Lékaři mu dávali 3 - 7 dnů života. Jeho máma potají zachránila synovi život tinkturou z marihuany

 

Ing. Zdeněk Rozehnal

"Neověřené důkazy", tak i klinický výzkum nekompromisně potvrzují pozitivní účinky marihuany při léčbě celé řady (skoro všech) zdravotních problémů.

Podle jedné anglické rodiny tato bylinka pomohla plně se uzdravit dospívajícímu chlapci z komplikací souvisejícími s leukémií. Rodina následně vystoupila v britské talk show This Morning, aby vyprávěla o svých zkušenostech.

4 roky s leukémií

Deryn, syn Callie Blackwellové, od svých deseti let čtyři roky bojoval s leukémií, po níž následoval sarkom Langerhansových buněk. Po čtvrtém a posledním pokusu o transplantaci kostní dřeně lékaři varovali rodinu, že to byla poslední příležitost zachránit mu život.

Talk show This Morning

Úspěšná transplantace

Ačkoli byla operace úspěšná, Derynova matka říká, že se v nemocnici nakazil infekcí. Jeho onemocnění se extrémně zhoršovalo a podle Callie, "při životě ho doslova držely jen antibiotika. “Doktoři odhadovali, že zbývaly tři dny až týden synova života, vzhledem k následkům po transplantaci“.

Deryn říká, že už byl připraven se vzdát a začal se připravovat na svůj konec. "Po čtyřech letech léčby jsem toho už měl dost," řekl v talk show This Morning.

Mezitím však jeho matka zjišťovala poznatky o léčbě marihuanou. Prý o ní slyšela prostřednictvím ústního podání. Jelikož rakovina syna po technické stránce pominula - podléhal komplikacím ve formě problémů s rukama a žaludkem - nepovažovala ji za schůdnou možnost.

Bylo zjištěno, tedy, alespoň při počátečních laboratorních testech, že marihuana snižuje počet rakovinových buněk. Tento "počáteční" výzkum stále více potvrzují i ​​další důkazy. Přesto, Callie o jejím použití neuvažovala a aplikaci marihuany jako potenciální léčbu odmítla.

"Rakovina byla pryč," řekla. "Toto byl zcela odlišný problém. Pustila jsem to z hlavy a také jsem to udělala. "

Přesto však Deryn zůstával nemocný a v nemocniční péči. Užíval velké dávky fentanylu, nejsilnějšího léku proti bolesti na bázi opiátů, jaký je na trhu. Stále očekávali jeho smrt.

Marihuana - Bedrocan

Callie se zeptala lékařů na lék Bedrocan, přípravek na úlevu od bolesti, vyráběný na bázi marihuany, který je oblíbený v Evropě. "Chtěla jsem udělat vše, co se dalo," řekla. Lékaři jí však řekli, že to nejde, protože tento lék nebyl schválen pro aplikaci u dětí.

Tehdy se rozhodla si marihuanu nelegálně pořídit a vyzkoušet ji. "I tak už umíral," řekla.

Této alternativní léčbě byl nakloněn i Deryn. "Byl jsem rád, že to vyzkouším," řekl.

V novinách New York Daily News bylo vysvětleno, že Derynovi rodiče "se setkali s dealerem, aby od něj koupili marihuanu. Pak si na internetu našli recept, který vysvětloval, jak ji změnit na tekutou formu, ve které by ji mohly podávat svému dospívajícímu synovi ".

Callie upřesnila, že nepoužili CBD (kanabidiol) ani THC olej, tedy oleje, které si v současnosti získávají popularitu při léčbě všeho, počínaje Parkinsonovou chorobou, až po epilepsii a úzkost - a případně i rakoviny. Raději použili jen tinkturu.

"Její účinky mě však ohromily. Vůbec jsem to nečekala, "řekla

Do půl hodiny či hodiny po aplikaci tinktury byl Deryn, jehož zmáhala úzkost z blížící se smrti, "zcela klidný, uvolněný."

Derynův stav se zlepšil nejen emočně, ale i fyzicky. Když mu například lékaři dali z rukou dolů obvazy, očekávajíc malý či žádný progres, jeho prsty vykazovaly známky zotavení.

5 dnů užívání tinktury z marihuany - zázrak? Určitě ne!

Kromě toho, ačkoli lékaři varovali, že počet jeho bílých krvinek zůstane nulový, už po pěti dnech užívání marihuany - 75 dní po poslední transplantaci kostní dřeně - se znovu objevily.

"Znenadání se mu znovu objevily bílé krvinky. Kolem horečně pobíhali lékaři ", aby udělali další testy, řekla Callie, dodávající, že však v té době byl celkový počet Derynových bílých krvinek stále velmi nízký.

