Standardní verze

Diskuzní fórum

Diskusní téma: Úspěšná léčba boreliózy, chlamydií, chronického únavového syndromu...

Datum 16.03.2019

Vložil Terezka

Titulek Cukrovka

Odpovědět

Dobrý den, ráda se podělím o úspěch v léčení cukrovky i zde. Měla jsem cukrovku 2.typu. První, co jsem udělala, tak jsem zařadila více zeleniny a přidala jsem Čagu 3x2 kapsle za den, k tomu lžíci lněného oleje, 1 lžíci lněných semínek, vitamín D a hořčík. Po půl roce jsem měla hodnotu cukru v krvi 4,5 z původních 20.
Čagu dále užívám 2x1 kapsli denně, lněné semínko a hořčík, stav je již skoro rok stejný, naposledy 4,4.

Datum 15.03.2019

Vložil Kamil

Titulek prostata

Odpovědět

Je mně přes 60 a měl jsem potíže s prostatou. Náhodně jsem narazil na tyto stránky a přečetl jsem si o prostatě. Vyřadil jsem mléko.. a začal pravidelně užívat coriolus a kurkumin, které jsou zde doporučovány. Jsou to účinné přípravky, protože moje problémy za 3 měsíce odezněly. Testy se srovnaly a sexuelně jsem se hodně zlepšil.

Datum 16.03.2019

Vložil Petr

Titulek Re: prostata

Odpovědět

Ten kurkumin je fakt dobrej. Chodil jsem přes noc i 4x a po 2 měsících užívání jdu max. jednou.

Datum 14.03.2019

Vložil Jarka

Titulek VYLÉČILA JSEM SI NEUROBORELIOZU

Odpovědět

lIPOZOMÁLNÍM vITAMINEM c

Datum 15.03.2019

Vložil admin

Titulek Re: VYLÉČILA JSEM SI NEUROBORELIOZU

Odpovědět

Jarko, bylo by také dobré uvést dávkování.
Možnost koupě a návod na výrobu lipozomálního vitamínu C uvádím zde:

https://www.uspesna-lecba.cz/co-se-vas-tyka/lipozomalni-vitamin-c-vyssi-potence-a-nizsi-naklady-proti-megadavkam-vitaminu-c/

Datum 14.03.2019

Vložil Alena z Moravy

Titulek 12.týden léčby

Odpovědět

Píšu sem pro motivaci dalších. Jsem ve 12. týdnu po užívání Cordycepsu 3x a Hericia 2x denně + přírodních antibiotik.... Začala jsem se cítit po delší době normálně, ale jen s menšími výkyvy. Každopádně viróza i nachlazení se mně vyhlo, dokonce i žlučník se uklidnil. Mohu už i fyzicky pracovat a lehce sportovat.
Je to po několika letech trápení a zkoušení různých metod první léčba, která zabírá.

Datum 15.03.2019

Vložil Karel

Titulek Re: 12.týden léčby

Odpovědět

Urcite vydrz. Ja mel borelie, chlamydie,unavu, krece, rozmazane videni a mnoho dalsiho. No a po pul roce se citim zdravy, mel jsem nastaveno 10 produktu a doktor cumi. Aleno vydrz.

Datum 16.03.2019

Vložil Mirka

Titulek Re: 12.týden léčby

Odpovědět

Věřím, protože doporučovaný Cordyceps skutečně jako jeden z mála doplňků skutečně harmonizuje a podporuje. Mám více energie a nejsem už unavená. Chřipku poslední dva roky neznám.

Datum 06.03.2019

Vložil Luděk

Titulek Výborná Reishi

Odpovědět

Dobrý den. Ganodermu Reishi jsem objednal pro svou maminku, diagnóza – rakovina tlustého střeva. Po operaci – odstranění nádoru, se necítila vůbec dobře. Zlepšilo se to, až když začala užívat extrakt a spór Reishi, celkově jí to posílilo. Při chemoterapii užívá 2-0-2, jsme přesvědčeni, že jí to velice pomáhá. Výborný produkt.

