Vliv těžkých kovů je spojen s autismem u dětí... a vakcíny stále obsahují rtuť


Earl Garcia

Podle studie publikované v časopise Biological Trace Element Research  byla u dětí postižených autismem zjištěna vyšší přítomnost několika toxických těžkých kovů - jako je olovo, thalium, cín a také kadmium a rtuť - ve srovnání se zdravějšími vrstevníky .

Na této studii spolupracoval tým vědců z Arizonské státní univerzity, přičemž porovnávali vzorky krve a moči 55 dětí s autismem ve věku od 5 do 16 let se vzorky 44 zdravých dětí stejného věku a pohlaví.

Jaký byl výsledek

Vědecký tým zjistil, že děti s autismem mají v průměru o 41 procent vyšší hladinu olova v krvi a o 74 procent vyšší hladiny hodnot v moči v porovnání se zdravějšími vrstevníky. Vědci také zjistili, že autistická skupina měla o 77% vyšší hladiny thalia a o 44% vyšší hladiny wolframu než ty děti, které byly v kontrolní skupině. Kromě toho měly děti s autismem ve srovnání se zdravými dětmi o 115% vyšší obsah cínu v těle.

Nebezpečnost olova, thalia, cínu a wolframu byla zjištěna již dříve, protože se zjistilo, že tyto kovy prokazatelně poškozují vývoj a funkci mozku a mohou také bránit normálnímu fungování ostatních orgánů a systémů v těle, řekl vedoucí studie James Adams.

Kromě výše uvedeného provedli vědci statistickou analýzu, aby zjistili, zda hladiny toxických kovů jsou úměrné závažnosti autismu u dětí. Proto vědci rozdělili děti do 3 skupin podle závažnosti postižení a následně zjistili, že souvislost mezi výší těžkých kovů a stupněm postižení se pohybuje mezi 38 až 47 procenty. Vědecký tým také poznamenal, že další těžké kovy, jako je rtuť a kadmium, byly také značně spojené se stupněm postižení autismem.

"Předpokládáme, že pozdější kontakt s toxickými kovy může pomoci zmírnit příznaky vzniku autismu a také detoxikace toxických kovů může snížit projevy autismu; tyto hypotézy potřebují další výzkum, "uvedli vědci z Science Daily.

Tuto studii financovaly neziskové organizace Autism Research Institute a Nadace Legacy.

Expozice rtuti očkováním může způsobit vznik autismu

Výsledky výzkumů z poslední doby čím dál více spojují těžké kovy s autismem u dětí. Analýza provedená v rámci University of Northern Iowa ukázala, že 43 z 58 vědeckých zpráv konstatovalo potenciální souvislosti mezi těžkými kovy a vývojem autismu u dětí. Vědecký tým také zaznamenal ve studiích několik statistických chyb a provedl re-analýzu, aby odstranil nesrovnalosti. Re-analýza potvrdila, že děti s autismem měly ve svém těle vyšší hladiny těžkých kovů.

V další studii byli očkováni makakové obdobnou očkovací látkou jako děti v roce 1990, přičemž byla zjištěna dysfunkce amygdaly, ve srovnání s opicemi, které vakcinaci nepodstoupily.

Amygdala je párová mozková struktura obratlovců (včetně člověka), umístěna ve střední části spánkového laloku. Amygdala hraje hlavní roli ve formování a uchování paměťových stop spojených s emočními prožitky s emocionálním zabarvením. Významně ovlivňuje chování při strachu a radosti - Wikipedie.

Předchozí studie také nalezla vazbu mezi dysfunkcí amygdaly a počátkem autismu. Výsledky obou studií byly publikovány v časopise Acta Neurobiologiae Experimentalis.

"Velký nárůst autismu nelze vysvětlit pouze kvalitativními změnami v diagnostických praktikách a poznatcích. Musíme se podívat na to, čemu jsou vystaveny děti a těhotné ženy, co vytvořilo tuto epidemii a okamžitě realizovat opatření k ochraně našich dětí před těmito nebezpečnými látkami ...

