Pacient s kyselou krví před a po užití goji (kustovnice čínské)

Dr. Victor Marcial - video s českými titulky (ukázka účinků goji na činnost buněk a změnu kyselosti krve)

Goji - Kustovnice čínská

Plody kustovnice čínské hrají dlouhou a nezastupitelnou roli v tradiční čínské medicíně. Je považována za léčivou potravinu podporující dlouhověkost, sílu a sexuální potenci. Dle starých čínských léčitelů kustovnice posiluje imunitní systém, zlepšuje zrak, chrání játra, zvyšuje produkci spermií, zlepšuje krevní oběh a má kladný vliv na mnoho jiných orgánů (ledviny, plíce) a životních funkcí člověka. Kustovnici čínskou využívají i další tradiční medicíny (korejská, japonská, tibetská).

Některé ze zveřejněných studií (převážně čínských) publikovaly příznivý dopad používání kustovnice čínské na kardiovaskulární systém, dále její protizánětlivé, protirakovinné a antioxidační účinky. V neposlední řadě byly také dokumentovány příznivé vlivy na mužskou potenci a sexuální libido. Moderní výzkumy čínských vědců poukazují na schopnosti udržovat a podporovat harmonický buněčný růst a obnovovat a opravovat DNA. „Antiperoxidací“ volných radikálů vrací elektrické parametry buněčných membrán do normálního rozsahu.

Plod se používá jako celkové tonikum, pro posílení ledvin, jater a při únavě. Omezuje vznik bolestí v kříži, kolenou a kotníků zevnitř, hlavy, závratí, hučení v uších a kožních potíží v dolní části těla vzniklých v důsledku prázdnoty ledvin. Omezuje předčasný výron semene, vznik impotence a chudokrevnosti. Zvlhčuje plíce, vyživuje krev, snižuje hladinu cholesterolu a cukru v krvi. Zlepšuje pevnost šlach, nehtů, ostrost zraku, zánět spojivek, rozmazané nebo slabé vidění, odstraňuje světloplachost a šeroslepost, zlepšuje vidění ve tmě. Je přirozeným zdrojem energie i z lehce stravitelných cukrů a provitamínu A, vitamínů B1,B2, B6 a C pro sportovce, těžce pracující, oslabené a zestárlé lidi. Podporuje dlouhověkost. Má antioxidační účinky - eliminuje riziko poškození buněk volnými radikály a slunečním zářením, tím zpomaluje stárnutí kůže a těla.

Goji - ochrana jater

Preventivně ochraňuje jaterní buňky proti některým chemickým látkám, zejména tetrachloru, stimuluje tvorbu červených a bílých krvinek, činnost střev, relaxuje cévní svaly a normalizuje vysoký krevní tlak. Napomáhá rychle regenerovat buňky po ozáření X paprsky (Röntgenovy paprsky). Stimuluje parasympatický nervový systém, zlepšuje metabolismus tuků, eliminuje výraznost červených žilek na tvářích, přes jaterní harmonizaci příznivě působí na menstruační cyklus a omezuje vznik vysoké teploty při malárii. Celkově zklidňuje vzteklé, výbušné, rozbouřené povahy a prchlivé rudolícé mrzouty. Harmonizuje meridián jater a ledvin.
Z nutričního hlediska je kustovnice pravděpodobně nejhodnotnějším ovocem na planetě.

Obsahuje 18 druhů aminokyselin, včetně všech osmi esenciálních aminokyselin - kyselinu linolovou i linolenovou, 22 stopových prvků - jmenujme například zinek, železo, měď, vápník, selen, fosfor a germanium, které se v potravinách nachází jen velice zřídka a působí proti rakovinovým buňkám a 11 minerálů v organické formě.

Je nejbohatším zdrojem karotenoidů ze všech známých rostlin na Zemi. Celá skupina karotenoidů má vysokou schopnost vychytávat volné kyslíkové radikály. Pomáhá uchovávat zdravou kůži, sliznice, imunitu, prostatu, ženské reprodukční orgány, srdce, cévy a oči. Chrání před škodlivým vlivem UV záření a napomáhá zhnědnutí pokožky. Mezi nejvýznamnější karotenoidy patří alfa a beta karoten, lutein, lykopen a zeaxanthin. Lycium chinense - kustovnice čínská obsahuje zejména karotenoidy betain, provitamín A karoten, zeaxanthin a fysalen. Obsahuje mnohem více beta karotenu než mrkev. V Goji nechybí ani vitamíny C, B1, B2, B6 a E. Nelze nezmínit protizánětlivý činitel beta sisterol a unikátní skupinu lycium polysacharidů, které odstraňují volné radikály, čímž zpomalují proces stárnutí, posilují imunitní systém a stimulují podvěsek mozkový - hypofýzu - k vylučování regenerativního růstového hormonu. Dále obsahuje steroidy, gramisterol, cykloartanol a alkaloid kukoamin A.

Plody mají i v sušeném stavu světle červenou barvu - díky vysokému obsahu karotenoidů, jsou velké asi jako sušené hrozinky, chutí připomínají něco mezi brusinkou, třešní a šípkem. Pro svoji příjemnou chuť se plody dají jíst i syrové. Můžete jimi posypat a vylepšit rýžovou, nebo krupičnou kaši, nebo je přidat do různých ovocných knedlíků a jablečného štrůdlu. Goji se konzumují samotné jako mimořádně zdravá svačinka, nebo se přidávájí do cereálních směsí ke snídani. Skvělé je i přidávat kustovnici do ovocných koktejlů a šejků. Čínskou specialitou je příprava čaje z Goji, podobně jako to my děláme s šípky. Kustovnici lze přitom sníst i po vyluhování. Vědci tvrdí, že pro dosažení blahodárných účinků stačí konzumovat malou hrst - 10 až 30 gramů - denně. Kustovnice není příliš bohatá na ovocné cukry a proto si po vysušení nezachová měkkost jako třeba rozinky. Pokud vám jejich křupavá konzistence nevyhovuje, stačí do sáčku vložit čerstvý plátek jablka. Goji za den absorbují vlhkost a jsou měkké. Spolehlivě však změknou i po několika dnech, kdy je sáček otevřený - absorbují vlhkost ze vzduchu.

Tradiční čaj pro stimulaci

2 - 3 čajové lžičky plodů Lycium chinense smíchejte se 3/4 litru vody, povařte 3 minuty a sceďte. Popíjejte v průběhu dne do 17.00 hod. Čaj můžete lehce přisladit medem.

Zkušenosti se sušenými plody a šťávou - recenze z Prozdraví.cz

Celadrin Extra silný jsem právě dobrala. Řekla bych, že mi pomohl hlavně na kolena a kyčle, přestaly mě bolet. Goji Kustovnici si přidávám do jogurtu a moc mi chutná.

