Domácí léčba lupénky

Ing. Zdeněk Rozehnal

Lupénka (psoriáza) je opakující se autoimunitní porucha, která postihuje 1,5–7 % osob v Evropě i v USA, což je například více než 7,5 milionů dospělých Američanů (1, 2).

Lupénka má tendenci vypadat růžově nebo červeně, obvykle se stříbřitě bílými šupinami, na těch, kteří mají světlou pleť. Na středních tónech pleti může vypadat lososově se stříbřitě bílými šupinami a na tmavších odstínech pleti může vypadat fialově a šupina šedá. Nebo se také může jevit jako tmavě hnědá a špatně viditelná (3).

I když lupénka ovlivňuje vaši pokožku, ve skutečnosti začíná uvnitř vašeho těla ve vašem imunitním systému.

Lupénka je stav, kdy se vaše T-buňky, typ bílých krvinek, mohou stát nadměrně aktivními a produkovat další imunitní markery, které mohou způsobit zánětlivou reakci na kůži. Reakce na kůži se projevuje ve formě stříbřitě bílé šupiny v závislosti na tónu pleti.

I když neexistuje žádný lék, existuje mnoho způsobů léčby, které zmírňují příznaky lupénky. Následují doporučení, jak zvládnout příznaky doma.

1. Užívejte doplňky stravy

Doplňky stravy mohou pomoci zmírnit příznaky lupénky zevnitř. Podle National Psoriasis Foundation curcumin, rybí olej, vitamín D, ostropestřec mariánský, aloe vera a pupalkový olej pomáhají zmírnit příznaky psoriázy (4).

Před užíváním doplňků stravy se poraďte s odborníkem, abyste se ujistili, že nemohou negativně neovlivnit jiné zdravotní stavy, které můžete mít, nebo chemické léky, které užíváte.

Léčba lupénky u mého příbuzného před 6 lety italským fytosomálním Curcuminem Meriva®

Tento nově dovezený kurkumin (extrakt z kurkumy) "zabalený" do tuku s enormní účinností mě velice oslovil, protože se nemusí používat pepř (piperin), který zvyšuje propustnost střeva a tím se ale zvyšuje nejen propustnost kurkumy. Proto kurkumin s pepřem (piperinem) u lupénky není vhodný. 

Lupénku má muž, který se není ochoten podřídit dietě... Kdysi mu pomohla biologická léčba (byl vybrán pro testování po omezenou dobu), ale po roce a půl po ukončení biologické léčby se lupénka vrátila. 

Takže jsem pořídil 2 balení fytosomálního Kurkuminu a koncem dubna 2018 začal příbuzný s užíváním bez úpravy stravy.

Pozitivní účinek fytosomálního Kurkuminu

Dne 1. července 2018 jsem viděl u něj pozitivní účinek fytosomálního kurkuminu, přičemž je v začátku užívání 2.balení, což znamená reálné užívání necelých 2 kapslí denně, necelé 2 měsíce (i zde je vidět neukázněnost v aplikaci kurkuminu).

On osobně hodnotí fytosomální kurkumin jako jediný, který pomohl ke značnému zlepšení (mimo biologické léčby, která měla absolutní efekt), stejné hodnocení má jeho matka, která investovala tisíce korun za různé "ověřené" přípravky na lupénku pro syna.

Stav před nasazením fytosomálního kurkuminu (duben 2018)

Následuje stav k 8.7.2018 (aplikace kurkuminu cca 60 dnů, pouze v průměru necelé 2 kapsle denně)

 • došlo ke znatelnému zlepšení v oblasti obličeje, na rukách a nohou. V oblasti zad lupénka stagnovala

V dalším období, kdy Kurkumin přestal užívat již ke zlepšení nedošlo, ale ani stav se nezhoršil. Každopádně i toto zlepšení je velký úspěch, protože do té doby u příbuzného nic jiného z mastí, krémů... i chemických léků neučinkovalo, jenom biologická léčba!

------

Příbuzný měl štěstí, zdravotní pojišťovna MV mu začala hradit na podzim 2019 biologickou léčbu (podruhé), ale to je 22 tisíc měsíčně pro samoplátce, první měsíc několikanásobně více. Po 2 měsících má kůži čistou a jí co chce. A to platí i v červnu 2020. Otázkou je, jestli těch cca 300 000,- Kč ročně bude zdravotní pojišťovna plně hradit do konce jeho života.

