Proč je koloidní stříbro v nosním spreji skvělé pro podporu optimálního zdraví imunitního systému?

- Pixabay

Barbora Nová

Lidský nos je důležitý nejen pro čich, ale zejména pro dýchání. Ve skutečnosti odborníci tvrdí, že naše tělo je speciálně navrženo tak, aby upřednostňovalo a využívalo dýchání nosem oproti dýchání ústy (1).

Důvod, proč je dýchání nosem lepší než dýchání ústy, spočívá v tom, že nosní dutina je dobře vybavena k filtrování vzduchu, který vstupuje do těla. Tento filtrační proces je pro vaše celkové zdraví klíčový, protože vzduch, který dýcháte, s sebou nese spoustu cizorodých a potenciálně škodlivých částic, jako je prach, chemické škodliviny a alergeny. Příležitostně může být také nositelem patogenů, které mohou způsobit vážná onemocnění (2).

Na obranu proti těmto hrozbám se přímo za nosem nachází část imunitního aparátu vašeho těla, která ochranně vystýlá nosní průduchy a dutiny. Toto ústrojí, které patří k vašemu slizničnímu imunitnímu systému, se zabývá filtrováním a usnadňováním odstraňování škodlivých látek, které se dostanou do nosu.

Protože se jedná o jednu z prvních obranných linií vašeho těla, potřebujete, aby tento stroj fungoval efektivně a optimálně. Nejlepším způsobem, jak podpořit svůj slizniční imunitní systém, je udržovat čisté a zdravé dutiny a nosní průduchy.

Váš nosní slizniční imunitní systém a jeho fungování

Říká se, že váš slizniční imunitní systém je největší složkou celého imunitního systému. Předpokládá se, že se vyvinul proto, aby poskytl tělu silnější obranu proti hrozbám v jejich hlavních vstupních bodech (3).

Protože se tato místa vstupu nacházejí po celém vašem těle, jsou jednotlivé složky vašeho slizničního imunitního systému anatomicky vzdálené a fyziologicky na sobě nezávislé. Tyto složky existují ve formě sliznic, které se nacházejí na vnitřní straně vašich střev, urogenitálního traktu, nosohltanu a dalších částí vašeho dýchacího systému (4).

Sliznice pomáhají nosním dutinám a nosním průduchům filtrovat vzduch, který dýcháte, tím, že produkují hlen, lepkavou, želatinovou hmotu, kterou produkují buňky ve sliznicích. Hlavní funkcí hlenu je zachycovat mikroby, alergeny a další cizorodé látky, aby se nemohly šířit vaším tělem a způsobit vám onemocnění (5).

Podle studie publikované v časopise Current Allergy and Asthma Reports obsahuje hlen řadu molekul souvisejících s imunitním systémem, které pomáhají bránit vaše dýchací cesty před hrozbami (6). Hlen také promazává nosní cesty, což nejen pomáhá udržovat nos vlhký, ale také umožňuje vašemu slizničnímu imunitnímu systému zbavovat se hrozeb efektivněji.

Protože hlen slouží jako síť, která zachytí všechny potenciálně škodlivé látky, které vdechnete, je vylučování hlenu důležité pro vyloučení hrozeb z vašeho těla. Pohyb hlenu usnadňují drobné chloupky zvané řasinky, které lemují vaši nosní sliznici (7).

Řasinky jsou stejně jako hlen součástí systému filtrace vzduchu v nose. Hlavním úkolem těchto drobných chloupků je čistit nosní dutiny a nosní průduchy a pomáhat hlenu v cestě těmito dutinami (8). Mazání zajišťované hlenem je důležité pro normální funkci řasinek, protože řasinky pracují efektivněji, když jsou vaše nosní průchody zvlhčené tenkou vrstvou hlenu.

Jakmile hlen projde dutinami, odtéká do nosních průduchů a do zadní části krku, kde je spolknut. Hlen nakonec skončí v žaludku, kde jsou potenciálně škodlivé mikroby, které obsahuje, neutralizovány žaludeční kyselinou. Odumřelé buňky a zbytky nesené hlenem jsou v žaludku také recyklovány (9).

