CNN přiznává, že: Chemické látky v opalovacích přípravcích jsou absorbovány do vašeho krevního oběhu, kde mohou podporovat rakovinu, což tvrdil celou dobu Natural News

 

Ethan Huff

Centrum pro výzkum a hodnocení léčiv (CDER), pobočka amerického Úřadu pro potraviny a léčiva (FDA), zveřejnilo výsledky pilotní studie zaměřené na bezpečnost mnoha běžných přípravků na ochranu proti slunečnímu záření - a to, co bylo zjištěno je to, že se chemikálie proti slunečnímu záření absorbují do krevního oběhu kůží během několika hodin.

Jak uvádí CNN a další média, výsledky studie, které byly publikovány v časopise Journal of American Medical Association (JAMA), ukazují, že spíše než se vypařují nebo omývají, chemikálie opalovacích krémů přetrvávají a hromadí se v tělech lidí skrze kůži, která je největším orgánem těla.

CDER zkoumal čtyři klasické chemikálie používané v běžných opalovacích přípravcích: avobenzon, oxybenzon, ecamsule a oktocrylen. Agentura zjistila, že koncentrace tří z nich stále stoupají uvnitř těla s každou opakující se aplikací a tyto chemické látky jsou v těle po dobu nejméně 24 hodin po ukončení používání opalovacího prostředku.

Podle FDA musí tyto čtyři chemikálie, stejně jako osm dalších, které jsou také běžně používány v mnoha přípravcích na ochranu před slunečním zářením, lépe prozkoumat. Až potom budou moci výrobci získat žádané označení FDA pro své produkty - „obecně pokládané za bezpečné a účinné“.

„Není novinkou, že by se látky, které na kůži nanesete, vstřebaly do těla,“ říká Scott Faber, senior viceprezident pro vládní záležitosti v rámci pracovní skupiny pro ochranu životního prostředí (EWG).

"Tato studie je forma, kterou FDA doporučuje výrobcům opalovacích krémů, že by měli provést vlastní kontroly, aby zjistili, zda chemická absorpce z jejich přípravků představuje zdravotní rizika."

Natural News varuje před nebezpečnými chemikáliemi na ochranu před slunečním zářením více než deset let

FDA napravuje to, co přehlížela, ale je důležité si uvědomit, že Natural News již varuje veřejnost před nebezpečím a neúčinností konvenčních opalovacích přípravků po více než desetiletí.

Již v roce 2007 jsme zveřejnili článek, který detailně rozebral, proč celý koncept opalovacího krému, který údajně chrání pokožku před rakovinou, je mýtem - a skutečnost, že mnoho opalovacích přípravků ve skutečnosti způsobuje rakovinu.

Tento článek také vysvětluje, jak chemikálie na ochranu proti slunečnímu záření jsou absorbovány přímo pokožkou a okamžitě vstupují do krevního oběhu, čímž nasytí těla lidí všemi druhy syntetických sloučenin, které se mohou nebo nemusí účinně vylučovat játry a jinými detoxikačními orgány.

Podobně jako reklama na cigarety v minulosti, ve které lékaři doporučovali kouření, je dnes hysterie kolem používání opalovacího krému založena na strachu a pseudovědách. Je skutečností, že naše tělo potřebuje sluneční světlo, aby vytvořilo imunitu podporující vitamin D - prohormonovou živinu, která může být účinně blokována opalovacím krémem.

„Není třeba používat vždy opalovací krém, ale rakovinový průmysl a výrobci opalovacích krémů vytvořili fiktivní potřebu prostřednictvím kampaně strachu a dezinformací, která prakticky celou populaci hypnotizovala, aby věřila v jednu z nejvíce směšných myšlenek ve vesmíru: že sluneční světlo je špatné pro lidské zdraví, “vysvětluje článek z roku 2007.

„Neskrývejte se před sluncem, používejte ho jako zdroj pro generování klíčového vitamínu, který podporuje lidské zdraví mnoha různými způsoby. Myšlenka, že „Slunce je pro tebe špatné“, je obdobně totéž jako, že „voda je pro tebe špatná“ nebo „Země je plochá,“ uvádí.

Chcete-li se dozvědět více o životně důležitém vitaminu D pro optimální zdraví, můžete se podívat na VitaminD.news. nebo:

Zdroje tohoto článku zahrnují:

  • CNN.com
  • NaturalNews.com
  • EWG.org

Originál: https://www.naturalnews.com/2019-05-09-cnn-admits-sunscreen-chemicals-are-absorbed-into-your-bloodstream.html

 

 

Každá nemoc je způsobena narůstající jedovatostí lidského organismu.

Více úžasný:

MUDr. Henry Bieler

 

 

PROTESTSONG

V DLOUHÉM ZATMĚNÍ

Ilona Czáková, Roman Horký a KAMELOT

(oficiální videoklip)

Do této písně jsme vložili naše srdce a nevymyté mozky

Cílem správné medicíny je předcházení nemocí a prodloužení zdravé dlouhověkosti. Ideálem medicíny je odstranit mít potřebu lékaře.

MUDr. William J. Mayo

 

KLINICKÉ TESTY LÉKŮ - PODVOD

DOKUMENT ČT 2

BYZNYS V BÍLÝCH PLÁŠTÍCH

 

 

TŘI UNIKÁTNÍ EXTRAKTY

Z DUANWOOD RED REISHI

          EXTRAKT                 SPÓR

Nejsilnější extrakt z REISHI na českém trhu!!!100% spórový prášek z Duanwood Red Reishi!!!

 

TRITERPEN MAX

Extrakt s vysokým obsahem triterpenoidů. Více než 20 triterpenoidů%!

ZDE ROSTE NEJÚČINNĚJŠÍ REISHI

DUANWOOD RED REISHI

zdroj výše nejúčinnějších extraktů

Video z návštěvy Čechů u pěstitelů Duanwood Red Reishi v Číně, v horské oblasti Jiangshan

 

FAKTA O REISHI,

MYKOLOGIE, HISTORIE, PĚSTOVÁNÍ, ÚČINNÉ LÁTKY, JAK JE TO S JEJÍ KVALITOU?

 

 

 

 CORDYCEPS, EXTRA SILNÝ

NEJVYŠŠÍ MNOŽSTVÍ ÚČINNÝCH LÁTEK

Nejsilnější Cordyceps na českém trhu!!!

100% Sibiřská Čaga
Betaglucan MaxCellHlíva ústřičná

DOKUMENT ČT 2

ŠKODLIVOST MOBILNÍCH SÍTÍ

 

 

JAREK NOHAVICA

ZADEK JAK ŽOK

A přece nakonec - ÚSPĚŠNÁ LÉČBA

 

Jak platné v roce 2020