Jak Angelina Jolie skočila na lep doktorům a podlehla rakovině, kterou nemá

Mike Adams, editor Naturalnews

V textu, který publikoval list New York Times, vysvětlila Angelina Jolie své rozhodnutí nechat si odoperovat obě prsa, ačkoli nemá rakovinu, vysokou pravděpodobností vzniku této choroby. Podle lékařů se jednalo o "87% riziko onemocnění rakovinou prsu." A její řešení? Tři měsíce operací s výsledkem odstranění prsní tkáně.

Problém je vyřešen, že ano? Herečka uvádí, že po odstranění prsů riziko kleslo na pouhých 5%. Podle této bizarní logiky by si měli muži nechávat vyjmout varlata, aby "předešli rakovině varlat" a lidé obecně odoperovat tlusté střevo, aby "předešli rakovině tlustého střeva a konečníku." To by ale bylo šílené, tak to nikdo nedělá. jedním z nejzákladnějších principů medicíny přece je, že pacienti by neměli být vystavováni značným rizikům operací a anestezie (nemluvě o cenách těchto výkonů) se záměrem odstranit orgány, které jsou zdravé!

Nejsmutnější na tom všem je, že Angelinu Jolie obelhali. V první řadě neměla 87% riziko vzniku rakoviny prsu. A všechny ty ženy, které si četly její text v NYT byly obelhány také. Vysvětlím proč...

Jak onkologové manipulují statistiky a nahánějí ženám hrůzu, aby podstupovaly vysoce ziskové lékařské procedury

Samotný názor, že vznik rakoviny prsu je otázkou percentuálního rizika, je naprostá lež. Ve skutečnosti má ve svém těle každý včetně mě rakovinné mikrotumory. Rakovina není nemoc, kterou prostě "dostanete," jako když do vás náhodně udeří blesk. Je to něco, čemu musíte předcházet den za dnem, jídlo za jídlem, a to životním stylem, který zahrnuje suplementaci vitamínem D, zdravou výživu, superpotraviny, zeleninové šťávy a vyhýbaní se rakovinotvorným chemikáliím a radiaci.

Takže pokud lékař řekne, že máte "šanci" dostat rakovinu, nepřímo tím říká, že nemáte nad rakovinou žádnou kontrolu a to je absolutní lež - jinými slovy šarlatánství.

Dokonce i Angelina se svým genem BRCA1, který má souvislost se vznikem rakoviny prsu, může snadno dodržovat životní styl, který potlačuje projevy BRCA1. Není to žádná velká věda. Dokonce to není ani těžké. Stačí vám k tomu jednoduché potraviny za pár dolarů denně, např. citrusové plody, zdroje resveratrolu (červené hrozny, červené víno), syrová košťálová zelenina, oleje s obsahem omega-3 mastných kyselin aj. Ty samé potraviny navíc pomáhají předcházet onemocněním srdce, diabetu, Alzheimerově chorobě a jiným chronickým onemocněním.

Mimochodem takový Indol-3-karbinol (I3C), přírodní sloučenina obsažená v košťálovinách jako je brokolice a zelí, poskytuje mocnou ochranu proti projevům genu BRCA1. Neslyšíme však onkology, že by říkali ženám, ať jedí více zelí, protože by to nepřineslo rakovinovému průmyslu žádné peníze. I3C si můžete volně koupit i jako efektivní potravinový doplněk - je to doslova protirakovinná prevence v kapsli.

Takže argumentovat pravděpodobností je čiré šarlatánství. To, že dostanete rakovinu, není náhoda. Je to otázka příčiny a následku. Buď je váš životní styl pro-rakovinný, a tak si prostě pěstujete rakovinu, nebo je protirakovinný, a tak ji držíte na uzdě a nebudete s ní mít v budoucnu problém. Příčina a následek jsou zodpovědné za růst i za prevenci nádorů. Není to loterie.

Je prostě fascinující, jak doktoři u žádného jiného tématu nevěří na štěstí nebo na vúdú, ale jakmile dojde na rakovinu, hned vnucují ženám mentalitu oběti a tvrdí, že rakovina je čistě otázkou štěstí a smůly a ženy tak podle nich nemají žádnou kontrolu nad svým zdravím. To je demotivující a úchylné! Totální podraz na ženy!

