Mumio - přírodní biostimulátor

Léčivých vlastností mumia si poprvé všimli lovci, když zraněná zvěř vyhledávala a olizovala přírodní sedimenty mumia v horách a velice rychle se uzdravovala. Záhy si mumio získalo pověst zázračného balzámu a elixíru zdraví. Psal o něm velice kladně Aristoteles a autor slavné Encyklopedie lékařství Avicenna (980–1037) prohlásil, že je nejdokonaleji složeným lékem a sestavil bohatý seznam mumiem léčitelných nemocí a dávkování.

Nejnovější teorie předpokládá, že mumio jsou organické pozůstatky fauny a flóry, které se vzájemně v průběhu přirozeného procesu trvajícího tisíce let promísily a spojily s anorganickými skalními minerály.

Očištěné Mumio od příměsí má tmavě hnědou až černou barvu, na povrchu je lesklé. Konzistencí se podobná asfaltu. V ústech se téměř okamžitě rozpouští tělesným teplem. Má výrazně hořkou a nezaměnitelnou chuť a charakteristickou zvláštní vůni. Velice snadno se rozpouští ve vodě.

Z chemického hlediska je mumio přírodní směsí organických i anorganických látek. Skládá se z 26 stopových prvků, 10 oxidů kovů, mnoha aminokyselin, steroidů, fosfolipidů, řady vitamínů, éterických olejů a dalších biologicky aktivních látek. Mumio je biogenní balzám přírodní směsi organických a anorganických látek, které se tvoří ve vysokohorských skalních dutinách na jižních svazích středoasijských pohoří Pamíru, Altaje a Ťaň–Šaňu, většinou v nadmořské výšce 3000 - 4000 m. Mimo této oblasti, která je proslulá nalezišti nejkvalitnějšího mumia, se tento produkt také nachází v Himálajích a dalších asijských horách.

Vyskytuje na stěnách a stropech jeskyň nebo v průrvách v podobě krápníků nebo malých stalaktitů, které svým tvarem připomínají slzy. Například stáří posbíraných výměšků mumia z altajských jeskyní bylo naměřeno v rozmezí 100 až 1000 let.

Ideální je, že všechny cenné látky v mumiu se nacházejí v biologicky rozpustné formě, a přitom ve vyváženém složení, optimálním pro maximální fyziologický účinek na organismus, protože látky v mumiu jsou ve shodném procentním poměru jako jsou obsaženy v lidském těle. Navíc v mumiu nebyly zjištěny žádné jedovaté látky. Ani při dávkování převyšujícím předepsané v doporučené receptuře nemá karcinogenní účinky ani negativní účinky na budoucí reprodukci. Účinnost mumia stoupá při současném užívání bylinných čajů, výtažků z kořenů léčivých bylin a homeopatických léků.

Efekt léčení s mumiem spočívá v tom, že nepotlačuje symptom nemoci, nýbrž reguluje elektrolytickou rovnováhu organismu a tím léčí nejen symptom, ale také příčinu nemoci. Zlepšuje aktivitu imunitního systému a upravuje metabolické procesy.

Vedlejší účinky mohou nastat výjmečně pouze při individuálním předávkování a to při dávkách několikanásobně převyšujících dávky doporučené. Po následné aplikaci sníženého dávkování nežádoucí projevy vymizí.

Využití:

 • zpevňující vliv na svalovou hmotu a tělesnou stavbu (sportovci, silové a vytrvalostní disciplíny)
 • zlomeniny – zkracuje čas srůstání zlomených kostí (2–2,5 krát), posiluje křehké kosti
 • v případě vykloubenin, obraženin, natažení vazů urychluje hojení těchto poranění
 • obnova kostní dřeně
 • osteoporóza
 • kožní choroby, popáleniny
 • nemoci obvodového nervstva, především záněty nervů
 • nemoci oběhového ústrojí – posiluje oběhové ústrojí a srdce, obnovuje procesy krvetvorby
 • choroby trávicího ústrojí – pomáhá při nechutenství, obnovuje mikroflóru v trávicím systému
 • onemocnění horních cest dýchacích (chronické nemoci, rýma, kašel, angína) a tuberkulóza, jejichž léčbu zkracuje až třikrát
 • zvyšuje tělesný a duševní výkon, dodává energii, zvyšuje potenci
 • posílení tělesné a duševní odolnosti a necitlivosti vůči stresu
 • odstraňuje poruchy propustnosti cév
 • antioxidační účinky - zpomalení procesu stárnutí, razantní zvýšení mentálních schopností
 • předoperační a pooperační - celkové posílení organizmu
 • chrání organismus před reakcemi na náhlé výkyvy tlaku
 • podporuje vylučování škodlivých chemických sloučenin a těžkých kovů z těla
 • odstraňuje negativní následky užívání léků, ozáření a chemoterapie

MUMIO

Zkušenosti s Mumiem

Mumio jsem zakoupila, protože jsem slyšela doporučení, že je vhodný ke zmírnění potíží při syndromu karpálního tunelu. Potíže se hodně zmírnily, téměř vymizely. Jiné účinky zatím nepozoruji.

