Protokol pro prevenci v roce 2022, pro uzdravené klienty webu "Úspěšná léčba"

Zdraví se nedá získat pasivně u lékaře, nebo v drogérii na rohu. Zdraví lze získat jen ukázněným způsobem života.

MUDr. René Dubos

Nemoc je vyléčena jen pomocí Přírody, neutralizací a vyloučením smrtonosných látek.

Prof. MUDr. Hermann Boerhaave

Jsme tak živí a zdraví, jako je živá a zdravá strava, kterou se živíme a uzdravujeme.

MUDr. Vladimír Domen

1. STRAVOVACÍ REŽIM:

- jíst pouze maximálně 3x denně (dospělí), v mezidobí nic!!! Pouze pít nejlépe čistou pramenitou vodu. 50% zeleniny a ovoce denně ve stravě. Jednou denně přidat do vody 2 gramy (necelé půl čajové lžičky) jedlé sody (ne dlouhodobě). Nejíst po 18. hodině.

- na této straně je tabulka zásadotvorných, neutrálních a kyselinotvorných potravin - zaměřit se především na zásadotvorné potraviny. Co nejvíce omezit (odstranit) ve stravě cukr (i med), červené maso, kravské mléko a alkohol.

- vlastní kysané zelí je úžasné, výborný zdroj především probiotik. Pozor na eurozelí s Éčkama. Je neúčinné!

2. PROGRESIVNÍ PITNÝ REŽIM:

- pít především před jídlem a při jídle (standardně pít nejlépe 1 hodinu po jídle). Více než 90% příjmu tekutin - čistá pramenitá voda (+ pár kapek citrónu). Čaje omezeně a pouze při jídle.

3. DÝCHÁNÍ:

- kdykoliv si vzpomenete, tak se z hluboka nadechněte a naplno vydechněte. Dobrá je chůze 5 kroků nádech, 5 kroků zadržet dech, 5 kroků výdech..., případně jiný rytmus.

4. PŮST:

- ideální je jednou týdně absolvovat plný 24-hodinový půst, případně snížení příjmu potravin na cca 500 kalorií při půstu (1 zeleninové jídlo) dostačuje k optimálním účinkům a může významně zlepšit dlouhodobou poznávací funkci mozku.

Koho neuzdraví léky, toho uzdraví příroda.

Hippocrates 460 - 377 př.n.l.

5. K TOMU podle zdravotního stavu a finančních možností (v případě zdravotních obtíží je terapeutické dávkování zpravidla vyšší):

Cordyceps 1-3 kapsle denně 20 minut před jídlem, neužívat večer. Sportovci zjišťovali jaké max. množství Cordycepsu zvyšuje výkon a má pozitivní vliv na rehabilitaci. Vyšlo jim denně dávkování 5-5-0. Zapíjet cca 0,4-0,5 litru vlažné vody společně s kapslí C-max komplexu. Zde je možná variabilita, lze i extrakty z několika léčivých hub nakombinovat. Jedná se především o Reishi, Čagu, Hericium a Coriolus. Je možné i jejich vzájemné střídání obden.

C-max komplex 1-3 kapsle denně (společně s Cordycepsem, případně Reishi, Čagou, Hericiem, Coriolusem).

nebo BetaGlukan 1-3 kapsle denně 20 minut před jídlem.

Nejen proti stresu:

Ašvaganda 1-2 kapsle denně, po jídle nebo mezi jídly.

Neurodegenerativní obtíže:

Hericium 1-3 kapsle denně, 20 minut před jídlem. Při onemocnění více.

Kurkumin - nejen spolehlivý zabíječ bakteriálních a virových patogenů. Patentovaná fytosomální varianta. 1-2 kapsle denně s jídlem. (Vražedná kombinace cukrovky a nikotinu pro srdce). Pro kuřáky: místo 2 cigaret denně doporučuji 2 kapsle fytosomálního kurkuminu. Cenově to vyjde stejně. A trvale. Zajímavé je, že v USA je kurkumin nejprodávanějším doplňkem stravy.

