Standardní verze

"Posílení" imunity nebude fungovat, protože už není co posilovat, dr. Paul Cottrell

Mike Adams, 29.10.2021

Obvykle, když mluvíme o "posílení" imunity u zdravých lidí, máme na mysli podporu normální funkce imunitního systému prostřednictvím výživy a podpory životního stylu, jako je užívání doplňků stravy s vitaminem D, klidný spánek, vyhýbání se stresovým situacím a vyhýbání se lékům potlačujícím imunitu. Všechny tyto strategie se však opírají o zdravý, fungující imunitní systém, který lze podpořit v tom, aby plnil svou práci.

U lidí očkovaných vakcínami byl tento imunitní systém již zničen samotnými vakcínami... záměrně. Jak vysvětluje Dr. Paul Cottrell v níže uvedeném videu, které otevírá oči, výrobci mRNA vakcín záměrně přidávají do svých vakcín chemické látky, které vymažou funkci imunitního systému, aby ochránili mRNA vlákna před normální imunitní reakcí, která by je zničila.

Jinak řečeno, normální, zdravý imunitní systém by zničil vlákna mRNA dříve, než by mohla proniknout buněčnými stěnami a dostat se do buněčných ribozomů, které syntetizují bílkoviny. Potlačení imunitního systému je tedy kritickou strategií při dodávání mRNA do buněk těla.

Brighteon.com/4c2922ea-7239-478d-8780-6fb80d4df3f4

Dekáda budoucích zvýšených úmrtí na rakovinu je již "zapečena" a nelze ji pravděpodobně zastavit

S více než 191 miliony Američanů, kteří jsou nyní očkováni dvakrát - a více než 220 miliony Američanů, kteří jsou očkováni jednou - začalo odpočítávání toho, co bude jednoho dne považováno za největší lékařské zvěrstvo, které kdy bylo spácháno na lidstvu. Důležité je, že to nelze pravděpodobně zastavit. Velká farmaceutická společnost a vůdce zločineckého kartelu Anthony Fauci - Josef Mengele 2.0 - si vlastně nepřejí, aby se to zastavilo. Vlna rakoviny představuje poslední fázi lékařského drancování Ameriky... sklízí obscénní zisky z chemoterapie a operací rakoviny, zatímco desítky milionů Američanů jsou zabíjeny depopulačním zbraňovým systémem vakcín.

Do konce roku 2031 budou desítky milionů Američanů vážně postiženy rakovinou, pokud na ni již nezemřou. A ti, kteří uniknou ničivé rakovině, budou samozřejmě vystaveni urychlenému umírání na infarkty, mrtvice a krevní sraženiny díky nekonečnému sledu "posilovacích injekcí", které budou vyžadovat zločinecké farmaceutické kartely, jež diktují vládní politiku a mediální propagandu.

Dr. Ryan Cole, patolog, majitel diagnostické laboratoře ve státě Idaho, již nyní hlásí 2000% nárůst výskytu rakoviny u těch žen, které se nechaly očkovat. "Od 1. ledna 2021 v laboratoři zaznamenávám 20násobný nárůst rakoviny děložní sliznice oproti tomu, co vidím každoročně," uvedl dr. Ryan Cole ve videu. "Vůbec nepřeháním, protože když se podívám na svá čísla z roku na rok, říkám si: 'Panebože, tolik rakoviny endometria (slizniční vrstva dělohy) jsem ještě nikdy neviděl."

Podívejte se, jak Dr. Ryan Cole vše vysvětluje vlastními slovy prostřednictvím tohoto videa společnosti Brighteon:

Brighteon.com/98980eb7-a3f6-4f60-a100-1f034f90beb8

FRONTLINE NEWS

Dočasné snížení závažnosti příznaků

I kdyby tato mRNA vakcína byla účinná proti covidu 1.0 - současné údaje ukazují, že nabízí pouze dočasné snížení závažnosti příznaků, které vyprchá během několika měsíců - tato imunitní strategie "vymazání" ponechává tělo zranitelné vůči všemu ostatnímu. To zahrnuje rakovinu, chřipku, běžné nachlazení a další hrozby pro tělo.

Očkovaní jsou nyní označováni jako "chodící pacienti s AIDS", protože jejich imunitní funkce klesá jako hodinky, přičemž některé odhady založené na údajích z Velké Británie nyní sledují zhruba 5% pokles imunitních funkcí každý týden.

Tato švédská studie zjistila, že imunitní ochrana během prvních 7 měsíců po podání vakcíny rychle zeslábne:

Interpretace: Účinnost vakcíny proti symptomatické infekci Covid-19 postupně slábne v průběhu času ve všech podskupinách, ale různou rychlostí v závislosti na typu vakcíny a rychleji u mužů a starších křehkých jedinců...

