Kdy se přírodní medicína stala „alternativní“ medicínou? Kolik toho má společného s farmakoprůmyslem

 
Ing. Zdeněk Rozehnal
 

Kdysi byly přírodní léky jediným léky. Farmaceutický průmysl ale udělal vše, co je v jeho moci, aby masy nakupovaly v lékárnách léky na předpis - a zapomněly na neuvěřitelnou léčivou sílu přírodních potravin, bylin, koření a i zapomněly na zkušenosti léčitelů jako byli páter Ferda, Marie Treben... Farmakoprůmysl chce jednoznačně vymazat jakoukoli představu o odolnosti lidského těla a o jeho přirozené schopnosti uzdravit se.

Místo toho, aby byli lidé maximálně nabádáni k tomu, aby správně jedli a cvičili, aby si udržovali své zdraví, jsou nenápadně ovlivňováni negativními faktory. Příkladem jsou povolené přídatné látky (éčka) v průmyslově zpracovaných potravinách, které vedou k nadměrné zátěži organismu (potlačení samoopravovacích schopností) a zákaz uvádění léčivých účinků u přírodních produktů.

Cílem je zvýšená nemocnost a naprostá podřízenost agendě farmakoprůmyslu, kdy se stane z každého muže, ženy a dítěte bezduchá nadměrně léčená kráva. A jakoby by to nestačilo, EU tento systém plně podporuje, otrava veřejnosti je v pořádku, pokud se to děje se souhlasem vlády.

Paradigma se časem posunula natolik, že chemická léčiva jsou pro hodně lidí božstvem díky sluníčkovým médiím - a jakákoli forma přírodní medicíny je považována za „alternativní“ a je cíleně zpochybňována a zesměšňována.

Přírodní medicína je prvotní

Pro drtivou většinu lidské existence léky pocházely pouze z toho, co se dalo v přírodě nalézt. Proto i farmaceutický průmysl vychází ze schopnosti Matky přírody produkovat léky. Jeden farmaceutický vědec, Dr. Ciddi Veeresham, dokonce popsal svět přírody jako „nekonečný zdroj pro vývoj léků“.

MUDr. Veeresham dále uvádí, že je „dobře zdokumentováno“, jak přírodní léčiva ovlivnila a byla nedílnou součástí vývoje moderní medicíny. A jak tvrdí, i když chemická léčiva daleko předčí co se týče spotřeby přírodní léčiva,, „jejich bezpečnost a účinnost zůstává vždy sporná“.

Ale realita je taková, že farmaceutický průmysl díky podvodům, korupci… získal monopol na umění léčby a lékařskou vědu.

A v souvislosti s tím ortodoxní medicína hlásá, včetně ministerstev zdravotnictví, že nelze podporovat přírodní medicínu kvůli „nedostatku“ dostatečných důkazů.

Díky různým předpisům, regulacím… dokáže farmaceutický průmysl - který ročně shrábne miliardy eur - nesmírně vydělávat na všem, co jako lék schválí úřady. V případě přírodních léčiv se chytře tvrdí, že jejich případný výzkum by byl neúměrně drahý. Pochopitelně, vložené prostředky by se jim závratně neznásobili, protože například extrakt zázvoru by si nemohli nechat patentovat (případně pouze technologii výroby).

Popírání vědecké reality

Nikdo nechce zkoumat zdravotní přínosy zázvoru, protože to není něco, co mohou patentovat a profitovat z něj. Místo toho farmaceutické společnosti zkopírují „jednu dobrou věc“ ze zázvoru, vytvoří chemickou látku a uvedou ji na trh jako nový lék. Už je nezajímá, že v zázvoru jsou stovky dalších důležitých komponentů, které působí vzájemně, ale ty už se v chemickém léku nenacházejí.

