Karmická medicína 18 – Skrze autohavárii k regenerování se Univerzální Kosmickou Energií (neboli Boží láskou)

08. 08. 2012

Popisovaná zdravotní témata nemohou být náhradou za odborné zdravotní vyšetření. Pro stanovení zdravotních závěrů je vždy třeba obrátit se na lékaře.

Jednoho podzimního dne jsem během řízení osobního vozu usnul za volantem. Vozidlo s manželkou, starším synem v předškolním věku a mou maličkostí vyjelo ze silnice a několikrát se převrátilo. Každý, kdo auto po havárii viděl (to co z něj zbylo), považoval za zázrak, že ani jednomu ze tří účastníků havárie se nestalo nic vážného – jen molitanový límec na krk a pár stehů po střepech od skla. Největší „úraz“ se však přihodil mé materialistické nedůvěře k existenci nějakého (jakéhokoliv) Boha.

Z osudného mikrospánku jsem se probudil v momentu, kdy auto sjíždělo bokem do příkopu. K mému sluchu dorazil drásavý zvuk plechové karoserie. Došlo mi, co se stalo, ale náhle se mé vědomí ocitlo v nečekané situaci. Reálný svět kolem mne se „rozpustil“ v jakémsi zlatavém třpytu, celé mé „já“ se stalo jen malým bodem uprostřed tohoto Světla a do toho všeho zazněl nádherný, uklidňující, vemlouvavý mužný hlas, přicházející ze všech stran současně: „Neboj se!“

Celé to zlaté světlo včetně mé „jednobodové Duše“ se pak prosytilo nezapomenutelným pocitem klidu a bezpečí, z něhož jsem pomalu upadl zpět do spánku (či spíše do bezvědomí).

Když jsem se znovu probudil, stále jsem se držel volantu, o který se opírala i moje hlava a trup. Auto stálo napříč přes příkop. Rozbitým bočním okénkem se na mě zvědavě díval syn, který už stál venku. Přede mnou se manželka snažila dostat z auta prostorem po předním sklu. Vysoukal jsem se za ní, popadl ji za jednu ruku, Honzu za druhou, a v šoku jsem je odváděl pryč od auta. Celé mé myšlení kroužilo v tom momentu kolem jediné stěžejní myšlenky „ Bože, Ty jsi!!!“ s podtextem „Právě jsem Tě zažil.“ A k tomu obrovský pocit vděčnosti za naše zachráněné životy.

Samozřejmě lze namítnout, že celý zážitek je jen procesem mozku v krajní situaci a nemá nic společného s žádným nadpřirozenem, které přece neexistuje – jak „ví“ všichni zastánci víry ve „vědecký ateismus“, k nimž jsem do onoho osudného zážitku také patřil.

Bylo by příliš zjednodušené říci, že od té doby jsem věřící – u mne tohle opravdu není otázka nějaké teoretické víry podložené studiem Bible či jakékoliv jiné svaté knihy. To bylo totiž to první, co mne napadlo, když jsem se snažil zaujmout nějaký racionální postoj ke svému zážitku – že to nebude o docházení na mše ani o žádných jiných zevních rituálech, ale že to bude o tom, začít se svojí nečekaně nabytou zkušeností nějak experimentovat. Že můj další život nebude o víře v nějakého vzdáleného Boha, s nímž se setkám až někdy po smrti, ale že to bude o zvídavém hledání, jak je to s tím Bohem doopravdy, když to dle mého zážitku evidentně není žádný bělovousý moudrý stařec, sedící někde daleko, však to znáte ….

Lidé s běžnou formou víry v Boha a ateisté se od sebe ve své nejhlubší podstatě neliší. Jedni věří, že Bůh je, druzí věří, že Bůh není. Ani jeden to nemá podložené osobní zkušeností, obě skupiny prostě jen opakují nějakou teorii, kterou převzali od druhých. Víra v cokoliv v běžném slova smyslu je čistě teoretická záležitost. Kupříkladu věřím, že na povrchu Venuše je šílené horko (údajně 480° C). Nikdy jsem tam nebyl, nemám s Venuší žádnou osobní zkušenost, ale věřím astronomům, když tvrdí, že Venuše existuje, a že je na ní horko. A zrovna tak je to s vírou – kupříkladu v Boha. Většina lidí ho nikdy neviděla, ale mnozí o něm slyšeli, četli a rádi si o něm povídají, rádi v něj věří a modlí se k němu. Jenže celosvětově přibývají lidé, kterým už nestačí číst si o Bohu ve svatých knihách nebo slyšet o něm v kostele. Chtějí víc – chtějí mít své vlastní zážitky s jeho přítomností – a to se mnohým i více či méně daří. V mém případě navíc ani nešlo o žádné předchozí chtění, mně se „to“ prostě přihodilo.

