Noni - univerzální léčivka

Jedná se o strom Morinda citrofolia, který patří do čeledi mořenovité (Rubiaceae) s původem v Polynésii, na Tahiti a Hawaii, kde od nepaměti jeho plody slouží jako potrava a k léčbě. Ve světě se všeobecně známé léčivé schopnosti začaly využívat až v současné době.

Noni obsahuje velké množství prospěšných látek - jedná se o vitamíny A, C, E, B1, B2, B3, B6, B12, z minerálů především železo, hořčík, draslík, zinek, měď, fosfor, selen, 18 aminokyselin včetně 9 esenciálních, vlákninu a enzymy. Dalšími velice důležitými látkami jsou scopoletin, damnacanthal a proxeronin (v játrech se štěpí na xeronin), beta sitosterol, iridoidy, oligo- a polysacharidy, mastné kyseliny, kyselina linolová, alkaloidy ...

Noni | Scopoletin

podporuje funkci epifýzy a zvyšuje v organismu hladinu serotoninu, čímž pomáhá ke zlepšení nálady a melatoninu, což zkalitňuje spánek. Melatonin je navíc silný antioxidant (20x účinnější než vitamíny C a E). Scopoletin v organismu navíc podporuje produkci oxidu dusnatého, což společně se svalovým antispasmatickým účinkem scopoletinu umožňuje uvolnění arterií. Hraje důležitou roli při normalizaci krevního tlaku. Oxid dusnatý navíc pomáhá lépe prokrvovat tkáně, snižuje sklon k tvorbě krevních sraženin, čímž chrání organismus před infarktem myokardu a také snižuje riziko mozkových příhod.

Noni | Damnacanthal,

další účinná látka, která dozoruje nad diferenciací buněk a tkání a nad řádným průběhem rozdělení buněk. Zabezpečení optimální hladiny T a B buněk, dále lymfocytů a fagocytů umožní, aby imunitní systém bojoval účinně s nemocemi. I v případě již existujících nádorů zpomaluje jejich růst. Proto také noni hraje důležitou roli v oblasti protinádorové prevence.

Noni | Xeronin a proxeronin

vykazují výborné antidepresivní účinky. Zvyšují produkci endorfinu, snižují silnou bolest například způsobenou záněty a opotřebováním kloubů, přičemž se nejedná o návykový přípravek. Pokud se v organizmu vyskytuje nádor, tak se snižuje množství enzymů xeroninu, proxeroninu a proxerogenáz – právě tyto enzymy však ve značném množství obsahuje Noni. Díky svému adaptogennímu účinku obnoví zmutované buňky znovu na normální.

Xeronin je schopen nastartovat protizánětlivý proces v organismu, má protialergické účinky a zvyšuje obranyschopnost organismu proti virům a bakteriím – proto se doporučuje konzumace přípravků z Noni každému, kdo je často postižen například onemocněním horních cest dýchacích. Dále díky tomu, že podporuje tvorbu trávicích šťáv, působí pozitivně i na řadu zažívacích problémů.

Produkty z Noni jsou vhodným doplňkem léčby návykových nešfarů (např. kouření, alkoholismus, drogová závislost), protože užíváním přípravků z Noni se každý těchto zlozvyků snadněji zbavuje.

Noni:

 • revitalizuje buňky a dodává tělu energi
 • uvolňuje stres
 • čistí krev
 • stimuluje imunitní systém
 • reguluje buněčné funkce
 • udržuje zdravou pokožku, vlasy a pokožku hlavy
 • účinný antioxidant, zbavuje tělo toxinů a škodlivých látek
 • zlepšuje paměť a koncentraci
 • ulevuje od bolesti a tlumí záněty
 • snižuje riziko vzniku rakoviny
 • omezuje růst nádorových buněk
 • zabraňuje předčasnému stárnutí. Potlačuje choroby související s věkem jako je artritida, srdeční choroby, cukrovka či mrtvice
 • zlepšuje trávení
 • chrání proti virům a bakteriálním kmenům, které se staly odolnými vůči antibiotikům
 • působí na molekulární úrovni
 • omlazuje tělo

Proč dělá Noni zázraky?

Nejdůležitější složka noni je již popisovaná molekula nazývaná proxeronin. Po vypití džusu z noni se proxeronin dostatne do jater, která jej každé dvě hodiny vypustí do krevního oběhu v určitém množství a dostane se tak do různých částí našeho těla. Dále za účasti serotoninu dojde k přetvoření proxeroninu na xeronin, který se spojuje s proteiny. Proteiny plní důležité role. Dávají kostem, pokožce a vlasům jejich strukturu, v podstatě do poslední buňky těla. Umožňují dopravu živin do každé buňky, chovají se jako hormony a tím koordinují všechny tělesné pochody. Navíc fungují jako protilátky a tím podporují imunitní systém.

A tady je problém,

protože hodně proteinů není schopno bez xeroninu naplňovat výše popsané schopnosti. Je nutno podoktnout, že proxeronin bychom měli dostávat z běžné potravy.