Zatímco čekáme na to, že problém vyřeší  vláda, nicméně také veřejnost může podniknout kroky k omezení vlivů toxických látek, které mohou negativně ovlivnit vývoj plodu a kojenců, což vede k vývojovým postižením, jako je autismus. Veřejnost může odmítnout očkovací látky vyrobené pomocí rtuti, může upravit časový plán očkování svých dětí a tím omezit vliv rtuti, "řekl Sallie Bernard, prezident neziskového SafeMinds.

Také dvě studie zveřejněné v časopise Metabolic Brain Disease potvrdily, že rtuť byla spojena s rozvojem autismu. V rámci výzkumu zdravotníci vyšetřili 100 dětí a zjistili, že ty s autismem měli ve srovnání se svými sourozenci a zdravějšími vrstevníky výrazně vyšší hladiny rtuti.

Vědecký tým také zjistil, že děti s nejvyššími úrovněmi rtuti v těle vykazují nejtěžší příznaky autismu

Zdroje článku zahrnují:

Originál: https://www.naturalnews.com/2019-01-21-exposure-to-heavy-metals-linked-to-autism-in-children.html

MŮŽE SE HODIT:

Jedovaté kadmium

Ing. Zdeněk Rozehnal
 

(opět je Česko ve světě na čele v promoření dětí kadmiem jako v rakovině tlustého střeva, v pojídání tavených sýrů, v kouření marihuany, v hazardu ...)

Státní zdravotní ústav vydal zprávu, že "Týdenní zátěž kadmiem" je u českých dětí 4-6 let výrazně vyšší, než je doporučená tolerovatelná dávka stanovená Evropským úřadem pro potraviny, přičemž v letech 2012-2013 se jednalo až o 227% této hodnoty.

V ledvinách českých předškoláků se našly extrémně vysoké hodnoty kadmia. Jedem, který způsobuje řídnutí kostí, chudokrevnost nebo spouští rakovinotvorné bujení, je ohrožena až polovina dětí. Do ovzduší se dostává spalováním uhlí, odpadů, z dolů a rafinérií. Do vody se uvolňuje z odpadních vod z domácností i z průmyslu. Do půdy se uvolňuje z umělých hnojiv.

Kadmium se nachází téměř ve všech potravinách. Například do brambor, obilovin nebo zeleniny se kov dostává z půdy zamořené minerálními hnojivy a průmyslem. Problém se zamořenou půdou jde přitom podle odborníků snadno vyřešit: stačilo by, aby ji zemědělci začali vápnit. Například v roce 2014 inspekce odhalila kadmium ve stopovém množství u poloviny vzorků kontrolované zeleniny, v osmdesáti procentech prověřovaných obilovin nebo ve všech vzorcích máku.

Jeho nebezpečnost tkví mimo jiné v tom, že podobně jako rtuť anebo olovo vytváří i organické sloučeniny, které jsou mimořádně jedovaté. Hlavním zdrojem kadmia je cigaretový kouř. Čtvrtina dětí žije v domácnosti s kuřákem. Tito předškoláci mají až pětkrát horší toxikologické výsledky než jejich vrstevníci bez vlivu cigaretového kouře. K vyšším hodnotám kovu v organismu přispívá také žalostná kvalita ovzduší v některých lokalitách Česka.

V těle se kadmium hromadí hlavně v ledvinách a játrech, přičemž i velmi malé dávky kovu mohou vést k selhání ledvin. Kromě toho způsobuje anémii a chronickou rýmu. Může spustit nádorové bujení nebo zapříčinit neplodnost či se spolupodílet na rozvoji autismu.

V jiných evropských zemích lékaři tak vysokou zátěž jako v ČR u dětí nezjistili!

Další články o očkování:

 

Každá nemoc je způsobena narůstající jedovatostí lidského organismu.

Více úžasný:

MUDr. Henry Bieler

Cílem správné medicíny je předcházení nemocí a prodloužení zdravé dlouhověkosti. Ideálem medicíny je odstranit mít potřebu lékaře.

