Rakovinu už dnes lze vyléčit - světový summit o léčbě rakoviny

        Mike Adams

Vážení čtenáři portálu NaturalNews,

Právě jsem se vrátil z dvoudenní návštěvy v the Burzynski Research Institute (Houston Texas), kde Dr. Stanislaw Burzynski aplikuje průkopnickou léčbu známou pod označením "antineoplastons (dále AP)". Je to léčba, která vyvolává u mnoha dětí úplné vymizení mozkových zhoubných nádorů. Při této léčbě jsou využívány ojedinělé proteinové řetězce, vyráběné z aminokyselin a léčivě působí i u mnoha dalších druhů rakoviny jak u dětí, tak i u dospělých.

(P.S. Kompletní videozáznam rozhovoru s Dr. Burzynským bude přístupný na webu NaturalNews příští týden...)

Úspěšnost léčby metodou AP bývá obdivuhodná. Neblíží se sice ke 100% ale je dostatečně vysoká na to, aby UŽ NYNÍ dokázala zachraňovat milióny životů po celém světě! Navíc má tato metoda nulové negativní vedlejší účinky. Jakmile se nádory ztratí, zůstáváte dále žít jako zdravý člověk plný života.

Asi budete logicky očekávat, že průmysl rakoviny se bude také chtít dozvědět co nejvíce o AP - že ano? Budete zřejmě předpokládat, že část peněz, které nadace vydělávají prostřednictvím svých „pochodů pro zdraví“ by mohla končit ve fondech pro financování dalšího výzkumu a na hledání odpovědi PROČ AP působí tak dobře při léčbě mnoha druhů rakoviny - je to tak?

Ale skutečnost je úplně jiná. Místo aby přivítal výsledky výzkumu Dr. Burzynského, začal průmysl rakoviny tohoto vědce pronásledovat. Nazvali jej šarlatánem a pokoušejí se zničit jeho dobrou pověst. FDA (Americká vládní agentura pro schvalování potravin a léků) jej obvinila z podvodu a Lékařská rada v Texasu se pokusila jej obžalovat za zločinné jednání a dostat jej do vězení.

Namísto aby se zajímal unikátní výzkum tohoto průkopníka v léčbě rakoviny, chová se rakovinový průmysl jako by jej taková věc urážela. Znepokojivé na tom všem je hlavně to, že průmysl rakoviny nemá zájem rakovinu vyléčit. Jeho zájmem je, aby lidé zůstávali nemocní, závislí a přetrvával u nich stav ne zcela vyléčené rakoviny, aby museli dál vynakládat stovky tisíc dolarů ročně za léčbu, které prostě neúčinkuje.

Někde tu ale musí existovat lepší řešení.

Už jsem sledoval až příliš mnoho lidí umírat na rakovinu...

Minulý rok zemřel na rakovinu jeden můj osobní přítel. Byl to ale lékař tradiční medicíny a nevěřil v nic podobného, jako jsou rostlinné přípravky nebo alternativní medicína. Poslední rok svého života protrpěl kvůli toxickým účinkům chemoterapie a následkem užívání velmi jedovatého léku thalidomide.

Přitom, když jsem jej sledoval, jak se pomalu vytrácí a umírá, cítil jsem hluboké rozčarování, že jsem nenašel žádný způsob, který by jej přesvědčil o existenci jiných metod léčby rakoviny, které skutečně účinkují. Moc jsem chtěl pomoci tomuto člověku zachránit mu jeho vlastní život, ale nebylo to možné, protože on vzdoroval svému dalšímu vzdělávání, za kterého mohl poznat pravdu o rakovině - pravdu, již jeho průmysl (rozumějte moderní medicína) naprosto odmítá uznat.

Můj dobrý přítel Kevin Gianni měl podobnou zkušenost se svým vlastním otcem, který zemřel ještě když byl Kevin dítětem. Můžete sami sledovat Gianniho, jak popisuje svou zkušenost na dojemné videonahrávce, když si ji spustíte na https://naturalnews.tv/v.asp?v=FB7A0B48ACAAB5DA586FD1FAF26A3146

Nebo se můžete podívat na YouTube:
https://www.youtube.com/watch?v=29sBbTawrAc

Společně s Kevinem jsme si oba uvědomili, že lidé umírají kvůli nedostatku informací. A jsme si jisti, že informace o alternativní léčbě rakoviny dokáží zachránit životy - a začíná to právě teď.

