Studie potvrzuje, že lidé, kteří konzumují organické potraviny, mají snížené riziko vzniku rakoviny průměrně o 25%

Isabelle Z.

Pokud jste někdy přemýšleli o tom, zda má cenu kupovat biopotraviny vzhledem k vyšší ceně, studie, která byla nedávno zveřejněna v interní medicíně společnosti JAMA, by Vás měla přesvědčit o jejich pozitivním vlivu. V předmětné studii francouzští vědci potvrdili, že lidé, kteří konzumují biopotraviny, mají o 25% nižší riziko rakoviny.

Studie, která byla provedena pod vedením epidemioložky Julie Baudry, se zaměřila na stravování téměř 70 000 dospělých občanů s průměrným věkem 35 let. Dobrovolníci byli rozděleni do čtyř kategorií podle toho, jak často jedli 16 ekologických produktů, které obsahovaly zeleninu, ovoce, ryby, maso, hotová jídla, koření, doplňky stravy, rostlinné oleje a další produkty.

Průměrná doba sledování vybraných dobrovolníků byla 4 a ½ roku, přičemž se vědci zaměřili, u kolika z nich se vyvinul určitý druh rakoviny. Po porovnání výsledků konzumovaného množství biopotravin ve srovnání s nově diagnostikovanými případy rakoviny se zjistilo, že ti, kteří jedli nejvíce biopotravin, měli o 25 procent menší pravděpodobnost vzniku rakoviny než ti, kteří nejedli biopotraviny. Pokud jde o specifické typy rakoviny, skupina, která jedla organické potraviny, měla o 73 procent menší pravděpodobnost, že by se vyvinul non-Hodgkinův lymfom (neboli maligní lymfogranulom patří mezi nádorová onemocnění lymfatické tkáně) a o 21 procent menší pravděpodobnost rozvoje postmenopauzálního karcinomu prsu.

Mohlo by být zavádějící předpokládat, že pouze lidé, kteří budou upřednostňovat biopotraviny, a mají zdravější stravu obecně, by byli celkově zdravější  a tím by měli nižší riziko rakoviny. Vědci naopak tvrdí, že toto není úplná pravda; dokonce i ti testovaní dobrovolníci, kteří jedli nízkou až středně kvalitní stravu, ale rozhodli se i pro organické potraviny, měli snížené riziko rakoviny.

Autoři studie dospěli k závěru, že pokud by se tato zjištění dále potvrdila, propagace konzumace organických potravin by měla sloužit jako dobrá strategie proti rakovině.

Pesticidy jsou již dlouhou dobu spojeny s rakovinou

Spoluautor komentáře, který byl publikován vedle této studie, docent Dr. Jorge E. Chavarro z Harvard T.H. Chan - Školy veřejného zdraví, tato zjištění pokládá za "hodně důležité" a zdůraznil, že jsou v souladu s informací Mezinárodní agentury pro výzkum rakoviny, že pesticidy způsobují rakovinu u lidí.

Výsledky této studie byly již potvrzeny, protože i jiné studie prokázaly negativní vztah mezi konzumací organických potravin a zejména non-Hodgkinovým lymfomem.

Chemické firmy, vyrábějící produkty pro zemědělství jako Monsanto dlouhodobě trvají na tom, že jejich výrobky nezpůsobují non-Hodgkinův lymfom. V srpnu tr. však bylo firmě Monsanto soudem uloženo, aby zaplatila školníkovi, který po kontaktu s glyfosátem od Monsanta velice vážně onemocněl. Monsanto (v USA předzdívané Monsatan) čelí dalším nesčetným soudním žalobám ve prospěch pacientů s rakovinou, u nichž došlo k rozvoji onemocnění z důvodu expozice glyfosátu (rozuměj Roudup).

Ano, organické potraviny stojí za to

Autoři studie jsou převědčeni, že zařazením biopotravin do jídelníčku, dochází k poklesu rizika rakoviny (pochopitelně nejenom rakoviny!!!) poklesem expozice pesticdů. Tedy tím, že částečně nahradí konvenční potraviny.

Obhájci konvenčního zemědělství a především ti, kteří profitují z pesticidů, mohou argumentovat tím, že studie byla vadná, ale mnoho lidí tomu neuvěří, protože ví, že pesticidy jsou hazardem s jejich zdravím a již nechtějí  v tomtu klamu pokračovat.

