Vakcíny, které obsahují DNA prasečího viru a ledvinové buňky opic… „špinavé“ malé tajemství, které průmysl očkovacích látek nechce, abyste věděli

 

Oldřich Rolinek

Earl Garcia

Seznam pomocných látek použitých ve vakcínách zveřejněný organizací CDC (Centrum pro kontrolu nemocí) poskytuje bližší pohled na některé nejtoxičtější složky používané velkými farmaceutickými společnostmi při výrobě vakcín.

Vzhledem k tomu, že FDA (Food and Drug Administration je vládní agentura USA) - Úřad pro kontrolu potravin a léčiv a CDC trvají na bezpečnosti těchto vakcín, větší farmaceutické firmy pokračují v používání jednotlivých jejich složek, aby na vakcínách vydělávali, ale současně neberou v úvahu bezpečnost očkovaných.

Vakcíny obsahují velké množství infikovaných živočišných buněk

Seznam CDC obsahuje řadu pomocných látek, které používají různé vero buňky odebrané od zvířecích hostitelů. Tyto buňky byly podrobeny důkladnému zkoumání, protože různé klinické studie vyvolaly obavy z možných infekcí. Například použitá pomocná látka ve vakcíně proti dětské obrně obsahuje buňky z afrických kočkodanů. O vero buňkách odebraných z tohoto druhu lidoopů je známo, že jsou infikovány virem Simian 40, virem spojeným s rozvojem různých typů rakoviny.

Další analýza také odhalila, že virus má pomalu se pohybující archetypální kmen, který výrobci a regulátoři léčiv nedokázali monitorovat. Použití tohoto infikovaného přípravku ve vakcínách způsobilo významný nárůst výskytu rakoviny od 60. let minulého století.

Vakcína proti rotaviru a vakcína proti neštovicím

Pod drobnohled se dostala také vakcína rotaviru, resp. použité pomocné látky v ní. Studie z roku 2010 zveřejněná v Journal of Virology zjistila, že rotavirová vakcína obsahuje živý opičí virus s 96% jistotou. Další studie potvrdila ve stejné vakcíně přítomnost endogenního viru paviánů. Výsledky byly uvedeny v časopise Advances in Virology. Navíc existuje oprávněná obava, že odebrané infikované buňky od nemocných opic kontaminovaly i vakcínu proti neštovicím. Vědci vychází z nepříznivých účinků, jako následek vakcinace proti neštovicím. Jedná se o srdeční choroby, slepotu a encefalitidu.

Hovězí sérum

Hovězí sérum je další potenciálně smrtící pomocná látka, která se používá hlavně u vakcín MMR a na rotaviry. Použití této pomocné látky ve vakcínách vyvolalo obavy z kontaminace Creutzfeldt-Jakobovou chorobou (CJD). I když to některé zdravotní instituce - včetně Světové zdravotnické organizace, CDC a Australian Therapeutic Goods Administration - zpochybňovaly, tak ve Velké Británii existovaly zdokumentované případy této infekce u lidí. V těchto případech byly použity produkty od nemocných zvířat (nemoc šílených krav).

Vědci také vyjádřili obavy z používání prasečích VERO buněk při výrobě vakcín. Jednalo se o vakcínu proti rotavirům, u které byly zjištěny velmi vysoké hladiny circoviru 1 prasečího viru. Bylo prokázáno, že vakcína obsahuje v každé dávce více než 100 000 molekul DNA prasečího circoviru 1. Zůstává však nejasné, jak virus přímo ovlivňuje člověka, což je o to znepokojivější.

Do vakcín jsou záměrně přidávány karcinogeny a neurotoxiny

Používání vysoce toxických chemikálií při výrobě vakcín není nic neobvyklého. Například benzen je klíčovou složkou používanou ve vakcínách. Je to vysoce toxický karcinogen spojený s rostoucím počtem různých typů rakoviny, jako je akutní myeloidní leukémie, non-Hodgkinův lymfom a mnohočetný myelom. Mezi další karcinogenní látky obsažené ve vakcínách patří formaldehyd, aceton a ethanol.

V seznamu CDC je pro použití u vakcín uvedena pomocná látka thimerosal, neurotoxin obsahující rtuť, což je po plutoniu nejjedovatější prvek na světě. Více studií konstatovalo souvislost mezi thimerasolem a nárustem autismu u dětí.