Proč nedává rakovinový průmysl ženám možnost, mít kontrolu nad svým zdravím?

Udivuje mě, že rakovinový průmysl nevěří na zákon příčiny a následku. Raději budou děsit ženy statistikami "rizik",  z nichž vyplývá, že člověk nemá nad rakovinou žádnou kontrolu.  Dát ženám možnost, aby měly kontrolu nad svým zdravím, je poslední věc, o kterou rakovinový průmysl stojí, protože by tak přicházel o zákazníky a o peníze.

Je přece daleko výhodnější ženy vyděsit a přivést je do takového stavu iracionální paniky, že kývnou na ty nejšílenější věci - třeba nechat si uříznout obě zdravá prsa, i když nemají rakovinu. A pak ještě věří tomu, že si doslova zachránily život tím, že souhlasily se zmrzačením zbytečnou onkologickou operací.

"Pravděpodobnost, že se u mě projeví rakovina prsu, se snížila z 87% na méně než 5%," tvrdí Angelina Jolie. "Mohu svým dětem říci, že se nemusí bát, že o mě přijdou kvůli rakovině prsu."

Řekne také svým dětem, ať se v zájmu prevence proti nějaké chorobě zmrzačí? A co se stane, až zjistí, že má riziko vzniku rakoviny mozku? Usekne si hlavu a ještě tomu bude říkat léčba?

......

Více originál: https://www.naturalnews.com/040349_Angelina_Jolie_breast_cancer_surgery.htm

Odhalení: PR akce Angelina Jolie zabrala, akcie společnosti na výzkum a patenty genů trhají rekordy

Mike Adams, editor Naturalnews

Oznámení Angeliny Jolie, že prochází oboustrannou mastektomií (chirurgické odstranění obou prsů), i když žádnou rakovinu neměla, nebyla vůbec nevinná, spontánní "hrdinská volba", tak jak to vyobrazila masová média. Jak zjistil server NaturalNews, vše se zcela přesně shoduje se zahájením na profit zaměřené PR kampaně soukromé společnosti. Ta byla naplánována měsíce dopředu a jistě jen náhodou se střetává v čase s blížícím se rozhodnutím amerického Nejvyššího soudu o životaschopnosti patentování genu BRCA1.

To však již médiím hlavního proudu masově uniklo, a odmítají podobné věci zkoumat. Zkusme si tedy vysvětlit firemní propojení, finanční vazby, investory, fúze, lidské genové patenty, soudy, vyvolávání masového strachu mezi obyvateli a miliardy dolarů, které leží v sázce. Pokud se zaměříte na více než jeden segment, najednou vidíte mnohem více, než jen nevinně vypadají paní, která uplatnila svou "svobodnou volbu a rozhodla se". Začíná se hrát o ochranu miliard dolarů získu, díky pečlivě rozmyšlené PR kampani určené k obrovské manipulaci veřejným míněním žen.

Příznačné součástky lze samozřejmě spatřovat hned od začátku. Angelina Jolie, což je vysoce vyleštěná a hýčkaná značka, píše svůj psychologický opus pro New York Times, kde pečlivě a řemeslně naprosto skvěle formuluje klasické základní body, odvolávající se na "volbu", což je pro politiku klíčové slovo za spolupracujícího koučinku jejího manžela, který přidává slova jako "silnější", "hrdost" a "rodina". Tedy základní slova pro úspěch čehokoli v americké společnosti.

Nicméně, tím hlavním žhavým důkazem svědčícím proti Angelině Jolie, která zdánlivě spontánně vydává prohlášení, je to, že tento týden vyšla také na obálce časopisu People. Jenže tento časopis má obvykle uzávěru 3 týdny před tím, než se objeví na stáncích. A pak už se nelze příliš divit, že používá stejného jazyka, který jsme četli v tom zdařilém kusu v New York Times. Jsou tam "její odvážná volba", stejně jako "bylo to správné rozhodnutí". Tento květnatý, provolební jazyk rozhodně není náhoda. Dokazuje to tedy, že oznámení Angeliny Jolie bylo jen dobře naplánovanou firemní PR kampaní a pečlivou řemeslnou prací s vydanými zprávami, které měly zapůsobit na veřejné mínění. Ale proč by to Jolie dělala, aby ovlivňovala desítky milionů Američanek a žen po celém světě?

