Tisíce protestujících ve Švýcarsku proti 5G záření

Arjun Walia

Fakta:

Velká část populace Švýcarska je nyní soustavně vystavena 5G záření a proto tisíce lidí protestovaly před parlamentem v Bernu.

Byla to reakce na:

Nepopiratelné důkazy o tom, že tento typ technologie má katastrofální účinky na zdraví. Lidé si jsou toho velice dobře vědomi, ale vláda všechny tyto negativní informace nadále ignoruje.

Frank Clegg, bývalý prezident společnosti Microsoft v Kanadě, zveřejnil vzdělávací video týkající se zdravotních a bezpečnostních problémů 5G bezdrátových technologií.

Toto video si můžete prohlédnout zde.

Hlavním poznatkem tohoto videa je skutečnost, že v souvislosti s bezdrátovým zářením existuje řada zdravotních problémů, zvláště pokud jde o sítě 5G, a že tento typ technologie je spojen s řadou chorob, a přesto se zavádí bez jakéhokoli testování bezpečnosti.

Informace v tomto v tomto videu potvrzuje odkaz tisíců vědců z celého světa, kteří v minulosti publikovali četné práce nejen o 5G, ale obecně o radiaci EMF a jak nadměrná expozice z našich počítačů, mobilních telefonů, mobilních věží a signálů wifi vytváří znepokojující zdravotní epidemii na celém světě.

Logicky si budete myslet, že více než 10 000 recenzovaných publikací o škodlivosti zvláště 5G záření, donutí naše vládní regulační úřady, aby před zavedením této nové technologie provedly oficiální bezpečnostní testy. Ale to se nestalo.

Proč?

Je to jednoduché. Při tolika dostupných vědeckých poznatcích je již zcela jasné, že kdyby udělali jakékoliv testy na bezpečnost, technologii 5G by v žádném případě nemohly spustit, protože by se jednalo o obrovskou ztrátu zisku, a proto neslyšíme nic o negativních zdravotních důsledcích tohoto nového typu technologie.

Rád bych upozornil čtenáře na poměrně nedávno zveřejněnou zprávu Dr. Martina L. Palla, PhD a emeritního profesora z biochemie a základních lékařských věd na Washingtonské státní univerzitě: „5G: Velké riziko pro EU, USA a všeobecné zdraví! - Existují spolehlivé důkazy, že elektromagnetické pole (EMF) způsobuje velké škody na zdraví“:

 "Nainstalování desítek milionů 5G antén bez jediného biologického testu na bezpečnost, je ten nejhloupější nápad, který kdo kdy měl za celou historii lidstva."

Pokud se chcete dozvědět podrobnosti o technologii 5G a s tím souvisejících zdravotních problémech týkajících se elektromagnetického záření tohoto druhu - Environment Health Health Trust je to skvělý počáteční zdroj informací.

Švýcarsko

To, co se děje ve Švýcarsku, se může šířit dále - je to něco podobného jako v Severní Americe. Populace Švýcarska je nyní oficiálně vystavena novým sítím 5G. V důsledku toho vyšly protestovat tisíce lidí.

Zprávy Yahoo New uvádějí:

 • Demonstranti, mnozí nesoucí transparenty, se shromáždili před budovou švýcarského parlamentu s výzvou, aby byla zastavena výstavba dalších 5G kompatibilních antén.
 • "Skutečnost, že dnes se tolik lidí zúčastnilo protestu, je silným signálem proti nekontrolovanému zavedení 5G," řekl Tamlin Schibler Ulmann, spolupředseda skupiny Frequencia, která organizovala protestní shromáždění.
 • Kritici 5G sítí ve Švýcarsku oprávněně tvrdí, že elektromagnetické záření, které tento nový systém vydává, představuje ve srovnání s předchozími generacemi mobilních technologií nebývalé zdravotní a environmentální rizika.
 • Petice na internetu pomohly přesvědčit několik švýcarských kantonů - v Ženevě, Vaude, Fribourgu a Neuchatelu - aby odložily instalaci vysílačů 5G.
 • Rovněž Švýcarská federace lékařů (FMH) také obhajuje obezřetný přístup k nové technologii.

První zdravotní újmy způsobené 5G jsou již hlášeny ve Švýcarsku, tvrdí Physicians for Safe Technology.

