Trum|p|fne americký president dinosaura Autismu a ubere mu rtuť, hliník a formaldehyd? Aby se rodiče nebáli o své děti

Ing.Zdeněk Rozehnal

Současný prezident USA Donald Trump je přesvědčen, že očkovací vakcíny souvisí s epidemií autismu a na veřejnosti prohlásil, že během jeho funkčního období odhalí pravdu, čímž zachrání naše děti.

President tvrdě odmítl tvrzení, že neexistuje žádná souvislost mezi autismem a vakcinací. Prohlašuje, že byla zatajena pravda a ti, co tomu nevěří, to brzy pochopí.
 

Svědectví o dětech, které po očkování onemocněly

Uvedl dále, že byl svědkem mnoha takových případů, jakož měli tyto negativní zkušenosti i lidé, kteří pro něj pracovali. Některé postižené děti osobně znal.

Příkladem může být jedno dvou a půl roční krásné zdravé dítě dostalo týden po očkování vysokou teplotu, zůstalo velmi nemocné a nyní na ty následky trpí autismem.

Dr. BenCarson z Republikánské strany během debaty s Trumpem tvrdil, že neexistují žádné „listinné důkazy“ o tom, že vakcíny jsou zodpovědné za autismus.

Dr. Carson je neurolog bez zkušeností z oblasti imunologie, však připouští, „že je pravda, že malé děti se očkují několika vakcínami během jejich prvních měsíců života v krátké době.“


„Očkování je jako epidemie. Vezmete malé dítě, které váží zhruba 5,5 kg do lékařské ordinace, ve které dostane postupně několik vakcín za sebou.
Jsem sice pro očkování, ale myslím si, že pokud použijete několik vakcín současně, a pak po dvou měsících zaznamenáte, že miminko je jiné, znamená to, že něco se s ním během té doby událo. Skutečně. Znám takové případy.“

 

Utajování problémů s vakcínami, úřady "sledují" všechna očkování

Propojení očkovacích vakcín s autismem se nedávno dostalo do pozornosti federálních úřadů, když floridský kongresman Bill Posey přednesl před sněmovnou reprezentantů svědectví informátora Centra pro kontrolu a prevenci nemocí, Billa Thompsona. Bill tvrdí, že centrum se spřáhlo s výzkumníky, kteří měli zničit dokumenty o propojení vakcín a tisíců případů autismu.

Americký kongresman Bill Posey, přednesl své poslední stanovisko na půdě Bílého domu 29. července 2016. Během pětiminutové řeči poukázal na lži Centra pro kontrolu prevence nemocí v neslavné studii z roku 2004, která obhajovala MMR vakcínu (vakcína proti spalničkám, příušnicím a zarděnkám) a tvrdila, že vakcína nezpůsobuje autismus.

Kongresman Posey, který tvrdil, že tato studie byl čistý podvod, přečetl tvrzení výzkumníka Thompsona, který dlouhá léta působil právě v tomto Centru a který byl jedním z autorů pediatrické studie (2004), která měla jednou provždy potvrdit, zda vakcína přispívá k autistické epidemii.

Byl zdůrazněn fakt, že autoři studie MMR vakcíny kolektivně zničili všechny dokumenty, které obsahovaly negativní závěry a tudíž nebyly zahrnuty do předmětné studie.


Po prohlášeních presidenta Trumpa můžeme doufat, že pravda se po dlouhých letech utajování konečně dostane na světlo světa a rodiče dětí poškozených očkováním dostanou alespoň nějakou satisfakci


Zdroj: Trump: Vaccines Cause Autism And Will Be Investigated


Herec Robert De Niro je přesvědčený, že za autismus jeho syna je odpovědné očkování proti zarděnkám, spalničkám a příušnicím

Herec Robert De Niro a iniciativa World Mercury Project aktivisty Bobbyho Kennedyho Jr. nabídli začátkem roku 2017 novinářům sto tisíc dolarů za to, že prokážou škodlivost vakcíny MMR, protože děti jsou jí očkované proti zarděnkám, spalničkám a příušnicím.

Vakcína se používá v mnoha státech včetně Česka a zákonitě vyvolává kontroverze. Část rodičů očkování MMR odmítá nebo odkládá, protože je znepokojena zprávami o dětech, u kterých vakcína způsobila vývojové mentální postižení.

Herec je přesvědčen, že za autismus jeho syna Elliota může sloučenina rtuti thimerosal, kterou vakcína MMR obsahuje, protože postižení se u Elliota po očkování objevilo takřka „přes noc".

Hollywoodská hvězda chce přimět novináře, aby o tomto kontroverzním tématu začali mluvit a psát a přinášeli všechny informace. Proti očkování jako takovému není, chce se jen zasadit za bezpečnější vakcíny.


Ano, farmalobby musí, co nejvíce vydělat. Vakcíny musí být drahé, ale levné na výrobu. Tak se používá rtuť, hliník, formaldehyd, aby byly vakcíny účinnější... Prostě to už nejsou ty původní vakcíny. A aby se očkování nezakázalo, tak se z vydělaných peněz platí politické strany a jednotliví politici...

 

V USA musela Clintonová prohrát volby, aby se alespoň v části tisku psalo reálně o problémech očkování. Kdo musí v Česku prohrát volby je nasnadě.

 

Nejpoužívanější dětská vakcína Infanrix Hexa, která kombinuje 6 různých vakcín v jedné, má deklarovaný obsah hliníku až 820 μg. Podává se souběžně s vakcínou Prevenar 13, která přidá dalších 125 μg hliníku, nebo Synflorix, který přidá až 500 μg hliníku. Takže celkově dostane kojenec do svalu 945-1320 mikrogramů hliníku v jeden den
Hranice otravy hliníkem pro 5 kg vážící miminko je na úrovni 35 až 50 mikrogramů hliníku v krvi (1)

 

 

Zhlédněte Obchod so strachom, 

                             dokument slovenské televize TA3|2012

Dokument vytvorili študenti VŠMU. Zachytáva aj osud Maximka Zamboriho, ktorý trpí autizmom v dôsledku vakcinácie.

Reportáž o očkovaní. Autorka se možná inspirovala názvem knihy Dr. Gerharda Buchwalda: "Očkovanie - obchod so strachom". Dokument sice odvisílala slovenská TV TA3, nicméně několikrát bylo vysíláno znemožněno.

       V reportáži vystupují:

 • MUDr. Peter Lipták, všeobecný lékař pro dospělé z Bratislavy, člen Pracovnej skupiny pre imunizáciu
 • MUDr. Peter Hrabčák, gynekológ-porodník z Bratislavy, otec Petry Hrabčákovej
 • prof. MUDr. Ján Štefanovič, DrSc., zakladatel imunologie v SR, lekář, imunolog, akademik Slovenskej akadémie vied (SAV)
 • Petra Hrabčáková, diabetička 1. typu po očkovaní v 3 rokoch života, dcera MUDr. Petra Hrabčáka
 • Maxim Zambori, který se po očkovaní zároveň Prevenarom a Priorixom stal autistickým (viď príbeh "Regres vo vývoji po očkovaní Infanrix Hexa + Priorix (MMR)
 • + Prevenar"), a jeho rodiče

Neodvysielanie tejto reportáže nepríjemne prekvapilo ako Maximových rodičov, tak aj scenáristku a režisérku Máriu Martiniakovú, ktorá je touto skutočnosťou znechutená. Maximovi rodičia sa domnievajú, že táto reportáž "evidentne nebola niekomu pochuti". TA3 v sobotu Maximovým rodičom nijaké vysvetlenie náhlej zmeny programu neposkytla a odporučila im zavolať v pondelok (16.IV.2012).

 

Videodokument    ZDE   24:05

nebo na Vimeu - zadejte "obchod so strachom"  

https://vimeo.com/40119480   ZDE   16:37

 

 

 

 

CO ORANŽOVÉ MINISTERSTVO ZDRAVOTNICTVÍ A ORTODOXNÍ MEDICÍNA UTAJUJE?

(partajnící buďte ve střehu, abyste včas otočili korouhve - Trump možná půjde do boje s farmalobby - stejně jako najednou hlásáte před volbami, že jsme popelnicí Evropy - pan Sobotka asi ani netuší, že lidé to vědí přes 20 let a dTest tuto skutečnost publikuje pravidelně. Doporučuji mu přečíst JUDr. Jaroslava Janečka "O potravinách, které jíme ač moc k jídlu nejsou", z roku 2010...)

