Babiš s Hamáčkem v kauze Vrbětice zase perlí. Docela to připomíná komedii "Ještě větší blbec, než jsme doufali", aneb jsme se opět střelili do nohy a lidem to zvyšuje krevní tlak

23.04.2021 19:23
Andrej Babiš lže, jako když Lidové noviny a MF DNES z jeho svěřeneckého fondu tisknou. Každý třetí Babišův výrok je buď naprostá lež, nebo zavádějící polopravda, další čtvrtinu jeho výroků nelze ověřit. Jen zhruba 40% Babišových výroků bylo po precizním ověření možné označit za pravdu.

Že tito dva soudruzi (Pat a Mat) likvidují v tomto státě hodně, se ví. Teď se vrhli na rozbití vztahů s Ruskem. Stejně jako s covidem, tak to tito psychopati dělají velice primitivně a stádo "jednoduchých" a i v opozici jim až hystericky tleská.

Soudruzi Babiš a Hamáček totiž zapomněli na dobové fotografie z Vrbětic zveřejněné serverem iDnes (pořízené hasiči), areálu skladu 16, kde došlo v říjnu 2014 k výbuchu. Tento sklad nejdříve minimálně 20 minut hořel (na to maistream úmyslně zapomíná), valil se z něho temný dým a už když hořelo, tak z něj dva zbrojíři firmy IMEX nebyli schopní uniknout. (V budově se údajně nacházelo v době požáru 5 lidí).

A až následně následoval výbuch.

Dívám se na to jako člověk znalý v požární ochraně, kontrolní činnosti a výcviku jednotek v této oblasti.

Tato fotografie pochází z hasičského vozidla, přičemž hasiči, kteří údajně neměli tušení k jakému požáru jedou, se posléze stáhli na poslední chvíli, protože na místě budovy byl za chvíli tři metry hluboký kráter. Je vidět, že plameny šlehají jen z prostřední části, v této středové sekci B byly uskladněny letecké motory bez náplní a několik beden dělostřelecké munice ráže 152 mm standardního provedení.

Na snímku je také vidět dvoje pancéřové dveře otevřené dokořán (modré šipky) a jak lajdácky měl areál vedené elektrické rozvody.

Vojenský profesionál by vzal C4 nebo Semtex, položil na to správné místo a odpálil třeba časově nebo dálkově elektricky mobilem. Kdyby to byla vojenská nálož, nemohlo by se to takhle stát, nemohla by nejdříve na dlouhou dobu zahořet, ale ihned by explodovala.

Navíc pravděpodobná smrt těch zbrojířů s velikou pravděpodobností nenastala díky výbuchu, ale vlivem požáru.

Například vzduch běžně obsahuje přibližně 0,03% CO2 (oxidu uhličitého). Při asi jeho 5% koncentraci ve vzduchu dochází ke zrychlenému dýchání  doprovázenému bolestmi hlavy, pocením a závratěmi. Ale už mezi 10 - 12% CO2 ve vzduchu může dojít během několika minut ke smrti  postiženého  následkem ochrnutí  dýchacího  centra  mozku. A to je jen oxid uhličitý...

Takže řeči psychopatů i o tom, že při výbuchu zahynuli 2 lidé je silně zavádějící, ti dva zbrojíři IMEXu byli již před explozí munice velice pravděpodobně mrtví. Nicméně je velice zvláštní, že se jim nepodařilo požár uhasit a hlavně uniknout, což se povedlo údajně 3 lidem. Osobně si myslím, že tito zbrojíři (někteří bývalí policisté) jsou klíčem k zásadním informacím o vzniku požáru tohoto skladu a měly by být zveřejněny záznamy hasičů, pokud je plukovník Koudelka a spol. neutajil.

V době, kdy k výbuchu ve Vrběticích došlo, byl šéfem Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu plukovník Robert Šlachta (od ledna 2008 do června 2016).

V době mého působení v čele útvaru jsem informace o zapletení ruských agentů v kauze Vrbětice, jak řekli Babiš a Hamáček 16.4.2021, neměl. Pokud u nás operovali příslušníci ruské tajné služby, byla to záležitost našich zpravodajců, konkrétně BIS", řekl.
Zdroj: www.denik.cz

iDNES 6. května 2018

 

No, až se budete divit jak rostou ceny všeho a i elektrické energie, tak si také vzpomeňte jak bili hystericky na poplach ohledně Rusa - Fiala, Rakušan, Bartoš, Pekarová, Jurečka, Černochová..., ale ti si od huby neuberou. To odnesou právě ti nejchudší.

Zajímavé:

Odmítnutí Rosatomu zasáhne kapsu samotného Česka…

Olga Samofalová

Čeští mocní vyloučili, dle informací místního ministerstva průmyslu a obchodu, Rosatom ze seznamu účastníků tendru na rozšíření jaderné elektrárny Dukovany postavené v letech 1985-87 podle sovětského projektu. Záminkou se stal politickým skandál spojený s vyhoštěním ruských a odvetou pak českých diplomatů. „Je to politické rozhodnutí, ale přijato bylo ve Washingtonu a nikoli v Praze,“ říká šéfredaktor portálu Atominfo.ru Alexandr Uvarov.

Výzvy řady opozičních českých politiků k nepřipuštění ruské a čínské společnosti k atomovému projektu zněly dávno před nynějším skandálem. Vyloučit Číňany nebylo složité, Rosatom naopak velmi.

Projekt je v Evropě lákavým soustem v podmínkách odmítání jaderné energetiky většinou evropských zemí po havárii ve Fukušimě. Proto by stavět nové energobloky v Česku chtěly všechny společnosti, které to dělat umí. A takových ve světě není mnoho. Konkrétně svoje nabídky podaly tyto firmy: Americký Westinghouse, čínská China General Nuclear Power, francouzská EdF (získala podstatnou část aktiv francouzské Arevy), jihokorejská KHNP a, samozřejmě, Rosatom.

Ruská společnost v tomto konkurenčním boji vyhrávala z hlediska ekonomického. Lepší nabídku než Rosatom nikdo nabídnout neumí. Nebereme v úvahu otázku bezpečnosti jaderných energobloků – to se rozumí samo sebou. Ale finančně.

A hlavní prohrávající stranou bude Česko, které nepřipouští k tendru jeho nejzkušenější účastníky – čínský CGN a Rosatom, kteří mají největší zkušenost s výstavbou nejmodernějších jaderných energobloků „generace  3+“, říká Uvarov.

Projekt předpokládá výstavbu nového energobloku o výkonu 1.200 MW instalovaného výkonu jako záměnu dvou ze čtyř stávajících energobloků, postavených v 80. letech. Vítěz tendru má být určen nejpozději v roce 2024. Samotná výstavba má začít v roce 2029 s dokončením v roce 2036.

