíhlá až hubená. Rychlý nástup má Maca o oblasti sexu, ale v případě odstranění únavy a posílení energie je nástup o hodně pomalejší. Dodatečně jsem se obávala, zda mi Maca nerozhodí hormonální cyklus, protože růst svalové hmoty podporuje mužský hormon testosteron, ale nestalo se tak.

Dobrý den, Macu jsme s manželem brali za účelem otěhotnění. Brali jsme 3 tablety denně. Nyní jsem v 7. týdnu těhotenství! Pokud mohu, doporučuji všem.

MACA můžu jen chválit. Objednala jsem na základě doporučení po vyšetření OBERONem. Únava, apatie, zpomalenost, spavost, je pryč. A jsou opravdu nutná balení dvě, alespoň u mne. Zlepšení jsem začala pozorovat asi v polovině druhé krabičky.

Zdravím Vás, s přípravkem Maca jsem spokojen, užívám v současné době cca 2-3 tablety denně z třetí dózy, příznivé účinky jsem začal pociťovat v průběhu užívání druhé dózy, čili asi po 3-4 týdnech užívání 3x3 tablety denně. Po víceletých prohlubujících se problémech s erekcí jsem před tímto přípravkem užíval cca 1,5 roku viagru. Přípravek Maca u mne zvyšuje libido (což viagra nedělá), dále kvalitu i délku styku.

Výrobok hodnotím kladne. Je vhodný pre prekonávanie krízy stredného veku. V decembri som schytal zápal prostaty na chate (sedením nastudených drevených stoličkách). Užívaním prípravku mi problémy (bodavý pocit) zmizli po 10 dňoch. Doobjednal som si ďaľšie dve balenia podľa doporučenia výrobcu.

Vážený pane doktore, v tomto případě nejde o dotaz, ale konstatování, že vaše produkty, které jsem si u vás objednal skutečně způsobily výrazné zlepšení mé kondice. Abych pravdu řekl, původně jsem se na homeopatii a příbuzné obory díval jak se říká "skrz prsty", ale experiment, který jsem s vašimi produkty učinil mě přesvědčil o opaku. Můj původní negativní vztah byl zřejmě způsoben mou profesionální deformací, jsem RNDr. v oboru chemie, takže výklad působení chemických látek na organismus jsem vždy chápal jaksi z hlediska molekulárního. Podobné zkušenosti jako já má i můj bratr, kterého jsem na váš internetový obchod upozornil. Z toho jasně plyne, že nejde o náhodu. Gratuluji Vám rovněž k vašim internetovým stránkám, jejich provedení je excelentní. Abych se lépe poučil o problematice přírodní léčby, obratem si hned za chvíli objednám Vaší knížku. Poznámka: Zákazník opakovaně zakoupil Maca

Vážený pane doktore, je mně 44 let a nyní se cítím naprosto bezvadně zdráv. Bylo tomu téměř tak i vloni na podzim, kdy jsem se pouze od jedné mladé přítelkyně dozvěděl, že asi se svým životním stylem zkončím jako totální impotent. Šlo to se mnou rychle z kopce. Nejprve mně zakázala kávu které jsem pil opravdu hodně. Jako osoba která podniká jsem trpěl depresemi.........no docela běžný obrázek, který teď vidím kolem sebe a děsím se, že jsem takto asi také vypadal. Dále mně poradila Q10, což mělo docela rychlý pozitivní účinek. Stále to ale nebylo ono. Potom jsem narazil na Vaše stránky a objednal si něco pro zvýšení potence.(nepamatuju si přesně co to bylo) Nějak jsem příliš účinek nepozoroval. Potom přišla na Vaše stránky MACA. Zkusil jsem a začaly se dít velké věci. V kombimnaci 1xQ10 a 2x MACA denně je mně nyní strašně dobře. Je to opravdu téměř výbušná směs. Kromě toho se cítím i fyzicky naprosto bezvadně, rány z podnikání přijímám bez stresu, ve tváři mně zmizely vrásky, podařilo se mně snadno zhubnout 7 kg..... Publikovat tohle, bude si každý myslet, že si to napsala prodávající firma sama. To co na ale stránkách o produktu píšete je pravda. Mám dva dotazy. Nedá se to přehnat? Dojedl jsem 1: balení MACA a objednal si druhé. 2. Jeden negativní důsledek MACY cítím. Musím se naučit ovládat. Zkrátka mám na sex chuť úplně pořád. Když to přeženu stává se mně, že mám "potíže s erekcí" Ty uvozovky jsou na místě protože stačí si dát 24-48 hodin pokoj a je vše OK. Přejde neustálé nutkání na sex po čase- je způsobeno nenadálým objevem a radostí že jsem zase v pořádku? Před započetím kůry mně sex stačil 1x za 10-14 dnů i déle. Raději se ale naučím ovládat než se dostat zpět do letargie. Celkově bych svůj stav zhodnotil jako návrat do cca 33 roku věku. Díky za odpověď.