V uplynulém desetiletí se biopotravinový průmysl více než zdvojnásobil. V roce 2017, jak uvádí organizace Organic Trade Association, ekologické potraviny již představovaly 5,5 procenta všech potravin prodaných v USA. Ačkoli stále více lidí volí tuto zdravou volbu, je jasné, že je třeba dosáhnout většího pokroku při šíření informací o výhodách volby organických potravin - biopotravin.

Zdroje tohoto článku zahrnují:

Originál: https://www.naturalnews.com/2018-11-02-people-who-eat-organic-have-25-lower-risk-of-cancer.html

Česko - zamořená voda i půda

POŘAD A DOST!

5.11.2018

Zamořená půda. Alarmující výsledky testů půdy v Česku

80% orné půdy  je zamořeno 1 pesticidem v nadlimitním množstí

36% orné půdy je zamořeno 3 a více pesticidy v nadlimitním množství

Smrt nese jméno glyfosát - LHÁŘ Jurečka

Společnost MONSANTO (glyfosát) v minulosti prokazatelně zaplatila studie, které měly dokázat neškodnost a zdravotní nezávadnost jejich produktů

Pořad A DOST!

Zveřejněno 30. 10. 2017
Ohrožuje nás všechny. A přesto je povolený. Stříká se po polích, zahradách, chodnících a v parcích. Glyfosát. Roundup. Mohl by být zakázán. Končící ministr zemědělství  Jurečka tomu ale brání.

 

SMRT NESE JMÉNO GLYFOSÁT

Zveřejněno 9. 10. 2017

Člověk se nestačí divit, čeho jsou někteří ministři schopni. A přitom jde o naše zdraví. Uvidíte jen v A DOST!

LŽI JUR EČKY - KDU ČSL

Zveřejněno 18. 5. 2015

Zemědělci ho na pole stříkají tisíce tun. Zahrádkáři ho ve velkém používají na hubení plevele. Mezinárodní agentura pro výzkum rakoviny přitom glyfosát zařadila na seznam pravděpodobných rakovinotvorných látek. Co podle vědců může způsobit přípravek Roundup? A co na to ministr zemědělství?

GLYFOSÁT - RAKOVINOTVORNÝ PESTICID

 

ČESKÝ OBČAN JE PRO JUREČKU JAKO OBTÍŽNÝ HMYZ

Kde je pravda? U Monsanta - nejnenáviděnější organizace v USA, která je předzdívaná "MONSATAN", v současnosti ho vlastní německý Bayer

Znepokojivý dokument o praktikách nadnárodnej spoločnosti Monsanto a jej aktuálnych krokoch na poli biotechnológie a kontroly potravín. Už od jej založenia v roku 1901 sa rozvoj a bohatstvo spoločnosti Monsanto spájajú s výrobou a predajom mnohých chemických produktov, ktoré boli neskôr zakázané. V každom z týchto prípadov sa neskôr ukázalo, že spoločnosť klamala, zatajovala dôležité skutočnosti, alebo si jednoducho

zaplatila štúdie, ktoré mali dokázať neškodnosť a zdravotnú nezávadnosť jej produktov

Na základe viacerých súdnych rozhodnutí musela spoločnosť platiť nemalé sumy, nijako to však nezastavilo jej víťazné ťaženie celým svetom. Dnes je spoločnosť Monsanto svetovým lídrom v produkcii geneticky modifikovaných potravín GMO, více  a s nimi spojeného herbicídu Roundup...

THE JOURNAL OF THE CZECH AND SLOVAK ONCOLOGICAL SOCIETIES

"KLINICKÁ ONKOLOGIE"- ročník 33|2020|číslo 6 - vyšlo 15.12.2020
 

Imunostimulační a protinádorový účinek extraktů z Reishi a Coriolusu na úrovni klinických studií a stav jejich zavedení do praxe

Neuwirthová J., Gál B., Urbánková P., Smilek P. - Klinika otorinolaryngologie a chirurgie hlavy a krku LF UK a FN sv. Anny v Brně

Souhrn

Východiska:

Houby  Reishi  a  Coriolus  se  dlouhodobě  užívají  v  Asii  k  léčbě  různých  onemocnění,  především respiračních infekcí, plicních onemocnění a v posledních letech navíc i k léčbě nádorů. Za jejich hlavní bio aktivní komponenty se považují POLYSACHARIDY a TRITERPENY. Preklinické i klinické studie  na  lidech  u  nich  prokázaly  jak  imunomodulační,  tak  přímý  protinádorový  účinek.  Extrakty  z těchto hub jsou proto v Asii užívány v období po onkologické léčbě anebo i během ní v kombinaci s chemoterapií a radioterapií. Extrakty z Coriolu jsou již přes 30 let oficiálně schváleny v Japonsku  a  Číně  jako  účinný  a  současně  netoxický  imunostimulační  doplněk  léčby,  podávaný  zejména  adjuvantně  po  operaci  nádorových  onemocnění

Celý odborný článek

Každá nemoc je způsobena narůstající jedovatostí lidského organismu.

