Standardní verze

Vliv těžkých kovů je spojen s autismem u dětí... a vakcíny stále obsahují rtuť


Earl Garcia

Podle studie publikované v časopise Biological Trace Element Research  byla u dětí postižených autismem zjištěna vyšší přítomnost několika toxických těžkých kovů - jako je olovo, thalium, cín a také kadmium a rtuť - ve srovnání se zdravějšími vrstevníky .

Na této studii spolupracoval tým vědců z Arizonské státní univerzity, přičemž porovnávali vzorky krve a moči 55 dětí s autismem ve věku od 5 do 16 let se vzorky 44 zdravých dětí stejného věku a pohlaví.

Jaký byl výsledek

Vědecký tým zjistil, že děti s autismem mají v průměru o 41 procent vyšší hladinu olova v krvi a o 74 procent vyšší hladiny hodnot v moči v porovnání se zdravějšími vrstevníky. Vědci také zjistili, že autistická skupina měla o 77% vyšší hladiny thalia a o 44% vyšší hladiny wolframu než ty děti, které byly v kontrolní skupině. Kromě toho měly děti s autismem ve srovnání se zdravými dětmi o 115% vyšší obsah cínu v těle.

Nebezpečnost olova, thalia, cínu a wolframu byla zjištěna již dříve, protože se zjistilo, že tyto kovy prokazatelně poškozují vývoj a funkci mozku a mohou také bránit normálnímu fungování ostatních orgánů a systémů v těle, řekl vedoucí studie James Adams.

Kromě výše uvedeného provedli vědci statistickou analýzu, aby zjistili, zda hladiny toxických kovů jsou úměrné závažnosti autismu u dětí. Proto vědci rozdělili děti do 3 skupin podle závažnosti postižení a následně zjistili, že souvislost mezi výší těžkých kovů a stupněm postižení se pohybuje mezi 38 až 47 procenty. Vědecký tým také poznamenal, že další těžké kovy, jako je rtuť a kadmium, byly také značně spojené se stupněm postižení autismem.

"Předpokládáme, že pozdější kontakt s toxickými kovy může pomoci zmírnit příznaky vzniku autismu a také detoxikace toxických kovů může snížit projevy autismu; tyto hypotézy potřebují další výzkum, "uvedli vědci z Science Daily.

Tuto studii financovaly neziskové organizace Autism Research Institute a Nadace Legacy.

Expozice rtuti očkováním může způsobit vznik autismu

Výsledky výzkumů z poslední doby čím dál více spojují těžké kovy s autismem u dětí. Analýza provedená v rámci University of Northern Iowa ukázala, že 43 z 58 vědeckých zpráv konstatovalo potenciální souvislosti mezi těžkými kovy a vývojem autismu u dětí. Vědecký tým také zaznamenal ve studiích několik statistických chyb a provedl re-analýzu, aby odstranil nesrovnalosti. Re-analýza potvrdila, že děti s autismem měly ve svém těle vyšší hladiny těžkých kovů.

V další studii byli očkováni makakové obdobnou očkovací látkou jako děti v roce 1990, přičemž byla zjištěna dysfunkce amygdaly, ve srovnání s opicemi, které vakcinaci nepodstoupily.

Amygdala je párová mozková struktura obratlovců (včetně člověka), umístěna ve střední části spánkového laloku. Amygdala hraje hlavní roli ve formování a uchování paměťových stop spojených s emočními prožitky s emocionálním zabarvením. Významně ovlivňuje chování při strachu a radosti - Wikipedie.

Předchozí studie také nalezla vazbu mezi dysfunkcí amygdaly a počátkem autismu. Výsledky obou studií byly publikovány v časopise Acta Neurobiologiae Experimentalis.

"Velký nárůst autismu nelze vysvětlit pouze kvalitativními změnami v diagnostických praktikách a poznatcích. Musíme se podívat na to, čemu jsou vystaveny děti a těhotné ženy, co vytvořilo tuto epidemii a okamžitě realizovat opatření k ochraně našich dětí před těmito nebezpečnými látkami ...

