Červená řepa umí porazit rakovinu

 

Jonathan Landsman

Červená řepa je již dlouho známa jako zdravý zdroj živin, ale až dnes nám vědecké důkazy poskytují jistotu, že je také přírodním lékem proti rakovině. „Chemoterapie červenou řepou“ se na základě současného vědeckého výzkumu stala metodou, kdy bylo dosaženo remise u pacientů s rakovinou (návrat k původnímu fungování pacienta před vypuknutím nemoci), kterým byl podáván koncentrovaný výtažek z kořene červené řepy.

Tato kořenová zelenina dobře známá svou červenou barvou je již odedávna uznávána jako přírodní zdroj železa, stejně jako draslíku, fosforu, vápníku, síry, hořčíku, jódu a mnoha dalších stopových prvků. Avšak díky vzájemným kombinacím a koncentracím těchto složek se dnes červená řepa ukazuje být významným prostředkem při prevenci i léčbě rakoviny.

Vědecké důkazy dokládají léčebné schopnosti červené řepy

Autorem jedné z nejčastěji citovaných studií o protirakovinných účincích červené řepy je maďarský vědec Dr. Alexander Ferenczi. Ten koncem 50. let minulého století dosáhl překvapujících výsledků remise u pacientů s rakovinou, když jim předepsal dietu, založenou pouze na syrové červené řepě. Až o desítky let později byla jeho práce publikována v The Australian International Clinical Nutrition Review.

V jednom z takovýchto doložených případů byl 50-letý muž s rakovinou plic léčen dietou podle Dr. Ferencziho. Již v průběhu šesti týdnů se jeho nádor ztratil a za další čtyři měsíce tento muž nabral zpět svoji ztracenou váhu a výsledky jeho krevních testů dokládaly jeho vyléčení.

V rámci jiné studie byl sledován pacient s rakovinou prostaty a pacientka s rakovinou dělohy. Při přijímání do nemocnice měli oba stejnou váhu. Muž měl pak předepsanou řepnou léčivou dietu, ale u ženy lékař tuto léčbu nedoporučil. Ačkoliv byl muž upoután na lůžko a bylo nutné mu zavést cévku, už po prvním měsíci začal chodit a katetr mu byl odstraněn. Jeho váha se mu začala vracet. V případě ženy docházelo k dalším váhovým úbytkům a po třech měsících již mezi nimi byl rozdíl vyšší než 23 liber (libra = 0,454 kg).

Skutečnost, že jiné potraviny bohaté na železo nemají podobný léčivý účinek, by mohla vést k předpokladu, že tajemství, proč červená řepa léčí rakovinu, spočívá v její červené barvě. Dr Ferenczi spolu se svým spolupracovníkem Dr. S. Schmidtem vyjádřili domněnku, že rozhodující jsou v tomto ohledu stopová množství rubidia a césia.

Tito vědci také jako první přišli s názorem, že lidské tělo má schopnost vstřebávání železa hlavně z červené řepy a mnohem méně z ostatních potravin, jež jsou rovněž bohaté na železo. Zdůvodňovali to přítomností katalyzátorů v řepě, které zprostředkovávají snadné vstřebávání železa.

Nejlepší způsob konzumace červené řepy pro léčbu rakoviny

Jelikož je červená řepa prospěšnou zeleninou při léčbě rakoviny, je nejvýhodnější pít její šťávu, přičemž se nemusíte vůbec obávat škodlivého působení v případě nadměrné spotřeby. Pro léčbu rakoviny je nejlépe užívat červenou řepu v co nejkoncentrovanější podobě. Kořen červené řepy je v prodeji v mnoha různých formách, přičemž je to nejčastěji prášek a lze jej koupit ve většině prodejen se zdravou výživou.

Pro zvýšení odolnosti proti rakovině se doporučuje denně jedna polévková lžíce tohoto prášku rozpuštěná ve sklenici vody nebo džusu a vypitá ráno těsně před snídaní. Pro nemocné rakovinou je doporučováno užívat až trojnásobné množství. V každém případě je ale potřeba vždy při požití této koncentrované podoby zařadit nějaké jídlo, prášek z červené řepy by neměl být konzumován na lačno!

Upozornění: neužívejte najednou příliš velké množství koncentrované červené řepy, která velmi rychle ničí rakovinné buňky. Zvláště opatrní musí být pacienti, kteří se již léčí na rakovinu a měli by spolupracovat s kvalifikovaným léčitelem. Důsledkem totiž může být příliš velké množství uvolňovaných toxinů, které musí tělo vylučovat. Někteří léčitelé doporučují před touto kůrou aplikovat čistící kůry pro tlusté střevo a játra. Tak je možné zabránit zdravotním potížím, vyvolávaným prudkým uvolňováním odpadních produktů z těla nemocného.

