Detoxikační náplasti

Náplasti Biomagick

jsou v EU certifikované náplasti. Je to výrobek vycházející z tradiční čínské medicíny, ale na rozdíl od mnoha jiných prošel certifikací CE. CE označení znamená Conformité Européenne – přeložené z francouzštiny „evropské shody“. Certifikát CE znamená to, že jeho výrobce, který dodává nebo uvádí výrobek na trh, potvrzuje, že tento výrobek splňuje veškeré náležitosti přísných požadavků všech EU Direktiv (nařízení vlády), které se na daný výrobek vztahují. Biomagick jsou registrované Ministerstvem zdravotnictví ČR, přičemž prošly českou farmaceutickou kontrolou.

Aplikace náplastí je jednoduchá

Ty před spánkem přilepíte na měkké plosky nohou a necháte působit. Speciální složení balíčku vytáhne z těla usazené toxiny. Proběhne totiž osmóza – velmi jednoduše řečeno – fyzikální proces, při kterém dochází ke shromažďování látek tam, kde je jich koncentrováno více - tedy v sáčku s náplastí. Ráno, když se probudíte, uvidíte výsledek. Sáček je navíc „chytrý“ v tom, že obsahuje polopropustnou membránu – látky tedy mohou dovnitř sáčku, ale ne ven. Prášek v sáčku přes noc většinou zhnědne, přestože před aplikací byl světlý. Tak poznáte, kolik škodlivin se z vašeho těla vyplavilo. Biomagick fungují jako rychlá čistička organismu pomocí principu, který je ve výsledku vlastně jednoduše logický.

Složení působících látek

u náplasti Biomagick vychází z principů tradiční čínské medicíny a je stoprocentním přírodním produktem. Obsahují mix zdraví prospěšných originálních látek, které mnohdy svedou víc, než uměle vyráběné léky.

Složení:

 • bambusový ocet – je vzácný výtažek z bambusu, který má už dlouhá staletí v čínské medicíně pověst zabijáka škodlivin v těle. Má výrazné absorpční a sterilizační účinky
 • dřevěný ocet – pomáhá usnadňovat průchod toxinů tělem, a dostat je tak tedy ven pomocí chodidel
 • turmalín – posiluje imunitní systém a napomáhá k psychické rovnováze, jelikož příznivě působí na nervový systém. Posiluje a pročišťuje tělo
 • chitosan – tento známý název polysacharidu jistě evidujete ve své slovní zásobě. Chitosan je látka, která je částečně obsažena ve vnější kostře korýšů. Jeho výhodou je schopnost navázat na sebe těžké kovy a absorbovat škodliviny
 • dextrin – nejedovatá látka, která v tomto složení opět přispívá odbourávání toxinů z těla. V potravinářství se používá jako zahušťovadlo (je například obsažen v pivu) a zde má funkci naprosto stejnou. Udržuje pohromadě účinné látky, které by se jinak mohly rozplynout
 • vitamín C – stará se především o celkovou rovnováhu organismu, působí jako výborný antioxidant
 • výtažky z bylinek – působí jako čističe organismu a přispívají k pevnému zdraví

Vhodnost použití náplastí Biomagick

Detoxikační náplasti Biomagick - detoxikace silně zaneseného těla Kromě celkové očisty těla náplasti Biomagick také ulevují od bolestí a otoků končetin, uvolňují svalstvo na nohách, odstraňují zápach nohou, zlepšují kvalitu spánku, snižují únavu a naopak zvyšují energii, ulevují od astmatu. Svým komplexním působením také zlepšují celkový zdravotní stav a pomáhají od vleklejších nemocí. Hlavně ženy pak uvítají, že náplasti také výrazně pomáhají hubnout. Mnoho pečlivých maminek si oblíbilo tento detoxikační prostředek jako profylaxi a pomoc přetíženým školákům. Ve vyučovacím období rostoucí dětský organismus denně překonává vysokou psychickou zátěž v kombinaci s nedostatkem pohybu a je velmi vhodné jednou za tři měsíce pomoci svému dítěti díky detoxikačním náplastem jak po psychické, tak po fyzické stránce.