FYTOSOMÁLNÍ KURKUMIN

90 kapslí

Betaglucan MaxCell

KURKUMIN KOMPLEX MERIVA®

Technologie Phytosome®

Phytosome® technologie zvyšuje využitelnost kurkuminu  29x neboli o 2900%  oproti standardním extraktům kurkuminu. A nemusíte kurkumin kombinovat s piperinem (černým pepřem), který zvyšuje propustnost tlustého střeva.

Patentovaná forma

Curcumin Phytosome® Power Complex je patentovaná forma kurkuminu navázaného na komplex fosfolipidů s klinicky prokázanou zvýšenou 29násobnou vstřebatelností a biologickou dostupnosti.

Curcumin Phytosome Power Complex zajišťuje lepší profil kurkuminoidů v krevní plasmě díky vysokému obsahu dementhoxykurkuminu, který je považován za důležitější pro protizánětlivé účinky.

Patentovaná technologie Phytosome® do fosfolipidového přípravku zabuduje všechny 3 základní kurkuminoidy:

 • Kurkumin
 • Demethoxykurkumin
 • Bisdemethoxykurkumin

a proto ten úžasný průnik do těla a tím ta jedičná účinnost. Díky své kvalitě je používán i při klinických zkouškách.

Složení: 500 mg Meriva® Phytosome® Turmeric Complex patentovaná směs extraktu kořene kurkumy a fosfatidylcholinu - 500 mg - Kurkumin a další kurkuminoidy, min. 20%

Balení: 90 kapslí x 500 mg, 100% čistý extrakt, neobsahuje plnidla ani konzervační látky rostlinné tobolky – vhodné pro vegetariány a vegany

Dávkování:

 • při zdravotních problémech: 2-4 kapsle denně
 • kapse užívejte nejlépe s jídlem a dostatečně zapijte

2. Zabraňte suché pokožce

Použijte zvlhčovač vzduchu, aby byl vzduch ve vaší domácnosti nebo kanceláři vlhký. To může pomoci předejít vysušení pokožky dříve, než se začne vysušovat.

Hydratační přípravky pro citlivou pokožku mohou udržet vaši pokožku pružnou a zvlhčenou.

3. Zkuste aloe vera gel

Bylo prokázáno, že aloe vera v některých případech snižuje zarudnutí a podráždění způsobené psoriázou. Studie z roku 2010 zjistila, že gelový krém s aloe vera je o něco účinnější při zlepšování příznaků psoriázy ve srovnání s 0,1% triamcinolonacetonidem, steroidním krémem používaným k léčbě psoriázy (5).

Je zapotřebí více výzkumu, abychom si byli jisti, že aloe vera může zlepšit příznaky psoriázy. Riziko vyzkoušení gelů nebo krémů z aloe vera je však nízké, takže to určitě stojí za vyzkoušení.

4. Vyhněte se parfémům

Většina mýdel a parfémů obsahuje barviva a další chemikálie, které mohou dráždit vaši pokožku. Mohou vám krásně vonět, ale také mohou "zapálit" lupénku.

Vyhněte se takovým produktům, pokud můžete, nebo si vyberte ty, které mají případně štítky „sensitive skin - citlivá pokožka“.

5. Jezte zdravě

Dieta může hrát důležitou roli při léčbě lupénky. Omezení červeného masa, nasycených tuků, rafinovaných cukrů, sacharidů a alkoholu může pomoci snížit vzplanutí lupénky vyvolané takovými potravinami.

Studenovodní ryby, semena, ořechy a omega-3 mastné kyseliny jsou známé svou schopností snižovat zánět. To může být užitečné při léčbě příznaků psoriázy.

Olivový olej může mít také uklidňující účinky, když je aplikován lokálně na pokožku. Zkuste si do pokožky hlavy vmasírovat několik polévkových lžic, abyste během následné sprchy pomohli uvolnit problematické plaky.