Kromě ochranné funkce svého sekretu, hlenu, váš slizniční imunitní systém také brání nosní sliznice před hrozbami produkcí protilátek. Studie ukazují, že nosní sekret obsahuje vysoké koncentrace imunoglobulinu A (IgA), imunitního proteinu, který přispívá k vaší odolnosti vůči infekcím (10).

Ačkoli IgA není schopen zabíjet mikrobiální patogeny, dokáže zabránit bakteriím a toxinům, aby se přichytily na epiteliální buňky - buňky, které tvoří tkáň pokrývající povrch vašich cév a orgánů (11, 12). IgA může také blokovat vstřebávání cizorodých látek a může se bránit proti široké škále patogenů.

Vzhledem k tomu, že vaše dutiny a nosní průchody hostí některé složky vašeho slizničního imunitního systému, je udržování jejich zdraví nejlepším způsobem, jak podpořit přirozenou obranyschopnost vašeho těla. Nosní sprej vám k tomu může poskytnout snadný prostředek, protože dokáže dodávat látky s prospěšnými vlastnostmi přímo do vašich nosních průchodů a dutin.

Používání nosního spreje je také jedním z nejlepších a nejúčinnějších způsobů, jak udržet vnitřní stranu nosu čistou a zdravou. A pokud je nosní sprej složen ze silných přírodních složek, které mají vlastnosti podporující imunitu, může vám také pomoci udržet zdravý a optimálně fungující imunitní systém nosní sliznice.

Nejlepší přírodní složky pro podporu zdravého slizničního imunitního systému

Již tisíce let lidé používají přírodní produkty, jako je stříbro a esenciální oleje, k podpoře optimálního zdraví a pohody. Zejména stříbro se používalo k léčebným účelům, zejména pro jeho schopnost podporovat přirozené hojení. Stříbro se kdysi používalo také k přirozenému čištění ran (13, 14).

Stejně jako stříbro mají i esenciální oleje dlouhou historii používání jako přírodní léčebné prostředky. Staří Egypťané, Číňané a Indové jako první používali tyto aromatické oleje k výrobě mastí a k podpoře přirozených hojivých schopností organismu. Moderní studie také odhalily, že některé z těchto olejů obsahují prospěšné složky, které mohou podpořit optimální zdraví imunitního systému (15).

Stříbro a esenciální oleje jsou díky svým přirozeným čisticím a imunitu podporujícím vlastnostem ideálními složkami pro zcela přírodní nosní sprej, který má nejen pomoci vyčistit vaše dutiny a nosní průduchy, ale také podpořit zdravé funkce imunitního systému nosní sliznice.

Zde jsou nejlepší složky nosního spreje na podporu imunity a jejich účinek:

Koloidní stříbro

Koloid je tekutá směs, která v sobě rovnoměrně rozděluje určité částice (16). Vědci se domnívají, že když je stříbro suspendováno v roztoku, stává se ještě užitečnějším, protože vlhkost spouští řetězovou reakci, která vyvolává uvolňování stříbrných iontů částicemi stříbra (17).

Podle australských vědců jsou stříbrné ionty v koloidním stříbře zodpovědné za jeho přirozené čisticí a imunitu podporující vlastnosti a také za jeho schopnost podporovat přirozenou schopnost těla hojit se (18).

Studie buněčných kultur také ukazují, že koloidní stříbro je účinné proti široké škále hrozeb (19). Díky své účinnosti a ochranným účinkům je koloidní stříbro vynikající složkou, která se přidává do lokálních čisticích roztoků a nosních sprejů.

O bezpečnosti a účinnosti koloidního stříbra svědčí i to, že mnoho lékařských produktů, které se dnes používají v klinické praxi, je vyrobeno s použitím stříbra. Mezi příklady patentovaných výrobků s obsahem stříbra patří implantáty určené k řízenému uvolňování iontů stříbra, topické gely pro boj s kožními hrozbami a obvazy na rány, které využívají ionty stříbra k urychlení přirozeného hojení (20).

