Zkušenosti s kloubní výživou ALAVIS

Ing. Zdeněk Rozehnal

Před 2 lety začali pacienti aplikovat kloubní výživu Alavis. Kanadské produkty, které jsou vytvořeny i pro pejsky a kočičky, Celadrin a Alavis zaslouží určitě pozornost.

ALAVIS - výběr z produktů

ALAVIS™ Triple Blend Extra silný představuje kompletní kloubní výživu pro koně. Obsahuje kombinaci chondroprotek­tivních látek (glukosamin sulfátu a chondroitin sulfátu) a látky MSM.

ALAVIS™ Triple Blend Extra silný je vhodný pro regeneraci pohybového aparátu, zejména pro preventivní podávání u hříbat a koní v pracovní a sportovní zátěži. ALAVIS™Triple Blend je ve formě prášku a je ochucen jablečným pektinem, aby koně přípravek snadněji přijímali.

Látky obsažené v přípravku ALAVIS™ Triple Blend Extra silný:

 • Glukosamin sulfát - hraje významnou roli v metabolismu chrupavky. Stimuluje buňky chrupavky (chondrocyty) k syntéze proteoglykanů (základních stavebních složek chrupavky) a je hlavním substrátem pro jejich vznik. Glukosamin je aktivně přijímán chrupavkou. Podávání glukosaminu zpomaluje rozvoj už vzniklých degenerativních změn chrupavky.

 • Chondroitin sulfát - je důležitou součástí kloubní chrupavky. Váže velké množství vody, čímž hydratuje chrupavku, podporuje vznik proteoglykanů a redukuje kolagenolytickou aktivitu. Podávání chondroitinu vede ke zpomalení destruktivních změn chrupavky, mírní bolesti kloubů, zlepšuje pohyblivost a mírní i průběh zánětu kloubu.

 • MSM – látka obsahující organicky vázanou síru, která působí na zpevnění vazů a šlach, potlačení zánětu a bolesti a na regeneraci a relaxaci svalů. Dále vykazuje silné antioxidační a jiné pozitivní účinky a je jedinečným zdrojem sirných sloučenin, které v organizmu pozitivně působí, a to zejména v poškozené kloubní chrupavce. MSM je také pomáhá ke zlepšení kopytní rohoviny a ke zkvalitnění srsti.

 • Collyss® - kolagen typu I v nejvyšší kvalitě – se vyskytuje v silně zatěžovaných strukturách, jako jsou šlachy a vazivové chrupavky. Je odolný v tahu, a proto je velmi důležitý pro pevnost šlach a tím i pro zpevnění pohybového aparátu. Tento kolagen se dále vyskytuje v kostech a kůži. Kolagen typu I Collyss® je patentově vyráběný čištěný kolagenový hydrolyzát získávaný z chrupavek mořských ryb.

 • Cartidyss® - kolagen typu II v nejvyšší kvalitě – udržuje tvar chrupavky a brání její deformaci. Kolagen typu II je součástí  hyalinní a elastické chrupavky a je odolný v tlaku. Cartidyss® je čištěný kolagenový hydrolyzát získávaný z chrupavek rejnoků.

ALAVIS™ Triple Blend Extra silný doporučujeme podávat:

 • hříbatům od 2.-3. měsíce věku,

 • pro předcházení onemocnění pohybového aparátu,

 • sportovním a pracovním koním všech věkových kategorií.

ALAVIS™ Triple Blend Extra silný je vhodný zejména na:

 • výživu, ochranu a regeneraci kloubních chrupavek a tkání,

 • zmírnění bolesti pohybového aparátu,

 • zlepšení pohyblivosti a pro větší fyzickou výkonnost,

 • zpomalení až zastavení dalšího poškozování kloubních chrupavek,

 • prodloužení aktivního věku zvířete,

 • zlepšení celkové zdravotní kondice.

Zkušenosti  s kloubní výživou ALAVIS™ Triple Blend Extra silný

2018-07-11 14:24:23

ALAVIS™ Triple Blend Extra silný užívám již několik let a řekl bych, že kloubům pomáhá, mohu zase běhat téměř bez bolesti.

2017-12-21 10:40:48

S přípravkem Alavis jsem spokojená. Po užívání 21 dní se mi ulevilo. Doporučuji všem.

2017-11-24 14:20:58

Za svoji osobu můžu napsat jen velmi kladný učinek Alavisu na mé klouby, po měsíci užívání už začaly bolesti v kolenech ustupovat, i když jsem před užíváním tohoto přípravku utrácel nemalé peníze za doplňky stravy na klouby. Jsem velmi spokojen a zjistil jsem, že tento přípravek v mém okolí užívá vice lidí, kteří jsou taky s přípravkem ALAVIS Triple Blend Extra silný velmi spokojeni s jeho učínkem.

2017-11-24 13:02:05

Produkt ALAVIS bereme oba s manželem již cca 45 dní a musím sdělit, že máme oba pocit jen té nejlepší účinnosti  na naše klouby i celý organismus. Já osobně jsem měla problém s koleny a stav se mi o hodně zlepšil, ale přiznám se, že je to i v kombinace s ranním lehkým cvičením. Jsem ráda, že jsme si tento produkt zakoupili.