 

Realitu v Česku

 

Komplikace po očkování (Otevřený dopis MUDr.Hofhanzlové veřejnosti)

Vážení rodiče, kolegové,

V důsledku enormně stoupajícího výskytu reakcí na vakcinaci, které denně pozoruji ve své poradně, jsem se znovu rozhodla oslovit vás, podobně jako na začátku roku v souvislosti s úmrtím malé Zorky (viz níže), na jejíž případ se pomalu zapomíná.


Běžný vývoj zdravotního stavu dětí následně po vakcinaci:

/Děti vykazující následující reakce, byly do vakcinace zdravé./

 • Děti jsou zahleněné a tento stav "bublajících a chrochtajících" dětí trvá často celé měsíce.
 • Stále častěji se do roka věku dětí vyskytují spastické bronchitidy s dušností.
 • Objevuje se ekzém v nejrůznější škále projevů. Od několika suchých fleků, po mokvající ložiska pokrývající celé tělo, s pocity, které dítěti i jeho rodině znemožňují klidný život a spánek.
 • Periodické vysoké horečky, které se objevují bez jakýchkoli dalších symptomů každý měsíc i častěji.
 • Úporná zácpa. Dítě se nevyprazdňuje 1-2 týdny nebo se vyprázdnit prostě nemůže. Několik dní křičí pro bolesti bříška, tlačí, někdy je nutno použít projímadlo. Tento stav se již nedá vysvětlit dobrou stravitelností mateřského mléka, zejména tehdy, kdy se dítě do vakcinace vyprazdňovalo několikrát denně nebo jeho zácpa přetrvává i po zavedení příkrmu.
 • Poruchy spánku, kdy dítě, které do vakcinace spalo celou noc nebo se 1 - 2x probudilo, se náhle budí celou noc po půl hodinách s křikem. Tuto situaci pozoruji nepříjemně často.
 • Dítě, které dobře prospívalo, se zastavilo na váze a nepřibývalo, větší děti náhle odmítaly potravu.
 • Poruchy chování, extrémní mrzutost, lítostivost, vztek u dětí do té doby spokojených.
 • K ojedinělým reakcím patří nejrůznější projevy autistických rysů dítěte, které se do vakcinace vyvíjelo zdravě. Tyto projevy nevidím bezprostředně po vakcinaci, ale buď jsou zjevné z podrobné anamnézy nebo na ně upozorňují rodiče na základě fotodokumentace nebo videí. Za poslední 2 měsíce mě navštívilo 6 dětí s těžkými projevy autismu. U většiny viděli rodiče okamžitou změnu po vakcinaci, přesto jim bylo lékaři vysvětleno, že jde o shodu náhod.
 • Křečovité projevy až modrání dítěte.
 • Znovu chci připomenout šokující případ Zorky: Do první vakcinace se holčička vyvíjela zdravě a fyzicky byla velmi aktivní a zdatná. Přestože měla velmi silnou reakci na první vakcinaci, byla přes upozornění matky za měsíc provedená druhá vakcinace, po které se dítě okamžitě přestalo hýbat. Za několik týdnů po této události byla stanovena diagnóza spinální muskulární atrofie, která dle několika mnou oslovených neurologů neprobíhala standartně, stav neprogredoval. Nepopírám, že dítě mělo genetickou zátěž, dle reakce však nemoc byla vakcinací nastartována. Dítě se po vakcinaci časem lepšilo, dokonce začalo hýbat rukama a zase bylo schopno polykat. Bohužel 1.1.2014 zemřelo na srdeční selhání.


Upozorňuji veřejnost, ale též své kolegy, že jsem jako studentka medicíny nezískala při studiu žádné vzdělání ohledně vakcinace. Neznala jsem metabolismus vakcín a přídatných látek v těle. Neznala jsem složení vakcín a vlastně jsem ještě před pár lety netušila, že vakcíny nějaké přídatné látky obsahují. (Např sloučeninu hliníku, který se používá ve vakcínách jako adjuvans nebo formaldehyd. Hliník je neurotoxický jed a jeho hodnoty ve vakcínách mnohonásobně převyšují povolené normy. Formaldehyd je toxická látka zakázaná v potravinářství.) Neznala jsem příbalové letáky ani upozornění výrobců na nich. Z vlastní zkušenosti a ze zkušeností rodičů z kontaktů s pediatry se domnívám, že ostatní lékaři jsou na tom podobně. Že ti, kteří si dříve nedostudovali výše uvedené, důvěřují vzdělávacímu systému, kterým prošli a trpí nevědomou, ale neomluvitelnou odbornou neznalostí. Zavzati do tlaku ekonomického systému, který v zájmu tržního mechanismu staví etiku na druhé místo, nemají asi ani čas a chuť studovat.

Protože jsem velmi zneklidněna stoupajícím výskytem reakcí na očkování a jejich zlehčování a popírání, jak ze strany obvodních pediatrů, tak i ze strany SÚKLu (v souvislosti s případem Zorky), rozhodla jsem se zveřejňovat mnou pozorované reakce na očkování na mých stránkách.


23.9.2014 MUDr. Judita Hofhanzlová

 

První v pořadí je uveden nejvážnější případ, který skončil úmrtím dítětě. Další případy jsou řazeny v časovém pořadí, nové na počátku. Zaznamenány nejsou všechny případy, podobné komplikace se vyskytují často.

 

Zorka C.: Těžká hypotonie, která začala po očkování a následné úmrtí 

  Shrnutí případu: Zorka byla do prvního očkování zdravé a velmi dobře se vyvíjející miminko, jak dokládá fotodokumentace a nevykazovala žádné známky následně popsaného onemocnění. První očkování bylo provedeno ve dvou měsících na konci srpna 2013. Bezprostředně poté začala mít problém se sáním, dítě se však během pár dní vylepšilo natolik, že nemělo problém s přijímáním potravy. Pediatr řešil tento problém doporučením umělého kojeneckého mléka.
  Během následujícího měsíce však došlo pravděpodobně k velmi plíživému zhoršování, protože až po měsíci, krátce před druhou vakcinací na konci září 2013, si rodina všimla, že dítě špatně pohybuje nožičkami.

Přestože matka na tento neurologický symptom lékařku upozornila, tato dítě naočkovala a neřídila se tak upozorněním výrobce na příbalovém letáku vakcíny, že v případě neurologických symptomů, nesmí být vakcína opakována.

  Dle svědectví matky dítě v okamžiku vpichu zareagovalo přinejmenším zvláštně, sestra se dokonce při pohledu na dítě zarazila a řekla pozor. Lékařka to komentovala, že se jedná o neobvyklou reakci, že děti při vpichu vakcíny většinou pláčou, kdežto Zorinka byla uplně paralizována, přestala plakat a hýbat se. Do druhého dne zůstalo do té doby čiperné dítě apatické, bez jakéhokoliv pohybu, zároveň s objevením se a přetrváváním indurací v místě předchozích i současných vpichů v oblasti stehen. Je alarmující, že lékařka navzdory realitě, a následně i neurolog, napsali do zprávy, že dítě sneslo vakcínu dobře.
  Dítě jednoznačně vykazovalo konstituční slabost, která byla posléze potvrzena genetickým vyšetřením, kde byla stanovena diagnóza "spinální muskulární atrofie" (SMA). Průběh celého případu však nenaplňuje znaky postupné progrese SMA, tak jak popisuje odborná literatura. I nezúčastněný pozorovatel nemůže přehlédnout, že první příznaky i následující těžkou hypotonii způsobila vakcína. Dítě se naopak po propadu způsobeném vakcinacemi až neuvěřitelně rychle den ode dne zase zlepšovalo. Začalo opět sát a pohybovat rukama a čiperně reagovat. Zůstává pro mě záhadou, proč selhávalo dítěti srdce. Poprvé v polovině listopadu a následně bylo příčinou úmrtí 1.1.2014. Klinický průběh SMA mi na to nedává odpověď.