V průběhu let se toto počáteční vykročení vykrystalizovalo v každodenní experimentování a praktikování meditačních stavů vedoucích k vyšším formám vědomí, které se ukázaly být tou správnou cestou k možnosti znovu a znovu prožívat spojení s tímtéž fenoménem „nejvyššího Boha“ jako tehdy. Zvláště když se ukázalo, že nejde jen o zážitky, ale i o nenahraditelné dary do praktického všedního života, které lze pravidelně získávat aktivním napojením své psychiky a své tělesné schránky na skutečný živý Kosmický Celek.

Je to především možnost uzdravovat se a regenerovat se (a zpomalovat tak procesy stárnutí organismu) s pomocí Boží Lásky (věčné Univerzální Energie) v rámci Inteligentního Kosmického Celku, který je tím jediným skutečným „Bohem“, pokud si toto prastaré slovo dokážeme oprostit o tradiční představy nějaké božské bytosti sedící na obláčku kdesi daleko od našeho všedního dne. Skutečný živý Bůh je Absolutní Celek, je to geniální živý systém – který se sám v sobě chová jako bytost.

Jak už jsem naznačoval v článku Karmická medicína 13 – Možná je svět opravdu stvořen z Lásky, Boží Lásku si můžeme uvědomovat a prožívat ji jako Univerzální Energii, z níž je zřejmě stvořeno vše a která je z 96% v nehybném stadiu absolutního klidu a pouhá její 4% se změnila v to, co lze nazvat „Stvořený Vesmír“. Těch původních 96% je zřejmě všude kolem nás i uvnitř nás. Pro představu – je to něco podobného jako medúza v mořské vodě. Voda je nejen všude kolem medúzy, ale současně tvoří 97% jejího organismu. Tak nějak je to zřejmě s námi a s „temnou“ kosmickou Univerzální Energií – neviditelnou a přístroji nezachytitelnou, dávnými mistry vnímanou a popisovanou, moderní vědou vypočítanou a prokázanou.

Samozřejmě že Vesmír mi poskytl možnost tyto zkušenosti odzkoušet i na někom dalším a pro začátek mi přivedl do života mladého velmi snaživého klienta, který byl oficiální medicínou několik roků léčen bez jakéhokoliv příznaku trvalého uzdravení – jeho deprese byly tlumeny antidepresivy, ale nikterak nemizely ani přes současně aplikovanou materialisticky pojatou psychoterapii. Proti nepřetržitým záchvatům astma bronchiale měl stále po ruce „foukačku“ s lokálními kortikoidy.

Co se produktů týká, hned na začátku naší spolupráce si mladý muž opatřil jednu z mých nejmilejších bylinek – čínské rdesno mnohokvěté – polygonum multiflorum.

Při našich meditačních setkáních klient začal trénovat to momentálně nejlepší, co jsem si sám na sobě ověřil – napojování se na Univerzální Kosmickou Energii (neboli na Boží Lásku) a na Univerzální Kosmické Vědomí. (Podrobnosti o technice napojení se dočtete zase někdy příště, případně se můžeme domluvit na osobním setkání u mne v Písku.) Až dosud „nevyléčitelné“ deprese začaly ke klientovu nemalému překvapení ustupovat hned při prvním úspěšném napojení. Po několika týdnech pravidelné aplikace sám od sebe začal snižovat dávky antidepresiv. Samozřejmě že každá taková „zázračná“ změna jen přesně kopíruje dosaženou změnu v psychice. V ty dny, kdy v biologickém počítači – mozku – převládají nově trénované programy, zažíval místo depresí stavy stále větší radosti ze života, pokud se dočasně připomenul „starý software“, dobrá nálada se také dočasně ztrácela. Ještě zřetelnější a slyšitelnější Boží zázraky se děly s jeho průduškami. Astmatický záchvat se projevuje dobře slyšitelným pískotem při každém nádechu i výdechu. Jakmile se v takové situaci napojil na oba dva nejvyšší Kosmické Principy, krátce na to pískot a dušnost bleskově zmizely i bez použití proti-astmatické foukačky s kortikoidy. To bylo až dosud bez okamžité aplikace léku pro klienta nemyslitelné. Vypadá to až zábavně, ale je to opravdu tak. Přímo učebnicový příklad psychosomatiky, zde ještě akcelerované „duchovními souvislostmi“.

