Jak Angelina Jolie skočila na lep doktorům a podlehla rakovině, kterou nemá

Mike Adams, editor Naturalnews

V textu, který publikoval list New York Times, vysvětlila Angelina Jolie své rozhodnutí nechat si odoperovat obě prsa, ačkoli nemá rakovinu, vysokou pravděpodobností vzniku této choroby. Podle lékařů se jednalo o "87% riziko onemocnění rakovinou prsu." A její řešení? Tři měsíce operací s výsledkem odstranění prsní tkáně.

Problém je vyřešen, že ano? Herečka uvádí, že po odstranění prsů riziko kleslo na pouhých 5%. Podle této bizarní logiky by si měli muži nechávat vyjmout varlata, aby "předešli rakovině varlat" a lidé obecně odoperovat tlusté střevo, aby "předešli rakovině tlustého střeva a konečníku." To by ale bylo šílené, tak to nikdo nedělá. jedním z nejzákladnějších principů medicíny přece je, že pacienti by neměli být vystavováni značným rizikům operací a anestezie (nemluvě o cenách těchto výkonů) se záměrem odstranit orgány, které jsou zdravé!

Nejsmutnější na tom všem je, že Angelinu Jolie obelhali. V první řadě neměla 87% riziko vzniku rakoviny prsu. A všechny ty ženy, které si četly její text v NYT byly obelhány také. Vysvětlím proč...

Jak onkologové manipulují statistiky a nahánějí ženám hrůzu, aby podstupovaly vysoce ziskové lékařské procedury

Samotný názor, že vznik rakoviny prsu je otázkou percentuálního rizika, je naprostá lež. Ve skutečnosti má ve svém těle každý včetně mě rakovinné mikrotumory. Rakovina není nemoc, kterou prostě "dostanete," jako když do vás náhodně udeří blesk. Je to něco, čemu musíte předcházet den za dnem, jídlo za jídlem, a to životním stylem, který zahrnuje suplementaci vitamínem D, zdravou výživu, superpotraviny, zeleninové šťávy a vyhýbaní se rakovinotvorným chemikáliím a radiaci.

Takže pokud lékař řekne, že máte "šanci" dostat rakovinu, nepřímo tím říká, že nemáte nad rakovinou žádnou kontrolu a to je absolutní lež - jinými slovy šarlatánství.

Dokonce i Angelina se svým genem BRCA1, který má souvislost se vznikem rakoviny prsu, může snadno dodržovat životní styl, který potlačuje projevy BRCA1. Není to žádná velká věda. Dokonce to není ani těžké. Stačí vám k tomu jednoduché potraviny za pár dolarů denně, např. citrusové plody, zdroje resveratrolu (červené hrozny, červené víno), syrová košťálová zelenina, oleje s obsahem omega-3 mastných kyselin aj. Ty samé potraviny navíc pomáhají předcházet onemocněním srdce, diabetu, Alzheimerově chorobě a jiným chronickým onemocněním.

Mimochodem takový Indol-3-karbinol (I3C), přírodní sloučenina obsažená v košťálovinách jako je brokolice a zelí, poskytuje mocnou ochranu proti projevům genu BRCA1. Neslyšíme však onkology, že by říkali ženám, ať jedí více zelí, protože by to nepřineslo rakovinovému průmyslu žádné peníze. I3C si můžete volně koupit i jako efektivní potravinový doplněk - je to doslova protirakovinná prevence v kapsli.

Takže argumentovat pravděpodobností je čiré šarlatánství. To, že dostanete rakovinu, není náhoda. Je to otázka příčiny a následku. Buď je váš životní styl pro-rakovinný, a tak si prostě pěstujete rakovinu, nebo je protirakovinný, a tak ji držíte na uzdě a nebudete s ní mít v budoucnu problém. Příčina a následek jsou zodpovědné za růst i za prevenci nádorů. Není to loterie.

Je prostě fascinující, jak doktoři u žádného jiného tématu nevěří na štěstí nebo na vúdú, ale jakmile dojde na rakovinu, hned vnucují ženám mentalitu oběti a tvrdí, že rakovina je čistě otázkou štěstí a smůly a ženy tak podle nich nemají žádnou kontrolu nad svým zdravím. To je demotivující a úchylné! Totální podraz na ženy!