Aby mohlo dojít k úplnému vyléčení z rakoviny, je nezbytné, aby u pacienta byly zajištěny optimální trávicí a vylučovací funkce.

Nemocný by měl podstoupit detoxikační kůru, vyřešit své emoční záležitosti a stresující situace, jako jsou problémy se zuby, chronické infekce a nevystavovat se nadměrnému elektromagnetickému záření

Originál: https://www.naturalnews.com/050378_beets_anti-cancer_foods_scientific_evidence.html

Betavital

je šetrným způsobem získaný extrakt z červené řepy obohacený o vitamín C, rutin a beta karoten. Obsahuje maximální množství biologicky účinných látek, především betanin. Betavital má vysoké antioxidační vlastnosti. Přispívá k normální činnosti srdce a cév.

Zkušenosti s přípravkem Betavital z Prozdraví.cz

Betavital jsem si objednala, myslím, už asi počtvrté.  Dlouhé roky mi nezlepšovaly množství železa atd. léky, ani injekce, v posledním roce mi začal navíc klesat hemoglobin. Už po prvním měsíci (v říjnu) užívání Betavitalu mi hodnota hemoglobinu vyskočila ze 109 na 135, spolu s tímto pomalu stoupají i erytrocyty a další hodnoty. Po dalších 2 měsících (prosinec) jsem si nechala provést i test železa a ferritinu: železo bylo v normě (což za posledních 15 let nebylo ani zdaleka), ferritin téměř a hemoglobin na hodnotě 146. Sama jsem již v prosinci tento přípravek proto doporučila na diskuzním fóru cca 40 anemickým ženám.

Produkty Fin Mycelcaps, Betavital a Ovosan jsem zakoupila jako dárek pro holčičku po chemoterapii. Všechny výrobky jí dle mých informací velmi pomáhají. Věřím, že pomohou i dalším lidem.

Špaldový nápoj mi chutná (vzdáleně mi připomíná latté). V poslední době mě dost pálila žáha a při užívání Betavitalu se obtíže zmírnily.

S Betavitalem jsem velice spokojená. Užívám ho pravidelně každý den jednu lžičku ráno na lačno od listopadu do února.

Přípravek Betavital je výborný, výtažek z červené řepy jsem používala již před 10 lety pod jiným názvem. Byla jsem chudokrevná, měla žaludeční vředy. Můžu říci, že se mi vředy zahojily, nemám vůbec potíže. Jsem ráda, že jsem objevila Betavital, opravdu se člověk cítí lépe, beru ho jako prevenci. Po spotřebování budu opět objednávat. A ještě jedna věc. Mívám často na podzim rýmu, kašel. Letos nic!!

Betavital je zdrojem vitamínů, manžel užívá při dně.

Po Betavitalu se cítím prostě úžasně a svěže a ještě je to ňamka.

Betavital nemá chybu.

Allegra funguje dobře, jen se bojím toho, až ji přestanu brát. Zeměžlučovou směs jsem měla již vyzkoušenou, funguje výborně (mívám problémy s bolestmi žaludku, nadýmáním apod.). Betavital a Alfalfu bere dlouhodobě manžel, má problémy s dnou, účinky dobré.

Chlorellu Japan jsem objednala pro manžela, protože měl problém s nepravidelnou stolicí. Nyní je to už mnohem lepší. Má stresové zaměstnání a tak když přišel odpoledne z práce, snědl bez rozmyslu, na co přišel. Měl nepřirozeně nafouklé břicho a to už pominulo. Betavital jsem si objednala pro sebe, protože jsem měla problém s těžkýma nohama a vytlačeným konečníkem. Stačilo jen stát dopoledne u vaření a už jsem měla velký problém. Co užívám Betavital, tyto příznaky mi zcela zmizely a lepší se mi i pleť. Jsem velice spokojená a proto jsem si objednala další dvě balení.

Dobrý den, Betavital je vynikající, užívání je moc příjemné. Myslím, že přispěl ke snížení mé dlouhodobé únavy.

Betavital - zdroj vitamínů, manžel užívá při dně.

Betavital je super.

Dobrý den, Betavital jsem objednávala pro moji maminku (02.02.13 jí bylo 90 let) již více jak 4 roky u jednoho distributora pro severní Moravu. Poslední dobou trvala dodávka zboží u něho dosti dlouho, tak jsem se rozhodla pro Vás. Maminka je s produktem spokojená a ve svých letech docela čilá, zřejmě i díky produktu Betavital. Rozhodla jsem se, že si budu objednávat Betavital i pro sebe a tak ještě nyní zašlu jednu objednávku pro sebe a jednu pro mého známého.