Celý případ nutí k hlubokému zamyšlení:

    Jak dlouho by Zorka žila v kruhu své rodiny, kdyby neprodělala vakcinaci nebo jak by se dále vyvíjel její stav, kdyby pediatr postupoval dle pravidel doporučených výrobcem a též zdravým selským rozumem, zohlednil vyvíjející se neurologické postižení a nepodal druhé dvě vakcíny? Je známo, že některé genetické predipozice k onemocnění potřebují spouštěcí impuls, něčím oslabený organismus, aby se nemoc projevila. Proto by bylo dobré věnovat více pozornosti novým objevům v oblasti epigenetiky. Je třeba začít brát v potaz studie upozorňující, co vakcína způsobuje v organismu dítěte s teprve se budujícím imunitním systémem, zvláště když u některých dětí při oslabení dochází k nenapravitelným následkům.
    Je nepopiratelné a každý vnímavý lékař ví, že lidé onemocní při oslabení jakéhokoliv druhu, vakcinace v tomto případě byla jednoznačně začátkem onemocnění a nejen v tomto případě, jak mi potvrdili někteří neurologové.
    Ošetřující pediatr dva měsíce po druhé vakcinaci dítě neviděl a neměl potřebu vidět. I když jsem na to Súkl upozornila, je pro něj zásadní mít informace právě od něj.
    Klasifikace SMA je stanovena dle časového vypuknutí příznaků v tom kterém věku nemocného. Neví se co způsobuje rozvoj nemoci právě v tom určitém čase, u jednoho člověka v kojeneckém věku a u jiného po 20.roku života. Genetická výbava je u všech zatížených stejná. Neměli bychom se více zabývat též příčinami vzniku a rozšířit si obzor v jejich hledání?
    Tento případ a můj pohled na něj jsem oznámila předsedovi lékařské komory, mimo jiné jako reakci na jeho vyjádření, že "komplikace po očkování jsou zřídkavé a v podstatě jde jen o zvýšení teploty", obvodnímu pediatrovi, neurologovi, který dítě vyšetřil, krátce po druhé vakcinaci, hlavní hygieničce na krajské hygieně a celý případ jsem hlásila, jak je mou povinností na SÚKL. Odpověď jsem dostala pouze od pracovnice SÚKLu, která jediným slovem nereagovala na případ Zorky, ale dlouhým odstavcem mě poučila o důležitosti očkování. Odmítla mé pozorování onemocnění u velkého množství dětí po očkování, které další opakovanou vakcinací přecházejí do chronicity - tyto případy, pokud byly opravdu prokazatelné, jsem vždy hlásila tomuto úřadu.

 

    Touto a další, mnou vyvolanou korespondencí mi došlo, že nejde o nezávislý kontrolní úřad pro kontrolu léčiv. Logicky předpokládám, že nezávislé instituci, kterou by tento úřad měl být, nepřísluší mě poučovat a kárat za hlášené komplikace, ale získat co nejvíce informací o mých případech a z těch vyvodit závěr. Od dalších čtyřech výše uvedených jsem nedostala odpověď.

 

    Vzhledem k výše uvedené zkušenosti, sice budu stále posílat pozorované komplikace na SÚKL, ale budu je též zveřejňovat jinde, aby byly přístupné veřejnosti. Na mých stránkách a stránkách ROZALIA.

  Případ Zorky byl též konzultován ohledně průběhu SMA s neuroložkou. Byla seznámena s vývojem onemocnění, reakce po očkování nebyla zmíněna. Byl vznesen dotaz, jestli průběh onemocnění je typický pro SMA. Odpověď byla jednoznačné ne. Forma SMA postihující kojence, bývá pozorovatelná krátce po narození, dítě je hypotonické od začátku, anglicky se tomu říká floppy baby. Paralýza progresivně postupuje, nejsou náhlé výkyvy směrem ke zlepšení a děti umírají během prvního roku života. Poté jsem se jí zmínila, že náhlá zhoršení přišla vždy těsně po očkování. Neuroložka po vyslechnutí všech detailů případu řekla, že to musela být reakce na očkování. Pak dodala osobní perličku, že její vlastní dítě mělo po MMR vakcíně mozečkový syndrom, který naštěstí odezněl.


MUDr. Tomáš Lebenhart: "Toto dítě by žilo, kdyby se neočkovalo"

--------------------------------------

 

15.5.2015: Daniel F., nar. leden 2010
Periodické horečky s následně diagnostikovaným autismem, syndrom Pfapa


   Navštívili mě rodiče s pětiletým autistickým chlapcem. Po první vakcinaci Priorixem v 1,5 roce se chlapci udělali v tříslech veliké uzliny a následovaly dle rodičů strašlivé horečky. Horečky kolem 40°C se začaly periodicky opakovat po 14 dnech až 3 týdnech a trvaly vždy několik dní. Po podání prednisonu trvaly méně dní, začaly se však vracet častěji. Dítě mělo vysoké CRP 100. Stav nereagoval na antibiotika. Přesto byl priorix ve dvou letech opakován!! Nejhorší byl stav mezi 2-3 rokem kdy chlapec buď ležel v horečkách nebo byl v těžké hyperaktivitě - jen lítal a řval. Po 3 roce se interval mezi horečkami začal prodlužovat. Dítě, které do 1,5 roku klidně spalo se začalo budit po 2-3 hodinách a silně křičelo i hodinu bez možnosti ho uklidnit, tento stav trval téměř denně do 3 let. Po roce chlapec žvatlal používal několik citoslovců- pápá, ham.. , tata, mama, mezi 2-3 rokem ztichnul a to co uměl přestal používat, až po 3 roce začal používat čtyři slova tata, mama, baba, auto, ano, ne a dále se jeho řeč nevyvíjí. Před pár měsíci začalo dítě silně šilhat oběma očima, byly předepsány silné dioptrie, přes které dle pozorování, pravděpodobně dítě nevidí? Zajímavé je, že dítě s periodickými horečkami nebylo posláno na vyšší pracoviště, protože na nic nereagovalo, rodiče si s ním už museli poradit doma sami.

 

25.3.2015: Jakub B., nar. září 2014
Spastické bronchitidy, dušnost


   Miminko s těžkou anamnézou, narodilo se nedonošené v 36. týdnu, po porodu respirační selhání - několik dní na ARO 2x antibiotika, silná žloutenka, matka diabetička I.typu od puberty, otec dítěte opustil matku v těhotenství. Při první vakcinaci nebylo přihlédnuto k výše uvedené skutečnosti. Koncem listopadu krátce po první vakcinaci prodělalo dítě spastickou bronchitidu. Přesto záhy další vakcinace. Od listopadu do současnosti dítě silně zahleněné - bublá, ve vakcinaci se přesto pokračuje. V polovině února dítě hospitalizované s těžkou dušností opět diagnosa obstrukční bronchitidy. Po druhé bronchitidě se objevil na pokožce rukou a nohou ekzém, který dítě svědí. V tomto případě jsem kontaktovala primaře dětského oddělení, kde bylo dítě ošetřováno s dotazem, jak je možné, že je dítě nedonošené s tak těžkým začátkém a anamnézou očkováno podle běžného očkovacího kalendáře. Odpověď mě velmi překvapila. Neonatologové nedoporučují očkovat nedonošené děti v běžných termínech, obvodní pediatři však jejich doporučení nerespektují, stejného názoru je i vakcinologická společnost, která tlačí k očkování i těžké nedonošence v běžných terménech jako u zdravých a donošených dětí. Tedy bez ohledu na názor neonatologu a bez ohledu na stav a potřeby dítěte

 

7.5.2015: Pat. K., nar. prosinec 2014
Vakcinace 11.,25.3.,8.,22.4 Silný křik, zvláštní chování


   Navštívili mě rodiče se 4 měsíčním dítětem, s nekončící rýmou. Dítě leželo v sedačce v klidu a vypadalo spokojeně. Náhle se z plné spojenosti rozkřičelo vysokým silným křikem. Ptala jsem se co se stalo, protože to bylo trochu neobvyklé, jak mám napozorované děti. Rodiče mi sdělili, že takovýto bezdůvodný silný křik se u dítěte objevuje několikrát denně po prvním očkování. Neví co to je, do té doby nic takového nebylo, kromě toho se po první vakcíně začalo vyprazdňovat 1x za 4 dny do té doby se vyprazdňovalo denně, a den po první vakcinaci miminko odmítalo kojení, nepilo až 7 hodin. Rodiče chtěli očkovat později, pediatr jim však řekl, že s neočkovaným dítětem nesmí chodit mezi děti, což rodiče vyděsilo, tak naočkovali. Rodiče se rozhodli pro prevenar, odmítli však očkování Hexy a prevenaru v jednom dni. Dr je přesvědčovala, že dítě z tohoto způsobu vakcinace, profituje, na dotaz matky jak se to děje, vysvětlení dr rodiče neporozuměli. Na otázku rodičů , že by očkovali později a v režimu 2+1 jim dr řekla, že by si museli vakcínu zaplatit a to je 5000 kč a to je přece tolik dětských botiček.

