Standardní verze

5G! Stovky vědců vydávají společné varování o účincích a vlivu WiFi, Bluetooth a bezdrátové komunikace na rakovinu

 

Tracey Watsonová

Varování od odborníků o nebezpečích bezdrátových komunikačních zařízení, jako jsou mobilní telefony a tablety, je již nějakou dobu slyšet. A tato varování jsou stále naléhavější, protože se objevuje stále více důkazů, které spojují tento typ technologie také s rakovinou.

Mezi zjištěné zdravotní účinky neionizujících elektromagnetických polí (EMF) vydávaných těmito zařízeními patří také zvýšená citlivost na elektrosenzitivitu, porucha pozornosti s hyperaktivitou (ADHD), poruchy imunitního systému, neplodnost, astma a neurologické poruchy - a to se staršími, méně škodlivými účinky technologií 2G, 3G a 4G.

Odborníci se značně obávají účinků 5G technologie, která je již zaváděna v několika městech USA a v příštích několika letech by měla být instalována v zemích po celém světě. Spotřebitelé jsou nadšeni sliby, že technologie  5G usnadní stahování až 100krát vyšší rychlosti než technologie 4G, to vše při zajištění stabilnějších spojení a větší kapacity.

Ti, kdo znají možná nebezpečí, jsou však vážně znepokojeni. Jak uvádí zpráva Waking Times, což je skupina 250 vědců z více než 40 zemí nedávno podala petici Světové zdravotnické organizaci (WHO) a Organizaci spojených národů (OSN), která varuje před vědecky prokázanými riziky EMF. (Související: Studie potvrzují, že potenciální rizika 5G bezdrátového záření jsou příliš závažná, než aby mohla být ignorována - níže)

Vědecký základ pro znepokojení

Mezinárodní výzva, nazvaná „Vědci vyzývají k ochraně před expozicí neionizujícího elektromagnetického pole“, varuje:

Na základě recenzovaného, ​​publikovaného výzkumu, máme vážné obavy týkající se všudypřítomného a rostoucího vystavení elektromagnetickým polím způsobenými elektrickými a bezdrátovými zařízeními. Patří mezi ně mimo jiné zařízení vyzařující radiofrekvenční záření (RFR), jako jsou mobilní a bezdrátové telefony a jejich základnové stanice, Wi-Fi, vysílací antény, inteligentní měřiče a dětské monitory, jakož i elektrická zařízení infrastruktury, používaná při dodávkách elektřiny, která generují extrémně nízkofrekvenční elektromagnetické pole.

Vědci vysvětlují v petici, že více studií respektovaných vědců potvrdilo, že EMF negativně ovlivňuje živé organismy, zvyšuje riziko rakoviny, způsobuje genetická poškození, mění strukturu a funkci reprodukčního systému, zvyšuje počet škodlivých volných radikálů v těle a obecně mají negativní dopad na zdraví lidí.

Existuje stále více důkazů, že EMF mají škodlivé účinky nejen na lidi, ale i na zvířata a rostliny.

Vědci říkají, že existuje více než dost důvodů pro veřejné zdravotnické organizace, jako je WHO, aby zaujaly pevný postoj a zavedly řádné mezinárodní směrnice pro bezpečné používání těchto technologií, na které se moderní společnost tak spoléhá.

Tato zjištění zdůvodňují naši výzvu k OSN a všem členským státům na světě, aby vyzvaly Světovou zdravotnickou organizaci (WHO) k tomu, aby se zasadila o vznik ochranných směrnic souvisejících s EMF, podporujících preventivní opatření a vzdělávání veřejnosti o zdravotních rizicích, zejména rizika pro děti a vývoj plodu. WHO tím, že nečiní žádné kroky, nesplňuje svou úlohu přední mezinárodní agentury veřejného zdraví.

Vědci vyzvali WHO a OSN, aby:

  • zajistili ochranu žen a dětí
  • vydali přísnější regulační normy a směrnice týkající se EMF
  • vybízeli výrobce, aby se zaměřili na vývoj bezpečnějších technologií
  • řádně vzdělávali veřejnost o nebezpečích bezdrátových technologií
  • nabádali vlády, aby financovaly další vědecké studie o nebezpečných účincích EMF
  • vynucovali regulaci, kterou musí sdělovací prostředky zveřejňovat při střetu zájmů při uvádění názorů na zdravotní a bezpečnostní aspekty bezdrátových technologií
  • byly vytvářeny oblasti bez záření známé jako bílé zóny

Další informace o nebezpečích elektromagnetických polí na EMF.news.

