Společnost Merck vycítila příležitost zbohatnout na "novém Ivermectinu" a neštítí se před Ivermectinem varovat. 10 největších nepravd o zdravotní péči

12.03.2021 14:23

Ing. Zdeněk Rozehnal

Ivermectin je širokospektrální antiparazitikum používané v humánní i veterinární medicíně proti parazitickým hlísticím a některým ektoparazitům jako jsou vši nebo zákožky. V humánní medicíně je ivermectin lékem volby proti elefantiáze, říční slepotě a řadě gastrointestinálních parazitóz. Jedná se o jeden z nejpoužívanějších antiparazitárních přípravků pro masný skot a ovce. Za objev ivermektinu byla v roce 2015 udělena Nobelova cena.

Merck měl patentovou ochranu na výrobu tohoto léku do roku 1996 a tudíž si mohl diktovat jeho cenu. Následně jej pro jeho dobrou účinnost začaly vyrábět další farmaceutické firmy v několika státech světa. Jedním z nich byla i Indie.

Vzhledem k tomu, že ivermectin má také silný antivirotický účinek, tak Indie vyvinula sadu na domácí léčbu Covidu Ivermectinem za cca 2,65 dolaru. Např. koncem roku 2020 měl indický stát Uttarpradéš - který distribuoval Ivermektin k domácí léčbě zdarma - v prosinci 2020 druhou nejnižší míru úmrtností v Indii a to 0,26 na 100 000 obyvatel. Nižší míru úmrtností měl jen indický stát Bihár se 128 miliony obyvatel, který také doporučuje Ivermectin.

Účinný hydroxychlorochin a Ivermectin

Při dalším srovnání, s využitím včasné léčby hydroxychlorochinem (Plaquenil) a Ivermectinem, má hustě obydlená Indie, která má čtyřikrát více obyvatel než USA, ani ne polovinu úmrtí v souvislosti s onemocněním na koronavirus - více než osminásobně méně v přepočtu na obyvatele. A Indie neporáží jen slabě si počínající USA a EU. Vyšší míry úmrtností než Indie má celkově 98 zemí.
 

Tytéž výsledky platí pro sousední Bangladéš, jeden z nejhustěji osídlených států světa, kde lékaři na domácí léčbu také používají Ivermectin a mají dokonce ještě nižší míru úmrtností, která je řadí na 128. místo na světě.

Jak je vidět, zde se jeví jeho priroita především v prevenci. Po roce zkušeností se ví, že ivermectin pro účinnou profylaxi proti covidu není jediný. Je to určitě do kombinace vitamín D, který pozitivně ovlivňuje činnost T buněk a dále zinek, který zabraňuje replikaci viru v buňkách.

Bratříček Molnupiravir

Merck, který ztratil na účinnou látku ivermectin patentovou ochranu, v souvislosti s covidem zbystřil a začal pracovat na vývoji nového léku se snahou zvýšit antivirotický účinek ivermectinu. Merck v prosinci 2020 uvedl, že nový lék Molnupiravir zvyšuje šanci na vyléčení o 60%.

V březnu 2021 už dokonce Merck publikoval předběžné výsledky randomizované, dvojitě zaslepené studie. Druhá fáze zkoušek by měla skončit v květnu a třetí v červnu 2021.

Právě k červnu 2021 má Merck uzavřenou smlouvu s americkou vládou o dodání až 100 000 dávek tohoto léku za cca 7,8 miliardy korun.

Nelze se divit, že se Merck distancoval od používání ivermectinu na Covid-19 a dokonce vydal varování před jeho používáním nad rámec antiparazitického účinku. Každopádně je mu to málo platné, protože zkušenosti nejenom z Indie a Pákistánu a hlavně výsledky u nich jsou nepřehlednutelné, včetně zkušeností stovek lékařů i v USA a EU.

Dokonce se v poslední době objevily zprávy o studii tvrdící, že ivermectin není účinný proti COVIDu-19. Kdo ji platil? VÝROBCI VAKCÍN! A kdo sekundoval? Zkorumpované bílé pláště.

Obdobné se v USA stalo s hydroxychlorochinem! Americká demokracie, náš VZOR!

Navíc Merck bude ve svých doporučeních naprosto ignorovat vitamín D a zinek, doplňky stravy, které by s velikou pravděpodobností navýšily výše uvedený 60% účinek molnupiraviru.

Lékař, který v současnosti neaplikuje vitamín D, zinek a i melatonin jako součást léčby covidu slouží především farmaceutickým firmám a pacient je pro něj druhořadý.

Každopádně paciet má právo sám si určit léčbu a trvat na ní! Jinak se může stát ovcí s připojením na plicní ventilátor, což znamená až 90% smrtnost.

To je holt politika USA a EU. Co je přírodní je špatné, s čímž koresponduje "bruselský" zákaz uvádění léčivých účinků na přírodních přípravcích. A lidé zbytečně umírají, hlavně z důvodu špatné prevence a to nejenom na covid-19.

A to platí i u prevence a léčby rakoviny. V této souvislosti dr. Otto Warburg, nositel Nobelovy ceny z roku 1931, řekl:

"Nikdo dnes nemůže říci, že se neví, co je primární příčinou rakoviny. Naopak neexistuje onemocnění, jehož primární příčina by byla lépe prozkoumána. Proto již dnes ignorace není omluvou, aby se nedalo udělat víc pro prevenci. Pokud chce lidstvo přežít, tak prevence, bez pochyb jednou musí přijít. Jak dlouho to bude trvat, závisí na tom, jak dlouho se bude falešným prorokem agnosticismu dařit bránit vědeckému výzkumu v oblasti rakoviny. Do té doby však zbytečně zemřou ještě miliony lidí." A stále zbytečně umírají.