Je na čase odhalit pravdu! Už teď máme k dispozici metody léčby rakoviny.

Obdobně jako demonstranti, zapojení do hnutí the Occupy Wall Street už mají dosti lží a podvodů našich globálních finančních institucí, také ostatní lidé po celém světě - jako jste vy nebo já - už máme dost lží, které šíří průmysl rakoviny.

Víme už, že existují takové způsoby léčby, které opravdu účinkují. Víme, že jsou navíc bezpečné a efektivní. A je nám rovněž jasné, že rakovinový establišment aktivně vyhledává takovéto metody, aby je potlačoval.

Víme také, že nastal čas, abyste se poučili o pravdě o rakovině. Aby něco takového pomohl uskutečnit, sestavil Kevin Gianni tým odborníků na alternativní léčbu rakoviny. Tito lidé uspořádali mimořádný seriál audio pořadů, které jsou volně přístupné pod označením the Healing Cancer World Summit.

Více se o tom dozvíte také na adrese:
https://www.renegadehealth.com/cancer/

Poslechněte si celý Healing Cancer summit - zdarma!

Tou nejlepší zprávou o tomto Světovém summitu o léčbě rakoviny je, že celá tato událost je vám dostupná zdarma.

Pouze je třeba, abyste se zaregistrovali na následujícím odkazu a pak už jen můžete poslouchat:
https://www.renegadehealth.com/cancer/

Celá tato událost začíná večer 25.října 2011 a pak bude pokračovat každý večer vždy dvěma interview až do 29.října.

Já osobně budu na této akci vystupovat také - viz níže uvedený program. Mým příspěvkem bude až dosud nejupřímnější interview na témata způsobů léčby rakoviny a zločinů rakovinového průmyslu.

A tady je seznam odborníků na rakovinu, které budete moci poslouchat...

DR. FRANCISCO CONTRERAS

 • Seznámíte se s terapiemi a se způsobem léčby, který praktikuje Dr. Contreras, jemuž se daří vysoko převyšovat běžné statistiky počtů přežití rakoviny.
 • Poznejte jeho nejúčinnější metodu, kterou využívá na své klinice.
 • Dozvíte se, proč bývá v některých případech integrativní léčba (tzn. konvenční i přírodní léčba společně) tou nejúčinnější

Dr. NICOLAS GONZALES

 • Uslyšíte, jak léčí své pacienty efektivním způsobem Dr. Gonzalez a které metody léčby pokládá on za nejúspěšnější.
 • Dr. Gonzalez vám prozradí, které účinné přírodní způsoby léčby objevili jeho učitelé a jak se tyto způsoby ukázaly být vhodné pro prevenci i léčbu rakoviny.
 • Poslechněte si, jak Dr. Gonzalez vysvětluje, co potřebujete dělat pro úspěšnou prevenci nebo léčbu rakoviny.

DR. LEIGH ERIN CONNEALY

 • Zjistíte, které léčby používá Dr. Leigh Erin Connealy, aby úspěšně předcházela rakovině na své klinice.
 • Poznáte, které potraviny a doplňky se jí osvědčily na základě vlastní zkušenosti u pacientů v průběhu její dosavadní 20-leté praxe.
 • Sezámíte se s nejdůležitějšími bylinami a potravinovými doplňky, které můžete sami využívat v prevenci proti rakovině.

DR. THOMAS LODI

 • Poučte se o léčbě označované „IPT“ a proč se tato ukazuje jako účinná proti tumorům.
 • Objevíte, jak efektivně udržovat své tělo zdravé s použitím konkrétních postupů a výživy, které zastavují růst nádorů nebo snižují vaše riziko rakoviny.
 • Dozvíte se o spojitostech mezi proteiny a rakovinou a jak byste se měli stravovat, abyste zvýšili své šance zůstat zdraví.

