Úspěšná léčba boreliózy, chlamydií, chronického únavového syndromu,... (výběr z komunikace)

Datum 29.08.2019

Vložil admin

Titulek Prosba o pomoc - Katka

Mail ze 15.07.2019 21:11:47

Vážený pane inženýre,
na základě Vašich stránek si dovoluji na Vás obrátit s prosbou o Váš čas, o pomoc a radu, jak v mém případě postupovat.
Pokusím se být v nástinu problémů co možná nejstručnější.
Cca před 15ti roky mi byla diagnostikována borelioza a byla jsem měsíc přeléčena ATB. Zhruba v té době u mě propukly opakované infekty dutin a plic, konstatována nízká imunita, alergie,astma. Od té doby mi je každých 14 - 21 dni aplikován imunoglobulin a můj stav se velmi stabilizoval na ATB tak 1x ročně.
V srpnu 2017 mě postihlo lumbágo, tentokrát vůbec nezabíraly obstřiky a začala jsem se třást. Následovaly (jak už vím dnes z mnoha zdrojů) obvyklé příznaky: velké bolesti, rozmazané vidění, průjmy, závratě, záškuby, naprostá neschopnost soustředění, neschopnost čtení, světloplachost, deprese. Ze zoufalství jsem si nechala sama udělat WB, který vyšel suspektně pozitivni. S tím v ruce jsem začala druhé marné kolečko po doktorech. Všude stejný závěr: jděte na psychiatrii. Ochrnovaly mi nohy, ruce a nakonec na mé slzy a prosby reagovala imunoložka a poslala mě v prosinci 2017, čtyři měsíce od prvního třesu a závratí, na lumbální punkci. Ano. Doxy na měsíc - 200mg -0- 100mg. V té době už jsem byla objednána k prof. B...... Ten následně zjistil ještě nákazu chlamydií, yersinií, EBV, toxoplasmozou, konstatoval Banwarthuv syndrom. MR byla v pořádku. K léčbě se postavil tak, že pokrytí ATB je dostatečné a přestože testy ani můj stav nebyly během dalšiho času o moc lepší, kromě vitamínů a psychofarmak nic nenavrhl a uzavřel letos v dubnu 2019 celou záležitost ať už neobtěžuji.
Po dobrání ATB v lednu 2018 jsem se začala pídit co dál. Začala jsem bylinkami, výtažky z pupenů, bioinformačními přípravky. Navštívila jsem řadu čínských a českých léčitelů, masáží, akupunktur, pořídila jsem si zapper a absolvovala 12 dlouhých sezení na plazmovém generátoru. Zdálo se, že jsem na dobré cestě a bolesti mizí. Třes, tiky, křeče a únava přetrvávaly, ale dalo se to vydržet, lékaři tvrdili, že to je normální a přejde to. Bohužel v říjnu 2018 došlo bez zjevné příčiny k nějakému relapsu. B..... konstatoval, že hodnoty všech nákaz se výrazně zhoršily, ale není důvod k přeléčení a že na relapsy si současná medicína nehraje, z yersinie a ostatního se dostane každý sám, borelia je přeléčena a jak jsem už psala, nakonec letos v dubnu mi řekl, že jsem zdráva, ať pokračuji na psychiatrii..... Bojuji jak umím. Jsem ......., pracovala jsem na počítači, s lidmi, často ve stresu. Toho vůbec nejsem schopna, šla jsem do předčasného důchodu, vyzkoušela jsem šestery psychofarmaka, bohužel je vůbec nesnesu, opět zkouším bylinky, dvakrát hericium a cordyceps, gotu colu, macu, ale stav se nelepší. Tedy, striktně jsem vysadila laktózu, lepek a cukr a alespoň střeva se jakžtakž uklidnila. Po imunoglobulinu mi bývá pár dní trochu lépe a pak zase vše špatně. Mám velké bolesti kloubů, celých nohou, častý třes, záškuby, bolesti hlavy a krční páteře, nemohu číst, soustředit se a nějak mi dochází síla a elán. Nemám už sílu sedět hodiny na zapperu apod.a nevím, jestli to vůbec k něčemu je...... Nemám už sílu ještě něco studovat a pátrat po dalších možnostech. Dalo mi strašnou práci to celé napsat, natož smysluplně. Tak se velmi omlouvám, pokud to je zmatené.
Pokud najdete chvilku na odpověď a radu, budu Vám velmi vděčná...

Protokol odeslán 16. 7. 2019 v 10:54 po telefonickém upřesnění.

