Vliv těžkých kovů je spojen s autismem u dětí... a vakcíny stále obsahují rtuť

Earl Garcia

Podle studie publikované v časopise Biological Trace Element Research  byla u dětí postižených autismem zjištěna vyšší přítomnost několika toxických těžkých kovů - jako je olovo, thalium, cín a také kadmium a rtuť - ve srovnání se zdravějšími vrstevníky .

Na této studii spolupracoval tým vědců z Arizonské státní univerzity, přičemž porovnávali vzorky krve a moči 55 dětí s autismem ve věku od 5 do 16 let se vzorky 44 zdravých dětí stejného věku a pohlaví.

Jaký byl výsledek

Vědecký tým zjistil, že děti s autismem mají v průměru o 41 procent vyšší hladinu olova v krvi a o 74 procent vyšší hladiny hodnot v moči v porovnání se zdravějšími vrstevníky. Vědci také zjistili, že autistická skupina měla o 77% vyšší hladiny thalia a o 44% vyšší hladiny wolframu než ty děti, které byly v kontrolní skupině. Kromě toho měly děti s autismem ve srovnání se zdravými dětmi o 115% vyšší obsah cínu v těle.

Nebezpečnost olova, thalia, cínu a wolframu byla zjištěna již dříve, protože se zjistilo, že tyto kovy prokazatelně poškozují vývoj a funkci mozku a mohou také bránit normálnímu fungování ostatních orgánů a systémů v těle, řekl vedoucí studie James Adams.

Kromě výše uvedeného provedli vědci statistickou analýzu, aby zjistili, zda hladiny toxických kovů jsou úměrné závažnosti autismu u dětí. Proto vědci rozdělili děti do 3 skupin podle závažnosti postižení a následně zjistili, že souvislost mezi výší těžkých kovů a stupněm postižení se pohybuje mezi 38 až 47 procenty. Vědecký tým také poznamenal, že další těžké kovy, jako je rtuť a kadmium, byly také značně spojené se stupněm postižení autismem.

"Předpokládáme, že pozdější kontakt s toxickými kovy může pomoci zmírnit příznaky vzniku autismu a také detoxikace toxických kovů může snížit projevy autismu; tyto hypotézy potřebují další výzkum, "uvedli vědci z Science Daily.

Tuto studii financovaly neziskové organizace Autism Research Institute a Nadace Legacy.

Expozice rtuti očkováním může způsobit vznik autismu

Výsledky výzkumů z poslední doby čím dál více spojují těžké kovy s autismem u dětí. Analýza provedená v rámci University of Northern Iowa ukázala, že 43 z 58 vědeckých zpráv konstatovalo potenciální souvislosti mezi těžkými kovy a vývojem autismu u dětí. Vědecký tým také zaznamenal ve studiích několik statistických chyb a provedl re-analýzu, aby odstranil nesrovnalosti. Re-analýza potvrdila, že děti s autismem měly ve svém těle vyšší hladiny těžkých kovů.

V další studii byli očkováni makakové obdobnou očkovací látkou jako děti v roce 1990, přičemž byla zjištěna dysfunkce amygdaly, ve srovnání s opicemi, které vakcinaci nepodstoupily.

Amygdala je párová mozková struktura obratlovců (včetně člověka), umístěna ve střední části spánkového laloku. Amygdala hraje hlavní roli ve formování a uchování paměťových stop spojených s emočními prožitky s emocionálním zabarvením. Významně ovlivňuje chování při strachu a radosti - Wikipedie.

Předchozí studie také nalezla vazbu mezi dysfunkcí amygdaly a počátkem autismu. Výsledky obou studií byly publikovány v časopise Acta Neurobiologiae Experimentalis.

"Velký nárůst autismu nelze vysvětlit pouze kvalitativními změnami v diagnostických praktikách a poznatcích. Musíme se podívat na to, čemu jsou vystaveny děti a těhotné ženy, co vytvořilo tuto epidemii a okamžitě realizovat opatření k ochraně našich dětí před těmito nebezpečnými látkami ...