Bergamotový esenciální olej

Bergamotový esenciální olej je jednou ze silných přírodních látek, které dobře spolupracují s koloidním stříbrem. Tento esenciální olej, známý pro svou výraznou citrusovou vůni, se hojně používá v přípravcích pro osobní hygienu. Bergamotový éterický olej obsahuje účinnou rostlinnou chemickou látku zvanou kamfen, která je známá svým chladivým účinkem při vdechování. Bergamotový éterický olej má také antioxidační vlastnosti, které mohou podpořit imunitní systém nosní sliznice (21).

Eukalyptový esenciální olej

Dalším silným olejem, který se dobře hodí jako složka nosních sprejů, je eukalyptový éterický olej. Eukalyptový éterický olej, který si mnozí oblíbili pro jeho svěží vůni připomínající mátu, je známý také tím, že podporuje dýchací cesty, a proto se často používá jako domácí prostředek a v aromaterapii.

Inhalace eukalyptového esenciálního oleje údajně pomáhá při ucpaném nosu, a to díky působení jeho aktivní složky cineolu (eukalyptolu). Studie publikovaná v časopise Molecules uvádí, že cineol může pomoci vyčistit dutiny a nosní průduchy a podpořit zdravé funkce sliznic (22).

Citronový esenciální olej

Citronový esenciální olej získaný z kůry čerstvých citronů je dalším běžným domácím prostředkem, který vám může pomoci udržet zdravé dutiny a nosní cesty. Citronový esenciální olej je také univerzální složkou, kterou můžete použít k výrobě netoxických čisticích a dezinfekčních roztoků.

Stejně jako bergamot obsahuje tento vonný olej antioxidanty, které mohou podpořit optimální funkce imunitního systému vaší nosní sliznice. Jako bonus působí citronový éterický olej při inhalaci uklidňujícím účinkem a bylo prokázáno, že podporuje normální dýchání (23).

Rozmarýnový esenciální olej

Rozmarýnový éterický olej je univerzální olej s dřevitou vůní a silnými antioxidačními vlastnostmi. Je také považován za jeden z nejlepších přírodních prostředků na odblokování ucpaných dutin (24).

Podle studie publikované v časopise Journal of Functional Foods obsahuje rozmarýnový esenciální olej množství rostlinných sloučenin, které mohou podpořit zdravé funkce imunitního systému nosní sliznice (25). Rozmarýnová silice obsahuje také cineol, o kterém je známo, že podporuje zdravou tvorbu hlenu (26).

Esenciální olej z čajovníku

Tea tree olej, známý také jako melaleukový olej, je účinný olej, který byl po staletí používán domorodci v Austrálii jako přírodní prostředek na drobné kožní problémy a na podporu zdraví nosní sliznice. Dnes se hojně používá jako složka mnoha produktů péče o pleť (27).

Podle studií má olej z čajovníku mnoho prospěšných vlastností, díky kterým poskytuje nejen úlevu od ucpaného nosu, ale také neocenitelnou podporu imunitního systému (28).

Tymiánový esenciální olej

Esenciální olej z tymiánu, který má dlouhou historii používání v tradiční medicíně, má přirozené čisticí a imunitu podporující vlastnosti, díky nimž je skvělým doplňkem zcela přírodního složení nosního spreje (29). Studie ukazují, že biologická aktivita jeho aktivní složky, thymolu, může také podpořit optimální zdraví imunitního systému (30).

Více:

OVĚŘENÉ PŘÍRODNÍ EXTRAKTY

S CERTIFIKÁTY

Níže uvedené nejúčinnější přírodní přípravky s ochrannou známkou Superionherbs sice mohou velice dobře účinkovat, nicméně je vhodné souběžně začít u sebe, protože chronické obtíže mají zpravidla tyto společné jmenovatele:

Jedině ochranná známka "Superionherbs" garantuje množství účinných látek v níže uvedených extraktech a samozřejmě u každé šarže.

Reishi extrakt, Reishi spór a Reishi Triterpen Max

Reishi extrakt, Reishi spór a Reishi Triterpen Max
Reishi (čínsky Ling Zhi) a její užívání, uvádějí staré čínské spisy z doby už před více než 2 400 lety. Tato vzácná houba je také nazývaná latinsky Ganoderma lucidum, v překladu "božská houba...