„Hlavní konkurenční výhodou Rosatomu je možnost nabídnout svoje technologie a služby za nižší cenu, než západní konkurenti,“ říká vedoucí expert „Ústavu energetiky a financí“ Sergej Kondratěv. Kapitálové investice do výstavby jednoho bloku o instalovaném výkonu 1.200 MW Česko hodnotí na 6 mld. eur, tedy 5 tisíc eur na kilowatt instalovaného výkonu. Rosatom vybudoval nedávno JE v Bělorusku o dvou energoblocích o celkových 2.400 MW instalovaného výkonu za 6 mld. dolarů, tedy 3 miliardy za jeden. To je polovina částky, kterou je ochotna zaplatit ČR. „Jistě to není tak, že by Rosatom realizoval projekt v ČR dvakrát levněji oproti oznámené sumě. Nicméně tento příklad ukazuje, že Rosatom je schopen postavit jadernou elektrárnu za nějakých 3-3,5 tisíc eur za kilowatt instalovaného výkonu, zatímco americká a evropské společnosti nejspíš mohou nabídnout minimálně 5 tis.eur za kilowatt instalovaného výkonu,“ říká Sergej Kondratěv.

Mluvíme-li o výstavbě reaktorů nové generace 3+, pak je cena klíčovou otázkou. „Protože na kapitálové investice může připadnout od 70 % a více výdajů za celý životní cyklus fungování JE (s výjimkou nákladů na vyřazení stanice z provozu). Pokud je dodavatel schopen nabídnout snížení investic o 5-10%, pak to už velmi ovlivní vlastní náklady na výrobu elektřiny,“ vysvětluje spolubesedník a dodává:

Další plus Rosatomu je v tom, že vlastní místní společnost Škoda JS a.s. vyrábějící zařízení pro jadernou energetiku. „Rosatom by při vítězství v tendru mohl zajistit objednávkami českého výrobce a vytvořit reálná pracovní místa. Ostatní účastníci tendru nejspíš odvedou zakázky za hranice,“ říká oborový expert.

ŠKODA JS a.s. (dříve ŠKODA Jaderné strojírenství) je strojírenská firma sídlící v Česku zaměřující se na výstavbu a servis jaderných elektráren doma i v zahraničí. Původně česká firma je od roku 2004 vlastněna ruskou skupinou OMZ.

Společnost Škoda byla založena roku 1859, historie dnešní ŠKODA JS začíná v roce 1956. Za dobu své existence firma dodávala inženýring, zařízení a servis pro jaderné elektrárny, výzkumné reaktory a sklady vyhořelého jaderného paliva v Česku, Slovensku, Maďarsku, Ukrajině, Skandinávii, Francii, Německu, Číně a v dalších zemích. ŠKODA JS vyrobila a dodala 21 kompletních jaderných reaktorů typu VVER-440 a tři reaktory typu VVER-1000. Byla klíčovým dodavatelem při budování elektráren v Dukovanech a Temelíně, a také slovenských v Jaslovských Bohunicích a Mochovcích.

ŠKODA JS a.s. je v současnosti jedním z pěti hlavních dodavatelů výstavby 3. a 4. bloku jaderné elektrárny Mochovce, kde je finálním dodavatelem provozních systémů nových bloků – primárního okruhu, transportně-technologické části, spojovacího potrubí, vložených chladicích okruhů, části systému kontroly a řízení a dílen údržby.

Vystavení stopky Rosatomu je v podstatě Škodě JS

Jak již někdo napsal, střelili jsme se kauzou Vrbětice sami do nohy. A můžeme pokračovat třeba s plynem přímo od Rusů. Pak jej (opět ten ruský) budeme kupovat od Němců, ale dráž.

Docela to připomíná komedii "Ještě větší blbec, než jsme doufali."

Další předností Rosatomu je, že jako jediná společnost ve světě vládne technologiemi ve všech etapách výstavby JE – od projekčních prací, přes výrobu nezbytného zařízení až po uložení vyčerpaného paliva. Jen Rosatom umí dělat podobné projekty na klíč.

„Díky tomu je Rosatom nejsilnějším hráčem v atomové sféře. Dokáže dodržení stanovených termínů výstavby JE. Je pro něj dosažitelných 70-80 měsíců. Před očima máme příklad francouzské Arevy, která vyhrála tendr na výstavbu JE ve Finsku už v roce 2003. Ohlášených šest let výstavby se změnilo v desetiletí (nový termín uvedení do provozu – rok 2022) a rozpočet z původních 3,2 na 8,5 mld. euro. A americká firma v Evropě nestavěla vůbec nic a není tedy s čím srovnávat,“ vysvětluje expert slabiny konkurentů.

U západních společností navíc je často překračován v průběhu výstavby rozpočet (zpravidla až o 100 %), zatímco Rosatom drží laťku i zde. Přesným dodržením rozpočtu se vyznačují i Číňané.

Nicméně čínská společnost staví JE podle licence amerických a evropských společností. Číňané mají vlastní technologie, ale staví podle nich jen doma. Ve světovém měřítku je Čína novým hráčem a nepožívá zatím tak velké důvěry. Podobná situace je i u Korejců, kteří, pokud by tendr vyhráli, stavěli by JE v licenci americké Westinghouse, protože vlastní technologii generace 3+ nemají.

Americká společnost samostatně už dávno v podstatě žádnou novou JE nepostavila. Staví je v podstatě podle její licence jiné společnosti. Westinghouse kdysi byl velkým holdingem, ale po bankrotu se ztenčil. „Teď je to spíš projekční společnost, která si na práce najímá subdodavatele v Číně, v Evropě a USA,“  říká Kondratěv. Francouzská Areva rovněž není schopna provádět práce samostatně, ale využívá subdodavatele. To vše vytváří rizika nedodržení termínů výstavby a překročení rozpočtu, čímž trpí západní společnosti.

Mimochodem, Kondratěv ještě nespěchá s odepsáním Rosatomu. Česko je známo tím, že dlouho protahuje tendry a projekty v atomové sféře. Start výstavby nového energobloku v Dukovanech je plánován na rok 2029. Do té doby se může situace ještě změnit.

Pro Rosatom není ztráta tohoto kontraktu kritická. Má dost velké portfolio objednávek, mj. v Turecku, Bangladéši, Číně a v Indii. Buduje elektrárny i v Rusku, například JE Smolensk a JE Kursk-2. Český projekt není pro Rosatom nejdůležitější, ačkoli získání kontraktu v Evropě je prestižní záležitost.

Pokud se Češi v nejbližších letech nerozmyslí, bude zajímavé srovnat, jak bude probíhat rozšíření JE „Paks“ v Maďarsku silami Rosatomu, a jak bude realizovat projekt v Česku jeho konkurent.

Pokud vůbec bude.