Cordyceps Premium a Ženšen korejský u vás kupuji již dlouhodobě pro maminku a švagrovou, jsou spokojeny. Goji Kustovnici čínskou jíme celá rodina, chutná nám, jsme rovněž spokojeni. Spiron spray je z mého hlediska úžasný. Pomáhá při bolestech hlavy, při rýmě ap.

Já užívám tyto přírodní zázraky spíše preventivně, ale jsem s nimi spokojena. Goji Kustovnice čínská vydrží opravdu dlouho, Vilcacora má taky neuvěřitelnou sílu. Jednak s pár kousků kůry lze uvařit hodně odvaru, který je perfektní na vše. Na akné, nehojící se rány, od té doby co ho piji (cca rok a půl) jsem nebyla nemocná. Mizí opary, které jsem měla každou mentruaci apod. Vydrží dlouho, cena je tedy přiměřená. Meruňkový olej mám na masáže pro dítě, a to si nestěžuje, voní mu to :-)

S kustovnicí jsem velmi spokojen. Působí celkově velmi pozitivně na organizmus. Děkuji.

Lactocare jsem užívala při mých opakujících se střevních potížích a zatím se jeví jako nejlepší z těch, které jsem již měla, proto jsem si objednala další balení, dál uvidím. Goji Kustovnice čínská sušené plody mi také vyhovuje, zvláště proto, že je to čistě přírodní produkt. A chutný.

Kustovnici užívám dlouhodobě a řekla bych, že mi dělá opravdu dobře. Cítím se svěží, mám více elánu a vydržím mnohem větší zátěž.

Goji Kustovnici čínskou kupuji a jím opakovaně a jsem s ní spokojená. Totéž platí o Super Lecitinu.

Kustovnice je opravdu zázračná, přítel měl bolesti ve stehně a po užívání kustovnice mu bolest odešla. Kustovnici užívá dál, není unavený a dobře spí. Děkujeme za ni, brzy objednáme další.

Kustovnice je kvalitní produkt, velká spokojenost.

Ano jsem s kustovnicí spokojen, zlepšilo se mně zdraví.

Goji Kustovnici pravidelně užíváme v celé rodině a jsme s ní velice spokojeni. Vyhýbá se nám nachlazení a chřipka.

BIO Snídaňová směs je výborná, po celou dobu užívání jsem bez nachlazení ani jakékoliv jiné nemoci, mám pocit nasycení po celé dopoledne, pocity zvýšené výkonnosti, bez únavy. Chlorellu Puru užívám dlouhodobě, je prevencí proti chřipce, upravuje vyprazdňování. Goji Kustovnice má skvělou chuť, odbourává únavu, zasytí.

Kustovnice je to nejlepší. S produktem jsem velmi spokojena, užívám ji každý den a cítím se velmi dobře.

Velmi dobrý pocit mám z Donna Hair, po měsíčním užívání se mi opravdu vlasy zlepšily. Netřepí se a mají krásný lesk. PM Elixír na pálení žáhy užívám podle potřeby, působí dobře. Imunologický test H.pylori ST na stanovení antigenu Helicobacter pylori ve stolici mi pomohl k rozhodnutí, zda podstoupit gastroskopii. Vyšel negativně, takže zatím ne. Goji Kustovnici užívám do jogurtu, pomáhá mi k lepšímu trávení, zrychluje metabolismus. K témuž účelu střídám spirulinu a chlorellu.

S kustovnici jsem velmi spokojená, objednám si ji zas.

Goji je skvělá a má opravdu úžasné účinky, je to samozřejmě dlouhodobější záležitost. Používám ji buď v čaji a nebo sypu plody do müsli. Nejlépe se projeví na zlepšení výsledků jaterních testů.

Kustovnici čínskou beru asi 5 měsíců. Za tu dobu se mi výrazně zlepšila lupénka, srovnal se mi cukr v krvi a také krevní tlak se upravil. Jsem s ní velmi spokojená a na mé doporučení ji začaly brát další dvě kamarádky.

S Kustovnicí jsem velmi spokojená. Měla jsem ji už jednou, ale od jiného dodavatele. Vy jste levnější. Goji mi byla doporučena na játra a ledviny a i na celkové pročištění organismu po prodělané infekční mononukleóze, místo užívání nějakých léků. A opravdu mi moc pomohla. S cenou a dodáním jsem taky spokojená.

Kustovnici čínskou si kupuji často, mám zkušenosti s jejím učinkem na oči. Mám lepší ostrost vidění.

Kustovnici čínskou jsem začala užívat na radu mé tety, jelikož mám problémy s vysokým tlakem a cukrovkou. Mám 65 roků a to již se nemoci začínají vyskytovat. Když jsem začala kustovnici užívat každý den jednu malou štamprli, tak po třech týdnech se mi upravil tlak a snížil se mi cukr. Sice kontrola u lékaře nebyla, ale mám doma glukometr a tam výsledky jsou dobré. Myslím si, že tyto bobule nikomu nemůžou ublížit, jelikož mají dostatek vitamínů. Proto, pokud mi to finance dovolí, tak ji budu užívat pořád.

Kustovnici čínskou - 100% šťávu jsem koupil již podruhé a s jejími účinky jsem velice spokojen. Dodává mi energii, pozitivní mysl, imunitu. Nikdy nic na mě tak blahodárně nepůsobilo. Sice až po dvou měsících, ale výsledky se dostavily. Ihned si u vás objednala po mých referencích GOJI i moje dcera, sestra i mamince jsem sám objednal. Všichni cítí zlepšení v imunitě, pozitivním myšlení. Jak malý zázrak. Mnohokráte děkuji za vaši distribuci i za váš zájem ohledně působení GOJI.

S Goji šťávou mám velmi dobrou zkušenost. Koupila jsem ji mamince kvůli lupénce, která se jí po kustovnici výrazně zlepšila, bohužel cca tak na 2 měsíce, pak se to vrátilo téměř do stejné podoby. Ale vzhledem k tomu, že mám lupénku opravdu od mládí (mamince je 69 let) a kůži již opravdu hodně zničenou, nelze z toho moc vyvozovat. Určitě ale Goji považuji já i maminka za velmi dobrý doplněk stravy.

Se šťávou Goji kustovnice 100% spokojenost, již ji bereme přes půl roku a zvýšila se nám imunita. Také má velmi příznivý vliv na pokožku. Od té doby jsme nebyli nemocní.

Zinek je vynikající, odstraňuje svědění, které se probouzí léta po herpes. Goji Kustovnice čínská je plná vitamínů prospěšných každý den, užívám roky.

Působení kustovnice čínské jsme postřehli cca po 14 dnech a byli jsme příjemně překvapeni. Celkově jsme se s manželkou zklidnili po psychické stránce, zpozorovali jsme i blahodárné účinky na pleť, která se krásně vyhladila a atak různých pupínku atd. se snížil na minimum. Jelikož jsme Goji užívali přes zimní období, zaznamenali jsme výrazný nárůst imunity, takže nyní po 14 dnech vysazení jsme najeli novou kúru.