Každé balení obsahuje 14 kusů, tedy kúru na jeden týden. Ideální je opakovat kúru dvakrát po sobě. Detoxikace tedy proběhne během čtrnácti dnů, respektive nocí, aniž byste se museli starat o cokoli dalšího. Knihy o tradiční čínské medicíně uvádějí minimální dobu detoxikace sedm dní. Biomagick jsou skvělou volbou nejen pro vás jako prevence, ale také například pro starší rodiče nebo prarodiče, kteří jejich účinky zpozorují okamžitě.

Detoxikační náplasti Biomagick

jsou bezpečná, neinvazivní a účinná cesta očisty těla. Podporují absorpci toxických a zdraví nebezpečných látek z těla skrze pokožku. Tento detoxikační proces je nejen revitalizační a čistící, ale také zároveň posiluje imunitní systém. Následkem může být mimo jiné zlepšení cirkulace krve a lepší funkce metabolismu. Díky mírnému zahřátí v místě aplikace podporuje také dobrý a kvalitní spánek a uvolňuje svalstvo.

Podle čínské medicíny má naše tělo více než 360 akupunkturních bodů, přičemž více než 60 bodů se nachází na chodidlech nohou. Jsou to reflexní zóny našich vnitřních orgánů. Je úzký vztah mezi příslušnými reflexními zónami na chodidlech a umístěním náplastí, které takto lehce absorbují toxické látky z těla. Detoxikační náplasti přímo působí na reflexní body na chodidlech nohou. Tak, jako cílem reflexních masáží je stimulace vnitřních orgánů, podobné detoxikační náplasti stimulují jednotlivé orgány v lidském těle, podporují celkovou rovnováhu organismu a působí léčebně. Mají fantastický vliv na interní zdraví člověka.

Pro koho jsou určené detoxikační náplasti:

 • pro osoby, které se lehce unaví,
 • pro osoby, které se o sebe starají a chtějí očistit své tělo,
 • pro osoby, které pociťují bolesti v kloubech, krku a zádech,
 • pro osoby, které těžce manuálně pracují,
 • pro osoby, které dbají o své zdraví,
 • pro osoby, které trpí špatným spánkem,
 • pro ženy, které jsou po porodu,
 • pro starší a slabší osoby,
 • pro studenty a aktivní sportovce, atd.

Kdy Detoxikační náplasti BioMagick pomáhají:

 • odstraňují škodlivé látky z těla během spánku,
 • zlepšují cirkulace krve,
 • urychlují metabolismu,
 • zlepšují spánek,
 • mají příznivý vliv na chronické dýchací problémy nebo astma,
 • posilují imunitní systém,
 • uvolňují svalstvo a tedy i snižují tělesnou bolest,
 • podstatně snižují tělesnou únavu,
 • znatelně zvyšují fyzickou energii,
 • zmírňují otoky na těle,
 • detoxikují organismus,
 • odstraňují nepříjemný zápach z nohou,
 • stimulují různé zdravotní problémy, které dříve nebo později nastávají s přibývajícím stářím každého lidského organismu.

Jak používat

 • Před použitím umyjte chodidla. Pro lepší účinnost používejte během spánku.
 • Otevřete ochranou folii, vyjměte detoxikační polštářek a jednu samolepící náplast.
 • Odstraňte ochrannou vrstvu z lepící náplasti a přiložte na ni do středu detoxikační polštářek, psaným textem na lepicí náplast, druhá perforovaná strana přilne k tělu.
 • Prášek v polštářku před nalepením rovnoměrně rozmístěte po celé jeho ploše.
 • Pro ochranu můžete použít ponožky, které zabrání případnému sesunutí náplasti během spánku, nebo znečištění prádla.
 • Náplasti musí přilnout k tělu celou svojí plochou, jinak jsou méně účinné.
 • Doba aplikace 8-10 hodin.

Již po 1. použití lze odhadovat, jaký je stupeň toxicity našeho organismu podle zabarvení a nebo zápachu použitých náplastí (zabarvení od světle šedé až k tmavě hnědé). Při používání dochází k redukci zabarvení a zápachu použitých náplastí, a tím k detoxikaci organismu.

Balení

14 ks polštářků s aktivní látkou a 14 ks speciálních náplastí. Určeno pro 7 denní kúru očisty těla (dle učení Tradiční čínské medicíny je 7-denní kúra optimální dobou k očistě těla od škodlivých toxinů). Detoxikační náplasti můžete používat po dobu 1-2 měsíců, poté následuje 2-4 týdny přestávka.