Dobrý den, s produkty jsem spokojena, ale zatím je používám krátce. Bio čaj Ibišek je velmi chutný a Flavocel je navíc osvěžující. Oba přípravky mi pomohly stabilizovat vyšší krevní tlak po nástupu chladného počasí. Na tlak mám předepsaný Tritace 2,5 mg, ale tlak se mi příchodem podzimu rozkolísal, což bylo nepříjemné – ale dle lékařky normální a měla jsem vyčkat. Vzpomněla jsem si na ibiškový čaj, který mi už v minulosti pomohl a objednala Vaše produkty – problém je vyřešen. Ibiškový čaj bych uvítala i v sypané formě. Mumio a Kočičí dráp jsem objednala poprvé a asi fungují, cítím se celkově lépe a méně unavená, i chronické problémy s klouby se zdají být lepší. Kočičí dráp jsem objednala znovu a Mumio ve formě Gold chci vyzkoušet, abych věděla, kterému přípravku mám dát přednost.

Ano, koupila jsem si mumio na Sibiři, kde jsem se s ním seznámila a byla jsem ráda, že se dá koupit i tady. Posiluje imunitu, čistí organismus a cítím se s ním dobře.

Dobrý den, Mumio znám od dětství. Vždycky každému členu rodiny pomohlo, ať mu bylo, co mu bylo. Používáme ho celá rodina. Manžel si pochvaluje, děti nejsou tak často nemocné. Dávám ho i našim kočkám. Jen bych si přála, abyste prodávali i mumio jako mast.

Mumio jsem koupila pro mou dceru, která má dvě zaměstnání, byla na tom duševně i zdravotně velice špatně. Byla vyčerpána, nemohla spát a ráno se probudila více unavená, než když šla spát. Stěžovala si stále, že ji bolí celé tělo. Po 10 dnech užívání Mumia si všimla, že spí dobře a tvrdě, ráno vstane bez problémů a tělo ji nebolí. Za sebe mohu říct, že jsem si všimla velkého zlepšení její nálady, najednou se i usmívala. Přestala mi chodit po bytě zamračená dcera. Mé dceři je 46 let a její vitalita je nyní úžasná. Také všem, kteří se ptají, co se stalo, že se dcera tak mění, doporučuji Mumio.

Ano, jsem s produkty - Šťáva z Aloe a Mumio spokojena.

Produkt Mumio jsem koupila pro manžela a až po delší době užívání je spokojený.

Mumio je kvalitní samo o sobě. Balení je v tobolkách, což je pro polykání lepší, protože mumio nemá dobrou chuť a v těchto tobolkách to člověk neucítí.

S přípravkem Mumio jsem velice spokojena. Předčilo má očekávání.

Aladino vonný olej jsem zakoupila pro vnuka. Na podzim byl dost nemocný, začal chodit do školky a byl stále zahleněný, měl pořád rýmu. Olej mu opravdu vyhovoval, vždycky se večer těšil na to, když mu maminka nakapala na polštář. Dobře se mu dýchalo a dobře usínal. Takže určitě doporučuji. Vironal jsem měla také pro vnuka ze stejných důvodů. Dcera ho dávala vnukovi každý den dle návodu pro děti a myslím, že mu po pár týdnech opravdu pomohl, protože vnuk se už víc jak měsíc drží a chodí do školky. Takže si myslím, že je produkt dobrý a pomáhá. Mumio jsem objednala pro manžela, hodně pracuje, fyzicky v práci a pak ještě u syna na stavbě. Byl dost unavený, tak jsem chtěla něco na energii. Myslím, že mu opravdu pomáhá. Necítí se už tak unavený. Vaše produkty kupuji opakovaně, pokaždé zkusím něco jiného a jsem velmi spokojená.

Je mi 24let. Mumio jsem si koupila, protože jsem trpěla celoroční rýmou a stačilo mi pár teplotních skoků k tomu, abych byla pěkně nastydlá. Během půl roku se díky Mumiu můj zdravotní stav zlepšil, snížily se mi problémy s močovým měchýřem (trpěla sem často na záněty) a společně s B-komplexem jsem se dostala do psychické pohody (a to jsem pěkný cholerik). Doporočuji ho všem!!!!

Mumio mi velmi pomohlo při úporných bolestech paty, zkusila jsem a opravdu nelituji, doporučuji.

Mumio jsem koupila nemocné babičce. Po užívání tablet se jí zlepšil stav a krevní testy byly výrazně lepší.

Hledala jsem lék na problém s nadměrným otokem nohy po operaci kolene (i po 2 měsících). Našla jsem doporučení na produkt Mumio na internetu. Buď mi produkt pomůže nebo ne. Noha splaskla, přípravek se dobře užívá, doporučuji.

Koloidní minerály užíváme, pokud se objeví virové nebo bakteriální příznaky. Stačí užívat tři dny a problém mizí. Samozřejmě doplňujeme v takovém případě dalšími vitamíny, minerály. Mumio - jsem si objednala na cévní záležitost. Po užívání je stav lepší, daleko menší otoky nohou a sraženiny se pomaličku rozpouštějí, někdy odpadávají.

Mumio výborně pomáhá při hojení drobných poranění, jako naražené prsty a odřeniny. Mně, jako spastikovi, snižuje četnost křečí dlouhých svalů, zvyšuje účinek léku Geratam, zvýšilo mi pohyblivost. Tohle jsou mé osobní zkušenosti s Mumiem.

Mumio užívá přítel a nedá na něj dopustit, protože je hlavně fyzicky i psychicky vytížený. Dodává mu energii a psychickou pohodu. Možná jen drobná nevýhoda, že má větší chuť na jídlo.

Domnívám se, že mi Mumio pomáhá v tom, že jsem méňe unavená a myslím, že opravdu posiluje imunitní systém a nemarodím s chřipkami, jak bývalo u mne obvyklé.