Dokonce u jedné z vakcín klesla účinnost na nulu během čtyř měsíců:

Účinnost vakcíny ChAdOx1 nCoV-19 byla obecně nižší a  slábla rychleji , přičemž od 121. dne a dále nebyla zjištěna žádná účinnost...

Moje naprosto zdravá 86letá matka (měří 159 cm, váží 43 kg, nemá žádné předepsané léky, denně ujde 5-7 kilometrů, jí pouze zvěřinu, bizoní maso, ovoce a zeleninu, krevní tlak má 120/80),... byla svým osobním lékařem donucena nechat se očkovat "vakcínou" COVID-19,... o 8 týdnů později se jí na tváři objevil rakovinový nádor; pic.twitter.com/LMxPZ5NoyK

- Trucker Randy (@TruckerRandy) 30. října 2021

Osobní poznatek - je to jenom náhoda?

V blízkém příbuzenstvu se měsíc po 1. Pfizeru objevil problém s viděním na jedno oko. Zrak se začal evidentně zhoršovat ze dne na den. Vyšetření na oční klinice ukázalo rakovinu oka. Po odstranění oka pacient bude určitě vážit 2. Pfizera, či jinou sraženinovou injekci.
 

V této souvislosti mě zaujal poznatek jednoho lékaře, který řekl - pacient po "vakcinaci" oslepl na 2 dny. Více ve videu:

Otevřená diskuze českých lékařů: Etika očkování proti SARS-CoV-2

Ing. Zdeněk Rozehnal

Podrobnosti o tom všem a mnoho dalšího se dozvíte v dnešním podcastu Mika Adamse Situation Update, který se věnuje i mnoha dalším tématům, jež jsou pro lidskou svobodu zásadní:

Brighteon.com/0a6fe03d-bfc9-4b86-a52b-b076a43a6b36

Mike Adams, editor Natural News

Mike Adams je zakládající redaktor NaturalNews.com a ředitel mezinárodně akreditované laboratoře (ISO 17025) analytické laboratoře známé jako CWC Labs. Byl mu udělen Certifikát za dosažení mimořádně vysoké přesnosti analýzy toxických prvků v neznámých vzorcích vody pomocí přístrojů ICP-MS. Mike Adams je také velmi schopný v oblasti kapalinové chromatografie, iontové chromatografie a analytické instrumentace s časovou analýzou hmotnostní spektrometrie. Rovněž dosáhl řady laboratorních průlomů v programování automatizovaných robotů pro manipulaci s kapalinou pro přípravu vzorků a přípravu externích standardů.

Patentový úřad USA udělil patent Mike Adamsovi NO. US 9526751 B2 za vynález „Cesium Eliminator“, vynález zachraňující život, který odstraňuje až 95% radioaktivního cesia z trávicího traktu člověka. Adams se zavázal poskytnout úplná patentová práva na patenty každému státu nebo národní vládě, která potřebuje tento produkt vyrobit, aby zachraňovala lidské životy v důsledku jaderné nehody, katastrofy, válečného aktu nebo teroristického činu. Rovněž skladoval 10 tun suroviny na výrobu Cesium Eliminator ve skladu v Texasu a plánuje věnovat hotový produkt na záchranu životů v Texasu, když dojde k další jaderné události. Žádný nezávislý vědec na světě neprovedl více výzkumu v odstraňování radioaktivních prvků z trávicího traktu člověka.

Mike Adams je člověk barvy pleti, jejíž předci zahrnují Afričany a Američany. Má také indiánské předky, díky čemuž se mu připisuje inspirace pro vášeň „Strážce zdraví“ pro ochranu života a přírody před ničením způsobeným chemikáliemi, těžkými kovy a jinými formami znečištění.

Mike Adams je autorem první knihy na světě, která zveřejnila výsledky analýzy těžkých kovů ICP-MS pro potraviny, doplňky stravy, domácí zvířata, koření a rychlé občerstvení. Kniha má název Food Forensics a vydává ji BenBella Books.

Ve svém laboratorním výzkumu Adams učinil řadu průlomů v bezpečnosti potravin, jako je odhalení rýžových bílkovin dovážených z Asie, které jsou kontaminovány toxickými těžkými kovy, jako je olovo, kadmium a wolfram. Adams byl prvním vědcem, který zdokumentoval vysoké hladiny wolframu v superpotravinách. Objevil také více než 11 ppm olova v dováženém prášku mangostanu a vedl jednání s cílem uzavřít dobrovolnou dohodu v celém odvětví o omezení těžkých kovů v rýžových bílkovinových produktech.