Mail ze 29.08.2019, 17:35

Dobrý den pane inženýre,
Ozývám se po měsíci užívání, jak jsem slíbila...
Začala jsem s vervou a poctivě dle Vašeho rozpisu asi 26.7. Po cca týdnu mi bylo hodně blbě (zimnice, bolesti, třes, závratě aj.), zmenšila jsem dávkování na udrżovací dávku na dva dny a znovu plně. To se opakovalo během měsíce asi 3x. Koncem třetího týdne se mi chtělo jásat, cítila jsem se o dost lépe, asi jsem to zakřikla, čtvrtý týden opět relaps, tentokrát i s chřipkovým stavem a trval asi šest dní. Vytrvala jsem dost poctivě v dávkování, nyní ke konci pátého týdne se opět citim lépe. Ze začátku mě překvapivě potrápila asi 5x hypoglykemie, naučila jsem se to poznat a stav se také uklidnil. Těžko snáším chlorellu- zácpa, nadýmání, silné křeče. Chvíli mi trvalo, než jsem přišla na důvod, co je příčinou. Beru tedy denně 2x5 tablet, ale i to bývá na hraně.
Ke dnešnímu dni (bojím se to napsat): 4dny se cítím docela dobře. Oproti dvěma předchozím letům je to zlatý.... Jsou menší velké bolesti všech kloubů, zůstávají bolest krční páteře a ramen. Bolesti celých nohou jsou o 50% menší, stejně jako jejich ztuhlost. Vnitřní tres je menší alespoň o 40%, stejně jako záškuby nervů a tiky hlavy. Zvedla se mozková mlha, zlepšila paměť i rozmazané vidění. Stále se mi motá hlava, bojim se vylézt na židli, ale určitě méně něž předtím. A také to může být krční páteř, kde to sedí urputně. Stále je problém soustředění a udržení pozornosti, čtu jen krátké texty, ale i to se mi zdá pomalu lepší. Chodím na masáže a rehabilitace krku a lymfodrenaze nohou - upřímně tady valný efekt nevidím, ale bojuju ze všech stran. Infra mám možnosti zatim omezené, ale rozhodně suché vedro mi dělá dobře po vsech stránkách. Tím že se cítím lépe, tak se mi zvedla i nálada a když mi sluníčko pere na šišinku......

Admin:
Podle bílých plášťů neřešitelné, ale myslíte si to čtenáři také? A ti, kteří mají stejné zkušenosti s chemickými lékaři?
Cca 5 týdnů na Protokolu, výkyvy v uzdravování pravděpodobně způsobují také masáže. Psychika, zde se podle paní velice dobře uplatňuje Ašvaganda s korejským ženšenem.
Doporučeno pokračovat beze změn, dodržovat stravovací režim a zaměřit se na správné dýchání.

Zpět na diskuzi

Cílem medicíny je předcházení nemocí a prodloužení zdravé dlouhověkosti. Ideálem medicíny je odstranit mít potřebu lékaře.

MUDr. William J. Mayo

KLOUBNÍ VÝŽIVA

MUDr. Ladislav Šafránek, lékař pro zdravou dlouhověkost

ČLÁNEK

Nejlepší kloubní výživa

jako jediná obnovuje kloubní chrupavku

CELADRIN  BARNY´S

C-MAX KOMPLEX

SANDŘIN PŘÍBĚH

ÚSPĚŠNÉ UZDRAVENÍ Z RAKOVINY

Sandra: Nikdy nezapomenu na ten POCIT BEZNADĚJE, STRACHU, co ve mně lékaři vyvolali, na to jak jsem byla jen další nemocná.

ČLÁNEK  ZDE

Se Sandrou hovořila: Mgr. Zuzana Švédová, Dis.

k

TŘI UNIKÁTNÍ EXTRAKTY

Z DUANWOOD RED REISHI

EXTRAKT           SPÓR

Nejsilnější extrakt z REISHI na českém trhu!!!100% spórový prášek z Duanwood Red Reishi!!!

TRITERPEN MAX

Extrakt s vysokým obsahem triterpenoidů. Více než 20 triterpenoidů%!

ZDE ROSTE ČERVENÁ REISHI

DUANWOOD RED REISHI

zdroj výše nejúčinnějších extraktů

Video z návštěvy pěstitelů Duanwood Red Reishi v Číně, v horské oblasti Jiangshan

FAKTA O REISHI,

MYKOLOGIE, HISTORIE, PĚSTOVÁNÍ, ÚČINNÉ LÁTKY

CORDYCEPS, extra silný

nejvyšší množství účinných látek

Nejsilnější Cordyceps na českém trhu!!!

KAPSAICIN

OREGÁNO         ECHINACEA

garance: 70-80% Carvacrolu

Každé druhé české dítě trpí atopickým ekzémem !!!

v pořadu ČT Pološero září 2014 - Česko, odpadkový koš Evropy -  odkaz 

ČLÁNEK

MELATONIN

á 1,25 mg                    á 5 mg

JAREK NOHAVICA

ZADEK JAK ŽOK

A přece nakonec - ÚSPĚŠNÁ LÉČBA