Znám produkt Mumio z dřívějška a vždy mi pomohl. A v tomto případě je i za rozumnou cenu.

Dobrý den, Mumio jsem začala používat, když mi ženská lékařka našla prekarcinom děložního čípku. V únoru jsem byla na kontrole a prozatím je to v pořádku a "špatné" buňky zmizely. Momentálně užívám druhou krabičku Mumia. Na další kontrolu k lékařce jdu v červenci, tak se ukáže, zda Mumio opravdu zabírá nebo to byla jen náhoda. Takže pro tuto chvíli se zdá, že Mumio účinkuje...

Dobrý den, s produkty jsem spokojena, ale zatím je používám krátce. Bio čaj Ibišek je velmi chutný a Flavocel je navíc osvěžující. Oba přípravky mi pomohly stabilizovat vyšší krevní tlak po nástupu chladného počasí. Na tlak mám předepsaný Tritace 2,5 mg, ale tlak se mi příchodem podzimu rozkolísal, což bylo nepříjemné – ale dle lékařky normální a měla jsem vyčkat. Vzpomněla jsem si na ibiškový čaj, který mi už v minulosti pomohl a objednala Vaše produkty – problém je vyřešen. Ibiškový čaj bych uvítala i v sypané formě. Mumio a Kočičí dráp jsem objednala poprvé a asi fungují, cítím se celkově lépe a méně unavená, i chronické problémy s klouby se zdají být lepší. Kočičí dráp jsem objednala znovu a Mumio ve formě Gold chci vyzkoušet, abych věděla, kterému přípravku mám dát přednost.

Dobrý den vážení, nejdřív Vás moc pozdravuji a chtěla bych Vám moc poděkovat za rychlé vyhovění požadavku. Objednala jsem si u Vás již podruhé mumio. Od té doby co ho užívám, se cítím velmi dobře a to po všech stránkách. Cítím, že nejsem tak unavená, zvládám práci v zaměstnání, pak domácnost a pak dobře usínám. Mám prostě pořád dobrou náladu a ostatní mne tak neštve.

Dobrý den, s produktem Mumio jsem spokojena. Koupila jsem ho pro staršího pána v Manchestru (87 let) po operaci kolena - výměna kloubu. Špatně se to hojilo. Bere Mumio dle návodu. Po 10 dnech začal chodit a po měsíci už ujede na kole 10 km, což před tím bylo nemožné. Doktoři se diví. Mumio je výborná věc. Také jsem koupila pro sebe tablety a užívám je jako doplněk stravy. Celkový stav se zlepšil, cítím se o hodně líp. Zmizelo krvácení dásní a hemeroidy. Všem doporučuji.

Dobrý den, oba produkty, které jsem si objednala, znám již dlouho. Mumio mi vozil manžel z Kazachstánu, v surovém stavu nevoní ani nechutná moc dobře, proto jsem chtěla vyzkoušet příjemnější formu. Je výborné na posílení imunity, ovšem jedno balení asi nestačí. Aloe vera si doma pěstuju, ale bohužel nestačí dorůstat, tak jsem opět sáhla po vašem produktu. Její použití je všestranné. Zamícháním do obyčejného nejlevnějšího krému získám superkrém, který dokonale zvlhčuje, ale nedráždí ani nejcitlivější pokožku. Protože mám lupénku, zamíchám do obyčejné promasťovací masti šťávu z Aloe, po jejím používání se výsev lupénky zmírnil o 50 %. V dnešních vedrech jsem si vymyslela osvěžení, do rosprašovače na kolínskou smíchám šťávu z Aloe a vodu, půl na půl a kdykoliv se osvěžím, tak zároveň zvlhčím pokožku. Je mi 61 let, ale moje pokožka je daleko mladší a to díky Aloe vera. Takhle bych mohla pokračovat v jejím používání, nechám si to napříště

Dobrý den, Mumio jsem koupila svému synovi, protože si zlomil ruku. Vím, že se to rychleji hojí, je to vyborné na šlachy a zlomeniny. Sama pracuji v Rusku, odkud mumio pochazí, pravidelně jsem ho znamým vozila, ale když jsem ho sama potřebovala, tak jsem si ho musela objednat u vaší firmy. Syn Mumio ještě užívá, takže doufám, že výsledky budou dobré.

Dobrý den, při užívání Mumia se cítím po 30 tbl. zdravější.

Dobrý den, chci vám předně popřát vše nejlepší v Novém roce a v neposlední řadě hodně úspěchů v práci, podnikání a mnoho spokojených zákazníků. Já osobně mám s mumiem velmi dobré zkušenosti, i když jsem ho v minulosti užíval v jiné podobě. Vzhledem k tomu, že mám s ním velmi dobré zkušenosti (vyléčení žaludečních vředů, hemoroidů, zahojení otevřených ran po úraze a popáleninách), tak jsem ho doporučil i svým blízkým a známým. Proto jsem váš produkt použil jako dárek k Vánocům. Předtím jsem ale doporučil užívání své mamince, která dovršila 91 let a způsobila si úraz při pádu ze schodů - zmoždění kyčle a zlomeninu ruky. A teď považte, maminka, která byla závislá chodit jen o holích a zlomená ruka se hojila jen pomalu, tak po měsíci a pár dnech odložila hole a ruka se radikálně zahojila.

Dobrýden, dnes jsem vzal první tabletu z druhé láhvičky Mumia. Jsem spokojený, i když jsem postižen oslabením organismu z nachlazení, průběh je velmi mírný. Uvažuji o další dávce.