Datum 15.03.2019

Vložil admin

Titulek Re: Výborná Reishi

Odpovědět

Vysoce účinné extrakty z houby Reishi jsou dobrou volbou i při chemoterapii. Triterpény z Reishi působí jako chemoterapeutika, ale bez vedlejších účinků a její polysacharidy posilují imunitu.

Více o Reishi:
https://www.uspesna-lecba.cz/reishi-lesklokorka-leskla/
https://www.uspesna-lecba.cz/reishi-lesklokorka-leskla/proc-zaradit-extrakty-z-reishi-do-lecby-rakoviny/
https://www.uspesna-lecba.cz/reishi-lesklokorka-leskla/nejen-prirodni-nahrada-za-nebezpecne-kortikoidy/
https://www.uspesna-lecba.cz/reishi-lesklokorka-leskla/fakta-o-reishi-mykologie-historie-pestovani-ucinne-latky/

Datum 28.02.2019

Vložil Newreputred

Titulek Рейтинг Baшей Компании 5 звeзд!

Odpovědět

Mы знaeм каk повысить рeйтинг Baшей koмпaнии нa яндекс.kартaх!

Большe уcлуг нa NewReputation.ru

Прocьба не отвечaть oбрaтным письмом, тak kak oнo отпpавленo с тeхничесkой пoчты и преднaзначено cпeциaльнo для даннoй раcсылки.

Нaпишитe нам agent@newreputation.ru

Еcли Bас нe интересуют наши уcлyги, пpиноcим cвои извинeния за доcтaвленнoе неудобcтво.
С наилyчшими пoжeлaниями, NewReputation.ru

Datum 28.02.2019

Vložil admin

Titulek Re: Рейтинг Baшей Компании 5 звeзд!

Odpovědět

Za 5 hvězd děkuji. Nejpoúžívanější internetový vyhledavač Yandex má v Rusku větší podíl než Google.

Datum 22.02.2019

Vložil Alena Šlapáková

Titulek Prosba o pomoc

Odpovědět

Dobrý den, potřebuji pomoc, už si nevím rady, klasická medicína nepomáhá. Od přítele jsem dostala zajímavý mail o léčení neléčené boreliózy, a protože mám podobné příznaky jako většina klientů, kteří Vám píší, dovoluji si popsat své potíže a poprosit o radu. Před 4 lety jsem si našla zakousnuté klíště v podpaží, které jsem objevila až po 3 dnech. V místě zakousnutí byl rudý kulatý a tvrdý flek velikosti větší pětikoruny, který vymizel až po čtrnácti dnech. To bylo koncem srpna 2014 a ověřila jsem si, že klíště mohlo být infikované, pocházelo z lesa, kde byla prokázaná infekce. Někdy v prosinci jsem začala mít teploty, byla jsem unavená, brněly mi končetiny, začala jsem špatně vidět a cítila jsem bolestivou ztuhlost krčních a bederních partií. Tehdy jsem zašla za léčitelem L.Křížem a ten mi potvrdil boreliózu. Protože jsem už starší žena /77let/, podlehla jsem nátlaku rodiny a zašla k obvodní lékařce a požádala o testy. Borelióza potvrzena nebyla, jen jsem měla vysokou sedimentaci /94/ a vyšší tlak. Měřila jsem se a zjistila, že mi tlak výrazně kolísá, což jsem nikdy neměla. Prošla jsem všemi možnými ordinacemi, v podstatě mi bylo řečeno, že jsem zdravá, jen že mám podle rentgenů artrózu /krční páteř a oba kyčelní klouby a problémy v oblasti bederní/. Dostala jsem nějaké rehabilitace, ale dobře mi nebylo. Léčitel mi předepsal čaje a postupně se mi ulevilo, teploty odezněly. Můj stav se nečekaně zhoršil před 4 měsíci, začaly mne bolestivě brnět ruce, začala jsem mít velmi silné bodavé bolesti v obou pažích /kolem loketních a rameních kloubů, kolen a kyčlí/, které jsem po poradě s lékaři musela tišit léky proti bolesti. Opět jsem chodila na rehabilitace, dostávala infuze, ale můj stav se nelepší, pravá ruka je oteklá a mívám v ní dost nesnesitelné bolesti a brnění. Krční páteř je ztuhlá a bolestivá, doktoři tvrdí, že vše působí právě ona, proč mě ale bolí kolena, která jsem měla zdravá. Hodně času prospím, ráno se nemohu probudit. Prosím o radu a předem děkuji. Alena Šlapáková

