Zubař, který úspěšně léčil rakovinu

Ing.Zdeněk Rozehnal

Během šedesátých let v minulém století  v jednom malém městě v USA ve státě Texas jeden zubař objevil způsob, jak vyléčit jeho terminální rakovinu slinivky (pankreasu), což je jeden z nejnebezpečnějších druhů rakoviny. Z hlediska rakoviny vytváří práve slinivka 2 enzymy (celkem vytváří přes 30 enzymů), které odstraňují obal rakovinných buněk (proteinový povlak), který slouží jako ochrana, aby je imunitní systém "neviděl".

Tyto 2 enzymy jsou zároveň nutné pro strávení živočišných bílkovin. Proto je velice vhodné, co nejvíce omezit příjem živočišných bílkovin v případě špatně fungující slinivky. Tyto enzymy se ale nevyčerpávají na strávení rostlinných bílkovin.

Na základě ohromujícího úspěchu tento dentista pokračoval v úspěšném léčení všech druhů rakovin u pacientů, kteří jej o léčbu požádali a to až do doby, kdy mu lékařská mafie tuto úspěšnou léčbu znemožnila. Jeho jméno bylo William Donald Kelley, DDS, MS.

Obdobné zkušenosti s lékařskou mafií měli i další lékaři, úspěšně lečící rakovinu: dr. Johanna Budwig, Max Gerson

Jeho postup zahrnoval dietu, vysoké dávkování pankreatických enzymů a detoxikaci jater s  kávovými klystýry.  Dr. Kelley zemřel na srdeční záchvat 30. ledna 2005 v Arkansas City ve věku 79 let. Jeho kniha Curing the Incurable (Léčba nevylečitelného) popisuje léčbu, kterou úspěšně praktikoval.

Dr.William Donald Kelley, vitěz nad rakovinou

Když lékaři řekli Kelleyovi, že brzy zemře z důvodu  rychle se rozšiřujícího zhoubného nádoru slinivky, jeho manželka ho opustila se čtyřmi malými dětmi a  nechala jej bez peněz.  V této siuaci přijela Kellyova matka z Kansasu, aby mu co nejvíce pomohla.

Vyhodila veškeré maso (právě potřebné enzymy jsou také nutné pro trávení živočišných bílkovin), všechno další nezdravé jídlo, i sušenky a bonbóny, na kterých byl  dr.Kelley závislý. Pak mu nakoupila  čerstvé obiloviny, další zemědělské plodiny a ovoce, většinou syrové. Za tři měsíce byl Kelley v lepší kondici a začal znovu pracovat.

To mu dodalo přesvědčení, že existuje vazba mezi stravou a rakovinou. Proto zaměřil pozornost na úspěšného léčitele rakoviny Maxe Gersona a přečetl si několik jeho knih o léčivé stravě. Na základě toho trvale změnil stravu, včetně stravovacích návyků.

Gersonova terapie

Max Gerson svou metodu léčby nalezl náhodou, když experimentoval s dietami na léčbu migrén. Výsledkem pak byly metody na léčbu TBC i rakoviny. Došel nakonec ke zjištění, že výživa a detoxikace mohou být léčbou na všechny nemoci.

Teď byl zdravější, ale rakovina z jeho těla zatím nezmizela. Takže pátral dále. Kelley našel knihu Johna Bearda, skotského embryologa z počátku 20. století, který našel souvislost mezi slinivkovými enzymy a rakovinnými buňkami.

Beard si všiml, že když lidský plod začne produkovat slinivkové enzymy, placenta zastaví buněčný růst a přemýšlel jestli  by tentýž účinek těchto enzymů také nezastavil růst rakovinných buněk. Začal výzkum tím, že apikoval slinivkové enzymy zvířatům i lidem s rakovinou a tím je začal úspěšně léčit. Nicméně z jeho úspěšného výzkumu v té době nic nevzešlo.

Doktora tato zkušenost velice zaujala a rozhodl se tuto metodu aplikovat na sobě.. Šel do místní lékárny a koupil si velké množství slinivkových enzymových doplňků a začal užívat jejich extrémně vysoké dávky. Následně zaznamenal v krátkém časovém období znatelný úbytek rakovinných buněk, ale pak se zdravotní stav prudce zhoršil. Proto přerušil aplikaci slinivkových enzymů a to až do zlepšení zdravotního stavu a znovu pokračoval v léčbě. Po opětovném dávkování došlo opět k dalšímu úbytku rakovinových buněk, ale zdravotní stav se znovu zhoršil.