Vážení, teno preparát je něco senzačního muž po 10letech co měl problémy se sexem je jako vyměněný vrátil se do mládí i já prožívám to co nikdy je to kouzelná věc a všem ji vřele doporučuji. Ráda bych si objednala další prášky. Nestydím se za to co jsem napsala, protože jsme měli různé léky co se doporučují ale jen tento splnil účel. Děkuji za to, že jsme Macu našli. Děkuji.

Vážení, pro vaši info sděluji, že přípravek MACA užívám dlouhodobě a pravidelně 2tbl. denně. Zkušenost ve svých 52 letech mám vynikající a mohu vřele doporučit všem. Nikdy jsem neměl problémy s erekcí, ale co přípravek užívám (druhý rok), vzrostla touha a potřeba sexu. Též, vše lépe a hlouběji prožívám. Potřeba narostla prakticky na každý den. Erekce je vysoce kvalitní a trvá dle potřeby partnerek. Není žádný problém 1-2 hodiny. Závěrem mohu říci, že s výrobkem jsme všichni spokojeni.

Vážení přátelé, odpovídám na Váš dotaz. Jelikož neužívám žádné léky a tak na mne každý o to silněji působí, mohu Vám sdělit že přípravek MACA na mě působí již při užívání dvou pastilek denně které však beru pravidelně. Je mi 55 let a nikdy jsem si nepomyslel že budu v tak vynikající pohlavni pohodě.

Vážení přátelé, neužívám přípravek zas tak dlouho, abych očekával nějaký výrazný výsledek, ale mám pocit,že na mně působí příznivě, což asi nejlépe potvrdí skutečnost, že si chci objednat další balení.

S přípravkem MACA jsem spokojen a budu si jej dále objednávat. Zdraví spokojený zákazník.

S prepárátem Maca jsem spokojen. Stačí udržovací dávka 1 cps. 3x denně. Dobu nástupu účinku nejsem schopen určit.

S Macou jsme spokojeni. Partner ma lepší spermiogram.

Ráda odpovím. Maca zaúčinkovala skvěle na mého 65 letého partnera asi tak po 14 dnech užívání. Ale na mne se jaksi minula účinkem, jako by se zdálo, že účinkuje pouze na pánská zařízení. Poznámka redakce: Pro ženy je vhodná kombinace QUATRO + MACA.

Rád bych vám poděkoval za zaslání zvláštní výžívy Maca.Dnes jsem dobral poslední pilulku z prvního balení. U'činky jsou opravdové jak popisujete na webu.Již pop požití prvních 10 pilulek bylo vydět malé zlepšení. Nyní,když jsem vybral celé balení jsem víc než spokojen, ne jen že se mi zlepšila erekce, ale i libido a to nejmeně o 100%. Opravdu to funguje. Abych pravdu řekl trpim roztroušenou sklerozou a ani jsem nečekal takové účinky. Opravdu jste mě potěšily. Ještě jednou děkuji.