Callie řekla, že aby vyzkoušela účinnost tinktury, s léčbou krátkodobě přestala a počet bílých krvinek "začal znovu klesat"...

---

Přestože se Callie jasně vyjádřila, že nepodporuje marihuanu jako lék, který vyléčí rakovinu nebo který zabere každému, kdo ho vyzkouší, její podávání svému synovi vůbec nelituje.

Ohledně potenciálu marihuany jsou odborníci optimističtí, ale upozorňují, že je obtížné přesně rozlišit, jaká dynamika pomohla Derynovi navrátit zdraví, uvedením, že jeho uzdravení mohlo nastartovat něco úplně jiného než marihuana.

Jak jinak. Co "ONI" nedoporučí, ZPOCHYBŇUJÍ, horem, dolem

K přesnému stanovení toho, co zmírnilo jeho syndromy, a také toho, co způsobuje takové pozitivní výsledky u dalších pacientů, kteří dosahují úspěch s marihuanou, je nutný další klinický výzkum.

To přece nelze seriózně očekávat od farmaceutických korporací a jejich posluhovačů v bílých pláštích

----

Zpochybňovat, zpochybňovat a zase zpochybňovat (obdobně jako dr.Plzák - radil zatloukat, zatloukat...)

(Pokud jde o rakovinu, je zde velké množství nejistoty, ale i značný příslib. "Bylo vypracovaných mnoho studií, zaměřujících se na účinek marihuany na buňky, pěstované v laboratoři, ale jsou dost nejednoznačné. Zdá se (zde nezdá) totiž, že na různý druhy rakovinných buněk má rozdílné účinky, "říká Emma Smithová, ředitelka pro vědecké informace v Centru rakovinového výzkumu, uvádí britský deník Independent.

Prozatím zůstává v Anglii a mnoha částech světa, zakázána. Jak poznamenal jeden z moderátorů programu This Morning: "Za vlastnictví drogy může být obviněn kdokoli, ať ji využívá pro jakékoliv účely.")

Závěr

Derynovým rodičům se to RIZIKO vyplatilo. Deryn se nyní chystá v budoucnosti otevřít si vlastní veganskou restauraci.

Derynovo vyjádření:

"Jsem docela zdravý. Moje bílé krvinky jsou zcela normální. "

Zdroj: https://themindunleashed.com/2019/05/mom-secretly-saves-sons-life-cannabis.html

DUANWOOD RED REISHI - GANODERMA

to je mládí a dlouhověkost

3 nejúčinnější přípravky na trhu:

EXTRAKT, SPÓR A TRITERPEN MAX

Fakta o reishi, mykologie, historie, pěstování, účinné látky

 

 

Každá nemoc je způsobena narůstající jedovatostí lidského organismu.

Více úžasný:

MUDr. Henry Bieler

Cílem medicíny je předcházení nemocí a prodloužení zdravé dlouhověkosti. Ideálem medicíny je odstranit mít potřebu lékaře.

MUDr. William J. Mayo

 

 

TŘI UNIKÁTNÍ EXTRAKTY

Z DUANWOOD RED REISHI

          EXTRAKT                 SPÓR

Nejsilnější extrakt z REISHI na českém trhu!!!100% spórový prášek z Duanwood Red Reishi!!!

 

TRITERPEN MAX

Extrakt s vysokým obsahem triterpenoidů. Více než 20 triterpenoidů%!
 

220+ zkušeností

s DUANWOOD REISHI ZDE

ZDE ROSTE NEJÚČINNĚJŠÍ REISHI

DUANWOOD RED REISHI

zdroj výše nejúčinnějších extraktů

Video z návštěvy Čechů u pěstitelů Duanwood Red Reishi v Číně, v horské oblasti Jiangshan

 

FAKTA O REISHI,

MYKOLOGIE, HISTORIE, PĚSTOVÁNÍ, ÚČINNÉ LÁTKY, JAK JE TO S JEJÍ KVALITOU?

 

 

 

 CORDYCEPS, EXTRA SILNÝ

NEJVYŠŠÍ MNOŽSTVÍ ÚČINNÝCH LÁTEK

127+ ZKUŠENOSTÍ

ZDE

Nejsilnější Cordyceps na českém trhu!!!

 

.

100% Sibiřská Čaga
Betaglucan MaxCellHlíva ústřičná

 

 

JAREK NOHAVICA

ZADEK JAK ŽOK

A přece nakonec - ÚSPĚŠNÁ LÉČBA

 

Jak platné v roce 2020