Takto se vytváří naprostá většina léků. A následně to je problém z mnoha důvodů - ale hlavně proto, že nutíme naše těla ke konzumaci látek, které se ve skutečnosti v přírodě takto nenacházejí. Nebyli jsme postaveni k tomu, abychom konzumovali odpad, který vychází ze zkumavky - byli jsme postaveni, abychom jedli to, co roste ze Země.

Divíte se, že většina chemických léčiv způsobuje řadu nepříjemných vedlejších účinků? Nedivte se, protože farmaceutické léky jsou přinejlepším napodobením přírodní medicíny a v nejhorším případě je to v podstatě jed. Typickým příkladem je Warfarin.

Popřít vědeckou realitu, že přírodní medicína je účinná, je popřít realitu samo o sobě. Koneckonců, bez přírodní medicíny by chemické léky neexistovaly. Ať už mluvíte o antibiotikách, lécích pro úlevu od bolesti nebo dokonce o chemoterapii, všechny mají své kořeny v přírodní medicíně.

Nikdo by si nevybral chemoterapii, kdyby věděl a věřil, že doplněk stravy s kurkuminem bude ještě účinnější a bez vedlejších účinků. To je přesně důvod, proč farmakoprůmysl potlačuje, co nejvíce vědecké poznatky, dokazující přínosy přírodních léčiv a postupů. Stejně tak by lidé neužívali antidepresiva jako první volbu, kdyby věděli o Ašvagandě, původem ze severozápadní Indie.

Ať už mluvíme o lékařském konopí, kurkumě, zázvoru nebo o jakékoli jiné léčivé rostlině, kterou najdete na planetě Zemi, farmaceutický průmysl a jejich lokajové se vždy snaží, co nejvíce vědecké poznatky zdiskreditovat.

Cenzura

V sociálních sítích, vyhledávačích a ve sluníčkových médiích se odehrává skrytá cenzura, potlačují a zkreslují se informace, o kterých většina z nás zatím ví, s cílem je postupně „vymazat“ z paměti. Je to součást k nastolení nových pořádků.

Další informace o přírodních prostředcích najdete na stránce NaturalMedicine.news.

Zdroje tohoto článku zahrnují:

Nejhorším na tomto stavu je skutečnost, že ti, kteří tento systém vytvořili a podporují jej se v případě neúspěšné chemické léčby (nebo rovnou) obracejí na specialisty uplatňující přírodní medicínu. Viz příklad:

MUDr. Hans Nieper, praktikant alternativní medicíny

Nevěřili byste, kolik státních zdravotnických úředníků, jejich známých a rodinných příslušníků mě navštívilo v pozici pacientů. Opravdu byste tomu nevěřili. Dokonce ředitelé lékařských sdružení, prezidenti lig proti rakovině či vrcholoví funkcionáři ortodoxních onkologických institutů, které profitují ze strachu pacientů.

MUDr. Caroline Markolin, Ph.D.

Když byl v roce 1997 zatčen Dr. Hamer za to, že poskytl 3 lidem zdravotní rady bez lékařské licence, policie zabavila zdravotní karty všech jeho pacientů a analyzovala je. Následně byl jeden z prokurátorů během soudního procesu přinucen přiznat, že po 5 letech bylo 6000, ze 6500 pacientů, převážně v terminálním (posledním) stádiu rakoviny, stále naživu.

Při ortodoxní léčbě rakoviny jsou tato čísla obecně obrácené, tedy minimálně 6000 pacientů by bylo mrtvých

Celý článek:

Dalším varováním je logická skutečnost, že i samotní lékaři praktikující život ohrožující chemickou léčbu, by sami ve většině případů tuto léčbu nepodstoupili, jak vyplynulo z průzkumu.
 

Dobrý příkladem je i „banální“ očkování proti chřipce. Očkovat se nechá pouze 10% českých lékařů. Viz:

Úžasná MUDr. Ludmila Eleková - Přednáška "Jak se udržet zdraví"

Záznam přednášky MUDr. Ludmily Elekové z cyklu Alternativní cesty ke zdraví v malém sále Ústřední knihovny v Městské knihovně v Praze 15. 11. 2017, uspořádané ve spolupráci s časopisem Meduňka.