Přípravek MACA užívám 1-0-1. Nechceme se ženou nic uspěchat. Prozatím se vysledky dostavily a to ve ztopoření penisu cca 1x za týden. Zůstane ztopořen i při sexu, ale prozatím žádná sláva. K erekci prozatím nedošlo i tak jsme se ženou rádi, že alespoň je ona uspokojena a já jsem rád, že ji dokáži uspokojit. Myslím si, že po dobrání celé dávky, tj. 3 balení, se kvalita našeho sexuálního zlepší. Možná v kombinaci s Eregmou by to byl pro oba plnohodnotný sex. Nevím však zda je to vhodná kombinaci s léky, které beru na leukémii (Glivec 400).

Přípravek Maca jsem zakoupila pro účely cesty do Himalájí, neboť při cestě do And v Jižní Americe nám místní indiáni podávali podobný preparát jako prevenci před vysokohorskou nemocí. Hledala jsem na netu přípravek podobného složení a našla jsem MACu, která je ale většinou propagována pro zvýšení potence mužů. Má ovšem obecnou schopnost zvyšovat prokrvení periferních částí i mozku a to vede ke snížení problémů, k nimž dochází v důsledku nižšího obsahu kyslíku v ovzduší ve výškách nad 5000 m n.m..

Přeji pěkný a příjemný den. Byl jsem Vámi požádán abych se vyjádřil jak jsem spokojen s s preparátem MACA. Mohu s klidným svědomím odpovědět, že jsem mile překvapen. Nečekal jsem tak dobré výsledky v tak krátké době. Ale mohu vám napsat, že po tak desetidenním užívání se již dostavilo zlepšení. V současné době již téměř nemám žádné problémy s erekcí a mám opět touhu po milostném životě. Děkuji vám tímto za pomoc při vyřešení mého problému a věřte, že vaše produkty budu využívat i pro jiné použití.

Protože jsem doposud užila jen po jednom balení LKVB6 a MACY, nejsem schopna přesně posoudit, jaké jsem na sobě pozorovala změny. LKVB6 jsem si objednala z důvodu celkové očisty organismu, nemám žádné zdravotní problémy. Prozatím pozoruji zlepšení pleti, myslím, že cítím v sobě více energie. Co se týče MACY, pociťuji účinek v citovém prožití při souloži.

Prostředek byl zakoupen pro podporu a posílení erekce, ačkoliv nemám problémy, kdy jeho nasazení by bylo absolutně nutné. Dávkování bylo 1 měsíc 3x3 denně, pak 2x2 denně, v současnosti prostředek dobírám s frekvencí cca 1x2 denně. Byl cítit okamžitý účinek po cca 1 týdnu, prostředek byl doplňován vitamínem E, který účinek pravděpodobně posiloval. Po cca 1,5 měsíce se jeví mírný pokles účinku. Žádné negativní působení nebylo shledáno. Předpokládám, že si prostředek objednám znovu, protože nakoupené množství (4 balení) už téměř došlo.

pripravek MACA jsem objednal pro meho kamarada ktery trpi leulkemii a bohuzel vysoke davky steroidu ktere bere v ramci sve lecby mu zpusobuje neschopnost erektability. Cca po dvou tydnech uzivani zaznamenal priznive ucinky MACY a proto jej muzu vrele doporucit ostatnim zajemcum...

Pripravek MACA je skutecne produkt na zahnani unavy a na vitalitu. Jsem s nim velmi spokojena. Preji Vam pekny den.

