Standardní verze

Bill Gates a MIT představili technologii kvantových teček k označení dětské pokožky, aby děti mohli být skenovány, zda jsou u nich dodržována nařízení, týkající se vakcinace


Lance D. Johnson

Massachusettský technologický institut

Massachusettský technologický institut (Massachusetts Institute of Technology, MIT, česky někdy Massachusettský technický institut) je soukromá koedukovaná výzkumná univerzita ve městě Cambridge amerického státu Massachusetts. Komplex MIT má pět škol a jednu vysokou školu s 32 akademickými odděleními, se silným důrazem na teoretický, aplikovaný, mezidisciplinární vědecký a technologický výzkum. MIT je jedna ze dvou soukromých univerzit podporovaných státem. Grant dostává i ze dvou amerických grantových programů, spjatých s výzkumem moře a výzkumem vesmíru.

Tato nová technologie využívá nanokrystalické barvy zvané kvantové mikrodoty. Tento vzor barviva obsahuje údaje znamenající, že vakcína byla přijata do těla dané osoby. Je vložen pod kůži při injekčním podání vakcíny do lidského těla. Tečky mají průměr 4 nanometry a jsou zapouzdřeny do sférického uspořádání biologicky kompatibilních mikročástic o průměru 20 mikronů. Toto uspořádání umožňuje, aby barvivo zůstalo po injekci fixováno na místě pod kůží v místě vpichu.

Tato „značka podání vakcíny“ vyzařuje infračervené světlo, které je pro oko neviditelné, ale může být detekováno a skenováno speciálně vybaveným smartphonem. Vzorek mikrodot může navíc obsahovat informace o číslu šarže vakcíny, datu podání vakcíny a dalších jedinečných zdravotních informacích.

Barvivo je dodáváno prostřednictvím mikro-jehel vyrobených z nerozpustného cukru a polymeru zvaného PVA. Po nanesení náplasti se mikrojehly rozpustí, uvolní barvivo pod kůži asi za dvě minuty a data jsou určitou dobu permanentní.

Barvivo vydrží asi pět let, což z něj činí dlouhodobě nespolehlivý indikátor vakcín. To povede ke zbytečnému přeočkování, protože značkovací systém vybledne.

Vědci z MIT vymysleli „známku o podání vakcíny“, aby mohli zkontrolovat dodržování nařízení lidmi

Lékařský fašismus a nucené očkování nejsou konspirační teorie. Jedná se o dobře navržený plán, který byl publikován v časopise Science Translational Medicine, jehož cílem je sledovat, jak člověk dodržuje všechny lékařské experimenty.

Tato technologie byla vyvinuta za účelem prosazování souladu s vakcinačními plány, aby umožnila úředníkům zdravotnictví sledovat a skenovat každého člověka, aby se ujistili, že dodržuje očkovací diktáty Světové zdravotnické organizace.

Vědci z MIT tvrdí, že tato technologie „zajistí očkování každého dítěte“, jako by každá vakcína byla univerzálním řešením, které je naprosto nezbytné pro fungování lidského imunitního systému. Lidský souhlas, osobní víra, předchozí imunita, rodinná anamnéza a kontraindikace těmto lékařským fašistům nic neříká, hlavní je, aby každý člověk byl označen, sledován a kontrolován, jak dodržuje  vakcinaci.

„V oblastech, kde se papírové očkovací karty často ztrácejí nebo vůbec neexistují a elektronických databází je poskrovnu, by tato technologie mohla umožnit rychlé a anonymní zjištění historie očkování pacientů, aby bylo zajištěno, že každé dítě bude očkováno,“ říká Kevin McHugh, bývalý postdoktor MIT, který je nyní odborným asistentem bioinženýrství na Rice University.

Vědci z MIT nazývají značku „centralizovanou databází“ pro zaznamenávání informací o očkování. Systém zajistí, aby děti nevynechaly žádnou vakcínu, kterou doporučují orgány zdravotnictví.

Jelikož úředníci v oblasti veřejného zdravotnictví prohlašují vlastnictví nad každým člověkem s těmito znaky pod kůží, je zřejmé, že „spasitel“ (věda o očkování) je spíše jako

„antikrist“,

který neusiluje o nic jiného než o podřízenost a vynucené dodržování systému jejich víry.

Konsenzus v oblasti veřejného zdraví (ať už má oligarchickou nebo demokratickou povahu) nemůže být nejvyšší autoritou nad jednotlivcem.

Bill Gates, jeho vědci financovaní MIT a jeho dobře financovaní přátelé ze Světové zdravotnické organizace (WHO) nejsou nejvyšší mocí, která má mít konečnou autoritu nad vůlí jednotlivce a nad kolektivní fyziologií lidstva!!!

Vynález technologie kvantových mikrodot by měl být rudým praporkem pro všechny, a měl by osvětlit zlo, které číhá za touto metodikou očkování.