Uvědomil si, že trpí Herxheimerovou reakcí, neboli projevem těla na prudký úbytek rakovinných buněk. Problém spočíval v tom, že ničené rakovinné buňky uvolňovaly do těla toxiny a imunitní systém byl přetěžován a proto docházelo ke zhoršení zdravotního stavu.

Z tohoto důvodu dr.Kelley zařadil kávové klystýry jako podporu jater při vylučování škodlivin z těla.

...

Jeho léčba byla publikována a nemocní lidé se začali nechat tímto lékařem léčit. Úspěšnost v léčbě rakoviny přesahovala u všech jejích typů přes 50%.

Ale Kelley nebyl  s tímto výsledkem nebyl spokojen. Při této léčbě jako první přišel na to, že mnoho léčených má také nedostatek enzymových aktivátorů produkovaných v tenkém i slepém střevě. Takže začleňoval tyto aktivátory do některých jeho enzymových protokolů.

V dalším zjistil, že jedna dieta není stejně účinná na všechny pacienty. Proto tyto rozčlenil podle matabolického typu. Tímto vytvořil metabolickou typizaci a byl schopen stanovit optimální dietu, která vyhovovala pro úspěšné dávkování těžkých metabolických proteolytických enzymů. Jeho míra v úspěšnosti léčení se tímto zvýšila na 93%!

Nové poznatky, nový přístup = zelenino-tuková dieta

Rakovina, včetně metastáz se dá zničit selektivním vyhladověním - článek

Útok lékařské mafie

Kelleyova zubní licence byla pozastavena po dobu pěti let, když lékařská asociace zjistila, že zubař léčí úspěšně rakovinu. V roce 1969 by dokonce krátce uvězněn a proto byl donucen přemístit svoji praxi do Mexika.

Poté, co jeho nejznámější pacient, herec Steve McQueen zemřel, masmédia se na Dr. Kelleyho vrhla. Ten sice vysvětloval, že se Steveův obtížný karcinom plic mezoteliom podařilo vyléčit a herec zemřel až následně na samostatnou kosmetickou chirurgii, ale nepochodil. Lékařská mafie měla mnoho kontaktů v masmédiích a ta nezapomíná, bohužel ke škodě pacientů.

Kelley, zahořklý a zlomený, který po 20 letech praxe vyléčíl tisíce lidí s rakovinou, ukončil tuto léčbu. Ironií je, že doktor Nicholas Gonzalez, jeden z aktérů zastavení jeho úspěšné metody začal Kelleyho léčbu vychvalovat a praktikovat.

V soukromé praxi v New Yorku od roku 1987 dr. Gonzalez léčil pacienty s diagnostikovanou rakovinou a dalšími závažnými degenerativními nemocemi. Jeho protokol Gonzalez je založen na přesvědčení, že pankreatické enzymy jsou hlavní obranou těla proti rakovině a mohou být použity jako léčba.

Výzkum výživy Dr. Gonzaleze dokonce získal značnou finanční podporu od společností Proctor a Gamble a Nestlé. Výsledky pilotní studie publikované v roce 1999 popisují nejpozitívnější údaje v lékařské literatuře o rakovině slinivky. Dr. Gonzalez zemřel 21. července 2015.

Doktor Kelley a dnes současní "metodou Kelley" školení lékaři rádi říkají:

"Pokud máte vůli žít, víru přežít a inteligenci se schopností samostatně myslet, máte dobrou šanci na přežití s ​​programem Kelley. Léčení není pro slabé povahy nebo osoby s nedostatkem víry."