Proč nedává rakovinový průmysl ženám možnost, mít kontrolu nad svým zdravím?

Udivuje mě, že rakovinový průmysl nevěří na zákon příčiny a následku. Raději budou děsit ženy statistikami "rizik",  z nichž vyplývá, že člověk nemá nad rakovinou žádnou kontrolu.  Dát ženám možnost, aby měly kontrolu nad svým zdravím, je poslední věc, o kterou rakovinový průmysl stojí, protože by tak přicházel o zákazníky a o peníze.

Je přece daleko výhodnější ženy vyděsit a přivést je do takového stavu iracionální paniky, že kývnou na ty nejšílenější věci - třeba nechat si uříznout obě zdravá prsa, i když nemají rakovinu. A pak ještě věří tomu, že si doslova zachránily život tím, že souhlasily se zmrzačením zbytečnou onkologickou operací.

"Pravděpodobnost, že se u mě projeví rakovina prsu, se snížila z 87% na méně než 5%," tvrdí Angelina Jolie. "Mohu svým dětem říci, že se nemusí bát, že o mě přijdou kvůli rakovině prsu."

Řekne také svým dětem, ať se v zájmu prevence proti nějaké chorobě zmrzačí? A co se stane, až zjistí, že má riziko vzniku rakoviny mozku? Usekne si hlavu a ještě tomu bude říkat léčba?

......

Více originál: https://www.naturalnews.com/040349_Angelina_Jolie_breast_cancer_surgery.htm

Odhalení: PR akce Angelina Jolie zabrala, akcie společnosti na výzkum a patenty genů trhají rekordy

Mike Adams, editor Naturalnews

Oznámení Angeliny Jolie, že prochází oboustrannou mastektomií (chirurgické odstranění obou prsů), i když žádnou rakovinu neměla, nebyla vůbec nevinná, spontánní "hrdinská volba", tak jak to vyobrazila masová média. Jak zjistil server NaturalNews, vše se zcela přesně shoduje se zahájením na profit zaměřené PR kampaně soukromé společnosti. Ta byla naplánována měsíce dopředu a jistě jen náhodou se střetává v čase s blížícím se rozhodnutím amerického Nejvyššího soudu o životaschopnosti patentování genu BRCA1.

To však již médiím hlavního proudu masově uniklo, a odmítají podobné věci zkoumat. Zkusme si tedy vysvětlit firemní propojení, finanční vazby, investory, fúze, lidské genové patenty, soudy, vyvolávání masového strachu mezi obyvateli a miliardy dolarů, které leží v sázce. Pokud se zaměříte na více než jeden segment, najednou vidíte mnohem více, než jen nevinně vypadají paní, která uplatnila svou "svobodnou volbu a rozhodla se". Začíná se hrát o ochranu miliard dolarů získu, díky pečlivě rozmyšlené PR kampani určené k obrovské manipulaci veřejným míněním žen.

Příznačné součástky lze samozřejmě spatřovat hned od začátku. Angelina Jolie, což je vysoce vyleštěná a hýčkaná značka, píše svůj psychologický opus pro New York Times, kde pečlivě a řemeslně naprosto skvěle formuluje klasické základní body, odvolávající se na "volbu", což je pro politiku klíčové slovo za spolupracujícího koučinku jejího manžela, který přidává slova jako "silnější", "hrdost" a "rodina". Tedy základní slova pro úspěch čehokoli v americké společnosti.

Nicméně, tím hlavním žhavým důkazem svědčícím proti Angelině Jolie, která zdánlivě spontánně vydává prohlášení, je to, že tento týden vyšla také na obálce časopisu People. Jenže tento časopis má obvykle uzávěru 3 týdny před tím, než se objeví na stáncích. A pak už se nelze příliš divit, že používá stejného jazyka, který jsme četli v tom zdařilém kusu v New York Times. Jsou tam "její odvážná volba", stejně jako "bylo to správné rozhodnutí". Tento květnatý, provolební jazyk rozhodně není náhoda. Dokazuje to tedy, že oznámení Angeliny Jolie bylo jen dobře naplánovanou firemní PR kampaní a pečlivou řemeslnou prací s vydanými zprávami, které měly zapůsobit na veřejné mínění. Ale proč by to Jolie dělala, aby ovlivňovala desítky milionů Američanek a žen po celém světě?