Zatímco čekáme na to, že problém vyřeší  vláda, nicméně také veřejnost může podniknout kroky k omezení vlivů toxických látek, které mohou negativně ovlivnit vývoj plodu a kojenců, což vede k vývojovým postižením, jako je autismus. Veřejnost může odmítnout očkovací látky vyrobené pomocí rtuti, může upravit časový plán očkování svých dětí a tím omezit vliv rtuti, "řekl Sallie Bernard, prezident neziskového SafeMinds.

Také dvě studie zveřejněné v časopise Metabolic Brain Disease potvrdily, že rtuť byla spojena s rozvojem autismu. V rámci výzkumu zdravotníci vyšetřili 100 dětí a zjistili, že ty s autismem měli ve srovnání se svými sourozenci a zdravějšími vrstevníky výrazně vyšší hladiny rtuti.

Vědecký tým také zjistil, že děti s nejvyššími úrovněmi rtuti v těle vykazují nejtěžší příznaky autismu

Zdroje článku zahrnují:

Originál: https://www.naturalnews.com/2019-01-21-exposure-to-heavy-metals-linked-to-autism-in-children.html

MŮŽE SE HODIT:

Jedovaté kadmium

Ing. Zdeněk Rozehnal
 

(opět je Česko ve světě na čele v promoření dětí kadmiem jako v rakovině tlustého střeva, v pojídání tavených sýrů, v kouření marihuany, v hazardu ...)

Státní zdravotní ústav vydal zprávu, že "Týdenní zátěž kadmiem" je u českých dětí 4-6 let výrazně vyšší, než je doporučená tolerovatelná dávka stanovená Evropským úřadem pro potraviny, přičemž v letech 2012-2013 se jednalo až o 227% této hodnoty.

V ledvinách českých předškoláků se našly extrémně vysoké hodnoty kadmia. Jedem, který způsobuje řídnutí kostí, chudokrevnost nebo spouští rakovinotvorné bujení, je ohrožena až polovina dětí. Do ovzduší se dostává spalováním uhlí, odpadů, z dolů a rafinérií. Do vody se uvolňuje z odpadních vod z domácností i z průmyslu. Do půdy se uvolňuje z umělých hnojiv.

Kadmium se nachází téměř ve všech potravinách. Například do brambor, obilovin nebo zeleniny se kov dostává z půdy zamořené minerálními hnojivy a průmyslem. Problém se zamořenou půdou jde přitom podle odborníků snadno vyřešit: stačilo by, aby ji zemědělci začali vápnit. Například v roce 2014 inspekce odhalila kadmium ve stopovém množství u poloviny vzorků kontrolované zeleniny, v osmdesáti procentech prověřovaných obilovin nebo ve všech vzorcích máku.

Jeho nebezpečnost tkví mimo jiné v tom, že podobně jako rtuť anebo olovo vytváří i organické sloučeniny, které jsou mimořádně jedovaté. Hlavním zdrojem kadmia je cigaretový kouř. Čtvrtina dětí žije v domácnosti s kuřákem. Tito předškoláci mají až pětkrát horší toxikologické výsledky než jejich vrstevníci bez vlivu cigaretového kouře. K vyšším hodnotám kovu v organismu přispívá také žalostná kvalita ovzduší v některých lokalitách Česka.

V těle se kadmium hromadí hlavně v ledvinách a játrech, přičemž i velmi malé dávky kovu mohou vést k selhání ledvin. Kromě toho způsobuje anémii a chronickou rýmu. Může spustit nádorové bujení nebo zapříčinit neplodnost či se spolupodílet na rozvoji autismu.

V jiných evropských zemích lékaři tak vysokou zátěž jako v ČR u dětí nezjistili!

Další články o očkování:

 

Každá nemoc je způsobena narůstající jedovatostí lidského organismu.

