Noni - univerzální léčivka

Jedná se o strom Morinda citrofolia, který patří do čeledi mořenovité (Rubiaceae) s původem v Polynésii, na Tahiti a Hawaii, kde od nepaměti jeho plody slouží jako potrava a k léčbě. Ve světě se všeobecně známé léčivé schopnosti začaly využívat až v současné době.

Noni obsahuje velké množství prospěšných látek - jedná se o vitamíny A, C, E, B1, B2, B3, B6, B12, z minerálů především železo, hořčík, draslík, zinek, měď, fosfor, selen, 18 aminokyselin včetně 9 esenciálních, vlákninu a enzymy. Dalšími velice důležitými látkami jsou scopoletin, damnacanthal a proxeronin (v játrech se štěpí na xeronin), beta sitosterol, iridoidy, oligo- a polysacharidy, mastné kyseliny, kyselina linolová, alkaloidy ...

Noni | Scopoletin

podporuje funkci epifýzy a zvyšuje v organismu hladinu serotoninu, čímž pomáhá ke zlepšení nálady a melatoninu, což zkalitňuje spánek. Melatonin je navíc silný antioxidant (20x účinnější než vitamíny C a E). Scopoletin v organismu navíc podporuje produkci oxidu dusnatého, což společně se svalovým antispasmatickým účinkem scopoletinu umožňuje uvolnění arterií. Hraje důležitou roli při normalizaci krevního tlaku. Oxid dusnatý navíc pomáhá lépe prokrvovat tkáně, snižuje sklon k tvorbě krevních sraženin, čímž chrání organismus před infarktem myokardu a také snižuje riziko mozkových příhod.

Noni | Damnacanthal,

další účinná látka, která dozoruje nad diferenciací buněk a tkání a nad řádným průběhem rozdělení buněk. Zabezpečení optimální hladiny T a B buněk, dále lymfocytů a fagocytů umožní, aby imunitní systém bojoval účinně s nemocemi. I v případě již existujících nádorů zpomaluje jejich růst. Proto také noni hraje důležitou roli v oblasti protinádorové prevence.

Noni | Xeronin a proxeronin

vykazují výborné antidepresivní účinky. Zvyšují produkci endorfinu, snižují silnou bolest například způsobenou záněty a opotřebováním kloubů, přičemž se nejedná o návykový přípravek. Pokud se v organizmu vyskytuje nádor, tak se snižuje množství enzymů xeroninu, proxeroninu a proxerogenáz – právě tyto enzymy však ve značném množství obsahuje Noni. Díky svému adaptogennímu účinku obnoví zmutované buňky znovu na normální.

Xeronin je schopen nastartovat protizánětlivý proces v organismu, má protialergické účinky a zvyšuje obranyschopnost organismu proti virům a bakteriím – proto se doporučuje konzumace přípravků z Noni každému, kdo je často postižen například onemocněním horních cest dýchacích. Dále díky tomu, že podporuje tvorbu trávicích šťáv, působí pozitivně i na řadu zažívacích problémů.

Produkty z Noni jsou vhodným doplňkem léčby návykových nešfarů (např. kouření, alkoholismus, drogová závislost), protože užíváním přípravků z Noni se každý těchto zlozvyků snadněji zbavuje.

Noni:

 • revitalizuje buňky a dodává tělu energi
 • uvolňuje stres
 • čistí krev
 • stimuluje imunitní systém
 • reguluje buněčné funkce
 • udržuje zdravou pokožku, vlasy a pokožku hlavy
 • účinný antioxidant, zbavuje tělo toxinů a škodlivých látek
 • zlepšuje paměť a koncentraci
 • ulevuje od bolesti a tlumí záněty
 • snižuje riziko vzniku rakoviny
 • omezuje růst nádorových buněk
 • zabraňuje předčasnému stárnutí. Potlačuje choroby související s věkem jako je artritida, srdeční choroby, cukrovka či mrtvice
 • zlepšuje trávení
 • chrání proti virům a bakteriálním kmenům, které se staly odolnými vůči antibiotikům
 • působí na molekulární úrovni
 • omlazuje tělo

Proč dělá Noni zázraky?