Metabolický protokol Kelley

  • Dr. William Donald Kelley se domníval, že tento protokol na léčbu rakoviny umožňuje 93% vyléčení u nově diagnostikovaných pacientů s rakovinou, dokonce včetně rakoviny slinivky a rakoviny jater. Proč je to tak úspěšné? Enzymy Kelley odstraňují jedinečný proteinový povlak z rakovinných buněk, takže imunitní systém může rakovinné buňky identifikovat a po té je zabít.
  • Doktor Kelley a jeho kolegové léčili více než 33 000 pacientů, u kterých měli 93% úspěšnost, a to byli ti, kteří přišli včas a nikoli po chemoterapii, radioterapii nebo chirurgickém zákroku. Pro ty, kteří přišli po chemoterapii... a měli předpokládanou délku dožití asi tři měsíce, řekl, že dobře navržený výživový program by přinesl "trochu lepší než 50-50 šanci na vyléčení." Pro ty, kteří měli velmi pokročilé onemocnění, předpokládal úspěšnost mezi 25 a 35 procenty.
  • Dr. Kelley hovořil o slinivce jako o hlavním orgánu v obraně rakoviny. Proč to řekl? Slinivka funguje společně s játry k regulaci inzulínu (hormonu) a produkuje mnoho enzymů (více než 30) a některé z nich rozpouštějí bílkoviny, jako jsou ty na povrchu rakovinných buněk. Dr. Kelley získal tuto informaci od slavného embryologa Johna Bearda, který působil na univerzitě v Edinburghu na přelomu 20. století. Tento jako první již v roce 1906 zjistil, že pankreatické proteolytické enzymy, kromě dobře známých funkcí trávení, představují hlavní obranu těla před rakovinou.
  • Dr. Kelley věřil, že porazí rakovinu, protože vytváří metodu obrany, která působí jako lidské tělo a tělo užívá proteolytické látky - enzymy slinivky v přirozeném boji proti rakovině. Nikoliv tělu nepřirozené. Doktor Kelley vždycky říkal, že se musí vrátit tělo zpět do homeostázy; což neznamená, že do těla jsou vloženy velké dávky "podivných" látek (např.chemoterapeutika).
  • Vysoká dávka vitaminu C může narušit funkci enzymů. To je důvod, proč dr. Kelley nepoužíval vysokou dávku vitamínu C. Věřil, že tělo potřebuje funkci rostlinných enzymů, a proto doporučoval nasazování vysokých dávek specifických rostlinných kombinací a pracoval na obnovení funkce žláz v těle.  Aplikoval žlázové doplňky, dokud tělo nemohlo poskytnout svou vlastní žlázovou podporu.
  • Dr. Kelley viděl úzkou souvislost mezi cukrovkou a rakovinou a léčil obě nemoci podobně. Každý, kdo přišel za doktorem Kelley s rakovinou, měl často cukrovku a obě nemoci byly vyléčeny jeho programem. Doktor Kelley věřil, že se musí tělo při léčbě detoxizovat velmi účinně.
  • Takže součástí jeho programu je účinný program detoxikace, prováděný postupně, velmi pečlivě.
  • Kelley protokol nejen používá enzymy, ale je komplexním programem, který vyhodnocuje všechny aspekty pacienta s metastatickým onemocněním, jako je rakovina.

Zdroj: Natural News, Cancertutor.com/metabolic/

Tři naturopatičtí lékaři, kteří uměli vyléčit rakovinu

Kali Sinclair

V prvé řadě neubližovat...

Tento nejzákladnější slib lékaře se velmi často vytrácí a překrucuje při snaze léčit rakovinu. Lékaři bývají ve svém přístupu při léčbě tohoto smrtelného nemocnění limitování důsledky toho, co je nazýváno medicínský konsenzus. Tři základní léčebné nástroje, které mají k dispozici, jsou operace, chemoterapie a ozařování. Obvykle přitom volí všechny tři.

G. Edward Griffin - představitel lékařské asociace v USA shrnuje dnešní situaci takto: „... dnes máme více pacientů, kteří přežijí rakovinu než těch, kteří na ni umírají.“

Rakovina dnes v naší zemi představuje ohromný byznys. Američané, kteří odmítají konvenční medicínský model její léčby, se obávají, že alternativní způsoby léčby jsou stavěny mimo zákon především kvůli rozsáhlé konspiraci, usilující o zachování status quo. Do té jsou zapojeni lékaři, vědci, poskytovatelé zdravotní péče a především pak farmaceutické společnosti.