Ano, jsou to trilióny dolarů korporátních zisků!

Americký nejvyšší soud má totiž v brzké době rozhodnout, jak je to se životaschopností patentové ochrany genu BRCA1. Oznámení Angeliny Jolie ve svém pečlivě propracované jazykové mutaci tedy okamžitě zařídilo tento bezprostřední vliv:

1) Způsobilo, že ženy po celém světě se lekly a začaly se bát rakoviny prsu na základě falešných statistických údajů, které vnášejí strach do srdce každého, kdo má prsa.

2) Způsobilo, že ženy okamžitě zaklekly do bloků a vystartovaly, aby se pokusily zjistit, jak vlastně otestovat, zda mají v těle nyní již známý BRCA1 gen. Tato testovací procedura je jen náhodou patentována společností "Myriad Genetics". Právě díky tomuto patentu jsou testy značně drahé, jeden každý stojí něco mezi 3-4 tisíci dolarů. Testování samotné je tedy multimiliardový tržní byznys, ovšem pouze v případě, že platnost patentu potvrdí nadcházející rozhodnutí Nejvyššího soudu.

3) Způsobilo, že cena akcií společnosti Myriad Genetics (MYGN) doslovo vyletěla na 52 týdenní maximum a dál roste. "Akcie uzavíraly o 3% výše již v úterý, kdy vyšel zmíněný článek v New York Times," napsal Marketwatch.com.

4) Převzalo řízení veřejného mínění, jež by mohlo ovlivnit nastávající rozhodnutí Nejvyššího soudu USA, jež by mělo rozhodnout ve prospěch firemního vlastnictví lidských genů.

Ženy na celém světě byly za výrazné podpory mediální tvářičky Angeliny Jolie podvedeny a využity

Nemají totiž ponětí, jaká hra se rozehrála, nemají tušení, že to, o co se hraje, je vysoce ziskový trh odvětví rakoviny. Abyste celou záležitost lépe pochopili, budete opravdu muset sahnout výrazně hlouběji.

"Myriad Genetics tak zažívá svou slastnou burzovní raketu, která by měla odstartovat trychtýř miliard dolarů, které přistanou v Salt Lake City ve společnosti MYGN, jež je držitelem patentu na test, který určil, že herečka má 87% šanci, že onemocní rakovinou prsu, stejně jako patent na samotný gen," napsal burzovní server MarketWatch.com.

Je to však teprve začátek. Pokud Nejvyšší soud bude ovlivněn a přiklepne obhájení patentu, mohlo by to znamenat pro dalších několik let bilionový byznys. Ba co více, Myriad Genetics je údajně "zralý pro fúze", jak uvádí odborný finanční tisk, neboť je součástí "super-žhavého" průmyslu točícího se kolem lidského genomu.

"Největší světový výrobce pro testování DNA a přístroje pro analázu, společnost LIfe Technologies Corp. prohlásil, že je připravený získat Thermo Fisher Scientifc za rekordních 13.600.000.000 dolarů," píše MarketWatch. "Závod, který se vydal na cestu pokrokového byznysu před 26 lety, se dál žhaví, tak jak se zahraniční vlády a korporace přidávají k vládě Spojených států a pomáhají financovat zadání, jež si klade za cíl zmapovat veškerý lidský genom. A dokonce i v nedávné záplavě fúzí a akvizic v prostoru genomiky se ukazuje, že investoři mají stále možnost profitovat z tohoto multimiliardového průmyslu."