Bývalý náčelník generálního štábu AČR, generál v záloze, bezpečnostní poradce a jeden z nejzkušenějších diplomatů, Andor Šándor

Ten, kdo výbuch zorganizoval, musel mít více pomocníků. Pokud chcete bránit vývozu – mluvíme o Rusech – do konfliktních oblastí, které se vám nelíbí, tak musíte vědět, kdo a kam co bude vyvážet, to si v Komsomolské pravdě nepřečtete. Musíte mít tedy někoho v tom vrchním ešalonu, který vám to řekne, která firma kam, a podobně. A pak potřebujete vědět, jak to v těch skladech vypadá. Když půjdete do vojenského skladu, tak to není, jako když jdete do restaurace, vyberete si místo a sednete si. Tady vám musí někdo říct, jako to tam vypadá. Třetí věc je – pokud chcete vyhodit do vzduchu dělostřeleckou munici, tak k tomu potřebujete desítky kilogramů výbušniny, abyste to přivedli k výbuchu, a to nepřivezete do skladu jen tak na nějakém dvoukoláčku.

 • Můj hlavní problém je: Proč by to Rusové dělali takhle blbě? Přece existují jiné způsoby, jak zabránit tomu, že se munice nevyveze do Bulharska, a odtud nebude přesměrována jinam. Myslím, že se to dalo zastavit jiným způsobem, než takovou akcí.
 • Je nám předkládáno, že ta operace ve Vrběticích byla zpackaná. Ale máme jistotu o tom, že byla zpackaná? To jsou jen dohady. Faktem je, že jsme po vyšetřování výbuchu vylučovali cizí element zavinění.
 • O Čepigovi s Miškinem se vědělo už v roce 2014, ale asi tuto stopu policie vůbec nebrala vážně, protože jinak by to směřovalo k jejich obvinění.
 • Tito dva lidé – podezřelí v souvislosti s kauzou Skripalových – se na letišti v Británii chovali jako idioti. Na mě to působilo dojmem, že spíše odvádějí od něčeho pozornost – a že se jim to opravdu podařilo. Ale představa, že jsou putovní dvojicí GRU, která po světě na objednávku tu někoho otráví, tu něco vyhodí do vzduchu, a vždycky špatně, vždycky to zpacká, mi nepřijde úplně smysluplná. Ale kdybychom skutečně brali to, že to tak skutečně je, pak je to fajn, protože by to znamenalo, že GRU jsou „čučkaři“, kteří jednak neumí nic udělat pořádně, a ještě způsobí komplikace Ruské federaci.
 • Evropa je na prahu velmi nepříjemných věcí, a to slovo „nepříjemných“ je velký eufemismus. Mnohokrát v historii se stalo, že protagonisté nějakého sporu nechtěli jít do války, ale přesto v ní skončili. Výsledkem neuváženého budování této evropské bezpečnostní architektury je přibližování se vojsk na strašně krátkou vzdálenost. Za minulého režimu byla ta vojska taky takhle blízko, ale asi tam panoval větší realismus a větší odpovědnost než dnes, takže nedošlo k tomu, co dnes hrozí.
 • Myslím, že velkým problémem mezi Ruskem a Severoatlantickou aliancí je rok 1999, kdy bylo bombardováno Srbsko bez jakéhokoli mandátu Rady bezpečnosti OSN. Pak se to celé dorazilo v roce 2008 na summitu Aliance v Bukurešti, kde došlo k výstupu, že by do Severoatlantické aliance mohla vstoupit i Ukrajina a Gruzie. Tam si myslím, že byl zlom, kde začal ten konfrontační postoj. Rusové to berou jako své ohrožení, a my bychom se měli ptát proč. Neměli bychom nad tím mávnout rukou. Jak to, že jsme je za 30 let nepřesvědčili, že nejsme jejich nepřátelé? Nemůžeme to odbýt nějakou floskulí, že „Kreml potřebuje neustále nějaké nepřátele“, to jsou přece hlouposti.
 • Obávám se, že máme pořádně našlápnuto ke konfliktu.
 • To, co se dnes děje, je až jakési zatlačování Ruska, a já si prostě nemyslím, že je to dobře.
 • Pokud vezmeme za hodnověrné informace oné skupiny Bellingcat, pak je jasné, že Ruská rozvědka jsou „čučkaři“, a můžeme být v klidu. Ale mám dojem, že tak to není.
 • Pro mě je varující to, jak tento příběh, který vzbuzuje obavy, má destruktivní potenciál pro budoucnost této země.
 • My jsme rezignovali na snahu hledat objektivní pravdu. Je strašidelné, kolik médií přijalo pozici, že kdo má pochybnosti, je prokremelský troll. (není se co divit, protože je také vlastní estébák Bureš-Babiš a krejčí Bakala). Ale je přece dobře, že pochybujete, na základě pochybností můžeme dojít k objektivnějšímu závěru. A u nás už ti, kdo pochybují, ani nedostanou prostor v mainstreamových médiích, a obdrží rovnou nálepku. 
Přestaňme se nálepkovat, nehledejme nepřátele, ale hledejme pravdu.
 

Měli bychom zastavit tuto tendenci ke konfrontaci. Obávám se, že tímto tlakem u nás v Česku někteří protagonisté sledují své politické cíle do říjnových voleb.

Je zásadně nutný restart vztahů.

Nicméně asi bude nutné co nejvíce v politice omezit (nevolit) Babiše, Hamáčky, Fialy, Rakušany, Bartoše, Jurečky, Pekarové, Černochové...

Bašta: Generálské výložky plukovníka Koudelky přijdou Česko draho

Jedním z nejnápadnějších jevů charakterizujících současnou krizi demokracie, kterou prochází celý Západ, představuje enormní vliv tajných služeb na politické dění, píše Jaroslav Bašta v komentáři pro Prvnizpravy.cz.

25. dubna 2021 - 03:20

Málokdy je přímý, protože z povahy své existence jsou zpravodajské služby ve všech demokratických státech servisními organizacemi vládní exekutivy, podléhajícími přísné vládní a parlamentní kontrole. Jejich ředitelé a další členové velení však brzy po pádu Železné opony našli způsob, jak zužitkovat nejen shromážděné informace, ale především pověst svých institucí. Fakticky popřeli název tajná, a šli do nebezpečné mesaliance s novináři.

Princip sestává v tom, že vybraným žurnalistům jsou sdělovány exkluzivní informace. Některé pravdivé, jiné jen tak napůl, občas totálně vymyšlené. Společným úsilím se zpravodajcům a novinářům podařilo v médiích vytvořit takovou atmosféru, že pouhé označení původu informace znamená záruku její pravdivosti a kvality. Materiály tajných služeb v České republice jsou přijímány bezmála jako Písmo Svaté, včetně informační produkce bývalé Státní bezpečnosti, označené zákonem za zločineckou organizaci.

Slabé místo této mesaliance novinářů a zpravodajců tkví v tom, že žurnalisté nakonec prozradí úplně všechno. Dokonce i to, co se nestalo a nedozvěděli se to.