Zatímco nemůže být žádných pochyb o morálním úpadku a naprosté korupci farmaceutických společností, bývá naopak těžké uvěřit tomu, že by převážná většina lidí ve zdravotnictví na tom byla podobně. Někteří z nich určitě, ale že by většina? Lékaři mívají z principu spoutané ruce. Mohou buď dodržovat medicínský konsenzus nebo přijít o svou licenci. A co ti ostatní? Většina z nich prostě věří tomu, co se jim říká - vědecké studie ukázaly... bla, bla, bla. A obdobně jako mnoho jiných lidí, i lékaři mívají tendence věnovat více pozornosti těm studiím, které potvrzují jejich očekávání, než těm, které je vyvrací.

I když lékaři si mnohem častěji než ostatní lidé uvědomují, že kterákoliv vědecká studie může být následně klidně vyvrácena, přesto tento fakt až příliš často ignorují. Co je dnes prohlašováno za pravdu, často nebude už zítra stále ještě pravdou. A tak bývají vždy připraveni citovat výsledky těch studií, které potvrzují jejich přesvědčení a naopak bývají naprosto slepí a hluší k neoficiálním důkazům. Jsou věci, které odmítají brát na vědomí.

Alternativní léčebné postupy mohou vést k vyléčení jednoho pacienta za druhým, ale lékaři klasické medicíny tuto možnost prostě nedokáží akceptovat

Namísto toho budou přesvědčení, že se stala chyba v diagnóze (třebaže i vyšetření magnetickou rezonancí prokázalo zhoubný nádor) anebo když už ničím nedokáží vysvětlit pacientovo uzdravení, označí to za zázrak - za spontánní remisi. Úspěšnému vyléčení budou přičítat cokoliv, ale nikdy ne alternativní medicínu.

Léčebná metoda J.Budwigové

Léčba rakoviny alternativní medicínou bývá mnohem účinnější, když pacient dosud nepodstoupil chemoterapii nebo ozařování. Jeho tělo tak ještě není poničeno radiací nebo zmrzačeno chemikáliemi, jež zdecimovaly jeho imunitní systém. Přesto však většina pacientů bylo lékaři posíláno k Johanně Budwigové až poté, co u nich ostatní způsoby léčby selhaly. Její pacienti zpravidla už umírali - nacházeli se v terminálním stavu rakoviny. I navzdory tomu ale její přírodní léčba vykazovala až 95% úspěšnost, což dalece překonávalo jakoukoliv konvenční metodu léčby. Její metoda byla založena na doplňování mastných kyselin omega 3 a na aplikování léčebné diety.

Více:

Gersonova terapie

Max Gerson svou metodu léčby nalezl náhodou, když experimentoval s dietami na léčbu migrén. Výsledkem pak byly metody na léčbu TBC i rakoviny. Došel nakonec ke zjištění, že výživa a detoxikace mohou být léčbou na všechny nemoci. Jeho slova, se kterými přišel už před více než 60 lety, jsou varováním, jemuž dodnes nedokážeme věnovat pozornost.

„Není možné zbavit naše tělo jedů, když mu nepřestáváme dodávat ve své stravě další a další. To bývá i jeden z hlavních důvodů, proč je rakovina stále na vzestupu. Ušetřit čas trávený v kuchyni je prima, avšak následky bývají hrozivé. Před padesáti lety bývala rakovina onemocněním vysokého věku. Staří lidé mívali často opotřebovaná játra a proto k nim přicházely nemoci. Rakovina se u nich objevovala až po 60. roce a bylo to celkem řídké onemocnění. Dnes už to víme všichni - a přesto už téměř každý třetí na ni dnes umírá. dotýká se to již druhé generace a situace je stále horší.“

Více:

Vitamín B17 - Nitrilosid (Laetril)

Biochemik Ernst T. Krebs Jr. také pokládá stravování za rozhodující faktor vzniku rakoviny, ale navíc zdůrazňuje, že v naší stravě nám schází především vitamín B17. Prohlašuje, že národy Hunzů, eskymáků nebo indiánů Hopi, které mívají svou stravu bohatou na tuto složku, nikdy rakovinou neonemocní. Také se potvrzuje opak - příslušníci těchto etnik, kteří je opustí a začnou jíst běžnou západní stravu, onemocní rakovinou stejně, jako my ostatní.