Dobrý den, s produktem Betavital jsem velice spokojena.

Betavital má velký přínos pro lidské zdraví a je plný vitamínu. Výrobek jsem si vybral právě pro jeho vitamínovou sílu.

Betavital užíváme teprve druhý týden, takže ještě nemohu uplně posoudit, ale zdá se, že synovi se začíná zlepšovat jak krevní obraz, tak jeho vitalita. Podstupujeme onkologickou léčbu.

Betavital mi moc pomohl, měla jsem silnou anémii. Při užívání se mi krevní hodnoty vrátily do normálu. Po užívání se cítím podstatně lépe.

Dobrý den, Betavital jsem zakoupila pro svou dceru k doplnění železa. Má výbornou chuť a nezpůsobuje zažívací potíže jako při užívání léku s obsahem železa. Určitě tento produkt mohu doporučit.

Dobrý den, jsem dárce krve a Betavital jsem si koupila kvůli chudokrevnosti z důvodů odběrů. Nyní nedokážu přesně říci, zda mi váš výrobek pomohl na doplnění červených krvinek. Na kontrolu půjdu až za měsíc. Ale už teď mohu napsat, že už se necítím unavená a mám plno energie. A i to je pro mě velký úspěch. Takže jsem s výrobkem určitě byla spokojená. A ještě malá poznámka k chuti výrobku. V letáčku prezentujete, že jeho chuť je specifická, že ne každý si na ni zvykne. Dost jsem se toho bála, protože jsem člověk, který nerad polyká prášky a ne každý sirup pozře. Ale upřímně můžu říci, že mě chuť mile překvapila, a dokonce jsem se těšila na každé vypití :-))

 Betavital a beta glukan doporučuji všem, kteří mají chemoterapii nebo ozařování. Vnuk má krev v pořádku a nepotřebuje žádné destičky, bílé krvinky, prostě žádnou krev. Všechny hodnoty jsou v pořádku. Doporučuji!

Dobrý den, Apiglukan a Betavital moje manželka užívá asi 5 roků. Manželka prodělala operaci tlustého střeva a při léčbě na onkologii jsme se dozvěděli o těchto produktech. Jsem včelař a sám dělám pastovaný med. Kombinace hlívy ústřičné, medu a červené řepy je ideální kombinace přírodních léků pro posílení imunity. Po celou dobu užívání těchto - LÉKŮ - je krevní obraz mé manželky stále výborný!

Dobrý den, děkuji za optání. Betavital mám využívaný, chemoterapii mám za sebou. Možná i díky Vašemu produktu mám krevní obraz v pořádku.

Betavital - výborný, mohu doporučit, užívám opakovaně.

Dobrý den, Betavital mohu vřele doporučit. Příjemný den.

Dobrý večer, Betavital užívá má dcera, chutná jí a hlavně se nám zlepšily výsledky krevních testů. Jsme spokojeni.

Dobrý den, Betavital znám již dlouho a jsem s ním maximálně spokojena. Kupuji ho pravidelně již zhruba rok. Začala jsem ho kupovat pro otčíma, který byl po operaci zhoubného nádoru v močovém měchýři. Bylo nám řečeno, že u tohoto druhu rakoviny se neprovádí chemoterapie, protože není účinná. U Betavitalu jsem si přečetla, že má podobné účinky, tak jsme vyzkoušeli. Otčím byl již na několika vyšetřeních a zatím je vše v pořádku. Jsem přesvědčená, že nemoc se "minimálně" zpomalila. Otčím užívá jednu lžičku denně a informovala jsem se, že léčbu nemusí přerušovat, neboť tento přípravek se může užívat dlouhodobě. Já osobně si již asi pět let jednou za rok využívám asi 3 balení tohoto přípravku. Většinou jsem totálně vyčerpaná a po využívání získám novou energii. Těmto produktům prostě věřím a Betavital se obzvlášť povedl. Moc za něj děkuji.

Prodělala jsem 2x po sobě velice těžké onemocnění, byly mi doporučeny produkty obsahující výtažky z červené řepy. Přípravek Betavital jsem užívala 1x denně, potvrzuji detoxikační účinky, kúru se chystám opakovat.

