Roundup II/III Bayer objevil divizi „black ops“, kterou provozuje Monsanto, uzavře ji a zahájí její interní vyšetřování…

Mike Adams, editor Natural News

         15. května 2019

Společnost Monsanto se již více než deset let angažuje ve vytváření speciálních seznamů (černé listiny), které zahrnují novináře, zákonodárce a regulační orgány. Tyto seznamy zahrnují ty, kteří se postaví proti GMO a chemikáliím, především glyfosátu - Roundupu, který v současnosti v potravinách zaplavuje svět.

Každý vlivná osoba, která se postavila proti cílům Monsanta, byla vystavena jednomu nebo více z následujících ataků:

  • pokus o úplatkářství
  • hrozby smrtí a zastrašování
  • likvidace prostřednictvím dobře financovaných kampaní „negativní P.R.“
  • hanobení prostřednictvím koordinovaných útoků Wikipedie, které řídí  speciální divize společnosti Monsanto
  • zničení kariéry, zaměřeno především na vědce publikující ve vědeckých časopisech a nalézajících se na černé listině
  • sběr citlivých informací, včetně o jejich příbuzných a spolupracovnících    

Jinými slovy, Monsanto provozuje divizi „černých operací“ více než deset let, přičemž vynakládá více než 100 milionů dolarů na úsilí o umlčení, zničení nebo zlikvidování každého, kdo se střetl s dominancí zemědělského obra.

Nyní je kriminální mafiánská činnost, kterou Monsanto více let provádělo, konečně odhalena, protože se vyšetřují trestné činy tohoto zlého zemědělského giganta, který je nyní ve vlastnictví společnosti Bayer, který se podle všeho snaží „čistit dům“ a ukončit trestnou činnost společnosti Monsanto, která se zaměřovala na novináře, zákonodárce a regulační orgány s kampaněmi likvidace, zastrašování a úplatkářství.

Orgány činné v trestním řízení připravují trestní obvinění proti pracovníkům divize Monsanto

Ředitel pro komunikaci společnosti Bayer, Matthias Berninger přiznal, že Monsanto shromažďovalo „neveřejně dostupná data o jednotlivcích“  a jménem společnost Bayer se za tuto činnost omluvil. „Po prvotní kontrole chápeme, že iniciativa Monsanta vyvolala oprávněné obavy a kritiku“, řekl ve veřejném prohlášení 12. května.

„Toto není způsob, jakým společnost Bayer usiluje o dialog se společnostmi a zainteresovanými stranami. Omlouváme se za toto chování.“

Co může Natural News pomoci odhalit, je skutečnost, že Monsanto zřídilo speciální týmy v rámci své divize a najali soukromé vyšetřovatele, aby odhalili citlivá místa vybraných jednotlivců a jejich rodin.

Následně se pak tyto jednotlivce pokoušeli uplácet, zastrašovat, veřejně je pomlouvali, prostřednictvím vysoce koordinovaného postupu - likvidačních kampaní.

Já, Mike Adams jsem přesvědčen, že jsem byl v posledním desetiletí osobně loven „černými ops“, speciálními týmy financovanými společností Monsanto, které měly v úmyslu zničit mou důvěryhodnost a fyzicky ublížit mé osobě za účelem umlčení mé veřejné kritiky společnosti Monsanto a ukončit provoz webových stránek MonsantoMafia.com, GMO.news, Glyphosate.news a desítky dalších, které Monsanto nechtělo, aby jemu nepříjemné informace zveřejňovaly.

Úplné video naleznete také zde:

Brighteon.com/6037094491001

Mike Adams: Jsem ochoten sdělit podrobnosti vyšetřovacímu týmu společnosti Bayer výměnou za veřejnou omluvu a odstranění pomluv

Jsem ochoten zvážit možnost, že společnost Bayer se skutečně snaží napravit „nepořádek Monsanto mafia“, který zdědil. Je možné, že chování Bayeru není zdaleka tak zlé a zkažené jako trestná činnost Monsanta, což je důvod, proč jsem ochoten usednout s interními vyšetřovateli Bayeru a detailně je seznámit s nelegálními operacemi, které byla použity proti mně a ostatním, kteří psali a mluvili proti masivní trestné činnosti prováděné týmy Monsanto „black ops“.To je pro společnost Bayer vzácná příležitost slyšet přímo od obětí „černé ops“, divize společnosti Monsanto, o které společnost Bayer pravděpodobně nevěděla, že nabývá, když koupila společnost Monsanto, protože celá divize fungovala v tajnosti a byla závislá na interním praní špinavých peněz pro své operace.