Zkušenosti s náplastí

Detoxikační náplasti BioMagick 14 ks jsou zákazníky prověřený a vyzkoušený produkt. Seznamte se před nákupem s jejich názory a dojmy. Recenze a zkušenosti těch, kteří jej vyzkoušeli před vámi, vám pomohou při nákupu.

Detoxikační náplasti Biomagick u mě fungují na 100 %.

S detoxikačními náplastmi BioMagick je manželka velmi spokojená.

S detoxikačními náplastmi jsem byla velice spokojená, dávala jsem si je každý večer. Byla jsem popíchaná od komárů a zdálo se mi, že hnisavé bobule rychleji zaschly.

Ve vašem internetovém obchodě jsem zakoupila Detoxikační náplasti BioMagick a s výsledkem jejich použití jsem velmi spokojena. Měla jsem bolesti v klenbě pravého chodidla a po použití náplastí bolest ustoupila. Děkuji za dobré doporučení. Nezklamalo mě.

Detoxikační náplasti BioMagick jsem užívala spolu s manželem 14 dní ( každý dvě balení ) , mohu vřele doporučit, neboť u manžela jsem viděla po cca 2 dnech užívání značnou změnu, nebyl tak unavený a celkově se cítil dobře. Na podzim určitě zopakujeme. Co se týká Goji Kustovnice také velká spokojenost, dělám z ní čaje a jsem velmi spokojená, celkově lepší pleť a vitalita.

Detoxikační náplasti BioMagick fungují skvěle, doporučuji. Myslím si však, že týdenní kúra je málo.
Šťáva z Aloe je opravdu bomba. Dnes jsem měla poslední dávku. Pro váš dotaz jsem ověřila pH organismu a po kúře se hodnota kyselosti snížila o dva stupně. Děkuji vám, přeji hodně úspěchů a krásné jaro.

Oba přípravky jsou výborné. Užívám Kudzu a úplně jsem přestala pít alkohol a hodně omezila kouření. Detoxikační náplasti BioMagick mi zlepšily spánek a necítím se tolik unavená. Děkuji a určitě u vás ještě nakoupím.

Náplasti BioMagick jsem použil ve dvou asi pětidenních kúrách. Cítil jsem uvolnění nohou, především chodidel, jako po masáži.

Detoxikační náplasti BioMagick přinesly úlevu od otoku nohou a snížily bolestivost kolen.

Detoxikační náplasti BioMagick doporučuji ostatním.

Funguje to... Myslím, že detoxikační náplasti jsou výborné.

Detoxikační náplasti BioMagick jsem již používala a byla jsem velmi spokojená.

Detoxikační náplasti BioMagick kupuji u vás pravidelně. Jsem s nimi velice spokojená a cítím se lépe po jejich používání. Člověk má dělat něco pro své tělo a tohle je způsob očištění organismu, bez pojídání tabletek. Doporučuji, kdo to vyzkouší, pochopí sám, že to funguje. Váš stálý a spokojený zákazník z Vyškova, který si u vás našel vždy cestu pomoci sama sobě. Dodací lhůty super, komunikace s vámi skvělá a kupuji u vás nejen doplňky stravy ale i čaje...no však máte přehled z PC. Moc mi pomohl preparát Joint Mobility díky němu chodím, mému synovci preparáty na paměť po vážné operaci mozku, měl ztrátu paměti krátkodobé a nyní nosí ze školy vyznamenání. Taky preparát na oči Eye Star mi pomohl. Mívala jsem stavy, kdy jsem viděla mlhu, což se díky preparátu úplně odstranilo. Jak říkám, jste moje jistota v mých problémech a v problémech mé rodiny a mého okolí.

Detoxikační náplasti BioMagick - vyzkoušela jsem a doporučuji. Člověk se cítí líp, že pro své tělo něco dělá. Co nám tělo říká aneb po stopách nemocí - kniha je inspirací, aby jsme věděli, jak se svým tělem pracovat. Jakou zvolit cestu.

Produkty Detoxikační náplasti BioMagick, Hlíva ústřičná a Beta karoten si objednávám opakovaně, což svědčí o příznivém vlivu na mé i manželovo zdraví. Doporučuji, ať si každý zkusí, co mu „sedne“ a uvidí. Jsem vaší stálou zákaznicí a odebírám si již osvědčené zboží. Balení mi vyhovuje, určitě z něj nedělám žádné „ležáky“.

