Energetické léčení a psychotronika - osobní zkušenosti, úspěšná léčba žokeje Váni

Ing.Zdeněk Rozehnal

Několikrát v životě jsem se osobně setkal s energetickým léčením a psychotronikou. Jsou to oblasti, které ortodoxní medicína nepokládá za způsoby, které by měly opodstatnění v prevenci a léčbě nemocí. Nicméně já osobně jsem přesvědčen, že to jsou metody, které si zaslouží zvýšenou pozornost.

Delší dobu jsem přemýšlel zda informace, které mám z této oblasti zde na stránkách budu publikovat. Abych napsal tento článek ovlivnila situace, kdy má příbuzná si zlomila loket pravé ruky 3 dny před Vánoci v roce 2015 a byl jsem účasten "léčby" ortodoxní medicínou a zároveň energetickým léčením. Tuto událost popisuji na závěr tohoto článku.

V úvodu musím napsat, že nejsem věřící, moje míra není centimetr, ale milimetr a mikrometr, jsem pragmatik a vše si do detailu ověřuji.

Nicméně od mládí jsem velice rád četl především o páterovi Ferdovi a paní Treben, o jejich "zázracích" v diagnostice a uzdravování lidí, přičemž jsme za totality množili jejich texty o léčení, bylinkách.... Osobně jsem klasickou medicínu dlouhou dobu nikdy nepotřeboval až..., pouze jsem jednou ročně absolvoval preventivní zdravotní prohlídku. V celé rodině se nikdo o bylinky a přírodní léčbu nikdo nezajímal. Navíc nebylo potřeba.

První osobní setkání s "jinými" metodami léčení jsem zažil u svého kolegy, v té době již vyhledávaného léčitele na Kutnohorsku. Na svojí léčitelskou schopnost přišel náhodně. Tohoto kolegu jsem požádal o pomoc s urputnou zácpou u mé manželky, kterou trpěla dlouhodobě od svého mládí. Její kamarádka internistka v rámci pomoci zkoušela vše možné, ale bez pozitivního efektu za dobu 20 let. Jediným řešením bylo trvalé užívání Gutalaxu (rostlinný extrakt bez vedlejších účinků). Nutno podoknout, že manželka málo pila jako většina žen.

Vyšetření u léčitele

Léčitel přejížděl rukama nad tělem manželky a za 20 minut neshledal žádné zásadní poškození těla, pouze písek ve žlučníku. Ten se snažil energií odstranit. Tato mně následně řekla, že při vyšetření cítila teplo. Doporučil pití melty v objemu 1,5 litru denně. Tak jsem koupil meltu a denně jsem ji vařil a hlídal, aby manželka toto množství denně vypila. Přibližně po 10 dnech oznámila "je to normální". A od té doby je po problému. Její ošetřující lékař, který se seznámil se způsobem "léčení" zácpy a výsledkem prohlásil: "Buďte ráda, ale když předepíši meltu svým klientkám, tak v zácpě nepomůže". Osobně jsem si myslel totéž, protože jsem byl přesvědčen, že to byla především energie, která pomohla.

Za několik měsíců měl náš syn problém s páteří. Problém, který má mnoho lidí a řeší se masážemi. Byly mu předepsány na 5 týdnů. Kamarád prohlásil, že má syn dvě možnosti, buď mu pomůže on nebo ortodoxní medicína za 2 měsíce masážemi. Syn již měl absolvovány 3 masáže pochopitelně s nulovým výsledkem. Léčení zad probíhalo obdobně jako u mé manželky. Mirek přejížděl v sedě rukama kolem zad a jak řekl "nabíral" zápornou energii a tu pálil na svíčkou. Té energie bylo tolik, že svíčka silně prskala (pouze při pálení energie, jinak měla stabilizovaný plamen) a několikrát zhasla. To se odehrálo v pátek. V pondělí na rehabilitaci mu oznámili, že je naprosto uvolněný a dále nemusí masáže absolvovat. Bylo mu doporučeno nic neříkat o léčení - stejně by tomu nevěřili.

