Standardní verze

3 otázky o životě v nemocné společnosti, které byste neměli pokládat

19. května 2021

Poznámka redakce: Tento článek jsem napsal před 4 lety pod pseudonymem Sigmund Fraud. Položené otázky jsou dnes důležitější a aktuálnější než tehdy a sázky jsou mnohem vyšší. V zásadě jsou to všechno otázky týkající se kontroly.

V takto ovládající společnosti není divu, že se tolik lidí nedokáže zbavit svého sevření falešnou realitou a tlačí na ostatní, aby se přizpůsobili jejich pohledu. Ve své práci kouče sebeovládání pomáhám lidem vidět, jaké falešné reality si sami vytvořili, a pomáhám jim pustit se ze sevření zbytečných přesvědčení.  ~Dylan Charles

Sigmund Fraud, zaměstnanec redakce
Waking Times

    "Být dobře přizpůsoben hluboce nemocné společnosti není měřítkem zdraví." ~J. Krišnamurti

Společnost je řízena nikdy nekončícím mainstreamovým vyprávěním, které se neustále vyvíjí a dosahuje stále nových dramatických vrcholů senzacechtivosti a humbuku. Plní vaši mysl tématy, která si sami vyberou, udržují vaši pozornost u těchto témat a vyzývají vás a povzbuzují, abyste se o těchto tématech mezi sebou hádali. Tímto způsobem je naše kolektivní pozornost trvale okupována a brání nám ponořit se příliš hluboko do záležitostí, které mají na každodenní život větší než povrchní dopad.

Volnomyšlenkářství je schopnost a ochota zkoumat myšlenky a oblasti mysli, které jsou dosud neobjevené nebo jsou mimo dosah. Je to mizející umění, které je záměrně vytlačováno kontrolním systémem, jenž vyžaduje konformitu, souhlas a poslušnost těla, mysli i ducha.

K zamyšlení vám předkládáme tři otázky, které byste si o životě v naší hluboce nemocné společnosti neměli klást.

1. Kdo vlastní peněžní zásobu a světový dluh?

V podstatě celý svět je finančně zadlužen, což je zákeřná forma otroctví, která umožňuje vykořisťování lidí a všech věcí v přírodě. Když se nad tím zamyslíte, je to šílené. Jen Spojené státy údajně dluží asi 20 bilionů dolarů, zatímco celý svět dluží šokujících 215 bilionů dolarů?

Ale komu přesně?

Peníze jsou jen prostředkem směny, který usnadňuje transakce mezi lidmi. Samy o sobě nemají žádnou vnitřní hodnotu, protože místo dolarových bankovek bychom mohli stejně dobře používat mořské mušle, a přesto bychom byli schopni vyřizovat věci. Dnešní peníze jsou však majetkem soukromých třetích osob, které je pronajímají vládám jednotlivých států, jež pak používají práci svých občanů jako zástavu za tyto půjčky. Jedná se o velmi rafinovanou formu otroctví, která již zadlužila budoucí nenarozené generace lidských bytostí.

Ale komu přesně lidstvo dluží? Kdo jsou naši pánové, kteří nás zadlužují?

2. Kdo vlastní vaše tělo?

Vlastnictví znamená mít výslovné právo něco užívat, ovládat a nakládat s tím způsobem, který si zvolíte. Jediná věc, se kterou se rodíte a kterou si s sebou berete až do smrti, je vaše vlastní tělo, ale vlastníte ho? Pokud ne vy, kdo tedy vlastní vaše tělo?

Kdyby tato otázka byla v naší společnosti již vyřešena, pak by nedocházelo ke stále se zvyšujícímu tlaku na ty, kteří se rozhodnou odmítnout očkování. Děti bojující s rakovinou a jinými vážnými nemocemi by nebyly nuceny pod trestem a pod hrozbou odebrání rodičům podstupovat chemoterapii a ozařování. Voda by nebyla fluorizována bez našeho souhlasu. Přírodní léky by nebyly zakázány pod hrozbou pokut a vězení.

Rychle se blížíme k době, kdy budou lidé ze zákona povinni užívat psychotropní léky jako občané v dystopické klasice Aldouse Huxleyho Brave New World.

Vlastníte své tělo, nebo patří státu?

3. Proč je zkoumání vědomí omezeno a nezákonné?

Nejúčinnější vězení nejsou hmotná, ale jsou vybudována uvnitř mysli. Vnímání, názor a porozumění jsou dynamické pojmy, vůbec ne statické. Ty všechny se mohou v mžiku oka změnit jen proto, že s vámi nějaká nová myšlenka nebo zkušenost zvláštním způsobem rezonuje. Naše evoluce závisí na naší schopnosti rozšiřovat hranice možného, a pokud je mysl držena v zajetí zakořeněného systému a mocného kulturního paradigmatu, pokrok, dokonce i štěstí, je zbržděn.

V této společenské pasti máte volnou ruku k ponižování svého vědomí a ducha alkoholem, nebezpečnými drogami, léky, televizí, pornografií, divadelním násilím a ještě něčím dalším, avšak mnohé přírodní léky, které povznášejí vědomí a poskytují okno do duše, jsou nezákonné.

"To je způsob, jakým je svoboda unášena - ne najednou, otevřeně, ale kradmo, postupně, za zavřenými dveřmi a s naším vlastním souhlasem. Jak se budeme moci bránit, když už tolik z nás dobrovolně předalo klíče od vlastního vědomí státu a bez protestů přijalo, že je v pořádku, když nám někdo říká, co smíme a nesmíme dělat, co smíme a nesmíme zkoumat, dokonce i to, co smíme a nesmíme prožívat s touto nejcennější, nejmoudřejší, jedinečnou a individuální částí sebe sama?

