Co si vybere pacient s rakovinou plic, přípravek DCVAC/LuCa nebo CimaVax EGF?

 
Ing. Zdeněk Rozehn Ing. Zdeněk Rozehnal
 

Pravidelně si nechávám posílat Zpravodaj ozdravotnictví.cz, který se hrdě nazývá nezávislé internetové médium... Není složité zjistit, že je to další sluníčkové médium a kdo je jeho zřizovatel.

5. června 2019 jsem obdržel mj. článek "Nový přípravek má pomoci pacientům s rakovinou plic". Jako bývalý dovozce a prodejce léčiv a přírodních přípravků z Francie jsem nevěřícně zíral:

"Nový přípravek prodlužuje život pacientům o necelé 4 měsíce!!!"

A přitom na Kubě byl vyvinut lék, který rakovinu plic prakticky zastavuje.

A nyní nejdříve článek ze Zpravodaje...

Nový přípravek má pomoci pacientům s rakovinou plic

Biotechnologická společnost Sotio vlastněná skupinou PPF vyvíjí lék, který podle ní může významně zlepšit přežití pacientů v pokročilém stadiu nádorového onemocnění plic. Ukázaly to výsledky klinické studie přípravku DCVAC/LuCa využívajícího aktivní buněčnou imunoterapii, které dnes zástupci firmy Sotio představili na konferenci Americké společnosti klinické onkologie v Chicagu. Informoval o tom Richard Kapsa ze společnosti Sotio.

Finální výsledky studie potvrdily hypotézu, že přidání přípravku ke standardní léčbě chemoterapií by mohlo prodloužit celkové přežití i čas do progrese onemocnění, uvedl Libor Havel z Thomayerovy nemocnice v Praze, který se na klinické studii podílel. Zlepšení pozoroval u většiny svých pacientů, kteří dostávali přípravek DCVAC. Věří, že další klinické studie to potvrdí.

„U pacientů, kterým byl podáván přípravek DCVAC/LuCa, dosáhlo celkové přežití 15,5 měsíce ve srovnání s 11,8 měsíce u kontrolní skupiny se standardní léčbou,“ uvedl Kapsa. U pacientů, kterým byl podáván přípravek v kombinaci s chemoterapií, bylo riziko úmrtí o 46 procent nižší než u těch, kteří dostávali pouze chemoterapii. Léčba podle autorů studie nevykázala žádné významné vedlejší účinky.

„Nádorové onemocnění plic je jednou z nejzákeřnějších nemocí, u níž existují jen omezené možnosti léčby. S našimi akcionáři a s předními lékařskými odborníky budeme diskutovat o dalších možnostech klinického vývoje přípravku DCVAC/LuCa tak, abychom v budoucnu mohli pacientům poskytnout nové možnosti účinné léčby,“ dodal generální ředitel společnosti Sotio Radek Špíšek.

DCVAC je přípravek aktivní buněčné imunoterapie. Vyrábí se individuálně pro každého pacienta s využitím takzvaných dendritických buněk pacienta, které jsou součástí imunitního systému, k vyvolání imunitní odpovědi proti nádorovým antigenům. Sotio vyvíjí tři léčivé přípravky využívající platformu DCVAC, určené pro různé druhy nádorových onemocnění v různých stadiích, a to pro nádorové onemocnění vaječníků, pro karcinom prostaty a pro rakovinu plic. Společnost nyní ověřuje bezpečnost a účinnost léčivých přípravků DCVAC v řadě klinických studií.

PPF vedle biotechnologií investuje do telekomunikací, bankovnictví a finančních služeb, strojírenství, pojišťovnictví, nemovitostí i zemědělství. Vedle Evropy a Asie skupina působí také v Rusku a Severní Americe. Majoritní vlastník PPF Petr Kellner je podle časopisu Forbes nejbohatším Čechem s odhadovaným majetkem 15,5 miliardy dolarů (zhruba 360 miliard Kč).

A článek druhý:

Na Kubě vyvinuli lék na rakovinu plic v ceně 1 dolaru za dávku, my ho mít nemůžeme, proto zbytečně zemře desetisíce lidí

přitom v úmrtnosti na rakovinu je rakovina plic na prvním místě!
 
 
Leif Davenport, Waking Times


Většinu lidí dost překvapuje, že existuje vakcína proti rakovině plic, jejíž účinnost potvrdilo přes 25 let intenzivního výzkumu a několik let klinického používání.

Tak proč se o tom svět dozvídá až teď?

 

Odpověď komplikují utajená jednání v temných zákoutích vládních budov a

 

nezdravý vliv farmaceutických společností na dostupnost čehokoli, co opravdu zachraňuje životy!


Kuba se musela v posledních desetiletích potýkat s mnoha problémy souvisejícími se zdravím veřejnosti. Jeden z těch nejvážnějších má vztah k nejslavnějšímu exportnímu artiklu této země – k tabáku. Nárůst počtu případů rakoviny plic donutil tuto malou zemi k vyvinutí léku CimaVax EGF, jednoho z nejefektivnějších medikamentů určených k léčbě rakoviny plic.

Lék, který opravdu funguje

Vakcína funguje tak, že omezuje pacientovu schopnost produkovat hormon EGF. Tento hormon hraje ústřední roli při dělení buněk a růstu maligních buněk. Jelikož je rakovina důsledkem toho, že se buňky znovu a znovu dělí, až z nich vznikají nádory, tak vakcína vzhledem ke své schopnosti zpomalovat jejich růst v podstatě zastavuje růst nádoru.