Ještě mohu uvést, že Mirek úspěšně "změřil" množství cholesterolu v krvi pomocí psychotroniky, což bylo potvrzeno po odběru krve za 2 hodiny a následným rozborem. Výsledek se lišil v setinách. Uvedu ještě jeden případ, který mně vyprávěl. Byl kontaktován pánem, který měl rakovinu hrtanu a plic. Byl po radioterapii (jestli absolvoval i chemoterapii si již nepamatuji) a stav se nelepšil. Při pohovoru zjistil, že u něj není důvod k této nemoci. Ani s azbestem se pravidelně nesetkával. Proto změřil místo, kde spal a našel geopatogenní zónu. Ještě ten den ořezali ořešák a jeho větve dali křížem pod matraci s cílem odstranit negativní působení geopatogenní zóny. Pán se v krátké době zázrakem uzdravil, jak prohlásili lékaři.

I já musel využít...

První nemoc - silnou únavu a bolest kolena jsem osobně u sebe zaznamenal v roce 1997. Vyšetření krve ukázalo zvýšené množství protilátek na borélie v hodnotách IgG, což podle ortodoxní medicíny svědčí pouze o prodělání boreliózy, ale ne o akutní infekci. Přesto mně lékař přeléčil doxycyclinem 200 mg denně po dobu jednoho měsíce. V dalším zjistil mononukleózu a poslal mě do práce. Odstranění únavy a bolesti kolena trvalo další 3 měsíce.

V roce 2000 se plíživá únava objevila opět. Po roce 2002 následovaly další zdravotní problémy - tinitus, silná únava, záškuby svalstva, rozostřené vidění,... Měl jsem opět zvýšené hodnoty IgG na borélie a CRP. Ortodoxní medicína konstatovala, že jsem zdráv a ať jdu běhat do lesa. Tento stav popisuji již na těchto stránkách podrobně, tak celou tu kalvárii než byla diagnostikována příčina zdravotních problémů přeskočím.

....

Neuroborelióza a chronický únavový syndrom

Až po několika letech diagnóza - neuroborelióza a chronický únavový syndrom. Následovaly i.v. cefalosporiny, doxycyclin bez zásadního úspěchu a psychiatrie s antidepresivy. Ortodoxní medicína ráda posílá pacienty na psychiatrii, pokud je v léčení neúspěšná. Otázkou je jestli by na psychiatrii neměli skončit neúspěšní lékaři. Zde se zmíním o psychologovi, který měl ordinací vedle mého psychiatra. Tento mně provedl na moji žádost testy (pro silnou únavu jsem u nich usínal) a konstatoval, že na psychiatrii nemám co dělat, že jsem zdráv, ale ať to neříkám psychiatrovi, že by byl smutný. Nicméně i když psychiatr celou dobu tvrdil, že jsem u něj oprávněně, při poslední návštěvě položil otázku: "Nemáte chlamydie?" A byly a akutní infekce. (Podle německých zkušeností má chlamydie pneumoniae 70% pacientů s boreliózou). Následovala roční samoléčba 3 antibiotiky a 2 antituberkulotiky.

.....

Léčitelky

No a objevil jsem léčitelky, které mně pomohly. Prostě pitný režim, strava, glukany, strava a dodržování biorytmů. Zde jsem se setkal s psychotronikou, jak při diagnostice původu zdravotních obtíží, tak při zjišťování dodržování doporučených opatření. Překvapila mě jejich schopnost i přesně určit dobu, kterou jsem strávil na pc po dnech. Měl jsem totiž zakázanou práci na počítači více jak 2 hodiny denně. Zde se zmíním o jednom zajímavém případu. Muži tuto léčbu nevyhledávají jako ženy. Poměr léčených byl 9:1 ve prospěch žen. Nicméně se jednou dostavil manžel zde léčené ženy. Byla mu provedena iridologie a standardně jako mně určena strava, pití vody,.... Byl jsem zvědav, co se stane, protože tento člověk byl propuštěn z nemocnice s prognózou 14denního dožití po chemo a radioterapii. Ortodoxní lékaři v téže nemocnici konstatovali po půl roce - rakovina již neohrožuje jeho život.

.....

A uplynuly 4 roky ve zdravotní pohodě. Dával jsem si pozor na klíšťata, kterých jsem měl dříve za rok zakouslých kolem padesáti, protože jsem náruživý houbař a žiji na kraji lesa. A stejně mně to bylo houby platné, protože mě něco "kouslo", respektive to vypadalo jednoznačně jako reakce po žihadle. No opět jsem uvěřil ortodoxní medícíně - boreliózu přenáší jen klíšťata. Dnes již tito "experti" připouští možnost přenosu borélií i dalším savým hmyzem. Deseticentimetrový otok jsem chladil a varováním pro mě mělo být, že se nezmenšoval. No a po cca 3 týdnech jsem začal vnímat již známé obtíže. Opět odběr mozkomíšního moku, cefalosporiny, doxycyclin.... Diagnóza neuroborelióza, chronický únavový syndrom. A opět potíže po přeléčení - únava zůstala. K tomu nově zatuhlý krk, což jsem v prvním případě neměl. V tomto případě mě na psychiatrii neposlali, jenom prohlásili "byl jste přeléčen" a nabídli "léčení" u neurologa na poliklinice. Už jsem věděl. To by byla ztráta času.