Nejdůležitější složka noni je již popisovaná molekula nazývaná proxeronin. Po vypití džusu z noni se proxeronin dostatne do jater, která jej každé dvě hodiny vypustí do krevního oběhu v určitém množství a dostane se tak do různých částí našeho těla. Dále za účasti serotoninu dojde k přetvoření proxeroninu na xeronin, který se spojuje s proteiny. Proteiny plní důležité role. Dávají kostem, pokožce a vlasům jejich strukturu, v podstatě do poslední buňky těla. Umožňují dopravu živin do každé buňky, chovají se jako hormony a tím koordinují všechny tělesné pochody. Navíc fungují jako protilátky a tím podporují imunitní systém.

A tady je problém,

protože hodně proteinů není schopno bez xeroninu naplňovat výše popsané schopnosti. Je nutno podoktnout, že proxeronin bychom měli dostávat z běžné potravy.

Ale, jaká je realita?

S nárůstem obyvatelstva v minulém století se zásadně změnilo zemědělství, aby vůbec dokázalo držet krok se stoupající spotřebou. Díky této stoupající zemědělské produkci se nezamezilo tomu, aby půda neutrpěla na své kvalitě. Chemická hnojiva, používána za účelem vyšších výnosů půdy, nedokáží půdě zajistit dostatek mikroorganických výživných látek potřebných pro zdravý růst plodin. Vyčerpání půdy a nevyhovující chemické hnojení vede k deficitu mnohých, pro nás životně důležitých výživných látek, a to se týká i proxeroninu.

Vedle ochuzeni půdy vyžaduje dodatečný přísun proxeroninu u většiny lidí také skrovná nabídka druhů pokrmů, protože zrychlený životní styl naší společnosti produkuje potraviny, ve kterých chybí spousta důležitých výživných látek. V současnosti člověk nedostává zpravidla ze své denní stravy potřebné množství proxeroninu, které potřebuje pro správnou funkci svých orgánů. Navíc zvýšenou potřebu proxeroninu ve výživě ovlivňuje mnoho faktorů. Například nemoc nebo velmi aktivní způsob života. Aby proteiny mohly plnit svou velmi těžkou práci, která je po nich vyžadována, potřebují větší množství xeroninu a tedy, jak bylo výše popsáno abychom tělu zajistili více xeroninu, musí být denní stravou přijato větší množství proxeroninu.

Pokud se tak nestane, objeví se únava, vyčerpání a nemoc. Je pravděpodobné, že celá řada "moderních nemocí" je způsobena právě také nedostatkem xeroninu v těle. V tom také spočívá opodstatnění mnohého, co bylo na džusu z noni atestováno. Kdo má ve svém organizmu málo xeroninu, pocítí negativní účinky v tom, že jeho proteiny neplní svoje funkce, následuje únava ... Když pak zvýší příjem proxeroninu pitím džusu z noni a tím tak přivede xeronin ve svém těle opět na potřebnou hladinu, překoná únavu a nemoc a zdá se mu, že nastal "zázrak".

Nežádoucí účinky plodů noni nejsou známy. Pouze díky poměrně vysokému obsahu draslíku by plody a přípravky z nich měli konzumovat lidé s onemocněním ledvin a jater obezřetně.

Zkušenosti s Noni

Noni jsem kupovala hlavně kvůli své dceři, která měla od září hustou rýmu, kašel a to trvalo až do prosince. Byla jsem z toho zoufalá, protože jí nic nepomáhalo. Měli jsme spoustu kapek, ATB a nic - spíše to bylo horší. Pochopila jsem, že pomocí doktorů ji nevyléčím a začala jsem hledat. Nasadila jsem jí laktobacily a Noni. Pochopila jsem, že tělo musím čistit. Do pár dnů bylo po hlenech a dcera byla fit. Za mě doporučuji!!!!