CHARLOTTE GERSON

 • Poslechněte si, jak Charlotte Gerson vysvětluje, jak její otec „vrávoral“ kvůli léčbě rakoviny
 • Seznamte se s metodami léčby, které se využívají v the Gerson Institute a označují je tam za užitečné pro přírodní prevenci i léčbu rakoviny i dalších degenerativních chorob.
 • Poznejte velmi specifickou léčbu, která je efektivní pro detoxifikaci a očistu, kterou můžete provádět i doma.

DR. DAVID GETOFF

 • Poznejte které orgánové systémy je nejdůležitější pročistit.
 • Poslechněte si osobní Davidův příběh o jeho zkušenosti s rakovinou a jako to ovlivnilo způsob, kterým nyní přistupuje k pacientům na jeho klinice.
 • Objevte nejúčinnější způsoby, které vám zajistí, že nikdy neonemocníte rakovinou.

BURTON GOLDBERG

 • Seznamte se s dostupnými možnostmi pro prevenci nebo léčby rakoviny.
 • Uslyšíte, kteří lékaři mají opravdu jiný přístup a jak si zvolit nejlepší osobní program pro prevenci nebo léčbu rakoviny.
 • Poznáte, co Burton zjistil během mnoha let svého pátrání a zkoumání o přírodní a konvenční léčbě.

MARCUS FREUDENMANN

 • Dozvíte se, co se Marcus naučil od nejlepších lékařů z celého světa, když natáčel svůj filmový dokument o rakovině.
 • Uslyšíte o doktorech medicíny, specialistech na výživu a dalších odbornících, kterým Marcus důvěřuje díky své návštěvě jejich klinik po celém světě.
 • Poučíte se, která část léčby rakoviny je nejdůležitější - a to u každého pacienta bez ohledu na stádium jeho nemoci.

MIKE ADAMS, the HEALTH RANGER

 • Provede vás výzkumem a dokumentací o bylinách a potravinových doplňcích, které mají preventivní účinky nebo dokonce i léčí rakovinu.
 • Poslechněte si Mikeho pravdivý příběh o muži, který byl pronásledován za prodej svých léčebných přípravků proti rakovině - tomu nebudete věřit.
 • Proč přispívání některým neziskovým nadacím pro léčbu rakoviny ve skutečnosti nemusí pomáhat najít novou léčbu rakoviny.

KAROLYN KLOEPPING & KELLY GALLAGHER (ti, kteří přežili rakovinu)

 • Dozvíte se, jak se tito dva pacienti s rakovinou cítili, když jim poprvé diagnostikovali jejich nemoc a jak se naučili zacházet se svým strachem.
 • Prozradí vám, které druhy přírodní léčby použili a jak se jim daří teď.
 • Poučte se, jak se chovat k přátelům a k členům rodiny, kteří si myslí, že blázníte, když se pokoušíte o přírodní prevenci nebo léčbu své rakoviny.

Zaregistrujte se tedy už teď na:
www.NaturalNews.com/Healing-Cancer-World-Summit.html

O co tu skutečně jde: můžete si zachránit svůj život nebo pomoci někomu jinému

Nemíním nijak obcházet toto ožehavé téma, pokud se má otevřeně mluvit o rakovině a o rakovinovém průmyslu. Přál bych si, aby tu už nebyly žádné pochyby o tom, že konvenční způsoby léčby rakoviny jsou neúčinné, mučivé a dokonce i smrtelné. Onkologie této moderní doby je barbarská, nehumánní a vědecky nepodložená.

Je potřeba, abyste slyšeli tyto informace, protože by to mohlo zachránit váš život. Je potřeba, abyste znali vaše možné volby a pokud máte přítele nebo člena rodiny s rakovinou, měli by i oni znát své možnosti.

To je hlavním důvodem, proč jsem i já souhlasil s účastí na tomto summitu a nabídl své znalosti o způsobech léčby rakoviny a považuji za potřebné, aby na tomto programu spolupracoval i průmysl rakoviny. Pokud si nás poslechnete, uslyšíte opravdu velmi vášnivou konverzaci na téma rakoviny, která proběhla mezi mnou a Kevinem Giannim.

