Koloidní stříbro: Vymazané z učebnic, neboť léčilo nemoci od syfilisu, tuberkulózy až po ebolu

Paul Fassa

Slyšeli jste už o někom, koho "spaluje" zevnitř? Nazývá se to Stevens-Johnsonův syndrom (SJS) a je to velice nepříjemné onemocnění.

Na celém těle se začnou tvořit puchýře až do té míry, že oběť SJS třeba léčit jako oběť popálenin. A nejčastěji vzniká jako nepříznivý vedlejší důsledek léčby běžnými antibiotiky.

Dr. Joshua Zeichner, profesor dermatologie v manhattanské nemocnici Mount Sinai, k tomu řekl:

"Ve skutečnosti nejste popálení opravdu, dochází však k tomu, že máte narušenou funkci kožní bariéry." Vysvětlil, že se epidermis odděluje od dermis. Dr. Zeichner dodal, že k reakcím SJS dochází nejčastěji po antibiotikách a "naneštěstí nevíme nijak předpovědět, u koho tento druh reakce nastane".

Jedná se o "úžasný" vedlejší účinek, že?

Proč je dobré se vyhnout farmaceutické ruletě

Kdy vás naposledy testovali na intoleranci antiobiotík, či jak říkají lékaři na alergii? Namísto toho se vás stručně zeptají: "Jste alergičtí na nějaké léky?"

Zvláštní! Očekávají od vás, že máte vědět, na který ze stovek léků na trhu jste "alergičtí", ačkoli jste třeba žádný z nich nikdy neměli?

Pokud se chcete vyhnout nepříznivým účinkům, měla by vaše odpověď znít: "na všechny", protože mnohem lépe by vám pomohlo koloidní stříbro.

Nadměrné používání farmaceutických antibiotik způsobilo, že mnohdy již nejsou účinné, o čem farmalobby mlčí. Na některé bakterie nezabírají ani tzv. pancéřová antibiotika. Je to způsobeno tím, že mikroby se snadněji přizpůsobí složitým syntetickým chemickým směsím než jednoduchému zabijáku mikrobů, jako je koloidní stříbro.

Vypadá to jako snaha přehlížet koloidní stříbro a udržovat iluzi, že jen oni jediní vědí jak vyléčit rýmu.

Existuje mnoho nepublikovaných zpráv o ošklivých vedlejších účincích, někdy chronických a vážných, jindy subklinických, které jsou důsledkem užívání údajných zachránců života od farmaceutického průmyslu.

Obzvlášť to platí pro fluorochinolonové řady antibiotik. Zvláště americké televizní stanice zveřejnily záběry o jejich hrozných účincích.

Trvalé následky i jen krátkodobého užívání antibiotik

Tyto bolestivé, oslabující účinky mnoha antibiotik však nejsou jen dočasné. Několika lidí stálo hodně námahy znovu se vrátit k normálnímu životu, zatímco jiní trpěli dál, nebo spáchali sebevraždu.

Fluorochinolony se používají k léčbě bakteriálních infekcí v takových případech, kdy se tradiční antibiotika prokáží jako neúčinné.

Fluorochinolony jsou dostatečně silné k léčení extrémních případů nemocí a onemocnění, způsobených například antraxem a na léčení takových vážných nemocí, jako jsou mor či bakteriální pneumonie (zápal plic).

V mnoha případech jsou rizika spojená s užíváním fluorochinolonů větší, než jejich samotný léčící účinek. Proto se jejich podávání dá považovat za neodůvodněné. Lékaři by je měli používat pouze jako absolutně poslední řešení a i to jen za zvláštních okolností.

Americký úřad pro potraviny a léčiva (FDA) nedoporučuje používání fluorochinolonů k léčbě běžných onemocnění, jako je bronchitida, infekce horních cest dýchacích a infekce močových cest v případě, že tam nejsou žádné komplikace.

Takové onemocnění se podle jejich doporučení mají léčit pouze obyčejnými antibakteriálními léčivy proto, aby se pacient vyhnul rizikům, které s sebou přináší užívání fluorochinolonů.

A čím vás budou strašit ohledně koloidního stříbra?

Část médií však dále hovoří o "modrém muži", který každodenně dlouhá léta užíval nadměrné dávky doma připraveného koloidního stříbra, až u něj vznikl vzácný trvalý stav kůže zvaný argyrie.

Čemu se v tomto případě nevěnuje pozornost, je fakt, že modrý muž, nebo také "taťka Šmoula", si vyráběl formu koloidního stříbra obsahující příliš velké částice stříbra.