Přípravek Betavital mi velmi pomohl. Zakoupila jsem si ho, protože jsem byla po chemoterapii silně anemická. Lékaři mi sice pomohli transfuzí krve, ale jen v takovém množství, které byla ochotná hradit pojišťovna. Doporučili mi jíst červenou řepu. A to dokonce bylo v době, kdy čerstvá červená řepa ještě nebyla na trhu. Vyhledala jsem Váš web a našla jsem přípravek vhodný k léčbě anemie. Betavital jsem již využívala a cítím se velmi dobře. Rozmíchaný v mírně slazeném čaji chutná opravdu dobře. Už během užívání jsem cítila den ode dne stále více sil. Velmi děkuji. Musím pochválit také Váš jiný produkt - Mumio. Před půldruhým rokem jsem měla úraz kolena (narušené vazy ). Při užívání Mumia i přes svůj věk ( 57 let ) jsem se mi koleno brzy zahojilo. Doporučuji všem! A ještě jednou. Když jsem onemočněla rakovinou, můj syn, mi u Vás objednával Ovosan. Jako nezkušený onkologický pacient jsem se tehdy ptala paní doktorky, mohu-li Ovosan užívat při chemoterapii. Dostala jsem přísný zákaz, ale já jsem ho ignorovala a užívala jsem tento přípravek na posílení imunity. Paní doktorka se při kontrolách divila, jak rychle klesají mé nádorové markry. Ovosan je výborný potravinový doplněk a zjistila jsem, že pomohl již mnoha onkologickým pacientům.

Dobrý den, Mumio - používám pravidelně pro regeneraci po zátěži a při akutních stavech (záněty, zhmožděniny...). Mám pocit, že tento přípravek slouží jako prevence a urychluje hojení.

Dobrý den, přípravek Mumio jsem koupil ve vašem internetovém obchodě, protože jsem s ním měl velmi dobré zkušenosti. Před nějakou dobou jsem dostal originální mumio z Afganistánu v přirozené podobě. Přestože jsem nevěřil v jeho účinnost, několikrát jsem ho použil a byl jsem překvapený jeho působením. Bral jsem ho kolem operace - vše se velmi rychle léčilo. Velmi silně působí na imunitu a proti únavě. Protože tento zdroj již nefunguje, obrátil jsem se s nadějí na internet. Bohužel tablety koupené ve vašem obchodě neměly tak silný účinek. Musel jsem znásobit doporučenou dávku, abych na sobě pociťoval očekávaný efekt. Tablety jsem používal také u zlomeniny nohy u psa s dobrým výsledkem. Takže Mumio můžu vřele doporučit. Ale v zakoupených tabletách je asi velmi ředěné. Přesto si ho asi zase koupím, protože originál je jinak těžce dostupný. Přeji hezký den.

Dobrý den, Mumio jsem užívala již před několika lety. Cítím se s ním velmi dobře. Chce ho brát delší dobu. Děkuji za Váš zájem a přeji obchodní úspěchy.

Dobrý den, váš přípravek Mumio 60 kapslí jsem si zakoupil z důvodu urychlení srůstu po zlomenině. Měl jsem zlomenou nohu (v sádře) a chtěl jsem docílit rychlejšího zhojení, což se mi (věřím) povedlo. Z tohoto důvodu si myslím a mohu klidně odpovědět, že jsem byl s Mumio kapslemi spokojený.

Mumio jsem si koupila jako doplňkovou léčbu při mnohočetné zlomenině zápěstí ruky - jsem levák a pravou toho moc neumím - přímo na doporučení lékaře v nemocnici. Předpokládaná doba léčby byla původně 3-4 měsíce. Díky přípravku Mumio jsem dobu srůstání kostí podstatně zkrátila. Doporučuji všem starším ročníkům.

Mumio je bezva měl jsem bolesti v kloubech a po pár dnech pociťuji úlevu. Je to mnohem lepší, stojí to za to.

Mumio používáme už delší dobu a jsme spokojení, budeme kupovat další balení.

Dobrý den, s Mumiem jsem velmi spokojená, měla jsem zlomeninu zápěstí a ta se velmi rychle zhojila a pomohl mi i při návalech horka.

Dobrý den, skutečně jsem si u Vás objednala mumio, používám ho i s manželem už asi půl roku a jem s ním velice spokojena, ale hlavně můj manžel. Bolely ho paty tak silně, že nemohl skoro chodit a když jsem se svěřila moji známé, tak mi doporučila mumio. Manžel nechce chodit k lékaři a tak vždy vyzkouší mou medicínu a tou bylo právě mumio. Během toho prvního měsíce mu bolesti odezněly. Měsíc vynechal s tím, že ho už nic nebolí a nebude nic užívat. Po dalším měsíci se mu bolesti vrátily a tak užívá teď i preventivně. Já užívám mumio preventivně a je mi skvěle.

Dobrý den, Mumio jsem objednával pro partnerku, která v létě utrpěla dosti komplikovanou zlomeninu bérce - holenní i lýtkové kosti. Po měsící užívání byla na kontrole u lékaře, který se doslova rozplýval nad průběhem hojení. Můžeme říci, že subjektivně je spokojenost velmi dobrá, a zdá se, že objektivně taktéž.

S výrobkem jsem spokojen, dodává mi velmi energie. Mám s ním zkušenosti již z minulých let a doopravdy funguje.

Přípravek Mumio užívá můj manžel, který má po úrazu otevřenou zlomeninu dolní končetiny. Rána se zpočátku nehojila, po začátku užívání se situace změnila. Rána se začala zatahovat a výsledek je tedy celkově pozitivní.