Používám prostředek Ruticelit asi 8 měsíců a jsem s ním maximálně spokojená, funguje na bolesti z únavy. Mám dlouhodobé bolesti kloubu palce, které se nedařilo zvládnout lékaři, po použití Ruticelitu se bolet uklidní až do doby, kdy pravděpodobně kloub zase přetížím, ale po natření je zase dobře. Použila jsem ho i na jiné problémy dle návodu na letáku a funguje. Jsem maximálně spokojená. Noni znám už 10 let, je to výborný životabudič. Opravdu harmonizuje organismus a snažím si ji alespoň 1x za rok dát. Mé známé hodně pomohla při těžkých depresích, jiné pomohla odnaučit se kouřit. Když pila Noni, kouření jí vůbec nechutnalo.

Noni šťáva působí protistresově, pro klidný spánek.

Jsem s produktem Noni 100% Bio šťáva spokojena, i když to nemá valné chuti.

Citrovital kapky jsou vynikající přírodní antibiotika. Mumio nemá chybu hlavně na jaře pro posílení imunity. Bio Propolis nesmí chybět v mé lékárně, již 10 let neužíváme s manželem žádné chemické léky (Paraleny, Brufeny a jiné). Noni vita je výborná na imunitu, deprese, cholesterol. Na játra, klouby a srdce je výborný Cordyceps. S těmito výrobky jsem moc spokojena.

Už jsem slyšela pozitivní odezvy a chtěla jsem Noni vitu sama vyzkoušet, hlavně pro pocit únavy.

Protože jsem měla od června 2012 soustavné problémy se zažíváním (bolesti žaludku a vyprazdňování), skončila jsem na gastroenterologickém oddělení. Po vyšetřeních jsem si odnesla léky, které sice odstranily bolesti, ale vyprazdňování neupravily. Od doby, kdy jsem začala užívat Šťávu z Aloe, beru lék jen každý druhý den a jsem v klidu, bez bolestí a vyprazdňování je pravidelné a bezbolestné. Protože jsem držitelkou průkazu ZTP/P (pohybuji se jen s cizí pomocí), musím dávat pozor na užívání i přírodních léků. Užívám šťávu denně, hodinu před hlavním jídlem, jen 4 polévkové lžíce (nikoliv 5 PL, jak je doporučováno). Jakmile doberu šťávu z Aloe, po týdenní přestávce začnu užívat Noni vita – šťávu z plodů Noni, kterou jsem u vás rovněž zakoupila. Předpokládám, že to bude kolem 10. ledna 2014. Jakmile vyčerpám první balení, slibuji, že se sama ozvu a budu vás informovat o tom, jak na mne působí Noni vita.

S produkty Noni šťáva a Goji Kustovnice čínská 100% šťáva jsem spokojená, jsou velmi dobré i na chuti.

Noni šťávu používám teprve přes týden, ale cítím se už teď lépe, svěže, zlepšila se mi pleť, jsem méně unavená. Míň jím (nemám hlad ani přílišné chutě), zkvalitnil se mi spánek. Mám trošku pomalejší metabolismus (normálně ho mám extrémně rychlý a vyhovovalo mi to). Zatím jsem s produktem spokojená, očekávala jsem od něj opravdu hodně a přesto mě nezklamal. Pozitivní účinky jsem cítila už za pár dnů, uvidíme po delším užívání, zda to bude ještě lepší.

Noni šťáva má perfektní účinky! Sice nemá nijak příjemnou chuť, ale je to opravdu fungující věc! Při pravidleném používání se mi výrazně zlepšila pleť i vlasy. Nepije se toho moc, takže ta chuť se dá vydržet a i přes vyšší cenu vydrží celá lahev v lednici poměrně dlouho.