6. Namočte své tělo do vody

Vlažná koupel s epsomskou solí, minerálním olejem, mlékem nebo olivovým olejem může zklidnit svědění a infiltrovat šupiny a plaky. Koupele s ovesnými vločkami mohou být také velmi užitečné a uklidňující pro plakovou lupénku.

Ujistěte se, že voda není horká. Horká voda může způsobit větší podráždění.

Hydratujte tělo ihned po koupeli pro dvojnásobné výhody.

7. Získejte trochu prospěšného záření

Světelná terapie spočívá ve vystavení pokožky ultrafialovému světlu pod dohledem lékaře.

Ultrafialové světlo může pomoci zpomalit růst kožních buněk vyvolaných psoriázou. Tato terapie často vyžaduje důsledná a častá sezení. Posezení na slunci po dobu 10 až 15 minut může také pomoci snížit plaky.

Příliš mnoho slunečního záření a solária však nejsou tou nejlepší volbou, protože mohou také zvýšit riziko rakoviny kůže.

8. Snižte stres

Jakýkoli chronický stav, jako je psoriáza, může být zdrojem stresu, což může naopak zhoršit příznaky psoriázy.

Kromě snižování stresu, kdykoli je to možné, zvažte začlenění praktik snižujících stres, jako je jóga a meditace.

9. Vyhýbejte se alkoholu a nekuřte

Alkohol je spouštěčem mnoha lidí s lupénkou.

Studie z roku 2015 zjistila zvýšené riziko psoriázy u žen, které pily nelehké pivo. U těch, které pily alespoň pět nelehkých piv týdně, byla téměř dvakrát vyšší pravděpodobnost vzniku psoriázy ve srovnání s ženami, které nepily.

Vyhněte se tabáku. Kouření může zvýšit riziko psoriázy. Pokud již psoriázu máte, může vaše příznaky zhoršit.

10. Udržujte si zdravou hmotnost

Nadváha nebo obezita vás vystavuje většímu riziku vzniku psoriázy. Obezita je také spojena se závažnějšími příznaky psoriázy. Studie zjistily, že hubnutí může pomoci tyto příznaky zlepšit (6).

Následuje několik tipů, jak zhubnout:

 • pravidelně cvičit
 • omezit rafinované sacharidy
 • jíst hodně zeleniny a bílkovin

Závěr

Neexistuje jediná odpověď, jak udržet příznaky lupénky na uzdě. Co funguje pro jednoho, nemusí fungovat pro druhého, přičemž některé možnosti léčby mohou mít negativní vedlejší účinky na již existující zdravotní stavy jiné než psoriáza.

Téměř u třetiny lidí s psoriázou se vyvine stav nazývaný psoriatická artritida. To může způsobit oteklé, ztuhlé nebo bolestivé klouby. Revmatolog může určit, zda máte psoriatickou artritidu, a předepsat léčbu ke kontrole příznaků. Tento typ lékaře se specializuje na léčbu artritidy a dalších onemocnění pohybového aparátu.

Psoriáza je spojována s dalšími zdravotními stavy, jako je lymfom, srdeční onemocnění, cukrovka a vysoký krevní tlak. Lékař primární péče vám může pomoci najít způsoby, jak snížit riziko dalších onemocnění a zlepšit váš celkový zdravotní stav. Mohou vás také vyšetřit na včasné varovné příznaky komplikací psoriázy a v případě potřeby vás poslat ke specialistovi.

Zatímco psoriázu nelze vyléčit, lze ji léčit různými léky na předpis (jako jsou imunosupresiva) a volně prodejnými léky (jako jsou topické masti).

Ukázalo se, že stres je spouštěčem vzplanutí psoriázy. Psycholog, licencovaný odborný poradce nebo klinický sociální pracovník vám může pomoci vyvinout personalizované způsoby, jak zvládat stres. Techniky - jako jsou dechová cvičení, psaní deníku, meditace, jóga a strečink - vám také mohou pomoci zmírnit stres.

Omezení potravin, které vyvolávají vzplanutí psoriázy, může pomoci zmírnit příznaky. Dietolog vám může pomoci vytvořit výživný stravovací plán, který může potenciálně snížit zánět v těle. Mohou vám také pomoci udržet si zdravou hmotnost, abyste se vyhnuli obezitě a snížili riziko komplikací souvisejících s lupenkou, jako je cukrovka a srdeční onemocnění.