  • lékařská péče je třetí nejvyšší příčinou úmrtnosti po rakovině a srdečních onemocněních
  • když lékaři přestanou pracovat klesne úmrtnost o 20-30%
  • život nemá být udržován chemií...
  • 90% českých lékařů se nenechává očkovat proti chřipce! A další reality...

OVĚŘENÉ PŘÍRODNÍ EXTRAKTY

S CERTIFIKÁTY

Níže uvedené nejúčinnější přírodní přípravky s ochrannou známkou Superionherbs sice mohou velice dobře účinkovat, nicméně je vhodné souběžně začít u sebe, protože chronické obtíže mají zpravidla tyto společné jmenovatele:

.

Reishi

Reishi
Reishi (čínsky Ling Zhi) a její užívání, uvádějí staré čínské spisy z doby už před více než 2 400 lety. Tato vzácná houba je také nazývaná latinsky Ganoderma lucidum, v překladu "božská houba...

Cordyceps

Cordyceps
Cordyceps je velice specifická cizopasná houba, která roste od nepaměti pouze v horských oblastech Číny a Tibetu. Pro své specifické účinky je v čínské medicíně především Cordyceps sinensis používán...

Sibiřská Čaga

Sibiřská Čaga
Čaga, dřevokazná houba se živí šťávami stromů, především z břízy, jilmu, jeřabiny, jasanu, ale nejvyšší léčivé účinky má houba Čaga rostoucí na břízách. Ideální sběr je na podzim a na jaře, kdy má...

Hericium

Hericium
Hericium je poměrně vzácná houba, která svým tvarem připomíná mořský korál. Roste paraziticky především na tvrdém dřevě dubů a buků, přičemž roste zejména v jihovýchodní Asii. Na našem území ji...

Coriolus

Coriolus
Coriolus nebo-li čínsky YunzhiYunzhi je druhem dřevokazné houby, která je již celá staletí využívá v tradiční čínské medicíně. V angličtině nazývá turkey tail což znamená – krocaní ocas, který...

Shiitaké

Shiitaké
Shiitake (lat. Lentinus edodes), česky Houževnatec jedlý je uznávaný přírodní prostředek jako Reishi, Cordyceps, Hericium a Sibiřská Čaga. Jejími hlavními aktivními komponenty jsou polysacharidy...

Hlíva ústřičná

Hlíva ústřičná
V posledních desetiletích se základní výzkum věnuje daleko podrobněji než kdykoli jindy komlexnějšímu složení a biologickým účinkům hlívy ústřičné a jejím jednotlivým složkám. Na základě výsledků...

BetaGlukan Maxcell

BetaGlukan Maxcell
Beta glukany 1,3/1,6D jsou přírodní polysacharidy nacházející se také v buněčných stěnách kvasinek rodu Saccharomyces cerevisiae a všech medicinálních hub. Obsaženýé beta-glukany jsou získávány...

Agaricus

Agaricus
Agaricus blazei Murill, česky žampion brazilský Agaricus blazei Murrill je jedlá brazilská houba s nízkým obsahem kalorií a velkým množství živin. Pochází z malé brazilské vesnice jménem Piedade...

C-Max komplex

C-Max komplex
Synergická kombinace extraktu z plodů ze stromu Camu Camu a quercetinu s maximální vstřebatelností vitamínu C. Camu Camu Camu Camu je nízký malý strom rostoucí divoce podél řek v oblastech...

Ašvaganda

Ašvaganda
(Ashwagandhá – witánie snodárná – witánie uspávající – Withania somnifera) je polokeř, který dorůstá do výšky 1 - 1,5 metru. Původem je ze severozápadní Indie. Roste také v severní Africe a na...