    Jsme-li ochotni to přijmout, pak nás lze přesvědčit, abychom přijali cokoli." ~
Graham Hancock

 

Přečtěte si další články od Sigmunda Frauda.

O autorovi

Sigmund Fraud je pamětníkem moderní psychiatrie a oddaným duševním aktivistou. Píše pro server WakingTimes.com, kde se vyžívá v možnosti masivního posunu směrem k psychologicky uvědomělejší budoucnosti lidstva. Sledujte Sigmunda na Facebooku zde.

Líbí se vám stránka Waking Times na Facebooku. Sledujte Waking Times na Twitteru.

Tento článek (3 Questions You're Not Supposed to Ask About Life in a Sick Society) byl původně vytvořen a publikován serverem Waking Times a je zde zveřejněn pod licencí Creative Commons s uvedením autorství Sigmund Fraud a WakingTimes.com. Může být volně přeposílán s uvedením příslušného odkazu, životopisu autora a tohoto prohlášení o autorských právech.

Originál: wakingtimes.com

Každá nemoc je způsobena narůstající jedovatostí lidského organismu.

Více úžasný:

MUDr. Henry Bieler

Cílem správné medicíny je předcházení nemocí a prodloužení zdravé dlouhověkosti. Ideálem medicíny je odstranit mít potřebu lékaře.

MUDr. William J. Mayo

 

ROZHOVOR S MUDr. SOŇOU PEKOVOU, Ph.D. - 8. červenec 2021

Globalisty cenzurované video nově na svobodném kanálu

 

KLINICKÉ TESTY LÉKŮ - PODVOD

DOKUMENT ČT 2

BYZNYS V BÍLÝCH PLÁŠTÍCH

 

 

TŘI UNIKÁTNÍ EXTRAKTY

Z DUANWOOD RED REISHI

          EXTRAKT                 SPÓR

Nejsilnější extrakt z REISHI na českém trhu!!!100% spórový prášek z Duanwood Red Reishi!!!

 

TRITERPEN MAX

Extrakt s vysokým obsahem triterpenoidů. Více než 20 triterpenoidů%!

ZDE ROSTE NEJÚČINNĚJŠÍ REISHI

DUANWOOD RED REISHI

zdroj výše nejúčinnějších extraktů

Video z návštěvy Čechů u pěstitelů Duanwood Red Reishi v Číně, v horské oblasti Jiangshan

 

FAKTA O REISHI,

MYKOLOGIE, HISTORIE, PĚSTOVÁNÍ, ÚČINNÉ LÁTKY, JAK JE TO S JEJÍ KVALITOU?

 

 

 

 CORDYCEPS, EXTRA SILNÝ

NEJVYŠŠÍ MNOŽSTVÍ ÚČINNÝCH LÁTEK

Nejsilnější Cordyceps na českém trhu!!!

100% Sibiřská Čaga
Betaglucan MaxCellHlíva ústřičná

 

 

MUDr. Ludmila Eleková: Vakcíny brzdí vývoj. Dříve děti mluvily souvisle od 2 let a dnes? Katastrofa! (1:58:35)

DOKUMENT ČT 2

ŠKODLIVOST MOBILNÍCH SÍTÍ

ZAČNĚTE U SEBE

ZÁKLADEM ZDRAVÍ JE PREVENCE S NÁVRATEM K PŘÍRODĚ

Doporučuji:

každé ráno cca 30 minut před snídaní

vypít cca 4 dcl vlažné čisté pramenité vody s citrónem (můžete přidat až půl lžičky jedlé sody) a pro posílení imunity a energie můžete použít dvojitý extrakt (1-2 kapsle) z

  a nejdříve po 15 minutách:

případně nejen pro psychiku:

pro střevo kvalitní probiotika:

  • kysané zelí, které si sami jednoduše vyrobíte POUZE VY! Pozor na "BRUSELSKÉ" kysané zelí! S éčkama

___________________________________________________

Předpokládané trendy v užívání vitamínů a dalších doplňků stravy v roce 2021 ZDE

 

 

KNIHA

NACISTICKÉ KOŘENY "BRUSELSKÉ EU"

 MUDr. Matthias Rath, Paul Anthony Taylor, Aleksandra Niedzwiecki a August Kowalczyk

v češtině je možno knihu přečíst online zde

Co jste už vždycky chtěli vědět o ‘bruselské EU’ - Ale nikdo se neodvážil vám o tom říci!

 

             TEST

BARVOSLEPOSTI

 

JAREK NOHAVICA

ZADEK JAK ŽOK

A přece nakonec - ÚSPĚŠNÁ LÉČBA

 

 

ROK SI NIČÍME IMUNITU,

možná i proto je tolik nemocných, říká česká vědkyně, vedoucí týmu Centra buněčného a tkáňového inženýrství FN u sv. Anny...

doc. RNDr. Irena Koutná, Ph.D.

 

Jak platné v roce 2020 - 2021

 

PROTESTSONG

V DLOUHÉM ZATMĚNÍ

Ilona Czáková, Roman Horký a KAMELOT

(Oficiální videoklip - Premiéra: 1. 12. 2020)

Do této písně jsme vložili naše srdce a nevymyté mozky