Zdroje tohoto článku zahrnují:

Studie potvrzují: Potenciální rizika 5G bezdrátového záření jsou příliš závažná na to, aby je bylo možné ignorovat

 

Tracey Watson

V roce 2018 se Katar stal první zemí na světě, která uvedla na trh bezdrátovou technologii 5.generace (5G). I když Katar je první, v žádném případě nebude poslední zemí, která by se přesunula na technologii 5G. Odborníci odhadují, že v roce 2020 prakticky každá země na světě tuto technologii přijme. Poskytovatelé služeb se mohou pochlubit tím, že 5G usnadní stahování až 100krát vyšší rychlostí než technologie 4G. V základních pojmech to znamená  schopnost stahovat (ne streamovat) full HD film za méně než 10 sekund. 

5G také slibuje, že bude poskytovat stabilnější spojení a větší kapacitu, což znamená, že sítě budou schopny zpracovávat současně více aplikací s vysokou kapacitou.

To vše zní dobře na papíře, ale jak tomu bylo v případě nejnovějších technologických novinek, vše přichází za nějakou cenu. Nakonec by se tato zvýšená rychlost a konektivita mohla negativně projevit na lidském zdraví.

Sprint v čele

Telekomunikační gigant, Sprint, slíbil, že do poloviny roku 2019 uvede do provozu mobilní služby 5G ve Spojených státech. Prvních šest měst v řadě pro zavedení 5G jsou Atlanta, Chicago, Dallas, Houston, Los Angeles a Washington, D.C.

Tisková zpráva společnosti Sprint ze dne 27. února 2018 slíbila:

Zákazníci v Chicagu, Dallasu a Los Angeles začnou zažívat schopnosti podobné 5G, včetně výrazného zvýšení rychlosti a kapacity dat, protože společnost Sprint zavádí pokročilé síťové technologie zvané Massive MIMO. Sprint bude dále agresivně expandovat na další trhy, včetně Atlanty, Houstonu a Washingtonu, D.C. ještě v tomto roce. V letech 2018 a 2019 společnost Sprintpředpokládá, že nasadí tisíce masivních rádiových zařízení MIMO, což výrazně zvýší kapacitu sítě pro miliony zákazníků v celé zemi.

Masivní MIMO je kritickým mostem k síti 5G společnosti Sprint. Technologie 5G slibuje spojení lidí, míst a miliard věcí s rychlou, ultra spolehlivou bezdrátovou službou s nízkou latencí. Tato průlomová technologie umožní nové úrovně inovace a pokroku, včetně cloudové robotiky, telemedicíny, propojených automobilů a dronů, rozšířené a virtuální reality...


Ostatní poskytovatelé telekomunikačních služeb budou určitě následovat kroky společnosti Sprint. (Související: 5G je již spojeno se vzrůstajícími zdravotními problémy… obavy o „zdravotní kalamitu“ na vzestupu.)

Proč je to problém? Vzhledem k tomu, že odborníci varovali, že 5G představuje vážnou hrozbu pro zdraví lidí a zvířat, protože funkce 5G vyžaduje změny v technologii, která nebyla testována z hlediska bezpečnosti.

Proč 5G představuje vážnou hrozbu

Jak již bylo vysvětleno Natural News, typ emitovaného 5G záření je vážným problémem:

To vše souvisí s typem záření, které je emitováno z 5G - záření, které proniká lidskou kůží agresivněji než jakýkoli jiný typ záření, které je v současné době emitováno ze spotřební elektroniky.

Environmental Health Trust vysvětluje, že zatímco 4G a starší generace mobilní technologie využívají frekvencí až 6 GHz, 5G využívá frekvenční rozsah mezi 6 a 100 GHz. Potenciální zdravotní dopady mikrovln na těchto frekvencích nebyly nikdy testovány na lidech.

Navíc rychlost, s níž 5G pracuje, může být dodána pouze prostřednictvím mnohem více mobilních vysílačů; jeden vysílač na dvě až deset domácností. Tím se uvolní vysokofrekvenční mikrovlny na úrovních, které předtím nikdy neexistovaly.

Bylo zjištěno, že již dříve generované buněčné technologie způsobují vážné poškození životního prostředí, zvířat a lidí. Uvolnění této úrovně mikrovlnného záření na planetě by mohlo mít naprosto zničující výsledky - účinky, které se mohou ukázat jako nevratné.