S produkty Detoxikační náplasti BioMagick a PM Chlamydil Extra jsem velice spokojena. PM Chlamydil jsem ještě přiobjednávala. Zdá se, že je opravdu účinný. Děkuji, jste super obchod.

Náplasti BioMagick uleví velice nohám a je až s podivem, co má člověk v sobě toxických látek, které náplasti tzv. vytáhnou.

Detoxikační náplasti jsem si objednala po zkušenostech z loňského roku. Byla jsem s nimi velmi spokojená. Protože mám více problémů (klouby, imunita, špatný spánek - ať už z prac. přetížení nebo  zdravot. důvodů) a spíš preferuji přírodní prostředky, zkusila jsem náplasti již vloni. I když jsem tomu zpočátku nevěřila, musím potvrdit, že náplasti opravdu přispěly k lepšímu spánku, nohy jsem měla příjemně prohřáté (trpím na chadné nohy) a měla jsem pocit, že i klouby mě tolik nebolely. Dokonce jsem si říkala, jestli bych je neměla používat častěji, nejen na jaře ...:-).

Detoxikační náplasti jsem vyzkoušela ve dvou cyklech, ale už při prvním použití dvou párů se mi zlepšil spánek, nebudila jsem se v průběhu noci a ráno byla odpočatější. Proto jsem s oběma produkty spokojená.

Detoxikační náplasti - přesvědčila jsem i své kamarádky a nestačíme se divit, co je v polštářcích po použití. Po 2 týdnech jsme si daly pauzu, protože chodidla byla taková hubenější (asi neoteklá) a kůže vyžaduje nějaké promazání. Funguje to.

Dobrý den, detoxikační náplasti BioMagick jsem již vyzkoušela poněkolikáté a mohu je jen doporučit. Ideální jako podpůrná kúra při detoxikaci organismu. Dobrá volba i po léčbě antibiotiky, tělo se rychleji zregeneruje a naběhne do správného režimu.

Dobrý večer, používám náplasti cca 14 dní, pořád jsou na nich známky znečištění. Ovšem přestalo mi "cukat" v nohách, cévy a spol. se zřejmě pomalu ale jistě pročišťují, spánek je lepší. Před dvěma lety jsem měla náplasti od jiné značky, stějně dobré, ovšem dražší, složení je podobné. Objednávám další balení, v kúře je třeba pokračovat. Doporučuji výrobek. Pomůže a je i za únosnou cenu!

Po použití detoxikačních náplastí ustoupily bolesti hlavy.

Dobrý den, s detoxikačními náplastmi od Vás jsem byla spokojená. Ovšem zakoupila jsem si je i ve slevomatu a hrůza. Náplasti se trhaly a neměly vůbec takovou strukturu jako od Vás, takže raději už nikdy ne na slevomatu.

Dobrý den. Detoxikační náplasti jsem kupoval pro svou matku, která mi poté sdělila, že se jí zmírnila bolest v bederní oblasti.

Dobrý den, náplasti BioMagick používám krátkodobě, jsou dobré určitě na psychiku.

Dobrý den, s náplastmi BioMagick jsem byla velmi spokojená. Během toho týdne užívání jsem se cítila méně unavená a dokonce mám pocit, že se mi zrychlil metabolismus a trochu jsem zhubla. A chystám se tak za čtvrt roku objednat znova.

Dobrý den, s oběma výrobky jsem zcela spokojená. Detoxikační náplasti mě velice překvapily, jak se do rána konzistence a barva změnila, což mě evokovalo k dalším čistícím kúrám organismu.

Zdravím, s produktem jsem velmi spokojená, náplasti BioMagick opravdu fungují, jak bylo uvedeno.

Dobrý den, až nyní jsem použila detoxikační náplasti a myslím, že na mne opravdu zapůsobily, cítím se mnohem lépe. HerbalMed pastilky proti kašli jsou také dobrým doplňkem při nachlazení, myslím, že je někdy opět vyzkouším.

Detoxikační náplasti mi vyhovovaly, ale pro lepší učinky by chtělo je používat delší dobu, uvažuji o koupi dalších balíčku.

Náplasti BioMagick jsme si lepili s manželkou každý večer. Do rána byly opravdu zčernalé, mokré. Chci věřit, že přes pokožku plosek nohou vytahují toxiny a očišťují organismus. Přípravek Eregma používám jako prevenci a opravdu funguje. Každou noc je toho důkazem stále přítomná erekce, a to si nevymýšlím. Oba přípravky doporučuji.