Advokáti společnosti Bayer mohou kontaktovat Natural News prostřednictvím naší veřejné kontaktní stránky. Naši právní zástupci ovšem také navazují kontakt s právním týmem společnosti Bayer, aby zahájili jednání.

Bayer říká, že bude podporovat trestní obvinění pracovníků společnosti Monsanto

V případě, že si přečtete oznámení společnosti Bayer, které bylo zveřejněno 12. května, zjistíte, že společnost Bayer otevřeně podporuje trestní obvinění řídících pracovníků společnosti Monsanto, kteří provozovali divizi Black ops. „Společnost Bayer bude při vyšetřování plně podporovat státní zastupitelství ve Francii,“ říká prohlášení.

Toto tvrzení také vysvětluje:

Bezprostředně jsme se rozhodli dočasně pozastavit spolupráci se zúčastněnými externími poskytovateli služeb. Odpovědný manažer společnosti Monsanto opustil společnost krátce po akvizici.

„Bayer znamená otevřenost a spravedlivé jednání se všemi zájmovými skupinami. Netolerujeme neetické chování v naší společnosti. “

Pokud by tomu tak bylo, bylo by to ve velkém kontrastu se samotným Monsantem, které fungovalo jako zločinecká mafiánská organizace, doplněná „super muži“ s teroristickými kampaněmi zaměřenými na kritiky biotechnologické společnosti.

Bayer snad věří, že vyčistí noční můru z Monsanta a zahájí novou éru komunikace, kde veřejná debata nahradí zastrašování, vyhrožování a likvidační kampaně, které provozovali bývalí agenti společnosti Monsanto. Já, jako někdo, komu bylo vyhrožováno… společností Monsanto, jsem ochoten vzít na vědomí, že se společnost Bayer snaží pohnout s minulostí. I když možná nikdy nebudu souhlasit s rozšířeným používáním herbicidů a léčiv napříč společností, ale nejsem pro to, abych kritizoval společnosti, pokud nejsou zapojeny do činů extrémního zla.

Například McDonald's prodává všechny druhy potravinářských produktů, které jsou pro společnost nezdravé, ale společnost McDonald's nezřizuje ani nenajímá speciální týmy, které by uplácely nebo likvidovaly kritiky. McDonald's pouze zveřejňuje reklamy a snaží se přimět veřejnost, aby se zaměřila na sociální štěstí místo chemických pesticidů, které se nacházejí v jejich produktech. A z větší části to funguje. Nikdo nechodí do McDonald's, že by očekával organickou stravu. McDonald's je „dobrovolný kompromis“, kdy spotřebitel získává pohodlí nákupu a nízkou cenu výměnou za vzdání se svého vlastního dlouhodobého zdraví.

Monsanto a zločin

Monsanto vytvořilo agenta Orange a k tomu mnoho dalších smrtelných chemikálií, které byly použity proti nevinným civilistům jako válečné zbraně

Monsanto bylo řízeno největšími zločinci v historii světa

Domnívám se, že tito lidé jsou přímo zodpovědní za činy extrémního násilí - online i offline -, které specificky cílily na kritiky Monsanta jako já. Patří za mříže, a vypadá to, že Bayer může být ochoten jim tam pomoci.

Je načase, aby Bayer uzavřel kapitolu o této éře desinformace, ničení a smrti. V opačném případě bude hněv proti Monsantu, který je zasloužený a široce propagovaný napříč aktivistickou komunitou, i nadále mířit na společnost Bayer a snižovat jeho cenu akcií.

Monsanto se dopustilo činů obrovského zla proti nevinným jednotlivcům s čistými úmysly, kteří obhajovali zdravé potraviny a jejich správné označování

Pokud společnost Bayer neotevře dialog s těmito aktivisty a nepomůže vyřešit některé z těchto problémů, společnost Bayer bude i nadále platit cenu za trestné činy, které zdědila prostřednictvím koupě společnosti Monsanto, která se již z finančního hlediska ukázala jako katastrofální.

Věřím, že jediný způsob, jak Bayer dokáže tuto kauzu vyřešit, je mluvit s těmi z nás, kteří zažívali ataky Monsanta.

Bayer se musí veřejně omluvit, přiznat zločiny manažerů společnosti Monsanto "black ops" a zastavit financování zločinných praktik

Je načase, aby Bayer se očistil.