S produkty Konopné semínko loupané, Goji Kustovnice čínská sušené plody, Goji Kustovnice čínská šťáva a Lecitin 3x silnější jsem velmi spokojená. Cítím se vitálně, klouby mne už tak nebolí. Děkuji za ně.

Do kustovnice jsem se přímo zamilovala, po užití Bio šťávy teď zkouším celé plody. Cítím se dobře a věřím, že mi k tomu pomáhá kustovnice.

Kustovnici mně doporučil známý, který zobe sušené plody. Někde jsem se dočetl, že je lepší užívat lisovanou šťávu, tak proto jsem si zvolil zrovna tento váš produkt. Trpím občasnými panickými atakami a mírně chronickou únavou. Nechci po třech měsících užívání dělat nějaké definitivní závěry, ale je fakt, že se cítím o dost líp a hlavně mi dělá kustovnice dobře na trávení. Taky se mi zvýšil sexuální apetit, což přivítala hlavně manželka :-)

Zakoupenou kustovnici šťávu užíváme v rodině. Každý z nás má nějaké potíže a tak jsme se mimo jiné rozhodli, že ji zkusíme jako doplněk ke změně životního stylu a klasické medicíně. Zatím je příliš brzy na nějaké závěry, ale shodli jsme se, že jisté pozitivní změny zdravotního stavu pociťujeme.

Přípravek Goji kustovnice šťáva je výborná, doporučuji.

Účinky Goji Kustovnice šťávy mají samá pozitiva. Doporučuji každému v jakémkoliv věku.

Mám problémy s prostatou, lépe řečeno, mám po dvou operacích prostaty. Před několika měsíci jsem se dal do řeči se sousedkou, která se touto čínskou medicínou zabývá a při řeči došlo na kustovnici. Měl jsem od vás už asi 8 balení. Vždy využívám 2 balení, dám chvilku pauzu a znovu. Nevím, zda to mohu přisuzovat pouze kustovnici, ale již několik týdnů se mi snížila hodnota PSA a výsledky kontrol v nemocnici se částečně zlepšily. Věřím tomu, že váš produkt na mě má dobré účinky.

Se šťávou z Kustovnice jsem moc spokojená, objednám si další kusy.

Doporučuji produkt Goji Kustovnice čínská - 100% Bio šťáva, je výborný.

S produkty Noni vita šťáva a Goji Kustovnice čínská 100% šťáva jsem spokojená, jsou velmi dobré i na chuti.

Šťáva z kustovnice je zdravý produkt, 100% přírodní šťáva. Chuťově zajímavá.

Jsem velmi spokojen jak s přístupem vašeho internetového obchodu, tak i s výrobky, které jsem si objednal. S kvalitou přípravků Konopná mast, Goji Kustovnice čínská, Pangamin Bifi Plus a Super Lecitin jsem spokojen. Nutno dodat, že se jednalo o opakovanou objednávku tohoto zboží, takže nešlo o "krok do neznáma".

Goji Kustovnici čínskou používám do musli, které si sama vyrábím. Kelp je pro mne zdrojem přirozeného jódu. Začala se mi dělat struma, tak jsem si objednala Kelp a hodně to pomohlo. Immunity Star používá celá má rodina a přátelé při nachlazení a jako prevenci na posílení imunity. Greposept - ústní sprej jsem koupila dceři, jako první pomoc při bolestech v krku. Lis na ovoce a zeleninu Juicer využívám denně, jsem s ním spokojená, velmi jednoduše se udržuje. Jsem lakto-ovo vegetariánka a B-komplex s pivovarskými kvasnicemi Premium používám na doplnění těchto vitamínů.

Goji kustovnici čínskou používám již několik let téměř každý den. Buď si z ní připravuji čaj, musli tyčinky, cheesecake nebo ji jen tak pojídám po celý den. Vždy mám malý sáček v kapse pro jistotu, když mám hlad:) Cítím se po ní moc dobře a nevím, zda-li je to kustovnicí, ale od té doby, co ji používám, tak jsem byl za posledních 10 let nemocný jen asi 2x. Taky se mi uz nedělájí lupy ve vlasech. A je pravdou, že se cítím po požití mnohem lépe. Všem můžu užívání doporučit :-)

BIO Snídaňová směs Mladý ječmen je moc dobrá, ale je pro mne, jakožto důchodkyni, dost drahá. Bio Sirup z agáve je dobrý na slazení pro osoby s náchylností na zvýšenou glykemii v krvi. Goji Kustovnici čínskou a Super Lecitin užívám už delší dobu po malých dávkách. Jsou to dobré potravinové doplňky.

S přípravkem Goji kustovnice jsem spokojená. Užívala jsem ho již v r. 2013, když jsem ho dostala jako dárek. Všem ho doporučuji.

Goji Kustovnici a Hlívu ústřičnou Premium používám spokojeně řadu let. Celadrin Extra silný mi subjektivně pomáhá také, ale moje zdravotní problémy jsou takové, že je to jen snižuje.

Všechny tyto výrobky bereme můj partner a já na podporu energie. Dobře se konzumuje Bio Chia semínko namočené přes noc, Konopný protein, Konopné semínko loupané, drcené lněné semínko, sezam a oříšky si dávám ráno do jogurtu. Celé dopoledne se cítím výborně a ve formě. Myslím, že to funguje. Můj partner neuvěřitelně mnoho pracuje a semínka mu také pomáhají. Konzumuje také hodně výluhu z plodů Goji Kustovnice čínské s citronem. Doporučuji.

S produkty Konopné semínko loupané, Goji Kustovnice čínská sušené plody, Goji Kustovnice čínská šťáva a Lecitin 3x silnější jsem velmi spokojená. Cítím se vitálně, klouby mne už tak nebolí. Děkuji za ně.

Zakoupil jsem u vás 1 kg kustovnice, účinky tohoto zázračného plodu jsou přímo neuvěřitelné, což mně potvrdily i výsledky krevních odběrů.

Goji Kustovnice čínská sušené plody - výhodné velké balení této zázračné potraviny konzumovanou samotnými mistry levitace.

Díky Goji Kustovnice čínská sušeným plodům jsem méně nemocná, začala jsem je užívat na doporučení kamarádky v lednu 2014. Moc mi chutnají, cítím víc energie a hlavně a hlavně jsem zatím nebyla nemocná.

Goji Kustovnice čínská sušené plody jsem užívala uř vloni, dostala jsem jí od dcery, a proto vím, že má blahodárné účinky. Obsahuje hodně vitamínů a mám s ní dobrou zkušenost při opalování, nespálím se a jdu do hněda.