Ale, jaká je realita?

S nárůstem obyvatelstva v minulém století se zásadně změnilo zemědělství, aby vůbec dokázalo držet krok se stoupající spotřebou. Díky této stoupající zemědělské produkci se nezamezilo tomu, aby půda neutrpěla na své kvalitě. Chemická hnojiva, používána za účelem vyšších výnosů půdy, nedokáží půdě zajistit dostatek mikroorganických výživných látek potřebných pro zdravý růst plodin. Vyčerpání půdy a nevyhovující chemické hnojení vede k deficitu mnohých, pro nás životně důležitých výživných látek, a to se týká i proxeroninu.

Vedle ochuzeni půdy vyžaduje dodatečný přísun proxeroninu u většiny lidí také skrovná nabídka druhů pokrmů, protože zrychlený životní styl naší společnosti produkuje potraviny, ve kterých chybí spousta důležitých výživných látek. V současnosti člověk nedostává zpravidla ze své denní stravy potřebné množství proxeroninu, které potřebuje pro správnou funkci svých orgánů. Navíc zvýšenou potřebu proxeroninu ve výživě ovlivňuje mnoho faktorů. Například nemoc nebo velmi aktivní způsob života. Aby proteiny mohly plnit svou velmi těžkou práci, která je po nich vyžadována, potřebují větší množství xeroninu a tedy, jak bylo výše popsáno abychom tělu zajistili více xeroninu, musí být denní stravou přijato větší množství proxeroninu.

Pokud se tak nestane, objeví se únava, vyčerpání a nemoc. Je pravděpodobné, že celá řada "moderních nemocí" je způsobena právě také nedostatkem xeroninu v těle. V tom také spočívá opodstatnění mnohého, co bylo na džusu z noni atestováno. Kdo má ve svém organizmu málo xeroninu, pocítí negativní účinky v tom, že jeho proteiny neplní svoje funkce, následuje únava ... Když pak zvýší příjem proxeroninu pitím džusu z noni a tím tak přivede xeronin ve svém těle opět na potřebnou hladinu, překoná únavu a nemoc a zdá se mu, že nastal "zázrak".

Nežádoucí účinky plodů noni nejsou známy. Pouze díky poměrně vysokému obsahu draslíku by plody a přípravky z nich měli konzumovat lidé s onemocněním ledvin a jater obezřetně.

Zkušenosti s Noni

Noni jsem kupovala hlavně kvůli své dceři, která měla od září hustou rýmu, kašel a to trvalo až do prosince. Byla jsem z toho zoufalá, protože jí nic nepomáhalo. Měli jsme spoustu kapek, ATB a nic - spíše to bylo horší. Pochopila jsem, že pomocí doktorů ji nevyléčím a začala jsem hledat. Nasadila jsem jí laktobacily a Noni. Pochopila jsem, že tělo musím čistit. Do pár dnů bylo po hlenech a dcera byla fit. Za mě doporučuji!!!!

Používám prostředek Ruticelit asi 8 měsíců a jsem s ním maximálně spokojená, funguje na bolesti z únavy. Mám dlouhodobé bolesti kloubu palce, které se nedařilo zvládnout lékaři, po použití Ruticelitu se bolet uklidní až do doby, kdy pravděpodobně kloub zase přetížím, ale po natření je zase dobře. Použila jsem ho i na jiné problémy dle návodu na letáku a funguje. Jsem maximálně spokojená. Noni znám už 10 let, je to výborný životabudič. Opravdu harmonizuje organismus a snažím si ji alespoň 1x za rok dát. Mé známé hodně pomohla při těžkých depresích, jiné pomohla odnaučit se kouřit. Když pila Noni, kouření jí vůbec nechutnalo.

Noni šťáva působí protistresově, pro klidný spánek.

Jsem s produktem Noni 100% Bio šťáva spokojena, i když to nemá valné chuti.

Citrovital kapky jsou vynikající přírodní antibiotika. Mumio nemá chybu hlavně na jaře pro posílení imunity. Bio Propolis nesmí chybět v mé lékárně, již 10 let neužíváme s manželem žádné chemické léky (Paraleny, Brufeny a jiné). Noni vita je výborná na imunitu, deprese, cholesterol. Na játra, klouby a srdce je výborný Cordyceps. S těmito výrobky jsem moc spokojena.

Už jsem slyšela pozitivní odezvy a chtěla jsem Noni vitu sama vyzkoušet, hlavně pro pocit únavy.