Přípravek mumio mě vcelku potěšil, jeho cena je pro mě docela přijatelná a účinky byly také znát. Mumio jsem si objednal, protože mi kdosi poradil, že je dobré i na zranění kostí a kloubů - já jsem měl podvrtnutý kloub. V příručce bylo napsáno, že se mumio má užívat např. po dobu 10 dnů, pak 5 dnů pauza a pak tento cyklus opakovat dokud zranění zcela nezmizí. Z vlastní zkušenosti jsem zjistil, že tento cyklus mi úplně nevyhovuje. Asi tak první tři tablety měly nečekaně silný účinek (došlo k prudkému zlepšení), ale pak už nebyl účinek žádný. Až zase po tý pětidenní pauze došlo ke zlepšení asi po dvou nebo třech tabletách, ale těch dalších sedm jako bych ani nebral. Takže mě napadlo, že by možná bylo lepší trochu upravit dobu užívání a neužívání. Ale tyto cykly budou možná individuální. Kdybych měl opět někdy nějaké problémy, rád bych si zase pořídil mumio.

Mumio je skvělé, používáme ho převážně vně v roztoku na léčení popálenin,hnisavých ranek a pod. a v současnosti i na dětský atopický ekzém a jak se zdá zřejmě i s úspěchem.

Je to velmi dobré. Zatím musím konstatovat jen samé pozitiva. Některé obtíže, které mě trápily ustoupily a cítím se dobře.

Hezký den, už jsem několikrát koupil přípravek MUMIO. Mám problémy s alergií (dva měsíce v roce) a po použití tohoto léku, mi alergie zmizela. Na podzim jsem měl chřipku, ale za tři dny bylo po ní. Tento přípravek mi zatím pomohl, ale jsou to zkušenosti za jeden rok.

Dobrý den. S přípravkem mumio jsem velmi spokojená. Od doby, kdy mě byl odoperován žlučník jsem trpěla zažívacími potížemi, zácpou a lehkou formou lupenky. Po měsíci užívání přípravku mumio se mé zažívání velmi zlepšilo a co mě nejvíce těší je, že kůži nemám tak výrazně suchou a šupinatou. je mi 45let a oběvovali se mi i nepravidelnosti v menzes. Nemám 100% jistotu, ale myslím, že i zde sehrálo mumio svoje. Ještě se vrátím k lupence, tam kombinuji užívání mumia s kosmetikou mumio. Velmi děkuji za Váš dotaz, ráda jsem na něj odpověděla. Přeji hezký den a hodně spokojených zákazníků.

Dobrý den, podle mého názoru mi přípravek Mumio pomohl, mám chronický zánět dutin, astma a sníženou imunitu,úlevu jsem zaznamenala hlavně u dutin, došlo k uvolnění hlenu. Při viróze, kterými v podzimním období často trpím, trvala nemoc podstatně kratší dobu a měla lehčí průběh.

Dobrý den, měl jsem zlomeninu zápěstí. Podle lékařů se tato zlomenina člunkové kosti v zápěstí špatně hojí a v mém případě nevyloučili možnost operace s vložením spojovacího šroubu. Proto jsem začal hledat něco, co by pomohlo hojení zlomeniny. Objednal jsem si u Vás Mumio a užíval podle přiložené brožury. S napětím jsem čekal na výsledek rentgenu. Když jsem ale výsledky dostal, oddychl jsem si. Zlomenina byla zcela zhojená. Věřím, že na tom má velkou zásluhu Mumio, které má i řadu dalších léčebných využití. S tímto přírodním produktem bez vedleších účinků mám jen dobré zkušenosti.

Dobrý den, jsou to 4 roky co mi hrozilo po zánětu vytržení 2 zubů, objednala jsem si mumio a po měsíci užívání bylo vše v pořádku, letos mi bolí zub moudrosti a křečové žíly, mám pocit, že se mi ulevilo od bolesti mumio je super, jen se nesmí léčba uspěchat, zabírá až po měsíci užívání, vřele ho doporučuji.

Dobrý den Od poloviny listopadu mě trápily horní cesty dýchací, celkově jsem se cítila oslabená, unavená a s ohledem na roční období i stres v práci jsem se z toho nemohla dostat. Trpím alergií na antibiotika, protože v dětském věku jsem stále a stále prodělávala průduškové problémy v té době lečeny především penicilinem. Chtěla jsem se z toho proto dostat sama. Rozhodla jsem o radikální posílení obranyschopnosti a o MUMIU jsem již dříve četla, proto jsem ho objednala. Nasadila jsem kůru 1 tableta ráno - 1 večer a během týdne jsem přestala kašlat. To byla první známka ustupující rýmy. Druhý týden léčby se mi pohnulo zahlenění tvářových a čelních dutin a rýma odezněla. Pro jistotu chci kůru zopakovat, ale určitě se cítím o 100% lépe.

 

OVĚŘENÉ PŘÍRODNÍ EXTRAKTY

S CERTIFIKÁTY

Níže uvedené nejúčinnější přírodní přípravky s ochrannou známkou Superionherbs sice mohou velice dobře účinkovat, nicméně je vhodné souběžně začít u sebe, protože chronické obtíže mají zpravidla tyto společné jmenovatele:

Jedině ochranná známka "Superionherbs" garantuje množství účinných látek v níže uvedených extraktech a samozřejmě u každé šarže.