2017-11-23 14:08:40

S účinkem produktu Alavis Triple Blend Extra silný 700g jsem velmi spokojená. Užívám ho již 2 měsíce na velké noční bolesti karpálního tunelu. Již po šesti nedělích nevím, že karpální tunel mám. Různá mazání, lektvary, apod. nezabraly, až Alavis zafungoval správně.

2017-11-23 13:55:20

Preparát Alavis užíváme s manželkou již podruhé. O existenci přípravku jsme se dozvěděli od známého až v loňském roce. Přípravek funguje, manželka měla potíže s kolenními  klouby a zápěstím. Po užití problémy z 90% zmizely. Já mám potíže s kyčelním kloubem a koleny. Mé klouby jsou již značně poničeny, přesto jsem přesvědčen, že devastace kloubů po využívání preparátu ustala, neboť mohu chodit bez berlí.

2017-11-23 08:11:22

Alavis užíváme s manželem. Původně jsme brali vše s úsměvem, že je celé to povídání o výsledcích asi nevěrohodné. Ale během dalších dnů zjišťujeme a musíme přiznat, že Alavis nám pomáhá. Stav se určitě zlepšil. Bolesti kolene zcela nevymizely, ale jsou skutečně menší /od července se léčím po úrazu menisku - každý měsíc odsávání tekutiny a obstřiky, naposledy v půlce října/. Věřím, že úleva bude pokračovat i nadále.

2017-11-21 12:59:32

Úvodem uvádím, že jsem 78-letý stařec a trpím polyartrózou a s její léčbou mám letité zkušenosti. Nemoci však nepodléhám a jsem dosud pohybově i pracovně aktivní. Od Alavisu jsem neočekával zázrak, po referencích mých známých jsem jej pouze zkoušel. Mohu potvrdit, že s Alavisem jsem podzimní práce na zahradě zvládal bez větších obtíží a pobolívání a v odpočínkovém režimu cítím zlepšení.

2017-10-02 11:35:21

S ALAVISEM jsem spokojená, nechytají mě křeče do nohou, i pohybově se cítím lépe. Je to velké balení, takže vydrží na poměrně dlouhou dobu.

2017-10-02 11:16:03

Alavis užíváme již druhou dávku a je to jediný prostředek, který skutečně pomáhá. Manžel a moje spolupracovnice má artrozu III.st. a já revmatoidní artritidu, také svoji dávku dostává náš vlčák - 7 let, který má problémy s klouby.

2017-10-02 11:04:42

Produkt ALAVIS™ Triple Blend Extra silný 700 g užívám, protože dělám již mnoho let atletiku a mé klouby jsou značně opotřebené. Tento produkt vnímám jako velmi účinný. Tento produkt užívá i moje mamka, která jde koncem roku na výměnu kyčelního kloubu. Jí se zmenšily bolesti a cítí i lepší pohyblivost v kyčelním kloubu.

2017-09-11 12:36:30

Reference na výrobek ALAVIS Triple Blend Extra silný jsou od nás velice kladné. S manželem oslavíme v říjnu sedmdesátiny a díky tomuto přípravku mohu s díky napsat, že po letech užívání jiných přípravků na bolavé klouby nás konečně bolesti již netrápí a na operaci se již nechystám. (Manžel trpěl bolestí v rameni a já v kyčelním kloubu). Váš přípravek nám doporučil syn, který s kamarády rekreačně skáče s padákem a používají jej všichni k  ochraně ramenních kloubů. Proto díky za ALAVIS který si brzy opět objednáme.

2017-09-11 12:17:41

S výrobkem Alavis jsem maximálně spokojena. Je to poprvé, co nelituju peněz za nákup - narozdíl od produktů z lékáren, kde jsem nechala tisíce a výsledek - 0. Produkt mi pomohl cca za měsíc na kloubní potíže.

2017-08-10 13:34:30

Já užívám produkt Alavis extra silný druhý měsíc a mohu říci,že má velmi pozitivní účinky.

2017-08-09 14:17:24

Alavis funguje výborně a to nejen u mne, ale i mnoha přátel, kterým jsem jej doporučil. Tento preparát je opravdu vyjimečný.

2017-08-09 12:15:45

S výrobkem ALAVIS Triple Blend jsem plně spokojen.

2017-08-08 09:42:48

S produktem ALAVIS™ Triple Blend jsem spokojený, i když naštěstí nemám konkrétní zdravotní problémy, užívám ho preventivně, byť nepravidelně, dobře se mi osvědčuje zjm. po sportovních výkonech.