Protože jsem měla od června 2012 soustavné problémy se zažíváním (bolesti žaludku a vyprazdňování), skončila jsem na gastroenterologickém oddělení. Po vyšetřeních jsem si odnesla léky, které sice odstranily bolesti, ale vyprazdňování neupravily. Od doby, kdy jsem začala užívat Šťávu z Aloe, beru lék jen každý druhý den a jsem v klidu, bez bolestí a vyprazdňování je pravidelné a bezbolestné. Protože jsem držitelkou průkazu ZTP/P (pohybuji se jen s cizí pomocí), musím dávat pozor na užívání i přírodních léků. Užívám šťávu denně, hodinu před hlavním jídlem, jen 4 polévkové lžíce (nikoliv 5 PL, jak je doporučováno). Jakmile doberu šťávu z Aloe, po týdenní přestávce začnu užívat Noni vita – šťávu z plodů Noni, kterou jsem u vás rovněž zakoupila. Předpokládám, že to bude kolem 10. ledna 2014. Jakmile vyčerpám první balení, slibuji, že se sama ozvu a budu vás informovat o tom, jak na mne působí Noni vita.

S produkty Noni šťáva a Goji Kustovnice čínská 100% šťáva jsem spokojená, jsou velmi dobré i na chuti.

Noni šťávu používám teprve přes týden, ale cítím se už teď lépe, svěže, zlepšila se mi pleť, jsem méně unavená. Míň jím (nemám hlad ani přílišné chutě), zkvalitnil se mi spánek. Mám trošku pomalejší metabolismus (normálně ho mám extrémně rychlý a vyhovovalo mi to). Zatím jsem s produktem spokojená, očekávala jsem od něj opravdu hodně a přesto mě nezklamal. Pozitivní účinky jsem cítila už za pár dnů, uvidíme po delším užívání, zda to bude ještě lepší.

Noni šťáva má perfektní účinky! Sice nemá nijak příjemnou chuť, ale je to opravdu fungující věc! Při pravidleném používání se mi výrazně zlepšila pleť i vlasy. Nepije se toho moc, takže ta chuť se dá vydržet a i přes vyšší cenu vydrží celá lahev v lednici poměrně dlouho.

Peralgin jsem kupovala pro svou známou. Hodně o něm četla na internetu a její kamarádky jí ho doporučily. Je totiž alergička a astmatička. Doufala, že tento přípravek jí pomůže předejít jarním pylovým alergiím. Když jsem se jí nedávno ptala, jak je s ním spokojená, řekla, že v tuto dobu má obvykle velké bolesti hlavy a sennou rýmu. Letos bolesti hlavy jsou znatelně menší a alergická rýma téměř žádná, navíc se necítí být tak unavená a má více energie do studia. Šťávu Noni vita si kupuji pro lepší a klidnější spánek. Na mne to působí. Nemívám tolik „divokých snů“, které mě v noci budí. Ráno se cítím odpočatější a tím i spokojenější. Při prvním užívání jsem získala bonus. Zhojila se mi dvě hodně stará hnisavá ložiska. První pod zubem. Hnis se vytlačil až k povrchu dásně, časem prasknul a rána se zhojila. Druhé hnisavé ložisko bylo pod kůží. Pozůstatek nastřihnutí po porodu. Ani jsem o něm nevěděla, zase se hnis vytlačil k povrchu kůže. Udělal se velký „beďár“, hnis vytekl a rána se zhojila. Alfalfu používám jako součást preparátu pro odkyselení organismu. Funguje to, zmizely mi bradavice. Houbám se daří v kyselém prostředí, tak jsem se snažila změnit kyselost organismu.

Zlepšila se mi po užívání Noni Bio šťávy psychika, lépe se mi usíná a upravilo se mi zažívání.

Dobrý den, zatím pozoruji to, že kolem mě řádily různé virózy a já odolávám. Tak snad Noni šťáva pomáhá zvyšovat imunitu. Doufám, že to nezakřiknu.

Hezký den, s produktem Noni džus jsem spokojena. Končím nyní tříměsíční kúru - objednala jsem hlavně kvůli pročištění organismu v souvislosti s tvorbou pigmentových skvrn (zatím nemohu posoudit stav - zatím jsem se tolik neopalovala, ale v soláriiu jsem byla vyzkoušet a řekla bych, že rozhodně žádné zhoršení...takže prima). Celkově jsem klidnější, vyrovnanější, mám více energie a pleť mám moc pěknou. Myslím,že kúru zas zopakuji.

Dobrý podvečer, ano, zakoupila jsem od Vás šťávu z plodů Noni. Produkt na mě působil velmi dobře, zlepšily se mi kožní problény, de facto ustoupily. Vymizela bolest hlavy a měla jsem problémy se zažíváním, jako by mě bolel žlučník nebo játra, to mi úplně ustoupilo.  Významně mi to vyřešilo zácpu, která mě dost trápila, už nemusím pít ráno ani tolik vody jako dřív. Celkově se cítím lépe a v mém věku (64 let) vymizela únava. Mohu doporučit, ale chce to určitě více dávek, já již předtím jsem měla dvě dávky po 250 ml. Nyní si dám pauzu a určitě budu opakovat zase na podzim.