Goji Kustovnice čínská sušené plody užívám krátce, ale určitě se po nich cítím lépe.

S Goji Kustovnice čínská šťáva a Goji sušené plody jsem naprosto spokojená, skutečně nás produkty s manželem nastartovaly, bomba.

Ano, jsem s produktem Goji - kustovnice spokojen. Nyní jsem začal užívat poslední (čtvrtou lahev). Problémy se střevy se mně zlepšily. Zlepšení nastalo již po využívání první lahve. Piji to ráno na lačno 1x denně cca 3,5 cl.

Goji šťáva je super a cítím se po ní líp. Čaj a sušené plody na mě nemají účinek.

Dobrý den, vaše kustovnice je výborný produkt. Jedl jsem dříve plody kustovnice a také jsem byl spokojen. Samozřejmě šťáva jde rychle do krve a tím jsou všechny cenné látky spotřebovány maximálně. Určitě doporučuji a naše rodina celou zimu neměla žádnou chřipku a ani žádné jiné nemoci. Je to sice dražší, ale je to zlato mezi ovocem a přírodními produkty.

Šťáva z kustovnice je výborná ve všech ohledech. Zlepšuje kvalitu a stav mé krve, čistí organismus, pleť je po pár týdnech krásně čistá.

Šťáva z Goji mi pomáhá na průdušky, lépe se mi dýchá, chronická rýma na ústupu, únava na ústupu.

S Goji šťávou jsem spokojen, má dobré vlastnosti v období chřipek a viróz a zvyšuje vitalitu.

Goji šťáva má dobrou chuť. Je to má první, ale příjemná, zkušenost s touto šťávou. Doporučila jsem produkt dalším kolegyním.

Zdravím! Nemám příliš volného času a tak jen stručně: po kustovnici, kterou užívám každé ráno na lačno 2 cl, se cítím lehce, upravilo se mi zažívání, tzn. že mám pravidelnou stolici, upevnilo se mi zdraví a cítím se i po duševní stránce dobře.

S výrobkem šťáva z Goji jsem byla spokojena, čistí a posiluje organismus a na rozdíl od jiných firem je podstatně levnější.

Goji šťáva je vynikající produkt zdravé výživy. Jsem velmi spokojen.

S kustovnicí čínskou jsem velmi spokojená. Hezký večer.

Dobrý den, s produktem Bio šťáva Goji jsem velice spokojená, cítila jsem se dobře, je vynikající.

Goji - šťáva je výborná za zimu, obsahuje velké množství vitamínu C.

Goji šťáva je výborná hlavně pro ty, co nemají rádi prášky. Forma šťávy se skvěle užívá.

Šťávu z Goji jsem koupila hlavně z důvodu kúry před dovolenou, krásně se pak opaluji, protože mám spoustu minerálů. Také se mi zlepšilo vidění jak na blízko tak i dálku. Určitě si zase objednám.

Zdravím! Kustovnice nám chutná, účinky jejího působení již pociťuji, jsem více aktivní, méně unavená, na slunci si nespálím kůži, zažívání se mi upravuje, cítím se i po psychické stránce dobře.

Dobrý den, na váš dotaz ohledně působení šťávyz Goji na mne a mojí ženu, uvádím: cítíme se v dobré kondici, zatím žádné nemoci a vzhledem k tomu, že jsme byli v poslední době vystaveni hodně velkým stresům, musím konstatovat, že vše zvládáme dobře. Nevím, zda je to působením Goji. Ale dělá nám dobře, a tak ji užíváme.

Dobrý den, kustovnici jsem si zakoupila na doporučení mé kamarádky, protože jsem se i plácala v únavě, nachlazení, bolestech hlavy. Po prvním týdnu užívání jsem se opět po delší době dostala do celkové pohody, fyzické i psychické. Vnímala jsem velký přísun energie, chuť do života. Vnímání tohoto zlepšení bylo opravdu tak velké, že jsem se o této zkušenosti podělila i se svým okolím. Kustovnici užívám každý den ráno na lačno.

Došlo k subjektivnímu zlepšení stavu (byl to dárek), objektivně to však bude ověřeno až při příštím laboratorním vyšetření. Od příležitostné konzumace sušených až po pravidelné užívání 100% šťávy - vcelku logický postup. Je jedno, zda funguje "placebo" efekt a nebo má šťáva skutečně účinky, jak jsou popisovány, obdarovaný (užívá už 2. měsíc) je spokojen vzhledem k tomu, že sám cítí, že došlo k "úpravě více procesů" (uvádí zažívání, jistou stabilizaci TK).

Goji Kustovnice čínská sušené plody vřele doporučuji.

Goji kustovnice čínská sušené plody nemají chybu.

Myslím si, že kustovnice je dobrá věc, že má člověk více energie a hlavně nám zabrala jako afrodiziakum. Manžel bere prášky na tlak a už rok měl problémy s erekcí a najednou to funguje, takže to přikládám ke kustovnici. Určitě si zase objednáme. Ke kustovnici mě přivedla má dcera, která se také zabývá zdravou výživou.

Goji Kustovnici čínskou a Macu užívám asi 2 roky. Kustovnici jsem začal jíst primárně kvůli vysokému tlaku a je docela možné, že se zasloužila o zlepšení mého zdravotního stavu. Macu jsem původně začal užívat preventivně z obavy o prostatu (je mi 70) a zjistil jsem, že její zásluhou jsem se "pod peřinou" dostal do formy, jako nejméně před 20 lety. Mohu jen doporučit oba přípravky.

Díky kustovnici se cítím líp a nejsem unaven na svůj věk, bude mi 71 let. Bereme to i s manželkou asi 3 roky.

Se zakoupenými produkty jsem spokojen. Bio Lněný olej i Olej z hroznových semínek jsou v dobré kvalitě, za rozumnou cenu. Oba používám do salátů, jsou chutné. Goji Kustovnice čínská je také v dobré kvalitě. Používám ji jako doplněk stravy v suchém stavu, nebo ji přidávám do pokrmů typu sypané müsli, jogurt, ovesná kaše a do čajů. Produkty používám jako podporu pro snížení vysokého krevního tlaku.

Detoxikační náplasti BioMagick jsem užívala spolu s manželem 14 dní ( každý dvě balení ) , mohu vřele doporučit, neboť u manžela jsem viděla po cca 2 dnech užívání značnou změnu, nebyl tak unavený a celkově se cítil dobře. Na podzim určitě zopakujeme. Co se týká Goji Kustovnice také velká spokojenost, dělám z ní čaje a jsem velmi spokojená, celkově lepší pleť a vitalita.

Spokojenost. Kustovnice nám dělá opravdu dobře.

S kustovnicí jsem velice spokojen, objednám znova.

S produkty Stevia !N, Šťáva z Aloe a Goji Kustovnice jsem spokojená. Ještě je nemám doužívané, ale myslím, že časem si objednám další.