Rakytníček želatinky jsou chutově opravdu výborné. Po Regalenu jsme se s dcerou cítily výborně, shodila jsem i nějaké to kilo. Betavital dávám 4letému synovi, vůbec nechtěl jíst, ale po sirupu se mu vrátila chuť. I ve školce ho chválili, že začal jíst. Nebyl ani nemocný. Chuť je přijatelná, v pohodě sirup spolkne z lžičky. Houbové Quarteto stále užívám, střídám to s hlívou ústřičnou. Manžel ho užívá

dlouhodobě a i když má náročnou práci denně venku, nebývá opravdu skoro nemocný.

Vážení, dobrý den, byla jsem z výrobkem Betavital velmi spokojena, jeho účinek odpovídal přesně informacím, které jsem si přečetla v recenzích vaší nabídky. Před Vánoci si jej opět objednám. Váš portál Prozdraví využívám ráda i v jiných výrobcích, které nabízíte. Děkuji za zasílání aktualizovaných nabídek a zůstávám s pozdravem.

Dobrý den, co se týká Betavitalu, tak evidentně upravuje jaterní testy a čistí krev. I cholesterol jsem měla o něco nižší. Borůvková směs mírně odvodňuje a čistí, takže celkem přínosné preparáty.

Dobrý den, s přípravkem Betavital jsem spokojená. Skoro každé ráno mi po probuzení bylo nevolno, ale od té doby, co jej používám pravidelně 1 lžičku před spaním, je mi o mnoho lépe. Vřele doporučuji.

Dobrý den, užívám přípravek Betavital pro nedostatek železa v krvi a výborně mi pomohl. Není mi po něm těžko jako po tabletách, které jsem užívala předtím a navíc i dobře chutná. Určitě u jeho používání zůstanu a doporučuji všem, kdo mají problémy s krevním obrazem.

Dobrý den, již po využívání 1 balení Betavitalu jsem spokojená, současně s užíváním Apiglukanu a pitím jaterního čaje se mi zlepšily jaterní testy a cítila jsem se lépe.

Betavital mám již pátou lahvičku, Drags Imun první. Užívala  jsem spolu se železem na doplnění skladby krve od února letošního roku, utrpěla jsem totiž velkou ztrátu při menstruaci. Naměřili mi hodnotu hemoglobinu 58, takže jsem dostala i krev a plazmu po zákroku a z nemocnice mne pouštěli s hodnotou 100. Srpnové odběry krve prokázaly, že jsem si tímto léčebným postupem jistě polepšila, hemoglobin je již v pořádku, 133 g/l.

Dobrý den, všechny výrobky, které jsem si objednala nebyly pro mne, ale pokud mohu hodnotit, tak Koňskou mast hřejivou používám na uvolnění krční páteře a je výborná. Chlorellu jsem měla pro svou maminku, která ji užívá jako antioxidant spolu s Betavitalem v době, kdy je těžce nemocná a musím potvrdit, že účinky jsou velmi vidět na organismu, hlavně po chemoterapiích. Jsem s vašimi výrobky velmi spokojená a všude vás doporučuji.

Dobrý den, Betavital užívá maminka, která měla rakovinu prsu. Nyní chodí na chemoterapie a po Betavitalu, který užívá asi od dubna, se cítí dobře, není unavená.

Dobrý den, Betavital jsem koupila pro syna 5 let, který měl v zimě mononukleózu. Začal trpět na angíny, nejedl a celkově nevypadal dobře. Lék dobral a je po něm v pohodě a už pár týdnů je zdravý. Myslím si, že mu váš prostředek pomohl a trochu asi taky sluníčko, doufám, že to tak zůstane. Betavital mohu doporučit.

Přípravek Betavital jsem zakoupila pro svoji matku s leukemií, po nasazení dochází k mohutné očistě organismu a prodloužuje čekací dobu na podání transfuze krve.

Dobrý den, s Vašimi přípravky jsem spokojena, stále si je objednávám pro mého syna. Betavital mu pomáhá na krevní obraz spolu s Klíčkovým olejem.

Dobrý den, přípravek Betavital pokládám za velmi dobrý, mě dokonce i velmi chutná s perlivou čistou minerálkou. Zdá se, že při užívání člověk cití určitý příliv energie. Osobně ho doporučuji.

Začala jsem užívat Betavital z důvodu dlohodobé mírné anémie, nemám sice nové krevní testy, ale nápadně mi zčervenala lůžka u nehtů, mám i lepší barvu a necítím se tolik unavená, užívám již třetí balení a určitě budu dále pokračovat. Moje maminka začala užívat Betavital z důvodu gynekologických zánětů a náhlého zvětšení dělohy. Po zhruba třech týdnech užívání na kontrole zjistili zmenšení dělohy a zánět ustoupil. Obě jsme s užíváním spokojené i s chutí přípravku.