Silybin pro ochranu a regeneraci jater - nejúčinnější přípravek - extrakt (silibinin, nejúčinnější ze 3 složek silimarinu) z Ostropestřece mariánského. Patentovaná fytosomální varianta. 1-2 kapsle denně 20 minut před jídlem.

Melatonin 5 mg, cca čtvrt až celou tabletu před spánkem (množství vyzkoušet), ráno by neměl být pocit nedospání. Velice silný antioxidant! Od 50 let užívat do konce života. S rostoucím věkem navyšovat - v 60 letech cca 5 mg.

Vitamín D, každý rok preventivně od září do dubna, denně až 70 jednotek/kg hmotnosti. Jeho nedostatek snižuje imunitu. Možno přidat zinek (covid, zabraňuje jeho replikaci v buňkách). Nejvyšší biologická dostupnost minerálů - koloidní forma.

Oregánový olej, přírodní antibiotikum, likviduje bektérie, viry a plísně, doporučuji mít trvale k dispozici. Kousance od hmyzu mazat.

Probiotika Joalis, Natural Medicaments, Biopron, střevo je důležité, tvoří se v něm více než 60% imunity. Staří praktici hlásali: "Smrt začíná ve střevu". Možno kombinovat s vlastním kysaným zelím. Osvědčený je také kefír z tibetské houby.

Selektivní indikátorové papírky na měření pH moči. Ranní moč pH 6,5-6,8. Přes den přes 7!

Zde jsou všechny v praxi ověřené doporučované přípravky (ověřené praxí) pro celou škálu zdravotních komplikací:

Trvalé odstraňování toxinů: 20 minut infrasauna denně:

Když budete přemýšlet nad dárkem pro celou rodinu:

Infrasauna: www.uspesna-lecba.cz/co-se-vas-tyka/infracervene-sauny-jsou-bezpecnou-metodou-detoxikace-a-navic-pomahaji-i-pri-lecbe-zraneni/

Všeobecně platí: co nejméně extrémně zatěžovat imunitu a přiměřeně ji posilovat

Názory odborníků, kteří jsou na Vaší straně:

  • „Veškerá takzvaná přirozená úmrtí nejsou totiž nic jiného, než přílišná, pro buňky těla už konečná, tedy až nesnesitelná míra zasycenosti kyselostí,“ za svůj dlouhý a plodný život to řekl už mnohokrát George Crile z Clewelandu, jeden z nejuznávanějších chirurgů na světě
  • „Nesčetné názvy zhoubných a degenerativních nemocí nejsou vůbec důležité – důležitá je hlavně skutečnost, že všechny ty zhoubné nemoci mají v podstatě stejnou základní příčinu: to znamená, že máte už delší dobu neustálou přemíru kyselosti v těle.“ - MUDr. Theodore A. Baroody, v knize “Zvyšuj svou zásaditost nebo prostě zemři” (“Alcalize or Die”)
  • Zvýšená kyselost organizmu je totiž zcela základní příčinou také všech ostatních soudobých degenerativních nemocí. Když v těle dojde k velkému porušení tzv. acidobazické rovnováhy, začne organizmus svou kyselost a toxické látky ukládat do některých tělesných tkání i kostí v mnohem vyšší míře, protože už je nedokáže potem, močí a stolicí prostě včas vyloučit.  Pak se teprve s neuvěřitelnou  pravidelností a vysokou pravděpodobností u člověka objevují velice vážné, až smrtelné nemoci“ - MUDr. Robert O. Young

Necpěte se zbytečně chemickými léky zakyselující organismus, zvláště které nic neuzdravují - protizánětlivé, tišící zánět a bolest - zásadujte tělo!