Znovu od začátku

Tak jsem znovu vyhledal přírodní léčení, ale to už byla metoda MUDr.Jonáše, energetické léčení INEH a Švédské kapky na krk. Zároveň jsem dodržoval "pití vody, stravu, biorytmy...". A bylo velice rychle po problémech. Zde se zmíním o energetickém léčení. Byl jsem léčen nejen přímo, ale i na dálku, přičemž jsem vždy poznal, kdy přenos energie byl léčitelkou ukončen. Léčení vnímají i osoby, které jsou léčeny dlouhodobě touto léčitelkou na dálku, i když nevědí, který den to bude.

Jeden její případ mě velice zaujal. Léčitelka byla navštívena jednou do té doby neznámou paní lékařkou s následující prosbou. Dcera, také lékařka havarovala s autem, přičemž ležela po čelním střetu s kamiónem v nemocnici v bezvědomí. Byla léčena na dálku 3x týdně po dobu 30 minut. Jistě tušíte, že napíší, že se velice rychle uzdravila. Ano máte pravdu. Nicméně pro mě to bylo dilema. Co když by se uzdravila stejně rychle i bez energetického léčení. Prostě těžké. Jsem pragmatik.

 

Než se dostanu ke kauze zlomeniny mé příbuzné přečtěte si prosím, co řekl o energetickém léčení žokej Váňa.

Zkušenosti žokeje Josefa Váni s energetickým ošetřením

Kde a kdy šlo Josefu Váňovi při sportu nejvíc o život? Josef Váňa: V Baden-Badenu 5.6.1994. Kůň před námi strčil mému koni zadek do skokové křivky, takže on se nemohl pořádně odrazit a upadl. Kůň za námi to nečekal a spadl na nás, hlavně na mne. S tím se nedalo nic dělat.

Pošlapali nás dva koně, utrpěl jsem otřes mozku, zlomeninu pánve a žeber. Co vás napadlo, když jste přišel k vědomí? Měl jsem okno, poslední, co jsem si pamatoval, bylo, že najíždím na překážku… Všechno, co se dělo pak, znám jen z vyprávění. Lékaři zjistili, že mám zástavu srdce, ale to mi rozběhli ještě na závodišti a pak znovu v sanitce cestou do špitálu. Na sále mi současně operovali zlomeninu pánve, zhmožděný hrudník s mnoha zlomenými žebry a utrženou plíci, která z části musela pryč. Omotala se totiž kolem srdce a opakovaně je zastavovala. Procitl a promluvil jsem až po třech dnech. Co bylo dál? Zjistil jsem, že mě připoutali k otáčivé posteli, aby se zabránilo proleženinám, a trčí ze mě hadičky. Byl jsem úplně bezmocný a tenhle pocit mě štval.

Důležité ovšem bylo, že jsem mohl zatelefonovat své paní léčitelce na Ostravsko, která mě pak vždy večer půl hodiny na dálku léčila. To mi hodně pomohlo, stejně jako před rokem při léčení rozdrcené paty. Dodávala mi energii. To se poznalo, když jsem v rozloupnuté pánvi ucítil mravenčení. Ona ji tak "svařovala"… Asi po třech dnech jejího působení jsem sám došel na záchod. Němečtí doktoři kroutili nevěřícně hlavou. A za pár týdnů jsem vyhrál závod.

Tu rozdrcenou patu vám léčitelka taky na dálku svařovala? V Hamburku mě vysypal kůň na dráhu tvrdou jako beton. Kotník byl na maděru, patní kost zlomená čtyřikrát. Doktoři mě chtěli operovat, tvrdili, že beztak nebudu rok pořádně chodit. Odmítl jsem to a nechal si dát jen sádru, kterou jsem doma sundal a místo ní nazul lyžařskou botu. Denně jsem o berlích doskákal k bazénu, zul botu a plaval. Pak jsem ji obul a nosil zbytek dne. Byla to bezvadně snímatelná „sádra“…

A večer nastala léčba na dálku. To už jsem paní léčitelku znal. Předtím mi pomohla s rozbitým ramenem, ale patu tentokrát léčila poprvé na dálku – z Ostravy do Německa. V domluvené půlhodině mě pata brněla, a tak jsem tomu začal říkat svařování.

