FDA agresivně útočí na výrobky z koloidního stříbra, aby "vyčistila" cestu pro vakcínu proti Covid-19 z Big Pharmy

- velice dobrá nápověda

Ethan Huff

Společnosti, prodávající výrobky z koloidního stříbra, které by mohly poskytnout ochranu proti infekci COVID-19, nyní čelí možnému trestu ze strany Food and Drug Administration - Úřad pro kontrolu potravin a léčiv (FDA) Spojených států za prodej „podvodných produktů“.

Tato federální agentura má za to, že pouze léčiva mají léčivé účinky. V souvislosti s tím uvedla, že nedávno rozeslala varovné dopisy firmám, kterými jim přikazuje, aby přestaly uvádět, že koloidní stříbro může jakýmkoli způsobem pomoci předcházet, léčit, zmírňovat, diagnostikovat nebo léčit COVID -19.

Místo toho, aby se soustředila na léčiva schválená FDA, která každoročně zmrzačí a zabíjí stovky tisíc Američanů, tak FDA uvedla, že bude „aktivně sledovat“ společnosti, které prodávají koloidní stříbro, aby zajistily, že se tyto nesnaží jej doporučovat jako přírodní alternativu prevence a léčby (především vyhnout se infekci) na Covid-19.

„Agentura FDA vykonává svou pravomoc chránit spotřebitele před firmami, které prodávají neschválené produkty, a činí nepravdivé nebo zavádějící tvrzení, včetně stíhání, zabavení nebo soudních příkazů proti výrobkům a firmám nebo jednotlivcům, kteří porušují zákon,“ uvedla agentura dále v oznámení na webových stránkách „podvody v oblasti zdraví“.

Aby se uvolnila cesta pro případnou vakcínu proti COVID-19, snaží se FDA odstranit z cesty přírodní produkty pro prevenci, jako je koloidní stříbro, vitamín C, zinek a chinon, které ohrožují, že se odhalí nevyhnutelné „bodavé“ řešení jako zbytečné, a tedy podvodné.

Mezi společnosti zabývající se koloidním stříbrem, na které se FDA zaměřuje, patří:

 • JRB Enterprise Group Inc. DBA Anti-Aging Bed
 • Halosense Inc.
 • Bioactive C60 / FullerLifeC60 LLC
 • Corona-cure.com
 • Carahealth
 • Xephyr LLC dba N-ergetika
 • GuruNanda, LLC
 • Quinessence Aromatherapy Ltd
 • Vivify Holistic Clinic
 • Colloidal Vitality LLC
 • TheJim Baker Show
 • Herbal Amy Inc.

Poslechněte si níže publikovanou zprávu Health Ranger Report, protože Mike Adams, Health Ranger, hovoří o tom, jak lidé již prchají z velkých amerických měst, aby se vyhnuli tomu, co přijde s krizí COVID-19:

Věda má jasno: Koloidní stříbro je také silné antivirotikum

FDA může mít na koloidní stříbro různý názor, každopádně jeho nálepka „podvodný“, je zcela mimo realitu.

I když nemůžeme s jistotou říci, že koloidní stříbro je certifikovatelným lékem na COVID-19, nicméně zůstává vědeckou skutečností, že ionty stříbra jsou silně antivirové.

Dlouho předtím, než existovaly farmaceutické léky, se stříbro běžně používalo k ničení škodlivých mikrobů, ať už jde o bakterie nebo viry. Výzkum koloidního stříbra zjistil, že je schopen zabít více než 650 známých patogenů, včetně viru neštovic a dokonce HIV (virus lidské imunodeficience).

Koloidní stříbro je totiž schopné vázat se na vnější proteinový obal virů a tím mařit jejich snahu přichytit se k hostitelským buňkám, což účinně brání infekci.

"Koloidní stříbro může být v případě Covid-19 záchranné lano nebo jen trik - to, ale ukáže jen čas," uvádí Film Daily. "Každopádně je jisté, že existuje mnoho pozitivních informací o koloidním stříbře, ale ty se nedovíte z mainstreamových (sluníčkových) médií."

Další necenzurované nejnovější zprávy o koronaviru COVID-19 jsou k dispozici na adrese Pandemic.news.

Zdroje tohoto článku zahrnují:

Originál: https://www.naturalnews.com/2020-04-01

Více:

Mike Adams, editor Natural News

Mike Adams je zakládající redaktor NaturalNews.com a ředitel mezinárodně akreditované laboratoře (ISO 17025) analytické laboratoře známé jako CWC Labs. Byl mu udělen Certifikát za dosažení mimořádně vysoké přesnosti analýzy toxických prvků v neznámých vzorcích vody pomocí přístrojů ICP-MS. Mike Adams je také velmi schopný v oblasti kapalinové chromatografie, iontové chromatografie a analytické instrumentace s časovou analýzou hmotnostní spektrometrie. Rovněž dosáhl řady laboratorních průlomů v programování automatizovaných robotů pro manipulaci s kapalinou pro přípravu vzorků a přípravu externích standardů.