Při vlastní výrobě koloidního stříbra je totiž nutné dodržet jisté zásady, jako například správné napětí mezi elektrodami, aby byly uvolněné částice stříbra té správné velikosti.

Přesto byl jako výstraha uveden člověk jinak zdravý a celé roky nebyl ani nachlazený. Zemřel po šedesátce na selhání srdce a mrtvici.

Tento druh negativních zpráv o koloidním stříbře si nejvíce vychutnávají na Wikipedii a dalších publikačních výstupech nakloněných farmaceutickému průmyslu. Tyto média jsou totiž primárně naladěny proti přírodní léčbě a lidé trpící negativními důsledky farmaceutických antibiotik je příliš nezajímají.

Pokud nechcete kupovat koloidní stříbro z obchodu, můžete si vyrábět vlastní. Na internetu se na tento účel dají sehnat příslušné sady. Každopádně odborně vyrobené koloidní stříbro není až tak drahé, přičemž i při aplikaci na pleť je úžasné.

Právníci, vymáhající odškodné při pochybeních zdravotní péče, nežaluje prázdné ambulance

Právnická firma Greg-Jones se specializuje na soudní stíhání farmaceutických společností jménem obětí postižených nepříznivými účinky léků.

O Stevens-Johnsonově syndromu (SJS) a blízké sestřenici tohoto onemocnění, toxickou epidermální nekrolýzou (TEN), dalším vedlejším účinku mnoha léků a antibiotik farmaceutického průmyslu, říká firma toto (vybrané z webové stránky firmy Greg-Jones):

  • úmrtnost při Stevens-Johnsonově syndromu je 5%,
  • toxická epidermální nekrolýza může být smrtelná až u 50% pacientů,
  • s SJS / TEN souvisí více než 200 léků, zejména antiepileptika, NSAID (nesteroidní antiflogistika), peniciliny a sulfonamidová antibiotika.
  • Firma Stevens-Johnson si účtuje poplatek až tehdy, když případ vyhraje. Musí si tedy věřit, že budou úspěšní. A nejeden lékař už uveřejnil zprávu o množství úmrtí způsobených správně předepsanými léky.

Jedním z těchto lékařů je Dr. Barbara Starfieldová, která 26. července 2000 v časopise Journal of the American Medical Association prozradila, že jen americký zdravotnický systém zabíjí ročně 225 000 lidí - 106 000 z nich jako přímý následek nesprávně předepsaných farmaceutických léků. Ukázalo se, že jde o opatrné, nízké číslo.

Ještě více vyráží dech zpráva sestavená v roce 2003 Dr. Carolyn Dean, nazvaná "Smrt způsobená současnou medicínou", která uvádí mnohem vyšší roční míru úmrtí.

Nejnovější vydání její knihy Smrt způsobená současnou medicínou uvádí současnou míru úmrtí milion ročně, opět v důsledku nesprávně předepsaných syntetických léků.

Lékařská mafie je správné označení pro monopol alopatické medicíny, který lže o takzvaných "alternativních" medicínách léčících bez nebezpečných vedlejších účinků, přičemž propaguje své škodlivé syntetické léky.

Závěr

Jediným varováním při aplikaci koloidního stříbra je, že pokud ho užíváte orálně, měli byste pár hodin předtím užít probiotikum, protože koloidní stříbro likviduje nejen patogeny, ale i některé prospěšné bakterie.

Několik odborných zdrojů tvrdí, že to není nezbytné tehdy, pokud jej inhalujete pomocí rozprašovače, nebo jej držíte pod jazykem v rámci podjazykové aplikace, a potom jej vyplivnete. Obě tyto techniky totiž obcházejí střeva.

Zdroj: lightonconspiracies.com

Tisková zpráva Univerzity Palackého v Olomouci - 07.2013

Významný krok pro řešení velkého medicínského problému, jímž je stoupající odolnost bakterií vůči léčbě antibiotiky, učinili vědci Lékařské a Přírodovědecké fakulty Univerzity Palackého. Prokázali, že účinnost antibiotik zvyšuje přidání sloučeniny stříbra, případně mikročástic či nanočástic tohoto kovu. Antibiotika v kombinaci se stříbrem se pak mohou využívat v nižších dávkách a účinkují i na bakterie, které byly dříve na antibiotika rezistentní. Účinek lze prokázat i při podstatně nižších koncentracích antibiotika.