Originál: https://www.naturalnews.com/2019-05-15-bayer-discovers-black-ops-monsanto-internal-investigation-law-enforcement-criminal-charges.html

Příběh české pacientky o léčbě rakoviny, která byla postižena non-Hodgkinovým lymfomem:

Pokračování:

Každá nemoc je způsobena narůstající jedovatostí lidského organismu.

Úžasný: MUDr. Henry Bieler

 

 

NEJPOPULÁRNĚJŠÍ ČLÁNKY

 

       NOVĚ PUBLIKOVANÉ ČLÁNKY

           ČERVEN 2024 - 13 článků

 

Nejlepší DIETY pro celkové zdra ví v roce 2024 - středomořská, DASH a MIND - U.S. News & World Report

  

100% REISHI - houba mládí a zdravé dlou h ověkosti - 3 unikátní, bezkonkurenční extrakty

31 důvodů proč se NENECHÁM OČKOVAT - izraelský rabín Chananya Weisman

Dr. Peter  McCullough: Jak přírodně DETOXIKOVAT tělo PO OČKOVÁNÍ mRNA vakcínou (protokol) - video

  Devastující efekt pro zdraví - glutaman sodný, aspartam a další excitotoxiny

Jak se přírodní cestou uzdravit z chronické Boreliózy, Chlamydiózy, EB virózy... únavového syndromu

CORDYCEPS - silná imunita a nárůst energie

Překyselené tělo: začátek vážné nemoci

ZVRÁCENÍ POSTUPU DIABETU 2. typu začíná u ignorování běžných doporučení, MUDr. Sarah Hallbergová - video

Protokol pro prevenci pro uzdravené klienty - Ing. Zdeněk Rozehnal

BOSWELIA serrata (kadidlo) - jeden z nejsilnějších přírodních léků Matky Země

Tibetská houba, tibetské krystaly a kombucha - darování, prodej

Léčte záněty a ne Cholesterol, MUDr. Marc Sircus

100% ČAGA ze Sibiře, nejvyšší množství účinných látek garantující Certifikát 

Mamografie způsobuje rakovinu prsu, MUDr. Ben Johnson, M.D., N.M.D., D.O.

Účinný lék na rakovinu plic na Kubě, proč ho mít nemůžeme? Leif Davenport

Artróza - kmenové buňky - Podvod!

Lékaři se sami uzdravili z Roztroušené sklerózy, prof. George Jelinek, dr. Terry Wahlsová

Jak se skutečně zdravě stravovat...

Proč průběžně a jak detoxikovat tělo

  PROTINÁDOROVÝ účinek extraktů z REISHI a CORIOLUSU na úrovni klinických studií

Žaloba na farmaceutické korporace, MUDr. Matthias Rath

Koloidní stříbro - účinné přírodní antibiotikum, hustoty koloidního stříbra, doporučené dávkování

 

  Odstranění rtuti, hliníku a dalších toxinů z těla, včetně p revence - MUDr. Dietrich Klinghardt

Zblblo již lidstvo natolik, že se nechá obelhat pohádkami o vražedném oxidu uhličitém?

Jak na Parkinsona? Glutathionem, Hericiem a odstraněním neurotoxinů Chlorellou

    Zkušenosti klientů s Úspěšnou léčbou především boreliózy, chlamydiózy, únavového syndromu...

 

Proč my máme potravinové alergie, přičemž je naši prarodiče neměli?

 

OVĚŘENÉ PŘÍRODNÍ PŘÍPRAVKY

Cílem správné medicíny je předcházení nemocí a prodloužení zdravé dlouhověkosti. Ideálem medicíny je odstranit mít potřebu lékaře.

MUDr. William J. Mayo

 

 

TŘI UNIKÁTNÍ EXTRAKTY

Z DUANWOOD RED REISHI

Za  účinné  se  z  Reishi  považují  pouze  kvalitně  provedené  a  čisté  extrakty,  které  mají  dobrou  biologickou  dostupnost  a  jsou  zbavené  nestravitelného  chitinu;  nelze  tedy  použít  pouhý  prášek  z  usušené  houby.

 

          EXTRAKT                 SPÓR

Nejsilnější extrakt z REISHI na českém trhu!!!100% spórový prášek z Duanwood Red Reishi!!!

 

TRITERPEN MAX

Extrakt s vysokým obsahem triterpenoidů. Více než 20 triterpenoidů%!