Úžasný: MUDr. Henry Bieler

 

 

NEJPOPULÁRNĚJŠÍ ČLÁNKY

  

100% REISHI - houba mládí a zdravé dlou h ověkosti - 3 UNIKÁTNÍ, BEZKONKURENČNÍ EXTRAKTY

31 důvodů proč se NENECHÁM OČKOVAT - izraelský rabín Chananya Weisman

  Devastující efekt pro zdraví - glutaman sodný, aspartam a další excitotoxiny

Jak se přírodní cestou uzdravit z chronické Boreliózy, Chlamydiózy, EB virózy... Únavového syndromu

CORDYCEPS - silná imunita a nárůst energie

Překyselené tělo: začátek vážné nemoci

ZVRÁCENÍ POSTUPU DIABETU 2. typu začíná u ignorování běžných doporučení, MUDr. Sarah Hallbergová - video

Tibetská houba, tibetské krystaly a kombucha - darování, prodej

Léčte záněty a ne Cholesterol, MUDr. Sircus

100% ČAGA ze Sibiře, nejvyšší množství účinných látek garantující Certifikát 

Mamografie způsobuje rakovinu prsu, MUDr. Ben Johnson, M.D., N.M.D., D.O.

Účinný lék na rakovinu plic na Kubě, proč ho mít nemůžeme? Leif Davenport

Artróza - kmenové buňky - Podvod!

Lékaři se sami uzdravili z Roztroušené sklerózy, prof. Jelinek, dr. Wahls

Jak se skutečně zdravě stravovat...

Nejúčinnější kloubní výživa, MUDr. Ladislav Šafránek

Proč průběžně a jak detoxikovat tělo

  PROTINÁDOROVÝ účinek extraktů z REISHI a CORIOLUSU na úrovni klinických studií

Žaloba na farmaceutické korporace, MUDr. Matthias Rath

Koloidní stříbro - účinné přírodní antibiotikum, hustoty koloidního stříbra, doporučené dávkování

 

Porovnání AMERICKÉ a RUSKÉ vakcíny na Covid -19, mechanismy účinků všech i připravovaných vakcín

 

  Odstranění rtuti, hliníku a dalších toxinů z těla, včetně p revence - MUDr. Dietrich Klinghardt

 

Zblblo již lidstvo natolik, že se nechá obelhat pohádkami o vražedném oxidu uhličitém?

Jak na Parkinsona? Glutathionem, Hericiem a odstraněním neurotoxinů Chlorellou

    Zkušenosti klientů s Úspěšnou léčbou především boreliózy, chlamydiózy, únavového syndromu...

 

Proč my máme potravinové alergie, přičemž je naši prarodiče neměli?

 

OVĚŘENÉ PŘÍRODNÍ PŘÍPRAVKY

 

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

ZDE

Cílem správné medicíny je předcházení nemocí a prodloužení zdravé dlouhověkosti. Ideálem medicíny je odstranit mít potřebu lékaře.

MUDr. William J. Mayo

 

 

TŘI UNIKÁTNÍ EXTRAKTY

Z DUANWOOD RED REISHI

Za  účinné  se  z  Reishi  považují  pouze  kvalitně  provedené  a  čisté  extrakty,  které  mají  dobrou  bio logickou  dostupnost  a  jsou  zbavené  nestravitelného  chitinu;  nelze  tedy  použít  pouhý  prášek  z  usušené  houby.

          EXTRAKT                 SPÓR

Nejsilnější extrakt z REISHI na českém trhu!!!100% spórový prášek z Duanwood Red Reishi!!!

 

TRITERPEN MAX

Extrakt s vysokým obsahem triterpenoidů. Více než 20 triterpenoidů%!