Více originál: https://www.naturalnews.com/040365_Ange lina_Jolie_gene_patents_Supreme_Court_decision.html

Mike Adams, editor Natural News

Mike Adams je zakládající redaktor NaturalNews.com a ředitel mezinárodně akreditované laboratoře (ISO 17025) analytické laboratoře známé jako CWC Labs. Byl mu udělen Certifikát za dosažení mimořádně vysoké přesnosti analýzy toxických prvků v neznámých vzorcích vody pomocí přístrojů ICP-MS. Mike Adams je také velmi schopný v oblasti kapalinové chromatografie, iontové chromatografie a analytické instrumentace s časovou analýzou hmotnostní spektrometrie. Rovněž dosáhl řady laboratorních průlomů v programování automatizovaných robotů pro manipulaci s kapalinou pro přípravu vzorků a přípravu externích standardů.

Patentový úřad USA udělil patent Mike Adamsovi NO. US 9526751 B2 za vynález „Cesium Eliminator“, vynález zachraňující život, který odstraňuje až 95% radioaktivního cesia z trávicího traktu člověka. Adams se zavázal poskytnout úplná patentová práva na patenty každému státu nebo národní vládě, která potřebuje tento produkt vyrobit, aby zachraňovala lidské životy v důsledku jaderné nehody, katastrofy, válečného aktu nebo teroristického činu. Rovněž skladoval 10 tun suroviny na výrobu Cesium Eliminator ve skladu v Texasu a plánuje věnovat hotový produkt na záchranu životů v Texasu, když dojde k další jaderné události. Žádný nezávislý vědec na světě neprovedl více výzkumu v odstraňování radioaktivních prvků z trávicího traktu člověka.

Mike Adams je člověk barvy pleti, jejíž předci zahrnují Afričany a Američany. Má také indiánské předky, díky čemuž se mu připisuje inspirace pro vášeň „Strážce zdraví“ pro ochranu života a přírody před ničením způsobeným chemikáliemi, těžkými kovy a jinými formami znečištění.

Mike Adams je autorem první knihy na světě, která zveřejnila výsledky analýzy těžkých kovů ICP-MS pro potraviny, doplňky stravy, domácí zvířata, koření a rychlé občerstvení. Kniha má název Food Forensics a vydává ji BenBella Books.

Ve svém laboratorním výzkumu Adams učinil řadu průlomů v bezpečnosti potravin, jako je odhalení rýžových bílkovin dovážených z Asie, které jsou kontaminovány toxickými těžkými kovy, jako je olovo, kadmium a wolfram. Adams byl prvním vědcem, který zdokumentoval vysoké hladiny wolframu v superpotravinách. Objevil také více než 11 ppm olova v dováženém prášku mangostanu a vedl jednání s cílem uzavřít dobrovolnou dohodu v celém odvětví o omezení těžkých kovů v rýžových bílkovinových produktech.

Kromě své laboratorní práce je Adams také (neplaceným) výkonným ředitelem neziskového spotřebitelského wellness centra (CWC), organizace, která přesměrovává 100% svých darů na granty na programy, které učí děti a ženy, jak pěstovat vlastní jídlo nebo výrazně zlepšit jejich nutriřní hodnotu. Prostřednictvím neziskové CWC zahájil Adams také program Nutrition Rescue, program, který věnuje nezbytné vitamíny lidem v nouzi.

Na pozadí vědecké a softwarové technologie je Adams původním zakladatelem technologické společnosti e-mailových zpravodajů známých jako Arial Software. Díky svým technickým zkušenostem spojeným s láskou k přirozenému zdraví vyvinul Adams a nasadil systém pro správu obsahu, který v současné době řídí NaturalNews.com. Také vytvořil statistické algoritmy na vysoké úrovni, které slouží SCIENCE.naturalnews.com, což je obrovský výzkumný zdroj, který obsahuje více než 10 milionů vědeckých studií.

Každá nemoc je způsobena narůstající jedovatostí lidského organismu.

Úžasný: MUDr. Henry Bieler

 

 

NEJPOPULÁRNĚJŠÍ STRÁNKY

 

       NOVĚ PUBLIKOVANÉ ČLÁNKY

         ČERVENEC 2024 - 16 článků

 

Zkušenosti klientů s Úspěšnou léčbou především boreliózy, chlamydiózy, únavového syndromu...