ZDE ROSTE NEJÚČINNĚJŠÍ REISHI

DUANWOOD RED REISHI

zdroj výše nejúčinnějších extraktů

Video z návštěvy Čechů u pěstitelů Duanwood Red Reishi v Číně, v horské oblasti Jiangshan

 

FAKTA O REISHI,

MYKOLOGIE, HISTORIE, PĚSTOVÁNÍ, ÚČINNÉ LÁTKY, JAK JE TO S JEJÍ KVALITOU?

 

 

 

 CORDYCEPS, EXTRA SILNÝ

NEJVYŠŠÍ GARANTOVANÉ MNOŽSTVÍ ÚČINNÝCH LÁTEK - CERTIFIKÁT COA

Nejsilnější Cordyceps na českém trhu!!!

CORDYCEPS - video

100% Sibiřská Čaga

ČAGA - video

HERICIUM - video

 

  BETAGLUKAN           HLÍVA

        extrakt               extrakt

Betaglucan MaxCellHlíva ústřičná

BETAGLUKAN - video

 

    KURKUMIN            AŠVAGANDA

        extrakt                    extrakt

Betaglucan MaxCellNejsilnější Ašvaganda na Českém trhu

ASHWAGANDHA - video

 

RDESNO             ANNONA

extrakt                  extrakt

Vysoce účinný extrakt z listů

 

ČAGA - video

Z ověřených dat vyplývá, že člověk, který covid prodělal, je třináckrát lépe chráněn, než člověk, který má dvě dávky vakcíny.

prof. Jiří Beran, 13.11.2021

prof. Jiří Beran, 15.11.2021

 

TEČKOVANÝ PŘÍBĚH

"NEVĚŘÍM UŽ BÍLÝM PLÁŠŤŮM, ALE LIDEM"

medicinský inženýr

JURAJ Orság


 

TEČKOVANÉ PŘÍBĚHY

dokument z 31. srpna 2022

Nadační fond Svědomí Národa

 

KUBEK 2009

 

DOKUMENT ČT 2

BYZNYS V BÍLÝCH PLÁŠTÍCH

DOKUMENT ČT 2

ŠKODLIVOST MOBILNÍCH SÍTÍ

             TEST

BARVOSLEPOSTI

 

 

ROK SI NIČÍME IMUNITU,

možná i proto je tolik nemocných, říká česká vědkyně, vedoucí týmu Centra buněčného a tkáňového inženýrství FN u sv. Anny...

doc. RNDr. Irena Koutná, Ph.D.

Aktualizovaný jmenný seznam s portovců zemřelých od 1.1.2021 do 31.12.2023 v souvislosti s "vakcinací" na covid

Ú MRTÍ - 1480

SRDEČNÍ ZÁSTAVY - 2107

   PATOLOG dr. Ryan Cole oprávněně VAROVAL

 

RENOMOVANÝ PATOLOG   dr. RYAN COLE - přednáška

ALARMUJÍCÍ EFEKT  covid (spike) injekcí (mRNA) na mozek, srdce, ledviny a ostatní orgány

  • Spousta lidí postrádá enzym, který rozkládá RNA
  • Naprosto porušujeme Norimberský kodex z roku 1947...

český dabing - 17:08

Lékařský summit, San Antonio, Texas, USA - 27.7.2021

 

AMERICA´S FRONTLINE DOCTORS

POSTAVIT SE NA ODPOR

 

FRONTLINE NEWS

 

 

ZAČNĚTE U SEBE

ZÁKLADEM ZDRAVÍ JE PREVENCE S NÁVRATEM K PŘÍRODĚ

Doporučuji:

každé ráno cca 30 minut před snídaní

vypít cca 4 dcl vlažné čisté pramenité vody s citrónem (můžete přidat až půl lžičky jedlé sody) a pro posílení imunity a energie můžete použít dvojitý extrakt (1-2 kapsle) z

  a nejdříve po 15 minutách:

případně nejen pro psychiku:

pro střevo kvalitní probiotika:

  • kysané zelí, které si sami jednoduše vyrobíte POUZE VY! Pozor na "BRUSELSKÉ" kysané zelí! S éčkama
 

 

VÁLEK U MORAVCE V OVM

10. dubna 2022

NEHORÁZNĚ LŽE

 

 

Fakta nepřestávají existovat tím, že se o nich nesmí hovořit. Pravda je dcerou času

 

SVĚT SE ZBLÁZNIL

Toto je novodobá reklama na co?

MUDr. Anastasia Maria Loupis: Tento model je v ohrožení života