 

5.2.2015: Kristýna K., nar. srpen 2010
Vakcinace 4.11.2010, 2.12.2010,13.1.2011,23.8.2011 infanrixhexa, 6.12.2011 Priorix Malý vzrůst, tělesné, motorické a mentální zaostávání dítěte, celiakie

První návštěva u mě 7.7.2013
   Dítě předčasně narozené a hypotrofické pro nedostatečnou funkci placenty. Apgar skore 10, 10, 9, porodní váha 2300g. Dítě po narození krásně přibíralo. Ve 3 měsíci měla 4050g. Mezi 3 a 4 měsícem však nastal zvrat. "Někdy v prosinci, už si nedokážu vzpomenout přesně, najednou začala Kristýnka hodně plakat. Jen křik a křik a nedokázali jsme ji ničím utišit." To trvalo pár dní a z hodiny na hodinu se objevil velmi silný konvergentní strabismus (šilhání) obou očí. Zhoršilo se spaní. Dítě odmítalo pít a začalo stagnovat na váze . V půl roce měla 5000g a v roce 6480g. Od doby vakcinace začaly průjmy, které se stupňovaly. V době návštěvy u mě mělo dítě až 6 mazlavých stolic denně. Dítě bylo hypotonické a velmi nestabilně začalo chodit až v 27 měsících. Ve třech letech holčička velmi špatně mluvila a neudržovala čistotu. Dítě vykazovalo fyzické známky křivice a zaostávalo jak tělesně, tak mentálně. Doporučila jsem vysadit lepek a nasadila calcarea phosphorica c30.
25.10.13 druhá návštěva
Po vysazení lepku se okamžitě změnila stolice na 1x denně a byla formovaná. Dítě dle rodičů mentálně "naskočilo". Vidím jiné dítě. Rozmluvila se, začala chodit do schodů, začala dobře chodit, jen když běží je pohyb ještě nekoordinovaný. Lépe vnímá a začala chodit na nočník, hned byla bez plen. Vyrostla.
24.11.2014 třetí návštěva
Dítě velmi dobře prospívá, abnormality v mentálním a tělesném vývoj již téměř nejsou znatelné. Normálně roste. Rodiče znovu hovoří o náhlé změně ve vývoji dítěte v období vakcinace. Moje zhodnocení případu: Autoimunitní onemocnění - celiakie, která byla nerozpoznaná a vedla k těžké malnutrici (špatná výživa, podvýživa), neprospívání dítěte. Pediatr se spolehl na negativní laboratorní výsledky bez ohledu na typické klinické symptomy pro tuto diagnózu. Dodnes moji diagózu zpochybňuje.

 

21.1.2015: Matyáš K., nar. červenec 2011
Vakcinace infanrixhexa, rotavirová vakcína Postvakcinační meningitida.

   Okamžitě po první vakcinaci začalo být dítě extrémně spavé. Po 14 dnech začalo křičet neutišitelným křikem, začalo zvracet a odmítalo přijímat potravu. V krvi nalezeny rotaviry. Poté začal chlapeček upadat do bezvědomí a objevila se horečka, která se postupně zvyšovala. Stanovena diagnóza meningitidy. Přestože se dokonce i lékaři vyjádřili, že šlo o reakci na očkování, dítěti byla hexavakcina do roku doočkována. Dítě naštěstí zdravé bez následků.

 

18.11.2014: Kristián L., nar. červenec 2014
Vakcinace 20.10.2014 infanrixhexa Porucha spánku a hypotonie

   Před očkováním se dítě otáčelo a krásně usínalo a spalo. V noci mělo jednu 5 hod. přestávku, poté se budilo po dvou hodinách jen zavrněním, po nakojení hned usínalo. V den vakcinace večer plakalo. Druhý den po vakcinaci začalo hodně špatně spát. Křičelo neutišitelným pláčem. Pláč končil vždy otevřením očí a poté dítě usnulo. Takto se budilo celou noc každou hodinu 14 dní. Chlapeček se nedal utišit kojením. Od té doby špatně usíná. Po vakcinaci se dítě přestalo hýbat. Jen leželo, neotočilo se ani na bok. Naštěstí se po 14 opět vše vrátilo do starých kolejí a dítě začalo být čilé.

 

30.9.2014: Matyáš M., nar. květen 2011
Vakcinace 13.6.2014 Prevenar Epilepsie, těžká hypotonie, apatie.

   Chlapeček byl fyzicky i mentálně postižený po těžkém porodu, kdy byl oživován. Do výše uvedené vakcinace se hýbal, snažil se přetáčet na bříško, dobrý kontakt s matkou, náznak snahy dotknout se zavěšené hračky, zájem o okolí, šťastné dítě projevující emoce. Druhý den po vakcinaci první těžký epileptický záchvat typu grand mal, srdeční zástava. Dítě oživováno. Od té doby je dítě v těžké hypotonii, vůbec se nehýbe, těžká spasticita horních končetin. Bez emocí, apatický, nemá oční kontakt s nikým ani s matkou, nesleduje okolí, většinu noci nespí. Pokud bdí, je neklidné, tiše pokňourává. Do vakcinace bylo dítě s matkou doma, dítě v tomto stavu však maminka již ošetřovat nezvládá, proto je dítě v ústavní péči, kam za nim rodina denně dochází. Rodina je z obrovské proměny dítěte v šoku.

 

30.9.2014: Adéla D., nar. září 2012
Vakcinace duben 2014 Priorix Vysoká horečka přes 40 stupňů, angína, nemocnost.

   Dítě do dubna 2014 absolutně zdravé. Den po vakcinaci Priorixem vysoká horečka přes 40 stupňů, nešla srazit antipyretiky, dítě špatné, apatické. Na pohotovosti stanovena diagnoza Angíny a nasazena antibiotika. Od té doby dítě často nemocné, nyní celé září: Prodělala laryngititu , tracheitidu, vše kleslo na průdušky, dítě dušné. Rodiče protrahovaným průběhem onemocnění velmi zneklidnění..

 

16.9.2014: Klára V., nar. červenec 2011
Vakcinace říjen 2011 Infanrix hexa, Prevenar Ekzém, neprospívání, zvracení.

   Dítěti se po první vakcinaci v říjnu 2011 objevily na kůži dvě ložiska ekzému na hrdle a jedné loketní jamce. Do té doby dobře prospívající dítě přestalo přibírat, začalo zvracet a zastavilo se na váze. Tento stav trval několik týdnů a probíhal velmi dramaticky, než se dítě stabilizovalo a začalo zase přibírat. Ekzém zmizel do pár měsíců.

Vakcinace červenec 2012 Infanrix hexa, Prevenar Ekzém, nemotornost, špatná výslovnost.
   V roce dítě zareagovalo vyrážkou na obličeji po opalovacím krému. V tomto stavu prodělalo další vakcinaci, po které se ekzém rozšířil po celém těle, je doprovázen extrémním svěděním a od té doby již nezmizel! Dítě je dle tvrzení matky nemotorné velmi často padá, zakopává a má velmi špatnou výslovnost..

 

31.7. 2014: Ondra L., nar. listpopad 2009.
Vakcinace červenec 2014. Tetravac. Opožděný vývoj řeči,autistické rysy.

   Do roka se dítě vyvíjelo normálně, pak se přestala komunikace vyvíjet, jakoby ničemu nerozuměl a nemluvil . Ve 4,5 letech je řeč špatně srozumitelná a chybí komunikace, komunikuje jednoslovně. S dětmi si nehraje, nevšimá si jich. Vyprazdnuje pouze do pleny.

 

29.7. 2014: Vítek K., nar. květen 2014.
Vakcinace 4.7.2014. Infanrix hexa . Kašel, zácpa.