2017-08-04 14:38:55

Je mi 38 let, bohužel mám operované obě kolena, jsem po zlomenině lokte a hrudníku a mám artrózu už i v kloubech na prstech rukou, která se zhoršuje. Bolesti jsou opravdu velké. Užívala jsem vše možné, ale bezúspěšně. Navíc se věnuji téměř 13 let kulturistice a hrávala jsem fotbal a jezdívala na kole za každého počasí, nemoci rozhodně nepodléhám :) Moji přátelé kukturisti mi poradili produkt ALAVIS™ Triple Blend, tak jsem si ho hned zakoupila. Přiznávám, že jsem nevěřila, ale byla jsem mile překvapena. Jsem s Vaším produktem opravdu velice spokojena, o hodně se mi zmírnily bolesti a jsem pohyblivější. Moje klouby sportem dostávají velmi zabrat a já je přiznávám nešetřím. Váš produkt mi pomáhá sportovat téměř bez bolestí a naplno.

2017-08-04 14:33:54

S výrobkem ALAVIS, jsme spokojení. Výrazné změny jsme poznali na nehtech a vlasy jsou úplně jiné, rychle rostou a zdají se nám pevnější. Kupovali jsme to hlavně na klouby, ale momentálně si myslíme, že je to ještě krátká doba na nějaké výsledky, i když trošičku se to projevuje.

2017-08-04 08:01:56

Alavis pomáhá celé naší rodině. Na záda, na kyčle. Bolesti jsou rychle pryč a ani po měsíční přestávce v užívání Vašeho přípravku se zatím nic z toho nevrátilo. Doporučila jsem ho i všem známým.

2017-06-23 08:30:36

ALAVIS™ Triple Blend užívá přítel i já a oba jsme zaznamenali mírné zlepšení potíží. Přítele přestalo bolet koleno, které v poslední době zlobilo. Páteř po operaci už tak často nebolí a má pocit lepšího pohybu. U mně ustoupily bolesti spojené a revmatoidní artritidou na kloubech prstů rukou. Na krční páteři mám změny, které stále cítím, i když mám jen mírné bloky a ustoupily bolesti.

2017-06-22 14:22:06

Informaci o produktu ALAVIS™ Triple Blend jsem se dozvěděla od lékařky, která ho sice nezkoušela, ale měla kladné hodnocení od svých pacientů. Jak jsem zjistila, už se prodává Alavis přímo pro lidi. Mně i manželovi pomáhá, můžeme jen doporučit.

2017-06-22 14:15:08

Alavis Triple Blend jsem zakoupila pro svoji 83 letou maminku, která má artrózu obou kolen a velice špatně se pohybuje. Po třech týdnech užívání si maminka přestala stěžovat na bolest kolen, která ji trápila a která i částečně vymizela. Zlepšila se i její pohyblivost. Za nás velká spokojenost.

2017-06-21 14:58:14

ALAVIS Triple Blend užíváme s manželem a jsme s ním spokojeni. Jsme již ve věku, kdy se musí tělu trochu pomoci od bolesti a tak si myslíme, že ALAVIS Triple Blend je ta správná cesta a taky nám pomáhá. Manžel má těžkou fyzicky náročnou práci a klouby tím trpí. Přípravek užívá již druhý rok a je spokojený. Určitě to není všelék, ale nám zabírá.

2017-06-20 13:26:28

ALAVIS™ Triple Blend užívám již 2 měsíce, přestaly mě bolet klouby, kolena, manžel měl zlomenou páteř (stálé bolesti v zádech). Při používání Alavisu bolesti přestaly. Mohu jen děkovat.

2017-06-20 09:50:33

S produktem ALAVIS™ Triple Blend jsem velice spokojena. Měla jsem hodně velké bolesti kolen, prášky nepomáhaly, ale nyní se cítím velice dobře a bolesti odezněly. Velice doporučuji těm, co mají problémy s klouby a bolestmi.

2017-06-20 09:18:02

Přípravek ALAVIS™ Triple Blend užívám již přes měsíc a opravdu funguje. Bolest v kolenou ustala. Děkuji a přeji krásné dny.

2017-06-19 14:08:30

Přípravek ALAVIS™ Triple Blend jsem si zakoupila z důvodu vážných problémů s páteří. Nyní se cítím mnohem lépe a užívám jej namíchaný do jogurtu ke snídani.

2017-06-19 13:41:44

Zakoupila jsem již druhé balení produktu ALAVIS™ Triple Blend. S výrobkem jsme spokojeni a všem potenciálním zájemcům doporučujeme. Vlivem užívání došlo ke snížení bolestí.

2017-06-19 13:37:49

Se zakoupeným produktem ALAVIS™ Triple Blend jsem zatím spokojen. Tento produkt jsem si koupil proto, že jsem již nevěděl, jak si pomoci od bolesti kyčelního kloubu, který mě bolel jak při chůzi, tak i odpočinku. Po započetí kůry se tento stav po třech dnech začal zlepšovat a po čtrnácti dnech jsem přešel na poloviční dávku a v současné době jsem již bez bolestí. A to mi ještě zbývá polovina produktu.

2017-06-19 12:49:24

S produktem ALAVIS™ Triple Blend, který jsem si od vás zakoupil, jsem spokojen. Mám problémy s klouby kolen a kyčlí a po jeho užívání cítím úlevu a zlepšení. Doporučuji ho všem.