Pred tremi lety mne kouslo kliste a zacali se u mne, ve vsi strucnosti,nebot jinak by to bylo na dlouhe povidani projevovat nasledujici potize.Nadmerne vypadavani vlasu, tzv. cestovni bolesti celeho tela,chronicka unava a bolesti hlavy, paleni ocnich ustnich a nosnich sliznic,vcetne jakoby prostatickych problemu(ackoli po dvojim steru po masazi negativni nalezy a prostata nezvetsena.).Vlasy mi dorostly, avsak momentalne nejvetsim problemem je chronicka unava vcetne cestovnich bolesti, a s tim spojene deprese a ztrata chuti k sexu. Mam za sebou za tu dobu myslim sedmery antibiotika ve vetsich davkach, po nich vzdy zlepseni, lec pouze docasne.Musim rict,snad to neni sugesce, ze po vyuzivani dvou baleni pripravku MACA se tyto problemy rapidne zmirnily a co se tyce sexu,tak v podstate zmizely(podstatne zvysene libido). Tedy asi tolik.

Pokud tento přípravek mohu posoudit z laického pohledu, působí jako nejslabší Viagra tj. 25 mg. Po delším užívání se skutečně chuť k sexu a pohotovost zlepší, chce to ale častější možnost se uplatnit u druhého pohlaví. Nežádoucí účinky jsem žádné nepozoroval.

Po využívání počáteční zvýšené dávky 3x3, bral jsem 3x2 a pak po 10 dnech 2x1 jsem na sobě necítil žádnou změnu. V den akce požity 3x3 kapsle s neuvěřitelným účinkem pro nás oba. Jako by mi umazal nejméně 40 let z věku. S pozdravem MUDr. ............

Po dobraní 1 balení (3 tab. 3x denně) pozoruji vyšší sexuální apetenci a kvalitnější erekci.

 

 

Od roku 2002 se léčím na vysoký krevní tlak.Denně užívám léky TENORETIK. Od začátku užívání těchto léků jsem začal mít problémy v sexuálním životě/ztopoření, předčasný výron/. Nejdříve jsem začal užívat přípravek MACA, který jsem objednal u Vás.Po pravidelném užívání 3*2 tablety denně asi 5 dnů jsem přestal mít problémy se ztopořením pohl.údu a cítil jsem se jako ve dvaceti/mám 45 let/. Zase mě vzrušila každá procházející slečna nebo paní. I když jsem to bral původně jako žert a přiznám se,že jako podvod na který zase nějaký blbec skočí,musím říct,je to opravdu super lék. Po využívání jedné krabičky účinek zase mírně poklesl,ale stále to bylo vcelku lepší,než před užíváním přípravku MACA. Objednal jsem si proto EREGMA POWER 2 krabičky. Podotýkám, že už s větší důvěrou.Nyní jsem skončil s užíváním/poslední dny už jen 1 tabletu denně/a musím uznat,že i tyto fungují docela dobře, i když se mi zdá že spíš než na ztopoření, mají vliv na délku pohl.aktu ,celkovou chuť na sex. Na závěr jen snad to, že po zahájení léčby mi silně klesl tlak a celkově ho mám teď nižší, takže lékař mi snížil dávku jen na 1/2 tablety Tenoretiku denně a nevím jestli ho nebudu muset vysadit úplně,asi se budu muset poradit s lékařem. Zkrátka musím uznat, že je to bomba. Škoda, že mi finanční možnosti nedovolují nakoupit více Vaších výrobků. Doporučuji všem, život je zase krásný.

Macu jsem užíval v doporučeném dávkování společně s přípravkem Cortonax. Již po využití prvního balení jsem pozoroval zlepšení v sexuální oblasti i v celkovém stavu. S přípravkem jsem byl spokojen a určitě si objednám další balení.

Macu jsem jednou měl a musím uznat, že jsem měl takové tzv. povstání, že jsem pomalu nevěděl co s tím. Má přítelkyně z toho byla nešťastná a balení Macy mě pak zahodila.

MACA - pravidelně požívám a jedině tomuto zázraku se mi v 34-ti letech zpět po čtyřech letech vrátila menstruace.

Již několik dní po té co jsem začal užívat kořen MACA jsem se začal cítit méně unavený jak duševně tak i psychicky pracuji jako řidič a jezdím hlavně po Praze což je velmi náročné celý organismus a i sexuální aktivita se mi značně zvedla již asi čtyři dny po začátku užívání. Doporučuji každemu vyzkoušet určitě to stojí zato. Přeji hodně spokojených zákazníků jako jsem já.

