Standardní verze

Reálně hrozí, že důchody VŠEM klesnou o tisíce korun. Alence von Bankrot bezprecedentně roste úrok na 10letém vládním dluhu

- když bude inflace 10% a více, přičemž se důchody nezvýší, tak to vyjde podobně
 

Sharon Stone v originálu

(zdravé tělo, zdravá ekonomika)

Česká verze

ZÁKLADNÍHO INSTINKTU

JIŽ BRZY VE VAŠICH ZAVŘENÝCH KINECH

V HLAVNÍ ROLI:

ALENKA von BANKROT

Jak řekla Danuše Nerudová, Alenka Schillerová se ani jednou nezúčastnila jednání Komise pro spravedlivé důchody, holt Základní instinkt

Více zde: https://www.uspesna-lecba.cz/

Jak řekla šéfka Komise pro spravedlivé důchody Danuše Neru  dová, Alena Schillerová se ani jednou nezúčastnila jejich jednání, holt Základní instinkt

"Samozřejmě samostatnou kapitolou je odmítání spolupráce ze strany ministryně financí Schillerové a její velmi předčasné hovoření o tom, že tato vláda důchodovou reformu nepředloží, byť návrh již vznikl."

"Několikrát jsem vyzývala ministryni financí, aby se důchodové komise zúčastnila. Ale nezúčastnila se ani jednou a ve veřejném prostoru jasně zaznívalo, že daňovou reformu nechystá."

Reálně hrozí, že důchody VŠEM klesnou o tisíce korun a daně naopak... a inflace?

A potom:

Alenka von Bankrot bude o dovolené v Karibiku (možná raději furt...), Češi na Macháči a lépe v Tatrách

Jak řekla Danuše Nerudová, Alenka Schillerová se ani jednou nezúčastnila jednání Komise pro spravedlivé důchody, holt Základní instinkt

Více zde: https://www.uspesna-lecba.cz/

Mohli bychom napsat elaborát, co nás čeká, ale to se dočtete v některých normálních zdrojích, nebo přímo dozvíte od ekonomky Danuše Nerudové, rektorky Mendelovy univerzity v Brně, která byla lednu 2018 navíc jmenována předsedkyní Komise pro spravedlivé důchody.

Prognóza - žádná radost.

Alence von Bankrot roste bezprecedentně úrok na 10letém vládním dluhu

V dubnu 2021 se Česko dostalo v historii do nebývalé situace. Za svůj desetiletý dluh platí o více než dva procentní body (+1,94) oproti Slovensku (-0,15)! To tu od našeho rozdělení ještě nebylo! Rozdíl 2,09%.

Vyplývá to z údajů ECB (Evropské centrální banky) a agentury Bloomberg.

Protože rozpočtové plány Babišovy vlády nezahrnují žádné významné cíle v oblasti konsolidace veřejných financí, tak tato skutečnost má negativní vliv na hodnocení úvěrové spolehlivosti. Dokonce Itálie, Španělsko, Portugalsko i Řecko si půjčují levněji. Například oproti Slovensku platíme na úrocích navrch desítky miliard ročně!

Níže publikovaná publikovan poradenskou společností Pension Partners Charlieho Billela ukazuje, že Česká republika je na nejhorším místě ze sledovaných evropských zemí, co se týče podmínek prodeje státních dluhopisů (Maďarsko a Rumunsko chybí).

Vše zatím stále více ukazuje na to, že dojde na postupné zhoršování životní situace, což se může projevit např. v hůře dostupné a méně kvalitní veřejné zdravotní péči, nedostatečným růstem (poklesem) důchodů či dalším zaostáváním školství. Pokud nedojde ke stabilizaci veřejných financí... klesne rating... a Česko se ocitne v "BABIŠOVĚ DLUHOVÉ SPIRÁLE"...

Z vlašského ořechu Alenky von Bankrot brzy vyroste kokosový ořech a ten, když dopadne na naše hlavy určitě znatelně pocítíme.

SVĚT SE ZBLÁZNIL, DRŽME SE.

PROTO:

BUĎTE ZDRAVÍ A USMÍVEJTE SE!

CO NEJVÍCE OMEZTE SLEDOVÁNÍ MAINSTREAMU, KTERÝ VYVOLÁVÁ CÍLENĚ STRACH OHLEDNĚ COVIDU

POSILUJTE ÚČINNĚ PŘEDEVŠÍM IMUNITU A MOZEK

UDRŽUJTE SI OPTIMÁLNÍ HMOTNOST

ZÁSADUJTE TĚLO

NEVOLTE PSYCHOPATY!