Cordyceps sinensis

Cordyceps sinensis
Cordyceps je velice specifická cizopasná houba, která roste od nepaměti pouze v horských oblastech Číny a Tibetu. Pro své specifické účinky je v čínské medicíně především Cordyceps sinensis používán...

Sibiřská Čaga

Sibiřská Čaga
Čaga, dřevokazná houba se živí šťávami stromů, především z břízy, jilmu, jeřabiny, jasanu, ale nejvyšší léčivé účinky má houba Čaga rostoucí na břízách. Ideální sběr je na podzim a na jaře, kdy má...

Hericium erinaceus

Hericium erinaceus
Hericium je poměrně vzácná houba, která svým tvarem připomíná mořský korál. Roste paraziticky především na tvrdém dřevě dubů a buků, přičemž roste zejména v jihovýchodní Asii. Na našem území ji...

Coriolus versicolor (Outkovka pestrá)

Coriolus versicolor (Outkovka pestrá)
- na konci stránky: "Klinické studie s Coriolusem u onkologických pacientů" Coriolus versicolor nebo-li čínsky YunzhiYunzhi je druhem dřevokazné houby, která je již celá staletí využívá v tradiční...

Shiitake

Shiitake
Shiitake (lat. Lentinus edodes), česky Houževnatec jedlý je uznávaný přírodní prostředek jako Reishi, Cordyceps, Hericium a Sibiřská Čaga. Jejími hlavními aktivními komponenty jsou polysacharidy...

Hlíva ústřičná

Hlíva ústřičná
V posledních desetiletích se základní výzkum věnuje daleko podrobněji než kdykoli jindy komlexnějšímu složení a biologickým účinkům hlívy ústřičné a jejím jednotlivým složkám. Na základě výsledků...

Agaricus

Agaricus
Agaricus blazei Murill, česky žampion brazilský Agaricus blazei Murrill je jedlá brazilská houba s nízkým obsahem kalorií a velkým množství živin. Pochází z malé brazilské vesnice jménem Piedade...

BetaGlukan Maxcell (s Resveratrolem a Acerolou)

BetaGlukan Maxcell (s Resveratrolem a Acerolou)
Beta glukany 1,3/1,6D jsou přírodní polysacharidy nacházející se také v buněčných stěnách kvasinek rodu Saccharomyces cerevisiae a všech medicinálních hub. Obsažené beta-glukany jsou získávány...

C-Max komplex (Camu camu s quercetinem)

C-Max komplex (Camu camu s quercetinem)
Synergická kombinace extraktu z plodů ze stromu Camu Camu a quercetinu s maximální vstřebatelností vitamínu C. Camu Camu Camu Camu je nízký malý strom rostoucí divoce podél řek v oblastech...

Ashwagandha

Ashwagandha
(Ashwagandhá – witánie snodárná – witánie uspávající – Withania somnifera) je polokeř, který dorůstá do výšky 1 - 1,5 metru. Původem je ze severozápadní Indie. Roste také v severní Africe a na...

Kurkumin (fytosomální extrakt), italský patent

Kurkumin (fytosomální extrakt), italský patent
10 prokázaných zdravotních přínosů kurkuminu Koření známé jako kurkuma je možná nejúčinnějším existujícím doplňkem stravy. Mnoho kvalitních studií ukazuje, že kurkuma má zásadní přínosy pro vaše...

Rdesno mnohokvěté - He shou wu

Rdesno mnohokvěté - He shou wu
Che-šou-wu (He Shou Wu) je v asijské bylinné medicíně jednou z nejpopulárnějších a nejvíce ceněných posilujících bylin. He-šou-wu je zpracovaná kořenová hlíza rostliny Polygonum multiflorum (rdesno...

Graviola - Annona

Graviola - Annona
Extrakt z listí ze stromu Graviola - přirozený zabiják rakovinových buněk – 10.000 krát silnější než chemoterapie A proč to nevíme? Je to proto, protože určité velké korporace chtějí dostat zpět...