ZDE ROSTE NEJÚČINNĚJŠÍ REISHI

DUANWOOD RED REISHI

zdroj výše nejúčinnějších extraktů

Video z návštěvy Čechů u pěstitelů Duanwood Red Reishi v Číně, v horské oblasti Jiangshan

 

FAKTA O REISHI,

MYKOLOGIE, HISTORIE, PĚSTOVÁNÍ, ÚČINNÉ LÁTKY, JAK JE TO S JEJÍ KVALITOU?

 

 

 

 CORDYCEPS, EXTRA SILNÝ

NEJVYŠŠÍ GARANTOVANÉ MNOŽSTVÍ ÚČINNÝCH LÁTEK - CERTIFIKÁT COA

Nejsilnější Cordyceps na českém trhu!!!

CORDYCEPS - video

100% Sibiřská Čaga

ČAGA - video

HERICIUM - video

 

  BETAGLUKAN           HLÍVA

        extrakt               extrakt

Betaglucan MaxCellHlíva ústřičná

BETAGLUKAN - video

 

    KURKUMIN            AŠVAGANDA

        extrakt                    extrakt

Betaglucan MaxCellNejsilnější Ašvaganda na Českém trhu

ASHWAGANDHA - video

 

RDESNO             ANNONA

extrakt                  extrakt

Vysoce účinný extrakt z listů

 

ČAGA - video

Z ověřených dat vyplývá, že člověk, který covid prodělal, je třináckrát lépe chráněn, než člověk, který má dvě dávky vakcíny.

prof. Jiří Beran, 13.11.2021

prof. Jiří Beran, 15.11.2021

 

TEČKOVANÝ PŘÍBĚH

"NEVĚŘÍM UŽ BÍLÝM PLÁŠŤŮM, ALE LIDEM"

medicinský inženýr

JURAJ Orság


 

TEČKOVANÉ PŘÍBĚHY

dokument z 31. srpna 2022

Nadační fond Svědomí Národa

 

KUBEK 2009

 

DOKUMENT ČT 2

BYZNYS V BÍLÝCH PLÁŠTÍCH

DOKUMENT ČT 2

ŠKODLIVOST MOBILNÍCH SÍTÍ

             TEST

BARVOSLEPOSTI

 

JAREK NOHAVICA

ZADEK JAK ŽOK

A přece nakonec - ÚSPĚŠNÁ LÉČBA

 

 

ROK SI NIČÍME IMUNITU,

možná i proto je tolik nemocných, říká česká vědkyně, vedoucí týmu Centra buněčného a tkáňového inženýrství FN u sv. Anny...

doc. RNDr. Irena Koutná, Ph.D.

Aktualizovaný jmenný seznam s portovců zemřelých od 1.1.2021 do 11.2.2023 v souvislosti s "vakcinací"

Ú MRTÍ - 1204

SRDEČNÍ ZÁSTAVY - 1750

   PATOLOG dr. Ryan Cole oprávněně VAROVAL

 

Stav k 23.11.2022

RENOMOVANÝ PATOLOG   dr. RYAN COLE - přednáška

ALARMUJÍCÍ EFEKT  covid (spike) injekcí (mRNA) na mozek, srdce, ledviny a ostatní orgány

  • Spousta lidí postrádá enzym, který rozkládá RNA
  • Naprosto porušujeme Norimberský kodex z roku 1947...

český dabing - 17:08

Lékařský summit, San Antonio, Texas, USA - 27.7.2021

 

AMERICA´S FRONTLINE DOCTORS

POSTAVIT SE NA ODPOR

 

FRONTLINE NEWS

 

 

ZAČNĚTE U SEBE

ZÁKLADEM ZDRAVÍ JE PREVENCE S NÁVRATEM K PŘÍRODĚ

Doporučuji:

každé ráno cca 30 minut před snídaní

vypít cca 4 dcl vlažné čisté pramenité vody s citrónem (můžete přidat až půl lžičky jedlé sody) a pro posílení imunity a energie můžete použít dvojitý extrakt (1-2 kapsle) z

  a nejdříve po 15 minutách:

případně nejen pro psychiku:

pro střevo kvalitní probiotika:

  • kysané zelí, které si sami jednoduše vyrobíte POUZE VY! Pozor na "BRUSELSKÉ" kysané zelí! S éčkama
 

 

VÁLEK U MORAVCE V OVM

10. dubna 2022

NEHORÁZNĚ LŽE

 

 

Fakta nepřestávají existovat tím, že se o nich nesmí hovořit. Pravda je dcerou času

 

 

 

Standardní verze