Rozepisuji se o tom podrobně kvůli tomu, že tato V PODSTATĚ NEZÁKONNÁ SPOLUPRÁCE způsobila nejen česko – ruskou diplomatickou válku, ale hlavně nevratné poškození pověsti české vlády, konkrétně premiéra Andreje Babiše a vicepremiéra Jana Hamáčka. Když jsem sledoval dění od památné tiskové konference v budově ministerstva zahraničí, která se netradičně odehrávala v sobotu večer, zarazily mě časové údaje. Výbuchy ve Vrběticích se odehrály v říjnu a prosinci 2014. Informace o tom, že se v té době v ČR ve stejné době nacházeli jediní dva mediálně známí důstojníci ruské tajné služby GRU, víme od roku 2018. Údajně v březnu letošního roku si při revizi vyšetřovacího spisu někdo všiml povědomých tváří, takže se vytvořila nová vyšetřovací verze. Policisté po dvojici ruských důstojníků vyhlásili pátrání. Na rozdíl od běžné praxe však nezveřejnili snímek (snad z Vrbětic) z roku 2014, ale o tři roky mladší, navíc z ruské televize.

Také jsme se dozvěděli, že jeden z podezřelých používal moldavský pas na jméno Nicolai Popa. Jde o zvláštní moment, protože ruské slovo popa se dá do češtiny nejlépe přeložit jako prdelka… To jen na okraj.

Česká vláda o tomto probíhajícím obratu ve vyšetřování měla být informována nejpozději 7. dubna, jak naznačil odvolaný ministr zahraničí Tomáš Petříček. O týden později se premiér a vicepremiér dozvěděli, že došlo k úniku informací, takže o zapojení důstojníků ruské služby GRU do vrbětických výbuchů budou v pondělí 19.4. psát vybrané české noviny. Proto svolali tiskovou konferenci na sobotu večer a zahájili diplomatickou válku s Ruskou federací, která se potáhne spíše roky než měsíce. Proč byl náhle takový tlak na zveřejnění v sobotu 17.4.? A proč si pan prezident Miloš Zeman vzal pro své vyjádření ke kauze celý týden?

Ladislav Větvička: Celosvětová ostuda pro Česko

Domnívám se, že odpověď přinesl čtvrtek 22. dubna. Nebyl to jen Den Země, ale z hlediska světa balancujícího na hraně velké války v Evropě, den smíření. Během něho se odehrály hned tři významné události:

 • Nejprve společně vystoupili na Klimatickém summitu v panelové diskusi Joe Biden a Vladimír Putin.
 • Poté ministr obrany RF Sergej Šojgu prohlásil, že prověrka bojové připravenosti Jižního a Západního vojenského okruhu skončila, a ruská armáda se stáhne od západní hranice (tedy od Ukrajiny).
 • Za třetí, ruský prezident konečně odpověděl na žádost prezidenta Ukrajiny Vladimíra Zelenského a pozval ho na jednání do Moskvy.

Česká vláda proto pro své protiruské tažení získala jen vlažnou podporu našich spojenců z NATO a EU. Solidárně se zachovali pouze Slováci. Takže, jako již poněkolikáté v našich dějinách, ve válce jsme zůstali sami jako ten kůl v plotě. Naši vládu do této tragikomické situace vmanévrovaly její vlastní služby. Na ně to prozradili novináři (např. Sabina Slonková https://neovlivni.cz/vlada-nerika-v-kauze-vrbetice-pravdu/). Ostatně také tweet pana ředitele BIS je dostatečně výmluvný: "Z twitterového účtu BIS:

Ředitel BIS Koudelka: “Chtěl bych poděkovat kolegům z NCOZ za skvělou spolupráci a ocenit razantní reakci premiéra a ministra zahr. věcí. Takhle se chová sebevědomá a hrdá země. Veškeré kroky v celé kauze byly koordinovány s cílem ochránit bezpečnostní zájmy ČR.” 11:26 AM • Apr 18, 2021".

Jak si potom nemám myslet to, co jsem napsal do názvu komentáře, končí komentář Jaroslav Bašta.

Opět to připomíná komedii "Ještě větší blbec, než jsme doufali."

A Koudelkovi by nejvíc slušela hodnost vojína, a to v záloze

Ani napošesté ti Koudelko generála nedám, řekni si Bidenovi...

Ředitel BIS Michal Koudelka obdržel v březnu 2019 v sídle CIA v Langley Tenetovu cenu za zahraniční spolupráci

Proč napadají prezidenta Zemana?

Martin Koller, 26. 4. 2021

Přečetl jsem si přepis projevu prezidenta Zemana k otázce Vrbětic a údajných ruských agentů. Jedná se o popis faktů, takže zuřivé útoky kdekoho z takzvané opozice, nějak nechápu. Na rozdíl od politických i jiných křiklounů v médiích se prezident Zeman vyjadřoval bez emocí a nepodložených soudů, jako zodpovědný a inteligentní člověk. Je evidentní, že důkazy o ruských agentech neexistují. Zato někteří nenávistní kritici prezidenta pravděpodobně neumí nejen logicky myslet, ale pravděpodobně ani přečíst oficiální odborné informace o cause Vrbětice. Umí pouze hlasitě papouškovat fráze, na cizí objednávku. Co si spoluobčané zvolili, to mají.

Získal jsem přesný popis událostí ve Vrběticích, včetně uvedení právních vazeb. V areálu skladů bylo 50 skladišť, z nich ve 27 se nacházela munice, nebo výbušniny. Nikde z něj nevyplývá zavinění cizinců, zato nepořádek a porušování norem a předpisů. Ve skladišti číslo 16 bylo 57 tun munice všeho druhu. Ve skladišti číslo 12 bylo 98 tun vojenského materiálu, z toho 12, 8 tun trhavin. Z uvedeného vyplývá, že ve skladišti 12 se nalézaly i pěchotní zbraně, které zmizely beze stopy, možná další materiál. Zajímavé je, že zcela chybí informace o skladišti číslo 11, obsahujícím 30 000 zbraní typu samopal vzor 58 a k tomu 6,5 tuny dělostřeleckých granátů ráže 122 mm. Nicméně, o pěchotních zbraních se zmiňuje právník společnosti IMEX, takže existovaly i ve skladišti 12. To vše je přinejmenším podivné. Podivná je rovněž dlouhá doba, mezi explozemi skladiště číslo 16 - 16. 10. 2014 a skladiště číslo 12 – 3. 12. 2014, tedy měsíc a půl! Bylo dost času obhlédnout prostor a připravit druhý výbuch. Skladiště 12 bylo od skladiště 16 dost vzdálené, řada dalších se nalézala blíž a nevybuchla, dokonce ani nehořela. V době před explozí pracovalo na přípravě munice k exportu(!), který je popírán, pět skladníků. Zahynuli pouze dva, ostatní vyvázli bez větších problémů. Majitel společnosti IMEX údajně nenašel 15. 10. 2014 žádné nedostatky, bez ohledu na očividné hrubé porušování bezpečnostních předpisů. Jak je to vše možné?