Produkty Cordyceps Premium, GynMax, Šťáva z Aloe a Goji Kustovnice jsou skvělé, splnily moje očekávání a v užívání budu určitě pokračovat!

Kustovnici kupuji vícekrát a jsme s ní fakt moc spokojeni.

S účinky kustovnice na organismus jsem spokojená.

Zdá se, že kustovnice velmi dobře aktivuje. Při únavě se mi osvědčilo několik plodů rozkousat a sníst, bez vaření čaje.

RymaStop Dr. Weiss bylinný nosní spray se osvědčil, cena výborná, malé děti trochu pálil. Unicatum Chondro - rašelinový zábal vřele doporučuji na bolavé klouby. Goji Kustovnice čínská sušené plody je rovněž výborná.

Jsem spokojená s účinky kustovnice na organismus.

Kustovnice je prý nejlepší ovoce na zemi pro posílení imunity a udržení svěžesti až do pozdního věku. Dá se jist jen tak, přímo, ale podstatně chutnější je naložená do alkoholu (vodky). Lze ji pěstovat i u nás na zahrádce. Goji naložená v alkoholu, je docela chutná a pokud je také tak zdravá, pak není co řešit. Má se brát denně 10 g, což není mnoho. A tak beru denně tak 3 kávové lžičky a ani se u toho nešklebím. Kvalitou i cenově je srovnatelná s ostatními prodejci. Řekl bych, že je vhodná pro každého a dá se také použít na různé způsoby, třeba jako rybíz, jemuž je podobná.

S výrobkem Kustovnice čínská jsem byla spokojena. Je zvláště vhodná pro pacienty s rakovinou v jakékoli formě, zvláště pak projevy kožní a střevní.

Hledala jsem pro manžela něco na snížení cholesterolu a našla i kustovnici. Když jsem si přečetla, že
působí protizánětlivě na bolesti kloubů a svalů, redukuje stres a zlepšuje dobrou náladu, moje volba byla jasná. Kustovnici jíme oba a všem známým ji doporučuji. Už žádné uměle koncentrované antioxidanty.

Colafit užívám na klouby, začaly se ozývat. Šťávu z Aloe užívám po několikáté. Zlepšila se mi celkově pokožka a pleť. Na zádech a ramenou jsem měla svědivé pupínky a po 14 dnech užívání zmizely. Goji Kustovnici užívám preventivně. Jsem odpůrce chemických léků a mastiček. Dala jsem se na přírodní produkty.

Účinky Goji Kustovnice mají samá pozitiva. Doporučuji každému v jakémkoliv věku. Tento produkt jsem si vybrala, protože se snažím jít naproti svému zdraví.

S kustovnicí můžu pouze popsat subjektivní pocity. Po ránu se mně příjemněji vstávalo, prášky na bolest jsem mohl výrazně omezit, cítím se výrazně svěžejší.

Já užívám Chlorellu již delší dobu i Goji. Jíme je celá rodina, buď jen tak samotné nebo z nich vaříme čaj. Začala jsem jíst chlorellu i goji kvůli oslabené imunitě a musím říct, že se to velice zlepšilo. Jsem podstatně odolnější, cítím se lépe a hned tak nejsem nachlazená. Vřele každému doporučuji.

Se zásilkou jsem spokojen. Zdá se mi, že po konzumaci kustovnice se cítím fyzicky lépe.

O kustovnici a jejím příznivém vlivu na organismus jsem hodně četla a i ze zkušenosti kamarádky, která po jejím užívání odložila brýle, jsem ji také chtěla vyzkoušet. Ale protože kustovnici neužívám pravidelně, zatím, krom toho, že vůbec nemarodím - chřipka, kašel, rýma, angína se mne netýkají, žádné jiné účinky na sobě nepozoruji. Ale pravda je, že také užívám i jiné věci na podporu zdraví, např. rakytník. Kustovnici užívám 1x denně 2 ml. Kustovnici doporučuji i ostatním, abychom mohli účinky na zdraví porovnat. Kustovnice je vhodná pro každého, kdo chce být dlouho živ a zdráv.

Díky šťávě z kustovnice čínské mám spoustu energie, dobře mi funguje zažívání, nebolí mně hlava. Na to, že mi táhne na šedesátku, se cítím jako za mlada, nic lepšího z potravinových doplňků jsem neměla.

Goji Kustovnice čínská - šťáva je výborný podpůrný prostředek na posílení imunity.

Dobrý den, se šťávou z kustovnice čínské jsem byla spokojená. Využila jsem dvě sklenice a změny jsem sledovala především se stolicí (zácpa zmizela). Řekla bych, že možná i zrak byl nepatrně ostřejší. Jinak žádné zdravotní potíže nemám. Krém z kustovnice čínské se mi zamlouvá mám 27 let, takže žádné zázraky zatím nepotřebuji, ale jsem s ním spokojená. Určitě si ještě někdy tyto výrobky objednám.

Dobrý den, z Goji šťávou jsem velice spokojen, cítím se lépe. Měl jsem problémy - bolely mě nohy, kyčel a záda, co užívám Goju, tak problémy ustoupily. Cítím se i čilejší, můžu jen doporučit.

Dobrý den, šťáva z Goji kustovnice čínské - tento přípravek nakupuji pro moji maminku, která je v léčbě rakoviny tlustého střeva. Přípravek si velice chválí a to neustále, o čemž svědčí i moje dnešní objednávka. Eregma Max power - tento přípravek jsem zvolil jako dárek pro svého kamaráda k 50tinám, mě je 45 roků a asi v brzké budoucnosti taky vyzkouším něco podobného, protože si to kamarádi pochvalují.

Osobně jsem spokojen a zdá se mi, že mi Goji Kustovnice čínská - 100% šťáva pomáhá udržet hladinu cukru i aktivitu. Proto jsem si objednal další. Užíváme společně s manželkou.

Dobrý den, štáva z kustovnice je super - pozitivní.

Dobrý den! S plody i se šťávou z kustovnice čínské jsme spokojeny - srovnala tlak a měla pozitivní účinky na celý organismus, myslíme si, že nám posílila imunitu. Objednaly jsme další přípravky.

Kustovnice skvěle chutná jako čaj - zaliji horkou vodou, vypiji a vyjím, a navíc je zdravá.

Kustovnice je dobrá a zdravá věc, cítím se po ní dobře. Líbí se mi dodržení termínu a kvalita, příště do toho jdem také. Až dojde, tak si ji zas objednáme.

Kustovnice je přírodní produkt, který má velmi dobré recenze. Působí protizánětlivě na bolesti kloubů a svalů, redukuje stres a zlepšuje dobrou náladu, čistí krev. Hledala jsem pro manžela něco na snížení cholesterolu a našla i kustovnici. Kustovnici jíme oba a všem známým ji doporučuji. Už žádné uměle koncentrované antioxidanty, některé jsou prý i škodlivé, jiné neúčinné.