Dobrý den, jsem epileptik, sice kompenzovaný léky, ale přetrvávaly u mne dlouhodobě problémy s vedlejšími účinky léků - přeříkávání, únava, špatná koncentrace a paměť, a pak strach z toho, že se záchvat dostaví v tu nejméně vhodnou dobu - psychicky velmi omezující a stresující. Jelikož jsem pro přírodní cesty, když to jen jde, vybrala jsem noni a lecitin (i vzhledem k atop. ekzému a alergiím). Můj neurolog sice není nadšen z užívání noni, souhlasí jen s magneziem, které k noni a lecitinu užívám, ale důležité je, že je mi prostě líp, jak po psychické, tak po fyzické stránce. Jen tedy musím upozornit, že noni značně snižuje krevní tlak, takže jsem snížila dávku na třetinu, ale i to zjevně stačí.

Dobrý den. Noni vita je výborný nápoj pro zdraví.

Dobrý večer, užívám Noni od února 2012, upravilo se mi zažívání a snížil se krevní tlak. Ani jsem nečekala takový výsledek a tak Noni užívám každé ráno dál.

Noni vita – šťáva znám od jiné firmy, volila jsem nyní tuto variantu, protože je cenově přijatelnější a její hořká chuť mi nevadí. Noni mám osvědčené při stresové zátěži, jako zdroj optimismu. Projevuje se také rychlejší regenerace a obnova sil, zmírnění obav všeho druhu. Carnitine 2000 - meruňka + zázvor funguje úžasně. Pomohl mi zvládnout fyzicky náročný turnaj bez únavy a večerní rauty se nijak neprojevily na váze. A trénink s L-Carnitinem je báječný, mám spoustu sil. Goji Kustovnice střídám s jinými přídavky do snídaňových kaší, nezklame nikdy. Prostředek na nádobí s aloe a citrónem používáme pravidelně, střídáme druhy. Nepoškozuje a nevysušuje tolik ruce, méně pění než Jar aj. Mám dobrý pocit, že tolik nezatěžujeme životní prostředí, včetně jeho výroby.

Dermorevital používám každý rok na dovolenou. Jsem s ním velice spokojená. Kůže je vláčná a spáleniny od sluníčka se velmi brzy hojí. Detoxin - jsem zakoupila pro dceru, nemá žlučník. Chválila si ho, pročistila si asi nejvíce žlučové cesty. Noni vita - pro matku. Je cukrovkář. Cukr měla nižší. Jinak si ho pochvalovala, říkala, že se jí dobře spí. S Vašimi výrobky jsem velice spokojená.

Dobrý den, kupovala jsem u vás Noni sirup pro maminku, která jej užívala jako podpůrný prostředek při chemoterapii a zůstala u něj. Při chemoterapii ji velmi pomohl, nezvracela, nebylo jí příliš špatně, nebyla ani moc unavená, rychle se dostala zpátky do formy. Nyní jej užívá jako jarní a podzimní kúru, cítí se po ní dobře, méně unavená.

Dobrý den, na váš dotaz sděluji následující. Novi vita - šťávu z plodů Noni jsem si objednala především na snížení vyššího tlaku. Štávu jsem již využila, ale nepocítila jsem, že by tlak nějak viditelně klesl, zato mohu říci, že působí velice příznivě na zažívání a pravidelné vyměšování. Suma Extra kapsle užívám nepravidelně, jsem trochu lajdák, ale mohu potvrdit, že vylepšuje hormonální systém. Zřejmě si ho objednám opět. Flavocel jsem si rovněž objednala na snížení zvýšeného tlaku, bohužel ani tento produkt, mně v tomto směru neuspokojil, ale mohu říci, že pozitivně působí na bradavice. Je očividné, že bradavice se vysušuje a určitě zmizí, takže si tento produkt objednám na bradavici, když už začal na ni účinkovat, abych jí úplně odstaranila. Alfaalfa 600 mg je dobrý produkt, působí opravdu tak, jak je uvedeno. Ten mně nezklamal.

K Vašemu dotazu sděluji: Noni šťávu (Pharma Activ) užívám pravidelně se svými kolegyněni a jsme s ní spokojené. Určitě jí budeme odebírat dále. Myslím, že účinky jsou opravdu takové, jak se o produktu píše. S přáním hezkého dne a hodně pracovních úspěchů.

Dobrý den, zdá se, že Noni Vita má po dvouměsíčním užívání blahodárný vliv na celkový stav organizmu.

Nonivita - šťávu z plodů noni od vás odebírám již déle a doporučila jsem jí i známým. Šťáva pomáhá při únavě, zažívání i při tvorbě červeného barviva v krvi. Člověk se opravdu po delším užívání cítí o mnoho lépe.

Tuto šťávu jsem zakoupila pro svoji dceru - 13 let. Trpěla přesně příznaky, jež uvádíte tzn. depresivní stavy, výkyvy nálad, migrény, nespavost, poruchy trávení. Byla jsem již zoufalá, protože jsem věděla, že vše je nakonec nervového původu, protože veškerá zdravotní vyšetření neprokazovala vážnější zdravotní výkyvy. Když jsem ve vašem internetovém obchodě tuto šťávu objevila, společně s účinky jmenovanými právě na tyto problémy, rozhodla jsem se, že za zkoušku nic nedám. Nyní dcera dobrala první balení, je velice spokojená, vyrovnaná a v pohodě. Sama od sebe chce objednat další balení, což samozřejmě před začátkem školního roku udělám. Opravdu pomáhá a to užívala pouze první balení.Takže určitě objednáváme další.