Využívávám již 3. balení, působení: velmi rychlé vymizení hemeroidů (ovšem pokud Betavital přestanu brát, tak za cca týden se to vrací, proto užívám dlouhodobě a je to bez problému), dále sleduji lepší barvu pleti (nejsem tak bledá), další cítím pozitivní působení na složení krve, ovšem nemám lékařsky ověřeno), píchání v rukách a nohách se vlivem Betavitalu zlepšilo, ještě to však stále neřeší příčinu, kterou zatím neznám.

Přípravek Betavital mi určitě pomohl v očistné kúře, kterou jsem si naordinoval. Snížil jsem během krátké doby 12 kg. Špatné jaterní testy, které jsem měl, mám v naprostém pořádku. Jsem přesvědčen, že je to i díky Betavitalu.

Užívala jsem přípravek Betavital, protože jsem po porodu trpěla chudokrevností. Jsem s ním velice spokojena. Na červenou řepu v jakékoli formě nedám dopustit. Myslím si, že je opravdu jedinečná na spoustu zdravotních problémů. Také chválím příchuť Betavitalu. Děti ho užívají bez řečí:)

Přípravek Betavital jsme již používali vícekrát. Je velmi dobrý pro krvetvorbu. Pomohl s úpravou krevního obrazu, u syna se vyrovnala hladina železa (byla velmi nízká).

S Betavitalem jsem maximálně spokojená, objednala jsem si ho už poněkolikáté, vždy mi upraví množství železa a i dalších některých hodnot krevního obrazu. Působí proti únavě.

Přípravky, které jsem objednával ve Vašem obchodě jsou určeny pro moji matku, která je po operaci nádoru tlustého střeva s následným rozsevem metastáz v játrech. Podstupuje masivní chemoterapii již 3 roky. Jak jsem zjistil, hlíva ústřičná má schopnost mírnit vedlejší účinky chemoterapií a extrakt z červené řepy - Betavital - podporuje tvorbu krvinek a kvalitu krve vůbec. Vzhledem k množství léků a chemoterapií, které matka užívá je značně nejisté, zda-li právě tyto příravky od Vás mají konkrétní vliv, ale je pravdou, že ošetřující lékař chválí krevní obraz, který dělá každých 14 dní před aplikací chemoterapie. Hlíva ústřičná v tabletách supluje hlívu čerstvou, kterou matka tepelně zpracovává a konzumuje v různých jídlech.

Přípravek Betavital mi velmi pomohl. Zakoupila jsem si ho, protože jsem byla po chemoterapii silně anemická. Lékaři mi sice pomohli transfuzí krve, ale jen v takovém množství, které byla ochotná hradit pojišťovna. Doporučili mi jíst červenou řepu. A to dokonce bylo v době, kdy čerstvá červená řepa ještě nebyla na trhu. Vyhledala jsem Váš web a našla jsem přípravek vhodný k léčbě anemie. Betavital jsem již využívala a cítím se velmi dobře. Rozmíchaný v mírně slazeném čaji chutná opravdu dobře. Už během užívání jsem cítila den ode dne stále více sil. Velmi děkuji. Musím pochválit také Váš jiný produkt - Mumio. Před půldruhým rokem jsem měla úraz kolena (narušené vazy ). Při užívání Mumia i přes svůj věk ( 57 let ) jsem se mi koleno brzy zahojilo. Doporučuji všem! A ještě jednou. Když jsem onemočněla rakovinou, můj syn, mi u Vás objednával Ovosan. Jako nezkušený onkologický pacient jsem se tehdy ptala paní doktorky, mohu-li Ovosan užívat při chemoterapii. Dostala jsem přísný zákaz, ale já jsem ho ignorovala a užívala jsem tento přípravek na posílení imunity. Paní doktorka se při kontrolách divila, jak rychle klesají mé nádorové markry. Ovosan je výborný potravinový doplněk a zjistila jsem, že pomohl již mnoha onkologickým pacientům.

Pomocí Betavitalu jsem si upravila hladinu červených krvinek, byla jsem chudokrevná, nyní jsem v normálu - průměru. Využívala jsem 2 lahvičky Betavitalu - 2 lžičky denně. Cítím se skvěle - díky!

MUDr. Karel Matys – Zpravodaj Klas 1999 Chudokrevnost u starší ženy s chronickým onemocněním typu leukemie. Přes dlouhodobé užívání železa a vitaminů měla velmi nízké hodnoty hemoglobinu. Úměrně tomu byla unavená, zadýchávala se při minimální fyzické zátěži. Asi po 1 měsíci užívání Betavitalu se jí krevní obraz neuvěřitelně zlepšil- hodnota hemoglobinu stoupla asi o 40%. Životní energie, výkonnost a radost ze života se zvedly ještě více a dokonce i obvodní lékařka, která přírodním prostředkům nevěří, účinnost Betavitalu ocenila.