Epizoda z natáčení: jakmile jsme s Kevinem dokončili nahrávku, zeptal jsem se ho: „Nebylo to příliš agresivní?“ Rozesmál se. Byl si jistý, že i když obsah našeho interview působí výbušně, přesto všechno, co jsme řekli o průmyslu rakoviny, je absolutní pravda.

Naše „agresivní interview“ o průmyslu rakoviny si můžete poslechnout - a k tomu ještě všechna další interview s ostatními účastníky - zdarma počínaje od 25.října 2011. Stačí, když se zaregistrujete na tomto odkazu: www.NaturalNews.com/Healing-Cancer-World-Summit.html

Toto by mohla být ta nejdůležitější událost, kterou v tomto roce uslyšíte.
I já sám v roli strážce zdraví (the Health Ranger ) na 100% podporuji blížící se The Healing Cancer World Summit. S Kevinem Giannim se známe už mnoho let a vím o něm, že vždy dává přednost kvalitě, poctivým programům, které bývají naplněny život-zachraňujícími informacemi.

Jde o informace, které by vám měla podávat i vaše místní klinika pro léčbu rakoviny, ale ty to neudělají. Finanční zájmy takovýchto zařízení jsou v protikladu s tím, aby vedly své pacienty k tomu, jak se vyléčit a nebýt už nadále pacienty s rakovinou!

Nabízený program rovněž přinese příběhy těch, kteří přežili svou rakovinu a přitom využili přírodních a holistických způsobů léčby. Dozvíte se od nich mnoho informací - takových, které by vám mohly velmi pomoci (nebo někomu, koho máte rádi) a případně i zachránit váš život.

Zajímejte se o informace. Znejte své možnosti volby. Poučte se z odvrácené strany celého příběhu - ze strany, jejíž pouhou existenci konvenční průmysl rakoviny odmítá uznat.

Zaregistrujte se na the Healing Cancer World Summit už dnes a využijte přínosů, které vám poskytnou informace poskytované počínaje 25.říjnem.

A pokud jste ještě neviděli videosnímek, na kterém Kevin Gianni sděluje svůj osobní příběh o rakovině, podívejte se na něj zde:
https://www.youtube.com/watch?v=29sBbTawrAc

Pevné zdraví vám přeje

- Mike Adams, the Health Ranger, editor NaturalNews.com


Originál: https://www.naturalnews.com/033929_cancer_alternative_treatments.html

THE JOURNAL OF THE CZECH AND SLOVAK ONCOLOGICAL SOCIETIES

"KLINICKÁ ONKOLOGIE"- ročník 33|2020|číslo 6 - vyšlo 15.12.2020
 

Imunostimulační a protinádorový účinek extraktů z Reishi a Coriolusu na úrovni klinických studií a stav jejich zavedení do praxe

Neuwirthová J., Gál B., Urbánková P., Smilek P. - Klinika otorinolaryngologie a chirurgie hlavy a krku LF UK a FN sv. Anny v Brně

Souhrn

Východiska:

Houby  Reishi  a  Coriolus  se  dlouhodobě  užívají  v  Asii  k  léčbě  různých  onemocnění,  především respiračních infekcí, plicních onemocnění a v posledních letech navíc i k léčbě nádorů. Za jejich hlavní bio aktivní komponenty se považují POLYSACHARIDY a TRITERPENY. Preklinické i klinické studie  na  lidech  u  nich  prokázaly  jak  imunomodulační,  tak  přímý  protinádorový  účinek.  Extrakty  z těchto hub jsou proto v Asii užívány v období po onkologické léčbě anebo i během ní v kombinaci s chemoterapií a radioterapií. Extrakty z Coriolu jsou již přes 30 let oficiálně schváleny v Japonsku  a  Číně  jako  účinný  a  současně  netoxický  imunostimulační  doplněk  léčby,  podávaný  zejména  adjuvantně  po  operaci  nádorových  onemocnění

Celý odborný článek

Každá nemoc je způsobena narůstající jedovatostí lidského organismu.

Úžasný: MUDr. Henry Bieler

 

 

NEJPOPULÁRNĚJŠÍ STRÁNKY

 

       NOVĚ PUBLIKOVANÉ ČLÁNKY

         ČERVENEC 2024 - 23 článků

 

Zkušenosti klientů s Úspěšnou léčbou především boreliózy, chlamydiózy, únavového syndromu...