Kromě své laboratorní práce je Adams také (neplaceným) výkonným ředitelem neziskového spotřebitelského wellness centra (CWC), organizace, která přesměrovává 100% svých darů na granty na programy, které učí děti a ženy, jak pěstovat vlastní jídlo nebo výrazně zlepšit jejich nutriřní hodnotu. Prostřednictvím neziskové CWC zahájil Adams také program Nutrition Rescue, program, který věnuje nezbytné vitamíny lidem v nouzi.

Na pozadí vědecké a softwarové technologie je Adams původním zakladatelem technologické společnosti e-mailových zpravodajů známých jako Arial Software. Díky svým technickým zkušenostem spojeným s láskou k přirozenému zdraví vyvinul Adams a nasadil systém pro správu obsahu, který v současné době řídí NaturalNews.com. Také vytvořil statistické algoritmy na vysoké úrovni, které slouží SCIENCE.naturalnews.com, což je obrovský výzkumný zdroj, který obsahuje více než 10 milionů vědeckých studií.

Každá nemoc je způsobena narůstající jedovatostí lidského organismu.

Úžasný: MUDr. Henry Bieler

 

 

NEJPOPULÁRNĚJŠÍ STRÁNKY

 

       NOVĚ PUBLIKOVANÉ ČLÁNKY

         ČERVENEC 2024 - 13 článků

 

Zkušenosti klientů s Úspěšnou léčbou především boreliózy, chlamydiózy, únavového syndromu...

 

Nejlepší DIETY pro celkové zdra ví v roce 2024 - středomořská, DASH a MIND - U.S. News & World Report

  

100% REISHI - houba mládí a zdravé dlou h ověkosti - 3 unikátní, bezkonkurenční extrakty

31 důvodů proč se NENECHÁM OČKOVAT - izraelský rabín Chananya Weisman

Dr. Peter  McCullough: Jak přírodně DETOXIKOVAT tělo PO OČKOVÁNÍ mRNA vakcínou (protokol) - video

  Devastující efekt pro zdraví - glutaman sodný, aspartam a další excitotoxiny

Jak se přírodní cestou uzdravit z chronické Boreliózy, Chlamydiózy, EB virózy... únavového syndromu

CORDYCEPS - silná imunita a nárůst energie

Překyselené tělo: začátek vážné nemoci

ZVRÁCENÍ POSTUPU DIABETU 2. typu začíná u ignorování běžných doporučení, MUDr. Sarah Hallbergová - video

Protokol pro prevenci pro uzdravené klienty - Ing. Zdeněk Rozehnal

BOSWELIA serrata (kadidlo) - jeden z nejsilnějších přírodních léků Matky Země

Tibetská houba, tibetské krystaly a kombucha - darování, prodej

Léčte záněty a ne Cholesterol, MUDr. Marc Sircus

100% ČAGA ze Sibiře, nejvyšší množství účinných látek garantující Certifikát 

Mamografie způsobuje rakovinu prsu, MUDr. Ben Johnson, M.D., N.M.D., D.O.

Účinný lék na rakovinu plic na Kubě, proč ho mít nemůžeme? Leif Davenport

Artróza - kmenové buňky - Podvod!

Lékaři se sami uzdravili z Roztroušené sklerózy, prof. George Jelinek, dr. Terry Wahlsová

Jak se skutečně zdravě stravovat...

Proč průběžně a jak detoxikovat tělo

  PROTINÁDOROVÝ účinek extraktů z REISHI a CORIOLUSU na úrovni klinických studií

Žaloba na farmaceutické korporace, MUDr. Matthias Rath

Koloidní stříbro - účinné přírodní antibiotikum, hustoty koloidního stříbra, doporučené dávkování

 

  Odstranění rtuti, hliníku a dalších toxinů z těla, včetně p revence - MUDr. Dietrich Klinghardt

Zblblo již lidstvo natolik, že se nechá obelhat pohádkami o vražedném oxidu uhličitém?

Jak na Parkinsona? Glutathionem, Hericiem a odstraněním neurotoxinů Chlorellou

Proč my máme potravinové alergie, přičemž je naši prarodiče neměli?

 

OVĚŘENÉ PŘÍRODNÍ PŘÍPRAVKY

Cílem správné medicíny je předcházení nemocí a prodloužení zdravé dlouhověkosti. Ideálem medicíny je odstranit mít potřebu lékaře.

MUDr. William J. Mayo

 

 

TŘI UNIKÁTNÍ EXTRAKTY

Z DUANWOOD RED REISHI

Za  účinné  se  z  Reishi  považují  pouze  kvalitně  provedené  a  čisté  extrakty,  které  mají  dobrou  biologickou  dostupnost  a  jsou  zbavené  nestravitelného  chitinu;  nelze  tedy  použít  pouhý  prášek  z  usušené  houby.

 

          EXTRAKT                 SPÓR

Nejsilnější extrakt z REISHI na českém trhu!!!100% spórový prášek z Duanwood Red Reishi!!!