Úžasný: MUDr. Henry Bieler

 

 

NEJPOPULÁRNĚJŠÍ ČLÁNKY

Základem zdraví je prevence -  PROTOKOL pro prevenci

  

100% REISHI - houba mládí a zdravé dlou h ověkosti - 3 UNIKÁTNÍ, BEZKONKURENČNÍ EXTRAKTY

31 důvodů proč se NENECHÁM OČKOVAT - izraelský rabín Chananya Weisman

  Devastující efekt pro zdraví - glutaman sodný, aspartam a další excitotoxiny

Jak se přírodní cestou uzdravit z chronické Boreliózy, Chlamydiózy, EB virózy... únavového syndromu

CORDYCEPS - silná imunita a nárůst energie

Překyselené tělo: začátek vážné nemoci

ZVRÁCENÍ POSTUPU DIABETU 2. typu začíná u ignorování běžných doporučení, MUDr. Sarah Hallbergová - video

Tibetská houba, tibetské krystaly a kombucha - darování, prodej

Léčte záněty a ne Cholesterol, MUDr. Sircus

100% ČAGA ze Sibiře, nejvyšší množství účinných látek garantující Certifikát 

Mamografie způsobuje rakovinu prsu, MUDr. Ben Johnson, M.D., N.M.D., D.O.

Účinný lék na rakovinu plic na Kubě, proč ho mít nemůžeme? Leif Davenport

Artróza - kmenové buňky - Podvod!

Lékaři se sami uzdravili z Roztroušené sklerózy, prof. Jelinek, dr. Wahls

Jak se skutečně zdravě stravovat...

Nejúčinnější kloubní výživa, MUDr. Ladislav Šafránek

Proč průběžně a jak detoxikovat tělo

  PROTINÁDOROVÝ účinek extraktů z REISHI a CORIOLUSU na úrovni klinických studií

Žaloba na farmaceutické korporace, MUDr. Matthias Rath

Koloidní stříbro - účinné přírodní antibiotikum, hustoty koloidního stříbra, doporučené dávkování

 

Porovnání AMERICKÉ a RUSKÉ vakcíny na Covid -19, mechanismy účinků všech i připravovaných vakcín

 

  Odstranění rtuti, hliníku a dalších toxinů z těla, včetně p revence - MUDr. Dietrich Klinghardt

 

Zblblo již lidstvo natolik, že se nechá obelhat pohádkami o vražedném oxidu uhličitém?

Jak na Parkinsona? Glutathionem, Hericiem a odstraněním neurotoxinů Chlorellou

    Zkušenosti klientů s Úspěšnou léčbou především boreliózy, chlamydiózy, únavového syndromu...

 

Proč my máme potravinové alergie, přičemž je naši prarodiče neměli?

 

OVĚŘENÉ PŘÍRODNÍ PŘÍPRAVKY

 

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

ZDE

Cílem správné medicíny je předcházení nemocí a prodloužení zdravé dlouhověkosti. Ideálem medicíny je odstranit mít potřebu lékaře.

MUDr. William J. Mayo

 

 

TŘI UNIKÁTNÍ EXTRAKTY

Z DUANWOOD RED REISHI

Za  účinné  se  z  Reishi  považují  pouze  kvalitně  provedené  a  čisté  extrakty,  které  mají  dobrou  biologickou  dostupnost  a  jsou  zbavené  nestravitelného  chitinu;  nelze  tedy  použít  pouhý  prášek  z  usušené  houby.

          EXTRAKT                 SPÓR

Nejsilnější extrakt z REISHI na českém trhu!!!100% spórový prášek z Duanwood Red Reishi!!!

 

TRITERPEN MAX

Extrakt s vysokým obsahem triterpenoidů. Více než 20 triterpenoidů%!

ZDE ROSTE NEJÚČINNĚJŠÍ REISHI

DUANWOOD RED REISHI

zdroj výše nejúčinnějších extraktů

Video z návštěvy Čechů u pěstitelů Duanwood Red Reishi v Číně, v horské oblasti Jiangshan

 

FAKTA O REISHI,

MYKOLOGIE, HISTORIE, PĚSTOVÁNÍ, ÚČINNÉ LÁTKY, JAK JE TO S JEJÍ KVALITOU?

