Úspěšná léčba boreliózy, chlamydií, chronického únavového syndromu,... (výběr z komunikace)

Datum 07.02.2020

Vložil admin

Titulek Poděkování

To moc potěší.

Mail: 7.2.2020 11:51

Vážený pane Rozehnale.

Nedá mi to a musím Vám touto cestou moc poděkovat za Vaši pomoc. Počátkem loňského prosince jsem Vám společně se synem psal o jeho zdravotních problémech a skandálním přístupu lékařů k jeho léčbě. Podle všech jejich vyšetření byl zdráv a vlastně asi i simulant, který patří na psychiatrii. Čtyadvacetihodinové, stále se stupňující bolesti kloubů, svalové třasy, ztráta vidění a další trvalé obtíže, bez jakékoli vidiny zlepšení a odkazy lékařů k psychologovi nebo psychiatrovi u něj vyvolaly hlubokou depresi a doslova nenávist k lékařům, kteří jeho problémy absolutně neakceptovali a mnohdy i posměšně mu to dávali najevo.

Postupně začal žít v tom, že ve věku 36 let mu již není pomoci a bude do konce života žít v neustálých bolestech, bez všech koníčků, kterým se nemohl věnovat, s černou perspektivou jak to dopadne se splácením hypotéky na dům až nebude moci chodit do práce. Postupně se u něj dostavila tak hluboká deprese, že zcela vážně mluvil o stromu, který má vyhlédnutý v lese k ukončení svého obrovského trápení. Ani dvě malé děti, které má moc rád jej nedokázaly z tohoto stavu dostat a tak jsme se jako zoufalí rodiče obávali nejhoršího. Když jsme dospěli ke stejnému názoru, že klasická medicína s nadutými lékaři, kteří absolutně neuznávají nic, kromě toho o čem se učili ve škole, je v tomto případě zcela na nic, upnuli jsme se k poslední šanci - jakékoli alternativní léčbě.

Začal jsem hledat na internetu, kterým právě ti "nejchytřejší" lékaři zcela opovrhují. Netrvalo dlouho a našel jsem Vaše vyprávění o vlastních zdravotních problémech a ihned jsem věděl, že to je přesně to, co trápí i našeho syna. Po telefonické konzultaci s Vámi jsme mu objednali všechny Vámi doporučené preparáty, on je začal brát a dodržovat i všechny Vaše rady ohledně životosprávy. Začal si dokonce jezdit pro vodu k lesnímu prameni asi 15 kilometrů od jeho domu a tuto jedinou denně pije. Již po 14 dnech se sám ozval s tím, že se téměř zcela zbavil bolestí kloubů a i ostatní problémy citelně odcházely. Nyní již preparáty bere druhý měsíc a sám Vás telefonicky oslovil, aby se poradil o dalším průběhu léčby. Je doslova nadšen jak výsledky dosavadního vývoje jeho zdravotního stavu, tak i radami a zkušenostmi, které jste mu předal.

Za to Vám, jako rodiče, chceme i jménem syna opravdu ze srdce poděkovat, protože jste z nás všech dokázal sejmout obrovský balvan strachu o budoucnost jeho i jeho rodiny.

Manželé H... a M...

Co tomu předcházelo:

Protokol pro uzdravení odeslán: 12. 12. 2019, 20:45

Mail: 12. 12. 2019, 17:19

Vážený pane Rozehnale. Vaše informace o potížích, které jste prožil mě oslovila. Jsem v naprosto stejné situaci a prožívám zcela shodný zdravotní problém, který trvá více než 2 roky. Vystřídal jsem mnoho lékařů a stejně jako u Vás byl závěrečný verdikt - navštivte psychiatra. I tuto radu jsem respektoval, ale zážitky z psychiatrie bych už nechtěl opakovat. Moc rád bych po zklamání z klasické medicíny vyzkoušel něco jiného, co by mi pomohlo zmírnit mé stupňující se obtíže. Dnes je mi 36 let, pracuji manuálně a kromě těchto zdravotních potíží, žádným jiným onemocněním netrpím a neléčím se na ně.

Rád bych si objednal Vámi doporučené preparáty a potřebuji, abyste mi doporučil způsob jejich užívání a to na dobu, za kterou je možno zjistit jejich účinek. V případě, že se osvědčí, bych si zcela určitě objednal další.