Datum 23.02.2019

Vložil admin

Titulek Re: Prosba o pomoc

Odpovědět

Dobrý den, napište prosím na manta9@seznam.cz a uveďte tel.číslo. Potřebuji znát více detailů Vašeho současného zdravotního stavu a medikace. Děkuji. Zdeněk R.

Datum 05.03.2019

Vložil Radek

Titulek Re: Prosba o pomoc

Odpovědět

Kup si Super Ravo Zapper a zapuj se každý den. Každá Borelióza to po čase vzdá při každodenním zapování.

Datum 06.03.2019

Vložil admin

Titulek Re: Re: Prosba o pomoc

Odpovědět

Kdyby to bylo tak jednoduché, určitě by to používaly kliniky. Hlavním problémem nejsou patogeny, ale oslabená imunita. Pouze Zapper to nevyřeší.

Datum 06.03.2019

Vložil Radek

Titulek Re: Re: Re: Prosba o pomoc

Odpovědět

Kliniky by zappery nildy nepoužily, stejně jako Oberony a plazmové generátory, protože tyto metody bohužel neuznávají. Měl jsem chronickou neuroboreliózu a dostával jsem se z ní několik let, takže o tom něco vím. Doktoři mi vůbec nepomohli. Užíval jsem doslova všechno možné i nemožné, ale mohu zodpovědně napsat, že co mě z boreliózy vyléčilo, bylo každodenní zapování po velmi dlouhou dobu. Problém je v tom, že lidé většinou neumí použít ty správné a účinné frekvence. Všechny ostatní prostředky jako vitamíny, minerály, byliny, houby, považuji za důležité, ale přesto spíše doplňkové prostředky k léčbě boreliózy.

Datum 15.03.2019

Vložil admin

Titulek Re: Re: Re: Re: Prosba o pomoc

Odpovědět

Když už, tak zapper je také doplňkový prostředek, protože u dlouhodobé boreliózy hlavní problém není jen v patogenech. Nejenom já mám osobní zkušenosti s ním, nicméně každý jej může zkusit, určitě je to lepší volba než zpravidla neúčinná ortodoxní chemická léčba u chronické formy s následným odesláním stále si stěžujícího pacienta na zdravotní problémy na psychiatrii.

Obdobně jako na rakovinu se doporučuje souběžně aplikovat nejméně 3 přírodní postupy, tak stejně doporučuji postupovat při chronické borelióze a proti zařazení zapperu či plazmy do kombinace nic nemám. Stejně tak jako například infrasaunu.

Datum 20.02.2019

Vložil admin

Titulek Vložení "diskuzního fóra"

Odpovědět

Dobrý den, někteří klienti by rádi zveřejnili své zkušenosti s úspěšnou léčbou - především boreliózy, takže pro začátek něco uveřejním z mailů.

Datum 20.02.2019

Vložil admin

Titulek Re: Vložení "diskuzního fóra"

Odpovědět

již 3,5 týdne beru přípravky dle vaší rady. Cítím se lépe, mám více energie a i další příznaky odezněly. Bohužel mám pořád teploty, 37,3-37,4 každý den a mám málo bílých krvinek (absolutní počet neutrofilů). Nevíte, prosím, co by mohlo být za problém?
Byla jsem na všech možných vyšetření, ale na nic se nepřišlo. Jen mi zjistili alergii na roztoče, ale tím si myslím, že by to nemělo být. Navíc mám doma IonicCare.

Datum 20.02.2019

Vložil admin

Titulek Re: Vložení "diskuzního fóra"

Odpovědět

Dobrý den,pane Rozehnale,chci Vám poděkovat za radu ohledně Lb,kterou po přeléčení atb ovšem bezúspěšně,jsem začala užívat Cordyceps 2- Hericium 1-,oregano 5kapek vše 3krát denně,vážím 63kg a chtěla bych vědět,zda užívání je dostačující a co změnit,doplnit.Nejdu na kontrolní testy,stejně mi dají další atb,což odmítám.anna.