2017-06-19 11:35:19

Produkt Alavis Triple Blend jsem začal brát od konce roku. Zhruba po 6 až 7 týdnech nastalo rapidní zlepšení, od začátku roku beru již poloviční "udržovací" dávku. Již nedám na Alavis dopustit, je to první přípravek, který mi zabral na kolena. Rozdělávám ve vodě, nemám problém s užíváním. A doporučuji jej dál.

2017-06-19 11:21:11

S Alavisem jsme spokojeni, produkt nám opravdu pomáhá. Užívá ho celá rodina.

2017-06-19 10:00:05

S výrobkem ALAVIS™ Triple Blend jsem spokojen. Pomohl mi na klouby. Mohu doporučit ostatním.

2017-06-15 09:38:14

S produktem ALAVIS™ Triple Blend jsem spokojen, ulevil mně od bolesti kloubů a svalů.

2017-04-26 13:05:33

S produktem ALAVIS™ Triple Blend jsem spokojená já i můj bratr. Jeden kůň přestal kulhat a ostatní jsou v pořádku.

2017-04-25 13:51:16

Alavis užívá manžel a je spokojený. Bolely ho strašně klouby a je to o hodně lepší, užívá to jako pro 100 kg hříbě, je mu 65 let, takže klouby jsou už opotřebované.

2017-04-25 13:15:07

Pro velký úspěch a úlevu od bolesti jsme zakoupili už druhé balení Alavis Triple Blend. Užíváme cca 3 měsíce a pak 3 měsíce pauza. V kombinaci s masážemi je to ideální. U mladých lidí (synové jsou aktivní sportovci, 35 a 38 let) přišla úleva od bolesti kolen, kotníků a tenisových loktů v několika týdnech.

2017-04-25 13:12:09

Váš produkt Alavis Triple Blend musím jenom chválit, působí velice pozitivně a asi po dvou týdnech podávání jsem zaznamenala jeho účinky. Jsem ráda, že jsem reagovala na doporučení. Všude ho chválím a doporučuji. Moc děkuji.

2017-04-25 12:26:21

Léčím se s reumatoidní artritidou. S pravým kolenem jsem byla v březnu na operaci - artroskopie - artróza  2. - 3. st. Po třech měsících užívání Alavisu jsem skoro žádné zlepšení nepozorovala. Po měsíční pauze opět beru Alavis a myslím si ,že nyní zabírá. Jsem skoro v pohodě. Věřím v další zlepšení.

2017-04-25 08:23:28

S vaším produktem ALAVIS Triple Blend jsme velmi spokojeni, užíváme ho celá rodina. Já mám artrózu levého kolene, měla jsem značně omezený pohyb, navíc jsem po operaci kyčle. Můj stav se značně zlepšil - mohu chodit bez bolesti. Jsme spokojeni všichni co ALAVIS bereme. Doporučila jsem i svým známým a ti si ho rovněž nemohou vynachválit. Děkuji a jsme vděční uživatelé tohoto produktu.

2017-04-25 07:53:07

Díky produktu ALAVIS Triple Blend bolest kloubů na rukou po 14 ti dnech odezněla, bolest a horší hybnost kolene po 3 týdnech.

2017-04-19 11:00:22

Mám 9letého vlčáka fenku, která se najednou nepostavila, rozchodila to, ale pohyb jí činil velké potíže. Už několik měsíců jí dávám tablety Alavis pro psy a musím říct, že se velice zlepšila. Z běhání má zase radost, potíže jí činí jen vstávání. Alavis výživa pro koně jsem brala já osobně na doporučení známých. Je mi 60 a klouby občas bolí. Zbavila jsem se bolesti kloubů na rukách, nohy bolí pořád. Své fence budu Alavis kupovat nadále.

2017-04-19 10:38:37

Alavis mi moc pomáhá na koleno. Měl jsem velké problémy s bolestí kostí hned pod kolenem. Byl jsem u 4 lékařů a žádný nevěděl, co mi je. A musím říct, že jsem byl u špičkových doktorů. Hraji fotbal a dost mě bolest omezovala. Od té doby, co používam ALAVIS, nemám problém.

2017-04-19 10:30:32

Užívám ALAVIS nepravidelně, ale zlepšení a zesílení kloubů je poznatelné. Vřele doporučuji dále všem svým známým.

2017-04-19 10:14:56

S Alavisem jsem spokojená a používají ho i moji známí. Zatím je to jediný preparát na klouby, který zabírá a funguje.

2017-04-19 09:24:11

Jsem moc spokojená s ALAVISEM. Moc mi pomáhá. Doporučuji ho všem. Jím ho 3 týdny a pak na 14 dní vynechám. Chuť sice nic moc, ale dá se to. Hlavně když pomáhá.

2017-04-19 09:19:16

S vaším produktem Alavis Triple Blend jsem spokojen a doporučil jsem jej i kolegům a známým. Mám v plánu tento produkt zakoupit jako pracovní bonus pro své zaměstnance.

2017-01-20 13:59:26

Alavis Triple Blend jsem kupovala pro 82 letého dědu, nemůže si přípravek vynachválit.