Dobrý den, s detoxikačními náplastmi jsem velmi spokojená. Pomáhají mi a doporučuji je druhým. Nedám na ně dopustit. Když na ně budete mít akci, tak si je zase koupím. Děkuji moc.

Dobrý den, s detoxikačními náplastmi jsem velmi spokojená. Pomáhají mi a doporučuji je druhým. Nedám na ně dopustit. Když na ně budete mít akci, tak si je zase koupím. Děkuji moc.

Dobrý den, odpovídám na váš dotaz. Detoxikační náplasti fungují opravdu tak, jak je v popisu uvedeno. Moje kolegyně pocítila změnu zdravotního stavu nohou k lepšímu a lepší spánek.

Hezký den, náplasti BioMagick jsou super, opravdu čistí tělo a je vidět, jak je kdo zanešený. Používala je celá rodina. První týdny je nečistot s těla až moc, pak to pomalu slábne až jsou polštářky čisté. Bohužel kúra na týden nestačí, je to měsíc a více. Jsou příjemné, uklidní a máte klidný spánek a čisté tělo. Test cholesterol nemá chybu, nemusím někde čekat na krevní test, víte ho hned.

Dobrý den, s náplastmi BioMagick jsem velmi spokojená. Doporučila jsem je dále. Pomáhá mi to řešit spánek a myslím, že i další neduhy. Je to dobrý produkt.

Dobrý den, ráda bych popsala svoji zkušenost s detoxikační náplastí BioMagick. Již první použití pro mne bylo velmi překvapující, náplasti byly po 8 hodinách nočního klidu velmi znečistěny, říkala jsem si, jestli uvidím nějaký rozdíl na konci týdenní detoxikační kúry. Projasnila se mi pleť, zlepšila se mi i nálada. Doporučuji všem, kteří chtějí něco málo udělat pro jarní či podzimní očistu těla. Podpořila jsem účinky procesu vydatnějším pitným režimem zahrnujícím především antioxidační zelený čaj.

Dobrý den, objednávala jsem detoxikační náplast BioMagick několikrát pro známé. I já jsem si to vyzkoušela. Byla jsem spokojená a už mi neotékají kotníky. Myslí si to všichni, kterým jsem to doporučila. I jejich problémy zmizely.

Dobrý den, náplasti BioMagick používám už několik let. Předtím jsem měla náplasti od Calivity, ale byly mnohem dražší a při srovnání obou značek je účinek stejně kvalitní. Detoxikační náplasti používám i při nachlazeních nebo chřipkách současně s přípravky čínské medicíny. Manžel si náplastmi vyléčil i tenisový loket (diagnóza byla před tím potvrzená chirurgem), náplasti na loket přikládal cca 15 dnů na noc. Začal s tím hned po stanovení diagnózy, nemám tedy zkušenost s akutními problémy, které už přetrvávají delší dobu. Také mu pomohly na bolesti v kolenou. Zatím se ani po roce bolesti nevrátily ani do loktu ani do kolen. Při léčbě tenisového lokte náplastmi nebral žádné prášky ani alternativní medicínu, skutečně pomohly náplasti samotné a na konci léčby byly čisté. Při preventivní desetidenní detoxikaci náplastmi maminku přestaly bolet záda - náplasti použila opravdu preventivně, bez očekávání, že by jí vůbec mohly na časté bolesti v bederní oblasti pomoci. Také lépe spala. Tu samou informaci mám ještě od jedné více než sedmdesátileté paní, ale ta dávala náplasti delší dobu, jelikož řešila problém s ekzémem - také lépe spala a vymizely bolesti zad.

Dobrý den, ráda odpovím na Váš dotaz. Detoxikační náplasti působily tak, že mně přestaly bolet nohy. Měla jsem těžké, unavené nohy a to pominulo, cítím se líp. Zvažuji další nákup.

Vážení přátelé. Detoxikační náplasti používám asi 2 roky. První byly značky DetoxFoot Pads, zřejmě z Číny. Nyní používám ty od Vás. Účinek je zhruba stejný. Pomáhají mi hlavně na bolest kyčlí a celkově se cítím lépe. Takže jsou opravdu dobré.