ABYSTE CHRONICKOU ORTODOXNÍ MEDICÍNU POD KURATELOU FARMAKOPRŮMYSLU POTŘEBOVALI, CO NEJMÉNĚ

ZÁKLADEM ZDRAVÍ JE PREVENCE A NÁVRAT K PŘÍRODĚ

pokud možno bez chemických ortodoxních léků a "bruselských" Éček

každé ráno cca 30 minut před snídaní

vypijte cca 3 dcl vlažné čisté pramenité vody s citrónem (můžete přidat až půl lžičky sody bicarbony), pro posílení imunity a energie můžete použít extrakt z Cordycepsu a nejdříve po 15 minutách:

kefír z tibetské houby + lněné semínkomletá skořice

    3 dcl + 1-3 lžíce čerstvě rozemletých semínek + 1 lžička-maximálně 4 g za den!

 

+ denně kysané zelí, které si sami jednoduše vyrobíte pouze VY! - Zelí jako superlék

TABULKA VYUŽITÍ PŘÍRODNÍCH EXTRAKTŮ

Legenda:

RE - reishi extrakt                                         ČG - čaga

RS - reishi spór                                             BG - betaglukan

CO - cordyceps                                             ŠI - shiitake

HE - hericium                                               HS - he shou wu (rdesno)

CH - chitosan                                               RX - reishi triterpen max

CR - coriolus

NOVÁ KNIHA

dotisk 19.4.2021

MUDr. Jan Hnízdil...

Přes zdánlivě vtipný název i ilustraci na obálce knihy rozhodně o žádnou legraci nejde. Autoři nás nejdříve seznámí obecně s pojmem psychopat a pak už velmi detailně rozebírají pány Klause, Zemana a Babiše a pečlivě zdůvodňují, proč právě na ně se toto označení, či spíše diagnóza, vztahuje. Hojně při tom používají citace renomovaných vědců, psychiatrů a psychologů : Fromma, Bradshawa, Rohra, Koukolíka, Honzáka a mnohých dalších.

Kniha se taky pokouší pochopit, proč tito lidé mají tak velký vliv na lidi - voliče a proč se jim společnost tak neúspěšně brání, nebo spíš nebrání. Autoři se v závěru pokoušejí najít i nějaká řešení, ale že to nebude jednoduché je jasné nejen jim, ale i čtenáři.

Poselstvím knihy pak je jednoznačně umět poznat zlo ve společnosti, nepodlehnout mu, a hlavně nerezignovat.

Držme si palce!

Tak jsem přečetl prvních 20 stran a mohu konstatovat - odborně a úžasně napsáno dvojicí Hnízdil, Tříska

  • z prvních 20 stran

Nad chováním řady našich politiků zůstává rozum stát. Vidí krásné pero, tak ho ukradne. Může dát amnestiii kamarádům, tak ji jim dá. Ožralý jde odhalovat korunovační klenoty. Proč by nešel? Může podojit Evropskou unii o dotace, tak ji podojí. Hodí se mu přísahat na zdraví svých dětí, tak přísahá. Divíme se, jak si to může dovolit. Jak to, že se nestydí? On se diví, čemu se divíme. Na svém chování nic divného nevidí. Stud nezná. Ta emoce v jeho osobnostní výbavě chybí.

  MUDr. Jan Hnízdil

Psychopati, aby odvedli pozornost od vlastních problémů, vyvolávají strach z vnějšího nepřítele: migrantů, Romů, pravdovláskařů... nebo předestřou nějaký zástupný problém (covid se jim velice hodil).

Lidé o tom začnou vážně přemýšlet, přestanou věnovat pozornost tomu, jak politik porušuje zákony, kam směřuje. Andrej Babiš je v tom premiant. Odvést pozornost od Čapího hnízda, od vlastní rodiny, zprávy Olafu, závěrů šetření  obecního úřadu v Černošicích, korunových dluhopisů, působení v STB... to dá zabrat. Kdysi se chlubil, že pracuje 18 hodin denně, o víkendu osm, vypije deset šálků kávy.

Vsadil bych se, že většinu času mu zabere maskování vlastních problémů

Pracovat osmnáct hodin denně není z lékařského hlediska nic obdivuhodného. Je to informace o tom, že manažersky selhává. Je to součást diagnózy.  Není divu, že má vysoký krevní tlak, trpí migrénami a praskla mu žilka v oku. Jestliže premiér zveřejní psychiatrické diagnózy svých dětí a současně hovoří o bezohlednosti žurnalistů, sám jedná bezohledně a bezcitně...