2017-01-20 13:20:10

S produktem Alavis Triple Blend jsem spokojen. Začal působit po několika dnech na klouby.

2017-01-20 13:18:01

Alavis Triple Blend užívám třetí měsíc. Zatím nabývám dojmu, že stav šlach a kloubů se lepší.

2016-11-18 09:30:01

Myslím, že se mi díky přípravku ALAVIS™ Triple Blend ulevilo v oblasti kolen a kyčlí. Nechci to zakřiknout, uvidíme dál. V příštím měsíci udělám zátěžový test na pěší dovolené v Novohradských horách. Zatím děkuji.

2016-11-18 09:28:22

S produktem ALAVIS Triple Blend jsem spokojen. Užívám ho již 2 měsíce a moje obtíže pomalu ustupují. Mám problém s kotníkem - zlomenina a operace po ní - a na druhé noze s kolenem, které mi jakoby vynechávalo. Beru si 1 odměrku denně úměrně ke své váze.

2016-11-09 12:50:27

Přípravek Alavis Triple Blend mi docela pomohl. Nemohu říct, že by mě vyléčil, ale znatelně se snížila bolestivost kolene. Je sice nahořklé chuti, ale užíval jsem jej se 100% džusem a bylo to v pohodě. Přípravek mohu doporučit. Záleží ovšem na typu potíží konkrétní osoby. Rozhodně si myslím, že neuškodí.

2016-11-08 08:38:52

S produktem Alavis Triple Blend jsem spokojena, urychlil léčbu - operace menisku, došlo ke zmírnění otoku. Jiné podobné produkty, které byly určeny pro lidské pacienty, neměly takový efekt. Všem doporučuji užívat. Žádné vedlejší nežádoucí efekty jsem nezaznamenala.

2016-11-08 08:15:50

Alavis Triple Blend velmi pomohl na klouby nejen mně, ale i mé matce, která utrpěla težké zranění kolenního kloubu. Lékař jí vyhrožoval, že bolest jí nikdy už nepřejde a bude muset jít na umělý kloub. Po několika dnech užívání přípravku Alavis Triple Blend začala bolest ustupovat. Po několika týdnech se cítí matka vitální a běhá jak laňka. Díky.

2016-11-07 08:57:52

Produkt ALAVIS Triple Blend užíváme společně s manželem, ještě nemáme ukončeny 3 měsíce, ale opravdu co se pohybu týče, cítíme mnohem líp.

2016-11-07 08:54:18

Jsem s výrobkem Alavis Triple Blend spokojen, kyčelní kloub mě bolí podstatně méně.

2016-11-07 08:52:25

ALAVIS™ Triple Blend používám na kolena, cvičím, jezdím na kole, chodím po schodech nahoru a dolu  a to všechno mohu s dobře snesitelnou bolestí a to před používáním přípravku tak nebylo.

2016-10-25 16:35:35

Po dvouměsíčním užívání je působení přípravku Alavis Triple Blend na klouby evidentní, dle mého účinkuje.


2016-10-25 13:45:02

S produktem Alavis jsem spokojena. Slouží pro starší koně s artrózou, pomohl klisně po těžkém porodu na kyčel a při rekonvalescenci valáška po úrazu na kulhání.

2016-10-25 13:43:19

Myslím, že produkt Alavis dokonale funguje! Mám lehkou artrózu v kloubech u rukou a je to lepší po 1,5 měsíci užívání Alavisu. Rozhodně doporučuji.

2016-10-25 13:10:03

S přípravkem Alavis Triple Blend jsem maximálně spokojen. Plně dostává své pověsti, byť ho užívám pro sebe. Jsem dost aktivní a je pro mě i nadále prioritou, aby to tak zůstalo. Již 11 let užívám různé kloubní doplňky, ale s ničím jsem nebyl tak spokojen. Nicméně je důležité přijímat dostatečné množství ovoce i zeleniny a mít vyváženou stravu.

2016-10-25 13:05:03

Přípravek Alavis Triple Blend jsem zakoupila na doporučení známé pro manžela a také pro svou známou. Manžel jen tak něčemu nevěří a má doslova "plné zuby reklam", připravek však poctivě užívá celou dobu od zakoupení - říká, že bolest kolen viditelně ustoupila (manželovi je 69 let). Také mohu říct, že mě poslední dobou překvapuje jeho pracovní nasazení, až mu někdy říkám, proč to tak přehání, ani si nestěžuje na bolesti zad, které ho dříve docela trápily. Takže opravdu spokojenost. Známá si také přípravek pochvaluje (má 63 let), může prý daleko více pracovat na zahrádce při různých pracích.

2016-10-25 12:52:02

Pokud se mohu vyjádřit k účinkům Alavis Triple Blend - mně osobně pomohl odstranit zdravotní problémy s kolenem a páteří.

2016-10-25 12:50:03

Mám chrupavku v koleni poškozenou po úraze. Když se k tomu přidala artróza, začal jsem mít poměrně vážné problémy. ALAVIS užívám dva měsíce a pociťuji úlevu. Stav kolene se zlepšil. S ALAVISEM jsem spokojen.