Při pravidelném užívání kustovnice ve stravě místo rozinek (diabetik) mi poskytuje obchod velmi dobrou kvalitu se slušnou (při porovnání na trhu) cenou. Vyřízení objednávky je promptní a seriozní.

Allegra Comfort je super věc, doporučila nám ji kamarádka a od té doby se zbavilo kouření a jiných neduhů kupa našich známých. Mne pomohla, když jsem šla na operaci a neměla jsem stres, sousedka se zbavila antidepresiv. No prostě doporučujeme, kde můžeme. Immunity Star je také výborná věc. Máme ho také už poněkolikáté a přežije se s ním každá viróza o mnoho lépe. Někdy po prvním příznaku, po užití první dávky ani nevypukne! Goji Kustovnice čínská je bez větších viditelných účinků. Ale je to chutné na různé způsoby. Je plné vitamínů, my jsme spíš na přírodní medicínu a krom jiného má dobrý vliv na má střeva.

Kustovnici užívám již 4. rok, denně pár zrníček, nebo v čaji. Od té doby nemusím používat krém na opalování, pouze přírodní krém denní na celé tělo. Přestože trávím volný čas v přírodě, u moře, nikdy jsem se sluníčkem nespálila, ba naopak, kůže má hezkou barvu.

Goji Kustovnice - spokojenost.

Kustovnice mi byla doporučena jako produkt ke zlepšení funkce vnitřních orgánů. Produkt doporučuji.

S kustovnicí jsem velmi spokojena. Je chutná a jsem ráda, že není chemicky ošetřena.

 

Goji a Hlíva ústřičná + laktobacily splňují naše očekávání, a proto je užíváme pravidelně, zejména v zimním období na posílení imunity. Může to způsobovat více okolností, ale já osobně jsem se zbavila každoročního užívání antibiotik.

S Kustovnicí čínskou jsem velice spokojená. Beru ji pravidelně už rok společně se svým přítelem. Přítel měl z práce neustálé pálení očí a to mu úplně ustalo. Oba pociťujeme větší energii. Mně zmizely i opary, na které jsem dřív hodně trpěla a celkově se mi zlepšila pleť i vlasy. Mohu ji všem moc doporučit, jak ve formě sušených plodů, tak ve formě šťávy. I když já upřednostňuji šťávu, protože nemám ráda sušené plody. Collagenceutical biovital je výborný, na pleti mám méně výrazné vrásky. Budu si ho znovu objednávat. Chci tímto pochválit i tento internetový obchod.

S kustovnicí jsem spokojen, je dobrá.

Kustovnice je super pro dobré trávení. Ráno ji používám spolu s jogurtem a ovesnými vločkami a určitě mi přispívá k celkovému zlepšení trávicího systému. Je výborná i pro zlepšení imunity.

Četla jsem o kustovnici a chtěla jsem ji vyzkoušet. Jsem spokojena.

Kustovnici jím každý den hrst, míjí mě nachlazení, cítím se lépe, nic mě nerozhází, mám víc energie a zlepšila se mě pleť. Až doužívám, objednávám další.

Dubové kapky a Vrbovková směs používám již 8 roků a jsem s nimi spokojen. Goji Kustovnici znám a vzal jsem ji, protože máte kilové balení.

Kustovnici znám už dlouho, má jeden z největších potenciálů, pokouším se ji pěstovat i doma, účinky velmi výrazné a významné.

Goji užíváme asi dva měsíce a cítíme se s manželem lépe než před začátkem užívání. Rýma, která nás obvykle sužovala obvykle 14 dní až 3 týdny - nyní jsme měli akutní příznaky (bolení v krku a ucpaný nos) asi tři dny. Pak se rýma spustila a měla mírnější průběh s tím, že ke konci sedmého dne jsme už ani nesmrkali. I celkově se cítíme lépe, nejsme tolik unavení. Mohu jen doporučít. Nemusí ale působit na každého stejně a bude to chtít delší dobu pravidelného užívání.

Každým rokem si Goji Kustovnici kupuji a užíváme ji celá rodina. Nejen my starší, ale i syn s celou rodinou a opravdu jsme bez potíží. Chřipky se nám přímo vyhýbají. Je to skvělý produkt, který mohu doporučit úplně všem.

Produkty DeSen - tablety rostliny Stevia a Goji Kustovnice pochopitelně působí blahodárně. Sladidlo nezpůsobuje v ústech kyselost jako cukr, takže ústní hygiena je lepší, nepůsobí tudíž ani jako povzbuzující účinek ke zbytečnému přejídání se jako např. sladký aperitiv. Kromě všech pozitivních účinků, které jsou o stévii známy, je potěšující zejména fakt, že obézní Američané stévii jíst nemohou, což jim samozřejmě nepřeji, neb je tam toto sladidlo zakázáno kvůli ohrožení obchodu se standardním cukrem, a že v Evropě stévii máme!!! a že je to národní sladidlo např. v Japonsku, kde vědí, jak se stravovat zdravě. O kustovnici kromě účinků popsaných všude na internetu mohu rovněž říci jen samou chválu. Nejen, že to je lahůdka, ale výborně účinkuje na pravidelnost vyprazdňování. Co dál říci? Vyberte si to, co se vám hodí. Jíme ji celá rodina!!!!!!!!!!!!!!!!

Kustovnici čínskou užíváme s manželem již několik měsíců a s jejími účinky jsme velice spokojeni. Dodává nám energii a od doby, co ji užíváme, jsme méně unavení a typická "zimní" onemocnění jsme zatím vždy hned v zárodku potlačili, což se nám kdysi nedařilo ani pomocí léků na předpis. Tento zázrak přírody s čistým svědomím doporučujeme všem.

Kniha Svlékl jsem bílý plášť opravdu pomáhá změnit postoj člověka k životu a sobě samému. Je skvělým, i přestože bych řekla drsným průvodcem dnešní dobou, ve které klasická medicína je tak trochu spíš byznys než pomoc. Člověk po přečtení pochopí, že si mnohdy dokáže pomoci sám a zcela přírodní, neškodnou cestou. Určitě ji všem doporučuji, stojí za přečtení. Goji Kustovnici čínskou mám ráda kvůli poměru svých živin a také proto, že přírodní cestou doplňuje betakaroten. Jím ji opravdu ve velkém. Tea Tree Oil intimní mycí pěna je naprosto bezkonkurenčně nejlepší přípravek pro intimní hygienu u nás na trhu. Už jiný ani nekupuji. Na vůni je třeba si zvyknout, ale mně nevadí. Co je obrovské plus pro všechny dámy - působí opravdu silně antimykoticky a je vhodná jako prevence obtěžujících mykóz - mám vyzkoušeno, funguje.

Kustovnice obsahuje velké množství přírodních vitamínů a minerálů.