   Před očkováním se dítě vyprazňovalo několikrát denně, od poč. července po týdnu. Nyní se nevyprázdnilo již 13 dní, denně nutkání na stolici bez schopnosti se vyprázdnit. Tři týdny po vakc. začalo do té doby zdravé dítě kašlat - kokrhavý, dávivý záchvatovitý kašel. Zalyká se, až nedýchá. Jinak se chová zdravě, bez teplot. Podezření na černý kašel, dítě dobře reaguje na homeop. lék Pertusin (na léčbu č. kašle) Výsledkem podání je, že nekašle, jen zůstává zahleněný

 

28.7. 2014: Lukáš D., nar. říjen 2010.
Vakcinace říjen 2011. Infanrix hexa , Synflorix. Autismus

   Nemluví. špatné porozumění, narušené sociální chování, mladšího bratra si ještě nevšimne. Kontak s ním je naprosto vyjímečný. V roce dělal paci paci, papap, jak je velký. Ve natočeném videu ještě ukazoval v knížce. Poté se začalo dítě měnit, přestalo se vyvíjet. Lékařka se vyjádřila, že jde o shodu náhod

Vakcinace 16.2.2012 Priorix.
   11. den po priorixu dítě malátné, nepilo ani z prsu, průjem, strašně plakal. Pro špatný stav hospitalizován (Neutišitelný pláč a křik je způsoben přídatnými látkami vakcín, které mají toxický vliv na nervové buňky. Toxiny v dětském nezralém organismu snadno pronikají do mozku. Děťátko prostě bolí nesnesitelně hlavička a vyjadřuje to křikem a pláčem. Může to mít další následky v poruchách chování, aktivity, řeči, atd. Míra poškození je závislá podle genetických, rodových dispozic)

 

4.7. 2014: Matěj M., nar. říjen 2013.
Vakcinace před vánocemi 2013. Infanrix hexa. Ekzém

   Ekzém se objevil po 1. očkování dle očkovacího kalendáře a po druhé vakcinaci se zhoršil Výskyt: tváře ruce, stehna, zápěstí, nárty. Strašné svědění, dítě proto v noci nespí, bdí, pláče, škrabe se. Od 8. měsíce záněty očí , oči stále slzí, jsou červené. Po porodu to bylo hodně spokojené dítě

 

26.5.2014: Ema K. nar. červenec 2013
Vakcinace Infanrix hexa 18.2.2014. Křeče.

   Po první vakcinaci začalo dítě stále častěji upadat do zvláštních stavů, upadá do nich během celého dne, jsou výjimkou okamžiky, kdy v tomto stavu není. Během návštěvy, která trvala asi hodinu, jsem dítě v této křeči viděla 2x: Dítě se napjalo, horní končetiny složené na hrudníku, ruce v nepřirozené flexi sevřené v pěst, dolní končetiny dítě rytmicky napíná. Dítě je při záchvatu tiché jen heká, náhle se uvolnílo a začalo křičet, hlava zpocená. Všechny tyto záchvaty probíhají stejně, nesčetně krát za den, trvají minuty až hodinu. Přestože bylo dítě v takovém stavu, bylo přeočkováno a následovaly níže popsané záchvaty se zástavou dýchání.

Vakcinace Infanrix hexa 28.4.2011. Křeče s apnoe.
   2.5. První záchvat - dítě při pláči přestalo dýchat, modralo. Návštěva u mě 22.5.2014 a tento stav se opakoval ještě 2x. Lékaři označili tento stav za afektivní záchvaty u temperamentního dítěte, souvislost s očkováním popřena.

 

26.5.2014: Beata R. nar. prosinec 2012
Vakcinace 24.4.2014 čt Priorix. Ekzém, výrazná změna chování - noční křik.

   Před měsícem první vakcinace Priorix. 1den po vakcinaci symptomy nachlazení a rýmy trvající asi 3 dny. 3 den po vakcinaci výsev rudých fleků po zádech, obličeji - tváře, 4.den na břichu do druhého dne kromě tváří to vymizelo. 9.10 11. den vysoká teplota. 12.den vyrážka malé červené flíčky - trup a na obličeji od očí dolů, zmizelo do 2 dnů. 18.19.den opět vyrážka v obličeji - červené tečky a zhoršení ekzému na tvářích, tečky zmizely do druhého dne. V době první navštěvy 22.5.2014 má dítě suché rudé tváře, na zádech ohraničený flíček suchý červený a naružovělé kolenní záhyby. Bezprostředně po vakcinaci byla u dítěte zaznamenána velmi dramatická změna chování, zejména v noci. Do vakcinace hodné a klidné dítě s velmi dobrým spánkem, bylo den po vakcinaci ukňourané, mělo záchvaty vzteku, v noci téměř nespalo a stále křičelo. Noční křik vyvrcholil 3 den po vakcinaci, dítě se nedalo ničím utěšit, tento stav trval týden.

Vakcinace Infanrix hexa a Symphlorix první vakcinace ve třetím měsíci. Zácpa.
   Dítě se 2 měsíce vyprazdňovalo několikrát denně. Od 3 měsíce do 6 měsíce mělo periodicky zácpu, kdy stolice nebyla i celý týden .

 

21.10. Josef Ž., nar. únor 2013.
Vakcinace srpen, říjen 2013. Infanrix hexa. Těžký ekzém

   V 6 týdnech dítě mělo exantém na obličeji, po očkování se objevil ekzém na těle. Homeo léčbou mizel. Po druhé vakcinaci se znovu objevil a rozšířil po celém těle. Jde o velmi těžkou formu ekzému. Dítě už několik měsíců špatně spí. Ekzém občas mokvá. Je zasažena kůže celého těla

 

Kateřina Š., nar. říjen 2013.
Vakcinace 18.12.2013. Infanrix hexa A21CB785A. Ekzém, zácpa, porucha spánku

   Od poloviny prosince 2013 začalo mít dítě problémy s vyprazdňováním ve smyslu zácpy, vyprazdňovala se po 5 dnech, do té doby denně. Bezprostředně po vakcinaci se objevil se ekzém na obličeji, hlavě, trupu, na dolních končetinách. Do poloviny prosince spalo dítě celou noc od 20 do 6, po vakcinaci se začala v noci budit.

Vakcinace 22.1.2014 infanrix hexa A21CB785A. Zhoršení ekzému, neutišitelný pláč
   Bezprostředně po vakcinaci výrazné zhoršení ekzému - při návštěvě u mě 14 dní po vakcinaci na lýtkách a holeních ostře ohraničená velká kruhovitá ložiska 5 až 10cm v průměru suchá živě červená, dítě svědí. Bezprostředně po druhé vakcinaci se budila po 3 dny do pláče a nedala se utišit. (Neutišitelný pláč a křik je způsoben přídatnými látkami vakcín, které mají toxický vliv na nervové buňky. Toxiny v dětském nezralém organismu snadno pronikají do mozku. Děťátko prostě bolí nesnesitelně hlavička a vyjadřuje to křikem a pláčem. Může to mít další následky v poruchách chování, aktivity, řeči, atd. Míra poškození je závislá podle genetických, rodových dispozic)
   Po homeopatické léčbě Silicea LM6 a C30 výrazné zlepšení ekzému, zmenšení ložisek, která jsou bledá, dále však žádné zlepšení, ekzém sice není tak živě rudý, ale šíří se na ruce i trup. Budí se již jen 1x za noc a stolice se upravila na 1x denně. 3.4. 14 ekzém již nereaguje na léčbu, rozšířený na břicho a celé horní končetiny.

 

Aneta P., nar. květen 2013.
Vakcinace infanrix hexa září 2013. Poruchy spánku, chronické zahlenění.

   Od září do té doby zdravé dítě chronicky zahleněné, při dýchání chroptí, odkašlává - tento symptom přetrvává do 4.2.14, kdy byla u mě poprve matka s dítětem . Do 5.měsíce spalo dítě celou noc, od 5. měsíce od prvního očkování se však budí 2-6x za noc.

Vakcinace infanrix hexa prosinec 2013. Úporná zácpa
   Od vánoc trpí dítě na úpornou zácpu, vyprazdňuje se sice denně, ale velmi těžko, má tvrdou stolici.

 

Kristýna V., nar. duben 2013.
Porod v 31. týdnu, do 3 měsíců dítě velmi uplakané pro kojenecké koliky. Od srpna spokojené dítě.
Vakcinace infanrix hexa 11.12.13 - A21CB784A, 15.1.14 - A21CB784A, 19.2.14 A21CB785A. Prevenar 30.10.13 G79292, 27.11.13 H11697, 27.12.13 H11697. Ekzém, porucha spánku, pláč.
   Dle pozorování matky se po očkování objevil ekzém pod krkem, v podkoleních záhybech, 4.3. při první návštěvě u mě - po těle drobná hrubá narůžovělá ložiska, dítě prý za poslední 3 dny zlepšeno. V polovině ledna mělo dítě poruchu spánku v noci se budilo po 20 minutách, neklidné. V lednu začalo být dítě velmi uplakané.