Nejde o zdraví; jde o kontrolu a vlastnictví lidí!

Zdroje:

Originál: naturalnews.com/2020-10-19

V Japonsku není povinné očkování a přitom má nejzdravější děti na světě

 

Ethan Huff

Američtí politici jsou proslulí tím, že šíří masový strach a paniku ohledně vypuknutí infekčních chorob, z nichž obviňují neočkované lidi. Tyto úplatné loutky farmaceutického průmyslu se však zapomínají zmínit o tom, že v zemi jako Japonsko, kde je očkování zcela dobrovolné, jsou děti ve skutečnosti mnohem zdravější než děti kdekoli jinde na světě.

Japonsko má podle nejnovějších metrik nejen nejzdravější děti na planetě, ale také nejvyšší „zdravou délku života“ ve všech věkových skupinách. Z toho vyplývá i nejdelší průměrná délka života Japonců.

ALE POZOR!

Japonsko má přitom nejnižší míru proočkovanosti na celém světě, z čehož se dá jednoduše odvodit, že očkované osoby jsou v dlouhodobějším horizontu nemocnější a dožijí se nižšího věku.

Tento nejdéle žijící národ nám také rozbil teorii o škodlivosti cholesterolu., protože u Japonců platí: čím vyšší cholesterol tím méně nemocí a delší doba dožití - článek o cholesterolu "Lečte záněty a ne cholesterol", ZDE.

Na druhou stranu ve Spojených státech amerických umírá více malých dětí ve srovnání s jakoukoli jinou průmyslovou zemí, včetně Japonska. Více amerických dětí umírá při narození a v prvním roce svého života ve srovnání se svými protějšky žijícími v jakékoli jiné zemi na Západě - toto, navzdory skutečnosti, že míra očkování v USA je nejvyšší na světě a stále se zvyšuje kvůli autoritářským mandátům, jako jsou ty, které prosazoval Richard Pan v Kalifornii.

Jen u Američanů klesá délka dožití

A ještě důležitá poznámka. Američané jsou jediným národem na světě, u kterých v současnosti klesá délka dožití, článek "Proč je délka života ve Spojených státech nižší než na Kubě nebo ve Slovinsku", ZDE.

Z amerických dětí, které skutečně přežijí a dosáhnou věku jednoho roku, se u více než poloviny vyvine během jejich života nejméně jedna chronická nemoc - což není případ Japonska, kde je chronická nemoc vzácností.

Ukazuje se, že očkování ve skutečnosti zvyšuje riziko onemocnění a smrti dítěte, nikoli naopak

Americká vláda je v jedné posteli s farmaceutickým průmyslem a kvůli zisku obětují i naše děti,“

píše Mac Slavo pro SHTPplan.com.

Vakcíny poškozují a zabíjejí děti - a ano, způsobují i autismus

Zatímco mnoho amerických států stále uznává, že rodiče mají právo osvobodit své děti od povinného očkování z náboženských, filozofických, osobních nebo lékařských důvodů, existuje však velký tlak korupčníků na to, aby byly tyto výjimky odstraněny plošně, a donutily tak všechny rodiče k očkováni dětí z důvodu „veřejného zdraví."

Opravdu však očkování spornými vakcínami, jako je MMR společnosti Merck & Co. proti spalničkám, příušnicím a zarděnkám, skutečně zvyšuje kvalitu „veřejného zdraví“? Stěží. Jak sedá zjistit, existuje několik soudních případů, ve kterých oznamovatelé z Centra pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC) tvrdí, že společnost Merck zveřejňovala nepravdivé údaje o účinnosti vakcíny MMR, aby ji prosadila k prodeji.

Oznamovatelé tvrdí, že vakcína MMR nejenže není efektivní, ale také není bezpečná, protože ve skutečnosti může zvýšit riziko u očkovaného dítěte, že se u něj vyvine autismus nebo nějaké jiné trvalé zdravotní poškození. V nejhorším případě - a ano, stalo se - může MMR také způsobit náhlou smrt dítěte.

Někteří představitelé veřejného zdravotnictví tuto skutečnost začínají přiznávat. Například v New Hampshire bylo šetřením zjištěno, že nedávné ohnisko spalniček nebylo způsobeno nevakcinovanými dětmi, ale velice pravděpodobně očkovaným dítětem, které bylo očkováno vakcínou MMR v souladu s vládními doporučeními.

Vakcína MMR v tomto případě infikovala tělo dítěte spalničkami, ze kterého se spalničky rozšířily na další děti… a to následně vyvolalo epidemii.

Zdravotničtí činitelé zpočátku využívali paniku z této epidemie k prosazení povinného očkování. Ale jakmile se zjistilo, že očkované dítě bylo „pacientem nula“, celá záležitost zázračně utichla, protože vrhala špatné světlo na vakcínu MMR.

"To, co neslyšíte od obhájců očkovacích látek ani z mainstreamových (sluníčkových) médií, je to, že se proti společnosti Merck kvůli podvodům v souvislosti s vakcínou MMR vedou soudní řízení," dodává Slavo.