Zpět

Antivirová pilulka molnupiravir prokazuje slibný účinek proti COVIDu a dalším virům - 9.3.2021

Uvidíme jaká bude cena Molnupiraviru a zda skutečně bude účinnější než Ivermectin. Doufejme, že to nebude divadlo jako s Remdesivirem, s cílem vysát rozpočty spřátelených euro zdravotních pojišťoven. Nicméně mainstream a zkorumpované bílé pláště se budou zajisté opět urputně snažit.

Pro připomenutí, byla to něco jako svazácká výzva:

Podivná Výzva lékařů z infekčních oddělení v Česku, útok na lékaře Pirka, Šmuclera ... a zamaskovaný Remdesivir, aneb o co ve skutečnosti jde? Otevřený dopis lékařů a sester z první linie... (prostě 50. léta)

Každá nemoc je způsobena narůstající jedovatostí lidského organismu.

Více úžasný:

MUDr. Henry Bieler

Cílem správné medicíny je předcházení nemocí a prodloužení zdravé dlouhověkosti. Ideálem medicíny je odstranit mít potřebu lékaře.

MUDr. William J. Mayo

 

ROZHOVOR S MUDr. SOŇOU PEKOVOU, Ph.D. - 8. červenec 2021

Globalisty cenzurované video nově na svobodném kanálu

 

KLINICKÉ TESTY LÉKŮ - PODVOD

DOKUMENT ČT 2

BYZNYS V BÍLÝCH PLÁŠTÍCH

 

 

TŘI UNIKÁTNÍ EXTRAKTY

Z DUANWOOD RED REISHI

          EXTRAKT                 SPÓR

Nejsilnější extrakt z REISHI na českém trhu!!!100% spórový prášek z Duanwood Red Reishi!!!

 

TRITERPEN MAX

Extrakt s vysokým obsahem triterpenoidů. Více než 20 triterpenoidů%!

ZDE ROSTE NEJÚČINNĚJŠÍ REISHI

DUANWOOD RED REISHI

zdroj výše nejúčinnějších extraktů

Video z návštěvy Čechů u pěstitelů Duanwood Red Reishi v Číně, v horské oblasti Jiangshan

 

FAKTA O REISHI,

MYKOLOGIE, HISTORIE, PĚSTOVÁNÍ, ÚČINNÉ LÁTKY, JAK JE TO S JEJÍ KVALITOU?

 

 

 

 CORDYCEPS, EXTRA SILNÝ

NEJVYŠŠÍ MNOŽSTVÍ ÚČINNÝCH LÁTEK

Nejsilnější Cordyceps na českém trhu!!!

100% Sibiřská Čaga
Betaglucan MaxCellHlíva ústřičná

 

 

MUDr. Ludmila Eleková: Vakcíny brzdí vývoj. Dříve děti mluvily souvisle od 2 let a dnes? Katastrofa! (1:58:35)

DOKUMENT ČT 2

ŠKODLIVOST MOBILNÍCH SÍTÍ

ZAČNĚTE U SEBE

ZÁKLADEM ZDRAVÍ JE PREVENCE S NÁVRATEM K PŘÍRODĚ

Doporučuji:

každé ráno cca 30 minut před snídaní

vypít cca 4 dcl vlažné čisté pramenité vody s citrónem (můžete přidat až půl lžičky jedlé sody) a pro posílení imunity a energie můžete použít dvojitý extrakt (1-2 kapsle) z

  a nejdříve po 15 minutách:

případně nejen pro psychiku:

pro střevo kvalitní probiotika:

  • kysané zelí, které si sami jednoduše vyrobíte POUZE VY! Pozor na "BRUSELSKÉ" kysané zelí! S éčkama

___________________________________________________

Předpokládané trendy v užívání vitamínů a dalších doplňků stravy v roce 2021 ZDE

 

 

KNIHA

NACISTICKÉ KOŘENY "BRUSELSKÉ EU"

 MUDr. Matthias Rath, Paul Anthony Taylor, Aleksandra Niedzwiecki a August Kowalczyk

v češtině je možno knihu přečíst online zde

Co jste už vždycky chtěli vědět o ‘bruselské EU’ - Ale nikdo se neodvážil vám o tom říci!

 

             TEST

BARVOSLEPOSTI

 

JAREK NOHAVICA

ZADEK JAK ŽOK

A přece nakonec - ÚSPĚŠNÁ LÉČBA

 

 

ROK SI NIČÍME IMUNITU,

možná i proto je tolik nemocných, říká česká vědkyně, vedoucí týmu Centra buněčného a tkáňového inženýrství FN u sv. Anny...

doc. RNDr. Irena Koutná, Ph.D.

 

Jak platné v roce 2020 - 2021

 

PROTESTSONG

V DLOUHÉM ZATMĚNÍ

Ilona Czáková, Roman Horký a KAMELOT

(Oficiální videoklip - Premiéra: 1. 12. 2020)

Do této písně jsme vložili naše srdce a nevymyté mozky