Další informace o nebezpečí 5G na FutureScienceNews.com.

Zdroje zahrnují:

 
 

Každá nemoc je způsobena narůstající jedovatostí lidského organismu.

Více úžasný:

MUDr. Henry Bieler

Cílem správné medicíny je předcházení nemocí a prodloužení zdravé dlouhověkosti. Ideálem medicíny je odstranit mít potřebu lékaře.

MUDr. William J. Mayo

 

ROZHOVOR S MUDr. SOŇOU PEKOVOU, Ph.D. - 8. červenec 2021

Globalisty cenzurované video nově na svobodném kanálu

 

KLINICKÉ TESTY LÉKŮ - PODVOD

DOKUMENT ČT 2

BYZNYS V BÍLÝCH PLÁŠTÍCH

 

 

TŘI UNIKÁTNÍ EXTRAKTY

Z DUANWOOD RED REISHI

          EXTRAKT                 SPÓR

Nejsilnější extrakt z REISHI na českém trhu!!!100% spórový prášek z Duanwood Red Reishi!!!

 

TRITERPEN MAX

Extrakt s vysokým obsahem triterpenoidů. Více než 20 triterpenoidů%!

ZDE ROSTE NEJÚČINNĚJŠÍ REISHI

DUANWOOD RED REISHI

zdroj výše nejúčinnějších extraktů

Video z návštěvy Čechů u pěstitelů Duanwood Red Reishi v Číně, v horské oblasti Jiangshan

 

FAKTA O REISHI,

MYKOLOGIE, HISTORIE, PĚSTOVÁNÍ, ÚČINNÉ LÁTKY, JAK JE TO S JEJÍ KVALITOU?

 

 

 

 CORDYCEPS, EXTRA SILNÝ

NEJVYŠŠÍ MNOŽSTVÍ ÚČINNÝCH LÁTEK

Nejsilnější Cordyceps na českém trhu!!!

100% Sibiřská Čaga
Betaglucan MaxCellHlíva ústřičná

 

 

MUDr. Ludmila Eleková: Vakcíny brzdí vývoj. Dříve děti mluvily souvisle od 2 let a dnes? Katastrofa! (1:58:35)

DOKUMENT ČT 2

ŠKODLIVOST MOBILNÍCH SÍTÍ

ZAČNĚTE U SEBE

ZÁKLADEM ZDRAVÍ JE PREVENCE S NÁVRATEM K PŘÍRODĚ

Doporučuji:

každé ráno cca 30 minut před snídaní

vypít cca 4 dcl vlažné čisté pramenité vody s citrónem (můžete přidat až půl lžičky jedlé sody) a pro posílení imunity a energie můžete použít dvojitý extrakt (1-2 kapsle) z

  a nejdříve po 15 minutách:

případně nejen pro psychiku:

pro střevo kvalitní probiotika:

  • kysané zelí, které si sami jednoduše vyrobíte POUZE VY! Pozor na "BRUSELSKÉ" kysané zelí! S éčkama

___________________________________________________

Předpokládané trendy v užívání vitamínů a dalších doplňků stravy v roce 2021 ZDE

 

 

KNIHA

NACISTICKÉ KOŘENY "BRUSELSKÉ EU"

 MUDr. Matthias Rath, Paul Anthony Taylor, Aleksandra Niedzwiecki a August Kowalczyk

v češtině je možno knihu přečíst online zde

Co jste už vždycky chtěli vědět o ‘bruselské EU’ - Ale nikdo se neodvážil vám o tom říci!

 

             TEST

BARVOSLEPOSTI

 

JAREK NOHAVICA

ZADEK JAK ŽOK

A přece nakonec - ÚSPĚŠNÁ LÉČBA

 

 

ROK SI NIČÍME IMUNITU,

možná i proto je tolik nemocných, říká česká vědkyně, vedoucí týmu Centra buněčného a tkáňového inženýrství FN u sv. Anny...

doc. RNDr. Irena Koutná, Ph.D.

 

Jak platné v roce 2020 - 2021

 

PROTESTSONG

V DLOUHÉM ZATMĚNÍ

Ilona Czáková, Roman Horký a KAMELOT

(Oficiální videoklip - Premiéra: 1. 12. 2020)

Do této písně jsme vložili naše srdce a nevymyté mozky