Ano, jsou to trilióny dolarů korporátních zisků!

Americký nejvyšší soud má totiž v brzké době rozhodnout, jak je to se životaschopností patentové ochrany genu BRCA1. Oznámení Angeliny Jolie ve svém pečlivě propracované jazykové mutaci tedy okamžitě zařídilo tento bezprostřední vliv:

1) Způsobilo, že ženy po celém světě se lekly a začaly se bát rakoviny prsu na základě falešných statistických údajů, které vnášejí strach do srdce každého, kdo má prsa.

2) Způsobilo, že ženy okamžitě zaklekly do bloků a vystartovaly, aby se pokusily zjistit, jak vlastně otestovat, zda mají v těle nyní již známý BRCA1 gen. Tato testovací procedura je jen náhodou patentována společností "Myriad Genetics". Právě díky tomuto patentu jsou testy značně drahé, jeden každý stojí něco mezi 3-4 tisíci dolarů. Testování samotné je tedy multimiliardový tržní byznys, ovšem pouze v případě, že platnost patentu potvrdí nadcházející rozhodnutí Nejvyššího soudu.

3) Způsobilo, že cena akcií společnosti Myriad Genetics (MYGN) doslovo vyletěla na 52 týdenní maximum a dál roste. "Akcie uzavíraly o 3% výše již v úterý, kdy vyšel zmíněný článek v New York Times," napsal Marketwatch.com.

4) Převzalo řízení veřejného mínění, jež by mohlo ovlivnit nastávající rozhodnutí Nejvyššího soudu USA, jež by mělo rozhodnout ve prospěch firemního vlastnictví lidských genů.

Ženy na celém světě byly za výrazné podpory mediální tvářičky Angeliny Jolie podvedeny a využity

Nemají totiž ponětí, jaká hra se rozehrála, nemají tušení, že to, o co se hraje, je vysoce ziskový trh odvětví rakoviny. Abyste celou záležitost lépe pochopili, budete opravdu muset sahnout výrazně hlouběji.

"Myriad Genetics tak zažívá svou slastnou burzovní raketu, která by měla odstartovat trychtýř miliard dolarů, které přistanou v Salt Lake City ve společnosti MYGN, jež je držitelem patentu na test, který určil, že herečka má 87% šanci, že onemocní rakovinou prsu, stejně jako patent na samotný gen," napsal burzovní server MarketWatch.com.

Je to však teprve začátek. Pokud Nejvyšší soud bude ovlivněn a přiklepne obhájení patentu, mohlo by to znamenat pro dalších několik let bilionový byznys. Ba co více, Myriad Genetics je údajně "zralý pro fúze", jak uvádí odborný finanční tisk, neboť je součástí "super-žhavého" průmyslu točícího se kolem lidského genomu.
"Největší světový výrobce pro testování DNA a přístroje pro analázu, společnost LIfe Technologies Corp. prohlásil, že je připravený získat Thermo Fisher Scientifc za rekordních 13.600.000.000 dolarů," píše MarketWatch. "Závod, který se vydal na cestu pokrokového byznysu před 26 lety, se dál žhaví, tak jak se zahraniční vlády a korporace přidávají k vládě Spojených států a pomáhají financovat zadání, jež si klade za cíl zmapovat veškerý lidský genom. A dokonce i v nedávné záplavě fúzí a akvizic v prostoru genomiky se ukazuje, že investoři mají stále možnost profitovat z tohoto multimiliardového průmyslu."

Více originál: https://www.naturalnews.com/040365_Ange lina_Jolie_gene_patents_Supreme_Court_decision.html

Každá nemoc je způsobena narůstající jedovatostí lidského organismu.