CimaVax EGF prokazatelně fungoval při minimálně dvou klinických testech na Kubě a z výsledků je zjevné, že vakcína zvyšuje počet přeživších s rakovinou plic v pozdním, často i posledním (terminálním) stadiu. Tyto výsledky by se mohly ještě zlepšit, pokud by se lék podal v časnějších fázích vývoje choroby. CimaVax EGF nefunguje tak, jak většina lidí od vakcín čeká – nefunguje preventivně, ale když se podá při nemoci, změní rozsudek smrti ve zvládnutelné chronické onemocnění.

Zisk a medicína: smrtící kombinace

V poslední době napjaté kubánsko-americké vztahy trochu povolily a mezi oběma zeměmi se poprvé od šedesátých let pootevřely diplomatické cestičky. V rámci tohoto pozitivního vývoje nabídla Kuba svoji vakcínu proti rakovině plic výzkumným pracovníkům střediska zaměřeného na výzkum léčby rakoviny Roswell Park, kde právě probíhají testy léku. Při budoucí distribuci však může problém představovat případná konkurence.

Problém tkví v existenci dvou dalších potenciálních léků s podobným účinkem, BLP 25 a GVAX, na jejichž vývoji pracují dvě soukromé společnosti: Ono Pharmaceutical a Aduro Biotech. Vývoj a testy obou medikamentů probíhají od 90. let a obě společnosti do nich investovaly stovky milionů dolarů.

 

Představa, že se na trh dostane nízkonákladová alternativa, není pro tyto farmaceutické společnosti zrovna přijatelná


Ještě důležitější je to, že farmaceutické firmy dělají v současnosti vše pro to, aby exponenciálně zvedaly ceny léků. Nedávno veřejnost rozzuřil případ exmanažera jednoho hedgeového fondu, který si koupil práva na Daraprim, lék zlepšující kvalitu života pacientů s AIDS, a zvýšil cenu za jednu dávku z 13,5 dolarů na 750 dolarů.

A čím v takových případech argumentují farmaceutické společnosti v první řadě? Samozřejmě finanční náročností klinických testů a výzkumu.

.

Dávka CimaVax EGF stojí jen dolar, ale jakmile se k tomuto léku dostanou farmaceutické společnosti a začnou ho „zkoumat“, nastane klinický očistec

Možná lék pro veřejnost laskavě uvolní po dlouhých letech, ale každopádně uměle vyšroubují jeho cenu do astronomických výšin

 

Konec epidemie v nedohlednu

Poslední dobou na veřejnost stále více prosakují informace

o nekalých praktikách farmaceutických společností,

které často dlouhodobě zamezují tomu, aby se nové, slibné léky dostávaly na trh, za asistence úplatných politiků a ortodoxních bílých plášťů.

Je to podobné jako s ropnými společnostmi, které skupují nové technologie a pak si je nechávají pro sebe do doby, kdy jim budou moci přinést největší zisk.

Jen ve Spojených státech se každoročně diagnostikuje rakovina plic u 200 000 osob,
přičemž 150 000 pacientů na tuto nemoc každý rok umírá. Zdálo by se maximálně rozumné, kdyby moderní medicína do léčby rakoviny plic dala všechno.

Můžeme jen doufat, že spolu s tím, jak vzrůstá informovanost lidí o nečistém jednání farmaceutických koncernů, bude vzrůstat i tlak na to, aby své chování změnily. A to nejen ony, ale především i politici, ortodoxní bílé pláště a zdravotní pojišťovny!

Přece oni by měly vyvinout maximální úsilí, aby léčba byla co nejúčinnější a zároveň levná a tím byla poskytnuta všem potřebným. Ne jako u biologické léčby pro vyvolené, kde mají prostor úplatky.

Zdroj: https://www.wakingtimes.com/

Díky nelogickým restrikcím v EU, nezbývá nic jiného, než si objednat letenku na Kubu, případně navštívit kubánskou ambasádu.

Více:

 

 

Každá nemoc je způsobena narůstající jedovatostí lidského organismu.

Více úžasný:

MUDr. Henry Bieler

Cílem medicíny je předcházení nemocí a prodloužení zdravé dlouhověkosti. Ideálem medicíny je odstranit mít potřebu lékaře.

MUDr. William J. Mayo

 

 

TŘI UNIKÁTNÍ EXTRAKTY

Z DUANWOOD RED REISHI

          EXTRAKT                 SPÓR

Nejsilnější extrakt z REISHI na českém trhu!!!100% spórový prášek z Duanwood Red Reishi!!!

 

TRITERPEN MAX

Extrakt s vysokým obsahem triterpenoidů. Více než 20 triterpenoidů%!
 

220+ zkušeností

s DUANWOOD REISHI ZDE

ZDE ROSTE NEJÚČINNĚJŠÍ REISHI

DUANWOOD RED REISHI

zdroj výše nejúčinnějších extraktů

Video z návštěvy Čechů u pěstitelů Duanwood Red Reishi v Číně, v horské oblasti Jiangshan

 

FAKTA O REISHI,

MYKOLOGIE, HISTORIE, PĚSTOVÁNÍ, ÚČINNÉ LÁTKY, JAK JE TO S JEJÍ KVALITOU?

 

 

 

 CORDYCEPS, EXTRA SILNÝ

NEJVYŠŠÍ MNOŽSTVÍ ÚČINNÝCH LÁTEK

127+ ZKUŠENOSTÍ

ZDE

Nejsilnější Cordyceps na českém trhu!!!

 

.

100% Sibiřská Čaga
Betaglucan MaxCellHlíva ústřičná

 

 

JAREK NOHAVICA

ZADEK JAK ŽOK

A přece nakonec - ÚSPĚŠNÁ LÉČBA

 

Jak platné v roce 2020