ŠŤávu Nonivita užívám já i můj syn jako podpůrný prostředek na zvýšení imunity. Syn trpí opakovanými záněty nosohltanu, záněty průdušek, záněty vedlejších dutin nosních. Během tříměsíčního užívání přípravku ani jednou neonemocněl, nemusel užívat antibiotika. Dříve užíval na zvýšení imunity betaglukany, také biostim. Tyto přípravky ale neměly takový účinek. Já také užívám Nonivita na zvýšení odolnosti a proti chronické únavě. Jsem po operaci štítné žlázy a chození do práce mě vyčerpává jak psychicky i fyzicky. Po užívání přípravku se cítím lépe jak po fyzické i psychické stránce, pozoruji zvýšení vitality.

Přípravek objednávám pro staré rodiče (80/78 let). Dlouhodobé a pravidelné užívání zlepšilo jejich imunitu o čemž hovoří skutečnost, že období zimy prožily bez náznaků onemocnění. Přes léto užívání šťávy přeruší asi do září. celková spokojenost. Jen drobnou připomínku: při objednávání postrádám zaregistrování, tak abych nemusel stále psát adresy atd.

Přípravek NONI užívá už půl roku má 17-ti letá dcera (každý den 2 lžíce nalačno). Doporučil nám to člověk, který se zabývá alternativní medicínou v našem bydlišti. Dcera se již během tří měsíců užívání přípravku zbavila každodenních bolestí hlavy, únavy, je čilejší, aktivnější.

Nonivita štáva je perfektní mojí matce pomohla strašně moc od stresu užívá ji tak dva roky a nemůže si stěžovat cítí se super díky.

Dobrý den Jsem ročník 1947. Před zhruba 10ti lety jsem trpěl zěžkými poruchami vegetativního nervstva. (následek stresů.? hormonální porucha? příčina neobjevena) Zhruba před 5ti lety diagnostikováno onkologické onemocnění (úspěšně vyléčeno). Teprve díky homeopatickým přípravkům po letech neurastenické potíže zmírněny. Při onkologické léčbě jsem nejprve polikal tisíce tablet Vobenzymu. Na doporučení MUDr. Bannasové z Paracelsia v Praze užíván NONI. Nejprve jejich a pak váš. Výsledek: Hypertenze pryč (občas úlet ale je to pod kontrolou). Potíže s dýcháním, tachykardie, úporné bolesti za prsní kostí, vše pryč. Zase dělám naplno ( dříve jsem musel například přerušit práci a jít si domů odpočinout). Dle mého názoru vše díky NONI. Užívám dvě polévkové lžíce půl hodiny ráno před snídaní. Díky NONI žiji naplno.

 

OVĚŘENÉ PŘÍRODNÍ EXTRAKTY

S CERTIFIKÁTY

Níže uvedené nejúčinnější přírodní přípravky s ochrannou známkou Superionherbs sice mohou velice dobře účinkovat, nicméně je vhodné souběžně začít u sebe, protože chronické obtíže mají zpravidla tyto společné jmenovatele:

Jedině ochranná známka "Superionherbs" garantuje množství účinných látek v níže uvedených extraktech a samozřejmě u každé šarže.

Reishi extrakt, Reishi spór a Reishi Triterpen Max

Reishi extrakt, Reishi spór a Reishi Triterpen Max
Reishi (čínsky Ling Zhi) a její užívání, uvádějí staré čínské spisy z doby už před více než 2 400 lety. Tato vzácná houba je také nazývaná latinsky Ganoderma lucidum, v překladu "božská houba...

Cordyceps sinensis

Cordyceps sinensis
Cordyceps je velice specifická cizopasná houba, která roste od nepaměti pouze v horských oblastech Číny a Tibetu. Pro své specifické účinky je v čínské medicíně především Cordyceps sinensis používán...

Sibiřská Čaga

Sibiřská Čaga
Čaga, dřevokazná houba se živí šťávami stromů, především z břízy, jilmu, jeřabiny, jasanu, ale nejvyšší léčivé účinky má houba Čaga rostoucí na břízách. Ideální sběr je na podzim a na jaře, kdy má...

Hericium erinaceus

Hericium erinaceus
Hericium je poměrně vzácná houba, která svým tvarem připomíná mořský korál. Roste paraziticky především na tvrdém dřevě dubů a buků, přičemž roste zejména v jihovýchodní Asii. Na našem území ji...

Coriolus versicolor (Outkovka pestrá)

Coriolus versicolor (Outkovka pestrá)
- na konci stránky: "Klinické studie s Coriolusem u onkologických pacientů" Coriolus versicolor nebo-li čínsky YunzhiYunzhi je druhem dřevokazné houby, která je již celá staletí využívá v tradiční...