Jedině ochranná známka "Superionherbs" garantuje množství účinných látek v níže uvedených extraktech a samozřejmě u každé šarže.

Reishi extrakt, Reishi spór a Reishi Triterpen Max

Reishi extrakt, Reishi spór a Reishi Triterpen Max
Reishi (čínsky Ling Zhi) a její užívání, uvádějí staré čínské spisy z doby už před více než 2 400 lety. Tato vzácná houba je také nazývaná latinsky Ganoderma lucidum, v překladu "božská houba...

Cordyceps sinensis

Cordyceps sinensis
Cordyceps je velice specifická cizopasná houba, která roste od nepaměti pouze v horských oblastech Číny a Tibetu. Pro své specifické účinky je v čínské medicíně především Cordyceps sinensis používán...

Sibiřská Čaga

Sibiřská Čaga
Čaga, dřevokazná houba se živí šťávami stromů, především z břízy, jilmu, jeřabiny, jasanu, ale nejvyšší léčivé účinky má houba Čaga rostoucí na břízách. Ideální sběr je na podzim a na jaře, kdy má...

Hericium erinaceus

Hericium erinaceus
Hericium je poměrně vzácná houba, která svým tvarem připomíná mořský korál. Roste paraziticky především na tvrdém dřevě dubů a buků, přičemž roste zejména v jihovýchodní Asii. Na našem území ji...

Coriolus versicolor (Outkovka pestrá)

Coriolus versicolor (Outkovka pestrá)
- na konci stránky: "Klinické studie s Coriolusem u onkologických pacientů" Coriolus versicolor nebo-li čínsky YunzhiYunzhi je druhem dřevokazné houby, která je již celá staletí využívá v tradiční...

Shiitake

Shiitake
Shiitake (lat. Lentinus edodes), česky Houževnatec jedlý je uznávaný přírodní prostředek jako Reishi, Cordyceps, Hericium a Sibiřská Čaga. Jejími hlavními aktivními komponenty jsou polysacharidy...

Hlíva ústřičná

Hlíva ústřičná
V posledních desetiletích se základní výzkum věnuje daleko podrobněji než kdykoli jindy komlexnějšímu složení a biologickým účinkům hlívy ústřičné a jejím jednotlivým složkám. Na základě výsledků...

Agaricus

Agaricus
Agaricus blazei Murill, česky žampion brazilský Agaricus blazei Murrill je jedlá brazilská houba s nízkým obsahem kalorií a velkým množství živin. Pochází z malé brazilské vesnice jménem Piedade...

BetaGlukan Maxcell (s Resveratrolem a Acerolou)

BetaGlukan Maxcell (s Resveratrolem a Acerolou)
Beta glukany 1,3/1,6D jsou přírodní polysacharidy nacházející se také v buněčných stěnách kvasinek rodu Saccharomyces cerevisiae a všech medicinálních hub. Obsažené beta-glukany jsou získávány...

C-Max komplex (Camu camu s quercetinem)

C-Max komplex (Camu camu s quercetinem)
Synergická kombinace extraktu z plodů ze stromu Camu Camu a quercetinu s maximální vstřebatelností vitamínu C. Camu Camu Camu Camu je nízký malý strom rostoucí divoce podél řek v oblastech...

Ashwagandha

Ashwagandha
(Ashwagandhá – witánie snodárná – witánie uspávající – Withania somnifera) je polokeř, který dorůstá do výšky 1 - 1,5 metru. Původem je ze severozápadní Indie. Roste také v severní Africe a na...

Kurkumin (fytosomální extrakt), italský patent

Kurkumin (fytosomální extrakt), italský patent
10 prokázaných zdravotních přínosů kurkuminu Koření známé jako kurkuma je možná nejúčinnějším existujícím doplňkem stravy. Mnoho kvalitních studií ukazuje, že kurkuma má zásadní přínosy pro vaše...

Rdesno mnohokvěté - He shou wu

Rdesno mnohokvěté - He shou wu
Che-šou-wu (He Shou Wu) je v asijské bylinné medicíně jednou z nejpopulárnějších a nejvíce ceněných posilujících bylin. He-šou-wu je zpracovaná kořenová hlíza rostliny Polygonum multiflorum (rdesno...