 

Nejlepší DIETY pro celkové zdra ví v roce 2024 - středomořská, DASH a MIND - U.S. News & World Report

  

100% REISHI - houba mládí a zdravé dlou h ověkosti - 3 unikátní, bezkonkurenční extrakty

31 důvodů proč se NENECHÁM OČKOVAT - izraelský rabín Chananya Weisman

Dr. Peter  McCullough: Jak přírodně DETOXIKOVAT tělo PO OČKOVÁNÍ mRNA vakcínou (protokol) - video

  Devastující efekt pro zdraví - glutaman sodný, aspartam a další excitotoxiny

Jak se přírodní cestou uzdravit z chronické Boreliózy, Chlamydiózy, EB virózy... únavového syndromu

CORDYCEPS - silná imunita a nárůst energie

Překyselené tělo: začátek vážné nemoci

ZVRÁCENÍ POSTUPU DIABETU 2. typu začíná u ignorování běžných doporučení, MUDr. Sarah Hallbergová - video

Protokol pro prevenci pro uzdravené klienty - Ing. Zdeněk Rozehnal

BOSWELIA serrata (kadidlo) - jeden z nejsilnějších přírodních léků Matky Země

Tibetská houba, tibetské krystaly a kombucha - darování, prodej

Léčte záněty a ne Cholesterol, MUDr. Marc Sircus

100% ČAGA ze Sibiře, nejvyšší množství účinných látek garantující Certifikát 

Mamografie způsobuje rakovinu prsu, MUDr. Ben Johnson, M.D., N.M.D., D.O.

Účinný lék na rakovinu plic na Kubě, proč ho mít nemůžeme? Leif Davenport

Artróza - kmenové buňky - Podvod!

Lékaři se sami uzdravili z Roztroušené sklerózy, prof. George Jelinek, dr. Terry Wahlsová

Jak se skutečně zdravě stravovat...

Proč průběžně a jak detoxikovat tělo

  PROTINÁDOROVÝ účinek extraktů z REISHI a CORIOLUSU na úrovni klinických studií

Žaloba na farmaceutické korporace, MUDr. Matthias Rath

Koloidní stříbro - účinné přírodní antibiotikum, hustoty koloidního stříbra, doporučené dávkování

 

  Odstranění rtuti, hliníku a dalších toxinů z těla, včetně p revence - MUDr. Dietrich Klinghardt

Zblblo již lidstvo natolik, že se nechá obelhat pohádkami o vražedném oxidu uhličitém?

Jak na Parkinsona? Glutathionem, Hericiem a odstraněním neurotoxinů Chlorellou

Proč my máme potravinové alergie, přičemž je naši prarodiče neměli?

 

OVĚŘENÉ PŘÍRODNÍ PŘÍPRAVKY

Cílem správné medicíny je předcházení nemocí a prodloužení zdravé dlouhověkosti. Ideálem medicíny je odstranit mít potřebu lékaře.

MUDr. William J. Mayo

 

 

TŘI UNIKÁTNÍ EXTRAKTY

Z DUANWOOD RED REISHI

Za  účinné  se  z  Reishi  považují  pouze  kvalitně  provedené  a  čisté  extrakty,  které  mají  dobrou  biologickou  dostupnost  a  jsou  zbavené  nestravitelného  chitinu;  nelze  tedy  použít  pouhý  prášek  z  usušené  houby.

 

          EXTRAKT                 SPÓR

Nejsilnější extrakt z REISHI na českém trhu!!!100% spórový prášek z Duanwood Red Reishi!!!

 

TRITERPEN MAX

Extrakt s vysokým obsahem triterpenoidů. Více než 20 triterpenoidů%!

ZDE ROSTE NEJÚČINNĚJŠÍ REISHI

DUANWOOD RED REISHI

zdroj výše nejúčinnějších extraktů

Video z návštěvy Čechů u pěstitelů Duanwood Red Reishi v Číně, v horské oblasti Jiangshan

 

FAKTA O REISHI,

MYKOLOGIE, HISTORIE, PĚSTOVÁNÍ, ÚČINNÉ LÁTKY, JAK JE TO S JEJÍ KVALITOU?