2016-10-24 11:47:21

Je mi 35 let a od 15 let aktivně posiluji,dělám bojové sporty a hodně běhám. Loni jsem absolvovala kompletní přípravu na soutěž Bikiny. Příprava je na klouby velmi náročná. Před třemi lety jsem byla droboě závislá a cca rok jsem to přeháněla s cvičením bez doplňků, bez jídla. Cvičila jsem 6 hodin denně, dřepovala se 100 kg. Samozřejmě po vyabstinování drog jsem byla totálně rozbitá, oddělaná kolena. V tu dobu jsem poprvé užila přípravek ALAVIS™ Triple Blend, nejprve v malých dávkách, poté jsem dávky zdvojnásobila. Při opakování po dvou měsících se dostavilo náhlé zlepšení a po celých 2 měsících jsem měla klouby jako nové. Při vyšetření lékařem mi bylo řečeno, že mám klouby, šlachy atd. velmi účinně "spravené". Necítím bolest, nic nevrže.

2016-10-24 10:09:58

Přípravek ALAVIS™ MSM pro koně jsme užívali s mužem, oba máme "tenisové" lokty, navíc můj muž artrózu ramenních kloubů, zpřetrhané kolenní vazy. Po dvou dnech mému muži absolutně ustaly akutní bolesti, takže konečně usínání bez kňourání. Zůstalo však tzv. lupání (přeskakování) v kloubech. Proto jsem objednala ALAVIS™ Triple Blend. Zatím ho užíváme čtvrtý měsíc a ani jednou jsme nebyli na injekci u ortopeda! Nepoužíváme žádné léky ani krémy na bolest. A zmizelo i to lupání! Nám přípravky moc pomohly!

2016-10-21 13:34:27

Alavis Triple Blend mi pomohl. Klouby nebolí a mám i lepší ohebnost. Jsem ročník 1970.

2016-10-21 12:49:01

Přiznám se, že váš produkt nebyl použit pro koně, nýbrž pro štěně německé dogy, které (jak je známo) velice rychle roste a takřka do velikosti poníka a díky tomu mívají potíže s klouby a kostmi. Tento pejsek má v 8 měsících takřka metr a je úplně v pořádku, což z velké části přičítám i vašemu preparátu.

2016-10-21 10:32:27

S produktem ALAVIS Triple Blend mám dobrou zkušenost. I když je produkt určený pro koně, zkusila jsem ho na sobě. Po měsíci užívání jsou bolesti velkých kloubů, zejména kolenou, menší. Přípravek se mi zdá dostatečně silný a věřím, že mi pomůže od bolestí na delší dobu.

2016-10-21 10:24:14

S Alavisem jsem velmi spokojen. Mám s ním pozitivní výsledky. Jsem profesionální sportovec a mám artrózu kyčlí. Po 4 týdnech jsem začal pociťovat lepší hybnost a to ani nemluvím o ramenech a kolenech. Nicméně je třeba si upravit dávkování podle své váhy.

2016-10-21 09:32:32

S výrobkem ALAVIS™ Triple Blend jsem spokojena. Bolesti ustoupily, nejsou v takové míře, i když občas se ozvou. Velká spokojenost.

2016-10-21 09:27:56

Po užívání Alavisu určitá úleva nastala, hlavně ztuhlost v koleni. Beru to dva měsíce, ale určitě budu pokračovat.

2016-10-18 14:28:47

Nikdy neodpovídám na spokojenost výrobků, ale výrobek Alavis Triple Blend si právem zaslouží ohodnotit, protože jak píšete, může pomoci ostatním lidem. Takže já osobně ho hodnotím velice kladně, možná slovo kladně je málo. Měla jsem před zhruba rokem již dlouhou dobu problémy s patní ostruhou. Chodila jsem 10x na ultrazvuk, vůbec žádné zlepšení. Pak jsem se dozvěděla od mé známé o Alavisu a začala jsem ho používat. Za týden bylo po bolesti, do dnešního dne, tzn. po roce pořád bez bolesti. Ihned jsem doporučila své rodině i známým a zase jen chvála. Moje teta již roky trpěla bolestí kloubů, Alavis po 3 dnech opět pomohl. Takže musím jen doporučit a jsem
vděčná, že něco takového je u nás vůbec na trhu.

2016-10-18 13:24:19

Alavis užíváme celá rodina - já, manžel i naši tři lovečtí pejskové. Já jsem začala na doporučení kamarádky v říjnu minulého roku. Do té doby jsem měla problémy s koleny, které po nějaké době úplně zmizely. Manžel jede první tři měsíce a také si Alavis chválí. Pejskové nám to neřeknou, ale jsou poměrně velcí (němečtí ohaři cca 35kg), tak je to pro ně také skvělá prevence. Já osobně považuji váš přípravek za zázrak a už nikdy nebudu užívat nic jiného. Moc za něj děkuji.

2016-10-18 12:07:29

Dobrý den, Váš produkt Alavis mi pomohl, asi mám koňskou náturu, kolena mě přestala bolet.