Graviola - Annona

Graviola - Annona
Extrakt z listí ze stromu Graviola - přirozený zabiják rakovinových buněk – 10.000 krát silnější než chemoterapie A proč to nevíme? Je to proto, protože určité velké korporace chtějí dostat zpět...

Maca

Maca
Maca, přezdívaná jako peruánský ženšen nebo peruánská viagra roste v jihoamerických Andách, vyskytuje se ve výškách kolem 4000 metrů n.m. a odolává až mrazům -20°C, stejně jako žáru slunce. Vzhledem...

Chitomax

Chitomax
Princip působení Chitomaxu: Je známo, že viskózní vláknina a zejména chitosan působí na metabolismus tuků, snižuje vstřebávání cholesterolu ze stravy a váže se na žlučové kyseliny, a tím snižuje...

Fenuprim

Fenuprim
chitomax + bylinky + kyselina alfalipoová FENUPRIM – jedinečná kombinace pěti přírodních látek, synergicky působících, která vám může pomoci při formování vaší postavy. Pro většinu lidí jsou právě...

Dračí krev

Dračí krev
Dračí krev – Dragons blood Když se v amazonské džungli někdo poraní, škrábne nebo je pokousán hmyzem, někdy můžete vidět jak mačetou sekne do jednoho druhu stromu a temně rudou pryskyřici si kápne do...

Danshen Q10 cardio

Danshen Q10 cardio
Danshen Q10 cardio Synergická kombinace extraktů a mikroživin pro normální funkci srdce. Kombinace extraktu z kořene Danshen, koenzymu Q10, vitamínu E a thiaminu je synergická kombinace – působení...

Šafrán

Šafrán
Saffron – Brain and Neuro balancer Přírodní doplněk stravy určený ke zmírnění stresu, zlepšení nálady a zvýšení pocitu pohody. Obsahuje unikátní synergicky působící kombinaci patentovaného extraktu...

Ostropestřec mariánský (fytosomální extrakt), italský patent

Ostropestřec mariánský (fytosomální extrakt), italský patent
Silybin Phytosome® – silibinin s vysokou vstřebatelností - novinka na ochranu a regeneraci jater Jaterní buňky odstraňují mj. z krve trávicího ústrojí baktérie, viry a jiné patogeny. Zdravá játra do...

Boswellia (fytosomální extrakt), italský patent

Boswellia (fytosomální extrakt), italský patent
Boswellia Phytosome® - novinka s vysokou vstřebatelností, s protizánětlivým a protibolestivým účinkem Boswellia serrata, česky kadidlovník pilovitý je středně velký strom z čeledi březulovitých. Jeho...

S-Acetyl-L-Glutathion

S-Acetyl-L-Glutathion
Glutathion je nejsilnější antioxidant, který vytváří tělo, přičemž S-acetyl-L-Glutathion je nejpokročilejší formou biologicky dostupného glutathionu. Jeho účinnost se rovná nitrožilnímu podávání...

Supík - sirup pro DĚTI na podporu imunity - unikátní složení

Supík - sirup pro DĚTI na podporu imunity - unikátní složení
Unikátní kombinace vysoce kvalitních extraktů z hub a rostlin, doplněná o betaglukan vysoké čistoty (nad 80%) a vitamíny na podporu imunity. Devět složek synergicky spojených v blahodárný komplex na...

4x Instantní káva i s extrakty z hub Čaga, Cordyceps a Hericium

4x Instantní káva i s extrakty z hub Čaga, Cordyceps a Hericium
  KOHI-FOCUS SLOŽENÍ: Instantní káva 76,4 % (100% káva Arabica), Ashwagandha extrakt 10 %, Chaga extrakt 8 %, Tulsi extrakt 5 %, Sibiřský ženšen extrakt 0,5 % 100% Arabika, zklidňující...

Každá nemoc je způsobena narůstající jedovatostí lidského organismu.