Reishi extrakt, Reishi spór a Reishi Triterpen Max

Reishi extrakt, Reishi spór a Reishi Triterpen Max
Reishi (čínsky Ling Zhi) a její užívání, uvádějí staré čínské spisy z doby už před více než 2 400 lety. Tato vzácná houba je také nazývaná latinsky Ganoderma lucidum, v překladu "božská houba...

Cordyceps sinensis

Cordyceps sinensis
Cordyceps je velice specifická cizopasná houba, která roste od nepaměti pouze v horských oblastech Číny a Tibetu. Pro své specifické účinky je v čínské medicíně především Cordyceps sinensis používán...

Sibiřská Čaga

Sibiřská Čaga
Čaga, dřevokazná houba se živí šťávami stromů, především z břízy, jilmu, jeřabiny, jasanu, ale nejvyšší léčivé účinky má houba Čaga rostoucí na břízách. Ideální sběr je na podzim a na jaře, kdy má...

Hericium erinaceus

Hericium erinaceus
Hericium je poměrně vzácná houba, která svým tvarem připomíná mořský korál. Roste paraziticky především na tvrdém dřevě dubů a buků, přičemž roste zejména v jihovýchodní Asii. Na našem území ji...

Coriolus versicolor (Outkovka pestrá)

Coriolus versicolor (Outkovka pestrá)
- na konci stránky: "Klinické studie s Coriolusem u onkologických pacientů" Coriolus versicolor nebo-li čínsky YunzhiYunzhi je druhem dřevokazné houby, která je již celá staletí využívá v tradiční...

Shiitake

Shiitake
Shiitake (lat. Lentinus edodes), česky Houževnatec jedlý je uznávaný přírodní prostředek jako Reishi, Cordyceps, Hericium a Sibiřská Čaga. Jejími hlavními aktivními komponenty jsou polysacharidy...

Hlíva ústřičná

Hlíva ústřičná
V posledních desetiletích se základní výzkum věnuje daleko podrobněji než kdykoli jindy komlexnějšímu složení a biologickým účinkům hlívy ústřičné a jejím jednotlivým složkám. Na základě výsledků...

Agaricus

Agaricus
Agaricus blazei Murill, česky žampion brazilský Agaricus blazei Murrill je jedlá brazilská houba s nízkým obsahem kalorií a velkým množství živin. Pochází z malé brazilské vesnice jménem Piedade...

BetaGlukan Maxcell (s Resveratrolem a Acerolou)

BetaGlukan Maxcell (s Resveratrolem a Acerolou)
Beta glukany 1,3/1,6D jsou přírodní polysacharidy nacházející se také v buněčných stěnách kvasinek rodu Saccharomyces cerevisiae a všech medicinálních hub. Obsažené beta-glukany jsou získávány...

C-Max komplex (Camu camu s quercetinem)

C-Max komplex (Camu camu s quercetinem)
Synergická kombinace extraktu z plodů ze stromu Camu Camu a quercetinu s maximální vstřebatelností vitamínu C. Camu Camu Camu Camu je nízký malý strom rostoucí divoce podél řek v oblastech...

Ashwagandha

Ashwagandha
(Ashwagandhá – witánie snodárná – witánie uspávající – Withania somnifera) je polokeř, který dorůstá do výšky 1 - 1,5 metru. Původem je ze severozápadní Indie. Roste také v severní Africe a na...

Kurkumin (fytosomální extrakt), italský patent

Kurkumin (fytosomální extrakt), italský patent
10 prokázaných zdravotních přínosů kurkuminu Koření známé jako kurkuma je možná nejúčinnějším existujícím doplňkem stravy. Mnoho kvalitních studií ukazuje, že kurkuma má zásadní přínosy pro vaše...

Rdesno mnohokvěté - He shou wu

Rdesno mnohokvěté - He shou wu
Che-šou-wu (He Shou Wu) je v asijské bylinné medicíně jednou z nejpopulárnějších a nejvíce ceněných posilujících bylin. He-šou-wu je zpracovaná kořenová hlíza rostliny Polygonum multiflorum (rdesno...

Graviola - Annona

Graviola - Annona
Extrakt z listí ze stromu Graviola - přirozený zabiják rakovinových buněk – 10.000 krát silnější než chemoterapie A proč to nevíme? Je to proto, protože určité velké korporace chtějí dostat zpět...

Maca

Maca
Maca, přezdívaná jako peruánský ženšen nebo peruánská viagra roste v jihoamerických Andách, vyskytuje se ve výškách kolem 4000 metrů n.m. a odolává až mrazům -20°C, stejně jako žáru slunce. Vzhledem...

Chitomax

Chitomax
Princip působení Chitomaxu: Je známo, že viskózní vláknina a zejména chitosan působí na metabolismus tuků, snižuje vstřebávání cholesterolu ze stravy a váže se na žlučové kyseliny, a tím snižuje...

Fenuprim

Fenuprim
chitomax + bylinky + kyselina alfalipoová FENUPRIM – jedinečná kombinace pěti přírodních látek, synergicky působících, která vám může pomoci při formování vaší postavy. Pro většinu lidí jsou právě...

Dračí krev

Dračí krev
Dračí krev – Dragons blood Když se v amazonské džungli někdo poraní, škrábne nebo je pokousán hmyzem, někdy můžete vidět jak mačetou sekne do jednoho druhu stromu a temně rudou pryskyřici si kápne do...