Sušená kustovnice mi chutná.

Kustovnice je velice zdravá potravina, ale je třeba si zvyknout na neobvyklou chuť.

Kustovnice je dobrá pro zpestření jídelníčku.

Kustovnice čínská je velmi zdravá. Z vlastní zkušenosti mi nejvíce chutná v jogurtu, nechám ji v něm nejprve tak 10-15 min rozležet, pak je výborná. Přidávám si ji i do čaje a pak jí nakonec sním. Ale čaj pouze z kustovnice mně moc neoslovil, je mdlý, nic moc, proto si ji přidávám do hotového čaje a někdy sladím medem. Přidávám ji i do přesnídávek nebo do namočených ovesných vloček, plus dále med, rozinky, strouhané jablíčko apod., co dům dá. Chutná mně její konzistence, když se mírně rozmočí v jogurtu, ale přitom je ještě trochu žužlavá, to miluju. O kustovnici jsem se dozvěděla od kamarádky a tak jsem to zkusila a jsem zatím spokojená. S kvalitou dodaného zboží jsem spokojená. Co se týká ceny, patří na vašem on-line obchodě k těm výhodným, na jiných obchodech ji manžel našel nejméně o 50 Kč/kg dražší, což už je znát. Takže spokojenost i po této stránce.

Plody kustovnice jsou velmi chutné. Jsem ráda, že jsem si je objednala. Také uvidím, co to udělá s manželem.

S produkty Bio Mladý ječmen a Goji Kustovnice čínská jsem velmi spokojena. Po nějaké době užívání se cítím méně unavená - patrně se projevuje jejich detoxikační a antioxidační schopnost. V užívání hodlám pokračovat.

Goji se mi velmi líbila, jsem po ní optimisticky naladěna a cítím více energie. Nejlepší je na lačno ráno. Jako by hladila vnitřnosti :-)))

Kustovnici užívám téměř rok pravidelně v malé dávce ráno, cítím se velmi dobře a hlavně jsem zjistila zlepšení v kožní oblasti. Vzhledem k vysoké dávce betakarotenu v goji jsem nezaznamenalan žádné alergické reakce na opalování, kůže zůstala delší dobu krásně zbarvená a neloupala se. Měla jsem jeden úporný flíček lupenky na noze, který se odhojil a žádné další výskyty dále nejsou. Celkově se vyčistila a omladila pokožka. Netrpím rýmou ani nemocemi z nachlazení. Doporučuji pravidelně užívat.

S působením Goji jsem spokojen, má velice dobré účinky na imunitu (nachlazení apod.) a na potenci.

Mňamka... Kustovnice je výborná v jogurtu i čaji.

S oběma produkty jsem velmi spokojená. Šťávu z Aloe užíváme s mužem. Upravuje nám zažívání a muži diabetikovi se navíc snížil obsah cukru v krvi. Objednávám ji i pro sestřenici, které pomáhá zbavit se plynatosti a různých bolestí v břiše. Příznivé účinky má i Goji Kustovnice čínská, hlavně co se imunity týče. Čili dobré zboží a za dobrou cenu.

Kustovnice je přírodním zdrojem vitamínů a minerálů.

Kupujeme často tento druh sušeného ovoce - kustovnici čínskou. Doporučuji.

Bio Chlorella A+ používám již dlouhodobě, takže asi nejsem ta fundovaná osoba, která by vám zodpověděla vaši otázku. Pro mě jsou zásadní účinky ohledně odstranění těžkých kovů a alespoň částečný detox organismu v dnešní přechemizované době. V loni jsem si u vás zakoupila 0,5 kg balení a podělila jsem s tím rodinu. Mám doma nevěřící Tomáše, ale po půl roce chlorellu začala užívat přítelkyně mého syna a byla nadšená, jak se cítí svěží a méně unavená. Ohledně Goji Kustovnice mohu sdělit pouze to, že ačkoliv v mém blízkém okolí bylo hodně lidí nachlazeno, mě se nemoci vyhýbají. Goji jsem si i zakoupila před rokem jako živý stromek, zatím ještě neplodila. Jinak je to velmi chutné zobání :-). Měla jsem od vás i Zelený ječmen a jiné produkty a vím, že to má vše blahodárné účinky na organizmus. Všem vřele doporučuji. P.S. Jinak jsem fakt těžký kuřák a letos mi bylo 50 a nikdo mi můj věk nehádá. Takže závěr: mou neřest musím kompenzovat a snad se mi to i daří (akorát to stojí trochu víc peněz) :-D

Na sobě zatím žádné extra působení kustovnice nepozoruju. Maximálně, že chodím dobře na záchod.

Potvrzuji udávané vynikající vlastnosti prouktu Goji kustovnice.

Kustovnici jsem zakoupila z důvodu účinků a na doporučení kolegyně. Chutná v jogurtu, když ji tam nechám asi 20 min, je jako čerstvá.

Kustovnice nám všem vyhovuje a cítíme se po ní dobře, bez chřipek a angín. Děkujeme.

Kustovnice má dobrou kvalitu, pěkný obal. Všem doporučuji.

Každá nemoc je způsobena narůstající jedovatostí lidského organismu.

Úžasný: MUDr. Henry Bieler

 

 

NEJPOPULÁRNĚJŠÍ ČLÁNKY

 

       NOVĚ PUBLIKOVANÉ ČLÁNKY

           ČERVEN 2024 - 17 článků

 

Nejlepší DIETY pro celkové zdra ví v roce 2024 - středomořská, DASH a MIND - U.S. News & World Report

  

100% REISHI - houba mládí a zdravé dlou h ověkosti - 3 unikátní, bezkonkurenční extrakty

31 důvodů proč se NENECHÁM OČKOVAT - izraelský rabín Chananya Weisman

Dr. Peter  McCullough: Jak přírodně DETOXIKOVAT tělo PO OČKOVÁNÍ mRNA vakcínou (protokol) - video

  Devastující efekt pro zdraví - glutaman sodný, aspartam a další excitotoxiny

Jak se přírodní cestou uzdravit z chronické Boreliózy, Chlamydiózy, EB virózy... únavového syndromu

CORDYCEPS - silná imunita a nárůst energie

Překyselené tělo: začátek vážné nemoci

ZVRÁCENÍ POSTUPU DIABETU 2. typu začíná u ignorování běžných doporučení, MUDr. Sarah Hallbergová - video

Protokol pro prevenci pro uzdravené klienty - Ing. Zdeněk Rozehnal

BOSWELIA serrata (kadidlo) - jeden z nejsilnějších přírodních léků Matky Země

Tibetská houba, tibetské krystaly a kombucha - darování, prodej

Léčte záněty a ne Cholesterol, MUDr. Marc Sircus

100% ČAGA ze Sibiře, nejvyšší množství účinných látek garantující Certifikát 

Mamografie způsobuje rakovinu prsu, MUDr. Ben Johnson, M.D., N.M.D., D.O.