Maca

Maca
Maca, přezdívaná jako peruánský ženšen nebo peruánská viagra roste v jihoamerických Andách, vyskytuje se ve výškách kolem 4000 metrů n.m. a odolává až mrazům -20°C, stejně jako žáru slunce. Vzhledem...

Chitomax

Chitomax
Princip působení Chitomaxu: Je známo, že viskózní vláknina a zejména chitosan působí na metabolismus tuků, snižuje vstřebávání cholesterolu ze stravy a váže se na žlučové kyseliny, a tím snižuje...

Fenuprim

Fenuprim
chitomax + bylinky + kyselina alfalipoová FENUPRIM – jedinečná kombinace pěti přírodních látek, synergicky působících, která vám může pomoci při formování vaší postavy. Pro většinu lidí jsou právě...

Dračí krev

Dračí krev
Dračí krev – Dragons blood Když se v amazonské džungli někdo poraní, škrábne nebo je pokousán hmyzem, někdy můžete vidět jak mačetou sekne do jednoho druhu stromu a temně rudou pryskyřici si kápne do...

Danshen Q10 cardio

Danshen Q10 cardio
Danshen Q10 cardio Synergická kombinace extraktů a mikroživin pro normální funkci srdce. Kombinace extraktu z kořene Danshen, koenzymu Q10, vitamínu E a thiaminu je synergická kombinace – působení...

Šafrán

Šafrán
Saffron – Brain and Neuro balancer Přírodní doplněk stravy určený ke zmírnění stresu, zlepšení nálady a zvýšení pocitu pohody. Obsahuje unikátní synergicky působící kombinaci patentovaného extraktu...

Ostropestřec mariánský (fytosomální extrakt), italský patent

Ostropestřec mariánský (fytosomální extrakt), italský patent
Silybin Phytosome® – silibinin s vysokou vstřebatelností - novinka na ochranu a regeneraci jater Jaterní buňky odstraňují mj. z krve trávicího ústrojí baktérie, viry a jiné patogeny. Zdravá játra do...

Boswellia (fytosomální extrakt), italský patent

Boswellia (fytosomální extrakt), italský patent
Boswellia Phytosome® - novinka s vysokou vstřebatelností, s protizánětlivým a protibolestivým účinkem Boswellia serrata, česky kadidlovník pilovitý je středně velký strom z čeledi březulovitých. Jeho...

S-Acetyl-L-Glutathion

S-Acetyl-L-Glutathion
Glutathion je nejsilnější antioxidant, který vytváří tělo, přičemž S-acetyl-L-Glutathion je nejpokročilejší formou biologicky dostupného glutathionu. Jeho účinnost se rovná nitrožilnímu podávání...

NMN (nikotinamid mononukleotid)

NMN (nikotinamid mononukleotid)
Pokud vás zajímají inovace v oblasti stárnutí a dlouhověkosti, možná jste slyšeli o NMN, což je zkratka pro nikotinamid mononukleotid. Je to molekula, kterou vaše tělo vytváří přirozeně, ale někteří...

Supík - sirup pro DĚTI na podporu imunity - unikátní složení

Supík - sirup pro DĚTI na podporu imunity - unikátní složení
Unikátní kombinace vysoce kvalitních extraktů z hub a rostlin, doplněná o betaglukan vysoké čistoty (nad 80%) a vitamíny na podporu imunity. Devět složek synergicky spojených v blahodárný komplex na...

4x Instantní káva i s extrakty z hub Čaga, Cordyceps a Hericium

4x Instantní káva i s extrakty z hub Čaga, Cordyceps a Hericium
  KOHI-FOCUS SLOŽENÍ: Instantní káva 76,4 % (100% káva Arabica), Ashwagandha extrakt 10 %, Chaga extrakt 8 %, Tulsi extrakt 5 %, Sibiřský ženšen extrakt 0,5 % 100% Arabika, zklidňující...

Každá nemoc je způsobena narůstající jedovatostí lidského organismu.

Úžasný: MUDr. Henry Bieler

 

 

NEJPOPULÁRNĚJŠÍ STRÁNKY

 

       NOVĚ PUBLIKOVANÉ ČLÁNKY

         ČERVENEC 2024 - 16 článků

 

Zkušenosti klientů s Úspěšnou léčbou především boreliózy, chlamydiózy, únavového syndromu...