Danshen Q10 cardio

Danshen Q10 cardio
Danshen Q10 cardio Synergická kombinace extraktů a mikroživin pro normální funkci srdce. Kombinace extraktu z kořene Danshen, koenzymu Q10, vitamínu E a thiaminu je synergická kombinace – působení...

Šafrán

Šafrán
Saffron – Brain and Neuro balancer Přírodní doplněk stravy určený ke zmírnění stresu, zlepšení nálady a zvýšení pocitu pohody. Obsahuje unikátní synergicky působící kombinaci patentovaného extraktu...

Ostropestřec mariánský (fytosomální extrakt), italský patent

Ostropestřec mariánský (fytosomální extrakt), italský patent
Silybin Phytosome® – silibinin s vysokou vstřebatelností - novinka na ochranu a regeneraci jater Jaterní buňky odstraňují mj. z krve trávicího ústrojí baktérie, viry a jiné patogeny. Zdravá játra do...

Boswellia (fytosomální extrakt), italský patent

Boswellia (fytosomální extrakt), italský patent
Boswellia Phytosome® - novinka s vysokou vstřebatelností, s protizánětlivým a protibolestivým účinkem Boswellia serrata, česky kadidlovník pilovitý je středně velký strom z čeledi březulovitých. Jeho...

S-Acetyl-L-Glutathion

S-Acetyl-L-Glutathion
Glutathion je nejsilnější antioxidant, který vytváří tělo, přičemž S-acetyl-L-Glutathion je nejpokročilejší formou biologicky dostupného glutathionu. Jeho účinnost se rovná nitrožilnímu podávání...

Supík - sirup pro DĚTI na podporu imunity - unikátní složení

Supík - sirup pro DĚTI na podporu imunity - unikátní složení
Unikátní kombinace vysoce kvalitních extraktů z hub a rostlin, doplněná o betaglukan vysoké čistoty (nad 80%) a vitamíny na podporu imunity. Devět složek synergicky spojených v blahodárný komplex na...

4x Instantní káva i s extrakty z hub Čaga, Cordyceps a Hericium

4x Instantní káva i s extrakty z hub Čaga, Cordyceps a Hericium
  KOHI-FOCUS SLOŽENÍ: Instantní káva 76,4 % (100% káva Arabica), Ashwagandha extrakt 10 %, Chaga extrakt 8 %, Tulsi extrakt 5 %, Sibiřský ženšen extrakt 0,5 % 100% Arabika, zklidňující...

Každá nemoc je způsobena narůstající jedovatostí lidského organismu.

Úžasný: MUDr. Henry Bieler

 

 

NEJPOPULÁRNĚJŠÍ ČLÁNKY

 

       NOVĚ PUBLIKOVANÉ ČLÁNKY

           DUBEN 2024 - 31 článků

                KVĚTEN 2024 - 19 článků

 

Nejlepší DIETY pro celkové zdra ví v roce 2024 - středomořská, DASH a MIND - U.S. News & World Report

  

100% REISHI - houba mládí a zdravé dlou h ověkosti - 3 unikátní, bezkonkurenční extrakty

31 důvodů proč se NENECHÁM OČKOVAT - izraelský rabín Chananya Weisman

Dr. Peter  McCullough: Jak přírodně DETOXIKOVAT tělo PO OČKOVÁNÍ mRNA vakcínou (protokol) - video

  Devastující efekt pro zdraví - glutaman sodný, aspartam a další excitotoxiny

Jak se přírodní cestou uzdravit z chronické Boreliózy, Chlamydiózy, EB virózy... únavového syndromu

CORDYCEPS - silná imunita a nárůst energie

Překyselené tělo: začátek vážné nemoci

ZVRÁCENÍ POSTUPU DIABETU 2. typu začíná u ignorování běžných doporučení, MUDr. Sarah Hallbergová - video

Protokol pro prevenci pro uzdravené klienty - Ing. Zdeněk Rozehnal

BOSWELIA serrata (kadidlo) - jeden z nejsilnějších přírodních léků Matky Země

Tibetská houba, tibetské krystaly a kombucha - darování, prodej

Léčte záněty a ne Cholesterol, MUDr. Marc Sircus

100% ČAGA ze Sibiře, nejvyšší množství účinných látek garantující Certifikát 

Mamografie způsobuje rakovinu prsu, MUDr. Ben Johnson, M.D., N.M.D., D.O.

Účinný lék na rakovinu plic na Kubě, proč ho mít nemůžeme? Leif Davenport

Artróza - kmenové buňky - Podvod!

Lékaři se sami uzdravili z Roztroušené sklerózy, prof. George Jelinek, dr. Terry Wahlsová

Jak se skutečně zdravě stravovat...

Proč průběžně a jak detoxikovat tělo

  PROTINÁDOROVÝ účinek extraktů z REISHI a CORIOLUSU na úrovni klinických studií

Žaloba na farmaceutické korporace, MUDr. Matthias Rath

Koloidní stříbro - účinné přírodní antibiotikum, hustoty koloidního stříbra, doporučené dávkování

 

  Odstranění rtuti, hliníku a dalších toxinů z těla, včetně p revence - MUDr. Dietrich Klinghardt

Zblblo již lidstvo natolik, že se nechá obelhat pohádkami o vražedném oxidu uhličitém?

Jak na Parkinsona? Glutathionem, Hericiem a odstraněním neurotoxinů Chlorellou

    Zkušenosti klientů s Úspěšnou léčbou především boreliózy, chlamydiózy, únavového syndromu...

 

Proč my máme potravinové alergie, přičemž je naši prarodiče neměli?