 

 

 

 CORDYCEPS, EXTRA SILNÝ

NEJVYŠŠÍ GARANTOVANÉ MNOŽSTVÍ ÚČINNÝCH LÁTEK - CERTIFIKÁT COA

Nejsilnější Cordyceps na českém trhu!!!

CORDYCEPS - video

100% Sibiřská Čaga

ČAGA - video

HERICIUM - video

 

  BETAGLUKAN           HLÍVA

        extrakt               extrakt

Betaglucan MaxCellHlíva ústřičná

BETAGLUKAN - video

 

    KURKUMIN            AŠVAGANDA

        extrakt                    extrakt

Betaglucan MaxCellNejsilnější Ašvaganda na Českém trhu

ASHWAGANDHA - video

 

RDESNO             ANNONA

extrakt                  extrakt

Vysoce účinný extrakt z listů

 

ČAGA - video

Z ověřených dat vyplývá, že člověk, který covid prodělal, je třináckrát lépe chráněn, než člověk, který má dvě dávky vakcíny.

prof. Jiří Beran, 13.11.2021

prof. Jiří Beran, 15.11.2021

 

TEČKOVANÝ PŘÍBĚH

"NEVĚŘÍM UŽ BÍLÝM PLÁŠŤŮM, ALE LIDEM"

medicinský inženýr

JURAJ Orság


 

TEČKOVANÉ PŘÍBĚHY

dokument z 31. srpna 2022

Nadační fond Svědomí Národa

 

KUBEK 2009

 

DOKUMENT ČT 2

BYZNYS V BÍLÝCH PLÁŠTÍCH

DOKUMENT ČT 2

ŠKODLIVOST MOBILNÍCH SÍTÍ

             TEST

BARVOSLEPOSTI

 

 

ROK SI NIČÍME IMUNITU,

možná i proto je tolik nemocných, říká česká vědkyně, vedoucí týmu Centra buněčného a tkáňového inženýrství FN u sv. Anny...

doc. RNDr. Irena Koutná, Ph.D.

Aktualizovaný jmenný seznam s portovců zemřelých od 1.1.2021 do 31.12.2023 v souvislosti s "vakcinací" na covid

Ú MRTÍ - 1480

SRDEČNÍ ZÁSTAVY - 2107

   PATOLOG dr. Ryan Cole oprávněně VAROVAL

 

RENOMOVANÝ PATOLOG   dr. RYAN COLE - přednáška

ALARMUJÍCÍ EFEKT  covid (spike) injekcí (mRNA) na mozek, srdce, ledviny a ostatní orgány

  • Spousta lidí postrádá enzym, který rozkládá RNA
  • Naprosto porušujeme Norimberský kodex z roku 1947...

český dabing - 17:08

Lékařský summit, San Antonio, Texas, USA - 27.7.2021

 

AMERICA´S FRONTLINE DOCTORS

POSTAVIT SE NA ODPOR

 

FRONTLINE NEWS

 

 

ZAČNĚTE U SEBE

ZÁKLADEM ZDRAVÍ JE PREVENCE S NÁVRATEM K PŘÍRODĚ

Doporučuji:

každé ráno cca 30 minut před snídaní

vypít cca 4 dcl vlažné čisté pramenité vody s citrónem (můžete přidat až půl lžičky jedlé sody) a pro posílení imunity a energie můžete použít dvojitý extrakt (1-2 kapsle) z

  a nejdříve po 15 minutách:

případně nejen pro psychiku:

pro střevo kvalitní probiotika:

  • kysané zelí, které si sami jednoduše vyrobíte POUZE VY! Pozor na "BRUSELSKÉ" kysané zelí! S éčkama
 

 

VÁLEK U MORAVCE V OVM

10. dubna 2022

NEHORÁZNĚ LŽE

 

 

Fakta nepřestávají existovat tím, že se o nich nesmí hovořit. Pravda je dcerou času

 

SVĚT SE ZBLÁZNIL

Toto je novodobá reklama na co?

MUDr. Anastasia Maria Loupis: Tento model je v ohrožení života