Více:

Závěr

Dokázali byste si představit budoucnost, ve které by byla praktikována jen holistická léčba? Pacient by v takovém případě byl léčen současně všemi výše uvedenými metodami. Základem léčby by přitom samozřejmě byla skutečně zdravá strava. Tělu by bylo umožněno, aby se vyléčilo samo - k tomu by mu napomáhaly mastné kyseliny omega 3, vitamín B17, enzymy a hojnost nutrientů, jež by zároveň napomáhaly i jeho detoxikaci, aby se mohlo zbavit všech škodlivých chemikálií, těžkých kovů a patogenů. Celý tento léčebný proces by směřoval k vyléčení a nikoliv k ničení tělesných tkání a k usmrcování pacientů.

Možná bychom si ještě uměli představit budoucnost, ve které by naše potraviny nebyly otráveny pesticidy, herbicidy, ropnými produkty, umělými barvivy, příchutěmi, konzervanty, glutamátem sodným, geneticky modifikovanými plodinami, kukuřičným sirupem, rafinovaným cukrem nebo jeho náhražkami, či trans-nasycenými tuky. A jak říkal Max Gerson, v takových podmínkách bychom rakovině snadno odolávali.

Proto bychom měli co nejlépe zužitkovat vše, co dnes máme k dispozici. Organické potraviny jsou pro to velmi podstatné. Abychom zůstávali zdraví nebo se uzdravili, měla by naše strava obsahovat 80% čerstvých, syrových organicky vypěstovaných složek - a z toho zeleniny by v ní mělo být více než ovoce. Musíme se vyhnout zpracovaným potravinám a jejich přísadám. A k tomu bychom mělo alespoň 2x ročně absolvovat detoxikační kůry.

O potravinách, vitamínech a bylinách, které ničí rakovinu se dočtete na https://www.organiclifestylemagazine.com/foods-vitamins-and-herbs-that-kill-cancer/

Přírodní léčebné metody proti rakovině naleznete na https://www.organiclifestylemagazine.com/issue/13-cure-cancer-naturally/
 

Originál: https://www.naturalnews.com/048617_cancer_natural_healing_holistic_doctors.html

NEJÚČINĚJŠÍ EXTRAKTY Z HUB

PRO VÁŠ SILNÝ IMUNITNÍ SYSTÉM

Extrakty z léčivých hub získané dvojitou extrakcí s Certifikáty účinných látek COA a další přírodní extrakty

Ganoderma - 100% extrakt, garance: 40% polysacharidů a 4% triterpenoidů

Ganoderma - 100% extrakt, garance: 40% polysacharidů a 4% triterpenoidů
Houba Ganoderma volně roste jen na odumřelých stromech s tvrdým dřevem. Aby se našlo několik hub bylo třeba zkontrolovat až 100 000 starých stromů. Proto byla Ganoderma lucidum ve starověké Číně vyhrazena pouze císaři. Účinky Ganodermy ji staví výše než ženšen. Nejvíce ceněná a nejvíce účinných...

Reishi - spór, 100% prášek, garance: dezintegrace 98,7%

Reishi - spór, 100% prášek, garance: dezintegrace 98,7%
Pomocí houby Lesklokorka lesklá si lze zvýšit vitalitu, zodolnit náš imunitní systém, zvýšit naši výkonnost a do krve přivést více kyslíku – a to všechno bez vedlejších účinků. Na druhé straně chemické léky nemohou být používány k posilování ochrany a odolnosti organismu. Jejich úloha je jiná. Za...

Reishi - Triterpen Max - 100% extrakt, přírodní náhrada za nebezpečné kortikoidy a velice silná protinádorová aktivita, garance: 20% triterpenoidů

Reishi - Triterpen Max - 100% extrakt, přírodní náhrada za nebezpečné kortikoidy a velice silná protinádorová aktivita, garance: 20% triterpenoidů
Ing.Zdeněk Rozehnal Kortikoidy (co by chemické léky) jsou synteticky vyráběné steroidní hormony (extrémně účinné, ale velmi zrádné) podobné hormonu kortizolu, který je tvořen v kůře našich nadledvinek. V organizmu funguje kortizol a jeho deriváty jako stresové hormony, které nám umožňují...