Peralgin jsem kupovala pro svou známou. Hodně o něm četla na internetu a její kamarádky jí ho doporučily. Je totiž alergička a astmatička. Doufala, že tento přípravek jí pomůže předejít jarním pylovým alergiím. Když jsem se jí nedávno ptala, jak je s ním spokojená, řekla, že v tuto dobu má obvykle velké bolesti hlavy a sennou rýmu. Letos bolesti hlavy jsou znatelně menší a alergická rýma téměř žádná, navíc se necítí být tak unavená a má více energie do studia. Šťávu Noni vita si kupuji pro lepší a klidnější spánek. Na mne to působí. Nemívám tolik „divokých snů“, které mě v noci budí. Ráno se cítím odpočatější a tím i spokojenější. Při prvním užívání jsem získala bonus. Zhojila se mi dvě hodně stará hnisavá ložiska. První pod zubem. Hnis se vytlačil až k povrchu dásně, časem prasknul a rána se zhojila. Druhé hnisavé ložisko bylo pod kůží. Pozůstatek nastřihnutí po porodu. Ani jsem o něm nevěděla, zase se hnis vytlačil k povrchu kůže. Udělal se velký „beďár“, hnis vytekl a rána se zhojila. Alfalfu používám jako součást preparátu pro odkyselení organismu. Funguje to, zmizely mi bradavice. Houbám se daří v kyselém prostředí, tak jsem se snažila změnit kyselost organismu.

Zlepšila se mi po užívání Noni Bio šťávy psychika, lépe se mi usíná a upravilo se mi zažívání.

Dobrý den, zatím pozoruji to, že kolem mě řádily různé virózy a já odolávám. Tak snad Noni šťáva pomáhá zvyšovat imunitu. Doufám, že to nezakřiknu.

Hezký den, s produktem Noni džus jsem spokojena. Končím nyní tříměsíční kúru - objednala jsem hlavně kvůli pročištění organismu v souvislosti s tvorbou pigmentových skvrn (zatím nemohu posoudit stav - zatím jsem se tolik neopalovala, ale v soláriiu jsem byla vyzkoušet a řekla bych, že rozhodně žádné zhoršení...takže prima). Celkově jsem klidnější, vyrovnanější, mám více energie a pleť mám moc pěknou. Myslím,že kúru zas zopakuji.

Dobrý podvečer, ano, zakoupila jsem od Vás šťávu z plodů Noni. Produkt na mě působil velmi dobře, zlepšily se mi kožní problény, de facto ustoupily. Vymizela bolest hlavy a měla jsem problémy se zažíváním, jako by mě bolel žlučník nebo játra, to mi úplně ustoupilo.  Významně mi to vyřešilo zácpu, která mě dost trápila, už nemusím pít ráno ani tolik vody jako dřív. Celkově se cítím lépe a v mém věku (64 let) vymizela únava. Mohu doporučit, ale chce to určitě více dávek, já již předtím jsem měla dvě dávky po 250 ml. Nyní si dám pauzu a určitě budu opakovat zase na podzim.

Dobrý den, jsem epileptik, sice kompenzovaný léky, ale přetrvávaly u mne dlouhodobě problémy s vedlejšími účinky léků - přeříkávání, únava, špatná koncentrace a paměť, a pak strach z toho, že se záchvat dostaví v tu nejméně vhodnou dobu - psychicky velmi omezující a stresující. Jelikož jsem pro přírodní cesty, když to jen jde, vybrala jsem noni a lecitin (i vzhledem k atop. ekzému a alergiím). Můj neurolog sice není nadšen z užívání noni, souhlasí jen s magneziem, které k noni a lecitinu užívám, ale důležité je, že je mi prostě líp, jak po psychické, tak po fyzické stránce. Jen tedy musím upozornit, že noni značně snižuje krevní tlak, takže jsem snížila dávku na třetinu, ale i to zjevně stačí.