MUDr. Karel Matys – Zpravodaj Klas 1999 Díky komplexnímu působení Betavitalu jej pokládám za nejdůležitější přírodní prostředek k prevenci zhoubných nádorů a za významný prostředek jejich léčby.

MUDr. Karel Matys – Zpravodaj Klas 1999 Betavital se mi dále velmi osvědčil při léčbě potíží způsobených dnes častou infekcí Helicobacter pylori, kterou klasická medicína léčí kombinací antibiotik, často špatně snášenou. Uvedu příklad 12 ti letého chlapce, který měl delší dobu bolesti břicha a zvracení. Vyšetření prokázalo Helicobacter pylori a mírnou chudokrevnost. Nasadil jsem kromě homeopatik a bylinek Betavital. Subjektivní potíže během několika týdnů zcela vymizely a laboratorní výsledky po 10 týdnech byly nečekaně dobré. Kromě jednoznačného efektu na léčené potíže došlo díky Betavitalu i ke zlepšení krevního obrazu a celkovému posílení organismu, zatímco klasická léčba antibiotiky by znamenala naprosto rozvrácenou střevní mikroflóru, oslabenou imunitu, zátěž jater atd.

Moje 71 letá maminka používá Betavital. Po prvním zhoršení stavu se teď cítí velmi dobře.

Mám gynekologické problémy, zvětšenou dělohu a podle nějakého č.3 jsem byla ohrožena rakovinou, proto mi byla navržena operace. Nechtěla jsem ve svých 40ti letech takto skončit, a tak jsem hledala pomoc, kde se dalo. Po poradě s paní Ing. Rozhoňovou jsem užívala nejdříve Acidophylus a Chlorellu a po týdnu jsem přidala ještě Detox a Antiox, který jsem užívala 2 měsíce. Mimo to jsem na radu p. Ing. místo snídaně jedla strouhaná jablka s mrkví a s Betavitalem – prý na očistu střev. Je pravda, že jsem se začala cítit velmi dobře, plná energie a na dalším vyšetření mi bylo sděleno, že operace není zatím nutná, že jsem na č. 1. Chodím na kontroly, pokud se zhorším, kúru budu opakovat. Jsem šťastná, že nemusím na operaci a že jsem zase plná života, za což děkuji i Vašim stránkám.

Má zkušenost s Betavitalem je kladná, zmírnily se jisté revmatické potíže a celkově zdravotní stav. Nápoj jsem pila s oblibou, chuťově mi vyhovoval zředěný s vodou. Za sebe mohu tento preparát doporučit.

Krásný den, odpovídám na Váš dotaz. Všechny jmenované přípravky jsou naprosto skvělé a rozhodně si je objednám opět. Chtěl bych Vám sdělit moje obrovské překvapení s Betavitalem. Objednal jsem ho po pročtení Vaší nabídky pro moji 80ti letou maminku na krev a bolavou nohu. Po týdnu dávkování (1 lžička denně na 1,5 dcl) postavil mojí mamku na nohy tak, že opravdu chodí dnes a denně na zahradu dělat seno. Maximálně se zlepšila i její psychická kondice a na její věk i pohyb. Noha s křečovými žílami je prakticky uzdravená, bolesti odešly a zůstalo pouze zjizvení na hladké pokožce nohy. Mamka si už nestěžuje na žíly či bolesti nohou. Děkuji za Váš zájem a za to, že svoji práci děláte zřejmě dobře a se zájmem.

Dobrý deň, síce neskor, ale predsa. S Betavitalom som veľmi spokojná, pretože mi zlepšil krvný obraz a to vo veľmi krátkej dobe. Prajem celému Vášmu týmu krásny zbytok dňa, s úsmevom na tvári. :-)

Dobrý den, přípravek Betavital jsem vyzkoušela kvůli mým problémům s úbytkem červených krvinek. Zhruba před rokem a půl jsem začala mít tyto problémy, brala jsem železo v tabletách a vitamín B 12, ale po krevních odběrech se hladina červ. krvinek nijak nezvyšovala, proto jsem stále vyhledávala něco nového. Na internetu jsem narazila na diskusi lidí se stejnými problémy a v té jsem se dočetla i o Betavitalu. Po objednání jsem začala tento přípravek užívat 2x denně, ráno a večer lžičku. Je to pár dní, co jsem byla na posledním odběru krve, a když jsem si šla pro výsledky a uslyšela z úst pana doktora výši hladiny červ. krvinek, rozzářily se mi oči. Před rokem to bylo 104, před půl rokem asi 107 a teď 121. Měla jsem opravdu velikou radost. Takže bych ráda poděkovala výrobcům a i Vám.