Shiitake

Shiitake
Shiitake (lat. Lentinus edodes), česky Houževnatec jedlý je uznávaný přírodní prostředek jako Reishi, Cordyceps, Hericium a Sibiřská Čaga. Jejími hlavními aktivními komponenty jsou polysacharidy...

Hlíva ústřičná

Hlíva ústřičná
V posledních desetiletích se základní výzkum věnuje daleko podrobněji než kdykoli jindy komlexnějšímu složení a biologickým účinkům hlívy ústřičné a jejím jednotlivým složkám. Na základě výsledků...

Agaricus

Agaricus
Agaricus blazei Murill, česky žampion brazilský Agaricus blazei Murrill je jedlá brazilská houba s nízkým obsahem kalorií a velkým množství živin. Pochází z malé brazilské vesnice jménem Piedade...

BetaGlukan Maxcell (s Resveratrolem a Acerolou)

BetaGlukan Maxcell (s Resveratrolem a Acerolou)
Beta glukany 1,3/1,6D jsou přírodní polysacharidy nacházející se také v buněčných stěnách kvasinek rodu Saccharomyces cerevisiae a všech medicinálních hub. Obsažené beta-glukany jsou získávány...

C-Max komplex (Camu camu s quercetinem)

C-Max komplex (Camu camu s quercetinem)
Synergická kombinace extraktu z plodů ze stromu Camu Camu a quercetinu s maximální vstřebatelností vitamínu C. Camu Camu Camu Camu je nízký malý strom rostoucí divoce podél řek v oblastech...

Ashwagandha

Ashwagandha
(Ashwagandhá – witánie snodárná – witánie uspávající – Withania somnifera) je polokeř, který dorůstá do výšky 1 - 1,5 metru. Původem je ze severozápadní Indie. Roste také v severní Africe a na...

Kurkumin (fytosomální extrakt), italský patent

Kurkumin (fytosomální extrakt), italský patent
10 prokázaných zdravotních přínosů kurkuminu Koření známé jako kurkuma je možná nejúčinnějším existujícím doplňkem stravy. Mnoho kvalitních studií ukazuje, že kurkuma má zásadní přínosy pro vaše...

Rdesno mnohokvěté - He shou wu

Rdesno mnohokvěté - He shou wu
Che-šou-wu (He Shou Wu) je v asijské bylinné medicíně jednou z nejpopulárnějších a nejvíce ceněných posilujících bylin. He-šou-wu je zpracovaná kořenová hlíza rostliny Polygonum multiflorum (rdesno...

Graviola - Annona

Graviola - Annona
Extrakt z listí ze stromu Graviola - přirozený zabiják rakovinových buněk – 10.000 krát silnější než chemoterapie A proč to nevíme? Je to proto, protože určité velké korporace chtějí dostat zpět...

Maca

Maca
Maca, přezdívaná jako peruánský ženšen nebo peruánská viagra roste v jihoamerických Andách, vyskytuje se ve výškách kolem 4000 metrů n.m. a odolává až mrazům -20°C, stejně jako žáru slunce. Vzhledem...

Chitomax

Chitomax
Princip působení Chitomaxu: Je známo, že viskózní vláknina a zejména chitosan působí na metabolismus tuků, snižuje vstřebávání cholesterolu ze stravy a váže se na žlučové kyseliny, a tím snižuje...

Fenuprim

Fenuprim
chitomax + bylinky + kyselina alfalipoová FENUPRIM – jedinečná kombinace pěti přírodních látek, synergicky působících, která vám může pomoci při formování vaší postavy. Pro většinu lidí jsou právě...

Dračí krev

Dračí krev
Dračí krev – Dragons blood Když se v amazonské džungli někdo poraní, škrábne nebo je pokousán hmyzem, někdy můžete vidět jak mačetou sekne do jednoho druhu stromu a temně rudou pryskyřici si kápne do...

Danshen Q10 cardio

Danshen Q10 cardio
Danshen Q10 cardio Synergická kombinace extraktů a mikroživin pro normální funkci srdce. Kombinace extraktu z kořene Danshen, koenzymu Q10, vitamínu E a thiaminu je synergická kombinace – působení...

Šafrán

Šafrán
Saffron – Brain and Neuro balancer Přírodní doplněk stravy určený ke zmírnění stresu, zlepšení nálady a zvýšení pocitu pohody. Obsahuje unikátní synergicky působící kombinaci patentovaného extraktu...

Ostropestřec mariánský (fytosomální extrakt), italský patent

Ostropestřec mariánský (fytosomální extrakt), italský patent
Silybin Phytosome® – silibinin s vysokou vstřebatelností - novinka na ochranu a regeneraci jater Jaterní buňky odstraňují mj. z krve trávicího ústrojí baktérie, viry a jiné patogeny. Zdravá játra do...