Dobrý den. Noni vita je výborný nápoj pro zdraví.

Dobrý večer, užívám Noni od února 2012, upravilo se mi zažívání a snížil se krevní tlak. Ani jsem nečekala takový výsledek a tak Noni užívám každé ráno dál.

Noni vita – šťáva znám od jiné firmy, volila jsem nyní tuto variantu, protože je cenově přijatelnější a její hořká chuť mi nevadí. Noni mám osvědčené při stresové zátěži, jako zdroj optimismu. Projevuje se také rychlejší regenerace a obnova sil, zmírnění obav všeho druhu. Carnitine 2000 - meruňka + zázvor funguje úžasně. Pomohl mi zvládnout fyzicky náročný turnaj bez únavy a večerní rauty se nijak neprojevily na váze. A trénink s L-Carnitinem je báječný, mám spoustu sil. Goji Kustovnice střídám s jinými přídavky do snídaňových kaší, nezklame nikdy. Prostředek na nádobí s aloe a citrónem používáme pravidelně, střídáme druhy. Nepoškozuje a nevysušuje tolik ruce, méně pění než Jar aj. Mám dobrý pocit, že tolik nezatěžujeme životní prostředí, včetně jeho výroby.

Dermorevital používám každý rok na dovolenou. Jsem s ním velice spokojená. Kůže je vláčná a spáleniny od sluníčka se velmi brzy hojí. Detoxin - jsem zakoupila pro dceru, nemá žlučník. Chválila si ho, pročistila si asi nejvíce žlučové cesty. Noni vita - pro matku. Je cukrovkář. Cukr měla nižší. Jinak si ho pochvalovala, říkala, že se jí dobře spí. S Vašimi výrobky jsem velice spokojená.

Dobrý den, kupovala jsem u vás Noni sirup pro maminku, která jej užívala jako podpůrný prostředek při chemoterapii a zůstala u něj. Při chemoterapii ji velmi pomohl, nezvracela, nebylo jí příliš špatně, nebyla ani moc unavená, rychle se dostala zpátky do formy. Nyní jej užívá jako jarní a podzimní kúru, cítí se po ní dobře, méně unavená.

Dobrý den, na váš dotaz sděluji následující. Novi vita - šťávu z plodů Noni jsem si objednala především na snížení vyššího tlaku. Štávu jsem již využila, ale nepocítila jsem, že by tlak nějak viditelně klesl, zato mohu říci, že působí velice příznivě na zažívání a pravidelné vyměšování. Suma Extra kapsle užívám nepravidelně, jsem trochu lajdák, ale mohu potvrdit, že vylepšuje hormonální systém. Zřejmě si ho objednám opět. Flavocel jsem si rovněž objednala na snížení zvýšeného tlaku, bohužel ani tento produkt, mně v tomto směru neuspokojil, ale mohu říci, že pozitivně působí na bradavice. Je očividné, že bradavice se vysušuje a určitě zmizí, takže si tento produkt objednám na bradavici, když už začal na ni účinkovat, abych jí úplně odstaranila. Alfaalfa 600 mg je dobrý produkt, působí opravdu tak, jak je uvedeno. Ten mně nezklamal.

K Vašemu dotazu sděluji: Noni šťávu (Pharma Activ) užívám pravidelně se svými kolegyněni a jsme s ní spokojené. Určitě jí budeme odebírat dále. Myslím, že účinky jsou opravdu takové, jak se o produktu píše. S přáním hezkého dne a hodně pracovních úspěchů.

Dobrý den, zdá se, že Noni Vita má po dvouměsíčním užívání blahodárný vliv na celkový stav organizmu.

Nonivita - šťávu z plodů noni od vás odebírám již déle a doporučila jsem jí i známým. Šťáva pomáhá při únavě, zažívání i při tvorbě červeného barviva v krvi. Člověk se opravdu po delším užívání cítí o mnoho lépe.