Paul Bischoff, novinář věnující se technologiím a ochránce lidských práv, nedávno shromáždil data týkající se finančních příspěvků z odvětví telekomunikací na ovlivňování politiků, z nichž má prospěch jejich průmysl.

Poskytovatelé internetových služeb ve Spojených státech utratili od roku 1998 na lobování více než 1,2 miliardy dolarů a rok 2018 byl dosud z hlediska „úplatků“ s největší investicí celkově se jednalo o více než 80 milionů dolarů.

Experti shromáždili a analyzovali výdaje na lobbing 51 poskytovatelům internetových služeb získaných na základě zákona o volném přístupu k informacím z databáze Senátu USA, sahající až do roku 1998. Zde jsou hlavní body jejich analýzy:

Rok 2018 byl dosud rokem s nejvyšším vynaložením finančních prostředků na lobování s více než 80 miliony dolarů.

Mezi největší „investory“ patří AT&T, Verizon a Comcast, které od roku 1998 vynaložily na lobování 341 milionů USD, 265 milionů USD, respektive 200 milionů USD.

Od roku 2011 se roční výdaje na lobování u všech poskytovatelů internetových služeb nedostaly pod 72 miliony dolarů.

Největší částka vynaložená kterýmkoli poskytovatelem v kterémkoli roce byla AT&T byla v roce 1999, která činila téměř 23 milionů USD.

Odhaduje se, že celkové výdaje od roku 2016 do roku 2019 by měly překročit výdaje na lobování v letech 2012 až 2015, což tehdy činilo 295 milionů USD.

Lobování ve prospěch fúzí a akvizic představovalo mnoho největších výdajů pro jednotlivé poskytovatele internetových služeb v jediném roce.

Poskytovatelé internetu investovali od roku 1998 na lobování více než 1,2 miliardy dolarů.

Je očividné, že technologie 5G není bezpečná. Zde jsou některé související články CE k tématu s více informacemi:

 • Ex VP společnosti Microsoft Canada vysvětluje, jak by bezdrátové záření 5G mohlo být velkým zdravotním rizikem
 • 5G je „nejhloupější myšlenkou v dějinách světa“ - říká profesor Washington
 • Technik 5G odhalil poškození, o kterém věří, že způsobilo 5G
 • Brusel se stal prvním velkým městem. který zastavil budování 5G sítí kvůli zdravotním účinkům
 • Devonshire, UK zastaví instalaci 5G kvůli možným vážným zdravotním problémům
 • Nejlepší expert v oblasti výzkumu rakoviny porovnává bezdrátové záření se škodlivostí cigaret
 • Frekvence EMF používané ve zbraních pro kontrolu davu tvoří základ sítě 5G

Zkušenosti a co můžete dělat

Mnozí z nás se již začali účastnit na protestech a probíhá mnoho kroků k zastavení 5G sítí. Jsou zakazovány produkty a služby a slibné je i množství povědomí, které se vytvořilo za posledních 5 let. Lidé si začínají tento problém stále více uvědomovat a s jejich uvědoměním přicházejí činy, jak je vidět na příkladech uvedených v tomto článku.

Před deseti lety o takových problémech svět mlčel. Dnes službám a produktům bezdrátových sítí stěžujeme dosahovat zisk a schvalovací procesy se zpřísnily. Rozhodně se hýbeme kupředu.

Co tedy můžete udělat?

Mohli byste si koupit nějaké oblečení a ložní prádlo chránící před elektromagnetickými poli EMF, nebo dokonce vymalovat svůj byt ochrannou barvou proti EMF.

Pokud nepoužíváte počítač, můžete jej odpojit, vypnout si mobilní telefon a před spánkem odpojit všechna vaše elektronická zařízení. Mohli byste mít kabelové připojení k internetu, což je ve skutečnosti mnohem rychlejší než jakékoli bezdrátové připojení. Můžete vést zdravý životní styl a můžete použít techniky léčení mysli a těla, které vám pomohou.

Před mnoha lety zůstávaly mnohé kroky vlád a společností při zřizování sítí 2G, 3G sítí nepovšimnuty. V současnosti nepochybujeme o tom, že jim věci znesnadňujeme, takže nepřestávejme.