 

Nejlepší DIETY pro celkové zdra ví v roce 2024 - středomořská, DASH a MIND - U.S. News & World Report

  

100% REISHI - houba mládí a zdravé dlou h ověkosti - 3 unikátní, bezkonkurenční extrakty

31 důvodů proč se NENECHÁM OČKOVAT - izraelský rabín Chananya Weisman

Dr. Peter  McCullough: Jak přírodně DETOXIKOVAT tělo PO OČKOVÁNÍ mRNA vakcínou (protokol) - video

  Devastující efekt pro zdraví - glutaman sodný, aspartam a další excitotoxiny

Jak se přírodní cestou uzdravit z chronické Boreliózy, Chlamydiózy, EB virózy... únavového syndromu

CORDYCEPS - silná imunita a nárůst energie

Překyselené tělo: začátek vážné nemoci

ZVRÁCENÍ POSTUPU DIABETU 2. typu začíná u ignorování běžných doporučení, MUDr. Sarah Hallbergová - video

Protokol pro prevenci pro uzdravené klienty - Ing. Zdeněk Rozehnal

BOSWELIA serrata (kadidlo) - jeden z nejsilnějších přírodních léků Matky Země

Tibetská houba, tibetské krystaly a kombucha - darování, prodej

Léčte záněty a ne Cholesterol, MUDr. Marc Sircus

100% ČAGA ze Sibiře, nejvyšší množství účinných látek garantující Certifikát 

Mamografie způsobuje rakovinu prsu, MUDr. Ben Johnson, M.D., N.M.D., D.O.

Účinný lék na rakovinu plic na Kubě, proč ho mít nemůžeme? Leif Davenport

Artróza - kmenové buňky - Podvod!

Lékaři se sami uzdravili z Roztroušené sklerózy, prof. George Jelinek, dr. Terry Wahlsová

Jak se skutečně zdravě stravovat...

Proč průběžně a jak detoxikovat tělo

  PROTINÁDOROVÝ účinek extraktů z REISHI a CORIOLUSU na úrovni klinických studií

Žaloba na farmaceutické korporace, MUDr. Matthias Rath

Koloidní stříbro - účinné přírodní antibiotikum, hustoty koloidního stříbra, doporučené dávkování

 

  Odstranění rtuti, hliníku a dalších toxinů z těla, včetně p revence - MUDr. Dietrich Klinghardt

Zblblo již lidstvo natolik, že se nechá obelhat pohádkami o vražedném oxidu uhličitém?

Jak na Parkinsona? Glutathionem, Hericiem a odstraněním neurotoxinů Chlorellou

Proč my máme potravinové alergie, přičemž je naši prarodiče neměli?

 

OVĚŘENÉ PŘÍRODNÍ PŘÍPRAVKY

Cílem správné medicíny je předcházení nemocí a prodloužení zdravé dlouhověkosti. Ideálem medicíny je odstranit mít potřebu lékaře.

MUDr. William J. Mayo

 

 

TŘI UNIKÁTNÍ EXTRAKTY

Z DUANWOOD RED REISHI

Za  účinné  se  z  Reishi  považují  pouze  kvalitně  provedené  a  čisté  extrakty,  které  mají  dobrou  biologickou  dostupnost  a  jsou  zbavené  nestravitelného  chitinu;  nelze  tedy  použít  pouhý  prášek  z  usušené  houby.

 

          EXTRAKT                 SPÓR

Nejsilnější extrakt z REISHI na českém trhu!!!100% spórový prášek z Duanwood Red Reishi!!!

 

TRITERPEN MAX

Extrakt s vysokým obsahem triterpenoidů. Více než 20 triterpenoidů%!

ZDE ROSTE NEJÚČINNĚJŠÍ REISHI

DUANWOOD RED REISHI

zdroj výše nejúčinnějších extraktů

Video z návštěvy Čechů u pěstitelů Duanwood Red Reishi v Číně, v horské oblasti Jiangshan

 

FAKTA O REISHI,

MYKOLOGIE, HISTORIE, PĚSTOVÁNÍ, ÚČINNÉ LÁTKY, JAK JE TO S JEJÍ KVALITOU?