Dobrý dem, myslím, že mi produkt výrazně zlepšil kvalitu krve. Byla jsem tento týden na odběru kvůli krevnímu obrazu (v červnu jsem byla hospitalizována v nemocnici na 95% ztrátu krve - doktoři se ještě s takovýmto krevním obrazem nesetkali) a výsledek toho odběru byl naprosto perfektní. S největší pravděpodobnost si budu produkt ještě objednávat - pro prevenci.

Betavital jsem užívala na Vaše doporučení na problémy se zažíváním: pálení žáhy, nadýmání, těžoko od žaludku, zácpa, hemeroidy. Po měsíci užívání se problémy nenápadně vytratily, z čehož mám velkou radost. Užívala jsem 1 lžičku 3x denně a v užívání pokračuji i nadále.

Betavital je vynikající. Mám s ním dobré zkušenosti a má rodina jej užívá pravidelně jako očistnou kúru. Upraví se po něm zažívání a také vyčistí pleť. Rovněž jsem ji doporučila mému známemu, který je nyní po chemoterapii.

Přeji hezký den, přípravky jsem koupila pro manžela, krterý má rakovinu tlustého střeva a vyoperovanou rakovinu ledviny. Betavital mu pomohl srovnat krevní obraz.


 


Rok si ničíme IMUNITU, možná i proto je tolik nemocných, říká česká vědkyně.

Lidé musí převzít zodpovědnost sami za sebe a ne slepě věřit jen v očkování, které, ať je to myšleno sebelépe, není samospásné.“

doc. RNDr. Irena Koutná, Ph.D.

Každá nemoc je způsobena narůstající jedovatostí lidského organismu.

Více úžasný:

MUDr. Henry Bieler

 

 

NEJPOPULÁRNĚJŠÍ  ČLÁNKY

Jak se uzdravit z chronické Boreliózy, Chlamydiózy... Únavového syndromu

Tibetská houba, tibetské krystaly a kombucha - darování, prodej

100% REISHI - houba mládí a zdravé dlou h ověkosti

 

31 důvodů proč se NENECHÁM OČKOVAT - izraelský rabín

CORDYCEPS - silná imunita a nárust energie

Překyselené tělo: začátek vážné nemoci

Léčte záněty a ne Cholesterol, MUDr. Sircus

100% ČAGA ze Sibiře

s Certifikátem účinných látek

 

Protichůdné zprávy o Mamografu - PROČ?

Klouby - Artróza - kmenové buňky - Podvod!

Účinný lék na rakovinu plic na Kubě, proč ho mít nemůžeme?

Lékaři se uzdravili z Roztroušené sklerózy

Jak se skutečně zdravě stravovat...

Proč průběžně a jak detoxikovat tělo

Úspěšná léčba cukrovky 2.typu úpravou stravy - film odvysílaný na BBC 2

Sandřina  Ú sp ěšná léčba ra koviny

- osobní příběh

 

Žaloba na farmaceutické korporace, MUDr. Matthias Rath

Nejnovější zkušenosti s Úspěšnou léčbou boreliózy, chlamydiózy, únavového syndromu a dalších...

 

Koloidní stříbro - účinné přírodní antibiotikum, hustoty koloidního stříbra, doporučené dávkování

 

Lék Isoprinosine a jeho možnosti v PREVENCI a LÉČBĚ Covidu-19 - prof. MUDr. Jiří Beran CSc.

 

Porovnání AMERICKÉ a RUSKÉ vakcíny na Covid -19, mechanismy účinků všech i připravovaných vakcín.

KOHO (NE)OČKOVAT!

Antonín Baudyš: „Jsme v TICHÉ VÁLCE, připravené ELITAMI a USA."

 

PUBLIKOVANÁ VIDEA  ZDE

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY  ZDE

 

ZAČNĚTE U SEBE

ZÁKLADEM ZDRAVÍ JE PREVENCE S NÁVRATEM K PŘÍRODĚ

Doporučuji:

každé ráno cca 30 minut před snídaní

vypít cca 4 dcl vlažné čisté pramenité vody s citrónem (můžete přidat až půl lžičky jedlé sody) a pro posílení imunity a energie můžete použít dvojitý extrakt (1-2 kapsle) z

  a nejdříve po 15 minutách:

případně nejen pro psychiku:

pro střevo kvalitní probiotika:

  • kysané zelí, které si sami jednoduše vyrobíte POUZE VY! Pozor na "BRUSELSKÉ" kysané zelí! S éčkama

___________________________________________________

Předpokládané trendy v užívání vitamínů a dalších doplňků stravy v roce 2021 ZDE

 

Cílem správné medicíny je předcházení nemocí a prodloužení zdravé dlouhověkosti. Ideálem medicíny je odstranit mít potřebu lékaře.