Hezký den. Až na základě Vašeho emailu jsem si uvědomil, že jsem pravděpodobně dosud nebral večerní dávky. Vzal jsem si proto 3 tablety ještě v cca 19 hodin (celkem tedy9tbl/den). Následně byla shodou okolností moje schopnost erekce podrobena zkoušce. Musím potvrdit, že Váš přípravek obstál na výbornou. Erekce byla velmi slušná a vydržela až do ejakulace. Partnerka byla velmi spokojena! O mně nemluvě.

Dobrý den. Přípravek používám k vůli špatnému spermiogramu před umělým oplodněním. Při poslední kontrole se spermiogram mírně zlepšil v několika procentech v hodnotě pohyblivosti. Nevím sice jestli má na to vliv MACA, ale do teď se vysledek jen zhoršoval, až po užívání přípravku se to zlepšilo.

Dobrý den. Macu jsem zakoupil především kvůli manželce, jíme ji sice oba dva, manželka se mi poslední dobou jevila jako dost frigidní a zdá se mi, že se u ní sexuelní apetit zvyšuje. Jinak jsem u Vás také koupil vodičku na obnovu pigmentů, byl jsem skoro šedivý, ale vlasům se vrací původní hnědá barva.

Dobrý den,s vaším výrobkem jsem spokojený, beru teď 3. balení a efekt se dostavil asi po 3týdnech. Budu ho asi i nadále užívat pro jeho příznivé účinky na erekci a posílení imunity. Dávkováni jsem zavedl 4 tablety denne, pro větší efekt začínam brát 6 tablet.

Dobrý den,myslím,že MACA je dobrý přípravek, který pomohl, abych se svojí přítelkyní čekal rodinu.

Dobrý den, reaguji na váš mail týkající se referencí na objednané zboží. Zakoupila jsem si u vás Macu. Užívá ji manžel na zlepšení spermiogramu. Jedno balení už dokončil a při kontrole se zjistila výrazná změna. Ale nemůžeme říci, že je to způsobeno pouze Macou, protože manžel užívá ještě kolostrum a Aloe veru. Ale vzhledem k tomu, že nevíme, co je příčinou zlepšení, bjednali jsme druhé balení Macy. Můžeme tedy konstatovat, že kombinace Macy, kolostra a aloa very způsobuje zlepšení spermiogramu.

Dobrý den, přípravek MACA manželovi pomohl. Cítí se lépe celkově, má nižší tlak, cholesterol i erekce se zlepšila. Samozřejmně se to musí brát pravidelně.

Dobrý den, přípravek Maca jsem vyzkoušel, bohužel jsem po aplikaci jednoho balení nepozoroval nějaké pozitivní účinky. Lépe mi vyhovuje Eregma Max Power, kde je Maca obsažena také, spolu s dalšími látkami - zde mohu potvrdit určitý pozitivní vliv na celkovou pohodu a svěžest, připouštím zde i zlepšení v sexuální oblasti co se týče libida. Vliv na zlepšení erekce nemohu objektivně potvrdit-používám totiž občas i léky přímo pro tuto poruchu cílené, které samozřejmě pomáhají bez problému. Ale i tak používám Cem-M pro muže a Eregmu Max Power jako doplněk pro zlepšení vitality.

Dobrý den, předem Vás zdravím! Zasílám svůj názor na přípravek Maca: Je to velice dobrý přípravek, léčebný efekt se však dostaví až po delší době. Také efekt po využívání dvou balení přetrvává delší dobu. Opravdu mohu doporučit. Zdraví MUDr. ...

Dobrý den, účinek Macy jsem pozoroval asi po dvou týdnech při užívání dvou tbl. denně. Výrazně působí na sex. funkce.

Dobrý den, s účinky MACA sem velmi spokojen. Navíc se snížily hodnoty krevního cukru tak, že při kontrolním měření glukometrem nebyla nalezena hodnoty vyšší než 10 a to ani ráno, kdy dříve hodnoty často dosahovaly 12-15.