Zkušenosti klientů z uzdravování: www.uspesna-lecba.cz/…ni/

RAKOVINA - zkušenosti s extrakty Reishi a Coriolusu (publikováno: Klinická onkologie 12/2021, Journal pro ČR a SR) - úžasné účinky extraktů z hub:

Ing. Zdeněk Rozehnal, 2012-2022 uspesna-lecba.cz, dotazy k uzdravení: e-mail: manta9@seznam.cz

Stále platné nutriční doporučení od expertů z Harvardu už z roku 2011!

Odborníci z Harvard School of Public Health uveřejnili v roce 2011 nové nutriční doporučení ve formě tzv. talíře zdravého stravování, který byl určen americkému ministerstvu zemědělství a dalším odborníkům. Univerzita touto novou směrnicí nahradila překonanou a zavádějící potravinovou pyramidu, protože ta byla ovlivněna finančními zájmy, mj. "mléčnou" lobby. V této souvislosti konstatovali:

Američané jsou dnes nejbohatším národem na světě, ale zároveň nejtlustším a nejnemocnějším

Tato nová "pyramida" shrnuje nejlepší dietní informace, které jsou dnes k dispozici a nejsou vytesané do kamene, protože vědci nepochybně objeví v následujících letech nové informace pro zdravé stravování.

Doporučení:

  • 50% zelenina a ovoce (nepočítat do toho brambory), omezeně brambory, protože mají negativní dopad na hladinu cukru v krvi (mají vysoký glykemický index)
  • 25% celozrná strava, nižší vliv na hladinu krevního cukru a inzulínu oproti rafinovaným obilovinám
  • 25% protein - bílé maso, fazole a ořechy, přičemž omezte červené maso a vyhněte se zpracovanému jako je například slanina a klobásy

Používejte zdravé rostlinné oleje a vyhýbejte se částečně hydrogenovaným olejům, které obsahují nezdravé trans-tuky. Pijte vodu, kávu nebo čaj. Vyhýbejte se sladkým nápojům, vyřaďte - omezte mléko a mléčné výrobky - jedna až dvě porce denně jen pokud si to přejete a omezte džusy - maximálně malá sklenice denně.

S nízkým obsahem tuku neznamená zdravé

Experti z Harvardu doporučují vyřadit z jídelníčku mléčné výrobky s tím, že k získávání vápníku pro lidský organismus je mnohem vhodnější například zelenina jako je kapusta, brokolice nebo květák, případně ze sojového mléka nebo luštěnin a ořechů.
 
Zdroj: Harvard - Healthy Eating Plate

Co k tomu dodat:

Mléko obsahuje kasein, složku, která nejlépe vyvolává rakovinu. Číňanky nepijí mléko a rakovina prsu je u nich vzácná. 20letá švédská studie s 61 433 žen konstatuje, pití mléka zvyšuje jejich předčasnou úmrtnost.

Kasein a rakovina (28letá tzv. Čínská studie)

Doktor Colin Campbell objevil, že rakovina se může zapnout a vypnout změnou obsahu bílkovin v potravě. Můžeme vlastně zapnout a vypnout rakovinu buď přidáním bílkovin nebo jejich odebráním. Také bylo objeveno, že kasein (sýrovina), nejčastější bílkovina v mléčných výrobcích byla největší podporovatel rakoviny ze všech. Naopak když byla zvířata krmena 20% rostlinných bílkovin, tak u žádného se rakovina nevyvinula navzdory přítomnosti karcinogenu. Rakovina byla spuštěna jen v souvislosti s živočišnou bílkovinou, přičemž v dalším experimentu se zjistilo, že bez ohledu na to kolik karcinogenů vstoupí do těla. Rozvoj rakoviny byl naprosto závislý na množství konzumované živočišné bílkoviny.

Jinými slovy konzumace živočišných proteinů nás dělá více náchylnými k rakovině.