MUDr. William J. Mayo

 

PROČ SE ŠMEJDŮM STÁLE DAŘÍ

Dvě třetiny lidí mají sklon k poslušnosti a vedou nás charismatičtí psychopati.

Psychopat v politice se dokáže prolhat, vzrušuje ho moc.

psychiatr Radkin Honzák

/a také třeba ten v červené mikině objednává pro policii vodní děla za 105 mil. korun a touží po šikaně lidí a po GULAZÍCH/

Právě ty dvě třetiny lidí nepřímo rozhodují svým chováním o lockdownech...

 

KLINICKÉ TESTY LÉKŮ - PODVOD

DOKUMENT ČT 2

BYZNYS V BÍLÝCH PLÁŠTÍCH

 

 

TŘI UNIKÁTNÍ EXTRAKTY

Z DUANWOOD RED REISHI

          EXTRAKT                 SPÓR

Nejsilnější extrakt z REISHI na českém trhu!!!100% spórový prášek z Duanwood Red Reishi!!!

 

TRITERPEN MAX

Extrakt s vysokým obsahem triterpenoidů. Více než 20 triterpenoidů%!

ZDE ROSTE NEJÚČINNĚJŠÍ REISHI

DUANWOOD RED REISHI

zdroj výše nejúčinnějších extraktů

Video z návštěvy Čechů u pěstitelů Duanwood Red Reishi v Číně, v horské oblasti Jiangshan

 

FAKTA O REISHI,

MYKOLOGIE, HISTORIE, PĚSTOVÁNÍ, ÚČINNÉ LÁTKY, JAK JE TO S JEJÍ KVALITOU?

 

 

 

 CORDYCEPS, EXTRA SILNÝ

NEJVYŠŠÍ MNOŽSTVÍ ÚČINNÝCH LÁTEK

Nejsilnější Cordyceps na českém trhu!!!

100% Sibiřská Čaga
Betaglucan MaxCellHlíva ústřičná

 

 

MUDr. Ludmila Eleková: Vakcíny brzdí vývoj. Dříve děti mluvily souvisle od 2 let a dnes? Katastrofa! (1:58:35)

DOKUMENT ČT 2

ŠKODLIVOST MOBILNÍCH SÍTÍ

KNIHA

NACISTICKÉ KOŘENY "BRUSELSKÉ EU"

 MUDr. Matthias Rath, Paul Anthony Taylor, Aleksandra Niedzwiecki a August Kowalczyk

v češtině je možno knihu přečíst online zde

Co jste už vždycky chtěli vědět o ‘bruselské EU’ - Ale nikdo se neodvážil vám o tom říci!

 

 

JAREK NOHAVICA

ZADEK JAK ŽOK

A přece nakonec - ÚSPĚŠNÁ LÉČBA

 

Jak platné v roce 2020 - 2021

 

PROTESTSONG

V DLOUHÉM ZATMĚNÍ

Ilona Czáková, Roman Horký a KAMELOT

(Oficiální videoklip - Premiéra: 1. 12. 2020)

Do této písně jsme vložili naše srdce a nevymyté mozky

SVĚT SE ZBLÁZNIL, DRŽME SE

NOVÁ KNIHA

dotisk 19.4.2021

  

MUDr. Jan Hnízdil...

Přes zdánlivě vtipný název i ilustraci na obálce knihy rozhodně o žádnou legraci nejde. Autoři nás nejdříve seznámí obecně s pojmem psychopat a pak už velmi detailně rozebírají pány Klause, Zemana a Babiše a pečlivě zdůvodňují, proč právě na ně se toto označení, či spíše diagnóza, vztahuje. Hojně při tom používají citace renomovaných vědců, psychiatrů a psychologů : Fromma, Bradshawa, Rohra, Koukolíka, Honzáka a mnohých dalších.

Kniha se taky pokouší pochopit, proč tito lidé mají tak velký vliv na lidi - voliče a proč se jim společnost tak neúspěšně brání, nebo spíš nebrání. Autoři se v závěru pokoušejí najít i nějaká řešení, ale že to nebude jednoduché je jasné nejen jim, ale i čtenáři.

Poselstvím knihy pak je jednoznačně umět poznat zlo ve společnosti, nepodlehnout mu, a hlavně nerezignovat.

Držme si palce!