Nezdá se vám, že to zní trochu šarlatánsky? Jestli tomu někdo věří, nebo nevěří, to je mi fuk. Ale za osm týdnů po úrazu jsem vyhrál dostih. Když zahojenou patu viděli doktoři, kteří ji chtěli operovat, tak jen zírali...

Je vhodné dodat, že v roce 1987 vyhrál kůň Železník Velkou pardubickou s žokejem Váňou v sedle s novým traťovým rekordem 9:56,13 a potom v letech 1988, 1989 a 1991. Tohoto koně Josef Váňa energeticky ošetřoval.

Osobní zkušenosti s léčením zlomeniny energetickým ošetřením

21.12.2015 si má příbuzná zlomila loket pravé ruky a skončila v nemocnici, kam ji poslala lékařka z polikliniky. Závěr vyšetření zněl: šroubovat a okamžité umístění na lůžko v nemocnici. Příbuzná je už mnou řádně informována, tak je velice obezřetná při styku s bílými plášti. Navíc má osobně i negativní zkušenosti s nimi... Okamžité uložení na lůžko rezolutně odmítla, i když na ni byl činěn velký nátlak. Osobně se domnívám, že chtěli mj. obsadit lůžko, aby dostali platbu od zdravotní pojišťovny, protože je před Vánoci měli zajisté volná. Nicméně druhý den jsem šel s ní. Za prvé hned při příchodu jí bylo řečeno v přijímacím okénku "běžte na rengen a pak na lůžko", což odmítla. Za druhé, když jsem chtěl jít s ní do ordinace, byl jsem zdravotní sestrou zastaven, že nemám, co v ordinaci dělat... Paní doktorka v ordinaci za mé přítomnosti prohlásila, že zavolá lékaře-operatéra, který s příbuznou hovořil den předem. Nasledně jsem s ním měl půl hodiny rozmluvu. Ten prohlásil, že je riziko absolutní nehybnosti kloubu, pokus se nebude šroubovat. Každopádně v lepším případě bude hybnost 20%. No já jsem oponoval nebezpečností celkové anastézie, protože příbuzná jich absolvovala dříve již několik. Při rozhovoru více než 10krát upozorňoval, že nenutil pacientku k ničemu. Myslel jsem si svoje. Nicméně jsem se dohodli, na sádře a na užívání Phlogenzymu po dobu měsíce (6 tablet denně) pro rychlejší uzdravení měkkých tkání a kontrole za 10 dnů.

Takže Phlogenzym, dále Reishi extrakt a spór, Hericium extrakt + céčko pro posílení imunity. Asi tušíte. A energetické ošetření INEH. Bylo aplikováno 3x týdně, z toho 4x osobně. Byl jsem zvědav, jak se budou shodovat pocity příbuzné s pocity žokeje Váni výše popsané. Shodovaly. Příbuzná cítíila příjemný tok energie ve zlomené ruce, který přicházel ve vlnách. Vždy se po něm cítila psychicky lépe a dobře se jí spalo. Čekal jsem na následující rentgen. Kontrolující lékařka po 10 dnech sádry při kontrole rentgenového snímku prohlásila: "To je úžasné. Co jste dělala, že se vám to takhle povedlo?", to zopakovala několikrát, příbuzná pochopitelně mlčela.

Při další kontrole byl již přítomen původní lékař, ale ten neřekl vůbec nic. Ani na dotazy o zdravotním stavu neodpovídal, informace řekne po sundání sádry a následujících rengenech. Jenom ji nechal sádru skoro 9 týdnů, přičemž standard je 6-8 týdnů. Tak jsem čekali na sundání sádry, což nastalo 18.února. Lékař na dotazy opět neodpověděl. No a hybnost kloubu okamžitě po sundání sádry je již 30%. Příbuzná dostala ortézu na 3 týdny a následně bude rehabilitace. Dále je ve zdravotní zprávě napsáno dobré zhojení a lom zlomeniny je ještě patrný. Osobně se domnívám, že ortéza je zbytečná a mohla jít na rehabilitaci hned. Kauza je dále otevřená....