 

OVĚŘENÉ PŘÍRODNÍ PŘÍPRAVKY

Cílem správné medicíny je předcházení nemocí a prodloužení zdravé dlouhověkosti. Ideálem medicíny je odstranit mít potřebu lékaře.

MUDr. William J. Mayo

 

 

TŘI UNIKÁTNÍ EXTRAKTY

Z DUANWOOD RED REISHI

Za  účinné  se  z  Reishi  považují  pouze  kvalitně  provedené  a  čisté  extrakty,  které  mají  dobrou  biologickou  dostupnost  a  jsou  zbavené  nestravitelného  chitinu;  nelze  tedy  použít  pouhý  prášek  z  usušené  houby.

 

          EXTRAKT                 SPÓR

Nejsilnější extrakt z REISHI na českém trhu!!!100% spórový prášek z Duanwood Red Reishi!!!

 

TRITERPEN MAX

Extrakt s vysokým obsahem triterpenoidů. Více než 20 triterpenoidů%!

ZDE ROSTE NEJÚČINNĚJŠÍ REISHI

DUANWOOD RED REISHI

zdroj výše nejúčinnějších extraktů

Video z návštěvy Čechů u pěstitelů Duanwood Red Reishi v Číně, v horské oblasti Jiangshan

 

FAKTA O REISHI,

MYKOLOGIE, HISTORIE, PĚSTOVÁNÍ, ÚČINNÉ LÁTKY, JAK JE TO S JEJÍ KVALITOU?

 

 

 

 CORDYCEPS, EXTRA SILNÝ

NEJVYŠŠÍ GARANTOVANÉ MNOŽSTVÍ ÚČINNÝCH LÁTEK - CERTIFIKÁT COA

Nejsilnější Cordyceps na českém trhu!!!

CORDYCEPS - video

100% Sibiřská Čaga

ČAGA - video

HERICIUM - video

 

  BETAGLUKAN           HLÍVA

        extrakt               extrakt

Betaglucan MaxCellHlíva ústřičná

BETAGLUKAN - video

 

    KURKUMIN            AŠVAGANDA

        extrakt                    extrakt

Betaglucan MaxCellNejsilnější Ašvaganda na Českém trhu

ASHWAGANDHA - video

 

RDESNO             ANNONA

extrakt                  extrakt

Vysoce účinný extrakt z listů

 

ČAGA - video

Z ověřených dat vyplývá, že člověk, který covid prodělal, je třináckrát lépe chráněn, než člověk, který má dvě dávky vakcíny.

prof. Jiří Beran, 13.11.2021

prof. Jiří Beran, 15.11.2021

 

TEČKOVANÝ PŘÍBĚH

"NEVĚŘÍM UŽ BÍLÝM PLÁŠŤŮM, ALE LIDEM"

medicinský inženýr

JURAJ Orság


 

TEČKOVANÉ PŘÍBĚHY

dokument z 31. srpna 2022

Nadační fond Svědomí Národa

 

KUBEK 2009

 

DOKUMENT ČT 2

BYZNYS V BÍLÝCH PLÁŠTÍCH

DOKUMENT ČT 2

ŠKODLIVOST MOBILNÍCH SÍTÍ

             TEST

BARVOSLEPOSTI

 

 

ROK SI NIČÍME IMUNITU,

možná i proto je tolik nemocných, říká česká vědkyně, vedoucí týmu Centra buněčného a tkáňového inženýrství FN u sv. Anny...

doc. RNDr. Irena Koutná, Ph.D.

Aktualizovaný jmenný seznam s portovců zemřelých od 1.1.2021 do 31.12.2023 v souvislosti s "vakcinací" na covid

Ú MRTÍ - 1480

SRDEČNÍ ZÁSTAVY - 2107

   PATOLOG dr. Ryan Cole oprávněně VAROVAL

 

RENOMOVANÝ PATOLOG   dr. RYAN COLE - přednáška

ALARMUJÍCÍ EFEKT  covid (spike) injekcí (mRNA) na mozek, srdce, ledviny a ostatní orgány

 • Spousta lidí postrádá enzym, který rozkládá RNA
 • Naprosto porušujeme Norimberský kodex z roku 1947...

český dabing - 17:08

Lékařský summit, San Antonio, Texas, USA - 27.7.2021

 

AMERICA´S FRONTLINE DOCTORS

POSTAVIT SE NA ODPOR

 

FRONTLINE NEWS

 

 

ZAČNĚTE U SEBE

ZÁKLADEM ZDRAVÍ JE PREVENCE S NÁVRATEM K PŘÍRODĚ

Doporučuji:

každé ráno cca 30 minut před snídaní

vypít cca 4 dcl vlažné čisté pramenité vody s citrónem (můžete přidat až půl lžičky jedlé sody) a pro posílení imunity a energie můžete použít dvojitý extrakt (1-2 kapsle) z

  a nejdříve po 15 minutách:

případně nejen pro psychiku:

pro střevo kvalitní probiotika:

 • kysané zelí, které si sami jednoduše vyrobíte POUZE VY! Pozor na "BRUSELSKÉ" kysané zelí! S éčkama
 

 

VÁLEK U MORAVCE V OVM

10. dubna 2022

NEHORÁZNĚ LŽE

 

 

Fakta nepřestávají existovat tím, že se o nich nesmí hovořit. Pravda je dcerou času

 

SVĚT SE ZBLÁZNIL

Toto je novodobá reklama na co?

MUDr. Anastasia Maria Loupis: Tento model je v ohrožení života