 

TRITERPEN MAX

Extrakt s vysokým obsahem triterpenoidů. Více než 20 triterpenoidů%!

ZDE ROSTE NEJÚČINNĚJŠÍ REISHI

DUANWOOD RED REISHI

zdroj výše nejúčinnějších extraktů

Video z návštěvy Čechů u pěstitelů Duanwood Red Reishi v Číně, v horské oblasti Jiangshan

 

FAKTA O REISHI,

MYKOLOGIE, HISTORIE, PĚSTOVÁNÍ, ÚČINNÉ LÁTKY, JAK JE TO S JEJÍ KVALITOU?

 

 

 

 CORDYCEPS, EXTRA SILNÝ

NEJVYŠŠÍ GARANTOVANÉ MNOŽSTVÍ ÚČINNÝCH LÁTEK - CERTIFIKÁT COA

Nejsilnější Cordyceps na českém trhu!!!

CORDYCEPS - video

100% Sibiřská Čaga

ČAGA - video

HERICIUM - video

 

  BETAGLUKAN           HLÍVA

        extrakt               extrakt

Betaglucan MaxCellHlíva ústřičná

BETAGLUKAN - video

 

    KURKUMIN            AŠVAGANDA

        extrakt                    extrakt

Betaglucan MaxCellNejsilnější Ašvaganda na Českém trhu

ASHWAGANDHA - video

 

RDESNO             ANNONA

extrakt                  extrakt

Vysoce účinný extrakt z listů

 

ČAGA - video

Z ověřených dat vyplývá, že člověk, který covid prodělal, je třináckrát lépe chráněn, než člověk, který má dvě dávky vakcíny.

prof. Jiří Beran, 13.11.2021

prof. Jiří Beran, 15.11.2021

 

TEČKOVANÝ PŘÍBĚH

"NEVĚŘÍM UŽ BÍLÝM PLÁŠŤŮM, ALE LIDEM"

medicinský inženýr

JURAJ Orság


 

TEČKOVANÉ PŘÍBĚHY

dokument z 31. srpna 2022

Nadační fond Svědomí Národa

 

KUBEK 2009

 

DOKUMENT ČT 2

BYZNYS V BÍLÝCH PLÁŠTÍCH

DOKUMENT ČT 2

ŠKODLIVOST MOBILNÍCH SÍTÍ

             TEST

BARVOSLEPOSTI

 

 

ROK SI NIČÍME IMUNITU,

možná i proto je tolik nemocných, říká česká vědkyně, vedoucí týmu Centra buněčného a tkáňového inženýrství FN u sv. Anny...

doc. RNDr. Irena Koutná, Ph.D.

Aktualizovaný jmenný seznam s portovců zemřelých od 1.1.2021 do 31.12.2023 v souvislosti s "vakcinací" na covid

Ú MRTÍ - 1480

SRDEČNÍ ZÁSTAVY - 2107

   PATOLOG dr. Ryan Cole oprávněně VAROVAL

 

RENOMOVANÝ PATOLOG   dr. RYAN COLE - přednáška

ALARMUJÍCÍ EFEKT  covid (spike) injekcí (mRNA) na mozek, srdce, ledviny a ostatní orgány

  • Spousta lidí postrádá enzym, který rozkládá RNA
  • Naprosto porušujeme Norimberský kodex z roku 1947...

český dabing - 17:08

Lékařský summit, San Antonio, Texas, USA - 27.7.2021

 

AMERICA´S FRONTLINE DOCTORS

POSTAVIT SE NA ODPOR

 

FRONTLINE NEWS

 

 

ZAČNĚTE U SEBE

ZÁKLADEM ZDRAVÍ JE PREVENCE S NÁVRATEM K PŘÍRODĚ

Doporučuji:

každé ráno cca 30 minut před snídaní

vypít cca 4 dcl vlažné čisté pramenité vody s citrónem (můžete přidat až půl lžičky jedlé sody) a pro posílení imunity a energie můžete použít dvojitý extrakt (1-2 kapsle) z

  a nejdříve po 15 minutách:

případně nejen pro psychiku:

pro střevo kvalitní probiotika:

  • kysané zelí, které si sami jednoduše vyrobíte POUZE VY! Pozor na "BRUSELSKÉ" kysané zelí! S éčkama
 

 

VÁLEK U MORAVCE V OVM

10. dubna 2022

NEHORÁZNĚ LŽE

 

 

Fakta nepřestávají existovat tím, že se o nich nesmí hovořit. Pravda je dcerou času

 

SVĚT SE ZBLÁZNIL

Toto je novodobá reklama na co?

MUDr. Anastasia Maria Loupis: Tento model je v ohrožení života