Zatímco čekáme na to, že problém vyřeší  vláda, nicméně také veřejnost může podniknout kroky k omezení vlivů toxických látek, které mohou negativně ovlivnit vývoj plodu a kojenců, což vede k vývojovým postižením, jako je autismus. Veřejnost může odmítnout očkovací látky vyrobené pomocí rtuti, může upravit časový plán očkování svých dětí a tím omezit vliv rtuti, "řekl Sallie Bernard, prezident neziskového SafeMinds.

Také dvě studie zveřejněné v časopise Metabolic Brain Disease potvrdily, že rtuť byla spojena s rozvojem autismu. V rámci výzkumu zdravotníci vyšetřili 100 dětí a zjistili, že ty s autismem měli ve srovnání se svými sourozenci a zdravějšími vrstevníky výrazně vyšší hladiny rtuti.

 

Vědecký tým také zjistil, že děti s nejvyššími úrovněmi rtuti v těle vykazují nejtěžší příznaky autismu

Zdroje článku zahrnují:

Originál: https://www.naturalnews.com/2019-01-21-exposure-to-heavy-metals-linked-to-autism-in-children.html

MŮŽE SE HODIT:

Jedovaté kadmium

Ing. Zdeněk Rozehnal
 

(opět je Česko ve světě na čele v promoření dětí kadmiem jako v rakovině tlustého střeva, v pojídání tavených sýrů, v kouření marihuany, v hazardu ...)

Státní zdravotní ústav vydal zprávu, že "Týdenní zátěž kadmiem" je u českých dětí 4-6 let výrazně vyšší, než je doporučená tolerovatelná dávka stanovená Evropským úřadem pro potraviny, přičemž v letech 2012-2013 se jednalo až o 227% této hodnoty.

V ledvinách českých předškoláků se našly extrémně vysoké hodnoty kadmia. Jedem, který způsobuje řídnutí kostí, chudokrevnost nebo spouští rakovinotvorné bujení, je ohrožena až polovina dětí. Do ovzduší se dostává spalováním uhlí, odpadů, z dolů a rafinérií. Do vody se uvolňuje z odpadních vod z domácností i z průmyslu. Do půdy se uvolňuje z umělých hnojiv.

Kadmium se nachází téměř ve všech potravinách. Například do brambor, obilovin nebo zeleniny se kov dostává z půdy zamořené minerálními hnojivy a průmyslem. Problém se zamořenou půdou jde přitom podle odborníků snadno vyřešit: stačilo by, aby ji zemědělci začali vápnit. Například v roce 2014 inspekce odhalila kadmium ve stopovém množství u poloviny vzorků kontrolované zeleniny, v osmdesáti procentech prověřovaných obilovin nebo ve všech vzorcích máku.

Jeho nebezpečnost tkví mimo jiné v tom, že podobně jako rtuť anebo olovo vytváří i organické sloučeniny, které jsou mimořádně jedovaté. Hlavním zdrojem kadmia je cigaretový kouř. Čtvrtina dětí žije v domácnosti s kuřákem. Tito předškoláci mají až pětkrát horší toxikologické výsledky než jejich vrstevníci bez vlivu cigaretového kouře. K vyšším hodnotám kovu v organismu přispívá také žalostná kvalita ovzduší v některých lokalitách Česka.

V těle se kadmium hromadí hlavně v ledvinách a játrech, přičemž i velmi malé dávky kovu mohou vést k selhání ledvin. Kromě toho způsobuje anémii a chronickou rýmu. Může spustit nádorové bujení nebo zapříčinit neplodnost či se spolupodílet na rozvoji autismu.


V jiných evropských zemích lékaři tak vysokou zátěž jako v ČR u dětí nezjistili!