Každá nemoc je způsobena narůstající jedovatostí lidského organismu.

Úžasný: MUDr. Henry Bieler

 

 

NEJPOPULÁRNĚJŠÍ ČLÁNKY

 

       NOVĚ PUBLIKOVANÉ ČLÁNKY

           DUBEN 2024 - 31 článků

                KVĚTEN 2024 - 19 článků

 

Nejlepší DIETY pro celkové zdra ví v roce 2024 - středomořská, DASH a MIND - U.S. News & World Report

  

100% REISHI - houba mládí a zdravé dlou h ověkosti - 3 unikátní, bezkonkurenční extrakty

31 důvodů proč se NENECHÁM OČKOVAT - izraelský rabín Chananya Weisman

Dr. Peter  McCullough: Jak přírodně DETOXIKOVAT tělo PO OČKOVÁNÍ mRNA vakcínou (protokol) - video

  Devastující efekt pro zdraví - glutaman sodný, aspartam a další excitotoxiny

Jak se přírodní cestou uzdravit z chronické Boreliózy, Chlamydiózy, EB virózy... únavového syndromu

CORDYCEPS - silná imunita a nárůst energie

Překyselené tělo: začátek vážné nemoci

ZVRÁCENÍ POSTUPU DIABETU 2. typu začíná u ignorování běžných doporučení, MUDr. Sarah Hallbergová - video

Protokol pro prevenci pro uzdravené klienty - Ing. Zdeněk Rozehnal

BOSWELIA serrata (kadidlo) - jeden z nejsilnějších přírodních léků Matky Země

Tibetská houba, tibetské krystaly a kombucha - darování, prodej

Léčte záněty a ne Cholesterol, MUDr. Marc Sircus

100% ČAGA ze Sibiře, nejvyšší množství účinných látek garantující Certifikát 

Mamografie způsobuje rakovinu prsu, MUDr. Ben Johnson, M.D., N.M.D., D.O.

Účinný lék na rakovinu plic na Kubě, proč ho mít nemůžeme? Leif Davenport

Artróza - kmenové buňky - Podvod!

Lékaři se sami uzdravili z Roztroušené sklerózy, prof. George Jelinek, dr. Terry Wahlsová

Jak se skutečně zdravě stravovat...

Proč průběžně a jak detoxikovat tělo

  PROTINÁDOROVÝ účinek extraktů z REISHI a CORIOLUSU na úrovni klinických studií

Žaloba na farmaceutické korporace, MUDr. Matthias Rath

Koloidní stříbro - účinné přírodní antibiotikum, hustoty koloidního stříbra, doporučené dávkování

 

  Odstranění rtuti, hliníku a dalších toxinů z těla, včetně p revence - MUDr. Dietrich Klinghardt

Zblblo již lidstvo natolik, že se nechá obelhat pohádkami o vražedném oxidu uhličitém?

Jak na Parkinsona? Glutathionem, Hericiem a odstraněním neurotoxinů Chlorellou

    Zkušenosti klientů s Úspěšnou léčbou především boreliózy, chlamydiózy, únavového syndromu...

 

Proč my máme potravinové alergie, přičemž je naši prarodiče neměli?

 

OVĚŘENÉ PŘÍRODNÍ PŘÍPRAVKY

Cílem správné medicíny je předcházení nemocí a prodloužení zdravé dlouhověkosti. Ideálem medicíny je odstranit mít potřebu lékaře.

MUDr. William J. Mayo

 

 

TŘI UNIKÁTNÍ EXTRAKTY

Z DUANWOOD RED REISHI

Za  účinné  se  z  Reishi  považují  pouze  kvalitně  provedené  a  čisté  extrakty,  které  mají  dobrou  biologickou  dostupnost  a  jsou  zbavené  nestravitelného  chitinu;  nelze  tedy  použít  pouhý  prášek  z  usušené  houby.

 

          EXTRAKT                 SPÓR

Nejsilnější extrakt z REISHI na českém trhu!!!100% spórový prášek z Duanwood Red Reishi!!!

 

TRITERPEN MAX

Extrakt s vysokým obsahem triterpenoidů. Více než 20 triterpenoidů%!