Úžasný: MUDr. Henry Bieler

 

 

NEJPOPULÁRNĚJŠÍ ČLÁNKY

 

       NOVĚ PUBLIKOVANÉ ČLÁNKY

           DUBEN 2024 - 31 článků

                KVĚTEN 2024 - 17 článků

 

Nejlepší DIETY pro celkové zdra ví v roce 2024 - středomořská, DASH a MIND - U.S. News & World Report

  

100% REISHI - houba mládí a zdravé dlou h ověkosti - 3 unikátní, bezkonkurenční extrakty

31 důvodů proč se NENECHÁM OČKOVAT - izraelský rabín Chananya Weisman

Dr. Peter  McCullough: Jak přírodně DETOXIKOVAT tělo PO OČKOVÁNÍ mRNA vakcínou (protokol) - video

  Devastující efekt pro zdraví - glutaman sodný, aspartam a další excitotoxiny

Jak se přírodní cestou uzdravit z chronické Boreliózy, Chlamydiózy, EB virózy... únavového syndromu

CORDYCEPS - silná imunita a nárůst energie

Překyselené tělo: začátek vážné nemoci

ZVRÁCENÍ POSTUPU DIABETU 2. typu začíná u ignorování běžných doporučení, MUDr. Sarah Hallbergová - video

Protokol pro prevenci pro uzdravené klienty - Ing. Zdeněk Rozehnal

BOSWELIA serrata (kadidlo) - jeden z nejsilnějších přírodních léků Matky Země

Tibetská houba, tibetské krystaly a kombucha - darování, prodej

Léčte záněty a ne Cholesterol, MUDr. Marc Sircus

100% ČAGA ze Sibiře, nejvyšší množství účinných látek garantující Certifikát 

Mamografie způsobuje rakovinu prsu, MUDr. Ben Johnson, M.D., N.M.D., D.O.

Účinný lék na rakovinu plic na Kubě, proč ho mít nemůžeme? Leif Davenport

Artróza - kmenové buňky - Podvod!

Lékaři se sami uzdravili z Roztroušené sklerózy, prof. George Jelinek, dr. Terry Wahlsová

Jak se skutečně zdravě stravovat...

Proč průběžně a jak detoxikovat tělo

  PROTINÁDOROVÝ účinek extraktů z REISHI a CORIOLUSU na úrovni klinických studií

Žaloba na farmaceutické korporace, MUDr. Matthias Rath

Koloidní stříbro - účinné přírodní antibiotikum, hustoty koloidního stříbra, doporučené dávkování

 

  Odstranění rtuti, hliníku a dalších toxinů z těla, včetně p revence - MUDr. Dietrich Klinghardt

Zblblo již lidstvo natolik, že se nechá obelhat pohádkami o vražedném oxidu uhličitém?

Jak na Parkinsona? Glutathionem, Hericiem a odstraněním neurotoxinů Chlorellou

    Zkušenosti klientů s Úspěšnou léčbou především boreliózy, chlamydiózy, únavového syndromu...

 

Proč my máme potravinové alergie, přičemž je naši prarodiče neměli?

 

OVĚŘENÉ PŘÍRODNÍ PŘÍPRAVKY

Cílem správné medicíny je předcházení nemocí a prodloužení zdravé dlouhověkosti. Ideálem medicíny je odstranit mít potřebu lékaře.

MUDr. William J. Mayo

 

 

TŘI UNIKÁTNÍ EXTRAKTY

Z DUANWOOD RED REISHI

Za  účinné  se  z  Reishi  považují  pouze  kvalitně  provedené  a  čisté  extrakty,  které  mají  dobrou  biologickou  dostupnost  a  jsou  zbavené  nestravitelného  chitinu;  nelze  tedy  použít  pouhý  prášek  z  usušené  houby.

 

          EXTRAKT                 SPÓR

Nejsilnější extrakt z REISHI na českém trhu!!!100% spórový prášek z Duanwood Red Reishi!!!

 

TRITERPEN MAX

Extrakt s vysokým obsahem triterpenoidů. Více než 20 triterpenoidů%!

ZDE ROSTE NEJÚČINNĚJŠÍ REISHI

DUANWOOD RED REISHI

zdroj výše nejúčinnějších extraktů

Video z návštěvy Čechů u pěstitelů Duanwood Red Reishi v Číně, v horské oblasti Jiangshan

 

FAKTA O REISHI,

MYKOLOGIE, HISTORIE, PĚSTOVÁNÍ, ÚČINNÉ LÁTKY, JAK JE TO S JEJÍ KVALITOU?

