Známý onkolog zemřel v několika minutách po vakcinaci, což se státní média snaží zoufale utajit

 

Mike Adams, editor Natural News

Dr. Martin Gore, široce uznávaný lékař léčiící rakovinu, který "zachránil tisíce životů", zemřel na "totální selhání orgánů" jen pár minut poté, co 10. ledna 2019 dostal vakcínu. Dr. Gore byl profesorem pro výzkum rakoviny v Institutu výzkumu rakoviny se sídlem v Londýně. On "náhle zemřel včera po rutinním očkování proti žluté zimnici," uvádí The Times (UK).

"Jeho úmrtí upozorňuje na zvýšená rizika spojená s vakcínami pro stále rostoucí počet starších cestujících, kteří navštěvují exotické destinace," vysvětluje článek.

Tato zbytečná smrt také podtrhuje strašlivou cenu za důvěru věřit ve farmalobby, chemoterapii a vakcíny. Během své kariéry Dr. Gore dohlížel na poškozování desítek tisíc dětí, které byly vystaveny toxické chemoterapii a radiační léčbě. Nakonec byl zabit svou vlastní falešnou vírou v bezpečnost očkovacích látek, jinou zbraňovanou formou toxické medicíny.

Žijte s mečem, umřete mečem

Americká média se dosud snaží  zatajit informace o smrtelných nebezpečích očkování. Ve Spojených státech je tristní situace, protože neexistuje jediné informační medium, které by přesně informovalo o náhlé smrti britského onkologa na základě očkování. Pravda je taková, že vakcíny zabíjejí lidi, přesto americké média předstírají, že nikdo nikdy neumírá po vakcinaci, aby záměrně klamali veřejnost, což v historii vedlo k tomu, že již více lidí bylo očkováním zabito.

Dokonce i londýnská nemocnice Royal Marsden Cancer Charity na Facebooku uvedla pouze o smrti vyhlášeného onkologa: "S hlubokým smutkem Royal Marsden oznamuje náhlou smrt profesora Martina Gorea CBE, který dnes ráno zemřel, "Naprosto nezmínila, že zemřel na očkování.

BBC lže o doktorově smrti, protože prohlašuje "příčina smrti není známa" a odstraňuje slovo "očkování" ze své zprávy

BBC se také pokouší skrýt pravdu o této smrtelné příhodě způsobené očkováním tím, že vylučuje slovo "očkování" z titulku zprávy oznamující jeho smrt. Není se co divit, protože BBC je nositelem falešných státních zpráv. States BBC News

BBC dokonce pokračuje v zavádějícím tvrzení: "Příčina jeho smrti není známa." Zajímá nás, co by si Dr. Gore myslel, kdyby věděl, že BBC používá jeho smrt na nepřímou podporu dalších vakcinací, které zabíjejí stále více lidí.

UK Daily Mail zveřejnil příběh s větší přesností a uvedl: "Martin Gore, 67 let, zemřel na totální selhání orgánů krátce po injekci s očkovací látkou, která je doporučena každému, kdo chce navštívit subsaharskou Afriku, Jižní a Střední Ameriku a Karibik ... "Denní zprávy dokonce i nadále citují Studii, která zdokumentovala některé závažné vedlejší účinky vakcíny proti žluté zimnici:

Závažné nežádoucí účinky zaznamenané ve Studii zahrnovaly hospitalizace, život ohrožující onemocnění, trvalou invaliditu a smrt. V rámci předmětné Studie zemřelo 5 lidí po očkování proti žluté zimnici.

Dr. Martin Gore byl součástí hodnotícího týmu, který odhalil a popsal chybné lékařské praktiky, které se odehrávaly v Royal Marsden  

Dr. Gore vedl v roce 2013 vyšetřování, které odhalilo a následně popsalo chybné lékařské postupy praktikované onkologickými lékaři pracujícími v Royal Marsden. "Přednosta onkologie této nemocnice např. přiznal, že v péči o batole, které zemřelo poté, co lékaři nedokázali včas diagnostikovat jeho život ohrožující  problém na mozku, došlo k chybám," přičemž bylo odhaleno více než 12 zásadních chyb zdravotního personálu.

Královský Marsden je tatáž nemocnice, která se snažila zničit kariéru proslulého onkologického chirurga jménem Joseph Meirion Thomas, který kritizoval lékařské podvody ve Velké Británii. K tomu Natural News 29. srpna 2015 napsal:

Nenávistná kampaň byla vedena proti mezinárodně uznávanému onkologickému lékaři jménem Joseph Meirion Thomas. Nejprve se jej jeho nadřízení ve zdravotním systému  pokoušeli umlčet, ale teď se ho rozhodli  propustit.

Odvážný 69letý chirurg byl propuštěn z nemocnice Royal Marsden v Londýně, protože začal hovořit pravdivě o chybách Národní zdravotnické služby (NHS) ve Velké Británii a zároveň zpochybňoval kvalitu péče poskytovanou britskými praktickými lékaři.

Přečtěte si články na VaccineDeaths.com, abyste byli informováni o  vedlejších smrtelných účincích toxických vakcín.

Originál: https://www.naturalnews.com/2019-01-11-vaccine-shot-killed-famed-cancer-doctor-in-mere-minutes-total-organ-failure.html

Zvýšená rizika spojená s vakcínami pro stále rostoucí počet starších cestujících, kteří navštěvují exotické destinace

 
Očkovat? Nebo jen posilovat imunitu, či obojí?

Cordyceps, extra silný

90 kapslí á 500 mg

garance:

40% polysacharidů a 15% Manitolu

Nejsilnější Cordyceps na českém trhu!!!