 

 

 

 CORDYCEPS, EXTRA SILNÝ

NEJVYŠŠÍ GARANTOVANÉ MNOŽSTVÍ ÚČINNÝCH LÁTEK - CERTIFIKÁT COA

Nejsilnější Cordyceps na českém trhu!!!

CORDYCEPS - video

100% Sibiřská Čaga

ČAGA - video

HERICIUM - video

 

  BETAGLUKAN           HLÍVA

        extrakt               extrakt

Betaglucan MaxCellHlíva ústřičná

BETAGLUKAN - video

 

    KURKUMIN            AŠVAGANDA

        extrakt                    extrakt

Betaglucan MaxCellNejsilnější Ašvaganda na Českém trhu

ASHWAGANDHA - video

 

RDESNO             ANNONA

extrakt                  extrakt

Vysoce účinný extrakt z listů

 

ČAGA - video

Z ověřených dat vyplývá, že člověk, který covid prodělal, je třináckrát lépe chráněn, než člověk, který má dvě dávky vakcíny.

prof. Jiří Beran, 13.11.2021

prof. Jiří Beran, 15.11.2021

 

TEČKOVANÝ PŘÍBĚH

"NEVĚŘÍM UŽ BÍLÝM PLÁŠŤŮM, ALE LIDEM"

medicinský inženýr

JURAJ Orság


 

TEČKOVANÉ PŘÍBĚHY

dokument z 31. srpna 2022

Nadační fond Svědomí Národa

 

KUBEK 2009

 

DOKUMENT ČT 2

BYZNYS V BÍLÝCH PLÁŠTÍCH

DOKUMENT ČT 2

ŠKODLIVOST MOBILNÍCH SÍTÍ

             TEST

BARVOSLEPOSTI

 

JAREK NOHAVICA

ZADEK JAK ŽOK

A přece nakonec - ÚSPĚŠNÁ LÉČBA

 

 

ROK SI NIČÍME IMUNITU,

možná i proto je tolik nemocných, říká česká vědkyně, vedoucí týmu Centra buněčného a tkáňového inženýrství FN u sv. Anny...

doc. RNDr. Irena Koutná, Ph.D.

Aktualizovaný jmenný seznam s portovců zemřelých od 1.1.2021 do 29.4.2023 v souvislosti s "vakcinací"

Ú MRTÍ - 1291

SRDEČNÍ ZÁSTAVY - 1863

   PATOLOG dr. Ryan Cole oprávněně VAROVAL

 

Stav k 23.11.2022

RENOMOVANÝ PATOLOG   dr. RYAN COLE - přednáška

ALARMUJÍCÍ EFEKT  covid (spike) injekcí (mRNA) na mozek, srdce, ledviny a ostatní orgány

  • Spousta lidí postrádá enzym, který rozkládá RNA
  • Naprosto porušujeme Norimberský kodex z roku 1947...

český dabing - 17:08

Lékařský summit, San Antonio, Texas, USA - 27.7.2021

 

AMERICA´S FRONTLINE DOCTORS

POSTAVIT SE NA ODPOR

 

FRONTLINE NEWS

 

 

ZAČNĚTE U SEBE

ZÁKLADEM ZDRAVÍ JE PREVENCE S NÁVRATEM K PŘÍRODĚ

Doporučuji:

každé ráno cca 30 minut před snídaní

vypít cca 4 dcl vlažné čisté pramenité vody s citrónem (můžete přidat až půl lžičky jedlé sody) a pro posílení imunity a energie můžete použít dvojitý extrakt (1-2 kapsle) z

  a nejdříve po 15 minutách:

případně nejen pro psychiku:

pro střevo kvalitní probiotika:

  • kysané zelí, které si sami jednoduše vyrobíte POUZE VY! Pozor na "BRUSELSKÉ" kysané zelí! S éčkama
 

 

VÁLEK U MORAVCE V OVM

10. dubna 2022

NEHORÁZNĚ LŽE

 

 

Fakta nepřestávají existovat tím, že se o nich nesmí hovořit. Pravda je dcerou času

 

 

 

Standardní verze