Poslední úprava: 21. ledna 2022

Každá nemoc je způsobena narůstající jedovatostí lidského organismu.

Úžasný: MUDr. Henry Bieler

 

 

NEJPOPULÁRNĚJŠÍ ČLÁNKY

100% REISHI - houba mládí a zdravé dlou h ověkosti - 3 UNIKÁTNÍ, BEZKONKURENČNÍ EXTRAKTY

31 důvodů proč se NENECHÁM OČKOVAT - izraelský rabín Chananya Weisman

Jak se přírodní cestou uzdravit z chronické Boreliózy, Chlamydiózy, EB virózy... Únavového syndromu

CORDYCEPS - silná imunita a nárůst energie

Překyselené tělo: začátek vážné nemoci

Tibetská houba, tibetské krystaly a kombucha - darování, prodej

Léčte záněty a ne Cholesterol, MUDr. Sircus

100% ČAGA ze Sibiře, nejvyšší množství účinných látek garantující Certifikát 

Mamografie způsobuje rakovinu prsu, MUDr. Ben Johnson, M.D., N.M.D., D.O.

Účinný lék na rakovinu plic na Kubě, proč ho mít nemůžeme? Leif Davenport

Artróza - kmenové buňky - Podvod!

Lékaři se sami uzdravili z Roztroušené sklerózy, prof. Jelinek, dr. Wahls

Jak se skutečně zdravě stravovat...

Nejúčinnější kloubní výživa, MUDr. Ladislav Šafránek

Proč průběžně a jak detoxikovat tělo

PROTINÁDOROVÝ účinek extraktů z REISHI a CORIOLUSU na úrovni klinických studií

Žaloba na farmaceutické korporace, MUDr. Matthias Rath

Koloidní stříbro - účinné přírodní antibiotikum, hustoty koloidního stříbra, doporučené dávkování

 

Porovnání AMERICKÉ a RUSKÉ vakcíny na Covid -19, mechanismy účinků všech i připravovaných vakcín.

 

Odstranění rtuti, hliníku a dalších toxinů z těla, včetně prevence - MUDr. Dietrich Klinghardt

 

Zblblo již lidstvo natolik, že se nechá obelhat pohádkami o vražedném oxidu uhličitém?

 

  Zkušenosti klientů s Úspěšnou léčbou především boreliózy, chlamydiózy, únavového syndromu...

 

DOPORUČENÉ PŘÍRODNÍ PŘÍPRAVKY

 

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

ZDE

Cílem správné medicíny je předcházení nemocí a prodloužení zdravé dlouhověkosti. Ideálem medicíny je odstranit mít potřebu lékaře.

MUDr. William J. Mayo

 

 

TŘI UNIKÁTNÍ EXTRAKTY

Z DUANWOOD RED REISHI

          EXTRAKT                 SPÓR

Nejsilnější extrakt z REISHI na českém trhu!!!100% spórový prášek z Duanwood Red Reishi!!!

 

TRITERPEN MAX

Extrakt s vysokým obsahem triterpenoidů. Více než 20 triterpenoidů%!

ZDE ROSTE NEJÚČINNĚJŠÍ REISHI

DUANWOOD RED REISHI

zdroj výše nejúčinnějších extraktů

Video z návštěvy Čechů u pěstitelů Duanwood Red Reishi v Číně, v horské oblasti Jiangshan

 

FAKTA O REISHI,

MYKOLOGIE, HISTORIE, PĚSTOVÁNÍ, ÚČINNÉ LÁTKY, JAK JE TO S JEJÍ KVALITOU?

 

 

 

 CORDYCEPS, EXTRA SILNÝ

NEJVYŠŠÍ GARANTOVANÉ MNOŽSTVÍ ÚČINNÝCH LÁTEK - CERTIFIKÁT COA

Nejsilnější Cordyceps na českém trhu!!!