 

 

 

 CORDYCEPS, EXTRA SILNÝ

NEJVYŠŠÍ GARANTOVANÉ MNOŽSTVÍ ÚČINNÝCH LÁTEK - CERTIFIKÁT COA

Nejsilnější Cordyceps na českém trhu!!!

CORDYCEPS - video

100% Sibiřská Čaga

ČAGA - video

HERICIUM - video

 

  BETAGLUKAN           HLÍVA

        extrakt               extrakt

Betaglucan MaxCellHlíva ústřičná

BETAGLUKAN - video

 

    KURKUMIN            AŠVAGANDA

        extrakt                    extrakt

Betaglucan MaxCellNejsilnější Ašvaganda na Českém trhu

ASHWAGANDHA - video

 

RDESNO             ANNONA

extrakt                  extrakt

Vysoce účinný extrakt z listů

 

ČAGA - video

Z ověřených dat vyplývá, že člověk, který covid prodělal, je třináckrát lépe chráněn, než člověk, který má dvě dávky vakcíny.

prof. Jiří Beran, 13.11.2021

prof. Jiří Beran, 15.11.2021

 

TEČKOVANÝ PŘÍBĚH

"NEVĚŘÍM UŽ BÍLÝM PLÁŠŤŮM, ALE LIDEM"

medicinský inženýr

JURAJ Orság


 

TEČKOVANÉ PŘÍBĚHY

dokument z 31. srpna 2022

Nadační fond Svědomí Národa

 

KUBEK 2009

 

DOKUMENT ČT 2

BYZNYS V BÍLÝCH PLÁŠTÍCH

DOKUMENT ČT 2

ŠKODLIVOST MOBILNÍCH SÍTÍ

             TEST

BARVOSLEPOSTI

 

 

ROK SI NIČÍME IMUNITU,

možná i proto je tolik nemocných, říká česká vědkyně, vedoucí týmu Centra buněčného a tkáňového inženýrství FN u sv. Anny...

doc. RNDr. Irena Koutná, Ph.D.

Aktualizovaný jmenný seznam s portovců zemřelých od 1.1.2021 do 31.12.2023 v souvislosti s "vakcinací" na covid

Ú MRTÍ - 1480

SRDEČNÍ ZÁSTAVY - 2107

   PATOLOG dr. Ryan Cole oprávněně VAROVAL

 

RENOMOVANÝ PATOLOG   dr. RYAN COLE - přednáška

ALARMUJÍCÍ EFEKT  covid (spike) injekcí (mRNA) na mozek, srdce, ledviny a ostatní orgány

 • Spousta lidí postrádá enzym, který rozkládá RNA
 • Naprosto porušujeme Norimberský kodex z roku 1947...

český dabing - 17:08

Lékařský summit, San Antonio, Texas, USA - 27.7.2021

 

AMERICA´S FRONTLINE DOCTORS

POSTAVIT SE NA ODPOR

 

FRONTLINE NEWS

 

 

ZAČNĚTE U SEBE

ZÁKLADEM ZDRAVÍ JE PREVENCE S NÁVRATEM K PŘÍRODĚ

Doporučuji:

každé ráno cca 30 minut před snídaní

vypít cca 4 dcl vlažné čisté pramenité vody s citrónem (můžete přidat až půl lžičky jedlé sody) a pro posílení imunity a energie můžete použít dvojitý extrakt (1-2 kapsle) z

  a nejdříve po 15 minutách:

případně nejen pro psychiku:

pro střevo kvalitní probiotika:

 • kysané zelí, které si sami jednoduše vyrobíte POUZE VY! Pozor na "BRUSELSKÉ" kysané zelí! S éčkama
 

 

VÁLEK U MORAVCE V OVM

10. dubna 2022

NEHORÁZNĚ LŽE

 

 

Fakta nepřestávají existovat tím, že se o nich nesmí hovořit. Pravda je dcerou času

 

SVĚT SE ZBLÁZNIL

Toto je novodobá reklama na co?

MUDr. Anastasia Maria Loupis: Tento model je v ohrožení života