Premiérem byl v té době Sobotka, ministrem obrany Stropnický, ministrem vnitra Chovanec, ministrem zahraničí Zaorálek a ředitelem BIS Lang. S výjimkou poměrně neprůhledného Langa, který je navíc jmenovaný úředník, vzorová sorosovská parta cizáckých slouhů, jejímž členům bych nevěřil ani pozdrav.

Premiér a ministři v režii Kundry

Opravdu ilustrativní je, že show kolem Vrbětic po více než šesti letech rozvířili v Respektu (vlastní krejčí, bývalý uhlobaron a majitel ostravských bytů Zdeněk Bakala) neslavně známí Ondřej Kundra, člen Aspen Institutu a Jaroslav Spurný, které můžeme označit spíše za sorosovské mediální aktivisty, než novináře. Kundra se již před několika lety „vyznamenal“ „objevem“ ruského diplomata přepravujícího údajně ampule s ricinem. Pravděpodobně tak učinil v rámci svojí spolupráce s „čučkaři“ v BIS (CIA.cz). Každopádně BIS a Kundra, stejně jako někteří politici, kteří na historku vyrobenou pravděpodobně na zahraniční objednávku BIS skočili, udělali ze sebe tehdy dokonalé blbce. Je jen otázka, zda je Kundra placeným agentem BIS, nebo zda ho „čučkař“ Koudelka za cosi pevně drží, protože na něj něco ví. Zároveň jej platí Bakala, kamarád Babiše a majitel Respektu navázaný na globální lichváře typu Sorose v USA, který v této zemi neudělal nic dobrého. Kundra tak trochu připomíná Sabinu Slonkovou s její diametrálně odlišnou předlistopadovou a polistopadovou minulostí a policejní spoluprací, kterou udělali pro neovlivni.cz svými financemi pánové Kellner, Bárta a další. Zdá se, že dochází k opakování mediální komedie na zahraniční objednávku z USA, jen agenta s ricinem, nebo novičokem, nahradili dva, tři, šest(?) agentů s výbušninou.

Babiš a hlavně Hamáček se svými mediálními vystoupeními a opatřeními dostali na úroveň Kundry, ne-li pod jeho vedení. Od Hamáčka se ostatně nedá čekat nic lepšího. Nicméně i Hamáčka překonal nový ministr zahraničních věcí Kulhánek, svým pubescentním ultimátem Rusku. Jak uvedl ve svém skvělém článku kolega Štefec, kandiduje ministr Kulhánek, hned po nástupu do funkce na IDIOTA ROKU. Dodal bych, že je to důstojný nástupce slouhy cizáků Petříčka a jen jeden z dalších přerostlých puberťáků mladých socialistů z Aspen Institutu (Sobotka, Hamáček, Petříček, Poche, Valachová…..), odchovanců Jany Wolfové a pražské havlérky. Přehlídka arogantních, odborně i morálně nedorostlých hošanů, kteří si myslí, že koryto ve státní správě z milosti Aspen Institutu, neupravené vousy (pokud jim rostou) a škola v USA (pokud vůbec dokážou něco vystudovat) z nich udělá chlapy. V zásadě by všichni patřili k Pirátům a po cestě by neměli zapomenout starostu z Řeporyjí a primátora Prahy 6. Jejich ideová vůdkyně se aktuálně věnuje pod staronovou firmou Realisté chovu poslance Volného, možná aby se nepředváděl ve sněmovně jako úplný křupan a nežvanil o korupci, když ve vzduchu visí otázka, kolik dostal za odchod z SPD.

Výbuch pod falešnou vlajkou?

Představa, jak skupina ruských agentů s trhavinami proniká přes policejní a vojenské uzávěry a hlídkující vrtulníky do hořícího a vybuchujícího skladu munice má opravdu hollywoodskou úroveň. Zato představa, že tam lezou nějací místní uniformovaní agenti, zatímco hlídky se dívají jinam, je podstatně pravděpodobnější. Možná měly oba sklady vybuchnout naráz a nějak to nevyšlo. Zase nějací čučkaři.

Na internetu se objevila informace, že show kolem Vrbětic a vyhošťování ruských, recipročně českých diplomatů má mediálním povykem zakrýt ostudný neúspěch operace CIA s názvem Silence, jejímž cílem bylo zavraždění prezidenta Lukašenka v Bělorusku, a to v rámci připravované vojenské přehlídky 9. května v Minsku. Vraždit se mělo údajně masově. Dvojice agentů Zjankovič a Feduta byla chycena ve spolupráci ruské a běloruské tajné služby při verbování běloruských generálů, a už se prý dala do zpěvu. Zahraniční politika USA a jejich evropských kolonií, v první řadě ČR, se dostala na úroveň primitivních gangsterů. Údajně následoval ostrý rozhovor mezi ruským prezidentem Putinem a Sorosovým prezidentem Bidenem. Mimochodem, není ani jisté, že figurka prezentovaná v médiích je skutečně Biden, kdysi viceprezident Sorosova prezidenta Obamy. V některých detailech se údajně liší. (Také si myslím, že se liší, protože při nástupu do svého letadla Air Force One na schůdkách 3x zakopl a upadl - jeden Američan video komentoval "Rusko zasáhlo do schodů", a má problém s mluvou. Pravděpodobně trpí neurodegenerativním onemocněním). Naši investigativní mediální pracovníci, kteří jinak stíhají komentovat kdejaký politický exkrement, zarytě mlčí. Takže informace o americké teroristické akci Silence v Bělorusku bude asi pravdivá.

Na závěr je třeba si opět položit jednu otázku. Nemá současný povyk a pravděpodobně vymyšlení, či následně účelově vyrobení ruští agenti zakrýt porušování mezinárodního práva naší republikou? Export vojenského materiálu povolují dvě ministerstva a mnohdy dělají nepředstavitelné problémy. Někdy doslova kazí obchody českým firmám, které poté přebírají cizáci. A najednou se má vyvážet tisíce tun dělostřelecké a další munice, případně desítky tisíc automatických pěchotních zbraní do embargovaných oblastí? Nejedná se o akci, kdy zloděj křičí: „chyťte zloděje?“ Nejednalo se z hlediska munice a zmizelých samopalů o porušení embarga a ilegální vývoz zbraní na Ukrajinu, nebo islámským teroristům, a to přes Bulharsko?

Připustíme-li možnost existence nějakého agenta, spiklence, který přivedl munici ve Vrběticích záměrně k explozi, kdo z toho má prospěch? Jsou tři možnosti.