Dobrý den, s přípravkem Maca jsem velmi spokojen. Dávkování: 2 x denně dvě kapsle. Působení: asi po dvou týdnech.

Dobry den, pripravek Maca uzivam priblizne jeden mesic. Mohu rict, ze v podstate citim zlepseni- nastup erekce, sexualni aktivita, mnozstvi ejakulatu. Pripravek uzivam v podstate ke korekci snizujici se aktivity vzhledem k veku (53) a mam dojem, ze se aktivita vyrazne zlepsila (v podstate to mohu prirovnat k situaci pred 10-15 lety).

Dobrý den, odpovídám Vám na dotaz ohledně přípravku MACA. Myslím si, že se jedná o přípravek, který je spíše na delší dobu užívání. Do toho to okamžiku jsem zaznamenal větší chuť na sex. Z mého hlediska je nutno výrobek používat alespoň 1 až 2 měsíce. Můj zdravotní stav po sexuální stránce je v pořádku MACU jsem si objednal i pro její další účinky na organismus. Jestli zaznamenám další zlepšení po sexuální stránce, tak vám napíši.

Dobrý den, na základě osobní zkušenosti můžu potvrdit, že tento bylinkový přípravek působí zcela v souladu s Vámi uváděnými informacemi. dávkování 3x3 efekt tak po 10 dnech po měsíci výrazný efekt a to jak po fyzické, tak po psychické stránce. Jo a taky jsem ve Vašem případě narozdíl od Vltavy, kde jsem si objednal před měsícem knížku a dosud nepryšla se systémem vaší distribude, která v mém případě fungovala opravdu tak, že jeden den objednáno, druhý den zpracováno, třetí den doručeno... Blahopřeju, můžete pochválit svůj logistický team!

Dobrý den, Mé zkušenosti s přípravkem MACA: Užívám 1 dražé 3x denně. Cítím se celkově v lepší fyzické kondici. Je pozorovatelný mírný nárůst svalové hmoty. MACA zřejmě reguluje i hormonální hladinu (testosteron). Co se týká vlivu na potenci, jsem příjemně překvapen. Při zdvojnásobení výše uvedeného dávkování se začnou dít po 1 dnu nevídané věci. Celkově hodnotím tento přípravek velmi kladně.

Dobrý den /večer/. Váš produkt jsem užíval dle Vašeho návodu 3x3 tobolky, už po prvním balení jsem začal pozorovat mírné zlepšení a po druhém balení veškeré problémy s erekci pominuly. Dále užívám MACU - 2 tobolky denně a kombinuji ji od začátku s přípravkem Quatro Klas. Cítim se opět dobře, bez únavy a se stalým apetitem na sex. S oběma produkty jsem mile překvapen a maximálně spokojen.

Dobrý a hlavně příjemný den, užíval jsem tablety MACA 2x3 tablety (2 dózy) do využívání, a třetí dózu 2x1 tabletu. Cítím se odpočinutý jak pychicky tak i duševně (pracuji jako projektant u soukromé firmy), během používání jsem shodil cca 7 kg, na milování mám stále chuť a sexuální život se vrátil do normálních kolejí. Ještě jeden poznatek z užívání, jsem mnohem aktivnější i po sportovní stránce a jak psal jeden váš zákazník, došlo i k nárustu svalové hmoty. Váš přípravek hodnotím jako výborný a doporučuji všem mužům kteří mají > problémy s erekcí. Ještě jednou díky.

Dobírám teďka druhé balení a jsem na výsost spokojenej... opravdu dobrá věc ta Maca.