100% Sibiřská Čaga
Betaglucan MaxCellHlíva ústřičná

 

    KURKUMIN            AŠVAGANDA

        extrakt                    extrakt

Betaglucan MaxCellNejsilnější Ašvaganda na Českém trhu

 

RDESNO             ANNONA

extrakt                  extrakt

Vysoce účinný extrakt z listů

 

 

Z ověřených dat vyplývá, že člověk, který covid prodělal, je třináckrát lépe chráněn, než člověk, který má dvě dávky vakcíny.

prof. Jiří Beran, 13.11.2021

prof. Jiří Beran, 15.11.2021

 

TEČKOVANÝ PŘÍBĚH

"NEVĚŘÍM UŽ BÍLÝM PLÁŠŤŮM, ALE LIDEM"

medicinský inženýr

JURAJ Orság


 

TEČKOVANÉ PŘÍBĚHY

dokument z 31. srpna 2022

Nadační fond Svědomí Národa

anglické titulky

 

KUBEK 2009

 

DOKUMENT ČT 2

BYZNYS V BÍLÝCH PLÁŠTÍCH

DOKUMENT ČT 2

ŠKODLIVOST MOBILNÍCH SÍTÍ

KNIHA

NACISTICKÉ KOŘENY "BRUSELSKÉ EU"

 MUDr. Matthias Rath, Paul Anthony Taylor, Aleksandra Niedzwiecki a August Kowalczyk

v češtině je možno knihu přečíst online zde

Co jste už vždycky chtěli vědět o ‘bruselské EU’ - Ale nikdo se neodvážil vám o tom říci!

 

             TEST

BARVOSLEPOSTI

 

JAREK NOHAVICA

ZADEK JAK ŽOK

A přece nakonec - ÚSPĚŠNÁ LÉČBA

 

 

ROK SI NIČÍME IMUNITU,

možná i proto je tolik nemocných, říká česká vědkyně, vedoucí týmu Centra buněčného a tkáňového inženýrství FN u sv. Anny...

doc. RNDr. Irena Koutná, Ph.D.

Aktualizovaný jmenný seznam sportovců zemřelých od 1.1.2021 do 18.9.2022 v souvislosti s "vakcinací"

Ú MRTÍ - 922

SRDEČNÍ ZÁSTAVY - 1354

   PATOLOG dr. Ryan Cole oprávněně VAROVAL

 

 

RENOMOVANÝ PATOLOG   dr. RYAN COLE - přednáška

ALARMUJÍCÍ EFEKT  covid (spike) injekcí (mRNA) na mozek, srdce, ledviny a ostatní orgány

  • Spousta lidí postrádá enzym, který rozkládá RNA
  • Naprosto porušujeme Norimberský kodex z roku 1947...

český dabing - 17:08

Lékařský summit, San Antonio, Texas, USA - 27.7.2021

 

AMERICA´S FRONTLINE DOCTORS

POSTAVIT SE NA ODPOR

 

FRONTLINE NEWS

 

 

ZAČNĚTE U SEBE

ZÁKLADEM ZDRAVÍ JE PREVENCE S NÁVRATEM K PŘÍRODĚ

Doporučuji:

každé ráno cca 30 minut před snídaní

vypít cca 4 dcl vlažné čisté pramenité vody s citrónem (můžete přidat až půl lžičky jedlé sody) a pro posílení imunity a energie můžete použít dvojitý extrakt (1-2 kapsle) z

  a nejdříve po 15 minutách:

případně nejen pro psychiku:

pro střevo kvalitní probiotika:

  • kysané zelí, které si sami jednoduše vyrobíte POUZE VY! Pozor na "BRUSELSKÉ" kysané zelí! S éčkama
 

 

VÁLEK U MORAVCE V OVM

10. dubna 2022

NEHORÁZNĚ LŽE

 

 

Fakta nepřestávají existovat tím, že se o nich nesmí hovořit. Pravda je dcerou času

 

 

 

Standardní verze