MUDr. William J. Mayo

 

ROZHOVOR S MUDr. SOŇOU PEKOVOU, Ph.D. - 8. červenec 2021

Globalisty cenzurované video nově na svobodném kanálu

 

KLINICKÉ TESTY LÉKŮ - PODVOD

DOKUMENT ČT 2

BYZNYS V BÍLÝCH PLÁŠTÍCH

 

 

TŘI UNIKÁTNÍ EXTRAKTY

Z DUANWOOD RED REISHI

          EXTRAKT                 SPÓR

Nejsilnější extrakt z REISHI na českém trhu!!!100% spórový prášek z Duanwood Red Reishi!!!

 

TRITERPEN MAX

Extrakt s vysokým obsahem triterpenoidů. Více než 20 triterpenoidů%!

ZDE ROSTE NEJÚČINNĚJŠÍ REISHI

DUANWOOD RED REISHI

zdroj výše nejúčinnějších extraktů

Video z návštěvy Čechů u pěstitelů Duanwood Red Reishi v Číně, v horské oblasti Jiangshan

 

FAKTA O REISHI,

MYKOLOGIE, HISTORIE, PĚSTOVÁNÍ, ÚČINNÉ LÁTKY, JAK JE TO S JEJÍ KVALITOU?

 

 

 

 CORDYCEPS, EXTRA SILNÝ

NEJVYŠŠÍ MNOŽSTVÍ ÚČINNÝCH LÁTEK

Nejsilnější Cordyceps na českém trhu!!!

100% Sibiřská Čaga
Betaglucan MaxCellHlíva ústřičná

 

 

MUDr. Ludmila Eleková: Vakcíny brzdí vývoj. Dříve děti mluvily souvisle od 2 let a dnes? Katastrofa! (1:58:35)

DOKUMENT ČT 2

ŠKODLIVOST MOBILNÍCH SÍTÍ

ZAČNĚTE U SEBE

ZÁKLADEM ZDRAVÍ JE PREVENCE S NÁVRATEM K PŘÍRODĚ

Doporučuji:

každé ráno cca 30 minut před snídaní

vypít cca 4 dcl vlažné čisté pramenité vody s citrónem (můžete přidat až půl lžičky jedlé sody) a pro posílení imunity a energie můžete použít dvojitý extrakt (1-2 kapsle) z

  a nejdříve po 15 minutách:

případně nejen pro psychiku:

pro střevo kvalitní probiotika:

  • kysané zelí, které si sami jednoduše vyrobíte POUZE VY! Pozor na "BRUSELSKÉ" kysané zelí! S éčkama

___________________________________________________

Předpokládané trendy v užívání vitamínů a dalších doplňků stravy v roce 2021 ZDE

 

 

KNIHA

NACISTICKÉ KOŘENY "BRUSELSKÉ EU"

 MUDr. Matthias Rath, Paul Anthony Taylor, Aleksandra Niedzwiecki a August Kowalczyk

v češtině je možno knihu přečíst online zde

Co jste už vždycky chtěli vědět o ‘bruselské EU’ - Ale nikdo se neodvážil vám o tom říci!

 

             TEST

BARVOSLEPOSTI

 

JAREK NOHAVICA

ZADEK JAK ŽOK

A přece nakonec - ÚSPĚŠNÁ LÉČBA

 

 

ROK SI NIČÍME IMUNITU,

možná i proto je tolik nemocných, říká česká vědkyně, vedoucí týmu Centra buněčného a tkáňového inženýrství FN u sv. Anny...

doc. RNDr. Irena Koutná, Ph.D.

 

Jak platné v roce 2020 - 2021

 

PROTESTSONG

V DLOUHÉM ZATMĚNÍ

Ilona Czáková, Roman Horký a KAMELOT

(Oficiální videoklip - Premiéra: 1. 12. 2020)

Do této písně jsme vložili naše srdce a nevymyté mozky