Účinný lék na rakovinu plic na Kubě, proč ho mít nemůžeme? Leif Davenport

Artróza - kmenové buňky - Podvod!

Lékaři se sami uzdravili z Roztroušené sklerózy, prof. George Jelinek, dr. Terry Wahlsová

Jak se skutečně zdravě stravovat...

Proč průběžně a jak detoxikovat tělo

  PROTINÁDOROVÝ účinek extraktů z REISHI a CORIOLUSU na úrovni klinických studií

Žaloba na farmaceutické korporace, MUDr. Matthias Rath

Koloidní stříbro - účinné přírodní antibiotikum, hustoty koloidního stříbra, doporučené dávkování

 

  Odstranění rtuti, hliníku a dalších toxinů z těla, včetně p revence - MUDr. Dietrich Klinghardt

Zblblo již lidstvo natolik, že se nechá obelhat pohádkami o vražedném oxidu uhličitém?

Jak na Parkinsona? Glutathionem, Hericiem a odstraněním neurotoxinů Chlorellou

    Zkušenosti klientů s Úspěšnou léčbou především boreliózy, chlamydiózy, únavového syndromu...

 

Proč my máme potravinové alergie, přičemž je naši prarodiče neměli?

 

OVĚŘENÉ PŘÍRODNÍ PŘÍPRAVKY

Cílem správné medicíny je předcházení nemocí a prodloužení zdravé dlouhověkosti. Ideálem medicíny je odstranit mít potřebu lékaře.

MUDr. William J. Mayo

 

 

TŘI UNIKÁTNÍ EXTRAKTY

Z DUANWOOD RED REISHI

Za  účinné  se  z  Reishi  považují  pouze  kvalitně  provedené  a  čisté  extrakty,  které  mají  dobrou  biologickou  dostupnost  a  jsou  zbavené  nestravitelného  chitinu;  nelze  tedy  použít  pouhý  prášek  z  usušené  houby.

 

          EXTRAKT                 SPÓR

Nejsilnější extrakt z REISHI na českém trhu!!!100% spórový prášek z Duanwood Red Reishi!!!

 

TRITERPEN MAX

Extrakt s vysokým obsahem triterpenoidů. Více než 20 triterpenoidů%!

ZDE ROSTE NEJÚČINNĚJŠÍ REISHI

DUANWOOD RED REISHI

zdroj výše nejúčinnějších extraktů

Video z návštěvy Čechů u pěstitelů Duanwood Red Reishi v Číně, v horské oblasti Jiangshan

 

FAKTA O REISHI,

MYKOLOGIE, HISTORIE, PĚSTOVÁNÍ, ÚČINNÉ LÁTKY, JAK JE TO S JEJÍ KVALITOU?

 

 

 

 CORDYCEPS, EXTRA SILNÝ

NEJVYŠŠÍ GARANTOVANÉ MNOŽSTVÍ ÚČINNÝCH LÁTEK - CERTIFIKÁT COA

Nejsilnější Cordyceps na českém trhu!!!

CORDYCEPS - video

100% Sibiřská Čaga

ČAGA - video

HERICIUM - video

 

  BETAGLUKAN           HLÍVA

        extrakt               extrakt

Betaglucan MaxCellHlíva ústřičná

BETAGLUKAN - video

 

    KURKUMIN            AŠVAGANDA

        extrakt                    extrakt

Betaglucan MaxCellNejsilnější Ašvaganda na Českém trhu

ASHWAGANDHA - video

 

RDESNO             ANNONA

extrakt                  extrakt

Vysoce účinný extrakt z listů

 

ČAGA - video

Z ověřených dat vyplývá, že člověk, který covid prodělal, je třináckrát lépe chráněn, než člověk, který má dvě dávky vakcíny.

prof. Jiří Beran, 13.11.2021

prof. Jiří Beran, 15.11.2021

 

TEČKOVANÝ PŘÍBĚH

"NEVĚŘÍM UŽ BÍLÝM PLÁŠŤŮM, ALE LIDEM"

medicinský inženýr

JURAJ Orság


 

TEČKOVANÉ PŘÍBĚHY

dokument z 31. srpna 2022

Nadační fond Svědomí Národa

 

KUBEK 2009

 

DOKUMENT ČT 2

BYZNYS V BÍLÝCH PLÁŠTÍCH

DOKUMENT ČT 2

ŠKODLIVOST MOBILNÍCH SÍTÍ

             TEST

BARVOSLEPOSTI

 

 

ROK SI NIČÍME IMUNITU,

možná i proto je tolik nemocných, říká česká vědkyně, vedoucí týmu Centra buněčného a tkáňového inženýrství FN u sv. Anny...

doc. RNDr. Irena Koutná, Ph.D.

Aktualizovaný jmenný seznam s portovců zemřelých od 1.1.2021 do 31.12.2023 v souvislosti s "vakcinací" na covid

Ú MRTÍ - 1480

SRDEČNÍ ZÁSTAVY - 2107

   PATOLOG dr. Ryan Cole oprávněně VAROVAL

 

RENOMOVANÝ PATOLOG   dr. RYAN COLE - přednáška

ALARMUJÍCÍ EFEKT  covid (spike) injekcí (mRNA) na mozek, srdce, ledviny a ostatní orgány

  • Spousta lidí postrádá enzym, který rozkládá RNA
  • Naprosto porušujeme Norimberský kodex z roku 1947...

český dabing - 17:08

Lékařský summit, San Antonio, Texas, USA - 27.7.2021

 

AMERICA´S FRONTLINE DOCTORS

POSTAVIT SE NA ODPOR

 

FRONTLINE NEWS

 

 

ZAČNĚTE U SEBE

ZÁKLADEM ZDRAVÍ JE PREVENCE S NÁVRATEM K PŘÍRODĚ

Doporučuji:

každé ráno cca 30 minut před snídaní

vypít cca 4 dcl vlažné čisté pramenité vody s citrónem (můžete přidat až půl lžičky jedlé sody) a pro posílení imunity a energie můžete použít dvojitý extrakt (1-2 kapsle) z

  a nejdříve po 15 minutách:

případně nejen pro psychiku:

pro střevo kvalitní probiotika:

  • kysané zelí, které si sami jednoduše vyrobíte POUZE VY! Pozor na "BRUSELSKÉ" kysané zelí! S éčkama
 

 

VÁLEK U MORAVCE V OVM

10. dubna 2022

NEHORÁZNĚ LŽE

 

 

Fakta nepřestávají existovat tím, že se o nich nesmí hovořit. Pravda je dcerou času

 

SVĚT SE ZBLÁZNIL

Toto je novodobá reklama na co?

MUDr. Anastasia Maria Loupis: Tento model je v ohrožení života