Kurkumin (fytosomální)

Kurkumin (fytosomální)
Kurkumin a trávicí systém Pokud bychom měli vyjmenovat pouze jedinou oblast, která v současnosti vyžaduje největší pozornost, pak by to určitě byl nemocný trávicí systém. Tato „vstupní brána k našemu...

Rdesno - He shou wu

Rdesno - He shou wu
Che-šou-wu (He Shou Wu) je v asijské bylinné medicíně jednou z nejpopulárnějších a nejvíce ceněných posilujících bylin. He-šou-wu je zpracovaná kořenová hlíza rostliny Polygonum multiflorum (rdesno...

Graviola - Annona

Graviola - Annona
Extrakt z listí ze stromu Graviola - přirozený zabiják rakovinových buněk – 10.000 krát silnější než chemoterapie A proč to nevíme? Je to proto, protože určité velké korporace chtějí dostat zpět...

Maca

Maca
Maca, přezdívaná jako peruánský ženšen nebo peruánská viagra roste v jihoamerických Andách, vyskytuje se ve výškách kolem 4000 metrů n.m. a odolává až mrazům -20°C, stejně jako žáru slunce. Vzhledem...

Chitomax

Chitomax
Princip působení Chitomaxu: Je známo, že viskózní vláknina a zejména chitosan působí na metabolismus tuků, snižuje vstřebávání cholesterolu ze stravy a váže se na žlučové kyseliny, a tím snižuje...

Fenuprim

Fenuprim
chitomax + bylinky + kyselina alfalipoová FENUPRIM – jedinečná kombinace pěti přírodních látek, synergicky působících, která vám může pomoci při formování vaší postavy. Pro většinu lidí jsou právě...

Dračí krev

Dračí krev
Dračí krev – Dragons blood Když se v amazonské džungly někdo poraní, škrábne nebo je pokousán hmyzem, někdy můžete vidět jak mačetou sekne do jednoho druhu stromu a temně rudou pryskyřici si kápne do...

 

 

Každá nemoc je způsobena narůstající jedovatostí lidského organismu.

Více úžasný:

MUDr. Henry Bieler

Cílem medicíny je předcházení nemocí a prodloužení zdravé dlouhověkosti. Ideálem medicíny je odstranit mít potřebu lékaře.

MUDr. William J. Mayo

 

 

TŘI UNIKÁTNÍ EXTRAKTY

Z DUANWOOD RED REISHI

          EXTRAKT                 SPÓR

Nejsilnější extrakt z REISHI na českém trhu!!!100% spórový prášek z Duanwood Red Reishi!!!

 

TRITERPEN MAX

Extrakt s vysokým obsahem triterpenoidů. Více než 20 triterpenoidů%!
 

220+ zkušeností

s DUANWOOD REISHI ZDE

ZDE ROSTE NEJÚČINNĚJŠÍ REISHI

DUANWOOD RED REISHI

zdroj výše nejúčinnějších extraktů

Video z návštěvy Čechů u pěstitelů Duanwood Red Reishi v Číně, v horské oblasti Jiangshan

 

FAKTA O REISHI,

MYKOLOGIE, HISTORIE, PĚSTOVÁNÍ, ÚČINNÉ LÁTKY, JAK JE TO S JEJÍ KVALITOU?

 

 

 

 CORDYCEPS, EXTRA SILNÝ

NEJVYŠŠÍ MNOŽSTVÍ ÚČINNÝCH LÁTEK

127+ ZKUŠENOSTÍ

ZDE

Nejsilnější Cordyceps na českém trhu!!!

 

.

100% Sibiřská Čaga
Betaglucan MaxCellHlíva ústřičná

 

 

JAREK NOHAVICA

ZADEK JAK ŽOK

A přece nakonec - ÚSPĚŠNÁ LÉČBA

 

Jak platné v roce 2020