2016-10-18 09:54:03

S Alavisem jsem velmi spokojen a zaručeně funguje. Musí se ale dávat pozor, aby to neoddělalo žaludek, takže je potřeba cyklovat. Ideálně 2 týdny brát a týden vysadit. Děkuji za bezproblémové jednání a váš support!

2016-10-18 09:23:43

Dobrý večer, 65 let hraji usilovně tenis a v posledních letech jsem musel vzhledem k bolesti kloubů brát velké dávky Brufenů až 12x denně. Vlivem Alavisu jsem mohl snížít Brufen na jednu tabletku denně, Závěr: Alavis je účinnější než běžně prodávaný švýcarský lék a navíc nezvyšuje krevní tlak jako dávky Brufenu. Objednávám další balení.

2016-10-14 10:17:10

Měl jsem silné bolesti v kolenou. Asi po měsíci užívání přípravku Alavis došlo k velkému zlepšení, kdy jsem začal opět jezdit na kole a hlavně chodit na tůry.

2016-10-13 13:15:17

Po využívaní celého balení Alavisu mohu jen krátce zhodnotit. Veškeré dosavadní pohybové problémy ustoupily, ale nelze říci, že vymizely zcela. Určite ale mohu všem doporučit a je na každém, jak bude tento produkt posuzovat.

2016-10-11 11:42:40

Produkt Alavis Triple Blend mi pomáhá, mám menší bolesti kloubů. Chuť není zrovna nejlepší, ale dá se to zvládnout. Doporučila jsem tento produkt dalším třem známým a také si ho chválí.

Každá nemoc je způsobena narůstající jedovatostí lidského organismu.

Úžasný: MUDr. Henry Bieler

 

 

NEJPOPULÁRNĚJŠÍ ČLÁNKY

 

       NOVĚ PUBLIKOVANÉ ČLÁNKY

           ČERVEN 2024 - 17 článků

 

Nejlepší DIETY pro celkové zdra ví v roce 2024 - středomořská, DASH a MIND - U.S. News & World Report

  

100% REISHI - houba mládí a zdravé dlou h ověkosti - 3 unikátní, bezkonkurenční extrakty

31 důvodů proč se NENECHÁM OČKOVAT - izraelský rabín Chananya Weisman

Dr. Peter  McCullough: Jak přírodně DETOXIKOVAT tělo PO OČKOVÁNÍ mRNA vakcínou (protokol) - video

  Devastující efekt pro zdraví - glutaman sodný, aspartam a další excitotoxiny

Jak se přírodní cestou uzdravit z chronické Boreliózy, Chlamydiózy, EB virózy... únavového syndromu

CORDYCEPS - silná imunita a nárůst energie

Překyselené tělo: začátek vážné nemoci

ZVRÁCENÍ POSTUPU DIABETU 2. typu začíná u ignorování běžných doporučení, MUDr. Sarah Hallbergová - video

Protokol pro prevenci pro uzdravené klienty - Ing. Zdeněk Rozehnal

BOSWELIA serrata (kadidlo) - jeden z nejsilnějších přírodních léků Matky Země

Tibetská houba, tibetské krystaly a kombucha - darování, prodej

Léčte záněty a ne Cholesterol, MUDr. Marc Sircus

100% ČAGA ze Sibiře, nejvyšší množství účinných látek garantující Certifikát 

Mamografie způsobuje rakovinu prsu, MUDr. Ben Johnson, M.D., N.M.D., D.O.

Účinný lék na rakovinu plic na Kubě, proč ho mít nemůžeme? Leif Davenport

Artróza - kmenové buňky - Podvod!

Lékaři se sami uzdravili z Roztroušené sklerózy, prof. George Jelinek, dr. Terry Wahlsová

Jak se skutečně zdravě stravovat...

Proč průběžně a jak detoxikovat tělo

  PROTINÁDOROVÝ účinek extraktů z REISHI a CORIOLUSU na úrovni klinických studií

Žaloba na farmaceutické korporace, MUDr. Matthias Rath

Koloidní stříbro - účinné přírodní antibiotikum, hustoty koloidního stříbra, doporučené dávkování

 

  Odstranění rtuti, hliníku a dalších toxinů z těla, včetně p revence - MUDr. Dietrich Klinghardt

Zblblo již lidstvo natolik, že se nechá obelhat pohádkami o vražedném oxidu uhličitém?

Jak na Parkinsona? Glutathionem, Hericiem a odstraněním neurotoxinů Chlorellou

    Zkušenosti klientů s Úspěšnou léčbou především boreliózy, chlamydiózy, únavového syndromu...

 

Proč my máme potravinové alergie, přičemž je naši prarodiče neměli?

 

OVĚŘENÉ PŘÍRODNÍ PŘÍPRAVKY

Cílem správné medicíny je předcházení nemocí a prodloužení zdravé dlouhověkosti. Ideálem medicíny je odstranit mít potřebu lékaře.