Tuto šťávu jsem zakoupila pro svoji dceru - 13 let. Trpěla přesně příznaky, jež uvádíte tzn. depresivní stavy, výkyvy nálad, migrény, nespavost, poruchy trávení. Byla jsem již zoufalá, protože jsem věděla, že vše je nakonec nervového původu, protože veškerá zdravotní vyšetření neprokazovala vážnější zdravotní výkyvy. Když jsem ve vašem internetovém obchodě tuto šťávu objevila, společně s účinky jmenovanými právě na tyto problémy, rozhodla jsem se, že za zkoušku nic nedám. Nyní dcera dobrala první balení, je velice spokojená, vyrovnaná a v pohodě. Sama od sebe chce objednat další balení, což samozřejmě před začátkem školního roku udělám. Opravdu pomáhá a to užívala pouze první balení.Takže určitě objednáváme další.

ŠŤávu Nonivita užívám já i můj syn jako podpůrný prostředek na zvýšení imunity. Syn trpí opakovanými záněty nosohltanu, záněty průdušek, záněty vedlejších dutin nosních. Během tříměsíčního užívání přípravku ani jednou neonemocněl, nemusel užívat antibiotika. Dříve užíval na zvýšení imunity betaglukany, také biostim. Tyto přípravky ale neměly takový účinek. Já také užívám Nonivita na zvýšení odolnosti a proti chronické únavě. Jsem po operaci štítné žlázy a chození do práce mě vyčerpává jak psychicky i fyzicky. Po užívání přípravku se cítím lépe jak po fyzické i psychické stránce, pozoruji zvýšení vitality.

Přípravek objednávám pro staré rodiče (80/78 let). Dlouhodobé a pravidelné užívání zlepšilo jejich imunitu o čemž hovoří skutečnost, že období zimy prožily bez náznaků onemocnění. Přes léto užívání šťávy přeruší asi do září. celková spokojenost. Jen drobnou připomínku: při objednávání postrádám zaregistrování, tak abych nemusel stále psát adresy atd.

Přípravek NONI užívá už půl roku má 17-ti letá dcera (každý den 2 lžíce nalačno). Doporučil nám to člověk, který se zabývá alternativní medicínou v našem bydlišti. Dcera se již během tří měsíců užívání přípravku zbavila každodenních bolestí hlavy, únavy, je čilejší, aktivnější.

Nonivita štáva je perfektní mojí matce pomohla strašně moc od stresu užívá ji tak dva roky a nemůže si stěžovat cítí se super díky.

Dobrý den Jsem ročník 1947. Před zhruba 10ti lety jsem trpěl zěžkými poruchami vegetativního nervstva. (následek stresů.? hormonální porucha? příčina neobjevena) Zhruba před 5ti lety diagnostikováno onkologické onemocnění (úspěšně vyléčeno). Teprve díky homeopatickým přípravkům po letech neurastenické potíže zmírněny. Při onkologické léčbě jsem nejprve polikal tisíce tablet Vobenzymu. Na doporučení MUDr. Bannasové z Paracelsia v Praze užíván NONI. Nejprve jejich a pak váš. Výsledek: Hypertenze pryč (občas úlet ale je to pod kontrolou). Potíže s dýcháním, tachykardie, úporné bolesti za prsní kostí, vše pryč. Zase dělám naplno ( dříve jsem musel například přerušit práci a jít si domů odpočinout). Dle mého názoru vše díky NONI. Užívám dvě polévkové lžíce půl hodiny ráno před snídaní. Díky NONI žiji naplno.

 

Každá nemoc je způsobena narůstající jedovatostí lidského organismu.

Více úžasný:

MUDr. Henry Bieler

Cílem správné medicíny je předcházení nemocí a prodloužení zdravé dlouhověkosti. Ideálem medicíny je odstranit mít potřebu lékaře.