 

Další články o očkování:

 

 

 

KLOUBNÍ VÝŽIVA,

 

MUDr.Ladislav Šafránek, lékař pro zdravou dlouhověkost

 

KTERÁ JAKO JEDINÁ OBNOVUJE CHRUPAVKU

ČLÁNEK

Nejlepší kloubní výživa

 

s KAMZÍKEM A KLOKANEM daleko nedoskáčete

 

 

 

 LNĚNÝ OLEJ S LIGNANY

lisovaný v Ostravě

s Certifikátem i omegy 3 a 6

Zdrojem oleje je původní odrůda lněného semínka bez pescitidů, kterou používala v úspěšné léčbě Dr. Budwig, z Kazachstánu

 

 

NEJÚČINNĚJŠÍ

PŘÍRODNÍ ANTIBIOTIKA

kvalitní české výrobky

OREGÁNOVÝ OLEJ          ECHINACEA

ideálně trvale v domácí lékárničce

prozdravi.cz

k

 

 

ČISTÝ VZDUCH ALESPOŇ DOMA

96% ÚČINNOST

NAPROSTO TICHÝ CHOD

DOMOV BEZ KARCINOGENNÍHO MIKROPRACHU

 

 

PROTOPAN

ideální také na atopický ekzém

 

 

YUCCA PREMIUM

ODSTRANĚNÍ USAZENIN Z TĚLA

ČLÁNEK


RECENZE

Obezřetně v případě transplantátu, implantátu, kardiostimulátoru...

 

(z 85+zkušeností)

"Po ročním užívání YUCCY jsem byl přeřazen z CHPN III. třídy (středně těžká plícni nemoc) do II. třídy (lehká plícní nemoc). Přestal jsem brát všechny léky co mně předepsal lékař a spolehl se na YUCCU. Jsem úplně nadšený a doktoři nechápou."

 

 

JAREK NOHAVICA

ZADEK JAK ŽOK

A nakonec - Úspěšná léčba

 

 

MLÁDÍ A DLOUHOVĚKOST

to jsou EXTRAKTY

z DUANWOOD RED  REISHI zkušenosti 

NEJÚČINNĚJŠÍ MEZI REISHI

Odtud je nejúčinnější Reishi - DUANWOOD RED REISHI

video z návštěvy pěstitelů Duanwood Red Reishi v Číně v horské oblasti Jiangshan

DUANWOOD RED

REISHI EXTRAKT   REISHI SPÓR

Nejsilnější extrakt z REISHI na českém trhu!!!100% spórový prášek z Duanwood Red Reishi!!!

DUAWOOD RED

REISHI TRITERPEN MAX

Extrakt s vysokým obsahem triterpenoidů. Více než 20 triterpenoidů%!Triterpen MAx 20% triterpenů
Nejsilnější Cordyceps na českém trhu!!!Cordyceps Extra Strong

JAK JE TO S KVALITOU CORDYCEPSU?

ČAGA  EXTRAKT

EXS CERTIFIKÁTEM KVALITY

100% Sibiřská ČagaDuanwood Red Reishi Extrakt 40% polysachardiu, 4% triterpenů

 

Jak funguje Fenuprim - video

ENDOGENNÍ DÝCHÁNÍ

FROLOVŮV DÝCHACÍ TRENAŽÉR

Frolovův dýchací trenažér  je určen k provádění dýchacích cvičení za účelem prevence a léčení různých onemocnění. Nácvik tzv. endogenního způsobu dýchání pozitivně ovlivňuje látkovou výměnu, činnost mozku a všech vnitřních orgánů, posiluje aktivitu imunitního systému, zlepšuje psychický a emociální stav. Přispívá k udržení dobrého zdraví a vysoké úrovně duševní aktivity.

Účinek:

  • normalizuje arteriální tlak,
  • zlepšuje krevní oběh,
  • zklidňuje nervovou soustavu,
  • zpomaluje proces stárnutí,
  • zlepšuje ventilaci plic,
  • zpevňuje dýchací svaly - předchází plicním a bronchiálním onemocněním,
  • příznivě ovlivňuje léčbu chronické bronchitidy, bronchiálního astmatu, vegetativní dystonie, hypertonického onemocnění a stenokardie,
  • zvyšuje účinnost léků a zkracuje dobu léčení.

 

SMRT ZAČÍNÁ V TLUSTÉM STŘEVU

Vyčištění střeva a syndrom propustného střeva

 

 

 

ČISTÉ STŘEVO

je doménou  ENTEROSGELU

český výrobek z Jeseníku pro celou EU

pro domácnost a uzdravení bez CHEMIE!