Přínos je především v tom, že antibiotika s příměsí stříbra opětovně vykazují antibakteriální účinek i vůči takovým bakteriím, na něž antibiotikum bez této příměsi nezabíralo nebo bylo účinné jen zčásti

Bude tento poznatek trvale zapomenut? Určitě ne.

AGE, array( 'columnName' => 'gui_pages.wsw4', )); ?>

Každá nemoc je způsobena narůstající jedovatostí lidského organismu.

Úžasný: MUDr. Henry Bieler

 

 

NEJPOPULÁRNĚJŠÍ ČLÁNKY

 

       NOVĚ PUBLIKOVANÉ ČLÁNKY

           BŘEZEN 2024 -31 článků

           DUBEN 2024 - 23 článků

 

Nejlepší DIETY pro celkové zdra ví v roce 2024 - středomořská, DASH a MIND - U.S. News & World Report

  

100% REISHI - houba mládí a zdravé dlou h ověkosti - 3 unikátní, bezkonkurenční extrakty

31 důvodů proč se NENECHÁM OČKOVAT - izraelský rabín Chananya Weisman

Dr. Peter  McCullough: Jak přírodně DETOXIKOVAT tělo PO OČKOVÁNÍ mRNA vakcínou (protokol) - video

  Devastující efekt pro zdraví - glutaman sodný, aspartam a další excitotoxiny

Jak se přírodní cestou uzdravit z chronické Boreliózy, Chlamydiózy, EB virózy... únavového syndromu

CORDYCEPS - silná imunita a nárůst energie

Překyselené tělo: začátek vážné nemoci

ZVRÁCENÍ POSTUPU DIABETU 2. typu začíná u ignorování běžných doporučení, MUDr. Sarah Hallbergová - video

Protokol pro prevenci pro uzdravené klienty - Ing. Zdeněk Rozehnal

BOSWELIA serrata (kadidlo) - jeden z nejsilnějších přírodních léků Matky Země

Tibetská houba, tibetské krystaly a kombucha - darování, prodej

Léčte záněty a ne Cholesterol, MUDr. Marc Sircus

100% ČAGA ze Sibiře, nejvyšší množství účinných látek garantující Certifikát 

Mamografie způsobuje rakovinu prsu, MUDr. Ben Johnson, M.D., N.M.D., D.O.

Účinný lék na rakovinu plic na Kubě, proč ho mít nemůžeme? Leif Davenport

Artróza - kmenové buňky - Podvod!

Lékaři se sami uzdravili z Roztroušené sklerózy, prof. George Jelinek, dr. Terry Wahlsová

Jak se skutečně zdravě stravovat...

Proč průběžně a jak detoxikovat tělo

  PROTINÁDOROVÝ účinek extraktů z REISHI a CORIOLUSU na úrovni klinických studií

Žaloba na farmaceutické korporace, MUDr. Matthias Rath

Koloidní stříbro - účinné přírodní antibiotikum, hustoty koloidního stříbra, doporučené dávkování

 

  Odstranění rtuti, hliníku a dalších toxinů z těla, včetně p revence - MUDr. Dietrich Klinghardt

Zblblo již lidstvo natolik, že se nechá obelhat pohádkami o vražedném oxidu uhličitém?

Jak na Parkinsona? Glutathionem, Hericiem a odstraněním neurotoxinů Chlorellou

    Zkušenosti klientů s Úspěšnou léčbou především boreliózy, chlamydiózy, únavového syndromu...

 

Proč my máme potravinové alergie, přičemž je naši prarodiče neměli?

 

OVĚŘENÉ PŘÍRODNÍ PŘÍPRAVKY

Cílem správné medicíny je předcházení nemocí a prodloužení zdravé dlouhověkosti. Ideálem medicíny je odstranit mít potřebu lékaře.

MUDr. William J. Mayo

 

 

TŘI UNIKÁTNÍ EXTRAKTY

Z DUANWOOD RED REISHI

Za  účinné  se  z  Reishi  považují  pouze  kvalitně  provedené  a  čisté  extrakty,  které  mají  dobrou  biologickou  dostupnost  a  jsou  zbavené  nestravitelného  chitinu;  nelze  tedy  použít  pouhý  prášek  z  usušené  houby.

 

          EXTRAKT                 SPÓR

Nejsilnější extrakt z REISHI na českém trhu!!!100% spórový prášek z Duanwood Red Reishi!!!

 

TRITERPEN MAX

Extrakt s vysokým obsahem triterpenoidů. Více než 20 triterpenoidů%!