Koho to zajímá více a umí anglicky, zjistí například, že podobným aktivním přístupem k Bohu se s úspěchem zabývá i řada moderních křesťanských církví (především v USA).

Všimněte si prosím, že jsem se v popsaném regeneračním postupu nikterak nesnažil, aby moje maličkost jakkoliv působila na klienta nějakou mnou zprostředkovávanou silou. Tím nechci říci, že bych něco namítal proti tzv. „léčení Boží Láskou“ dohledatelném i na českém internetu.  Raději ale upřednostňuji, aby se klient naučil sám sebe napojovat na univerzální uzdravující zdroje uvnitř nás a nemusel hledat nikoho druhého, kdo to bude dělat za něj….

 

Každá nemoc je způsobena narůstající jedovatostí lidského organismu.

Úžasný: MUDr. Henry Bieler

 

 

NEJPOPULÁRNĚJŠÍ ČLÁNKY

PROTOKOL PRO PREVENCI

  

100% REISHI - houba mládí a zdravé dlou h ověkosti - 3 UNIKÁTNÍ, BEZKONKURENČNÍ EXTRAKTY

31 důvodů proč se NENECHÁM OČKOVAT - izraelský rabín Chananya Weisman

  Devastující efekt pro zdraví - glutaman sodný, aspartam a další excitotoxiny

Jak se přírodní cestou uzdravit z chronické Boreliózy, Chlamydiózy, EB virózy... únavového syndromu

CORDYCEPS - silná imunita a nárůst energie

Překyselené tělo: začátek vážné nemoci

ZVRÁCENÍ POSTUPU DIABETU 2. typu začíná u ignorování běžných doporučení, MUDr. Sarah Hallbergová - video

Tibetská houba, tibetské krystaly a kombucha - darování, prodej

Léčte záněty a ne Cholesterol, MUDr. Sircus

100% ČAGA ze Sibiře, nejvyšší množství účinných látek garantující Certifikát 

Mamografie způsobuje rakovinu prsu, MUDr. Ben Johnson, M.D., N.M.D., D.O.

Účinný lék na rakovinu plic na Kubě, proč ho mít nemůžeme? Leif Davenport

Artróza - kmenové buňky - Podvod!

Lékaři se sami uzdravili z Roztroušené sklerózy, prof. Jelinek, dr. Wahls

Jak se skutečně zdravě stravovat...

Nejúčinnější kloubní výživa, MUDr. Ladislav Šafránek

Proč průběžně a jak detoxikovat tělo

  PROTINÁDOROVÝ účinek extraktů z REISHI a CORIOLUSU na úrovni klinických studií

Žaloba na farmaceutické korporace, MUDr. Matthias Rath

Koloidní stříbro - účinné přírodní antibiotikum, hustoty koloidního stříbra, doporučené dávkování

 

Porovnání AMERICKÉ a RUSKÉ vakcíny na Covid -19, mechanismy účinků všech i připravovaných vakcín

 

  Odstranění rtuti, hliníku a dalších toxinů z těla, včetně p revence - MUDr. Dietrich Klinghardt

 

Zblblo již lidstvo natolik, že se nechá obelhat pohádkami o vražedném oxidu uhličitém?

Jak na Parkinsona? Glutathionem, Hericiem a odstraněním neurotoxinů Chlorellou

    Zkušenosti klientů s Úspěšnou léčbou především boreliózy, chlamydiózy, únavového syndromu...

 

Proč my máme potravinové alergie, přičemž je naši prarodiče neměli?

 

OVĚŘENÉ PŘÍRODNÍ PŘÍPRAVKY

 

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

ZDE

Cílem správné medicíny je předcházení nemocí a prodloužení zdravé dlouhověkosti. Ideálem medicíny je odstranit mít potřebu lékaře.

MUDr. William J. Mayo

 

 

TŘI UNIKÁTNÍ EXTRAKTY

Z DUANWOOD RED REISHI

Za  účinné  se  z  Reishi  považují  pouze  kvalitně  provedené  a  čisté  extrakty,  které  mají  dobrou  biologickou  dostupnost  a  jsou  zbavené  nestravitelného  chitinu;  nelze  tedy  použít  pouhý  prášek  z  usušené  houby.

          EXTRAKT                 SPÓR

Nejsilnější extrakt z REISHI na českém trhu!!!100% spórový prášek z Duanwood Red Reishi!!!

 

TRITERPEN MAX

Extrakt s vysokým obsahem triterpenoidů. Více než 20 triterpenoidů%!