Patentový úřad USA udělil patent Mike Adamsovi NO. US 9526751 B2 za vynález „Cesium Eliminator“, vynález zachraňující život, který odstraňuje až 95% radioaktivního cesia z trávicího traktu člověka. Adams se zavázal poskytnout úplná patentová práva na patenty každému státu nebo národní vládě, která potřebuje tento produkt vyrobit, aby zachraňovala lidské životy v důsledku jaderné nehody, katastrofy, válečného aktu nebo teroristického činu. Rovněž skladoval 10 tun suroviny na výrobu Cesium Eliminator ve skladu v Texasu a plánuje věnovat hotový produkt na záchranu životů v Texasu, když dojde k další jaderné události. Žádný nezávislý vědec na světě neprovedl více výzkumu v odstraňování radioaktivních prvků z trávicího traktu člověka.

Mike Adams je člověk barvy pleti, jejíž předci zahrnují Afričany a Američany. Má také indiánské předky, díky čemuž se mu připisuje inspirace pro vášeň „Strážce zdraví“ pro ochranu života a přírody před ničením způsobeným chemikáliemi, těžkými kovy a jinými formami znečištění.

Mike Adams je autorem první knihy na světě, která zveřejnila výsledky analýzy těžkých kovů ICP-MS pro potraviny, doplňky stravy, domácí zvířata, koření a rychlé občerstvení. Kniha má název Food Forensics a vydává ji BenBella Books.

Ve svém laboratorním výzkumu Adams učinil řadu průlomů v bezpečnosti potravin, jako je odhalení rýžových bílkovin dovážených z Asie, které jsou kontaminovány toxickými těžkými kovy, jako je olovo, kadmium a wolfram. Adams byl prvním vědcem, který zdokumentoval vysoké hladiny wolframu v superpotravinách. Objevil také více než 11 ppm olova v dováženém prášku mangostanu a vedl jednání s cílem uzavřít dobrovolnou dohodu v celém odvětví o omezení těžkých kovů v rýžových bílkovinových produktech.

Kromě své laboratorní práce je Adams také (neplaceným) výkonným ředitelem neziskového spotřebitelského wellness centra (CWC), organizace, která přesměrovává 100% svých darů na granty na programy, které učí děti a ženy, jak pěstovat vlastní jídlo nebo výrazně zlepšit jejich nutriřní hodnotu. Prostřednictvím neziskové CWC zahájil Adams také program Nutrition Rescue, program, který věnuje nezbytné vitamíny lidem v nouzi.

Na pozadí vědecké a softwarové technologie je Adams původním zakladatelem technologické společnosti e-mailových zpravodajů známých jako Arial Software. Díky svým technickým zkušenostem spojeným s láskou k přirozenému zdraví vyvinul Adams a nasadil systém pro správu obsahu, který v současné době řídí NaturalNews.com. Také vytvořil statistické algoritmy na vysoké úrovni, které slouží SCIENCE.naturalnews.com, což je obrovský výzkumný zdroj, který obsahuje více než 10 milionů vědeckých studií.

 

 

Každá nemoc je způsobena narůstající jedovatostí lidského organismu.

Více úžasný:

MUDr. Henry Bieler

Cílem medicíny je předcházení nemocí a prodloužení zdravé dlouhověkosti. Ideálem medicíny je odstranit mít potřebu lékaře.

MUDr. William J. Mayo

 

 

TŘI UNIKÁTNÍ EXTRAKTY

Z DUANWOOD RED REISHI

          EXTRAKT                 SPÓR

Nejsilnější extrakt z REISHI na českém trhu!!!100% spórový prášek z Duanwood Red Reishi!!!

 

TRITERPEN MAX

Extrakt s vysokým obsahem triterpenoidů. Více než 20 triterpenoidů%!
 

220+ zkušeností

s DUANWOOD REISHI ZDE

ZDE ROSTE NEJÚČINNĚJŠÍ REISHI

DUANWOOD RED REISHI

zdroj výše nejúčinnějších extraktů

Video z návštěvy Čechů u pěstitelů Duanwood Red Reishi v Číně, v horské oblasti Jiangshan

 

FAKTA O REISHI,

MYKOLOGIE, HISTORIE, PĚSTOVÁNÍ, ÚČINNÉ LÁTKY, JAK JE TO S JEJÍ KVALITOU?

 

 

 

 CORDYCEPS, EXTRA SILNÝ

NEJVYŠŠÍ MNOŽSTVÍ ÚČINNÝCH LÁTEK

127+ ZKUŠENOSTÍ

ZDE

Nejsilnější Cordyceps na českém trhu!!!

100% Sibiřská Čaga
Betaglucan MaxCellHlíva ústřičná

 

 

JAREK NOHAVICA

ZADEK JAK ŽOK

A přece nakonec - ÚSPĚŠNÁ LÉČBA

 

Jak platné v roce 2020