„Všechna tato rizika spojená s očkováním jsou vládními agenturami utajována (FDA a CDC) a většině politiků je to jedno, respektive někteří z nich se nechávají korumpovat farmalobby.

Vakcinační průmysl je v současnosti zaměřen především pro zisk a dokud nebude bezpečnost a záchrana životů dětí důležitější než peníze, vláda a farmalobby budou i nadále obětovat zdraví našich dětí, jen aby si nacpaly vlastní kapsy, “dodává.

Další související zprávy naleznete v sekci Vaccines.news.

Zdroje tohoto článku zahrnují:

Zdroj: NaturalNews.com

 

Každá nemoc je způsobena narůstající jedovatostí lidského organismu.

Více úžasný:

MUDr. Henry Bieler

Cílem správné medicíny je předcházení nemocí a prodloužení zdravé dlouhověkosti. Ideálem medicíny je odstranit mít potřebu lékaře.

MUDr. William J. Mayo

 

ROZHOVOR S MUDr. SOŇOU PEKOVOU, Ph.D. - 8. červenec 2021

Globalisty cenzurované video nově na svobodném kanálu

 

KLINICKÉ TESTY LÉKŮ - PODVOD

DOKUMENT ČT 2

BYZNYS V BÍLÝCH PLÁŠTÍCH

 

 

TŘI UNIKÁTNÍ EXTRAKTY

Z DUANWOOD RED REISHI

          EXTRAKT                 SPÓR

Nejsilnější extrakt z REISHI na českém trhu!!!100% spórový prášek z Duanwood Red Reishi!!!

 

TRITERPEN MAX

Extrakt s vysokým obsahem triterpenoidů. Více než 20 triterpenoidů%!

ZDE ROSTE NEJÚČINNĚJŠÍ REISHI

DUANWOOD RED REISHI

zdroj výše nejúčinnějších extraktů

Video z návštěvy Čechů u pěstitelů Duanwood Red Reishi v Číně, v horské oblasti Jiangshan

 

FAKTA O REISHI,

MYKOLOGIE, HISTORIE, PĚSTOVÁNÍ, ÚČINNÉ LÁTKY, JAK JE TO S JEJÍ KVALITOU?

 

 

 

 CORDYCEPS, EXTRA SILNÝ

NEJVYŠŠÍ MNOŽSTVÍ ÚČINNÝCH LÁTEK

Nejsilnější Cordyceps na českém trhu!!!

100% Sibiřská Čaga
Betaglucan MaxCellHlíva ústřičná

 

 

MUDr. Ludmila Eleková: Vakcíny brzdí vývoj. Dříve děti mluvily souvisle od 2 let a dnes? Katastrofa! (1:58:35)

DOKUMENT ČT 2

ŠKODLIVOST MOBILNÍCH SÍTÍ

ZAČNĚTE U SEBE

ZÁKLADEM ZDRAVÍ JE PREVENCE S NÁVRATEM K PŘÍRODĚ

Doporučuji:

každé ráno cca 30 minut před snídaní

vypít cca 4 dcl vlažné čisté pramenité vody s citrónem (můžete přidat až půl lžičky jedlé sody) a pro posílení imunity a energie můžete použít dvojitý extrakt (1-2 kapsle) z

  a nejdříve po 15 minutách:

případně nejen pro psychiku:

pro střevo kvalitní probiotika:

  • kysané zelí, které si sami jednoduše vyrobíte POUZE VY! Pozor na "BRUSELSKÉ" kysané zelí! S éčkama

___________________________________________________

Předpokládané trendy v užívání vitamínů a dalších doplňků stravy v roce 2021 ZDE

 

 

KNIHA

NACISTICKÉ KOŘENY "BRUSELSKÉ EU"

 MUDr. Matthias Rath, Paul Anthony Taylor, Aleksandra Niedzwiecki a August Kowalczyk

v češtině je možno knihu přečíst online zde

Co jste už vždycky chtěli vědět o ‘bruselské EU’ - Ale nikdo se neodvážil vám o tom říci!

 

             TEST

BARVOSLEPOSTI

 

JAREK NOHAVICA

ZADEK JAK ŽOK

A přece nakonec - ÚSPĚŠNÁ LÉČBA

 

 

ROK SI NIČÍME IMUNITU,

možná i proto je tolik nemocných, říká česká vědkyně, vedoucí týmu Centra buněčného a tkáňového inženýrství FN u sv. Anny...

doc. RNDr. Irena Koutná, Ph.D.

 

Jak platné v roce 2020 - 2021

 

PROTESTSONG

V DLOUHÉM ZATMĚNÍ

Ilona Czáková, Roman Horký a KAMELOT

(Oficiální videoklip - Premiéra: 1. 12. 2020)

Do této písně jsme vložili naše srdce a nevymyté mozky