 • V prvním případě následek totálního a přehlíženého nepořádku.
 • Ve druhém by se jednalo o zakrytí chybějící munice, případně i ručních zbraní a jejich ilegálního exportu. Možná s vědomím a odpovědností státu. Skvělá BIS by přece něco takového nemohla přehlédnout, takže o tom musela vědět.
 • Třetí možností je sebeobrana země, jejíž občané by měli být touto municí zabíjeni. Takový útok není zrovna etický, ale rozhodně je pochopitelný. Konec konců, ilegální export munice na podporu nepřítele, ne-li teroristů, lze považovat za spolupráci, či podíl na vojenském útoku.

Můžeme si připomenout explozi trhavin a dusičnatého hnojiva v přístavním skladu v Bejrútu. Materiál používali islámští teroristé. Po výbuchu k žádnému velkému povyku, natož vyhošťování diplomatů nedošlo. Vláda v Bejrůtu moc dobře věděla, na čem se tiše podílela. Zato naši se musí ještě halasně globálně zesměšňovat, aby jejich ubohost a slouhovství nikdo nepřehlédl. Na místě je proto logická otázka, kdo vlastně zodpovídá za smrt dvou skladníků?

Po třiceti letech demokracie

Jsme na tom jako v době takzvaného protektorátu (1939-1945). Vládnou nám cizáci a jejich slouhové, vyžírají nás cizáci s pomocí svých místních slouhů a ohrožuje nás cizí válka, do které nás táhnou slouhové cizáků. Lze předpokládat, že se v rámci strašného ohrožení dvěma vymyšlenými agenty objeví nový povyk za základnu NATO na našem území. Patrně jsme si od roku 1620 ozbrojených okupantů ještě dost neužili. Hlavně, že se každý rok omílá srpen 1968. Kdo napíše zvací dopis letos?

Činnost BIS vzbuzuje důvodné podezření, že tato služba neplní svůj hlavní úkol, a to chránit náš stát před nepřátelskou činností ze zahraničí. Základem mezinárodních vztahů jsou zájmy, nikoli nějaké řeči o přátelství a spojenectví, které se ze strany silnějšího v klidu porušuje. Stačí si připomenout konferenci v Mnichově roku 1938. Proto je naprostou stupiditou ukazovat neustále na Rusko, jako na nepřítele, natož bez jasných důkazů. O tom, že ČR je prolezlá agenty cizích tajných služeb jako smradlavý sýr červy, se mluví mezi odborníky běžně. U obrovité americké ambasády je nejasný i počet zaměstnanců. Údajně se pohybuje mezi 70 až 199. Nikdo je neregistruje, natož aby je stíhal, zato BIS vytváří na objednávku ze zahraničí, a ve spolupráci s domácími médii ostudné komedie a zavléká náš stát do konfliktu s jadernou velmocí.

Rusko se vyhoštěním českých diplomatů zbavilo všech českých agentů kdekoho a neziskovkářů Sorose, kteří s krytím diplomatickými pasy prováděli špionáž a podporovali jiné agenty působící proti ruské zemi a lidu. Na ruskou ambasádu v Praze a nedůležitou rozkradenou a rozprodanou republiku evropských šašků a slouhů se Putin může vykašlat. Není tu nic, co by mu rádi neprodali jiní. Jsme všem pro smích. V devadesátých letech existovala politická strana Nezávislá erotická iniciativa. I ta by pravděpodobně vládla lépe, než současné politické partaje, vládní i takzvané opoziční.

Váleční štváči typu Vystrčila, Němcové, Pavla, Koláře a spol. se patrně domnívají, že případná válka se jich týkat nebude.

Nějak jim nedochází, což mne u těchto „duševních titánů“ schopných omílat pouze fráze ani neudivuje, že jsou jen toaletní papír pro globální lichváře z USA. Jedná se o několik stovek zcela amorálních reprezentantů nadnárodních finančních korporací, toužících vytvořit věčný globální GULAG pod firmou Nový světový řád. Poslední americký prezident Trump je nazýval Deep state. Potřebují oběti, aby mohli zdůvodňovat svoje agrese pod vlajkou svobody, demokracie a lidských práv, případně aby na nich mohli po válce propagandisticky vydělávat, pokud ovšem zvítězí. Krásně je popisuje jednou větou článek z farmářského časopisu National Farmers Magazine v Georgii v USA z roku 1917 slovy: „Žádní lidé nemohou zůstat svobodni tam, kde vládnou peníze a upadají mravy.“ Psali tehdy o Rockefellerovi a katolické církvi. Aktuální pokračování vidíme ve formě BLM.

Každopádně, celá causa Vrbětice páchne čím dále, tím více, naše republika, či spíše ubohá kolonie, nese kůži na trh, zatímco spojenci nás pevně morálně podporují. Naše trhy se jim budou hodit, obzvláště v době narůstající krize.

Více:

Z článku:

Co je však důležité, to jsou nové informace ruských novinářů, které pochází přímo od běloruské KGB a jsou zdrojovány přímo od vyšetřovatelů. Juras Zjankovič totiž začal spolupracovat a odhaluje celou síť spolupracovníků na Ukrajině, v Polsku a teď se podržte, ať to s vámi nepraští… v Praze! Ano, podle informací ruských novinářů totiž Zjankovič po příletu z USA do Frankfurtu nad Mohanem počátkem tohoto měsíce neodcestoval letecky do Varšavy, ale odcestoval do Prahy, kde se zdržel 2 dny. Potom pokračoval do Varšavy.

Podle těchto informací se měl sejít v Praze a poté ve Varšavě hned s několika představiteli české a polské politické scény, ale jména zatím ruští novináři nemají, protože KGB je zatím nechce pustit, protože se budou asi snažit rozkrýt celou síť, kdo všechno stál za pokusem vojenského převratu v Minsku a plánem na vyvraždění Lukašenkovy rodiny. Naše redakce má slíbeno, že jakmile budou informace uvolněny, dostaneme je jako první v ČR. Jaká to budou jména, to podle všeho potom vysvětluje dost možná ten jekot a hysterii, která v ČR vypukla minulou sobotu večer.

Česká vláda v sobotu večer zachraňovala pro CIA dopady a důsledky zpackané Operace Silence v Moskvě za cenu likvidace vlastní diplomatické národní integrity

Premiér ČR Andrej Babiš v sobotu večer roztřeseným hlasem oznámil národu, že se mu dostalo informací od ministra vnitra Jana Hamáčka, že existuje vysoké podezření, že za výbuchem muničního skladu ve Vrběticích, tedy jednoho výbuchu ze dvou, stojí dva údajní ruští agenti známí z kauzy Sergeje Skripala.

Tiskovka Babiše a Hamáčka v sobotu večer byla svolána naprosto narychlo a v nezvyklém čase pozdě večer a mnoho novinářů se nad tím pozastavilo, že když vyšetřování výbuchů ve Vrběticích trvalo 7 let, proč nemohla tiskovka počkat na druhý den ráno v neděli v nějakém normálním čase, případně až v pondělí?