Cordyceps - Housenice - Housenice čínská - 100% extrakt, garance: 40% plysacharidů a 15% Manitolu

Cordyceps - Housenice - Housenice čínská - 100% extrakt, garance: 40% plysacharidů a 15% Manitolu
Ing.Zdeněk Rozehnal  Cordyceps sinensis je velice specifická cizopasná houba, která roste od nepaměti pouze v horských oblastech Číny a Tibetu. Pro své léčivé účinky je v čínské medicíně cordyceps používán více jak 1200 let. V Číně je cordyceps tradiční lék a je hodnocen z hlediska léčivých...

Hericium erinaceus |100% extrakt

Hericium erinaceus |100% extrakt
Hericium erinaceus - Korálovec ježatý je poměrně vzácná houba, která svým tvarem připomíná mořský korál. Roste paraziticky především na tvrdém dřevě dubů a buků, přičemž roste zejména v jihovýchodní Asii. Na našem území ji výjimečně můžeme najít v Beskydech a Žďárských vrších. O tuto medicinální...

Sibiřská chaga - 100% extrakt

Sibiřská chaga - 100% extrakt
Ing.Zdeněk Rozehnal Rezavec šikmý (Innonotus obliguus). Chaga se živí šťávami stromů, především z břízy, jilmu, jeřabiny, jasanu, ale nejvyšší léčivé účinky má chaga rostoucí na břízách. Ideální sběr je na podzim a na jaře, kdy má největší koncentraci účinných látek. Tato houba mají svůj původ na...

Houževnatec jedlý - Shiitake - 100% extrakt

Houževnatec jedlý - Shiitake - 100% extrakt
Ing.Zdeněk Rozehnal Houževnatec (lat. Lentinus edodes), Shiitake je z lékařského pohledu dnes již uznávaný přírodní prostředek pro léčení řady civilizačních chorob jako Rei shi, Cordyceps, Hericium a Sibiřská Čaga. Shiitake má zvláště protinádorové a radioprotektivní účinky. Hlavní aktivní...

Outkovka pestrá - Coriolus - 100% extrakt, s borci PSK a PSP

Outkovka pestrá - Coriolus - 100% extrakt, s borci PSK a PSP
Ing.Zdeněk Rozehnal Coriolus nebo-li čínsky YunzhiYunzhi je druhem dřevokazné houby, která je již celá staletí využívá v tradiční čínské medicíně. V angličtině nazývá turkey tail což znamená – krocaní ocas, který připomíná mnohobarevný vějíř plodniček houby. V Číně se jí přezdívá se ji „tráva Říše...

Hlíva ústřičná - 100% extrakt

Hlíva ústřičná - 100% extrakt
Ing.Zdeněk Rozehnal V posledních desetiletích se základní výzkum věnuje daleko podrobněji než kdykoli jindy komlexnějšímu složení a biologickým účinkům hlívy ústřičné a jejím jednotlivým složkám. Na základě výsledků výzkumů a exaktních ověření se dospělo k jednoznačnému závěru. Hlíva ústřičná je z...

Ašvaganda - 100% extrakt - přírodní antidepresivum s garancí: 5% withanolidů

Ašvaganda - 100% extrakt - přírodní antidepresivum s garancí: 5% withanolidů
Ašvaganda - nejen přírodní antidepresivum Ing. Zdeněk Rozehnal (Ashwagandhá – witánie snodárná – witánie uspávající – Withania somnifera) je polokeř, který dorůstá do výšky 1 - 1,5 metru. Původem je ze severozápadní Indie. Roste také v severní Africe a na Blízkém východě. Pro léčebné účely se...

KURKUMIN - PATENTOVANÁ PHYTOSOMÁLNÍ FORMA

KURKUMIN - PATENTOVANÁ PHYTOSOMÁLNÍ FORMA
Ing. Zdeněk Rozehnal kurkumin (kurkuminoidy) oproti klasickým antibiotikům likviduje nejen baktérie, ale i viry a baktérie nejsou schopny vůči němu vytvořit rezistenci nejúčinnější jsou kurkuminoidy obalené fosfolipidy - technologie Phytosome® zvyšuje využitelnost kurkuminu 29x oproti...