Boswellia (fytosomální extrakt), italský patent

Boswellia (fytosomální extrakt), italský patent
Boswellia Phytosome® - novinka s vysokou vstřebatelností, s protizánětlivým a protibolestivým účinkem Boswellia serrata, česky kadidlovník pilovitý je středně velký strom z čeledi březulovitých. Jeho...

S-Acetyl-L-Glutathion

S-Acetyl-L-Glutathion
Glutathion je nejsilnější antioxidant, který vytváří tělo, přičemž S-acetyl-L-Glutathion je nejpokročilejší formou biologicky dostupného glutathionu. Jeho účinnost se rovná nitrožilnímu podávání...

Supík - sirup pro DĚTI na podporu imunity - unikátní složení

Supík - sirup pro DĚTI na podporu imunity - unikátní složení
Unikátní kombinace vysoce kvalitních extraktů z hub a rostlin, doplněná o betaglukan vysoké čistoty (nad 80%) a vitamíny na podporu imunity. Devět složek synergicky spojených v blahodárný komplex na...

4x Instantní káva i s extrakty z hub Čaga, Cordyceps a Hericium

4x Instantní káva i s extrakty z hub Čaga, Cordyceps a Hericium
  KOHI-FOCUS SLOŽENÍ: Instantní káva 76,4 % (100% káva Arabica), Ashwagandha extrakt 10 %, Chaga extrakt 8 %, Tulsi extrakt 5 %, Sibiřský ženšen extrakt 0,5 % 100% Arabika, zklidňující...

Každá nemoc je způsobena narůstající jedovatostí lidského organismu.

Úžasný: MUDr. Henry Bieler

 

 

NEJPOPULÁRNĚJŠÍ ČLÁNKY

 

       NOVĚ PUBLIKOVANÉ ČLÁNKY

           ČERVEN 2024 - 24 článků

 

Nejlepší DIETY pro celkové zdra ví v roce 2024 - středomořská, DASH a MIND - U.S. News & World Report

  

100% REISHI - houba mládí a zdravé dlou h ověkosti - 3 unikátní, bezkonkurenční extrakty

31 důvodů proč se NENECHÁM OČKOVAT - izraelský rabín Chananya Weisman

Dr. Peter  McCullough: Jak přírodně DETOXIKOVAT tělo PO OČKOVÁNÍ mRNA vakcínou (protokol) - video

  Devastující efekt pro zdraví - glutaman sodný, aspartam a další excitotoxiny

Jak se přírodní cestou uzdravit z chronické Boreliózy, Chlamydiózy, EB virózy... únavového syndromu

CORDYCEPS - silná imunita a nárůst energie

Překyselené tělo: začátek vážné nemoci

ZVRÁCENÍ POSTUPU DIABETU 2. typu začíná u ignorování běžných doporučení, MUDr. Sarah Hallbergová - video

Protokol pro prevenci pro uzdravené klienty - Ing. Zdeněk Rozehnal

BOSWELIA serrata (kadidlo) - jeden z nejsilnějších přírodních léků Matky Země

Tibetská houba, tibetské krystaly a kombucha - darování, prodej

Léčte záněty a ne Cholesterol, MUDr. Marc Sircus

100% ČAGA ze Sibiře, nejvyšší množství účinných látek garantující Certifikát 

Mamografie způsobuje rakovinu prsu, MUDr. Ben Johnson, M.D., N.M.D., D.O.

Účinný lék na rakovinu plic na Kubě, proč ho mít nemůžeme? Leif Davenport

Artróza - kmenové buňky - Podvod!

Lékaři se sami uzdravili z Roztroušené sklerózy, prof. George Jelinek, dr. Terry Wahlsová

Jak se skutečně zdravě stravovat...

Proč průběžně a jak detoxikovat tělo

  PROTINÁDOROVÝ účinek extraktů z REISHI a CORIOLUSU na úrovni klinických studií

Žaloba na farmaceutické korporace, MUDr. Matthias Rath

Koloidní stříbro - účinné přírodní antibiotikum, hustoty koloidního stříbra, doporučené dávkování

 

  Odstranění rtuti, hliníku a dalších toxinů z těla, včetně p revence - MUDr. Dietrich Klinghardt

Zblblo již lidstvo natolik, že se nechá obelhat pohádkami o vražedném oxidu uhličitém?

Jak na Parkinsona? Glutathionem, Hericiem a odstraněním neurotoxinů Chlorellou

    Zkušenosti klientů s Úspěšnou léčbou především boreliózy, chlamydiózy, únavového syndromu...

 

Proč my máme potravinové alergie, přičemž je naši prarodiče neměli?

 

OVĚŘENÉ PŘÍRODNÍ PŘÍPRAVKY

Cílem správné medicíny je předcházení nemocí a prodloužení zdravé dlouhověkosti. Ideálem medicíny je odstranit mít potřebu lékaře.

MUDr. William J. Mayo

 

 

TŘI UNIKÁTNÍ EXTRAKTY

Z DUANWOOD RED REISHI

Za  účinné  se  z  Reishi  považují  pouze  kvalitně  provedené  a  čisté  extrakty,  které  mají  dobrou  biologickou  dostupnost  a  jsou  zbavené  nestravitelného  chitinu;  nelze  tedy  použít  pouhý  prášek  z  usušené  houby.