Jedinou obranou proti psychopatům je nenechat se jimi zaměstnávat, nenechat se zastrašit. Zachovat chladnou hlavu a kritické uvažování. Jakmile se člověk začne bát, mají ho v hrsti.

Psychopati v politice škodí zdraví. Šíří zlo. Na vysoké politické posty se prodrali právě proto, že neznají soucit, stud, svědomí, zodpovědnost. Jdou přes mrtvoly. Dokážou být úspěšní v dosahování krátkodobých cílů. V dlouhodobém horizontu je jejich vliv na vztahy v rodině, v pracovním kolektivu nebo ve společnosti zničující.

Psychopatovi může čelit jen větší psychopat. Člověka, který má morální zásady, si psychopat namaže na chleba.

Psychopat je mentální invalida

Psychopati vystupují suverénně. Ve skutečnosti jsou neuvěřitelně zbabělí. Psychopatovi musí čelit instituce právního státu.

Andrej Babiš lže, jako když Lidové noviny a MF DNES z jeho svěřeneckého fondu tisknou. Každý třetí Babišův výrok je buď naprostá lež, nebo zavádějící polopravda, další čtvrtinu jeho výroků nelze ověřit. Jen zhruba 40% Babišových výroků bylo po precizním ověření možné označit za pravdu.

"Já můžu tady veřejně prohlásit na zdraví mojich čtyř dětí a dvou vnuček, že já v žádném případě nikdy nebudu zasahovat do práce redaktorů v Mafře."

Tuto větu i jejího autora určitě znáte. Už jen to, že člověk záměrně a vědomě křivě přísahá na zdraví svých dětí. Už jen to musí každého přimět, aby zpozorněl. Všimněte si, s jakou lehkostí Babiš přísahal.

Ta lehkost, ta naprostá absence studu a svědomí

Křivá přísaha mu měla zajistit klid. Měla odrazit otázky ohledně jeho ovlivňování médií. Taková přísaha každého normálního člověka zarazí. Když přísahá na zdraví svých dětí, to si musí být na 1000% jistý, že má pravdu, že nelže... jak jinak by si to přece srovnal se svým svědomím.

-----

Zdráháme se uvěřit, že člověk může být takový hajzl. Jako by nás možnost poznání, že někdo překročil hranice, paralyzovala. Stojíme s pusou otevřenou, s vytřeštěnýma očima a nic neděláme. A zatímco stojíme a čučíme, psychopati nekecají a makají na tom, aby nás připravili o peníze, práva, svobodu a nakonec i o život.

Koho by napadlo, že lidé budou vraždit jiné lidi v plynových komorách? Kdo měl na něco takového fantazii? Stačilo pár psychopatů a neschopnost obyčejných lidí nahlédnout do jejich světa. Neschopnost dohlédnout kam až mohou zajít. Budiž omluvou, že tenkrát se o psychopatech moc nevědělo, nemluvilo ani nepsalo, nebyl internet.

Kdo jednou omluví nás?

dotisk 19.4.2021

Každá nemoc je způsobena narůstající jedovatostí lidského organismu.

Více úžasný:

MUDr. Henry Bieler

 

 

NEJPOPULÁRNĚJŠÍ  ČLÁNKY

100% REISHI - houba mládí a zdravé dlou h ověkosti - 3 unikátní extrakty

31 důvodů proč se NENECHÁM OČKOVAT - izraelský rabín Chananya Weisman

Jak se uzdravit z chronické Boreliózy, Chlamydiózy... Únavového syndromu

CORDYCEPS - silná imunita a nárůst energie

Překyselené tělo: začátek vážné nemoci

Tibetská houba, tibetské krystaly a kombucha - darování, prodej

Léčte záněty a ne Cholesterol, MUDr. Sircus

100% ČAGA ze Sibiře

s Certifikátem účinných látek

 

Mamografie způsobuje rakovinu prsu, MUDr. Ben Johnson, M.D., N.M.D., D.O.

Klouby - Artróza - kmenové buňky - Podvod!

Účinný lék na rakovinu plic na Kubě, proč ho mít nemůžeme? Leif Davenport

Lékaři se uzdravili z Roztroušené sklerózy

Jak se skutečně zdravě stravovat...

Proč průběžně a jak detoxikovat tělo

Imunostimulační a protinádorový účinek extraktů Reishi a Coriolusu na úrovni klinických studií

Žaloba na farmaceutické korporace, MUDr. Matthias Rath

Nejnov ější zkušenosti s Úspěšnou léčbou boreliózy, chlamydiózy, mykoplazmat a dalších koinfekcí

Koloidní stříbro - účinné přírodní antibiotikum, hustoty koloidního stříbra, doporučené dávkování

 

Porovnání AMERICKÉ a RUSKÉ vakcíny na Covid -19, mechanismy účinků všech i připravovaných vakcín.