Proč úřad vlády rozeslal pohotovostní esemesky všem novinářům, že se mají urychleně dostavit na vládu? Co bylo tak důležité a hořelo to tak moc, že to nesneslo odkladu? Informace o kauze, která se vyšetřuje už 7 let? To jako vážně? Také vám to neleze do hlavy jako nám? Proč ta tiskovka musela být tak narychlo? Díky ruským novinářům na to teď už zřejmě známe odpověď.

Běloruská KGB podle ruských novinářů zachytila komunikaci mezi monitorovaným telefonem jednoho z již delší dobu sledovaných assetů CIA v Praze,

který je na pozici pracovníka amerického zastupitelství v Praze a telefonoval v sobotu v odpoledních hodinách několika lidem z okolí vlády ČR a následně i několika kontaktům na hamáčkově vnitru a rovněž několika soukromým osobám přes mobilní aplikaci Viber.

Tento asset podle informací požádal českou stranu o urychlenou pomoc, neboť západní agentury se právě dozvěděly, že Bělorusko hodlá odvysílat reportáž o zadržení dvou agentů CIA v Moskvě, kteří chystali vojenský puč a vraždu Lukašenka s rodinou v rámci Operace Silence, takže je potřeba minimalizovat škody a za každou cenu přehlušit mediální prostor jinou kauzou. Jedinou cestou na zahlazení stop je mohutné zavrtění psem, odvedení pozornosti skandálem ještě větším, než je zatčení dvou agentů CIA v Moskvě a jejich usvědčení živou nahrávkou.

Reportáž o chystaném puči v Minsku jako první přinesla běloruská televize ONT TV, která ji odvysílala večer v sobotu 17. dubna 2021

IHNED PO ODVYSÍLÁNÍ reportáže začala podle běloruské KGB čilá komunikace na sledovaných telefonních číslech mezi americkým velvyslanectvím v Praze, Úřadem vlády, Ministerstvem vnitra a BIS.

Úřad vlády ČR 25 minut po reportáži běloruské televize začal rozesílat českým novinářům urgentní esemesky a emaily s pozvánkami na mimořádnou tiskovku na vládě okolo 21. hodiny večer.

Materiál z Langley (sídlo CIA) nesmí být uveřejněn, protože Američané v něm udělali kardinální chybu, nesmysl, právě kvůli tomu, že si mysleli, že ve Vrběticích došlo jen k jednomu výbuchu.

KGB z obou pučistů vytáhne naprosto všechna jména a v Langley i v Praze je teď panika, co všechno Feduta se Zjankovičem vyklopí

Podsunuté materiály ze CIA tak nelze použít před veřejností. Až dosud se mělo za to, že česká vláda je jen mopslíkem a vazalem USA ve snaze vyhovět americkým partnerům, ale informace vyšetřovatelů běloruské KGB získané od obou vyslýchaných pučistů odhalují, že v přípravě vojenského převratu v Bělorusku mohou být zapojeny i české tajné služby, případně politici. A to potom by dávalo smysl ta hysterie, síla a razance těch útoků ČR na Rusko s cílem vyvolat agresi, ale především odvést pozornost jinam. Doba 7 let je příliš dlouhá na to, aby vláda tak freneticky najednou svolávala tiskovku na noc během soboty.

Právě proto se nedalo čekat s tiskovkou do pondělí na úřadu vlády. Maskovací operace musela jít ven hned a okamžitě na přehlušení informačního pole v Bělorusku. Pokud Feduta se Zjankovičem budou "zpívat", a to se dá očekávat, bude v Praze a ve Varšavě opravdu horko. Rusko by proto nemuselo nic hrotit ve vztahu k ČR, protože Rusku teď stačí prostě si počkat, co vydolují vyšetřovatelé běloruské KGB z obou agentů CIA.

Zadržení dvou agentů CIA v Moskvě, kteří plánovali provést puč v rámci Operace Ticho, vyvolalo strach nejen v Langley v CIA, ale i všech, kteří byli se Zjankovičem a Fedutou jakkoliv propojeni v EU. A ti teď mají takový strach z odvety běloruské KGB, že by mohli půlkami stříhat desítku drát.

Vladimir Putin 13. dubna telefonicky hovořil s americkým prezidentem Joem Bidenem a naprosto otevřeně se amerického prezidenta zeptal, jestli dal povel a příkaz k fyzické likvidaci Alexandera Lukašenka a jeho rodiny podle vzoru prezidenta Ceausesca a jeho ženy v prosinci 1989 v Rumunsku. Vladimir Putin se odkazoval na informace vytěžené běloruskou KGB během výslechů Feduty a Zjankoviče, kteří byli v Moskvě zadržení podle všeho již 11. dubna. A prezident Joe Biden prý na dotaz zareagoval koktáním, přeskakováním hlasu a nakonec na dotaz neodpověděl.

Video ruské FSB s natočeným rozhovorem dvou agentů CIA, kteří chtěli provést puč v Bělorusku!

Zpět

Každá nemoc je způsobena narůstající jedovatostí lidského organismu.

Úžasný: MUDr. Henry Bieler

 

 

NEJPOPULÁRNĚJŠÍ ČLÁNKY

 

       NOVĚ PUBLIKOVANÉ ČLÁNKY

           ČERVEN 2024 - 24 článků

 

Nejlepší DIETY pro celkové zdra ví v roce 2024 - středomořská, DASH a MIND - U.S. News & World Report

  

100% REISHI - houba mládí a zdravé dlou h ověkosti - 3 unikátní, bezkonkurenční extrakty

31 důvodů proč se NENECHÁM OČKOVAT - izraelský rabín Chananya Weisman

Dr. Peter  McCullough: Jak přírodně DETOXIKOVAT tělo PO OČKOVÁNÍ mRNA vakcínou (protokol) - video

  Devastující efekt pro zdraví - glutaman sodný, aspartam a další excitotoxiny

Jak se přírodní cestou uzdravit z chronické Boreliózy, Chlamydiózy, EB virózy... únavového syndromu

CORDYCEPS - silná imunita a nárůst energie

Překyselené tělo: začátek vážné nemoci

ZVRÁCENÍ POSTUPU DIABETU 2. typu začíná u ignorování běžných doporučení, MUDr. Sarah Hallbergová - video

Protokol pro prevenci pro uzdravené klienty - Ing. Zdeněk Rozehnal

BOSWELIA serrata (kadidlo) - jeden z nejsilnějších přírodních léků Matky Země

Tibetská houba, tibetské krystaly a kombucha - darování, prodej

Léčte záněty a ne Cholesterol, MUDr. Marc Sircus

100% ČAGA ze Sibiře, nejvyšší množství účinných látek garantující Certifikát 

Mamografie způsobuje rakovinu prsu, MUDr. Ben Johnson, M.D., N.M.D., D.O.