 

Nejlepší DIETY pro celkové zdra ví v roce 2024 - středomořská, DASH a MIND - U.S. News & World Report

  

100% REISHI - houba mládí a zdravé dlou h ověkosti - 3 unikátní, bezkonkurenční extrakty

31 důvodů proč se NENECHÁM OČKOVAT - izraelský rabín Chananya Weisman

Dr. Peter  McCullough: Jak přírodně DETOXIKOVAT tělo PO OČKOVÁNÍ mRNA vakcínou (protokol) - video

  Devastující efekt pro zdraví - glutaman sodný, aspartam a další excitotoxiny

Jak se přírodní cestou uzdravit z chronické Boreliózy, Chlamydiózy, EB virózy... únavového syndromu

CORDYCEPS - silná imunita a nárůst energie

Překyselené tělo: začátek vážné nemoci

ZVRÁCENÍ POSTUPU DIABETU 2. typu začíná u ignorování běžných doporučení, MUDr. Sarah Hallbergová - video

Protokol pro prevenci pro uzdravené klienty - Ing. Zdeněk Rozehnal

BOSWELIA serrata (kadidlo) - jeden z nejsilnějších přírodních léků Matky Země

Tibetská houba, tibetské krystaly a kombucha - darování, prodej

Léčte záněty a ne Cholesterol, MUDr. Marc Sircus

100% ČAGA ze Sibiře, nejvyšší množství účinných látek garantující Certifikát 

Mamografie způsobuje rakovinu prsu, MUDr. Ben Johnson, M.D., N.M.D., D.O.

Účinný lék na rakovinu plic na Kubě, proč ho mít nemůžeme? Leif Davenport

Artróza - kmenové buňky - Podvod!

Lékaři se sami uzdravili z Roztroušené sklerózy, prof. George Jelinek, dr. Terry Wahlsová

Jak se skutečně zdravě stravovat...

Proč průběžně a jak detoxikovat tělo

  PROTINÁDOROVÝ účinek extraktů z REISHI a CORIOLUSU na úrovni klinických studií

Žaloba na farmaceutické korporace, MUDr. Matthias Rath

Koloidní stříbro - účinné přírodní antibiotikum, hustoty koloidního stříbra, doporučené dávkování

 

  Odstranění rtuti, hliníku a dalších toxinů z těla, včetně p revence - MUDr. Dietrich Klinghardt

Zblblo již lidstvo natolik, že se nechá obelhat pohádkami o vražedném oxidu uhličitém?

Jak na Parkinsona? Glutathionem, Hericiem a odstraněním neurotoxinů Chlorellou

Proč my máme potravinové alergie, přičemž je naši prarodiče neměli?

 

OVĚŘENÉ PŘÍRODNÍ PŘÍPRAVKY

Cílem správné medicíny je předcházení nemocí a prodloužení zdravé dlouhověkosti. Ideálem medicíny je odstranit mít potřebu lékaře.

MUDr. William J. Mayo

 

 

TŘI UNIKÁTNÍ EXTRAKTY

Z DUANWOOD RED REISHI

Za  účinné  se  z  Reishi  považují  pouze  kvalitně  provedené  a  čisté  extrakty,  které  mají  dobrou  biologickou  dostupnost  a  jsou  zbavené  nestravitelného  chitinu;  nelze  tedy  použít  pouhý  prášek  z  usušené  houby.

 

          EXTRAKT                 SPÓR

Nejsilnější extrakt z REISHI na českém trhu!!!100% spórový prášek z Duanwood Red Reishi!!!

 

TRITERPEN MAX

Extrakt s vysokým obsahem triterpenoidů. Více než 20 triterpenoidů%!

ZDE ROSTE NEJÚČINNĚJŠÍ REISHI

DUANWOOD RED REISHI

zdroj výše nejúčinnějších extraktů

Video z návštěvy Čechů u pěstitelů Duanwood Red Reishi v Číně, v horské oblasti Jiangshan

 

FAKTA O REISHI,

MYKOLOGIE, HISTORIE, PĚSTOVÁNÍ, ÚČINNÉ LÁTKY, JAK JE TO S JEJÍ KVALITOU?