Zdroj: collective-evolution.com

Zobrazení absorpce rádiových frekvencí elektromagnetického záření ve včele. Současně používané frekvence 2 - 6 GHz. Při 24 GHz se však vlnová délka přibližuje velikosti včely a záření proniká hlouběji

Více:

Každá nemoc je způsobena narůstající jedovatostí lidského organismu.

Více úžasný:

MUDr. Henry Bieler

Cílem správné medicíny je předcházení nemocí a prodloužení zdravé dlouhověkosti. Ideálem medicíny je odstranit mít potřebu lékaře.

MUDr. William J. Mayo

 

ROZHOVOR S MUDr. SOŇOU PEKOVOU, Ph.D. - 8. červenec 2021

Globalisty cenzurované video nově na svobodném kanálu

 

KLINICKÉ TESTY LÉKŮ - PODVOD

DOKUMENT ČT 2

BYZNYS V BÍLÝCH PLÁŠTÍCH

 

 

TŘI UNIKÁTNÍ EXTRAKTY

Z DUANWOOD RED REISHI

          EXTRAKT                 SPÓR

Nejsilnější extrakt z REISHI na českém trhu!!!100% spórový prášek z Duanwood Red Reishi!!!

 

TRITERPEN MAX

Extrakt s vysokým obsahem triterpenoidů. Více než 20 triterpenoidů%!

ZDE ROSTE NEJÚČINNĚJŠÍ REISHI

DUANWOOD RED REISHI

zdroj výše nejúčinnějších extraktů

Video z návštěvy Čechů u pěstitelů Duanwood Red Reishi v Číně, v horské oblasti Jiangshan

 

FAKTA O REISHI,

MYKOLOGIE, HISTORIE, PĚSTOVÁNÍ, ÚČINNÉ LÁTKY, JAK JE TO S JEJÍ KVALITOU?

 

 

 

 CORDYCEPS, EXTRA SILNÝ

NEJVYŠŠÍ MNOŽSTVÍ ÚČINNÝCH LÁTEK

Nejsilnější Cordyceps na českém trhu!!!

100% Sibiřská Čaga
Betaglucan MaxCellHlíva ústřičná

 

 

MUDr. Ludmila Eleková: Vakcíny brzdí vývoj. Dříve děti mluvily souvisle od 2 let a dnes? Katastrofa! (1:58:35)

DOKUMENT ČT 2

ŠKODLIVOST MOBILNÍCH SÍTÍ

ZAČNĚTE U SEBE

ZÁKLADEM ZDRAVÍ JE PREVENCE S NÁVRATEM K PŘÍRODĚ

Doporučuji:

každé ráno cca 30 minut před snídaní

vypít cca 4 dcl vlažné čisté pramenité vody s citrónem (můžete přidat až půl lžičky jedlé sody) a pro posílení imunity a energie můžete použít dvojitý extrakt (1-2 kapsle) z

  a nejdříve po 15 minutách:

případně nejen pro psychiku:

pro střevo kvalitní probiotika:

 • kysané zelí, které si sami jednoduše vyrobíte POUZE VY! Pozor na "BRUSELSKÉ" kysané zelí! S éčkama

___________________________________________________

Předpokládané trendy v užívání vitamínů a dalších doplňků stravy v roce 2021 ZDE

 

 

KNIHA

NACISTICKÉ KOŘENY "BRUSELSKÉ EU"

 MUDr. Matthias Rath, Paul Anthony Taylor, Aleksandra Niedzwiecki a August Kowalczyk

v češtině je možno knihu přečíst online zde

Co jste už vždycky chtěli vědět o ‘bruselské EU’ - Ale nikdo se neodvážil vám o tom říci!

 

             TEST

BARVOSLEPOSTI

 

JAREK NOHAVICA

ZADEK JAK ŽOK

A přece nakonec - ÚSPĚŠNÁ LÉČBA

 

 

ROK SI NIČÍME IMUNITU,

možná i proto je tolik nemocných, říká česká vědkyně, vedoucí týmu Centra buněčného a tkáňového inženýrství FN u sv. Anny...

doc. RNDr. Irena Koutná, Ph.D.

 

Jak platné v roce 2020 - 2021

 

PROTESTSONG

V DLOUHÉM ZATMĚNÍ

Ilona Czáková, Roman Horký a KAMELOT

(Oficiální videoklip - Premiéra: 1. 12. 2020)

Do této písně jsme vložili naše srdce a nevymyté mozky