 

Originál:  https://www.calendula.cz/komplikace%20po%20ockovani.htm

 

Očkovanie: Skrytá pravda - sk titulky

k

 

Lékaři, sestry, vědci doporučují neočkovat + reportáž TV TA3

Zde je několik bodů, které najdete v této otevřené zprávě z Mezinárodní lékařské rady o očkování ( www.VaccinationCouncil.org)

 • Seznam mnoha MDS, PhD, NDS a dalších zdravotnických odborníků, kteří se podepisují pod tento dokumentu.
 • Proč nebyla nikdy prokázána bezpečnost a účinnost vakcín.
 • Seznam některých závažných vedlejších účinků způsobených vakcínami.
 • Proč je autismus spojen s vakcínami.
 • Motivace zisku farmaceutického průmyslu vytváří velký tlak na vakcíny.
 • Seznam, které instituce a organizace mají zisk z nemocí.
 • Šokující pravda o tom, co je ve vakcínách ( tkáně potracených plodů, 59 různých chemikálií, DNA z nemocných zvířat a více)
 • Přehled některých z nejvíce nebezpečných složek vakcíny
 • Pravda o střetu zájmů v oblasti vakcín a proč mají lékaři zisk z politiky očkování
 • Proč mají očkované děti daleko horší zdravotní výsledky, než neočkované děti
 • Jak se odhlásit z “povinné“ vakcinace.
 • Důležité upozornění pro rodiče o tom, jak chránit zdraví svých dětí a zároveň říkat NE vakcínám
 • On-line zdroje – chcete-li vědět více  o nebezpečí vakcín
 • Seznam doporučených materiálů  pro další vzdělávání

 

Vakcíny: opatřujte si kompletní informace

Lékaři, sestry a vědci za ochranu vašich dětí i vás samotných:

Nicola Antonucci, MD Todd M. Elsner, DC Alexander Kotok, MD, PhD Maximo Sandin, PhD David Ayoub, MD Jorge Esteves, MD Eneko Landaburu, MD Len Saputo, MD Nancy Turner Banks, MD Edward „Ted“ Fogarty, MD Luc Lemaire, DC Michael Schachter, MD Timur Baruti, MD Jack Forbush, DO Janet Levatin, MD Viera Scheibner, PhD Danny Beard, DC Milani Gabriele, CRNA, RN Thomas Levy, MD, JD Penelope Shar, MD Francoise Berthoud, MD Sheila Gibson, MD, BSc Stephen L’Hommedieu, DC Bruce Shelton, MD, MD(H) Russell Blaylock, MD Mike Godfrey, MBBS Paul Maher, MD, MPH Debbi Silverman, MD Fred Bloem, MD Isaac Golden, ND Andrew Maniotis, PhD Kenneth “KP” Stoller, MD Laura Bridgman, FNP, ND Gary Goldman, PhD Steve Marini, PhD, DC Terri Su, MD Kelly Brogan, MD Garry Gordon, MD, DO, MD(H)Juan Manuel MartinezMendez, MDDidier Tarte, MD Sarah Buckley, MD Doug Graham, DC Sue McIntosh, MD Leigh Ann Tatnall, RN Rashid Buttar, DO Boyd Haley, PhD Richard Moskowitz, MD Adiel Tel‐Oren, MD, DC Harold Buttram, MD Gayl Hamilton, MD Sheri Nakken, RN, MA Sherri Tenpenny, DO Lisa Cantrell, RN Linda Hegstrand, MD, PhD Christiane Northrup, MD Renee Tocco, DC Lua Catala Ferrer, MD James Howenstine, MD Amber Passini, MD Demetra Vagias, MD, ND Jennifer Craig, PhD, BSN, MA Suzanne Humphries, MD Ronald Peters, MD, MPH Franco Verzella, MD Robert Davidson, MD, PhD Belen Igual Diaz, MD Jean Pilette, MD Julian Whitaker, MD Ana de Leo, MD Philip Incao, MD Pat Rattigan, ND Ronald Whitmont, MD Carlos de Quero Kops, MD Joyce Johnson, ND Zoltan Rona, MD, MSc Betty Wood, MD Carolyn Dean, MD, ND A. Majid Katme, MBBCh, DPM Chaim Rosenthal, MD Eduardo Angel Yahbes, MD Mayer Eisenstein, MD, JD, MPH Tedd Koren, DC Robert Rowen, MD

Na výše uvedeném seznamu jsou uvedeni lidé, kteří působí jako pediatři, rodinní lékaři, neurochirurgové, profesoři patologie, chemie, biologie nebo imunologie.
Každý z nich nezávisle provádí výzkum s pomocí skutečné vědy a došel k závěrům, o kterých se dočtete v tomto dokumentu. Tituly u jejich jmen MD, DO, MB, MBBCh označují lékaře medicíny a titul ND znamená, že jeho nositelé absolvovali medicínské vzdělání a jsou doktoři s licencí pro některou oblast. FNP znamená domácí ošetřovatele (family nurse practitioner).


Stále se divíte, proč lékaři nedokáží nalézt příčiny mnoha nemocí? Je to proto, že jsou zvyklí ignorovat souvislosti mezi nemocemi a vakcinací

 

U některých nemocí už ale takové souvislosti byly zdokumentovány:

 • Alergie a ekzémy
 • Artritida
 • Astma1
 • Autismus
 • Kyselý reflux (zpětný tok) vyžadující u batolat nasazeni inhibitorů redukujících produkci žaludečních kyselin, které mívají mnoho vedlejších účinků
 • Rakovina
 • Diabetes (u novorozenců a děti)
 • Nemoci ledvin
 • Samovolné potraty
 • Dlouhý seznam neurologických a autoimunitních nemocí
 • Syndrom náhlého úmrtí novorozenců (Sudden Infant Death Syndrome – SIDS)
 • A ještě mnoho dalších

A toto jsou některé známé vedlejší účinky vakcín, zaznamenané v lékařské literatuře nebo v příbalových letáčcích:

 • Artritida, krvácivost, krevní sraženiny, infarkty, sepse
 • Ušní infekce
 • Omdlévání (s následnými úrazy)
 • Selháni ledvin vyžadující dialýzu
 • Epileptický záchvat
 • Silná alergická reakce (např. kopřivka nebo anafylaxe)
 • Náhle úmrtí
 • Mnoho běžných diagnóz, které vedou až k hospitalizaci
 • Americký národní program pro kompenzace následků vakcinací (the National Vaccine Injury Compensation Program – NVICP) vynaložil již vice než 1,2 miliardy dolarů za zdravotní újmy u dětí nebo dospělých, způsobené vakcínami

Autismus je spojován s vakcínami:

 • Autismus byl před rozběhem masových vakcinačních programů vzácností. Od roku 1991, kdy bylo zahájeno očkování proti hepatitidě B a meningitidě, zaznamenaly desetitisíce rodičů projevy autismu u svého dítěte bezprostředně po aplikaci těchto i dalších vakcín
 • Prostudujte si informace na webu www.fourteenstudies.org
 • Tam naleznete studie popírající, že by spojitost mezi autismem a vakcinacemi byla velmi nejistá

Výrobci léků, pojišťovací společnosti a systém medicíny bohatnou, když onemocníte.

 • Vakcíny neposkytují doživotní imunitu, z čehož vyplývá, že jsou doporučována navazující očkování.
 • Každé obnovovací očkování jen zvyšuje riziko dalších vedlejších účinků.
 • Vedlejší účinky vakcín u vás mohou způsobit doživotní onemocnění. Proto také již existuje mnoho léků, které mají působit proti vedlejším účinkům vakcín.
 • V USA nemůže být jak výrobce vakcín, tak i lékař obžalován, pokud se stane něco špatného následkem vakcinace. Oba jsou chráněni zákonem z roku 1986 (tzv. National Child Vaccine Injury Act). V tomto zákoně, podepsaném presidentem Reaganem se prohlašuje: „Žádný výrobce vakcíny nemůže byt odpovědný v občanské žalobě za poškození pocházející od poranění nebo úmrtí způsobené aplikací vakcín.“ (Public Law 99‐660)

Mnoho lékařů a odborníků na zdravotní péči si nenechávají aplikovat vakcíny a brání před nimi i své děti.

Proč to dělají?

 • Vědí, že u vakcín nebyla prokázána bezpečnost nebo účinnost
 • Vědí, že vakcíny obsahují nebezpečné substance
 • Vědí, že vakcíny způsobují vážné zdravotní problémy
 • Léčili už pacienty se závažnými vedlejšími účinky, vyvolanými vakcinací

Jediní lidé, kteří mají prospěch ze svého zdraví, jste vy a ti, o které pečujete!