Účinný lék na rakovinu plic na Kubě, proč ho mít nemůžeme? Leif Davenport

Artróza - kmenové buňky - Podvod!

Lékaři se sami uzdravili z Roztroušené sklerózy, prof. George Jelinek, dr. Terry Wahlsová

Jak se skutečně zdravě stravovat...

Proč průběžně a jak detoxikovat tělo

  PROTINÁDOROVÝ účinek extraktů z REISHI a CORIOLUSU na úrovni klinických studií

Žaloba na farmaceutické korporace, MUDr. Matthias Rath

Koloidní stříbro - účinné přírodní antibiotikum, hustoty koloidního stříbra, doporučené dávkování

 

  Odstranění rtuti, hliníku a dalších toxinů z těla, včetně p revence - MUDr. Dietrich Klinghardt

Zblblo již lidstvo natolik, že se nechá obelhat pohádkami o vražedném oxidu uhličitém?

Jak na Parkinsona? Glutathionem, Hericiem a odstraněním neurotoxinů Chlorellou

    Zkušenosti klientů s Úspěšnou léčbou především boreliózy, chlamydiózy, únavového syndromu...

 

Proč my máme potravinové alergie, přičemž je naši prarodiče neměli?

 

OVĚŘENÉ PŘÍRODNÍ PŘÍPRAVKY

Cílem správné medicíny je předcházení nemocí a prodloužení zdravé dlouhověkosti. Ideálem medicíny je odstranit mít potřebu lékaře.

MUDr. William J. Mayo

 

 

TŘI UNIKÁTNÍ EXTRAKTY

Z DUANWOOD RED REISHI

Za  účinné  se  z  Reishi  považují  pouze  kvalitně  provedené  a  čisté  extrakty,  které  mají  dobrou  biologickou  dostupnost  a  jsou  zbavené  nestravitelného  chitinu;  nelze  tedy  použít  pouhý  prášek  z  usušené  houby.

 

          EXTRAKT                 SPÓR

Nejsilnější extrakt z REISHI na českém trhu!!!100% spórový prášek z Duanwood Red Reishi!!!

 

TRITERPEN MAX

Extrakt s vysokým obsahem triterpenoidů. Více než 20 triterpenoidů%!

ZDE ROSTE NEJÚČINNĚJŠÍ REISHI

DUANWOOD RED REISHI

zdroj výše nejúčinnějších extraktů

Video z návštěvy Čechů u pěstitelů Duanwood Red Reishi v Číně, v horské oblasti Jiangshan

 

FAKTA O REISHI,

MYKOLOGIE, HISTORIE, PĚSTOVÁNÍ, ÚČINNÉ LÁTKY, JAK JE TO S JEJÍ KVALITOU?

 

 

 

 CORDYCEPS, EXTRA SILNÝ

NEJVYŠŠÍ GARANTOVANÉ MNOŽSTVÍ ÚČINNÝCH LÁTEK - CERTIFIKÁT COA

Nejsilnější Cordyceps na českém trhu!!!

CORDYCEPS - video

100% Sibiřská Čaga

ČAGA - video

HERICIUM - video

 

  BETAGLUKAN           HLÍVA

        extrakt               extrakt

Betaglucan MaxCellHlíva ústřičná

BETAGLUKAN - video

 

    KURKUMIN            AŠVAGANDA

        extrakt                    extrakt

Betaglucan MaxCellNejsilnější Ašvaganda na Českém trhu

ASHWAGANDHA - video

 

RDESNO             ANNONA

extrakt                  extrakt

Vysoce účinný extrakt z listů

 

ČAGA - video

Z ověřených dat vyplývá, že člověk, který covid prodělal, je třináckrát lépe chráněn, než člověk, který má dvě dávky vakcíny.

prof. Jiří Beran, 13.11.2021

prof. Jiří Beran, 15.11.2021

 

TEČKOVANÝ PŘÍBĚH

"NEVĚŘÍM UŽ BÍLÝM PLÁŠŤŮM, ALE LIDEM"

medicinský inženýr

JURAJ Orság


 

TEČKOVANÉ PŘÍBĚHY

dokument z 31. srpna 2022

Nadační fond Svědomí Národa

 

KUBEK 2009

 

DOKUMENT ČT 2

BYZNYS V BÍLÝCH PLÁŠTÍCH

DOKUMENT ČT 2

ŠKODLIVOST MOBILNÍCH SÍTÍ

             TEST

BARVOSLEPOSTI

 

 

ROK SI NIČÍME IMUNITU,

možná i proto je tolik nemocných, říká česká vědkyně, vedoucí týmu Centra buněčného a tkáňového inženýrství FN u sv. Anny...

doc. RNDr. Irena Koutná, Ph.D.

Aktualizovaný jmenný seznam s portovců zemřelých od 1.1.2021 do 31.12.2023 v souvislosti s "vakcinací" na covid

Ú MRTÍ - 1480

SRDEČNÍ ZÁSTAVY - 2107

   PATOLOG dr. Ryan Cole oprávněně VAROVAL

 

RENOMOVANÝ PATOLOG   dr. RYAN COLE - přednáška

ALARMUJÍCÍ EFEKT  covid (spike) injekcí (mRNA) na mozek, srdce, ledviny a ostatní orgány

 • Spousta lidí postrádá enzym, který rozkládá RNA
 • Naprosto porušujeme Norimberský kodex z roku 1947...

český dabing - 17:08

Lékařský summit, San Antonio, Texas, USA - 27.7.2021

 

AMERICA´S FRONTLINE DOCTORS

POSTAVIT SE NA ODPOR

 

FRONTLINE NEWS

 

 

ZAČNĚTE U SEBE

ZÁKLADEM ZDRAVÍ JE PREVENCE S NÁVRATEM K PŘÍRODĚ

Doporučuji:

každé ráno cca 30 minut před snídaní

vypít cca 4 dcl vlažné čisté pramenité vody s citrónem (můžete přidat až půl lžičky jedlé sody) a pro posílení imunity a energie můžete použít dvojitý extrakt (1-2 kapsle) z

  a nejdříve po 15 minutách:

případně nejen pro psychiku:

pro střevo kvalitní probiotika:

 • kysané zelí, které si sami jednoduše vyrobíte POUZE VY! Pozor na "BRUSELSKÉ" kysané zelí! S éčkama
 

 

VÁLEK U MORAVCE V OVM

10. dubna 2022

NEHORÁZNĚ LŽE

 

 

Fakta nepřestávají existovat tím, že se o nich nesmí hovořit. Pravda je dcerou času

 

SVĚT SE ZBLÁZNIL

Toto je novodobá reklama na co?

MUDr. Anastasia Maria Loupis: Tento model je v ohrožení života