Dále budeme pokračovat v energetickém ošetřování, v užívání extraktů z Reishi a Hericia (nejen glukany), spóru z Reishi a céčka.

 

Takže po třech týdnech ortézy opět kontrola - 10.března 2016. Rentgen - zhojení naprosto bez problémů, hybnost ideální. Příští kontrola po rehabilitaci v květnu. Připomínám, lékař v případě "nešroubování" kloubu odhadoval 20% hybnost kloubu a nevylučoval i nulovou hybnost, ale případná několikahodinová operace měla být provedena v nebezpečné celkové anestezii. Určitě energetické léčení bylo pro něj neznámé. Jedině znal Phlogenzym, který také určitě urychlil hojení.

Stav k 15. dubnu 2016 po absolvování poloviny rehabilitačních cvičení - hybnost kloubu více než z 90%. Dá se již s určitostí konstatovat, že energetické léčení bylo v tomto případě přínosem a již plně nahradilo maximálně možný pozitivní efekt velice riskatní operace (hlavně nebezpečná anestezie).

Rehabilitační pracovnice prohlásila, že se za svojí více než dvacetiletou praxi, s tak dobře vyléčeným kloubem, který nebyl "sešroubován", nesetkala.

Červenec 2016 - hybnost kloubu 100%, bez bolesti a ani jakákoliv citlivost při změnách počasí. Mohu napsat - úžasné!

A nová zlomenina

A tatáž příbuzná v únoru 2017 zlomenina krčku kyčelního kloubu. Operace, rehabilitace a již standardně energetické léčení. V tomto případě jen dálku. Před operací jako posílení a po operaci 3x týdně. Příbuzná v rekordně krátké době začala chodit o berlích a na pokoj jí dávají pacientky, které nechodí ani po dvou měsících od operace, aby je motivovala. V dubnu 2017 první kroky bez berlí.

Žijte zdravě, abyste především chronickou ortodoxní medicínu, co nejméně potřebovali

Více:

Cílem medicíny je předcházení nemocí a prodloužení zdravé dlouhověkosti. Ideálem medicíny je odstranit mít potřebu lékaře.

MUDr. William J. Mayo

 

 

KLOUBNÍ VÝŽIVA

 

MUDr. Ladislav Šafránek, lékař pro zdravou dlouhověkost

ČLÁNEK

Nejlepší kloubní výživa

jako jediná obnovuje kloubní chrupavku

 

 

 

SANDŘIN PŘÍBĚH

ÚSPĚŠNÉ UZDRAVENÍ Z RAKOVINY

 

SANDRA: Nikdy nezapomenu na ten POCIT BEZNADĚJE, STRACHU, co ve mně lékaři vyvolali, na to jak jsem byla jen další nemocná.

ČLÁNEK ZDE

Se Sandrou hovořila: Mgr. Zuzana Švédová, Dis.

 

 

 

TŘI UNIKÁTNÍ EXTRAKTY

Z DUANWOOD RED REISHI

 

EXTRAKT           SPÓR

Nejsilnější extrakt z REISHI na českém trhu!!!100% spórový prášek z Duanwood Red Reishi!!!

 

TRITERPEN MAX

Extrakt s vysokým obsahem triterpenoidů. Více než 20 triterpenoidů%!

134 zkušeností ZDE

ZDE ROSTE ČERVENÁ REISHI

DUANWOOD RED REISHI

zdroj výše nejúčinnějších extraktů

Video z návštěvy pěstitelů Duanwood Red Reishi v Číně, v horské oblasti Jiangshan

 

FAKTA O REISHI,

MYKOLOGIE, HISTORIE, PĚSTOVÁNÍ, ÚČINNÉ LÁTKY

 

 

 

 CORDYCEPS, extra silný

nejvyšší množství účinných látek

108 zkušeností ZDE

Nejsilnější Cordyceps na českém trhu!!!

 

 

KAPSAICIN

 

 

OREGÁNO         ECHINACEA

garance: 70-80% Carvacrolu

Každé druhé české dítě trpí atopickým ekzémem !!!

v pořadu ČT Pološero září 2014 - Česko, odpadkový koš Evropy -  odkaz 

ČLÁNEK

 

 

JAREK NOHAVICA

ZADEK JAK ŽOK

A přece nakonec - ÚSPĚŠNÁ LÉČBA