Cordyceps má mohutné posilovací a regenerační schopnosti

  • od jedné kapsle ráno na lačno pro lepší regeneraci, přes 2-1-0 až 3-2-0 pro velmi mohutný regenerační účinek a až po masivní a přesto bezpečnou megadávku 5-5-0 kapslí denně - například pro boj s nadměrným bujením buněk
  • významně snižuje únavu a aktivuje regenerační rezervy organismu. Se zvyšující se dávkou roste jeho účinek
  • ani v opravdu velkých dávkách nehrozí žádné nebezpečí pro zdraví. Přípravek například nikterak nevadí antidopingovým komisím - přesto, že je užívaný i v průběhu sportovních událostí, např. během olympiád
  • je dobré to vědět, aby řadový uživatel neměl obavu, že jde o nějaké stimulans, která jen dočasně vyždímá organismus i za cenu rizika jeho selhání. Jak se ukázalo, toto u Cordycepsu nehrozí, pracuje pro organismus jiným způsobem, podporujícím rezervní, běžně nevyužívaný regenerační potenciál organismu
  • maximální dávku si kdysi stanovovali sportovci tak, že zvyšovali dávku tak dlouho, dokud byli schopni vnímat zvyšující se výkonnost a následnou kvalitu regenerace po zátěži. Z toho vyšlo výše uvedených 5-5-0
  • proto je Cordyceps naprosto skvělá investice buď samostatně a nebo do naprosto jakékoliv sebeuzdravující kombinace jiných produktů.
  • znovu opakuji neužívat Cordyceps pozdě odpoledne nebo večer – přebytek vitality by mohl bránit ve spánku. Před noční směnou či jinou noční akcí jej naopak doporučuji převelice!

Všechny články o očkování:

Každá nemoc je způsobena narůstající jedovatostí lidského organismu.

Více úžasný:

MUDr. Henry Bieler

Cílem správné medicíny je předcházení nemocí a prodloužení zdravé dlouhověkosti. Ideálem medicíny je odstranit mít potřebu lékaře.

MUDr. William J. Mayo

 

ROZHOVOR S MUDr. SOŇOU PEKOVOU, Ph.D. - 8. červenec 2021

Globalisty cenzurované video nově na svobodném kanálu

 

KLINICKÉ TESTY LÉKŮ - PODVOD

DOKUMENT ČT 2

BYZNYS V BÍLÝCH PLÁŠTÍCH

 

 

TŘI UNIKÁTNÍ EXTRAKTY

Z DUANWOOD RED REISHI

          EXTRAKT                 SPÓR

Nejsilnější extrakt z REISHI na českém trhu!!!100% spórový prášek z Duanwood Red Reishi!!!

 

TRITERPEN MAX

Extrakt s vysokým obsahem triterpenoidů. Více než 20 triterpenoidů%!

ZDE ROSTE NEJÚČINNĚJŠÍ REISHI

DUANWOOD RED REISHI

zdroj výše nejúčinnějších extraktů

Video z návštěvy Čechů u pěstitelů Duanwood Red Reishi v Číně, v horské oblasti Jiangshan

 

FAKTA O REISHI,

MYKOLOGIE, HISTORIE, PĚSTOVÁNÍ, ÚČINNÉ LÁTKY, JAK JE TO S JEJÍ KVALITOU?

 

 

 

 CORDYCEPS, EXTRA SILNÝ

NEJVYŠŠÍ MNOŽSTVÍ ÚČINNÝCH LÁTEK

Nejsilnější Cordyceps na českém trhu!!!

100% Sibiřská Čaga
Betaglucan MaxCellHlíva ústřičná

 

 

MUDr. Ludmila Eleková: Vakcíny brzdí vývoj. Dříve děti mluvily souvisle od 2 let a dnes? Katastrofa! (1:58:35)

DOKUMENT ČT 2

ŠKODLIVOST MOBILNÍCH SÍTÍ

ZAČNĚTE U SEBE

ZÁKLADEM ZDRAVÍ JE PREVENCE S NÁVRATEM K PŘÍRODĚ

Doporučuji:

každé ráno cca 30 minut před snídaní

vypít cca 4 dcl vlažné čisté pramenité vody s citrónem (můžete přidat až půl lžičky jedlé sody) a pro posílení imunity a energie můžete použít dvojitý extrakt (1-2 kapsle) z

  a nejdříve po 15 minutách:

případně nejen pro psychiku:

pro střevo kvalitní probiotika:

  • kysané zelí, které si sami jednoduše vyrobíte POUZE VY! Pozor na "BRUSELSKÉ" kysané zelí! S éčkama

___________________________________________________

Předpokládané trendy v užívání vitamínů a dalších doplňků stravy v roce 2021 ZDE

 

 

KNIHA

NACISTICKÉ KOŘENY "BRUSELSKÉ EU"

 MUDr. Matthias Rath, Paul Anthony Taylor, Aleksandra Niedzwiecki a August Kowalczyk

v češtině je možno knihu přečíst online zde

Co jste už vždycky chtěli vědět o ‘bruselské EU’ - Ale nikdo se neodvážil vám o tom říci!

 

             TEST

BARVOSLEPOSTI

 

JAREK NOHAVICA

ZADEK JAK ŽOK

A přece nakonec - ÚSPĚŠNÁ LÉČBA

 

 

ROK SI NIČÍME IMUNITU,

možná i proto je tolik nemocných, říká česká vědkyně, vedoucí týmu Centra buněčného a tkáňového inženýrství FN u sv. Anny...

doc. RNDr. Irena Koutná, Ph.D.

 

Jak platné v roce 2020 - 2021

 

PROTESTSONG

V DLOUHÉM ZATMĚNÍ

Ilona Czáková, Roman Horký a KAMELOT

(Oficiální videoklip - Premiéra: 1. 12. 2020)

Do této písně jsme vložili naše srdce a nevymyté mozky