KOHO (NE)OČKOVAT!

Antonín Baudyš: „Jsme v TICHÉ VÁLCE, připravené ELITAMI a USA."

 

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY  ZDE

 

Cílem správné medicíny je předcházení nemocí a prodloužení zdravé dlouhověkosti. Ideálem medicíny je odstranit mít potřebu lékaře.

MUDr. William J. Mayo

 

ROZHOVOR S MUDr. SOŇOU PEKOVOU, Ph.D. - 8. červenec 2021

oligarchy cenzurované video nově na svobodném kanálu Vimeo

 

KLINICKÉ TESTY LÉKŮ - PODVOD

DOKUMENT ČT 2

BYZNYS V BÍLÝCH PLÁŠTÍCH

 

 

TŘI UNIKÁTNÍ EXTRAKTY

Z DUANWOOD RED REISHI

          EXTRAKT                 SPÓR

Nejsilnější extrakt z REISHI na českém trhu!!!100% spórový prášek z Duanwood Red Reishi!!!

 

TRITERPEN MAX

Extrakt s vysokým obsahem triterpenoidů. Více než 20 triterpenoidů%!

ZDE ROSTE NEJÚČINNĚJŠÍ REISHI

DUANWOOD RED REISHI

zdroj výše nejúčinnějších extraktů

Video z návštěvy Čechů u pěstitelů Duanwood Red Reishi v Číně, v horské oblasti Jiangshan

 

FAKTA O REISHI,

MYKOLOGIE, HISTORIE, PĚSTOVÁNÍ, ÚČINNÉ LÁTKY, JAK JE TO S JEJÍ KVALITOU?

 

 

 

 CORDYCEPS, EXTRA SILNÝ

NEJVYŠŠÍ MNOŽSTVÍ ÚČINNÝCH LÁTEK

Nejsilnější Cordyceps na českém trhu!!!

100% Sibiřská Čaga
Betaglucan MaxCellHlíva ústřičná

 

 

MUDr. Ludmila Eleková: Vakcíny brzdí vývoj. Dříve děti mluvily souvisle od 2 let a dnes? Katastrofa! (1:58:35)

DOKUMENT ČT 2

ŠKODLIVOST MOBILNÍCH SÍTÍ

ZAČNĚTE U SEBE

ZÁKLADEM ZDRAVÍ JE PREVENCE S NÁVRATEM K PŘÍRODĚ

Doporučuji:

každé ráno cca 30 minut před snídaní

vypít cca 4 dcl vlažné čisté pramenité vody s citrónem (můžete přidat až půl lžičky jedlé sody) a pro posílení imunity a energie můžete použít dvojitý extrakt (1-2 kapsle) z

  a nejdříve po 15 minutách:

případně nejen pro psychiku:

pro střevo kvalitní probiotika:

  • kysané zelí, které si sami jednoduše vyrobíte POUZE VY! Pozor na "BRUSELSKÉ" kysané zelí! S éčkama

___________________________________________________

Předpokládané trendy v užívání vitamínů a dalších doplňků stravy v roce 2021 ZDE

 

 

KNIHA

NACISTICKÉ KOŘENY "BRUSELSKÉ EU"

 MUDr. Matthias Rath, Paul Anthony Taylor, Aleksandra Niedzwiecki a August Kowalczyk

v češtině je možno knihu přečíst online zde

Co jste už vždycky chtěli vědět o ‘bruselské EU’ - Ale nikdo se neodvážil vám o tom říci!

 

             TEST

BARVOSLEPOSTI

 

JAREK NOHAVICA

ZADEK JAK ŽOK

A přece nakonec - ÚSPĚŠNÁ LÉČBA

 

 

ROK SI NIČÍME IMUNITU,

možná i proto je tolik nemocných, říká česká vědkyně, vedoucí týmu Centra buněčného a tkáňového inženýrství FN u sv. Anny...

doc. RNDr. Irena Koutná, Ph.D.

 

Jak platné v roce 2020 - 2021

 

PROTESTSONG

V DLOUHÉM ZATMĚNÍ

Ilona Czáková, Roman Horký a KAMELOT

(Oficiální videoklip - Premiéra: 1. 12. 2020)

Do této písně jsme vložili naše srdce a nevymyté mozky