Dávkování jsem dodržoval 3 nebo 4 dny, potom jsem vysadil z důvodu nutnosti užívat antibiotika. Pokračoval jsem po 14 dnech, ale s dávkováním jen 3x denně 1 tabletu. Po využívání cca poloviny balení (50 tabl.) mám pocit, ze kvalita erekce se zvyšuje, rozhodně se zvyšuje množství ejakulátu a to dost překvapivě. Potřebu sexu pociťuji každý den, jen nevím, zda toho není příčinou změna partnerky, kvůli které jsem se začal o vaše produkty zajímat. Celkově mohu říci, že nepociťuji žádné negativní účinky. Zdravím Vás.

Baleni pripravku MACA jsem skoro dobrala, po davkovani 2ks denne mohu konstatovat lepsi psychickou pohodu, zlepseni kvality pleti a rovnez hlubsi prozitek pri orgasmu.

 

 

s KAMZÍKEM A KLOKANEM daleko nedoskáčete

 

 

NEJÚČINNĚJŠÍ

PŘÍRODNÍ ANTIBIOTIKA

kvalitní české výrobky

OREGÁNOVÝ OLEJ          ECHINACEA

ideálně trvale v domácí lékárničce

 

YUCCA PREMIUM

ODSTRANĚNÍ USAZENIN Z TĚLA

ČLÁNEK


RECENZE

Obezřetně v případě transplantátu, implantátu, kardiostimulátoru...

 

(z 85+zkušeností)


"Po ročním užívání YUCCY jsem byl přeřazen z CHPN III. třídy (středně těžká plícni nemoc) do II. třídy (lehká plícní nemoc). Přestal jsem brát všechny léky co mně předepsal lékař a spolehl se na YUCCU. Jsem úplně nadšený a doktoři nechápou."

 

 

MLÁDÍ A DLOUHOVĚKOST

to jsou EXTRAKTY

z ČERVENÉ  REISHI zkušenosti 

královny mezi Reishi

 

JEDINEČNÉ  EXTRAKTY

s CERTIFIKÁTY - GARANCE ÚČINNÝCH LÁTEK

 

 

REISHI EXTRAKT          REISHI SPÓR

Nejsilnější extrakt z REISHI na českém trhu!!!100% spórový prášek z Duanwood Red Reishi!!!
Extrakt s vysokým obsahem triterpenoidů. Více než 20 triterpenoidů%!
Nejsilnější Cordyceps na českém trhu!!!Cordyceps Extra Strong

 

JAK JE TO S KVALITOU CORDYCEPSU?

 

ČAGA  EXTRAKT

EXS CERTIFIKÁTEM KVALITY

100% Sibiřská ČagaDuanwood Red Reishi Extrakt 40% polysachardiu, 4% triterpenů

 

Jak funguje Fenuprim - video

ENDOGENNÍ DÝCHÁNÍ

FROLOVŮV DÝCHACÍ TRENAŽÉR

 

Frolovův dýchací trenažér  je určen k provádění dýchacích cvičení za účelem prevence a léčení různých onemocnění. Nácvik tzv. endogenního způsobu dýchání pozitivně ovlivňuje látkovou výměnu, činnost mozku a všech vnitřních orgánů, posiluje aktivitu imunitního systému, zlepšuje psychický a emociální stav. Přispívá k udržení dobrého zdraví a vysoké úrovně duševní aktivity.

Účinek:

 • normalizuje arteriální tlak,
 • zlepšuje krevní oběh,
 • zklidňuje nervovou soustavu,
 • zpomaluje proces stárnutí,
 • zlepšuje ventilaci plic,
 • zpevňuje dýchací svaly - předchází plicním a bronchiálním onemocněním,
 • příznivě ovlivňuje léčbu chronické bronchitidy, bronchiálního astmatu, vegetativní dystonie, hypertonického onemocnění a stenokardie,
 • zvyšuje účinnost léků a zkracuje dobu léčení.

 

 

 

 

SMRT ZAČÍNÁ V TLUSTÉM STŘEVU

 

Vyčištění střeva, syndrom propustného střeva

 

 

 

ČISTÉ STŘEVO

je doménou  ENTEROSGELU

český výrobek z Jeseníku pro celou EU

pro domácnost a uzdravení bez CHEMIE!