 

          EXTRAKT                 SPÓR

Nejsilnější extrakt z REISHI na českém trhu!!!100% spórový prášek z Duanwood Red Reishi!!!

 

TRITERPEN MAX

Extrakt s vysokým obsahem triterpenoidů. Více než 20 triterpenoidů%!

ZDE ROSTE NEJÚČINNĚJŠÍ REISHI

DUANWOOD RED REISHI

zdroj výše nejúčinnějších extraktů

Video z návštěvy Čechů u pěstitelů Duanwood Red Reishi v Číně, v horské oblasti Jiangshan

 

FAKTA O REISHI,

MYKOLOGIE, HISTORIE, PĚSTOVÁNÍ, ÚČINNÉ LÁTKY, JAK JE TO S JEJÍ KVALITOU?

 

 

 

 CORDYCEPS, EXTRA SILNÝ

NEJVYŠŠÍ GARANTOVANÉ MNOŽSTVÍ ÚČINNÝCH LÁTEK - CERTIFIKÁT COA

Nejsilnější Cordyceps na českém trhu!!!

CORDYCEPS - video

100% Sibiřská Čaga

ČAGA - video

HERICIUM - video

 

  BETAGLUKAN           HLÍVA

        extrakt               extrakt

Betaglucan MaxCellHlíva ústřičná

BETAGLUKAN - video

 

    KURKUMIN            AŠVAGANDA

        extrakt                    extrakt

Betaglucan MaxCellNejsilnější Ašvaganda na Českém trhu

ASHWAGANDHA - video

 

RDESNO             ANNONA

extrakt                  extrakt

Vysoce účinný extrakt z listů

 

ČAGA - video

Z ověřených dat vyplývá, že člověk, který covid prodělal, je třináckrát lépe chráněn, než člověk, který má dvě dávky vakcíny.

prof. Jiří Beran, 13.11.2021

prof. Jiří Beran, 15.11.2021

 

TEČKOVANÝ PŘÍBĚH

"NEVĚŘÍM UŽ BÍLÝM PLÁŠŤŮM, ALE LIDEM"

medicinský inženýr

JURAJ Orság


 

TEČKOVANÉ PŘÍBĚHY

dokument z 31. srpna 2022

Nadační fond Svědomí Národa

 

KUBEK 2009

 

DOKUMENT ČT 2

BYZNYS V BÍLÝCH PLÁŠTÍCH

DOKUMENT ČT 2

ŠKODLIVOST MOBILNÍCH SÍTÍ

             TEST

BARVOSLEPOSTI

 

 

ROK SI NIČÍME IMUNITU,

možná i proto je tolik nemocných, říká česká vědkyně, vedoucí týmu Centra buněčného a tkáňového inženýrství FN u sv. Anny...

doc. RNDr. Irena Koutná, Ph.D.

Aktualizovaný jmenný seznam s portovců zemřelých od 1.1.2021 do 31.12.2023 v souvislosti s "vakcinací" na covid

Ú MRTÍ - 1480

SRDEČNÍ ZÁSTAVY - 2107

   PATOLOG dr. Ryan Cole oprávněně VAROVAL

 

RENOMOVANÝ PATOLOG   dr. RYAN COLE - přednáška

ALARMUJÍCÍ EFEKT  covid (spike) injekcí (mRNA) na mozek, srdce, ledviny a ostatní orgány

 • Spousta lidí postrádá enzym, který rozkládá RNA
 • Naprosto porušujeme Norimberský kodex z roku 1947...

český dabing - 17:08

Lékařský summit, San Antonio, Texas, USA - 27.7.2021

 

AMERICA´S FRONTLINE DOCTORS

POSTAVIT SE NA ODPOR

 

FRONTLINE NEWS

 

 

ZAČNĚTE U SEBE

ZÁKLADEM ZDRAVÍ JE PREVENCE S NÁVRATEM K PŘÍRODĚ

Doporučuji:

každé ráno cca 30 minut před snídaní

vypít cca 4 dcl vlažné čisté pramenité vody s citrónem (můžete přidat až půl lžičky jedlé sody) a pro posílení imunity a energie můžete použít dvojitý extrakt (1-2 kapsle) z

  a nejdříve po 15 minutách:

případně nejen pro psychiku:

pro střevo kvalitní probiotika:

 • kysané zelí, které si sami jednoduše vyrobíte POUZE VY! Pozor na "BRUSELSKÉ" kysané zelí! S éčkama
 

 

VÁLEK U MORAVCE V OVM

10. dubna 2022

NEHORÁZNĚ LŽE

 

 

Fakta nepřestávají existovat tím, že se o nich nesmí hovořit. Pravda je dcerou času

 

SVĚT SE ZBLÁZNIL

Toto je novodobá reklama na co?

MUDr. Anastasia Maria Loupis: Tento model je v ohrožení života