H...

Zpět na diskuzi

Každá nemoc je způsobena narůstající jedovatostí lidského organismu.

Více úžasný:

MUDr. Henry Bieler

Cílem správné medicíny je předcházení nemocí a prodloužení zdravé dlouhověkosti. Ideálem medicíny je odstranit mít potřebu lékaře.

MUDr. William J. Mayo

ROZHOVOR S MUDr. SOŇOU PEKOVOU, Ph.D. - 8. červenec 2021

Globalisty cenzurované video nově na svobodném kanálu

KLINICKÉ TESTY LÉKŮ - PODVOD

DOKUMENT ČT 2

BYZNYS V BÍLÝCH PLÁŠTÍCH

TŘI UNIKÁTNÍ EXTRAKTY

Z DUANWOOD RED REISHI

EXTRAKT                 SPÓR

Nejsilnější extrakt z REISHI na českém trhu!!!100% spórový prášek z Duanwood Red Reishi!!!

TRITERPEN MAX

Extrakt s vysokým obsahem triterpenoidů. Více než 20 triterpenoidů%!

ZDE ROSTE NEJÚČINNĚJŠÍ REISHI

DUANWOOD RED REISHI

zdroj výše nejúčinnějších extraktů

Video z návštěvy Čechů u pěstitelů Duanwood Red Reishi v Číně, v horské oblasti Jiangshan

FAKTA O REISHI,

MYKOLOGIE, HISTORIE, PĚSTOVÁNÍ, ÚČINNÉ LÁTKY, JAK JE TO S JEJÍ KVALITOU?

CORDYCEPS, EXTRA SILNÝ

NEJVYŠŠÍ MNOŽSTVÍ ÚČINNÝCH LÁTEK

Nejsilnější Cordyceps na českém trhu!!!

100% Sibiřská Čaga
Betaglucan MaxCellHlíva ústřičná

MUDr. Ludmila Eleková: Vakcíny brzdí vývoj. Dříve děti mluvily souvisle od 2 let a dnes? Katastrofa! (1:58:35)

DOKUMENT ČT 2

ŠKODLIVOST MOBILNÍCH SÍTÍ

ZAČNĚTE U SEBE

ZÁKLADEM ZDRAVÍ JE PREVENCE S NÁVRATEM K PŘÍRODĚ

Doporučuji:

každé ráno cca 30 minut před snídaní

vypít cca 4 dcl vlažné čisté pramenité vody s citrónem (můžete přidat až půl lžičky jedlé sody) a pro posílení imunity a energie můžete použít dvojitý extrakt (1-2 kapsle) z

a nejdříve po 15 minutách:

případně nejen pro psychiku:

pro střevo kvalitní probiotika:

• kysané zelí, které si sami jednoduše vyrobíte POUZE VY! Pozor na "BRUSELSKÉ" kysané zelí! S éčkama

Předpokládané trendy v užívání vitamínů a dalších doplňků stravy v roce 2021 ZDE

KNIHA

NACISTICKÉ KOŘENY "BRUSELSKÉ EU"

MUDr. Matthias Rath, Paul Anthony Taylor, Aleksandra Niedzwiecki a August Kowalczyk

v češtině je možno knihu přečíst online zde

Co jste už vždycky chtěli vědět o ‘bruselské EU’ - Ale nikdo se neodvážil vám o tom říci!

TEST

BARVOSLEPOSTI

JAREK NOHAVICA

ZADEK JAK ŽOK

A přece nakonec - ÚSPĚŠNÁ LÉČBA

ROK SI NIČÍME IMUNITU,

možná i proto je tolik nemocných, říká česká vědkyně, vedoucí týmu Centra buněčného a tkáňového inženýrství FN u sv. Anny...

doc. RNDr. Irena Koutná, Ph.D.

Jak platné v roce 2020 - 2021

PROTESTSONG

V DLOUHÉM ZATMĚNÍ

Ilona Czáková, Roman Horký a KAMELOT

(Oficiální videoklip - Premiéra: 1. 12. 2020)

Do této písně jsme vložili naše srdce a nevymyté mozky