 

 

 

 CORDYCEPS, EXTRA SILNÝ

NEJVYŠŠÍ GARANTOVANÉ MNOŽSTVÍ ÚČINNÝCH LÁTEK - CERTIFIKÁT COA

Nejsilnější Cordyceps na českém trhu!!!

CORDYCEPS - video

100% Sibiřská Čaga

ČAGA - video

HERICIUM - video

 

  BETAGLUKAN           HLÍVA

        extrakt               extrakt

Betaglucan MaxCellHlíva ústřičná

BETAGLUKAN - video

 

    KURKUMIN            AŠVAGANDA

        extrakt                    extrakt

Betaglucan MaxCellNejsilnější Ašvaganda na Českém trhu

ASHWAGANDHA - video

 

RDESNO             ANNONA

extrakt                  extrakt

Vysoce účinný extrakt z listů

 

ČAGA - video

Z ověřených dat vyplývá, že člověk, který covid prodělal, je třináckrát lépe chráněn, než člověk, který má dvě dávky vakcíny.

prof. Jiří Beran, 13.11.2021

prof. Jiří Beran, 15.11.2021

 

TEČKOVANÝ PŘÍBĚH

"NEVĚŘÍM UŽ BÍLÝM PLÁŠŤŮM, ALE LIDEM"

medicinský inženýr

JURAJ Orság


 

TEČKOVANÉ PŘÍBĚHY

dokument z 31. srpna 2022

Nadační fond Svědomí Národa

 

KUBEK 2009

 

DOKUMENT ČT 2

BYZNYS V BÍLÝCH PLÁŠTÍCH

DOKUMENT ČT 2

ŠKODLIVOST MOBILNÍCH SÍTÍ

             TEST

BARVOSLEPOSTI

 

 

ROK SI NIČÍME IMUNITU,

možná i proto je tolik nemocných, říká česká vědkyně, vedoucí týmu Centra buněčného a tkáňového inženýrství FN u sv. Anny...

doc. RNDr. Irena Koutná, Ph.D.

Aktualizovaný jmenný seznam s portovců zemřelých od 1.1.2021 do 31.12.2023 v souvislosti s "vakcinací" na covid

Ú MRTÍ - 1480

SRDEČNÍ ZÁSTAVY - 2107

   PATOLOG dr. Ryan Cole oprávněně VAROVAL

 

RENOMOVANÝ PATOLOG   dr. RYAN COLE - přednáška

ALARMUJÍCÍ EFEKT  covid (spike) injekcí (mRNA) na mozek, srdce, ledviny a ostatní orgány

  • Spousta lidí postrádá enzym, který rozkládá RNA
  • Naprosto porušujeme Norimberský kodex z roku 1947...

český dabing - 17:08

Lékařský summit, San Antonio, Texas, USA - 27.7.2021

 

AMERICA´S FRONTLINE DOCTORS

POSTAVIT SE NA ODPOR

 

FRONTLINE NEWS

 

 

ZAČNĚTE U SEBE

ZÁKLADEM ZDRAVÍ JE PREVENCE S NÁVRATEM K PŘÍRODĚ

Doporučuji:

každé ráno cca 30 minut před snídaní

vypít cca 4 dcl vlažné čisté pramenité vody s citrónem (můžete přidat až půl lžičky jedlé sody) a pro posílení imunity a energie můžete použít dvojitý extrakt (1-2 kapsle) z

  a nejdříve po 15 minutách:

případně nejen pro psychiku:

pro střevo kvalitní probiotika:

  • kysané zelí, které si sami jednoduše vyrobíte POUZE VY! Pozor na "BRUSELSKÉ" kysané zelí! S éčkama
 

 

VÁLEK U MORAVCE V OVM

10. dubna 2022

NEHORÁZNĚ LŽE

 

 

Fakta nepřestávají existovat tím, že se o nich nesmí hovořit. Pravda je dcerou času

 

SVĚT SE ZBLÁZNIL

Toto je novodobá reklama na co?

MUDr. Anastasia Maria Loupis: Tento model je v ohrožení života