MUDr. William J. Mayo

 

 

TŘI UNIKÁTNÍ EXTRAKTY

Z DUANWOOD RED REISHI

Za  účinné  se  z  Reishi  považují  pouze  kvalitně  provedené  a  čisté  extrakty,  které  mají  dobrou  biologickou  dostupnost  a  jsou  zbavené  nestravitelného  chitinu;  nelze  tedy  použít  pouhý  prášek  z  usušené  houby.

 

          EXTRAKT                 SPÓR

Nejsilnější extrakt z REISHI na českém trhu!!!100% spórový prášek z Duanwood Red Reishi!!!

 

TRITERPEN MAX

Extrakt s vysokým obsahem triterpenoidů. Více než 20 triterpenoidů%!

ZDE ROSTE NEJÚČINNĚJŠÍ REISHI

DUANWOOD RED REISHI

zdroj výše nejúčinnějších extraktů

Video z návštěvy Čechů u pěstitelů Duanwood Red Reishi v Číně, v horské oblasti Jiangshan

 

FAKTA O REISHI,

MYKOLOGIE, HISTORIE, PĚSTOVÁNÍ, ÚČINNÉ LÁTKY, JAK JE TO S JEJÍ KVALITOU?

 

 

 

 CORDYCEPS, EXTRA SILNÝ

NEJVYŠŠÍ GARANTOVANÉ MNOŽSTVÍ ÚČINNÝCH LÁTEK - CERTIFIKÁT COA

Nejsilnější Cordyceps na českém trhu!!!

CORDYCEPS - video

100% Sibiřská Čaga

ČAGA - video

HERICIUM - video

 

  BETAGLUKAN           HLÍVA

        extrakt               extrakt

Betaglucan MaxCellHlíva ústřičná

BETAGLUKAN - video

 

    KURKUMIN            AŠVAGANDA

        extrakt                    extrakt

Betaglucan MaxCellNejsilnější Ašvaganda na Českém trhu

ASHWAGANDHA - video

 

RDESNO             ANNONA

extrakt                  extrakt

Vysoce účinný extrakt z listů

 

ČAGA - video

Z ověřených dat vyplývá, že člověk, který covid prodělal, je třináckrát lépe chráněn, než člověk, který má dvě dávky vakcíny.

prof. Jiří Beran, 13.11.2021

prof. Jiří Beran, 15.11.2021

 

TEČKOVANÝ PŘÍBĚH

"NEVĚŘÍM UŽ BÍLÝM PLÁŠŤŮM, ALE LIDEM"

medicinský inženýr

JURAJ Orság


 

TEČKOVANÉ PŘÍBĚHY

dokument z 31. srpna 2022

Nadační fond Svědomí Národa

 

KUBEK 2009

 

DOKUMENT ČT 2

BYZNYS V BÍLÝCH PLÁŠTÍCH

DOKUMENT ČT 2

ŠKODLIVOST MOBILNÍCH SÍTÍ

             TEST

BARVOSLEPOSTI

 

 

ROK SI NIČÍME IMUNITU,

možná i proto je tolik nemocných, říká česká vědkyně, vedoucí týmu Centra buněčného a tkáňového inženýrství FN u sv. Anny...

doc. RNDr. Irena Koutná, Ph.D.

Aktualizovaný jmenný seznam s portovců zemřelých od 1.1.2021 do 31.12.2023 v souvislosti s "vakcinací" na covid

Ú MRTÍ - 1480

SRDEČNÍ ZÁSTAVY - 2107

   PATOLOG dr. Ryan Cole oprávněně VAROVAL

 

RENOMOVANÝ PATOLOG   dr. RYAN COLE - přednáška

ALARMUJÍCÍ EFEKT  covid (spike) injekcí (mRNA) na mozek, srdce, ledviny a ostatní orgány

 • Spousta lidí postrádá enzym, který rozkládá RNA
 • Naprosto porušujeme Norimberský kodex z roku 1947...

český dabing - 17:08

Lékařský summit, San Antonio, Texas, USA - 27.7.2021

 

AMERICA´S FRONTLINE DOCTORS

POSTAVIT SE NA ODPOR

 

FRONTLINE NEWS

 

 

ZAČNĚTE U SEBE

ZÁKLADEM ZDRAVÍ JE PREVENCE S NÁVRATEM K PŘÍRODĚ

Doporučuji:

každé ráno cca 30 minut před snídaní

vypít cca 4 dcl vlažné čisté pramenité vody s citrónem (můžete přidat až půl lžičky jedlé sody) a pro posílení imunity a energie můžete použít dvojitý extrakt (1-2 kapsle) z

  a nejdříve po 15 minutách:

případně nejen pro psychiku:

pro střevo kvalitní probiotika:

 • kysané zelí, které si sami jednoduše vyrobíte POUZE VY! Pozor na "BRUSELSKÉ" kysané zelí! S éčkama
 

 

VÁLEK U MORAVCE V OVM

10. dubna 2022

NEHORÁZNĚ LŽE

 

 

Fakta nepřestávají existovat tím, že se o nich nesmí hovořit. Pravda je dcerou času

 

SVĚT SE ZBLÁZNIL

Toto je novodobá reklama na co?

MUDr. Anastasia Maria Loupis: Tento model je v ohrožení života