MUDr. William J. Mayo

 

ROZHOVOR S MUDr. SOŇOU PEKOVOU, Ph.D. - 8. červenec 2021

Globalisty cenzurované video nově na svobodném kanálu

 

KLINICKÉ TESTY LÉKŮ - PODVOD

DOKUMENT ČT 2

BYZNYS V BÍLÝCH PLÁŠTÍCH

 

 

TŘI UNIKÁTNÍ EXTRAKTY

Z DUANWOOD RED REISHI

          EXTRAKT                 SPÓR

Nejsilnější extrakt z REISHI na českém trhu!!!100% spórový prášek z Duanwood Red Reishi!!!

 

TRITERPEN MAX

Extrakt s vysokým obsahem triterpenoidů. Více než 20 triterpenoidů%!

ZDE ROSTE NEJÚČINNĚJŠÍ REISHI

DUANWOOD RED REISHI

zdroj výše nejúčinnějších extraktů

Video z návštěvy Čechů u pěstitelů Duanwood Red Reishi v Číně, v horské oblasti Jiangshan

 

FAKTA O REISHI,

MYKOLOGIE, HISTORIE, PĚSTOVÁNÍ, ÚČINNÉ LÁTKY, JAK JE TO S JEJÍ KVALITOU?

 

 

 

 CORDYCEPS, EXTRA SILNÝ

NEJVYŠŠÍ MNOŽSTVÍ ÚČINNÝCH LÁTEK

Nejsilnější Cordyceps na českém trhu!!!

100% Sibiřská Čaga
Betaglucan MaxCellHlíva ústřičná

 

 

MUDr. Ludmila Eleková: Vakcíny brzdí vývoj. Dříve děti mluvily souvisle od 2 let a dnes? Katastrofa! (1:58:35)

DOKUMENT ČT 2

ŠKODLIVOST MOBILNÍCH SÍTÍ

ZAČNĚTE U SEBE

ZÁKLADEM ZDRAVÍ JE PREVENCE S NÁVRATEM K PŘÍRODĚ

Doporučuji:

každé ráno cca 30 minut před snídaní

vypít cca 4 dcl vlažné čisté pramenité vody s citrónem (můžete přidat až půl lžičky jedlé sody) a pro posílení imunity a energie můžete použít dvojitý extrakt (1-2 kapsle) z

  a nejdříve po 15 minutách:

případně nejen pro psychiku:

pro střevo kvalitní probiotika:

 • kysané zelí, které si sami jednoduše vyrobíte POUZE VY! Pozor na "BRUSELSKÉ" kysané zelí! S éčkama

___________________________________________________

Předpokládané trendy v užívání vitamínů a dalších doplňků stravy v roce 2021 ZDE

 

 

KNIHA

NACISTICKÉ KOŘENY "BRUSELSKÉ EU"

 MUDr. Matthias Rath, Paul Anthony Taylor, Aleksandra Niedzwiecki a August Kowalczyk

v češtině je možno knihu přečíst online zde

Co jste už vždycky chtěli vědět o ‘bruselské EU’ - Ale nikdo se neodvážil vám o tom říci!

 

             TEST

BARVOSLEPOSTI

 

JAREK NOHAVICA

ZADEK JAK ŽOK

A přece nakonec - ÚSPĚŠNÁ LÉČBA

 

 

ROK SI NIČÍME IMUNITU,

možná i proto je tolik nemocných, říká česká vědkyně, vedoucí týmu Centra buněčného a tkáňového inženýrství FN u sv. Anny...

doc. RNDr. Irena Koutná, Ph.D.

 

Jak platné v roce 2020 - 2021

 

PROTESTSONG

V DLOUHÉM ZATMĚNÍ

Ilona Czáková, Roman Horký a KAMELOT

(Oficiální videoklip - Premiéra: 1. 12. 2020)

Do této písně jsme vložili naše srdce a nevymyté mozky