Hliník a glutaraldehyd

Přes zjevná zdravotní rizika trvají velké farmaceutické společnosti na používání hydroxidu hlinitého jako klíčové složky při výrobě vakcín. Hydroxid hlinitý je vázán na řadu nepříznivých zdravotních stavů, včetně rabdomyolýzy, encefalopatie a osteomalacie. Další důležitou složkou je glutaraldehyd, který prokazatelně vyvolává astma. Dále je glutaraldehyd spojen s proktokolitidou a ekzémy.

Zdroje článku zahrnují:

Originál: naturalnews.com

Každá nemoc je způsobena narůstající jedovatostí lidského organismu.

Více úžasný:

MUDr. Henry Bieler

Cílem správné medicíny je předcházení nemocí a prodloužení zdravé dlouhověkosti. Ideálem medicíny je odstranit mít potřebu lékaře.

MUDr. William J. Mayo

 

ROZHOVOR S MUDr. SOŇOU PEKOVOU, Ph.D. - 8. červenec 2021

Globalisty cenzurované video nově na svobodném kanálu

 

KLINICKÉ TESTY LÉKŮ - PODVOD

DOKUMENT ČT 2

BYZNYS V BÍLÝCH PLÁŠTÍCH

 

 

TŘI UNIKÁTNÍ EXTRAKTY

Z DUANWOOD RED REISHI

          EXTRAKT                 SPÓR

Nejsilnější extrakt z REISHI na českém trhu!!!100% spórový prášek z Duanwood Red Reishi!!!

 

TRITERPEN MAX

Extrakt s vysokým obsahem triterpenoidů. Více než 20 triterpenoidů%!

ZDE ROSTE NEJÚČINNĚJŠÍ REISHI

DUANWOOD RED REISHI

zdroj výše nejúčinnějších extraktů

Video z návštěvy Čechů u pěstitelů Duanwood Red Reishi v Číně, v horské oblasti Jiangshan

 

FAKTA O REISHI,

MYKOLOGIE, HISTORIE, PĚSTOVÁNÍ, ÚČINNÉ LÁTKY, JAK JE TO S JEJÍ KVALITOU?

 

 

 

 CORDYCEPS, EXTRA SILNÝ

NEJVYŠŠÍ MNOŽSTVÍ ÚČINNÝCH LÁTEK

Nejsilnější Cordyceps na českém trhu!!!

100% Sibiřská Čaga
Betaglucan MaxCellHlíva ústřičná

 

 

MUDr. Ludmila Eleková: Vakcíny brzdí vývoj. Dříve děti mluvily souvisle od 2 let a dnes? Katastrofa! (1:58:35)

DOKUMENT ČT 2

ŠKODLIVOST MOBILNÍCH SÍTÍ

ZAČNĚTE U SEBE

ZÁKLADEM ZDRAVÍ JE PREVENCE S NÁVRATEM K PŘÍRODĚ

Doporučuji:

každé ráno cca 30 minut před snídaní

vypít cca 4 dcl vlažné čisté pramenité vody s citrónem (můžete přidat až půl lžičky jedlé sody) a pro posílení imunity a energie můžete použít dvojitý extrakt (1-2 kapsle) z

  a nejdříve po 15 minutách:

případně nejen pro psychiku:

pro střevo kvalitní probiotika:

  • kysané zelí, které si sami jednoduše vyrobíte POUZE VY! Pozor na "BRUSELSKÉ" kysané zelí! S éčkama

___________________________________________________

Předpokládané trendy v užívání vitamínů a dalších doplňků stravy v roce 2021 ZDE

 

 

KNIHA

NACISTICKÉ KOŘENY "BRUSELSKÉ EU"

 MUDr. Matthias Rath, Paul Anthony Taylor, Aleksandra Niedzwiecki a August Kowalczyk

v češtině je možno knihu přečíst online zde

Co jste už vždycky chtěli vědět o ‘bruselské EU’ - Ale nikdo se neodvážil vám o tom říci!

 

             TEST

BARVOSLEPOSTI

 

JAREK NOHAVICA

ZADEK JAK ŽOK

A přece nakonec - ÚSPĚŠNÁ LÉČBA

 

 

ROK SI NIČÍME IMUNITU,

možná i proto je tolik nemocných, říká česká vědkyně, vedoucí týmu Centra buněčného a tkáňového inženýrství FN u sv. Anny...

doc. RNDr. Irena Koutná, Ph.D.

 

Jak platné v roce 2020 - 2021

 

PROTESTSONG

V DLOUHÉM ZATMĚNÍ

Ilona Czáková, Roman Horký a KAMELOT

(Oficiální videoklip - Premiéra: 1. 12. 2020)

Do této písně jsme vložili naše srdce a nevymyté mozky