Datum 20.02.2019

Vložil admin

Titulek Re: Vložení "diskuzního fóra"

Odpovědět

... Dovoluji si ozvat se s informací o stavu -a trochu i s prosbou o radu. Končím 8.týden podle Vašeho doporučení a musím říci, že můj stav se velmi výrazně zlepšil, někdy je to dokonce již téměř bez potíží. Někdy ovšem se dočasně vrátí stavy s pocity, které znám: pálení uší,přecitlivělost na hluk, pocit horkosti hlavy,občas i ten "písek v očích", nebo ztuhlost krku či v oblasti bederní páteře- to tedy trvaleji (asi jsem k tomu také trochu přispěl sám- ale už vím, že pokud nějaká masáž, tak jen velmi opatrná, jinak to má opravdu tendenci návratu a "rozbouření").

Snažil jsem se přitom dodržovat všechny vaše rady ohledně stravy atd., rozhodně v těch prvních 6 týdnech, teď už jsem ty 2 týdny občasně přece jen trochu se stravou "odbočil",ale rozhodně ne nějak výrazněji. Prakticky úplně přitom vymizely mé dřívější potíže se žaludkem(i když vlastně mám lékaři indikovanou "chronickou gastritidu" s předpisem Helicid, ale ten jsem úplně vyřadil, a i laktobacily vezmu jen zřídka).I tlak se výrazně znormalizoval...

Datum 20.02.2019

Vložil admin

Titulek Re: Vložení "diskuzního fóra"

Odpovědět

Dobrý den, pane Zdeňku, velmi oceňuji vaši práci a celý váš web. Moc nám pomáhá léčit rakovinu (bez ozařování a chemoterapie) a možná i epilepsii, která trvá od 6 let dodnes (46 let) a kterou lékaři označili za farmakorezistentní (= nevyléčitelnou, s několika záchvaty dennně). Na hodnocení je zatím moc brzo, o všechny zkušenosti se ale podělím, onkologové o zkušenosti nestojí a šmahem je odmítají, neuroložka je osvícenější. Ještě jednou děkuji za všechny informace a vše dobré.

Datum 18.03.2019

Vložil Marie

Titulek Re: Re: Vložení "diskuzního fóra"

Odpovědět

Dobrý den,velmi prosím o radu s léčbou plicních chlapmldii po několikáté se vracejí, únava bolesti kloubů vyčerpání vaha75 kg.

Datum 19.03.2019

Vložil Zdeněk Rozehnal

Titulek Re: Re: Re: Vložení "diskuzního fóra"

Odpovědět

Dobrý den, paní Marie, napište mně prosím na e-mail: manta9@seznam.cz přesnější popis zdravotních obtíží a současnou medikaci. Bude nejlépe, když uvedete svůj tel. pro upřesnění a podrobné vysvětlení uzdravovacího postupu. Hezký den. Chlamydie pneumoniae (trachomatis), popis, zdravotní zákeřnost, léčba:

https://www.uspesna-lecba.cz/chlamydie/
https://www.uspesna-lecba.cz/chlamydie/chlamydie-trachomatis/

Datum 20.02.2019

Vložil admin

Titulek Re: Vložení "diskuzního fóra"

Odpovědět

…na jedné straně štěstí, že mě na Vaše stránky odkázala doktorka, když jsem odmítla další antibiotickou léčbu boreliózy, když její 2 měsíce léčby nebyly účinné. Na druhé straně, že Váš doporučený postup je účinný. Navíc, když jsem dodržovala pouze 3 jídla denně, tak jsem zhubla 5 kg za 4 měsíce. Cítím se již uzdravená a přejdu na doporučenou detoxikaci yuccou, přičemž 1 cordyceps a 1 ženšen budu užívat stále...