ZDE ROSTE NEJÚČINNĚJŠÍ REISHI

DUANWOOD RED REISHI

zdroj výše nejúčinnějších extraktů

Video z návštěvy Čechů u pěstitelů Duanwood Red Reishi v Číně, v horské oblasti Jiangshan

 

FAKTA O REISHI,

MYKOLOGIE, HISTORIE, PĚSTOVÁNÍ, ÚČINNÉ LÁTKY, JAK JE TO S JEJÍ KVALITOU?

 

 

 

 CORDYCEPS, EXTRA SILNÝ

NEJVYŠŠÍ GARANTOVANÉ MNOŽSTVÍ ÚČINNÝCH LÁTEK - CERTIFIKÁT COA

Nejsilnější Cordyceps na českém trhu!!!

CORDYCEPS - video

100% Sibiřská Čaga

ČAGA - video

HERICIUM - video

 

  BETAGLUKAN           HLÍVA

        extrakt               extrakt

Betaglucan MaxCellHlíva ústřičná

BETAGLUKAN - video

 

    KURKUMIN            AŠVAGANDA

        extrakt                    extrakt

Betaglucan MaxCellNejsilnější Ašvaganda na Českém trhu

ASHWAGANDHA - video

 

RDESNO             ANNONA

extrakt                  extrakt

Vysoce účinný extrakt z listů

 

ČAGA - video

Z ověřených dat vyplývá, že člověk, který covid prodělal, je třináckrát lépe chráněn, než člověk, který má dvě dávky vakcíny.

prof. Jiří Beran, 13.11.2021

prof. Jiří Beran, 15.11.2021

 

TEČKOVANÝ PŘÍBĚH

"NEVĚŘÍM UŽ BÍLÝM PLÁŠŤŮM, ALE LIDEM"

medicinský inženýr

JURAJ Orság


 

TEČKOVANÉ PŘÍBĚHY

dokument z 31. srpna 2022

Nadační fond Svědomí Národa

 

KUBEK 2009

 

DOKUMENT ČT 2

BYZNYS V BÍLÝCH PLÁŠTÍCH

DOKUMENT ČT 2

ŠKODLIVOST MOBILNÍCH SÍTÍ

             TEST

BARVOSLEPOSTI

 

 

ROK SI NIČÍME IMUNITU,

možná i proto je tolik nemocných, říká česká vědkyně, vedoucí týmu Centra buněčného a tkáňového inženýrství FN u sv. Anny...

doc. RNDr. Irena Koutná, Ph.D.

Aktualizovaný jmenný seznam s portovců zemřelých od 1.1.2021 do 31.12.2023 v souvislosti s "vakcinací" na covid

Ú MRTÍ - 1480

SRDEČNÍ ZÁSTAVY - 2107

   PATOLOG dr. Ryan Cole oprávněně VAROVAL

 

RENOMOVANÝ PATOLOG   dr. RYAN COLE - přednáška

ALARMUJÍCÍ EFEKT  covid (spike) injekcí (mRNA) na mozek, srdce, ledviny a ostatní orgány

  • Spousta lidí postrádá enzym, který rozkládá RNA
  • Naprosto porušujeme Norimberský kodex z roku 1947...

český dabing - 17:08

Lékařský summit, San Antonio, Texas, USA - 27.7.2021

 

AMERICA´S FRONTLINE DOCTORS

POSTAVIT SE NA ODPOR

 

FRONTLINE NEWS

 

 

ZAČNĚTE U SEBE

ZÁKLADEM ZDRAVÍ JE PREVENCE S NÁVRATEM K PŘÍRODĚ

Doporučuji:

každé ráno cca 30 minut před snídaní

vypít cca 4 dcl vlažné čisté pramenité vody s citrónem (můžete přidat až půl lžičky jedlé sody) a pro posílení imunity a energie můžete použít dvojitý extrakt (1-2 kapsle) z

  a nejdříve po 15 minutách:

případně nejen pro psychiku:

pro střevo kvalitní probiotika:

  • kysané zelí, které si sami jednoduše vyrobíte POUZE VY! Pozor na "BRUSELSKÉ" kysané zelí! S éčkama
 

 

VÁLEK U MORAVCE V OVM

10. dubna 2022

NEHORÁZNĚ LŽE

 

 

Fakta nepřestávají existovat tím, že se o nich nesmí hovořit. Pravda je dcerou času

 

SVĚT SE ZBLÁZNIL

Toto je novodobá reklama na co?

MUDr. Anastasia Maria Loupis: Tento model je v ohrožení života