ZDE ROSTE NEJÚČINNĚJŠÍ REISHI

DUANWOOD RED REISHI

zdroj výše nejúčinnějších extraktů

Video z návštěvy Čechů u pěstitelů Duanwood Red Reishi v Číně, v horské oblasti Jiangshan

 

FAKTA O REISHI,

MYKOLOGIE, HISTORIE, PĚSTOVÁNÍ, ÚČINNÉ LÁTKY, JAK JE TO S JEJÍ KVALITOU?

 

 

 

 CORDYCEPS, EXTRA SILNÝ

NEJVYŠŠÍ GARANTOVANÉ MNOŽSTVÍ ÚČINNÝCH LÁTEK - CERTIFIKÁT COA

Nejsilnější Cordyceps na českém trhu!!!

CORDYCEPS - video

100% Sibiřská Čaga

ČAGA - video

HERICIUM - video

 

  BETAGLUKAN           HLÍVA

        extrakt               extrakt

Betaglucan MaxCellHlíva ústřičná

BETAGLUKAN - video

 

    KURKUMIN            AŠVAGANDA

        extrakt                    extrakt

Betaglucan MaxCellNejsilnější Ašvaganda na Českém trhu

ASHWAGANDHA - video

 

RDESNO             ANNONA

extrakt                  extrakt

Vysoce účinný extrakt z listů

 

ČAGA - video

Z ověřených dat vyplývá, že člověk, který covid prodělal, je třináckrát lépe chráněn, než člověk, který má dvě dávky vakcíny.

prof. Jiří Beran, 13.11.2021

prof. Jiří Beran, 15.11.2021

 

TEČKOVANÝ PŘÍBĚH

"NEVĚŘÍM UŽ BÍLÝM PLÁŠŤŮM, ALE LIDEM"

medicinský inženýr

JURAJ Orság


 

TEČKOVANÉ PŘÍBĚHY

dokument z 31. srpna 2022

Nadační fond Svědomí Národa

 

KUBEK 2009

 

DOKUMENT ČT 2

BYZNYS V BÍLÝCH PLÁŠTÍCH

DOKUMENT ČT 2

ŠKODLIVOST MOBILNÍCH SÍTÍ

             TEST

BARVOSLEPOSTI

 

JAREK NOHAVICA

ZADEK JAK ŽOK

A přece nakonec - ÚSPĚŠNÁ LÉČBA

 

 

ROK SI NIČÍME IMUNITU,

možná i proto je tolik nemocných, říká česká vědkyně, vedoucí týmu Centra buněčného a tkáňového inženýrství FN u sv. Anny...

doc. RNDr. Irena Koutná, Ph.D.

Aktualizovaný jmenný seznam s portovců zemřelých od 1.1.2021 do 29.4.2023 v souvislosti s "vakcinací"

Ú MRTÍ - 1291

SRDEČNÍ ZÁSTAVY - 1863

   PATOLOG dr. Ryan Cole oprávněně VAROVAL

 

Stav k 23.11.2022

RENOMOVANÝ PATOLOG   dr. RYAN COLE - přednáška

ALARMUJÍCÍ EFEKT  covid (spike) injekcí (mRNA) na mozek, srdce, ledviny a ostatní orgány

  • Spousta lidí postrádá enzym, který rozkládá RNA
  • Naprosto porušujeme Norimberský kodex z roku 1947...

český dabing - 17:08

Lékařský summit, San Antonio, Texas, USA - 27.7.2021

 

AMERICA´S FRONTLINE DOCTORS

POSTAVIT SE NA ODPOR

 

FRONTLINE NEWS

 

 

ZAČNĚTE U SEBE

ZÁKLADEM ZDRAVÍ JE PREVENCE S NÁVRATEM K PŘÍRODĚ

Doporučuji:

každé ráno cca 30 minut před snídaní

vypít cca 4 dcl vlažné čisté pramenité vody s citrónem (můžete přidat až půl lžičky jedlé sody) a pro posílení imunity a energie můžete použít dvojitý extrakt (1-2 kapsle) z

  a nejdříve po 15 minutách:

případně nejen pro psychiku:

pro střevo kvalitní probiotika:

  • kysané zelí, které si sami jednoduše vyrobíte POUZE VY! Pozor na "BRUSELSKÉ" kysané zelí! S éčkama
 

 

VÁLEK U MORAVCE V OVM

10. dubna 2022

NEHORÁZNĚ LŽE

 

 

Fakta nepřestávají existovat tím, že se o nich nesmí hovořit. Pravda je dcerou času

 

 

 

Standardní verze