 • Výrobcům léků se podařilo infiltrovat a získat nadvládu nad celým systémem zdravotní péče, včetně lékařských univerzit, odborných medicínských časopisů, nemocnic, klinik a lékáren
 • Dobré živobytí lékařů tak závisí na slepé víře, ne na pochybách o vlastnostech vakcín. I v případech, že vyjde přímo před očima lékaře najevo zjevný důkaz o poškození vyvolaném vakcínou, bývá tento neochoten uvažovat o vakcíně jako o příčině. Takže nepodplacená věda nebo medicínské odmítání vakcín bývá považováno za sebevraždu z pohledu profesionální kariéry. Lidé, kteří podepsali tento dokument, riskují takové následky kvůli vám a vašim dětem
 • Nemocnice mívají finanční prospěch z hospitalizací a z vyšetření
 • Výrobci léků mají miliardové zisky z vakcín
 • Výrobci léků vydělávají další desítky miliard dolarů za léky, které je potřeba podávat kvůli vedlejším účinkům a celoživotním onemocněním, způsobeným vakcinacemi
 • Vakcíny jsou páteří medicínského systému. Bez nich by náklady na zdravotní péči klesaly, protože by naše společnost byla všeobecně zdravější. Vyměnili jsme plané neštovice za autismus, chřipku za astma, ušní infekce za diabetes. A tento seznam může pokračovat dál

Ve snaze eliminovat krátký seznam poměrně nezhoubných mikrobů, jsme vyměnili dočasné nemoci za velmi rozšířené, celoživotní choroby, poruchy, disfunkce nebo postiženi.

Kolik vakcín je k dispozici?

 • Pokud by americké děti měly obdržet všechny dávky vakcín v zásobě, každé by dostalo až 35 dávek, obsahujících 113 různých druhů chorobných zárodků, 59 různých chemikálií, čtyři druhy živočišných buněk a DNA, lidské DNA pocházející z potratů a lidskou bílkovinu
 • Pokud se domníváte, že se nemusíte od vakcín ničeho obávat, protože vaše děti už jsou starší ještě o tom popřemýšlejte. V současnosti existuje nejméně 20 dalších vakcín, které jsou v laboratořích vyvíjeny, aby byly v následných letech uvolněny k prodeji, a většina z nich je určena dospívajícím a dospělým.

Z čeho bývají vakcíny složeny: jak je možné, že vakcíny nebudou škodlivé vašemu zdraví.

 • Oslabené viry nebo bakterie z kultur živočišných buněk, v nichž se vakcíny produkují
 • Rtuť, která je zdokumentovaným neurotoxinem, stále zůstává součástí protichřipkových vakcín na celém světě. Její stopová množství se nalézají i v mnoha jiných vakcínách
 • Hliník – jed způsobující degeneraci kosti, morku nebo mozku
 • Živočišné buňky z opic, psích ledvin, kuřat, krav nebo lidi
 • Formaldehyd (balzamovací kapalina), který je známým karcinogenem
 • Polysorbát 80 – stabilizátor a emulgátor, který je znám tím, že způsobuje neplodnost u myších samic nebo atrofii varlat u samců
 • Želatina pocházející z prasat nebo krav – je známá tím, že způsobuje anafylaktické reakce. Bývá obsažena ve velkém množství u MMR vakcín pro batolata, a také ve vakcínách proti planým neštovicím nebo pásovému oparu
 • Glutamát sodný (MSG – monosodium glutamate) ve vakcínách proti chřipce, které se inhaluji; je znám tím, že způsobuje metabolické poruchy (také diabetes), záchvaty a další neurologické potíže

Střety zájmů

 • Stejní lidé, kteří vytváří předpisy a doporučení pro vakcinace, profitují z prodeje vakcín. Jako příklad můžeme uvést třeba Dr. Julii Gerberding, dříve odsouzenou na 8 let a nyní působící na pozici presidentky ve společnosti Merck Vaccines. Dalším případem stejného druhu je třeba Dr. Paul Offit, člen the Advisory Committee on Immunization Practice (ACIP), který pracoval na vývoji a nechal si patentovat svou vlastní vakcínu.
 •  Podle provedeného průzkumu si 10-členná skupina pediatrů běžně vydělává vice než 100 000 dolarů za prodej vakcín ve svých ordinacích. Tito lékaři vydělávají peníze za návštěvy ordinací a za aplikování vakcín dětem a také za následné kontroly, kdy se vyhodnocuji reakce pacientů na očkování.
 • Američtí pediatři údajně získávají čtvrtletní bonusy od the Health Maintenance Organization (HMO), pro niž pracují. Bývá to odměna za vysoký počet aplikovaných vakcín. Pokud jim četnost vakcinace poklesne, bývají naopak káraní pojišťovnami

Existuje nějaký výzkum, který by prokazoval rozdíly mezi vakcinovanými a nevakcinovanými dětmi?

Proběhl např. projekt s názvem Cal‐Oregon, který sponzorovala nadace the Generation Rescue, jenž se zaměřil na rodiče děti po vakcinaci a bez vakcinace. Do průzkumu bylo zapojeno celkem 17 674 dětí a jeho závěry byly tyto:

 • Vakcinované děti měly o 120% častěji astma
 • Vakcinovaní chlapci měli o 317% vice ADHD (Attention Deficit Hyperactivity Disorders – hyperaktivita s poruchou pozornosti)
 • U vakcinovaných chlapců se o 185% častěji projevovaly neurologické potíže
 • Vakcinovaní chlapci měli o 146% častěji autismus

V tomto průzkumu bylo zapojeno pouze 20% děvčat. Pokud si chcete přečíst kompletní studii, zadejte si ve vyhledavači adresu www.generationrescue.org/pdf/survey.pdf.

Jestliže máte zájem o záznamy o sníženém výskytu autismu mezi nevakcinovanými dětmi z náboženských komunit Amishů, naleznete je na adrese https://www.vaccinationcouncil.org/quick


Další studie o autismu naleznete zde:

 • https://childhealthsafety.wordpress.com/2009/06/03/japvaxautism/
 • https://childhealthsafety.wordpress.com/2010/02/08/britvaxautism/


Osvobozováni od vakcinace v USA

 • Občané USA mají skutečné právo odmítat vakcinaci. Jen je potřeba je využívat
 • Děti nemusí být vakcinovány, aby mohly navštěvovat veřejné školy.
 • Každý stát Unie má své výjimky, které dávají jeho občanům právo odmítat nechtěné vakcinace – viz https://exemptmychild.com/10752
 • Vyhledávejte si svého poskytovatele zdravotní péče, který bude souhlasit s vaší volbou vyhnout se vakcinaci a bude vás respektovat. Může vám k tomu pomoci např. seznam na www.vaccinationcouncil.org/providers.pdf. Mnozí si volí zdraví a bezpečnost tím, že vakcínám řeknou ne!
 • Mezi skupiny lidi, kteří odmítají vakcinaci, patři holističtí léčitelé, chiropraktici, rodiče, kteří provozují domácí školu nebo vyznavači různých náboženství
 • Tisíce svědectví, sepsaných rodiči dětí bez vakcinací, popisujících pevné zdraví těchto dětí bývají dostupné online na mnoha místech po internetu
 • Rozhodnutí o vakcinaci jsou na vás a na vašem partnerovi. Nikdo další o tom nepotřebuje vědět. Není to ani záležitost vaší rodiny, vašich sousedů nebo příbuzných. Abyste dosáhli pevného zdraví, potřebujete převzít iniciativu a naučit se některé nové věci.
 • Bezpečnou volbou je říci vakcínám NE. Máte pravomoc činit rozhodnutí o svém zdraví i o zdraví svých dětí. Nejste však schopni ovlivňovat následky vakcinaci
 • Nepotřebujete pediatra prostě jen k tomu, aby zvážil a změřil vaše dítě a dal mu nějakou injekci. Uvažujte o vyhledání neuropatického lékaře, pediatrického chiropraktika, doktora orientální medicíny nebo homeopatického lékaře. Možná se vám podaří nalézt osteopatického lékaře, který dává přednost léčbě bez vakcín a stane se vaším rodinným lékařem
 • Děti se rodí se silným a přirozeným obranným systémem. Kdyby tomu tak nebylo, všechny by umíraly už krátce po narození. Nesmírná kaskáda komplexních imunitních procesů začíná už s prvním pláčem novorozence. A je potřeba, aby se to objevilo přirozeně, bez přerušování, způsobovaného injekcemi s toxickými substancemi
 • Prostudujte si fakta o nemocech, kterým se má předcházet vakcinaci. Vaše děti buď nikdy nepřijdou do kontaktu s většinou z nich, a pokud přece jen, téměř všechny zdravé a nevakcinované děti se jednoznačně zotaví a získají navíc i dlouhodobou imunitu. Zdraví však nepřichází prostřednictvím injekční jehly.
 • Poznejte, jak důležitá je horečka, jak pečovat o nemocného doma a kdy je nutné volat lékaře. Většina horeček mizí samovolně, při vhodné péči a pomoci – někdy k tomu stačí i pouhých pár hodin (www.drtenpenny.com/fever.aspx)
 • Uvědomte si, že vaše dítě může být vakcinováno a stejně je může potkat tatáž nemoc, před kterou jej chcete ochránit. Vakcíny nemusí poskytnout ochranu, kterou od nich lidé očekávají. Injekční jehla nevede k udržování zdraví
 • Naučte  se, že prvotními klíči ke zdraví jsou dobra strava, čistá voda, přiměřený spánek, pravidelné cvičení a pocity štěstí
 • Studujte jednoduché informace o vitaminech a především kriticky důležitou informaci o vitamínu D3. Naučte se, jak používat základní byliny a homeopatii pro udržování zdraví a pro léčbu drobnějších nemocí
 • Naučte se o vakcínách víc, než zná váš lékař. Je pravděpodobné, že váš klasický lékař nečetl o vakcínách nic víc, než několik publikací, vydávaných výrobci léků nebo příruček vydávaných s podporou státních institucí (v originále odkazováno na CDC – americké centrum pro zvládání nemocí – pozn. překl.)
 • Uvědomujte si, že péče o zdraví je něco, co si platíte sami; péče o nemocného bývá hrazena pojištěním. Vaše pojišťovna bude platit za léky a vakcíny
 • Plánujte si všechno tak, abyste zůstávali zdraví. Váš život je na tom závislý