BetaGlukany - účinně posilují imunitní systém a zesilují účinek extraktů z léčivých hub - vyšší než 80% čistota

BetaGlukany - účinně posilují imunitní systém a zesilují účinek extraktů z léčivých hub - vyšší než 80% čistota
Ing.Zdeněk Rozehnal Beta glukany 1,3/1,6D jsou přírodní polysacharidy nacházející se také v buněčných stěnách kvasinek rodu Saccharomyces cerevisiae a všech medicinálních hub. Obsaženýé beta-glukany jsou získávány patentovanými a novými výrobními postupy, které zaručují, že přirozené struktury beta...

Rdesno mnohokvěté - extrakt - energetické nabití

Rdesno mnohokvěté - extrakt - energetické nabití
Ing.Zdeněk Rozehnal Che-šou-wu (He Shou Wu) je v asijské bylinné medicíně jednou z nejpopulárnějších a nejvíce ceněných posilujících bylin. Che-šou-wu je zpracovaná kořenová hlíza rostliny Polygonum multiflorum (rdesno mnohokvěté), rostoucí v horských oblastech střední a jižní Číny. Spolu s plody...

Graviola - Annona ostnitá - 100% extrakt z listů

Graviola - Annona ostnitá - 100% extrakt z listů
Extrakt z listí ze stromu Graviola - přirozený zabiják rakovinových buněk – 10.000 krát silnější než chemoterapie A proč to nevíme? Je to proto, protože určité velké korporace chtějí dostat zpět svoje peníze utracené za roky výzkumu při snaze vytvořit syntetickou verzi tohoto plodu (jeho...

Cílem medicíny je předcházení nemocí a prodloužení zdravé dlouhověkosti. Ideálem medicíny je odstranit mít potřebu lékaře.

MUDr. William J. Mayo

 

 

KLOUBNÍ VÝŽIVA

 

MUDr. Ladislav Šafránek, lékař pro zdravou dlouhověkost

ČLÁNEK

Nejlepší kloubní výživa

jako jediná obnovuje kloubní chrupavku

 

 

CELADRIN  BARNY´S

 

 

C-MAX KOMPLEX

 

 

SANDŘIN PŘÍBĚH

ÚSPĚŠNÉ UZDRAVENÍ Z RAKOVINY

 

Sandra: Nikdy nezapomenu na ten POCIT BEZNADĚJE, STRACHU, co ve mně lékaři vyvolali, na to jak jsem byla jen další nemocná.

ČLÁNEK  ZDE

Se Sandrou hovořila: Mgr. Zuzana Švédová, Dis.

k

 

 

TŘI UNIKÁTNÍ EXTRAKTY

Z DUANWOOD RED REISHI

 

EXTRAKT           SPÓR

Nejsilnější extrakt z REISHI na českém trhu!!!100% spórový prášek z Duanwood Red Reishi!!!

 

TRITERPEN MAX

Extrakt s vysokým obsahem triterpenoidů. Více než 20 triterpenoidů%!

 

ZDE ROSTE ČERVENÁ REISHI

DUANWOOD RED REISHI

zdroj výše nejúčinnějších extraktů

Video z návštěvy pěstitelů Duanwood Red Reishi v Číně, v horské oblasti Jiangshan

 

FAKTA O REISHI,

MYKOLOGIE, HISTORIE, PĚSTOVÁNÍ, ÚČINNÉ LÁTKY

 

 

 

 CORDYCEPS, extra silný

nejvyšší množství účinných látek

Nejsilnější Cordyceps na českém trhu!!!

 

 

KAPSAICIN

 

 

OREGÁNO         ECHINACEA

garance: 70-80% Carvacrolu

Každé druhé české dítě trpí atopickým ekzémem !!!

v pořadu ČT Pološero září 2014 - Česko, odpadkový koš Evropy -  odkaz 

ČLÁNEK

 

 

MELATONIN

á 1,25 mg                    á 5 mg

 

 

JAREK NOHAVICA

ZADEK JAK ŽOK

A přece nakonec - ÚSPĚŠNÁ LÉČBA