Více úžasný:

MUDr. Henry Bieler

Cílem správné medicíny je předcházení nemocí a prodloužení zdravé dlouhověkosti. Ideálem medicíny je odstranit mít potřebu lékaře.

MUDr. William J. Mayo

 

ROZHOVOR S MUDr. SOŇOU PEKOVOU, Ph.D. - 8. červenec 2021

Globalisty cenzurované video nově na svobodném kanálu

 

KLINICKÉ TESTY LÉKŮ - PODVOD

DOKUMENT ČT 2

BYZNYS V BÍLÝCH PLÁŠTÍCH

 

 

TŘI UNIKÁTNÍ EXTRAKTY

Z DUANWOOD RED REISHI

          EXTRAKT                 SPÓR

Nejsilnější extrakt z REISHI na českém trhu!!!100% spórový prášek z Duanwood Red Reishi!!!

 

TRITERPEN MAX

Extrakt s vysokým obsahem triterpenoidů. Více než 20 triterpenoidů%!

ZDE ROSTE NEJÚČINNĚJŠÍ REISHI

DUANWOOD RED REISHI

zdroj výše nejúčinnějších extraktů

Video z návštěvy Čechů u pěstitelů Duanwood Red Reishi v Číně, v horské oblasti Jiangshan

 

FAKTA O REISHI,

MYKOLOGIE, HISTORIE, PĚSTOVÁNÍ, ÚČINNÉ LÁTKY, JAK JE TO S JEJÍ KVALITOU?

 

 

 

 CORDYCEPS, EXTRA SILNÝ

NEJVYŠŠÍ MNOŽSTVÍ ÚČINNÝCH LÁTEK

Nejsilnější Cordyceps na českém trhu!!!

100% Sibiřská Čaga
Betaglucan MaxCellHlíva ústřičná

 

 

MUDr. Ludmila Eleková: Vakcíny brzdí vývoj. Dříve děti mluvily souvisle od 2 let a dnes? Katastrofa! (1:58:35)

DOKUMENT ČT 2

ŠKODLIVOST MOBILNÍCH SÍTÍ

ZAČNĚTE U SEBE

ZÁKLADEM ZDRAVÍ JE PREVENCE S NÁVRATEM K PŘÍRODĚ

Doporučuji:

každé ráno cca 30 minut před snídaní

vypít cca 4 dcl vlažné čisté pramenité vody s citrónem (můžete přidat až půl lžičky jedlé sody) a pro posílení imunity a energie můžete použít dvojitý extrakt (1-2 kapsle) z

  a nejdříve po 15 minutách:

případně nejen pro psychiku:

pro střevo kvalitní probiotika:

  • kysané zelí, které si sami jednoduše vyrobíte POUZE VY! Pozor na "BRUSELSKÉ" kysané zelí! S éčkama

___________________________________________________

Předpokládané trendy v užívání vitamínů a dalších doplňků stravy v roce 2021 ZDE

 

 

KNIHA

NACISTICKÉ KOŘENY "BRUSELSKÉ EU"

 MUDr. Matthias Rath, Paul Anthony Taylor, Aleksandra Niedzwiecki a August Kowalczyk

v češtině je možno knihu přečíst online zde

Co jste už vždycky chtěli vědět o ‘bruselské EU’ - Ale nikdo se neodvážil vám o tom říci!

 

             TEST

BARVOSLEPOSTI

 

JAREK NOHAVICA

ZADEK JAK ŽOK

A přece nakonec - ÚSPĚŠNÁ LÉČBA

 

 

ROK SI NIČÍME IMUNITU,

možná i proto je tolik nemocných, říká česká vědkyně, vedoucí týmu Centra buněčného a tkáňového inženýrství FN u sv. Anny...

doc. RNDr. Irena Koutná, Ph.D.

 

Jak platné v roce 2020 - 2021

 

PROTESTSONG

V DLOUHÉM ZATMĚNÍ

Ilona Czáková, Roman Horký a KAMELOT

(Oficiální videoklip - Premiéra: 1. 12. 2020)

Do této písně jsme vložili naše srdce a nevymyté mozky