 

 

KLOUBNÍ VÝŽIVA,

 

MUDr.Ladislav Šafránek, lékař pro zdravou dlouhověkost

 

KTERÁ JAKO JEDINÁ OBNOVUJE CHRUPAVKU

ČLÁNEK

Nejlepší kloubní výživa

 

s KAMZÍKEM A KLOKANEM daleko nedoskáčete

 

 

 

NEJÚČINNĚJŠÍ

PŘÍRODNÍ ANTIBIOTIKA

kvalitní české výrobky

OREGÁNOVÝ OLEJ          ECHINACEA

ideálně trvale v domácí lékárničce

prozdravi.cz

k

 

 

ČISTÝ VZDUCH ALESPOŇ DOMA

96% ÚČINNOST

NAPROSTO TICHÝ CHOD

DOMOV BEZ KARCINOGENNÍHO MIKROPRACHU

 

 

PROTOPAN

ideální také na atopický ekzém

 

 

YUCCA PREMIUM

ODSTRANĚNÍ USAZENIN Z TĚLA

ČLÁNEK


RECENZE

Obezřetně v případě transplantátu, implantátu, kardiostimulátoru...

 

(z 85+zkušeností)
"Po ročním užívání YUCCY jsem byl přeřazen z CHPN III. třídy (středně těžká plícni nemoc) do II. třídy (lehká plícní nemoc). Přestal jsem brát všechny léky co mně předepsal lékař a spolehl se na YUCCU. Jsem úplně nadšený a doktoři nechápou."

 

 

JAREK NOHAVICA

ZADEK JAK ŽOK

 

 

MLÁDÍ A DLOUHOVĚKOST

to jsou EXTRAKTY

z DUANWOOD RED  REISHI zkušenosti 

NEJÚČINNĚJŠÍ MEZI REISHI

Odtud je nejúčinnější Reishi - DUANWOOD RED REISHI

video z návštěvy pěstitelů Duanwood Red Reishi v Číně v horské oblasti Jiangshan

DUANWOOD RED

REISHI EXTRAKT   REISHI SPÓR

Nejsilnější extrakt z REISHI na českém trhu!!!100% spórový prášek z Duanwood Red Reishi!!!

DUAWOOD RED

REISHI TRITERPEN MAX

Extrakt s vysokým obsahem triterpenoidů. Více než 20 triterpenoidů%!Triterpen MAx 20% triterpenů
Nejsilnější Cordyceps na českém trhu!!!Cordyceps Extra Strong

JAK JE TO S KVALITOU CORDYCEPSU?

ČAGA  EXTRAKT

EXS CERTIFIKÁTEM KVALITY

100% Sibiřská ČagaDuanwood Red Reishi Extrakt 40% polysachardiu, 4% triterpenů

 

Jak funguje Fenuprim - video

ENDOGENNÍ DÝCHÁNÍ

FROLOVŮV DÝCHACÍ TRENAŽÉR

Frolovův dýchací trenažér  je určen k provádění dýchacích cvičení za účelem prevence a léčení různých onemocnění. Nácvik tzv. endogenního způsobu dýchání pozitivně ovlivňuje látkovou výměnu, činnost mozku a všech vnitřních orgánů, posiluje aktivitu imunitního systému, zlepšuje psychický a emociální stav. Přispívá k udržení dobrého zdraví a vysoké úrovně duševní aktivity.

Účinek:

  • normalizuje arteriální tlak,
  • zlepšuje krevní oběh,
  • zklidňuje nervovou soustavu,
  • zpomaluje proces stárnutí,
  • zlepšuje ventilaci plic,
  • zpevňuje dýchací svaly - předchází plicním a bronchiálním onemocněním,
  • příznivě ovlivňuje léčbu chronické bronchitidy, bronchiálního astmatu, vegetativní dystonie, hypertonického onemocnění a stenokardie,
  • zvyšuje účinnost léků a zkracuje dobu léčení.

 

SMRT ZAČÍNÁ V TLUSTÉM STŘEVU

Vyčištění střeva a syndrom propustného střeva

 

 

 

ČISTÉ STŘEVO

je doménou  ENTEROSGELU

český výrobek z Jeseníku pro celou EU

pro domácnost a uzdravení bez CHEMIE!