ZDE ROSTE NEJÚČINNĚJŠÍ REISHI

DUANWOOD RED REISHI

zdroj výše nejúčinnějších extraktů

Video z návštěvy Čechů u pěstitelů Duanwood Red Reishi v Číně, v horské oblasti Jiangshan

 

FAKTA O REISHI,

MYKOLOGIE, HISTORIE, PĚSTOVÁNÍ, ÚČINNÉ LÁTKY, JAK JE TO S JEJÍ KVALITOU?

 

 

 

 CORDYCEPS, EXTRA SILNÝ

NEJVYŠŠÍ GARANTOVANÉ MNOŽSTVÍ ÚČINNÝCH LÁTEK - CERTIFIKÁT COA

Nejsilnější Cordyceps na českém trhu!!!

CORDYCEPS - video

100% Sibiřská Čaga

ČAGA - video

HERICIUM - video

 

  BETAGLUKAN           HLÍVA

        extrakt               extrakt

Betaglucan MaxCellHlíva ústřičná

BETAGLUKAN - video

 

    KURKUMIN            AŠVAGANDA

        extrakt                    extrakt

Betaglucan MaxCellNejsilnější Ašvaganda na Českém trhu

ASHWAGANDHA - video

 

RDESNO             ANNONA

extrakt                  extrakt

Vysoce účinný extrakt z listů

 

ČAGA - video

Z ověřených dat vyplývá, že člověk, který covid prodělal, je třináckrát lépe chráněn, než člověk, který má dvě dávky vakcíny.

prof. Jiří Beran, 13.11.2021

prof. Jiří Beran, 15.11.2021

 

TEČKOVANÝ PŘÍBĚH

"NEVĚŘÍM UŽ BÍLÝM PLÁŠŤŮM, ALE LIDEM"

medicinský inženýr

JURAJ Orság


 

TEČKOVANÉ PŘÍBĚHY

dokument z 31. srpna 2022

Nadační fond Svědomí Národa

 

KUBEK 2009

 

DOKUMENT ČT 2

BYZNYS V BÍLÝCH PLÁŠTÍCH

DOKUMENT ČT 2

ŠKODLIVOST MOBILNÍCH SÍTÍ

             TEST

BARVOSLEPOSTI

 

 

ROK SI NIČÍME IMUNITU,

možná i proto je tolik nemocných, říká česká vědkyně, vedoucí týmu Centra buněčného a tkáňového inženýrství FN u sv. Anny...

doc. RNDr. Irena Koutná, Ph.D.

Aktualizovaný jmenný seznam s portovců zemřelých od 1.1.2021 do 31.12.2023 v souvislosti s "vakcinací" na covid

Ú MRTÍ - 1480

SRDEČNÍ ZÁSTAVY - 2107

   PATOLOG dr. Ryan Cole oprávněně VAROVAL

 

RENOMOVANÝ PATOLOG   dr. RYAN COLE - přednáška

ALARMUJÍCÍ EFEKT  covid (spike) injekcí (mRNA) na mozek, srdce, ledviny a ostatní orgány

 • Spousta lidí postrádá enzym, který rozkládá RNA
 • Naprosto porušujeme Norimberský kodex z roku 1947...

český dabing - 17:08

Lékařský summit, San Antonio, Texas, USA - 27.7.2021

 

AMERICA´S FRONTLINE DOCTORS

POSTAVIT SE NA ODPOR

 

FRONTLINE NEWS

 

 

ZAČNĚTE U SEBE

ZÁKLADEM ZDRAVÍ JE PREVENCE S NÁVRATEM K PŘÍRODĚ

Doporučuji:

každé ráno cca 30 minut před snídaní

vypít cca 4 dcl vlažné čisté pramenité vody s citrónem (můžete přidat až půl lžičky jedlé sody) a pro posílení imunity a energie můžete použít dvojitý extrakt (1-2 kapsle) z

  a nejdříve po 15 minutách:

případně nejen pro psychiku:

pro střevo kvalitní probiotika:

 • kysané zelí, které si sami jednoduše vyrobíte POUZE VY! Pozor na "BRUSELSKÉ" kysané zelí! S éčkama
 

 

VÁLEK U MORAVCE V OVM

10. dubna 2022

NEHORÁZNĚ LŽE

 

 

Fakta nepřestávají existovat tím, že se o nich nesmí hovořit. Pravda je dcerou času

 

SVĚT SE ZBLÁZNIL

Toto je novodobá reklama na co?

MUDr. Anastasia Maria Loupis: Tento model je v ohrožení života