 

 

 

 CORDYCEPS, EXTRA SILNÝ

NEJVYŠŠÍ GARANTOVANÉ MNOŽSTVÍ ÚČINNÝCH LÁTEK - CERTIFIKÁT COA

Nejsilnější Cordyceps na českém trhu!!!

CORDYCEPS - video

100% Sibiřská Čaga

ČAGA - video

HERICIUM - video

 

  BETAGLUKAN           HLÍVA

        extrakt               extrakt

Betaglucan MaxCellHlíva ústřičná

BETAGLUKAN - video

 

    KURKUMIN            AŠVAGANDA

        extrakt                    extrakt

Betaglucan MaxCellNejsilnější Ašvaganda na Českém trhu

ASHWAGANDHA - video

 

RDESNO             ANNONA

extrakt                  extrakt

Vysoce účinný extrakt z listů

 

ČAGA - video

Z ověřených dat vyplývá, že člověk, který covid prodělal, je třináckrát lépe chráněn, než člověk, který má dvě dávky vakcíny.

prof. Jiří Beran, 13.11.2021

prof. Jiří Beran, 15.11.2021

 

TEČKOVANÝ PŘÍBĚH

"NEVĚŘÍM UŽ BÍLÝM PLÁŠŤŮM, ALE LIDEM"

medicinský inženýr

JURAJ Orság


 

TEČKOVANÉ PŘÍBĚHY

dokument z 31. srpna 2022

Nadační fond Svědomí Národa

 

KUBEK 2009

 

DOKUMENT ČT 2

BYZNYS V BÍLÝCH PLÁŠTÍCH

DOKUMENT ČT 2

ŠKODLIVOST MOBILNÍCH SÍTÍ

             TEST

BARVOSLEPOSTI

 

 

ROK SI NIČÍME IMUNITU,

možná i proto je tolik nemocných, říká česká vědkyně, vedoucí týmu Centra buněčného a tkáňového inženýrství FN u sv. Anny...

doc. RNDr. Irena Koutná, Ph.D.

Aktualizovaný jmenný seznam s portovců zemřelých od 1.1.2021 do 31.12.2023 v souvislosti s "vakcinací" na covid

Ú MRTÍ - 1480

SRDEČNÍ ZÁSTAVY - 2107

   PATOLOG dr. Ryan Cole oprávněně VAROVAL

 

RENOMOVANÝ PATOLOG   dr. RYAN COLE - přednáška

ALARMUJÍCÍ EFEKT  covid (spike) injekcí (mRNA) na mozek, srdce, ledviny a ostatní orgány

 • Spousta lidí postrádá enzym, který rozkládá RNA
 • Naprosto porušujeme Norimberský kodex z roku 1947...

český dabing - 17:08

Lékařský summit, San Antonio, Texas, USA - 27.7.2021

 

AMERICA´S FRONTLINE DOCTORS

POSTAVIT SE NA ODPOR

 

FRONTLINE NEWS

 

 

ZAČNĚTE U SEBE

ZÁKLADEM ZDRAVÍ JE PREVENCE S NÁVRATEM K PŘÍRODĚ

Doporučuji:

každé ráno cca 30 minut před snídaní

vypít cca 4 dcl vlažné čisté pramenité vody s citrónem (můžete přidat až půl lžičky jedlé sody) a pro posílení imunity a energie můžete použít dvojitý extrakt (1-2 kapsle) z

  a nejdříve po 15 minutách:

případně nejen pro psychiku:

pro střevo kvalitní probiotika:

 • kysané zelí, které si sami jednoduše vyrobíte POUZE VY! Pozor na "BRUSELSKÉ" kysané zelí! S éčkama
 

 

VÁLEK U MORAVCE V OVM

10. dubna 2022

NEHORÁZNĚ LŽE

 

 

Fakta nepřestávají existovat tím, že se o nich nesmí hovořit. Pravda je dcerou času

 

SVĚT SE ZBLÁZNIL

Toto je novodobá reklama na co?

MUDr. Anastasia Maria Loupis: Tento model je v ohrožení života