Webové zdroje s dalšími informacemi nebo pro pomoc:

 • International Medical Council on Vaccination (free webinars) www.vaccinationcouncil.org
 • Example IMCV regional sites www.imcv ‐ wi.org , www.imcv ‐ me.org
 • Dr. Sherri Tenpenny www.drtenpenny.com , Facebook www.facebook.com/vaccineinfo
 • ThinkTwice Global Vaccine Institute www.thinktwice.com
 • Vaccination Liberation www.vaclib.org
 • U.S. doctors who don’t vaccinate www.novaxdoctors.webs.com
 • Holistic Moms www.holisticmoms.org
 • Moms Like Me www.momslikeme.com

 Knížky s dalšími informacemi i pro začátek

 • Saying No To Vaccines – Sherri Tenpenny, DO
 • Make an Informed Vaccine Decision For the Health of Your Child – Mayer Eisenstein, MD, JD, MPH
 • Vaccines: Are They Really Safe and Effective? – Neil Miller
 • Child Health Guide – Randall Neustaedter
 • Childhood Vaccinations: Questions All Parents Should Ask – Tedd Koren, DC
 • How to Raise a Healthy Child in Spite of Your Doctor – Robert Mendelsohn, MD
 • Jabs, Jenner and Juggernauts – Jennifer Craig, PhD, BSN, MA, Dhom
 • Natural Alternatives to Vaccination – Zoltan Rona, MD
 • The Crime of Vaccination – Tenison Deane, MD
 • The Sanctity of Human Blood: Vaccination is Not Immunization – Tim O’Shea, DC
 • Vaccination – Gerhard Buchwald, MD
 • Vaccination: 100 Years of Orthodox Research – Viera Scheibner, PhD

Vyzýváme doktory medicíny, chiropraktiky, zdravotníky z konvenčních léčebných zařízeni a také holistické léčitele, kteří mají zájem participovat na příštích verzích tohoto dokumentu nebo kteří by se rádi připojili k naší skupině, aby nám poslali mail na adresu sayno@vaccinationcouncil.org International Medical Council on Vaccination www.vaccinationcouncil.org www.facebook.com/vaccinationcouncil

1.února 2011


Originál: https://naturalnews.com/Vaccines_Get_the_Full_Story.html

 

k

 

VYSOCE ÚČINNÉ

PŘÍRODNÍ  EXTRAKTY

jediné na trhu s Certifikáty účinných látek

E- SHOP

tato kvalita u konkurence není


 

100% kvalita jen v rostlinných kapslích

 

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY    ZDE   

 

k

CHRONICKÁ BORELIÓZA, CHLAMYDIE...???

 

KLOUBNÍ VÝŽIVA,

 

MUDr. Šafránek Ladislav

 

KTERÁ JAKO JEDINÁ OBNOVUJE CHRUPAVKU

ČLÁNEK

Nejlepší kloubní výživa

 

s KAMZÍKEM A KLOKANEM daleko nedoskáčete

 

 

 

NEJÚČINNĚJŠÍ

PŘÍRODNÍ ANTIBIOTIKA

kvalitní české výrobky

OREGÁNOVÝ OLEJ          ECHINACEA

ideálně trvale v domácí lékárničce

 

Beskydy 300x250

YUCCA PREMIUM

 

ODSTRANĚNÍ USAZENIN Z TĚLA

ČLÁNEK


RECENZE

Obezřetně v případě transplantátu, implantátu, kardiostimulátoru...

 

(z 85+zkušeností)


"Po ročním užívání YUCCY jsem byl přeřazen z CHPN III. třídy (středně těžká plícni nemoc) do II. třídy (lehká plícní nemoc). Přestal jsem brát všechny léky co mně předepsal lékař a spolehl se na YUCCU. Jsem úplně nadšený a doktoři nechápou."

 

 

MLÁDÍ A DLOUHOVĚKOST

to jsou EXTRAKTY

z ČERVENÉ  REISHI zkušenosti 

královny mezi Reishi

 

JEDINEČNÉ  EXTRAKTY

s CERTIFIKÁTY - GARANCE ÚČINNÝCH LÁTEK

 

 

REISHI EXTRAKT          REISHI SPÓR

Nejsilnější extrakt z REISHI na českém trhu!!!100% spórový prášek z Duanwood Red Reishi!!!
Extrakt s vysokým obsahem triterpenoidů. Více než 20 triterpenoidů%!
Nejsilnější Cordyceps na českém trhu!!!Cordyceps Extra Strong

 

JAK JE TO S KVALITOU CORDYCEPSU?

 

ČAGA  EXTRAKT

EXS CERTIFIKÁTEM KVALITY

100% Sibiřská ČagaDuanwood Red Reishi Extrakt 40% polysachardiu, 4% triterpenů

 

Jak funguje Fenuprim - video

ENDOGENNÍ DÝCHÁNÍ

FROLOVŮV DÝCHACÍ TRENAŽÉR

 

Frolovův dýchací trenažér  je určen k provádění dýchacích cvičení za účelem prevence a léčení různých onemocnění. Nácvik tzv. endogenního způsobu dýchání pozitivně ovlivňuje látkovou výměnu, činnost mozku a všech vnitřních orgánů, posiluje aktivitu imunitního systému, zlepšuje psychický a emociální stav. Přispívá k udržení dobrého zdraví a vysoké úrovně duševní aktivity.

Účinek:

 • normalizuje arteriální tlak,
 • zlepšuje krevní oběh,
 • zklidňuje nervovou soustavu,
 • zpomaluje proces stárnutí,
 • zlepšuje ventilaci plic,
 • zpevňuje dýchací svaly - předchází plicním a bronchiálním onemocněním,
 • příznivě ovlivňuje léčbu chronické bronchitidy, bronchiálního astmatu, vegetativní dystonie, hypertonického onemocnění a stenokardie,
 • zvyšuje účinnost léků a zkracuje dobu léčení.

 

 

 

 

SMRT ZAČÍNÁ V TLUSTÉM STŘEVU

 

Vyčištění střeva, syndrom propustného střeva

 

 

 

 

ČISTÉ STŘEVO

je doménou  ENTEROSGELU

český výrobek z Jeseníku pro celou EU

pro domácnost a uzdravení bez CHEMIE!

 

ENTEROSGEL

je inovativní střevní adsorbent (enterosorbent), který působí v trávicím traktu, kde na sebe váže toxiny, škodlivé látky, patogeny a alergeny a odvádí je z těla ven.


Enterosgel je léčivý preparát, detoxikační gel, enterosorbent, který odvádí z organizmu škodlivé látky. Je to něco jako "chytrá" houba s póry, jejichž velikost odpovídá velikosti molekul škodlivých látek. Prospěšné látky preparát nesorbuje. Vhodný i pro děti. Nulové vedlejší účinky!